c "RCL wint punt, maar wij hebben er één verloren" Rijnsburgse Boys "in slaap gesust" Schamele overwinning SIZO Tweede plaats LZ Kostbaar verlies FC Lisse Spakenburg buit concentratieverlies uit Quick Boys moet tot einde knokken Katwijk nog niet volwassen MAANDAG 21 NOVEMBER 1983 SPAKENBURG - Het feestje in de kleedkamer bij Spakenburg deed onwezenlijk aan, precies als de 2-0 zege op Rijnsburgse Boys. De vreugde gold dan ook niet de geflatteerd in hun voordeel be sliste topper, maar het binnenha len van de eerste periode-titel. Een week na de eliminatie door Roda JC, leek dit nieuwe plaat- singsbewijs voor deelname aan het 'grote' KNVB-bekertoernooi overigens voorbestemd aan RB. De Rijnsburgers moesten zich echter troosten met de wellui dende zegswijze dat aan het eind van de fuik de meeste paling zit. Een geruststellende gedachte. De nederlaag bij de voorlopige lijst aanvoerder in 1B doet feitelijk ook niets af aan het favoriet zijn en blijven. Op de Spakenburgse Westmaat was, ondanks dat tin telende chauvinisme van de ei gen aanhang, waarschijnlijk maar één man die openlijk durf de beweren dat 'de Blauwen' als verdiend winnaar uit de slijtage slag tevoorschijn waren geko men. Spakenburg-trainer Piet van der Ham sloeg het korps toehoorders na afloop met stom heid. Heel bot ontkende hij dat Sport Rijnsburgse Boys de beste was geweest. "Dan hadden ze hier vanmiddag moeten winnen", verkeerde hij kennelijk reeds vroegtijdig in een roes. Want zó makkelijk is voetbal ook weer niet. Taak is weliswaar het spelletje zo simpel mogelijk te houden, waarbij het resultaat wordt bepaald door de geluks factor of wordt beïnvloed door sterk af te wijken van de ver schillende disciplines. Aan de hand van de dik twintig eerste minuten, waarin Spakenburg al de 2-0 neerzette, stelde RB-trai- ner Arie Lagendijk wat dat be treft: "Verdedigen moet je wil len. Als je dat niet doet, dan is dit het gevolg". Een vroege achterstand, dus. "Doordat de dekking achterin niet vast zat. De concentratie was zoek, we waren in slaap gesust", aldus Lagendijk. Voordat Piet Struyk na negentien minuten droog de 1-0 achter keeper Cees Star knalde, had Spakenburg géén der Rijnsburgers kunnen verontrusten. Met in de ope ningsfase twee kort achter elkaar volgende, onbestrafte charges van Bert Koops en Rik de Harder tegen Huug Aandewiel en Johan de Kroon liet Spakenburg slechts blijken de Rijnsburgse kandidaat voor de periode-titel (een gelijkspel was voldoende) erg kort te willen houden. Later, tussen de 19de en 24ste mi nuut, zou blijken dat elke centi meter ruimte die RB aan de Spa kenburgse aanvallers liet. teveel was. En Piet Struyk bleek na an derhalf seizoen stilstand niet ver leerd daarvan gebruik te maken. De oud-SC Amersfoorter, her steld van een slepende blessure en bevrijd van overtollig li chaamsgewicht, bedacht zich geen moment toen een afgeketst schot van de eminente vrije ver dediger Arian van de Groep voor zijn voeten rolde (1-0). Vijf minu ten later boogde Struyk leep de bal voor de schoenen van zijn simpel uit de dekking wegdra- vende broer Giel. Ook deze draalde niet. De voor het oog houdbare bal stuiterde buiten bereik van Cees Star naar 2-0. Direct viel de wedstrijd stil. Spa kenburg concentreerde zich op eigen helft en had voldoende fy sieke kracht in huis om RB od afstand te houden. Huug Aande wiel kwam door zijn straffe be waking voor rust niet los. Marcel van der Blom bracht weinig in bij Dick Hartog. Rob Gillisen, van wie als eerste mag worden verwacht dat hij er op zijn karak teristieke manier de beuk in gooit, kon ook al geen baanbre kend werk verrichten. Na voorbereidend werk van Johan de Kroon, kreeg in de 39ste mi nuut Arie van Dijk de enige se rieuze scoringskans. Met een ge nadeloze uithaal had hij zó kort voor het doel RB aan de brood nodige aansluitingstreffer moe ten helpen. Alsof het een in- schietoefening betrof, trapte de middenvelder echter de bal recht in de handen van goalie Jos de Feyter. Diens collega Star kon even later nog net Piet Struyk ten koste van een hoekschop van 3-0 afhouden, wat ongetwijfeld de tweede helft tot een formali teit had gemaakt. Rijnsburgse Boys kon er nu nog een beetje wedstrijd van maken. Met extra aanvaller Ton Arroyo in ruil voor Arie van Dijk werd de pressie stevig opgevoerd. De risico's die dat in defensief op zicht met zich meenam, moest RB wel op de koop toenemen. Met de langzaam maar zeker op toeren komende Huug Aande wiel andermaal in een hoofdrol, deed RB wat in haar vermogen lag. De spelbepaler zocht vol ij ver naar het gat in de massieve Spakenburgse afweer. Eenmaal binnen de zestien meterlijnen ging RB echter omslachtig te werk, waardoor vroeg na de her vatting een goede scoringskans aan Ton Arroyo voorbijging. En daarmee had Rijnsburgse Boys het ondanks het veldoverwicht en ondanks het veel verzorgder spel het zo goed als gehad. "Als die er na een minuut of vijftien niet inzit, dan wordt het heel moeilijk", begreep Arie Lagen dijk, nadat halverwege de twee de helft de wedstrijd over het kookpunt was heengeraakt. Spa kenburg had in die fase net zo goed naar 4 of 5-0 weg kunnen lopen. Keeper Star had bij een inzet van de constant gevaarlijke Piet Struyk assistentie nodig van Toon Houtekamer, Johan de Kroon had nog net de door zijn broer weggestuurde Giel Struyk kunnen achterhalen en Peter Kuis had nagelaten van een door Martin Toet te zacht terugspeel balletje te profiteren. In de laat ste minuut plaatste hij de bal zelfs over een leeg doel heen. Dat deed er op dat moment alle maal al niets meer toe. Het feest je brak dan ook pas echt los toen heel andere, al evenmin voor de hand liggende uitslagen bekend werden. GERARD HAVERKAMP KATWIJK - Resoluut bracht Freek Rienks althans nog enige logica aan in de score van de semi-derby Quick Boys-RCL, die volledig dreigde los te slaan van het wedstrijdverloop. Na een gunstig uitgevallen 'kluts' ontdeed de Katwijkse libero de regionale voetbalbij eenkomst van een nergens mee strokende 1-2 stand, die op Nieuw Zuid door het au tochtone contingent onder de 1200 toeschouwers niet ten onrechte als een groot on recht werd ervaren. De thuisclub had het gezicht van het duel geportretteerd, de Lei- derdorpse tegenstander vrijwel nooit toegestaan zelfs maar de middellijn over te steken. Maar waar zaterdag op grond van het eenrichtingsverkeer redelijker wijs mocht worden verwacht dat RCL de Katwijkers eerbiedig voorrang zou moeten verlenen op weg naar een ruime zege, bot ste Quick Boys geheel onver wacht met een 1-2 achterstand. "Gelukkig bracht mijn ploeg na die tegenslag het karakter op om te blijven knokken", sprak Quick Boys-trainer Martin van Vianen na de 2-2 van Rienks, "maar evengoed hebben we wel een punt verloren". Volledig op de aanvallende toer liet Quick Boys zaterdag inder daad na het vrijwel voortdurend aanwezige veldoverwicht in een passende hoeveelheid goals uit te drukken. Het was meer regel dan uitzondering dat RCL, waar Daaf Brandt en Rob Sterk als vervangers optraden van Koos Haneveld (op eigen verzoek "de finitief' uit de A-selectie) en Re- né Kammenga (liesblessure), met 11 man op eigen helft te hoop liep om de uitverkorenen RCL-keeper Bram Brandt moet hier assistentie vragen i ym Mart van de Plas een scoringskans te ontnemen. van Van Vianen van doelpunten af te houden. Zéker in de eerste helft gaven de Katwijkers eens te meer voedsel aan de vorige week al getrokken conclusie dat de 0-0 tegen beker opponent NEC niet op toeval be rustte. De bal werd meestal in eens doorgetikt, met toewijding bediende Quick Boys zich van het door Van Vianen gepredikte 'one touch-voetbal'. Als steeds onderhield de locale ploeg een hoog speltempo, het elftal was permanent in beweging, afwisse lend werd er 'kort' en 'lang' ge speeld. "Als we bij rust met twee of drie-nul achter hadden ge staan, zou ik niks te zeggen heb ben gehad", bekende RCL-trai- ner Jan Dahrs later. Maar RCL, dat zich gedurende een groot deel van de wedstrijd mas saal ingroef, had 'halfweg' niet meer schade opgelopen dan de fraai gescoorde 1-0 van de ener gieke Floor van Duyn, in de der tiende minuut gescoord. Enig opzien baarde de schamele ruststand wel, gezien de impone rende hoeveelheid scoringskan sen die Quick Boys in de ope ningshelft had gecreëerd. Maar in de beginfase had de op de doellijn bivakkerende Peter Sie- ra Quick Boys-aanvaller Kees van Rooyen van een triomftocht afgehouden, daarna verijdelde RCL-doelman Bram Brandt doelpogingen van Martin van der Plas en nogmaals Kees van Rooyen. Ook in de tweede helft zouden de inwoners van de kust plaats nog talloze malen oog in oog staan met de 2-0. Martin van der Plas vergat acht minuten na rust na voorbereidend werk van Teun van der Plas en Peter Ho- gewoning echter te scoren, zoals later ook Van Rooyen uit kansrij ke positie voorlangs schoot. LEIDEN - Katwijk speelde za terdag reeds vroegtijdig voor Sinterklaas. JAC dirigeerde door alle goedgeefsheid de formatie van trainer Hugue- nin terug naar af: 4-0. "Dit heeft consequenties", kon digde de Hagenaar alvast weer aan. Ter Leede bleef ook zonder puntenwinst: 2-1 verlies bij DVO'32. JAC-Katwijk 4-0 Katwijk is nog niet volwassen. Binnen twintig minuten keek de in de kopgroep genoteer de formatie tegen een kanslo ze 3-0 achterstand aan bij het laaggeklasseerde JAC. Guidi van de Bent, Gerco Vlieland en keeper Jaap van Duiven- bode gaven de goals goed koop weg. Chiel Gordijn (2x) en Tom Verelzen knikten vriendelijk dankjewel. "Na de goede resultaten in de afgelopen weken, dachten de meesten kennelijk iets gas te rug te kunnen nemen. Ter wijl ik ze voor JAC gewaar schuwd heb. Kwalitatief heb ben we dan wel meer in huis, maar met hun felheid, gelar deerd met allerlei provoca ties compenseert JAC dat ruimschoots", zei John Hu- guenin. Hoewel het duel lang niet onsportief verliep, werd Schaap geboekt en moest keeper Van Duivenbode zelfs voortijdig het veld verlaten omdat hij Marien den Haan buiten de lijnen 'gooide'. On danks dat Katwijk na rust het spel bepaalde, leverde dat geen doelpunten op. Gordijn scoorde vlak voor tijd nog wel 4-0. DVO'32-Ter Leede 2-1 Ter Leede ging tenonder als ge volg van de compleet falende afwerking. Alleen al de mo gelijkheden in het eerste half uur waren niet op de vingers van één hand te tellen. Krop, Grosman, Bergman, Van Harskamp en zelfs libero Pie- ter van der Plas hadden hun vizier niet op scherp staan of strandden op de uitstekend keepende Jan Scheepmaker. In de 38ste minuut scoorde Van der Plas wél, hij gleed na een DVO-uitbraak een inzet van Rob de Roo echter in ei gen doel. Na rust drong Ter Leede sterk op de verdiende gelijkmaker aan. Van der Plas en Rob de Ruiter raak ten lat en paal. Het doelpunt viel echter aan andere zijde, Rob de Roo was de maker. Kort daarna bracht Van der Plas met zijn 2-1 nog wel de spanning terug. Tot de gelijk maker lieten de Rotterdam mers het echter niet komen. LEIDEN - SIZO heeft tegen het nietige DWV alle zeilen bij moeten zetten om de koppositie in de der de klasse A (district West I) te handhaven. Tegen de nummer laatst uit de afdeling kwamen de Hillegom- mers slechts tot een schamele 1-0 overwinning. Ge zien de oneindige reeks kansen voor rust had SIZO halverwege reeds ruim op voorsprong moeten staan, maar alleen Peter Boll wist rond de twintigste minuut de Amsterdamse sluitpost te verschalken. Zijn collega's aan het front Eltjo Vijn, Peter Hooger- vorst en Jos de Gier wisten geen raad met de serie kansen. Dat leek allemaal niet zo bezwaarlijk, omdat DWV voor rust niets klaarmaakte. Maar na de pauze was alles anders. De bezoekers namen brutaal de touw tjes in handen. De frontlinie van de Hillegommers werd knap aan banden gelegd, de druk op midden rif en achterhoede groeide met de minuut. Op de zestien meterlijn liepen de gasten zich echter veelal stuk, maar het duurde toch tot in de slotfase voordat SIZO zich veilig mocht wanen. Invaller Klaas Jan Vijn kreeg toen zelfs nog een reële kans op 2-0, maar zijn kopbal verdween rakelings naast. "Natuurlijk misten wij teveel kan sen", vond ook Van Vianen. "Maar dat wij niet voldoende goals maakten, had ook te ma ken met het anti-voetbal van RCL. Die gasten stonden alleen maar te verdedigen. Ze pasten pure intimidatie toe, waartegen de scheidsrechter te weinig op trad". Weinig durf Kennelijk ontluisterd door de 2-2 uitslag, die meteen alle aspiraties op de periodetitel liet ver schrompelen, draafde de Haagse trainer behoorlijk door. Gezegd moet niettemin, dat de Leider dorpers zaterdag in Katwijk niet bepaald uitblonken in durf en bij tijd en wijle niet schroomden de zaken al te stevig aan te pakken. Martin Heerikhuisen en Peter Ho- gewoning werden het slachtoffer van de scherpe Leiderdorpse tackles. Het tweetal moest zich laten vervangen door Hans van der Plas en Koos Schonewille. "Hij heeft er twee opgeschreven, die kerel had er wel vijf op kun nen schrijven", laakte Van Via nen met gevoel voor pathos het beleid van scheidsrechter Van der Velde, die Rob Sterk en Daaf Brandt noteerde. De Quick Boys-trainer zag gemakshalve over het hoofd dat met name Hans van der Plas door die inder daad zwak fluitende Vlissinger de hand boven het hoofd was ge houden na keiharde overtredin gen op Pierre van Gemerden en Dick van der Bijl. Wat overbleef van Van Vianens kritiek op het spel van RCL was de vaststelling dat de Leiderdor pers "anti-voetbal" speelden. Wie de manschappen van Dahrs zaterdag aan het werk zag, kon zich niet aan de indruk onttrek ken dat de defensieve houding hun werd ingegeven door de su- peroffensieve tactiek van Quick Boys. Dat bleek een misvatting, zo leerde navraag bij Jan Dahrs. "We hebben Quick Boys voor rust bewust laten komen", liet de Zaankanter zonder blikken of blozen weten. "Maar wat moest ik anders met drie invallers?".. Op die retorisch gestelde vraag paste het antwoord van Van Via nen, die terecht stelde dat "een betere tegenstander ook met een grote concentratie van spelers op het middenveld kan worden op gevangen". Bij een keuze voor die speeltrant moet het gek lo pen, wil er vanuit de aanvoerlinie geen offensieve onderneming op touw kunnen worden gezet. Hoe goed de tegenpartij ook speelt. Nu kwam RCL behoudens Rob Sterk (slap rollertje halverwege de eerste helft) tot de 59ste mi nuut zelfs niet in de omgeving van Quick Boys-doelman Theo Guyt. Toeval In die bewuste 59ste minuut werd maar weer eens het bewijs gele verd dat voetbal geen weten schap is, zich dikwijls in geen en kel opzicht laat beredeneren, maar domweg een spelletje is waarin toeval een voorname rol speelt. Terwijl Floor van Duyn nog natreurde over zijn schot te- LEIDEN - Het wedstrijdzwem- men stond het afgelopen week einde in het teken van de derde ontmoeting in de jeugdcompeti- tie. De Zijl/LGB, uitkomend in de hoogste landelijke divisie, wist met het IJ en VZC een rui me overwinning te boeken. In het landelijke klassement heeft de ploeg van De Zijl/LGB nu een plaats in de bovenste regionen ingenomen. De zwemploeg van LZ'86 stond voor de zeer moeilij ke taak om de tweede plaats in de op een na hoogste divisie vast te houden. Het eerste nummer, de 100 meter vrije slag meisjes 74/75, werd meteen al een over winning voor de ploeg van De Zijl/LGB. Het was Maaike Parrel die als eerste aantikte in de win nende tijd van 1.19.2. Ammeretia Verkade legde beslag op de tweede plaats met een tijd van 1.21.8. Zowel bij de meisjes als de jongens 73 ging het goud op de 100 vlin der naar De Zijl. Yvonne Later- veer won het bij de meisjes in 1.19.8 en bij de jongens Laurens van Kampen in 1.23 6. Niels Joor werd derde in 1.33.9. De 200 me ter rugslag jongens 72 werd een complete Zijl/LGB aangelegen heid. Erwin Sierra was het snelst in 2.53.0, Niels Ouwerkerk zwom de tweede tijd van 2.56.4 en Ro bert Jansen de derde van 2.57.2. Het zilver op de 200 rugslag meisjes 72 ging naar Ingrid van Veen met een tijd van 3.02.4. Marco Kerkvliet het op de 200 vrij een tijd van 2.27.5 noteren (2). Bij de 200 meter rugslag meisjes 70 finishte Mireille Co- reljé als tweede in 2.54.3 en Jo- landa Laterveer als derde in 2.54.6. Bij de jongens werd Leon Luyten tweede in 2.46.5. Op de 200 meter schoolslag jongens 69 tikte Rem- co Filippo als tweede aan in een tijd van 2.49.8 en Bob van Staak als derde in 2.58.8. De derde ont moeting heeft voor de zwem ploeg van LZ'86 wederom een tweede plaats opgeleverd in het landelijke totaal klassement, zo dat er een grote kans op promo tie is naar de hoogste afdeling. De vierde en tevens laatste ont moeting zal beslissend zijn. Aan Nancy Kijk in de Vegte zal het zeker niet gaan liggen. HetLZ ta- i Kees van Rooyen. De RCL-doelman (Foto Holvast) gen de paal, lag de 1-1 achter Theo Guyt. Pierre van Gemer den profiteerde van een te zachte terugspeelbal van Teun van der Plas, waarna de paniek de Quick Boys-defensie tijdelijk in zijn greep kreeg. "We kregen toen veel kansen", zag ook Jan Dahrs dat RCL de kunst van het aanval len verstond. Met name de snelle Eric van Doeselaar en het slim me tweetal Van der Bijl/Heems kerk onderkenden dat Quick Boys toen wankelde. Nadat Van Doeselaar rakelings voorlangs had geschoten, mikte Bennie Heemskerk luttele ogenblikken later na een pass van Van der Bijl op de paal, waarna Van Doese laar de 1-2 achter Guyt deponeer de. "Het werd daarna alles-of-niks te gen weg-is-weg", schetste Van Vianen naderhand treffend de zinderende slotfase. RCL dat vlak voor de 1-2 van Eric van Doeselaar goed was weggeko men, nu scheidsrechter Van der Velde had geweigerd een over treding van Siera tegen Martin van der Plas met een penalty te bestraffen, mocht twaalf minu ten de hoop op een succesvolle kaping van de winst koesteren. Na een vrije schop van Sis Tu Pan, verlengd door de goed spe lende invaller Schonewille, gaf Rienks de uitslag een minder ir reëel aanzien. "Met dit punt ben ik ook blij", gaf Jan Dahrs prijs. Zijn collega Martin van Vianen kon het zich voorstellen: "Want zij hebben een punt gewonnen, wij hebben er één verloren". GERARD VAN PUTTEN KRIMPEN a'd IJSSEL - Ondanks het feit dat het seizoen nog niet ver gevorderd is, moet FC Lisse nu toch danig oppassen in de za terdagse tweede klasse B. Na een 3-2 verlies bij het eveneens laag geklasseerde Spirit, zullen de Lissenaren (voorlopig) genoegen moeten nemen met een uiterst bescheiden positie op de rang lijst. Het treffen onder de rook van Rot terdam had reeds alles weg van een echte degradatiewedstrijd. Alleen het vijftal doelpunten kon het duel nog enig aanzien ver schaffen. Met name voor de rust het FC Lisse, waarin Hans van Aanholt als enige een ruime vol doende scoorde, een matte in druk achter. Desalniettemin kwam de Talsma-équipe in de 20ste minuut op voorsprong. Aad van der Poel waagde zich aan een solo, belandde in een kansrijke positie en gaf de Spirit doelman met een hard schot het nakijken: 0-1. Zeven minuten la ter besloot Knmpenaar Arie Lin- gen aan de andere zijde tot een zelfde soort actie. De middenvel der gaf goalie Nico Groenewcg vanaf enige afstand geen enkele kans: 1-1. Uit die treffer putte Spirit de moed om tot een stevig offensief over te gaan. FC Lisse hield tot zeven minuten na de rust stand. Op dat moment kreeg Den Ouden alle gelegenheid om vrij in te kop pen: 2-1. Daarop nam de thuis club wat gas terug. Kersverse in valler Peter Schalk nam in de 64ste minuut de gelegenheid te baat om zijn ploeg terug in de wedstrijd te brengen. Op aange ven van broer Arie schoof hij de 2-2 in het net. De Lisser-vreugde bleek echter van korte duur. Een minuut na de gelijkmaker plaat ste Lex de Ree (spelend voor de langdurig gebleseerde Bram van Soest) een ogenschijnlijk on schuldige terugspeelbal op Nico Groeneweg. Op het drassige veld liet Groeneweg de bal pardoes door zijn handen glippen, het geen spits De Vrij een buiten kansje bood om de 3-2 op het scorebord te brengen. Spirit hield gedurende de resterende tijd de gelederen goed gesloten, waardoor FC Lisse lijdzaam in deze kostbare nederlaag diende te berusten. lent boekte ook nu weer een fan tastische overwinning. De 100 meter vrije slag meisjes 74/75 zwom ze in een goede tijd van 1.16.1. Bij de jongens 74/75 boek te Danny Kortekaas een over winning met een tijd van 1.29.4. Robert van der Kamp werd der de in 1.35.5. De schoolslag num mers kwamen zoals gewoonlijk op naam van LZ. De 100 meter schoolslag-zwemsters 72 kwam op naam van Winny van Deelen met een tijd van 1.30.8. Leidse zeilers houden leiding LEIDEN - Tijdens de november-race van zeilwedstrijden om de IJsbre- kerscup, hebben de Leidenaars Dick Coster en Adriaan Scheffer de leidende posities in hun klasse verstevigd. Net als in de oktober-strijd kwamen zij in de eerste, respectievelijk tweede klasse als eerste over de finishlijn. Het is alweer voor de zevende keer dat deze wedstrijden door de KWV De Kaag worden gehouden. Gedurende de wintermaanden worden er voor zover de omstandigheden dat toelaten zes wedstrijden gezeild. In totaal nemen 78 schepen met gemiddeld vier bemanningsleden aan boord deel aan deze winterzijlwedstrijden, een uitgelezen mogelijkheid om de conditie op peil te houden. De uitslag van gisteren Klasse I: 1. Dick Coster, 2. Peter Bemelman (Lisse) en 3 Piet van der Lans (Den Haag). Klasse II 1. Adriaan Scheffer, 2. Piet de Pater (Wad- dinxveen) en 3. P. Noorderloos (Kaagdorp). Opmerkelijke opmars van Oegstgeest LEIDEN - In de zaterdag vier de klasse is Oegstgeest aan een opmerkelijke opmars be zig. De ploeg behaalde dit maal een fraaieO-2 zege op HBSS. Valken'68 maakt een moeilijke periode door. Het elftal van Will Henskensver loor van WOR: 3-0. HBSS-Oegstgeest 0-2 De thuisploeg was weliswaar meer in balbezit, maar slaag de er nauwelijks in gevaar te stichten voor het doel van Cock Bouwman. De keren dat Oegstgeest uitbrak, was de ploeg ook meteen gevaar lijk. Gert Jan Kramers zette Oegstgeest in de eerste helft op voorsprong. Toen dezelf de Kramers na de pauze werd neergelegd, kregen de Oegst- geestenaren een penalty toe gekend. Leon Meijs mikte de bal evenwel op de paal Ton van der Kaaden loodste zijn ploeg hierna alsnog in veilige haven: 0-2. WOR-Valken'68 3-0 In het eerste part toonden bei de ploegen zich gelijkwaar dig. Desondanks kwamen de Rotterdammers op voor sprong. Na de pauze oefende Valken een constante druk uit op het vijandelijke doel. De gelijkmaker leek slechts een kwestie van tijd, nu Val ken goede kansen (Piet Var- kevisser) kreeg. De doelpun ten vielen in het laatste kwar tier echter aan de andere kant: 3-0.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 17