groepsleider(ster) onroerendgoed 'M- van't hof full-time bejaarden- verzorgende Mariëngaerde/ Marlënweïde twee meet- en regeltechnici (m/v) ~jn Energiebedrijf Rijnland M UBQ Herhaalde oproep Hlontessori- leideifster) MEDEWERK(ST)ER 'ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed 3.000 M2 BEDRIJFS-. KANTOOR-, SHOWROOMRUIMTE LEIDEN - LEVENDAAL 150 menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv tel.071-125041 noun koudekerkaan den rijn 1^-^sssSïisar SANDÏAbv specialisten in handhygiëne De Beverspijken 16 5221 ED 's-Hertogenbosch Postbus 2284 5202 CG 's-Hertogenbosch Telefoon 073-219775 Sandla Is de marktleider in Nederland op het gebied van handhygiëne. Op 15.000 plaatsen ln Nederland maken klanten ge bruik van onze rolhanddoekservlce aan geleverd vla onze depots ln 's-Hertogen bosch, Leiderdorp en Kampen. Tevens heeft Sandla de grootste rolhanddoek- wasserlj van Europa. De groei van de onderneming brengt met zich mee dat Sandla mensen zoekt die zich ln willen zetten voor het optimaal funk- tioneren en de verdere expansie van het bedrijf. wy zoeken dynamische buitendienst medewerker (m/v) voor verkoop aan bedrijven, horeca en scholen Uw profiel: W - woonachtig in de regio Leiden, Haarlem, Amersfoort, Friesland - tussen 25 en 35 jaar - vrouwen of mannen, die zich reeds - in verkoop bewezen hebben of zich nog willen bewijzen Durft D de uitdaging aan? Schrijf ons, of beter nog bel: L. r 04930-17304 bieden: een uitdagende Job in een expansief bedrijf waar inzet en initiatief beloond worden een arbeidsovereenkomst met aanvullende premies - een uitvoerige professionele opleiding - een uitgebreid gamma var kwallteitsprodukten - een neutrale wagen, ook v gebruik. Duynhoven zaterdag tussen 12.00 en 18.00 u Zwitserse VERKOPERS dan bent u voor ons de partij, die wij zoeken. De kortste weg naar ons toe Is 02522-11238, Hllle- gonda Ontwikkelingsmaatschappij b.v., Hoofdstraat 326, 2171 BT Sassenheim. Kloosterbejaardenoord Mariëngaerde/Mariënweide te Warmond (160 bewoners) zoekt voor indiensttreding per 1 december a.s. een Van gegadigden wordt verwacht dat zij: in het bezit zijn van het diploma Bejaardenverzorgende, in teamverband kunnen functioneren, beschikken over een behoorlijke dosis ervaring in de verzorging van bejaarden. De CAO-Bejaardentehuizen is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Dienst Personeelzaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond. BEJAARDENOORD TE WARMOND Bij de Meet- en Regeldienst is op korte termijn plaats voor Taken: Onderhoud, controle, afregeling en ijking van de meet-, regel- en beveiligingsapparatuur in de Centrale en in de Hulpwarmteketelhuizen. Hieronder valt de werktuigbouwkundige procesinstallatie, waartoe ook het warmtedistributiesysteem behoort met huisinstallaties en onderstations voor grootafnemers van stoom. Functie-eisen: diploma MTS-E; aangevuld met een cursus meet- en regeltechniek en kennis van instrumentmaken, dan wel ervaring en bereidheid te studeren in bedoeld vakgebied; kennis van hydraulische, pneumatische en electronische technieken; goede contactuele eigenschappen; ervaring in een soortgelijke functie. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal f 3.375,- bruto per maand. De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leiden, onder vermelding van vacature nummer ER/83027/01. ff Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden verzorgt de distributie van V gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeentendit gebied telt ca 100.000 gecombineerde aansluitingen. Daarnaast is het bedrijf belast met de produktie van elektriciteit in een eigen centrale, van waaruit tevens warmte wordt geleverd aan een aantal grote afnemers. De huidige produktie-eenheid in de elektriciteitscentrale wordt vernieuwd en zal eind 1986 in bedrijf komen. Inmiddels is gestart met de uitbreiding van het stadsverwarmmgsnet in Leiden. Aan de openbare kleuterschool "Hummelhof" Strausspad 3, wordt voor zo spoedig mogelijk ge vraagd een: Samen met de openbare school voor gewoon lager onderwijs is de kleuterschool ondergebracht in een "geïntegreerd" schoolgebouw. Verwacht wordt dat de teamleden van beide scho len nauw samenwerken en het onderwijs afstem men op Montessori-ontwikkelingen, zodat de school over enige jaren een volwaardige Montesso- ri-basisschool zal zijn. De mogelijkheid om deze functie in deeltijd te vervullen is aanwezig. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij: - in het bezit zijn van de akte B, diploma van de applicatiecursus en het Montessori-diplomë; - over onderwijservaring beschikken; - inzetbaar zijn voor andere groepen; - bereid zijn buiten schooltijd zich in te spannen voor verdere opbouw van de school. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer L.P.H. Schrier, (bureau Onderwijskundige Zaken) tel. 071-254315. Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 793 binnen 14 dagen in te zen den bij de Directie Onderwijs, Postbus 9100, 2300 PC Lei den. Gevraagd ervaren BINDSTER/VERKOOPSTER (m/v) voor volledige werkweek ervaring vereist. Schriftelijke sollicitaties naar: Tuincentrum Chris Moerkerk en zonen b.v. Ranonkelstraat 92 - 2223 XK Katwijk De Hafakker, onderdeel van de Stichting Centrum St. Bavo, is een woon-, werk- en leefgemeen schap voor 100 zwakzinnigen en 80 werk(st)ers. Wij vinden een inrichting geen goede plek voor onze bewoners. Ons alternatief is een verdunningswijze. Wij zijn er hard mee bezig om die gerealiseerd te krijgen. Wij van groep 3 en 5 zoeken Deze moet bereid zijn zich langere tijd te binden, een ruime levenservaring hebben en zelfstandig kunnen werken. Gezien de samen stelling van het team gaat de voorkeur van groep 3 uit naar een vrouw. Wij denken aan iemand van ±30 jaar. Onze opleiding is afgestemd op onze manier van werken en is niet erkend. Desondanks is een Mavo-4 diploma vereist. Als u meer wilt weten, kunt u naar betreffende groepen bellen, tel. 02523-8141, groep 3 tst. 2213, groep 5 tst. 2069. Het salaris bij indiensttreding bedraagt op het niveau van 1/7-1983 f 2.048,-bruto per maand, volgens het minimum loon 23 jaar en ouder, exclusief onregelmatigheids toeslag. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan: Hans Hoogeveen, perso- De Hafakker", Langevelderweg 27, tel. 02523-8141, neelswerker van De Hafakker. 2211 AB Noordwijkerhout HEEFT U OOIT WEL EENS AAN VRIJ ONDERNEMERSSCHAP GEDACHT? Die mogelijkheid ligt nu voor u open, als u eerlijk, betrouwbaar en gemotiveerd bent om iets op te bouwen. Uw schrijven zal geheel vrijblijvend beantwoord worden met uitgebreide informatie. Brieven onder nummer 09731. Het bestuur van de Stichting Welzijn Leiden roept hierbij - fen behoeve van het Leids Edukatief Sentrum (LES) - kandidaten op voor de funktie van tk-v- a'fabetiseringsaktiviteiten (half-time) Binnen de doelstelling van het LES - de bevordering van een sa menhangend beleid op het terrein van de volwassenen-edukatie en het meewerken aan de totstandkoming daarvan - levert het LES onder meer een bijdrage door strukturering en signalering. Beide funkties vloeien voort uit de beiangrijkste taak van het LES, de ondersteuning van het uitvoerend werk, met name de alfabetise ring, edukatieve aktiviteiten t.b.v. kulturele minderheden en de Open School. In dit kader geldt voor deze vakature de volgende taakomschrijving: ondersteuning van het uitvoerend werk, dat zich op het terrein van de alfabetisering in diverse ontwikkelingsstadia bevindt, zowel kwa vorm als inhoud; deskundigheidsbevordering, waaronder (de organisatie van) trainingen van (vrijwillige) medewerk(st)ers, waarbij het "ervarend leren" een be langrijk uitgangspunt vormt; ontwikkeling en systematisering van lesmateriaal; organisatie van overleg; organisatie van werving; meewerken aan de meer algemene taken van het LES op het terrein van de volwassenen-edukatie, vanuit de invalshoek alfabetisering. De aktuele beleidsontwikkelingen op het terrein van de volwassenen-eduka tie (en in het bijzonder van de basisedukatie) zijn ook voor het LES van groot belang voor de toekomst. Het LES is dan ook een organisatie in ontwikke ling, waarvan per 1 januari 1985 de meer definitieve bepaling van inhoud en vorm zal plaatsvinden. Aan kandidaten voor deze funktie worden de volgende eisen gesteld; hogere beroepsopleiding of vergelijkbaar nivo; aantoonbare ervaring in alfabetisering van volwassenen, m.n. volgens de uitgangspunten van het "ervarend leren"; kennis van wervingsmethodieken in de alfabetisering; kennis van de problematiek in de maatschappelijke positie van de deelne mers en daarmee om kunnen gaan; kennis van de struktuur van de Nederlandse taal en inzicht in de relatie tussen taal en de situatie van de deelnemers; ruime ervaring in het werken met vrijwilligers binnen de volwassenen edukatie; inzicht in de beleidsmatige ontwikkelingen op dit terrein; kunnen werken in teamverband.; Aanstelling geschiedt voorshands in een tijdelijk dienstverband tot 1 januari 1985; de rechtspositie van de gemeente Leiden is van toepassing. De salariëring voor deze funktie is - afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring - maximaal mogelijk in de rang van hoofdcommies. Sollicitanten dienen binnen 3 weken na verschijning van deze oproep hun brief te richten aan het Bestuur van de Stichting Welzijn Leiden, Breestraat 117, 2311 CL Leiden - met vermelding "vakature LES". Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een vrouwelijke kandidaat. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mw. M.E. den Ouden (tel. 071- 130701) of dhr. H.J.G. Sannes (tel. 071-254892). Alphen a/d Rijn, Juweelstraat 66 Voor wie een huis zoekt met veel ruimte en maar liefst 6 kamers is een bezichtiging aan dit huis zeker de moeite waard. Ind.entree, hal met toilet, kelderkast, kunststof (dichte keuken), woonkamer 9.00x3.50, ca. 10.50 m. diepe achtertuin met flinke fietsenberging. 1e verd.: viertal slaapkamers, 3.50x3.50,3.50x2.10,3.00x3.50,3.00x2.10. Badkamer met ligbad, aparte douche en wastafel (ge kleurd sanitair). 2e verd.: voorzolder met nieuwe c.v.-ketel (H.R.). Zolderkamer met dakkapel. Bijz.: div. thermopane beglazing. Vraagprijs: 145.000,- k.k. In het complex zijn reeds gevestigd de Codi-Dag- markt, de doe-het-zelfzaak Hubo en kantoorvestigin gen. Door opzet, grootte en verdeling over verschil lende verdiepingen voor diverse doeleinden ge schikt, bijv.: detailhandel, sport- of balletschool, kantoorruimte. Huur in gedeelten is mogelijk. HUURPRIJS PER M2 PER JAAR EXCL. BTW V.A. 55,- breestraat 106 2311 cw lelden I Een z makelaardij bv - alphen a/d rijn drsf] stadhoudersplein lWj| telefoon 01720-93743 [SSmJ kantoren in alphen a/d rijn en gouda

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 30