D Gemeentel Hillegom LJ D Gemeente Hillegom LJ personeel Assistent(e) Export personeels 1 perso fc OPRUIMER /1CADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN soneel PI personeelpms» PERSONEEL' (X) Mercedes-Benz EEN TOEKOMST ALS BEWAKINGSBEAMBTE BIJ SECURISYSTEM B.V. SECURISYSTEEM B.V. Tekoma BV ADMINISTRATRICE medewerker/ster welzijn administratief medewerker (m/v) administratief medewerker m/v CHEF DE BUREAU medewerker/ster PERSONEEL CndUIMCCL«Mi p«f soneel personeel pereoneel I De N. V. Koninklijke van Kempen en Begeer is een middelgrote onderneming, die gespecialiseerd is in de produktie en verkoop van sieraden, bestek, servies, luxe geschenkartikelen, penningen, insignes en premiums. Eén onzer werkmaatschappijen, Keltum B.V., verkoopt bestek in zilver, pleet en staal alsmede geschenk-artikelen op de nationale- en internationale markten. Vanwege toenemende omzetten op met name de buitenlandse markt is versterking van onze export afdeling noodzakelijk gebleken. Als "thuisfront" voor onze exportmanager willen wij aanstellen een Assistent(e) Export. Hij/zij zal zelfstandig korresponderen met onze relaties en zorg dragen voor korrekte orderafhandeling, fakturering en het vervullen van exportformaliteiten. Naast een vooropleiding op Havo-niveau is goede kennis van Engels en Duits vereist. Kennis van Frans strekt tot aanbeveling. Als wenselijke ervaring valt te denken aan funkties op een exportafdeling, handels kantoor, bij een transportonderneming of bv. als verkoopsekretaresse. Leeftijd rond de 25 jaar. Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van tabellarische levensloop, te zenden aan de heer M.Y.J. Flapper, hoofd Personeelszaken van de N.V. Koninklijke van Kempen en Begeer, Postbus 5,2250 AA Voorschoten. Koninklijke van Kempen Begeer .A.M. is één van de grotere automobielbe drijven in de regio, gespecialiseerd in verkoop, onderhoud en reparatie van MERCEDES-BENZ personen- en bedrijfswagens en ALFA ROMEO personenwagens. Voor onze personenwagenwerkplaats in LEIDEN zoeken wij gegadigden voor de functie van eerste monteur personenauto's Wij denken hierbij aan iemand tot ongeveer 35 jaar oud, die beschikt over een be hoorlijke dosis ervaring en zich specialist kan noemen op het gebied van moderne motor tune-up. Kennis van en ervaring met diesel- en benzine-injectiemotoren en reparaties aan automatische versnellingsbakken is beslist vereist. L.I.A.M. is een stabiel bedrijf met goede vooruitzichten. Er heerst een prettige werksfeer en er zijn goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Nadere informatie krijgt u van onze werkplaatschef, de heer C. Mourits, tel. 071 76 93 03, toestel 28, met wie u tevens een afspraak kunt maken voor een gesprek. Wie is ISS Securisystem B.V.? Als bewakings- en beveiligingsbedrijf bieden wij een totaal beveiligingspakket, t.w. bewakings diensten en elektronische apparatuur. Wij maken deel uit van de ISS-groep, een Deense onderneming met meer dan 50.000 werknemers in 15 landen. De functie Wegens toenemende activiteiten in het westen van het land, zoeken wij contact met enthou siaste en representatieve mensen, die als bewa kingsbeambten een carrière willen maken bij ons bedrijf. De kandidaat Wij stellen de volgende eisen aan de beveili gingsbeambten: middelbare schoolopleiding een goede gezondheid onbesproken gedrag (eventueel) basisdiploma beveiligingsbeambte (eventueel) EHBO-diploma rijbewijs BE de bereidheid onregelmatige diensten te draaien wanneer de kandidaat nog geen basisdiploma beveiligingsbeambte heeft, de bereidheid tot volgen van deze cursus. Wij bieden: carrièremogelijkheden goede werksfeer goede beloning en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd? schrijf een briefje aan: Utrechtseweg 312, 3731 GD De Bilt Koperweg 3, Alphen a/d Rijn Voor spoedige indiensttreding gevraagd (full-time) TOT HAAR WERKZAAMHEDEN BEHOREN O.M. - Het gereed maken van de financiële- en de loonadmi nistratie voor computerverwerking. - Het maken van na-calculaties. - Telefoon, receptie en typen. Voor het goed vervullen van deze functie is een ervaring van min. 4 jaar in een soortgelijke werkkring een vereis te. Geïnteresseerden verzoeken wij een schriftelijke sollici tatie te schrijven met vermelding van opleiding en erva ring. Op korte termijn kan op de afdeling Welzijn en Personeelszaken van de gemeente Hillegom worden geplaatst, een De nieuw aan te stellen medewerker/ster zal worden aangesteld als 2e medewerker/ster van het bureau Welzijn. In verband met een verschuiving van taken binnen het bureau, zal de inhoud van deze functie in de practijk nader vorm moeten krij gen. Hieronder geven wij enkele hoofdtaken van de functie aan: Taken: - uitvoeren van rijksbijdrage-regelingen en de algemene subsidie verordening specifiek welzijn; - overleggen met verenigingen, instellingen en overheidsinstanties; - inwerken in de problematiek van de in voorbereiding zijnde zorg wet, (o.a. maatschappelijke dienstverleningen gezondheidszorg) en het voorbereiden van de nodige maatregelen op plaatselijk en regionaal niveau; - meewerken aan de uitvoering van diverse onderwijswetten (KO en LO), en voorbereiden en uitwerken van regelingen op het gebied van het onderwijs. Functie-eisen: - voltooide Middelbare Beroepsopleiding (bij voorkeur opleiding Bestuurs Ambtenaar); - ervaring met bovengenoemde werkzaamheden is gewenst; - goede redactionele vaardigheid en contactuele eigenschappen. Salaris: Afhankelijk van opleidjng en ervaring, minimaal f. 2.554,-- bruto per maand en maximaal f. 3.841,-- bruto per maand (niveau 7/8, commies/commies A). Inlichtingen: Alvorens te solliciteren kunt u nadere inlichtingen over de functie inwinnen bij de heer J.G. Scheers, chef van de afdeling Welzijn en Personeelszaken, telefoon 02550 - 16874, tst. 24. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad richten aan Burgemeester en Wethouders van Hillegom, Hoofdstraat 115, 2181 EC Hillegom. XDRDWUK BV ^v.aayu. gj" voor onze timmerfabriek FUNKTIE: het schoonhouden van gebouwen -f terreinen lichte verfwerkzaamheden het laden -f lossen van goederen het besturen van de heftruck Belangstellenden voor bovengenoemde func tie kunnen telefonisch kon takt opnemen met de heer Paauw van ons bedrijf. werkzaam op het gebied van exploitatie, ontwikkeling en handel in onroerend goed vraagt voor spoedige indienst treding een Vereisten: minimaal MEAO'aangevuld met MBA of SPD l ervaring met geautomatiseerde admini stratie - typevaardigheid Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Ormeco Vastgoed B.V. Postbus 114 Tel. 01720-35334 2400 AC ALPHEN AAN DEN RIJN Aan het Stedelijk Gymnasium, Fruinlaan 15, wordt, ter vervanging wegens ziekte, voor zo spoedig mo gelijk gevraagd een: voor 17% klokuren per week De werktijden, die voornamelijk in de middaguren moeten plaatsvinden, zullen in overleg met betrok kene worden vastgesteld. De rechtspositieregeling Voortgezet Onderwijs is van toepassing. Het salaris loopt van minimaal f 1.954,— tot maxi maal f 2.406, bruto per maand bij een volledige weektaak. Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer drs. A.M. Coebergh van den Braak, tel. 071- 121365 of 125777 (school) en 071-12.12.57 (huis, tussen 19.00 en 20.00 uur). Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 792 zo spoedig mogelijk te zenden aan de Directie Onderwijs der gemeente Postbus 9100, 2300 PC Leiden. m Technische Dienst De Technische Dienst ressorteert onder de directeur financieel economische zaken en telt een personeelsbestand van ca. 100 medewerkers, verdeeld over de sectoren bedrijfsvoering, tech nisch bureau, instrumentele groep, ad ministratie en secretariaat. In het ontwikkelingsproces waarin de Technische Dienst zich op het moment bevindt, neemt het belang van informa tieverzorging - zowel kwantitatief, als kwalitatief - een steeds groter worden de plaats in. Binnen de administratie komt de functie vacant van hoofd administratie m/v vac.nr. 010.K.07.45.LD Functie-informatie: - het hoofd van de administratie rappor teert aan het hoofd Technische Dienst en participeert in het overleg met de sectorhoofden; - is verantwoordelijk voor een goed functionerend administratief informa tiesysteem t.b.v. de leiding en de T.D.- sectoren, de accenten liggen op: beheersinformatie in de vorm van maand-, kwartaal- en jaarstukken, kengetallen en de uitwerking van meerjarencijfers; bewaking van verschillende be grotingen ook op projectniveau, analyseren van resultaten en ad viseren op basis daarvan; - verantwoordelijk voor administratieve procedures binnen de Technische Dienst; - geven van leiding aan de afdeling (5 medewerkers); - verantwoordelijk voor het leveren van gegevens aan de financiële admini stratie van het A.Z.L. en het onderhou den van contacten met deze afdeling. Functie-eisen: - opleiding H.E.A.O. richting B.E., c.q. diploma M.B.A. en in een ver gevor derd stadium van de studie S.P.D.; - enige jaren ervaring in een soortgelijke functie; - kennis van en ervaring met admini stratieve automatisering; - goede leidinggevende, organisato rische en contactuele eigenschappen; - leeftijd vanaf ca. 30 jaar. Salaris; afhankelijk van opleiding en er varing max. f4409 bruto per maand (rang 103). De medewerkers(sters) van de afdeling zullen in de benoemingsprocedure be trokken zijn. Informatie: nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer Ing. A. Wols, hoofd Technische Dienst (071-263291). Kandidaten worden verzocht uiterlijk 14 dagen na verschijningsdatum op deze advertentie te reflecteren. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Graag op de bhef het vacaturenummer vermelden. ilL /Academisch ziekenhuis leiden Een klein commercieel dienstverlenend bedrijf in de regio Leiden zoekt een func tionaris die de werkzaamheden inzake het verwerven, behandelen en afhande len van transacties administratief bege leidt Haar of zijn hoofdtaken bestaan uit: het verrichten van eenvoudige' boekhoudkundige werkzaamhe den, o.a. door het opstellen van gegevens voor verwerking door de accountant. het zorgdragen voor advertenties, publiciteit en mailings. het uitvoeren van de personeels- en loonadministratie. Wij denken aan een kandidaat van 20 tot 30 jaar met een opleiding van middelbaar niveau en een admini stratieve achtergrond. Geboden wordt een zelfstandige functie bij een goed renderende, ac tieve en groeiende onderneming. De arbeidsvoorwaarden liggen op een goed niveau. Geïnteresseerden in deze functie worden verzocht rnet de hand geschreven brieven met een getypt curriculum vitae ^en een recente pasfoto te richten aan de directie van de onderneming br.o.nr. 07361 van dit blad. met het vertrek van de huidige medewerker, een vacature voor (FINANCIËN) Functie-informatie: - adviseren van alle financiële en economische aangelegenheden met betrekking tot het grondbedrijf, inclusief exploitatie-opzetten en administratieve werkzaamheden, - adviseren omtrent financiële beleidsaspecten m.b.t. het beheer van de accommodaties door de commissie Sport en Recreatie (tak van dienst); - assisteren bij beleidsadvisering t.b.v. algemene dienst. Functie-eisen: Voor deze functie is een afgeronde studie H.F.B.A., S.P.D. of een gelijkwaardige opleiding vereist. Ervaring met bovengenoemde of gelijksoortige werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Salaris: Aanstelling zal geschieden, afhankelijk van opleiding en ervaring in salarisschaal 9, hoofdcommies (salarisgrenzen f. 3.454,-- bruto tot f. 4.409,-- bruto per maand maximaal). Informatie: Voor eventuele nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer D. Griffioen, chef van de afdeling Financiële Zaken, telefoon 02520 - 16874, toestel 34. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad richten aan het college van burgemeester en wethou ders van Hillegom, Hoofdstraat 115, 2181 EC Hillegom.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 28