sa t Scylla ontspoort tegen De Veluwe Vuur bij laait hoog op KoploperN OYO zonder moeite langs Gemini/K C Dames Leiden nemen koppositie in na benauwde zege Kampioenskansen verkeken Wraak op stadgenoot LSRG: 30-3 Herstel LZ tegen Merwede Steekers maakt goede indruk LEIDEN - NOVO mag zich nog altijd koploper blijven noemen in de promotie-klasse. De Noordwijkse volleyballers had weinig te duchten van Gemini 2. Donar en Leython moesten de punten respectievelijk aan Jupiter en Skania laten. Divisionist Gemini had weinig in te bren gen bij koploper Expalvo. Bij de dames verloren Gemini en Leython 2 (promotieklasse) twee van de drie te behalen winstpunten aan Starlift en De Meteoor. Gemini kon Expalvo alleen in de eerste set bijbenen, maar kwam daarna aanvalskracht tekort. Met 14-16, 9-15 en 12-15 waren de Kangoeroe's kansloos. LUSV liet in Wijk aan Zee de kans op een overwinning schie ten. Ondanks 11-15 verlies in de eerste set tegen WW. In de tweede sessie kwamen de studenten op 8-14, maar het winnende punt bleef achterwege (16-14). De derde set werd wel gewonnen (10-15) maar in de slotset (15-5) lag een slechte pass aan de basis van het uiteindelijk terechte verlies. DAC had aanvankelijk grote moeite met het korte aanvalswerk van Ra dius, wat in 12-15 setverlies resulteerde. DAC kreeg vervolgens meer grip op het spel, scoorde gemakkelijk terwijl Radius geen vat had op de goedlopende serve. In elke set scoorde Erwin Buysma vele punten direct uit de opslag. Met Wim Schouten in een uitstekende aanvallende rol werd uiteindelijk via 15-13,15-8, en 15-7 de 3-1 zege binnen gehaald. Bij de dames-divisionisten had Ge- mini niet zozeer af te rekenen met Starlift, maar vooral met ex- international Evelien van de Waag. Gemini bracht het welis waar nog tot vijf sets, maar Star lift werd winnaar: 3-2. Leython kwam nog net op tijd aan bij De Meteoor in Gorkum, mist had voor vertraging gezorgd. Eenmaal gearriveerd inden de Leidse dames ook de eerste set winst (10-15), maar daarna ging het mis. Twee geroutineerde 'Meteorieten' pakten en prikten elke bal, overal. Na 15-8 en 15-13 leek Leython enthousiast toch op winst af te stevenen. De vier de set leverde opnieuw 10-15 winst op en in de finale leidden de Leidse formatie nog met 12- 13. Een wissel pakte echter ver keerd uit en Meteoor drukte door naar 16-14 en de 3-2 eindzege. NOVO-dames kwam ditmaal als winnaar tevoorschijn uit het aan trekkelijke duel met Gemini, al kwamen de Noordwijksen moei lijk op gang. De eerste set werd nipt met 15-13 gewonnen en de tweede leverde zelfs 8-15 verlies op. Met 15-11 en 16-14 werd het overwicht toch juist in de eind- score tot uitdrukking gebracht. In de promotieklasse bij de heren ging WVC voor de vijfde achter eenvolgende maal onderuit. Toch speelde men tegen Radius 3 de beste competitie-wedstrijd. Na 11-15 in de eerste set bracht WVC het nog tot setpunt in de tweede serie. Door een aantal stopfouten werd het na 14-10 echter toch nog 14-16. Daarmee was de fut verdwenen: 6-15 en 0- 3. WVC moet het voorlopig doen zonder Joost van der Zwet, die tijdens een partij voetbal een been brak. Zonder Ron Groen kon Donar al leen in de tweede set gemakke lijk winnen van Jupiter, omdat zijn broer Rolf in één service- beurt van 6-1 de stand op 15-1 bracht. Donar speelde verder echter te verkrampt om het de bezoekers echt lastig te maken: 8-15, 8-15 en 9-15 (1-3). Een oppermachtig NOVO had slechts vijftig minuten nodig om Gemini 2 in eigen huis weg te va gen. De Noordwijkers schitter den met name in aanvallend op zicht, met Lieuwe van der Meu- len in een glansrol: 6-15, 14-16, 5- 15. Leython bleef in Delft bij Skania met lege handen staan. In alle sets kwamen de Leidenaars al snel met zo'n punt of zes ach ter, waarna zij er slechts gedeel telijk in slaagden nog in te lopen. De pass was zwak en Leython maakte veel onnodige fouten. Het gevolg: 15-8, 15-11, 15-6. Bij de dames speelde WW tegen hekkesluiter Skania de moeilijk ste wedstrijd van het seizoen. Zij kwamen zelfs met 1-9 achter, maar Anja den Dekker keerde aan de opslag het tij: 14-16. Ska nia pakte met dezelfde cijfers de tweede set, maar had daarmee al les gegeven. In de sterkste op stelling maakte WW een eind aan de partij: 5-15 en 15-17, na vijf setpoints. LUSV startte sloom tegen Zovoc (8-15), maar nam daarna steeds voldoende afstand om uiteinde lijk met 15-13,15-11 en 15-8 winst te kunnen finishen. GER RENES Sport i MAANDAG 7 NOVEMBER 1983 LEIDEN - Het spel om de herfsttitel tafeltennis is over en uit voor Scylla. Een 2-6 verlies tegen landskam pioen De Veluwe maakte een eind aan de illusies. Scylla was zaterdag onher kenbaar. De afgelopen we ken werd een rits opponen ten in sneltreinvaart uitge rangeerd, maar tegen de Apeldoorners schrompelden de Leidenaren ineen tot een armzalig boemeltje dat zon der optimaal verweer ont spoorde, alle geruk van coach Theo Bakker aan de noodrem ten spijt. De vrouwen deden het een 'pietsie' beter, want in hun degradatie strijd werd tegen het bezoekende Hoonhorst een puntje bijeen ge sprokkeld. Sjaardema kende in de streekder- bv tegen Docos geen pardon ge tuige de 0-10 score. Avanti en Tempo Team bestreden elkaar met mannen en vrouwen. Het werd een onbeslist. De zusjes Bakker lieten, gesecondeerd door Marijke Olsthoorn, een vlekkeloze 6-0 noteren, maar de mannenbrigade moest ondanks optimaal verweer een 4-6 verlies voor lief nemen. Onder het motto 'de eerste klap is een daalder waard', stelde Scyl- la-coach Theo Bakker zaterdag Hans Lingen als eerste man op. Want Lingen verkeerde de afge lopen weken toch in goede doen, en bogend op zijn goede instel ling zou hij Jaap van Spanje er wel af halen. Mèar die goede in stelling was opgegaan in een zes- tigurige werkweek. Een ver moeide Lingen verloor zonder optimaalverweer.Tegen de altijd vechtende broers Van Spanje is een wedstrijd niet mentaal hard beginnen fnuikend. Scylla is de hele avond niet meer in het juiste ritme gekomen. Anne Vlieg en Patrick Swier lieten de nationale damescoach Jan Vlieg nog wel achter zich, maar tegen Jaap van Spanje en Ron van Spanje kon- den ze ondanks redelijk verweer toch nergens de winning mood bewerkstelligen. Een bij de stand 2-4 gewonnen dubbel had de spanning nog terug kunnen brengen, maar in deze partij was de irritatie aan een groot aantal ballen af te lezen. Zonder Ed van der Berg was Do- cos natuurlijke geen partij voor Sjaardema. Er gingen weliswaar vier duels in drie games voor de thuisploeg verloren* maar aan het dubbele-cijfers verlies werd niet ontkomen. Alleen als Avanti 2 en Odion 2 verslagen worden en bovendien Onkyo een punt wordt ontfutseld is handhaving een feit. Die kans is dus niet zo groot. De mogelijkheid dat de Oegstgeestenaren kampioen worden moet heel wat hoger aan geslagen worden. Zeker i volgende week bij Seine wordt gewonnen. Voor Scylla 2 is de competitie eigenlijk al afgelo pen, dus Rob Regeer heeft de training nu maar terugge schroefd tot 35 min. Zelfs Tempo Team 3 kon aantonen dat dat niet voldoende is. Erik Noest was in twee van de drie partijen met zijn gedachten bij zijn nieuwe vlieg- hengel, dus het was maar goed dat Frits Kantebeen de gaten kon dichten tot een 5-5 eind stand. Lineke Sneller stond tegen een naamloze invalster aan Hoon horst-zijde weer eens met 19-16 voor om vervolgens met 19-21 te verliezen. De afgelopen week kon Senller slechts één keer trai nen en dat is gegeven haar ni veau in de ereklasse ondenkbaar. Het kostte Scylla uiteindelijk, al le goed wil bij Sneller ten spijt, toch weer een kostbaar punt, want Sandra de Kruiff (drie keer) en Marian Kantebeen (één keer) deden precies wat in het '6-4- winst-draaiboek' stond. Dat de daarin eveneens geplande winst in het dubbel ook inderdaad werd behaald zorgde ervoor dat er 5-5 op de formulieren kwam. Scylla kan zich nog wel handhaven als Sneller toch nog hier en daar haar steentje gaat bijdragen, maar voorlopig staat de viervou dig landskampioen onderaan met drie punten. Rob Turk zette tegen Tempo Team Noor en Beringen opzij, maar met de zware Rademaker lukte dat niet. Toch smaakte Turk nog een keer het zoet der overwin ning nl. in het dubbel, voeg daar dan nog aan toe dat Rob de Groot de grote mond van Berin gen afstrafte en het is duidelijk dat 'Pietje' Bakker bij 4-5 graag Beringen diens derde nul had be zorgd. Dat lukte net niet (21-23). Overigens maakte Beringen weer zoveel stennis binnen zijn eigen team dat coach Bert van der Helm hem daags erna tegen HH niet meer opstelde. Als Ellen en Jose Bqkker en Marij ke Olsthoorn voluit spelen tegen TT staat van tevoren de zege vast. En als Olsthoorn ongesla gen blijft staat zelfs de 6-0 vast. Zo ging het zaterdag dan ook. LEIDEN - Er moest iets worden rechtgezet en dat was aan alles te merkén. Ruim een uur voor de wedstrijd, toen er nog niemand van LSRG was te bekennen, kwamen de spelers van DIOK met 'bleke bekkies' achter coach Ton van der Loos de bestuurskamer uit. En terwijl de ex-Hagenaar, schijnbaar tevreden over de uitwerking van zijn woorden, zich rustig achter de koffie zette pepte aanvoerder Dick Altink zijn mannen vervolgens in de kleedkamer nog eens dermate luidruchtig op dat het buiten te horen was. Enigszins verbaasd namen de binnendruppelende studenten kennis van het gebeuren. Glimla chend vroegen ze zich af waar al die heisa voor nodig was. benutte penalty-kick van Ernst Delfos (10-3) onmiddellijk werd beantwoord met wat direkt de mooiste actie van de wedstrijd werd. Gelegenheids-full back Ri co van Teylingen paste op eigen helft alert door naar de diagonaal sprintende Jan Loek Vrijenhoek die als een raket naar de over kant vloog, daarbij vijf tegenspe lers verbouwereerd achter la tend. De 16-3 ruststand was vol komen verdiend. i Seggelen, Eric Berendsen, LEIDEN - LZ '86 heeft na de nederlaag vorige week afge lopen weekeinde de beide punten weer opgeëist. Mer- wede werd met 12-9 terug ge wezen. In de tweede klasse verloor Vivax de topper te gen Losser. De Oegstgeeste naren keerden met een 7-4 nederlaag huiswaarts. Kat wijk kon opnieuw niet tot puntenwinst komen. ZPA was met 5-6 nipt te sterk. In de dames eerste klasse twee nederlagen. De Zijl/LGB ver loor in Den Haag met 8-4 van Zian/Vitesse en LZ '86 liet de punten aan HZC/Weusthag: 5-7. LZ trad zaterdagavond in het Vijf Meibad gehandicapt aan de start. Jan Bakker moest wegens ziekte afha ken. Hij werd vervangen door de adspirant Cees Boon stoppel. Merwede, vorig jaar gepromoveerd uit de eerste klasse, heeft het de Leide naars lastig gemaakt. Tot hal verwege de vierde periode hielden de Dortenaren gelij ke tred met de pupillen van coach Hans v.d. Moolen: 8-8. Wel had de Leidse formatie telkens aan de goede kant van de score gebivakkeerd, maar Merwede vocht zich el ke keer goed terug. In.die be slissende laatste minuten echter toonde LZ aan duide lijk de beste ploeg te zijn. Merwede werd in een wur gende greep genomen en moest toezien hoe de Leide naars uitliepen. Bij 10-8 kon Merwede nog éénmaal de spanning terug brengen, maar de goed op schot zijnde Wilco v.d. Zeeuw maakte met twee afstandknallers aan alle onzekerheid resoluut een ein de. Uitslag 12-9. Doelpunten: Wilco v.d. Zeeuw 5, Michel v.d. Zeeuw 2, Ruud Muusse 2, Willem Klumper, Remco Roman en Fried Elzenga. Met Vivax gaat het duidelijk minder goed. Na het verlies vorige week tegen MZPC werd nu opnieuw verloren. Medekoploper Losser was met 7-4 te sterk. Zwakke punt bij de Oegstgeestenaren was de man meer situatie. Als de nummerieke meerderhe den wat beter benut waren was er een geheel andere uit slag op het scorebord ver schenen. Nu was het na de 1- 1 van de eerste periode via 4-2 en 5-2 een kansloze 7-4. Doel punten: Frits Welling, Jack Frauenfelder, Leo Onderwa ter en Ruud Wormgoor. Katwijk mag blijkbaar niet winnen. Na een volkomen ge- lijkopgaand duel met ZPA, waren het toch de Almeloërs die vlak voor tijd de overwin ning voor zich opeisten. Het blijft dus nog even wachten op de eerste Katwijkse pun ten. Doelpunten: Eddie Hoek, Hans Schaap, Martin Jonker, Hans Parlevliet en Dirk v. Leeuwen. DKD leed de derde grote ne derlaag van dit seizoen. Nu de relatief goede wedstrijd van vorige week tegen Kou dekerk werden de Leiderdor pers nu weer naar de slacht bank geleid door USZC. In Utrecht werd het 13-2. DIRK KLOOS. Het antwoord kwam in het volgen de anderhalf uur, binnen welk tijdsbestek DIOK op niet mis te verstane wijze wraak nam voor de eerste nederlaag die de bur gers sinds zeven jaar tegen de studenten leden. Dat slippertje in september zat de Morschbe- woners enorm hoog en koste wat kost moest die vlek in de 'terug wedstrijd' tegen de buur worden weggepoetst. DIOK, dat zich ja ren niet of nauwelijks om de rug- byderby druk behoefde te ma ken, was er alles aan gelegen om de 'normale' verhoudingen te herstellen. En toen de super ge motiveerde blauwgele wals zijn werk had gedaan - de cijfers 30-3 spreken voor zich - was de glim lach bij LSRG verdwenen. Oh, vandaar die heisa. "Ja, ja", lachte Ton van der Loos tevreden, "we hebben ze op pri ma wijze teruggepakt. Je ziet het, als het vuur bij ons gaat branden zijn we tot heel wat in staat. Wel een verschil met vorige week toen we tegen DSRC nodeloos de boot ingingen. Goed, we mis ten toen onze complete derde rij, maar dan nog mag zoiets in feite niet gebeuren. Ik hoop nu maar, en zeker omdat volgende week Gideon van der Born en Kees Koemans er weer bij zijn, dat dat vuur eindelijk eens blijft bran den. Dan worden we dit seizoen nog derde." Sleutelwoord Mentaliteit, dat was zowel vooraf, als tijdens, alsook na de wed strijd hét sleutelwoord. Een zeer belangrijk facet bij het rugby in het algemeen, maar bij DIOK in het bijzonder. Ploegen als HRC, dé grote favoriet voor de titel, en in mindere mate Hilversum kun nen als het tegenzit nog wel eens terugvallen op de individuele klasse van spelers als Michel van der Loos of John van Altena. DIOK evenwel moet het simpel weg hebben van de collectieve arbeid die, gepaard aan een fikse dosis inzet en de toch wel aanwe zige mogelijkheden van de mees te spelers, tot rugby van niveau kan leiden. Is de zin er niet of wordt er te licht getild aan een karwei dan valt het resultaat veelal negatief uit. Maar gisteren laaide het vuur dus hoog op en LSRG, op Hans Sie- Het Nederlands rugbyteam heeft het interlandseizoen '83-'84 met een uiterst teleurstellend ge lijkspel (16-16) tegen België ge opend. Het was de eerste ont moeting voor Oranje, met de DIQK-spelers Dick Altink en Fred Duquesnoi, in de B-poule van de FIRA-competitie, waar in België zeer verdienstelijk de buteerde. De Nederlandse ploeg speelde mat, zonder overtuiging en on geïnspireerd. De samenhang tussen de linies was zoek, slecht passen en een zwakke indivi duele techniek lagen ten grond slag aan de schamele vertoning. mens na weer compleet, moest aan den lijve ondervinden dat DIOK dan heel wat mans is. Het team van coach Peter de Bruin, die overigens toekeek vanaf de tribune onder het motto dat als zijn mannen eenmaal in het veld staan hij toch verder machteloos staat, kwam geen moment onder de pressie van de stadgenoot uit en dus ook nauwelijks op vijan dige helft. Een tweede stunt, zo bleek al na tien minuten, zat er dit keer helemaal niet in. Op dat moment stond het al 10-0 na twee gave doorboringen van DIOK-voorwaarts Peter de Bruin en een benutte conversie van de als fly-half lang niet gek opererende Appie Huisman. Hij speelde goed, maar dat gold ei genlijk voor alle veertien spelers die zich gistermiddag werkelijk Uit de naad werkten. De team geest was zo optimaal, dat ëen Sportief Zoals ook de 30-3 eindscore dat was, want ook na rust beheerste DIOK de partij volledig. LSRG, dat sportief en met het hoofd om hoog terugvocht, had tegen de voorwaartsen van de thuisclub niets in te brengen en moest in scrum, line-out en het losse werk telkens toegeven op de fanatieke geelblauwen. Fred Duquesnoy en Jan. Hamers, na knap werk van de scrum en de sterke Be rendsen, verhoogden de score al rap naar 24-3. Na dit enerverende uurtje zakte DIOK weg zonder dat LSRG daar overigens van kon profite ren. Het werd, mede door solo acties van sommigen, wat rom melig, Toen captain Dick Altink evenwel zijn ploegmaats verma nend toesprak en orde op zaken stelde keerde de discipline met een terug, hetgeen tot uiting kwam in een try van Wilfred van der Bron en een fraaie conversie van Ab Huisman. Sprakeloos verliet LSRG daarop het veld. En men was vooraf nog wel zo gewaarschuwd. AD VAN KAAM LEIDEN - Ook tijdens de veldrit van Hilversum liet Hans Steekers een goede indruk achter. De Bollenstreek-renner wist zich gisteren in het sterk bezette veld goed te handhaven en was met zijn negende plaats uiteindelijk de beste Nederlandse amateur. Als winnaar kwam Wil Brouwers over de meet, voor de Tsjechische wereldkampioen bij de amateurs Siminek en-Kees van der Wereld. Katwijker René Guyt reed in Hilversum een goede koers bij de junioren. Na een snelle start, in het kielzog van winnaar Martin Hendriks, viel Guyt tijdelijk terug naar de 4de stek, om tenslotte toch als tweede te finishen. Hans Kolenbrander eindigde als tiende. In het Brabantse Son en Breughel reikte Katwijker Eddie Kouiss naar een vijfde plaats, ter wijl de langzaam maar zeker in conditie komende Martin Overdevest goed was voor de 7de plaats. Zaterdag kwamen de junioren uit in de interclubrit te Stolwijk. Achter winnaar Voshol werden Kolenbrander en Guyt respectievelijk twee en drie. LEIDEN - De hockeysters van Leiden hebben gisteren door een 0-1 winst bij Zandvoort de lei ding genomen in de eerste klasse A. Forescate blijft onderaan staan door een nieuwe neder laag: 6-0 tegen Spirit. In de tweede klasse B deelden de da mes van Alecto en Roomburg de punten in de streekderby (0-0), Noordwijk won in die klasse met 2-0 van koploper Myra. Hisalis hield Hermes op 0-0 in de derde klasse. In de eerste klasse B dolf de herenploeg van Roomburg in de laatste tien minuten het on derspit met 2-0 tegen HBS. Ein delijk weer winst voor Alecto ten koste van Dopie in de tweede klasse B (1-0). Noordwijk bleef aan kop na de 1-1 tegen Hisalis in de derde klasse B. HBS Roomburg 2-0. De vijf strafcorners die Roomburg in Bloemendaal in de eerste mi nuten nam, hadden niet de scherpte om uit te kunnen sco ren. De Leidenaars zijn ook daar na niet in staat geweest om te doelpunten. De middenmoter HBS had ook zeer lang moeite om raak te schieten, maar kwam na zestig minuten uit een vrije slag aan de 1—0 voorsprong. Dekkingsfouten in de Leidse verdediging gaven de thuisploeg de gelegenheid om definitief toe te slaan naar 2-0. Alecto - Dopie 1-0. De Leiderdorpers speelden vooral op het middenveld een goede wedstrijd tegen Dopie. De volle winst verdiende Alecto door Kees v.d. Made die uit een op eenhoping van spelers de win nende treffer in het doel van Do pie pushte. Dat gebeurde in de vergevorderde tweede helft waarin Alecto voortdurend de beste kansen had. Noordwijk - Hisalis 1-1. Thuisploeg Noordwijk ontmoette in Hisalis een sterk gemotiveer de ploeg, die in de eerste helft het beste van het spel had door hard werken in teamverband. Het Lissese overwicht werd na een kwartier in de score tot ui ting gebracht (0-1). Een uitge speelde aanval werd door Hen drik-Jan Kaptein afgemaakt na aangeven van zijn broer Mare. Na rust kwam Noordwijk vooral in de eindfase met sterk hockey voor de dag. Enkele minuten voor het eindsignaal versloeg Hans Wingerden de in vorm zijn de Hisalis-doelman Victor Schwartz. Met zijn succesvolle slag uit de ren bracht hij Noord wijk op 1—1 tegen het op de der de plaats genoteerde Hisalis. DAMES Zandvoort - Leiden 0-1. De dameshockeyploeg van Leiden heeft zich door de winst in het inhaalduel tegen Zandvoort aan de leiding geplaatst in de eerste klasse. Zandvoort was zeer te leurgesteld dat het na goed spel in een gelijkopgaande wedstrijd op de valreep op verlies werd ge zet. Leiden-voorstopper Gemma van Schaik was uitstekend op dreef op het slecht bespeelbare veld en gaf de thuisploeg weinig kansen om door te stoten naar Paula Zandvliet, die na een bles sure terug is onder de lat van LMHC. Hanneke Kamsteeg be nutte de mogelijkheid toen de Zandvoortste doelverdedigster niet goed wegwerkte en sloeg winnend toe in het spannende duel. Spirit - Forescate 6-0. Coach Dassen van eerste-klasse debutant Forescate verklaarde dat zijn kunstgrasploeg niet goed uit de voeten komt op natuurlij ke grasvelden. Hij noemt dat als excuus voor de hoge scores voor de tegenpartij, die nooit werden gerealiseerd als er thuis op de egale mat wordt gespeeld. Giste ren moesten de Voorschotensen via een 2-0 ruststand uiteinde lijk genoegen nemen met 6-0 in een overigens goed geleide en sportieve wedstrijd. Alecto - Roomburg 0-0. Met goede combinaties hielden beide partijen elkaar in even wicht in deze streekderby. Tij dens de open wedstrijd werden er door de tegenstrevers wel wat kansen geschapen, maar was de afwerking niet voldoende om de volle winst te pakken. Na rust schoot Maijolein van Alderwe- relt van het toen sterker AJecto eerst op de lat en mikte Correlien van Buren net naast. Pech ook voor Roomburg dat tweemaal een kans op een score miste doordat ausputzer Annet Vas- binder zich goed opstelde op de doellijn. Noordwijk - Myra 2-0. De wedstrijd was vijf minuten oud toen Noordwijk de score opende. Dit gebeurde door Alexandra van Kan, die na goed doorlopen de over een lange bal trappende doelverdedigster van Myra af strafte en 1-0 liet aantekenen. Noordwijk werd door het fel op de bal spelende Myra voor het grootste deel van de wedstrijd in de verdediging gedrongen. De organisatie achterin was bij de thuisploeg echter goed verzorgd en hield de koploper deskundig in bedwang. In de vergevorderde tweede helft sloeg Renate van de Bent uit een strafcorner 2—0 te gen de plank. Noordwijk ver kreeg met dit resultaat de aan sluiting met de kop van de rang lijst. Hisalis - Hermes 0-0. Het verdedigend goed opererende Hisalis heeft het op de tweede plaats staande Hermes geen kans gegeven. De Lissese aanval ech ter kon ook in deze wedstrijd geen vuist maken, waardoor een groter succes voor de derde-klas se debutant uitbleef. Twee da- mes-veteranen completeerden het jonge Hisalis dat op een goed optreden tegen het veelvuldig aanvallende Hermes kan terug zien.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 18