X
X
X
X
X
X
X
X
X
EB
BS
EREDIVISIE
PEC Zw.-Willem II 3-1, Helmond
Sport-DS'79 2-4, Fortuna SC-Sparta 1-
0, Haaricm-Roda JC 0-0, FC Groningen-
PSV 1-4, Volendam-FC Utrecht 1-1,
Feyenoord-Excelsior4-0, Ajax-AZ'67 2-
1, FC Den Bosch-GA Eagles 0-0.
Feyenoord 12 9 2 1 20 32-15
PSV 12 9 1 2 19 37-10
Ajax 12 8 3 1 19 38-17
Utrecht 12 7 3 2 17 28-18
Roda JC 12 5 6 1 16 21-16
Sparta 12 4 5 3 13 27-20
Groningen 12 4 5 3 13 17-14
PEC Zw. 12 5 3 4 13 25-28
Haarlem 12 4 4 4 12 16-20
GA Eagles 12 4 3 5 11 19-21
Willem II 12 5 1 6 11 18-24
AZ'67 12 2 5 5 9 11-15
Excels. 12 4 1 7 9 22-27
Fortuna 12 3 3 6 9 16-27
Den Bosch 12 2 4 6 8 11-19
DS'79 12 3 1 8 7 15-27
Volendam 12 2 3 7 7 15-28
Helm.Sp. 12 0 3 9 3 14-36
EERSTE DIVISIE
Heerenveen-Veendam 3-3, Eindhoven-
Telstar 3-1, NEC-Heracles 2-0, NAC-FC
VVV 0-0, Vitesse-RBC 3-1, SVV-MVV 2-
5, De Graafschap-SC Cambuur 3-0, FC
Twcnte-Wagcningen 7-0.
MVV 11 8 3 0 19 28-13
Graafsch. 11 8 3 0 19 24-11
Twente 11 7 3 1 17 29-12
Cambuur 11 7 2 2 16 23-15
Den Haag 11 5 3 3 13 18-14
Vitesse 12 5 3 4 13 20-16
Heracles 11 2 8 1 12 13-12
NAC 11 4 3 4 11 17-20
Wagen. 11 3 4 4 10 15-22
Telstar 12 3 4 5 10 18-21
Eindh. 11 4 1 6 9 24-28
NEC 11 4 1 6 9 13-17
FC VW 11 3 2 6 8 18-21
SW 11 2 4 5 8 15-20
RBC 12 3 1 8 7 17-24
Veendam 12 2 3 7 7 17-26
Heerenv. 12 0 4 8 4 15-32
TOPSCORERS
1. Van Basten (Ajax)14
2/3. Koolhof (PSV)11
Thoresen (PSV)11
4. Van Roon (PF.C/Zw.)10
5. Eriksen (Roda).9
6. Beukers (Excels.)8
Toto
2
3
PEC Zw.-Willem II
Volendam-Utrecht
Helmond Sp.-DS'79
Fortuna-Sparta
Haarlcm-Roda
Groningen-PSV
Ajax-AZ'67
Den Bosch-Eagles
Eindhoven-Telstar
NEC-Heracles
x
Graafschap-Cambuur
Twen te-Wagen ingen
rx
TOTO GELIJK
2-15—21—25-28. Toegevoegd: 6.
LOTTO
17-18-25-31—38-39. Reservegetal:
BELGISCHE LOTTO
6-13—16—29-40—42. Reservegetal: 28.
DUITSE LOTTO
9-19-21-29—44—46 Reservegetal: 31.
Spiel 77: 1 0 8 4 9 8 2.
SUPERTRIO
1 Utahbon (J.v.Dooyeweerd), 2. Ukkie
Supreme (C Wortel), 3. United Dynamic
M.Rutting). In cijfers: 3-2-1. Alle
paarden gestart.
ZATERDAG
EERSTE KLASSE A
Altena-Kozakken B. 0-2, ASWH-PPSC
1-2, Heerjansdam-Exeels.M. 2-2, De
Zwerver-NSVV 2-1, Zw.Wit'28-Nw.Lek-
kerl. 2-0, Spijkenisse-Barendr. 1-3.
vogels 1-2, Spakenburg-Bennekom 1-1,
Rijnsb.Bovs-Huizen 3-1, DTS'35-
Noordwijk 1-4, GWV-RCL 1-2.
Rijns B. 7 4 2 1 10 15- 5
Noordw. 7 4 1 2 9 16— 8
Spakenb. 7 3 3 1 9 14-11
Quick B. 6 3 2 1 8 11- 5
WOG 7 3 2 2 8 10-11
Bennekom 6 2 3 1 7 14— 8
GWV 6 3 1 2 7 9-7
RCL 6 2 2 2 6 11-13
Valleiv, 6 3 0 3 6 12-18
DTS'35 6 2 1 3 5 13-16
Nunspeet 6 1 2 3 4 7—12
Huizen 5 0 2 3 2 4-9
Volendam 7 0 16 1 8-21
0, ACV-DOS K. 4-0, IJVV-Or.Nassi
Flevo Boys-IJsselmeerv. 2-4, DETO-
Genemuidcn 2-1.
TWEEDE KLASSE B
RVVII-Vitesse D. 2-2, 's-Gravenzandse
SV-DUNO 3-1, Be Fair-Xerxes 1-2, Spi
rit-De Zwervers 1-1, Everstcin-Lyra 1-
1, Zwal.Vl.-FC Lisse 2-2.
Everst.
's-Gr.SV
RWH
Vitesse
Be Fair
DUNO
7-11 Xerxes
7—11 Spirit
6- 9 Lvra
7- 9 Zwal.
7-6 Zwervers
DERDE KLASSE A WEST I
DWS-DWV 1-0, ODIN'59-Reiger Boys 3-
1, PSZ-Purmerstevn 1-1, ZOB-Zwal.'30
0-0, SIZO-ZCFC 4-1, KMVZ-VEW 1-1.
SI ZO
ODIN'59
Reiger B.
KMVZ
Purmerst.
DWS
6-12 Zwal.'30
6-11 PSZ
7-10 VEW
7- 8 ZOB
6- 7 DWV
7-7 ZCFC
1-0, Ter Lcede-Katwijk 0-1, MW'27-':
Gravenzande 5-3, Die Haghe-Hoekse
Boys 2-1, ARC-SVPTT 5-0
VIERDE KLASSE B
HBSS-Valken'68 4-1, ROHDA'76-Uni-
cum 2-1, Berkel-Oegstgeest 1-3, Koude-
kerk-Zwammerdam 1-1, VVOR-Jodan
Boys 2-0, Hazersw.Boys-Zevenhoven 0-
Berke) 7-10 Oegstg. 7- 6
ROHDA 6- 9 Valken 7- 6
Koudek. 7-9 Zwammerd. 7-6
HBSS 7- 8 VVOR 6- 5
Zevenh 7- 8 Haz.w B 7- 5
Unicum 7- 7 Jodan B. 7- 3
ZONDAG
HOOFDKLASSE A
Unitas-CVV 2-0, AFC'34-EDO 0-1, DWV-
Zeeburgia 2-1, VUC-AFC 1-5, Elink-
wijk-RCH 2-0, Xerxes-Wilhelmus 0-0,
DHC-BIauw Wit 2-1.
AFC 7-11 EDO 5- 5
Elinkw. 6- 8 Zeeburgia 5- 5
AFC"34 6- 8 DWV 7- 5
DHC 5- 7 Umtas 6- 4
Xerxes 7- 7 Bl.Wit 6- 4
RCH 7- 7 VUC 4-3
Wilh. 6- 6 CVV 5- 2
EERSTE KLASSE A
Stormvogels-SEW 1-0, SDW-JOS 3-0,
Aalsmeer-Lugdunum 2-1, Roodenburg-
DWS 0-1. RKAVIC-De Spartaan 2-1,
Stormv. 6-9 DCG 5-4
Rood Wit 6-8 DWS 6-4
Hilversum 5-7 RKAVIC 5-3
Aalsm. 6-7 Spartaan 5-3
Roodenb. 5-6 JOS 6-3
DRC 3—5 Lugdun. 6—3
TWEEDE KLASSE A
Gouda-Olympia 1-1, Verburch-LENS 1-
2. SJC-Blauw Zwart 0-1, UVS-Alphen-
se Boys 2-0, RKAVV-Hellevoetsluis 1-1,
FC Lisse-VELO 3-3.
UVS 5-9 VELO 5-5
GSV 6-9 RKAVV 6-4
BI.Zwart 5-7 SJC 4-3
Alph.B. 6-7 H'voetsl. 6-3
Gouda 7-7 Verburch 3-2
Lisse 7-6 Olympia 4—1
LENS 4-5
DERDE KLASSE A
GDS-Docos 0-3, Quick H.-Celeritas 3-0,
BTC-Tonegido 1-1, HVV-WSB 0-0,
Schipluiden-RKDEO 3-2, UDO-LFC 2-2.
Toneg. 7-9 Schipl. 4-4
RKDÊO 6-8 Docos 5-4
HW 6-7 Celer. 5-4
Quick 6-7 VVSB 5-4
LFC 5-6 BTC 4-3
UDO 6-6 GDS 5-2
DERDE KLASSE C
Bodegraven-Trans val ia 0-1, RFC-
NSV'46 1-0, IFC-Martinit 2-1, Excel-
s.'20-Zwervers 1-1, Nieuwkoop-DHZ 1-
3, VDL-ONA 1-0.
DHZ 6-10 IFC 6- 5
Exc.'20 6— 8 Transv. 6— 5
RFC 6— 7 Nieuwk. 5— 4
Zwervers 4- 6 ONA 6- 4
NSV'46 5- 6 Martin. 5- 3
VDL 6- 6 Bodegr. 5- 2
VIERDE KLASSE A
Hillegom-ASC 1-1, Alkmania-AItior 2-
2, Foreholte-LDWS 2-0, VTL-DOSR 0-1,
ROAC'79-Teylingen 2-2, Alphen-Van
Hillegom 7-9 Foreh. 4-5
Alphen 6-8 Alkmania 4—5
Altior 4-7 A/TL 6-4
DOSR 6-7 ROAC 4-3
LDWS 5-6 ASC 5-1
Teylingen 6-6 V.Nisp. 5-1
ZATERDAG
RES.EERSTE KLASSE
Katw.2-Barendr.2 2-4, 's-Grav.SV 2-
Spijken.2 1-4, Noordw.2-Vitesse 2 2-0,
ASV -- -- - - -
Rijn
2-2.
Barendr.2 7-14 Rijnsb.B.2 7- 7
Quick B.2 8-11 ASWH 2 7-6
Spijken 2 7-10 Katw.2 7- 5
Rozenb.2 7- 9 s-Gr.SV 2 7-4
Noordw.2 8- 9 Vitesse 2 7-2
Zw.Wit 2 7- 8 De Zw.2 7- 1
ZONDAG
RES.EERSTE KLASSE
CW 2-DHC 2 0-2, Papendr.2-RKAVV 2
3-0, Mussch.2-Westl.2 0-3, UVS 2-Xerxes
2 4-0, Nept.2-Nieuwenh.2 5-1, Exc.'20/2-
Unitas 2 3-3.
DHC 2 8-11 N'hoorn 2 7-6
Unitas 2 7-10 Westl 2 7- 5
UVS 2 7-10 Exc.'20/2 7- 5
Mussch.2 7-9 Xerxes 2 7—5
Nept 2 7- 8 RKAVV 2 5-4
Papendr 2 8- 7 CVV 2 7-4
Reg. jeugd
FC Lisse-VUC 1-2, Feyenoord-Rooden-
burg 3-1, Quick Bo.vs-ADO 2-4, Kat-
wijk-Sparta 1-6, Quick H.-Xerxes 2-3,
Rijswijk-UVS 0-2.
Feyen. 10-19 VUC 10- 9
9-16 Xerxes
10-16 Quick
MAANDAG 31 OKTOBER 1933
UVS-RVC 4-1, Sparta-RKAVV 3-1.
ARC-Excelsior 1-0, Quick Bovs-Feye-
noord 4-3, Roodenburg-ADO 2-1, DSO-
Quick B. 9-12 ADO
Feyen. 9-12 UVS
RKAVV 8-10 ARC
Excels. 9-10 DSO
Roodenb. 8- 9 RVC
VIERDE KLASSE B
WP-Cromvliet 2-1, Bernardus-DSO 0-
1, SJZ-SVLV 0-5, Randstad Sp.-HBS 0-
0. RKSVM-Mcerburg 1-2, ODB-PDK ge- Jodan
staakt bij 0-0.
ODB 6-11 SJZ
DSO 5— 9 Bernard.
WP 5- 7 R'st.Sp. 5- 3
7-6 Waddinxv.
6-3
HBS 6- 7 PDK 5- 3
SVLV 4- 6 RKSVM 6- 2
Meerb. 5— 5 Cromvl. 7— 2 -Boys 3-
VIERDE KLASSE E
VEP-UNIO 1-1, Floreant-WSE 1-1,
Groeneweg-Haastrecht 2-1, Nieuwer-
kerk-Schoonhoven 0-0, Moordrecht-
Lekkerkerk 1-0, Soccer Boys-Woerden
3-1.
Groenew. 7—10 Socc.B. 5— 6
Moordr. 7- 9 Floreant 6- 5
VEP 6- 8 Schoonh. 6- 4
Woerden 6- 8 UNIO 5— 3
WSE 7- 8 Lekkerk. 6- 3
Nieuwerk. 7- 8 Haastr. 6- 2
U, Randst.Sp.-UDO 0-0, Sleutels-SJZ 0-
SJZ 7-13 Lisse 5-3
Iduna 7—11 Sleutels 4-1
R'st.Sp. 6—9 Docos 5-0
Kickers 6—7 Stompw.B. 5—0
UDO 5-6
TWEEDE KLASSE
LFC-Altior 2-2, SJZ 2-Iduna 2 2-1.
Alkm.2 6-10 SJZ 2 7-5
Altior 6-10 Foreh. 5-4
SJC 5-9 Iduna 2 6-1
LFC 5—5 Docos 2 4—0
ZATERDAG
EERSTE KLASSE
Alphia-ZLC 1-1, TAW-Sleutels 5-0,
Woubrugge-KRV 3-2, Voorcholen-Ka-
gia 3-1, Leiden-MVKV 1-1.
Leiden 7-11 Woubr. 7-8
Alphia 8-10 ZLC 7-6
MVKV 8-10 KRV 7-5
Voorsch. 7-9 Kagia 7-3
TAVV 8-9 Meerb. 7-1
Sleutels 7—8
TWEEDE KLASSE
SJZ-SVLV 1-4, Abbenes-Kiekers ge-
Abbenes 7-11 GWS 7-7
LSVV 6-10 LFC 7-5
SVLV 6-10 SJZ 8-3
SVOW 7-10 HVZ 7-2
Kickers 6-8 Unitas 7-2
WSB 8-8
ZONDAG
OVERGANGSKLASSE
Warmunda-KRV 1-2, Kickers-VNL 6-0.
Kickers 6-8 Warmunda 6-6
KRV 4-6 VNL 6-0
MMO 4-6
EERSTE KLASSE
VNA-Stompw.Boys 0-4, Unitas-Leidse
Boys 3-1, ZLC-Or.Groen 0-1.
Unitas 7—12 Or.Groen 7-7
Stompw.B. 6-10 ZLC 8-5
Leidse B. 6-8 VNA 8-0
ZATERDAG
EERSTE KLASSE
Oudewater-Bergambacht 1-0, Flo-
reant-Siveo 4-0, Aarlanderveen-Moer-
kapelle 2-0, Soccer B.-Linschoten 3-0,
WDS-CVC 1-3.
Floreant 6-12 Linsch. 6-5
CVC 6—9 Siveo 7—5
Aarl.v. 6-7 WDS 7-5
Socc.B. 6—6 Oudew. 6—4
Moerkap. 7-6 Bergamb. 7-4
TWEEDE KLASSE
Spirit 5-Rijnstreek 0-2, Linschoten 2-
Be Fair 4 14, SPV-Perkouw 3-2, Gouda-
Sportlust 4 1-1, Jodan Boys 4-UNIO 2-1.
Rijnstr. 8-15 Linsch.2 8-6
Gouda 8-13 Perkouw 8-6
Sportl.4 7-9 Be Fan 4 7-5
ZONDAG
EERSTE KLASSE
RVC-Stolwijk 3-1, Oudewater-ESTO 1-
3, Gouderak-Moerkapelle 1-0, Bergam-
bacht-Waddinxveen 1-2, Cabauw-lJJic-
Waddinxv. 7-11 Bergamb. 4-5
Cabauw 6-8 Gouderak 5—4
ESTO 6—8 Moerkap. 7—3
RVC 4-6 Stolw. 5-2
Oudew. 5—6 Nic.Boys 5—1
Ammerstol 6—6
ZATERDAG
INTERREGIONALE KLASSE
LSVV-Ter Leede 1-2, Stedoco-Lyra 3-3,
PFC-HOV 0-1, Rijsoord-Zw.Wit 1-1,
DSVP-MVV'27 6-1.
Rijsoord 7-13 DSVP 8-6
Gr.Lindt 6-11 MVV 7-4
Zw.Wit 7-11 LSW 7-4
Ter Leede 7-9 Lvra 7-4
HOV 7-9 Rijnm. 6-2
Stedoco 8-8 PFC 7-2
EERSTE KLASSE
Monster-Maasdijk 2-1, Zevenhoven-
KRV 3-0, RAS-'s-Gravenzande 5-0,
SVLV-Hazersw.B. 1-1, Lugdunum-
KMD 0-1.
Zevenh. 6-12 Lugdun. 7-5
RAS 7—12 Monster 7—5
Haz.w.B. 7-9 KRV 7-5
KMD 6-8 Maasdijk 7-4
TWEEDE KLASSE
LSVV 2-Randst.Sp. 7-0, Hazersw.B.2-
SVLV 2 2-0, SVOW-Siveo 3-2, KRV 2-
Sportief 4-0, Valken-Ter Leede 2 6-0.
KRV 2 8-15 Woubr 7-7
Valken 8-12 LSVV 2 7-4
Sportief 7-10 SVLV 2 6-2
Siveo 7-8 Ter L.2 7-2
SVOW 7-8 R'st.Sp. 7-0
Haz.w.B.2 7-8
ZONDAG
INTERREGIONALE KLASSE
Bloemhof-Alkmania 1-5, Celeritas-Oli-
veo 4-0, NSV'46-TexasDHB 2-4, Groe-
neweg-DCL 3-0.
Alkmania 6—12 GDA 4—6
KFC 5-10 Bloemhof 7-5
Celer. 7-10 NSV 6-4
Texas 5-8 DRZ 4-0
Groenew. 7-8 Oliveo 6-0
Haastr. 6-7 DCL 7-0
AS Roma 7-12 Torino
Verona 7-11 AC Milan
Juventus 7—9 Fiorent.
SPANJE
Real Sociedad-Cadiz 1-0, Valencia-Za-
ragoza 1-3, Malaga-Salamanca 2-1,
Real Betis-Barcelona 0-0, Real M.-Atle-
tico M. 5-0, Valladolid-Sevilla 3-3,
Sporting Gijon-Osasuna Pampl. 2-1,
Murcia-Mallorca 4-1, Espanol-Atl.Bil-
Real M. 9—12 Murcia 9-11
Malaga 9-12 Betis 9-11
Atl.M. 9-12 Valencia 9-11
Turnen
ARC
Katw.
Die Haghe
Ter Leede
DVO'32
Hoekse B.
7-11 MVV'27
6- 9 JAC
6- 8 's-Grav.
7- 8 SVPTT
6— 7 Sportl.
6- 7 Maasdijk
Ringen:
1/2. D Belosertsjev(Sov)19.925
KojiGushiken(Jap)19.925
3. Li Ning (Chi)19.900
Sprong:
1. Arthur Akopjan(Sov)19.875
2. LiNing(Chi) 19.850
3. Bernd Jensch (DDR)19.825
Brug:
1/2. Luo Yun (Chi)19.950
Vladimir Artemov (Sov)19.950
3/4. Koji Sotomura (Jap)19.850
Tong Fei (Chi)19.850
Rek:
1. D.Belosertsjev(Sov)19.850
2/3. Philippe Vatuone(Fra) 19.825
AleksanderPogorelov(Sov) 19.825
BELGIE
Zestiende finales KBVB-beker:
Seraing-Standard L. 0-0; St.wns., Has
selt-Waterschei 0-2, Cercle Br.-Beveren
0-3, Beerschot-Zwarte Leeuw 04, An-
derlecht-Club Br. 1-2, FC Antwerp-
Charleroi 3-1, Kortrijk-Lierse SK 1-2,
Lokeren-KV Mechelen 2-1, FC Luik-
Diest 2-0, RWD Molenbeek-Tongeren 2-
1, Oostende-Waregem 1-3, AA Gent-
Vorselaar 4-0, Winterslag-Harelbeke 1-
1; W'slag wns., St.Niklaas-Overpelt 3-1,
St.Truiden-FC Eeklo 1-1; St.Tr. wns.,
Racing Brussel-RC Mechelen wordt
gespeeld op 1/11.
BR DUITSLAND
Eintr.Braunschweig-B.Uerdingen 1-2.
Kickers Offenb.-Arm.Bielefeld 2-2,
Fort.Dusseld.-VfB Stuttgart 3-0,
Bayern M.-FC Nürnberg 4-2, FC Kóln-
Eintr.Frankf. 7-0, Borussia M'glad-
bach-Hamburger SV 4-0. VfL Bochum-
FC Kaisersl. 4-1, Werder Br.-B-Lever-
kusen 3-0, SVW Mannheim-Bor.Dort-
Hamb.SV 12-18 Düsseld. 12-15
Bayern M. 12-16 M'gl.bach 12-15
Werder 12-16 Stuttg. 12-15
ENGELAND
Aston V.-Arsenal 2-6, Leicester C.- 36-82.
Everton 2-0, Liverpool FC-Luton T. 6-0,
Manchester Utd.-Wolverh. Wanderers
3-0, Norwich C.-Queens Park R. 0-3,
Nottingham F.-Sunderland 1-1, Sou
thampton-Ipswich T. 3-2, Stoke C.-Co-
ventry C. 1-3, Tottenham Hotspur-
Manch.U. 11-25 West Ham 11-20
Liverp. 11-23 South. 11-20
QPR 11-20 Spurs 11-20
FRANKRIJK
Nancy-Paris St.G. 1-2, Rouen-Lens 0-2,
Laval-Metz 1-0, Bordeaux-Monaco 0-2,
Sochaux-Auxerre 3-0, FC Nantes-Tou
lon 1-0, Toulouse-Brest 1-0, Lille-Ren-
nes 2-0, Nimes-Bastia 0-0, Strasbourg-
St.Etienne wordt gespeeld op 1/11.
Monaco 16-24 Auxerre 16-21
Bordeaux 16—24 FC Nantes 16—21
Paris SG 16—21 Strasb. 15—19
ITALIE
Ascoli-Udinese 1-0, Avellino-Catania 0-
0, Genua-AC Torino 2-1, Juventus-
Sampdoria 1-2, AC Milan-Lazio R. 4-1,
2E KLASSE:
Juventus DAS 2 76—75, Jumpers
BV Voorne 2 52-70, Goba - BVO
83-65. Argus - Quidam 76-47.
Argus - Springers 189-86, Jumpers -
Green Eagles 80—76, MSV Cangeroes
68-71, DAS - BOB 83-86, Kador -
Rotterdam Zuid 108—76, Leiderdorp
Grasshoppers 75—62.
Leiden 88-44. Leiderdorp 2 - Voorburg
84-61, BV Voorne Bourgondiè Bour-
gondie n.o.
Meisjes
IE KLASSE:
Green Eagles - Grasshoppers 57-93,
Goba - SVO 102-25.
AZC-de Zijl/LGB 6-5
i-9 Scores AZC: Noordegraaf 2, Ed van
8 2, Pielstroom en Veer. De Zijl: Stan v
f-8 Belkum 3, Alex van Belkum 2 en Ko
De uitslagen van het WK-turnen in
Boedapest luiden:
Achtkamp dames:
1. Natalia Joertsjenko (Sov)79.350
2. Olga Montepanova (Sov)79.000
3. Ecaterina Szabo (Roe)78.975
4. Boriana Stoyanova (Bui) 78.775
5. Tatjana Frolova (Sov)78 725
6. Lavinia Agache (Roe)78.575
De uitslagen bij de toestelfinales da
mes zijn:
Brug:
1 Maxi Gnauck (DDR) 19.925
2/3. L.Agache (Roe)19 800
E. Szabo (Roe)19.800
Sprong:
1. B.Stoyanova (Bul)19 825
2/3. L. Agache (Roe)19.800
E.Szabo(Roe)19.800
Balk:
1. E.Szabo(Roe)19.975
2. O.Montepanova (Sov)19.900
3. B.Stoyanova (Bul)19.850
Grond oefening:
1. O.Montepanova (Sov)19.775
2. Hana Ricna (Tsj)19.750
3. L.Agache (Roe)19.675
De uitslagen bij de toestelfinales heren
zijn:
Grond oefening:
1 Tong Fei (Chii19.900
2 Dimitri Belosertsjev(Sov)19.875
3. LiNing(Chi)19.800
Voltige:
1. D.Belosertsjev (Sov)20.000
2/3. Li Xiaoping (Chi) 19.950
Gyorgy Guczoghy (Hon)19.950
MAAR IK
W/L HELE
MAAL G£EH
Zi/X&~ 7W£E
A4AAMP&Z
ZAA/ó^ A&/6
U/£7Z^LD CA
'A/ C/?£//5£-
soar.
HZC/de Robben-DZV 12-5
Finale AZC-HZC 11-9
Scores AZC: Noordegraaf 4, Van Win-
sen 3, Pielstroom 2. Jansen en Ver
boom. HZC: Hoepelman 2, Stroboer 2,
Ronald Hermsen 2, Blikslager, Van Mil
en Aantjes.
Troostfinale
De Zijl/LGB-DZV 7-5
Stan van Belkum 4, Van der Bosch,
Vreenburg en Korevaar. DZV; Van Loef
2, Nienhuis, Te Kulver en IJskens.
2E KLASSE A:
Zeus - BZPC 3-8. SZC - Laga 9-7,
DWT RZV 6—5, KZC Brandenburg
8-7, De Lansingh - Flevo 4-8.
3E KLASSE C:
DKD - Koudekerk 10-12, WVZ - De
Forellen 10-7, DSZ - UZSC 6-3, Wiek
slag Raket 6—8, Nautilus Poseidon
'56 11-8, GZC - SVH 2-10.
2E DIVISIE C:
Ancora - EMM 16-22, Snelwiek In-
- Wings 9-10,
Rijn-
3 20-12, Saturr
Animo - UD 10-15, Avanti
streek 16-24.
2E DIVISIE D:
Wijk aan Zee - Odin 5-8, Takt '68 -
Volewijckers 11-9, VZV - Nieuw Ven-
3E DIVISIE G:
Snelwiek - MMO 17-10, Velo - Schip
luiden 15-14, Vires et Celeritas - EHC
14-4, UVG - Quintus 2 11 11
Weerbaar 5-4, DOS'46-PKC 13-14, Ar-
chipel-SCO 9-8, Blauw Wit-Dalto 8-7
PKC 8-12 Rhoda 8- 9
DOS 46 9-10 Archipel 9— 8
Deetos 9-10 SCO 9- 7
Blauw Wit 9-10 Dalto 9- 7
Fortuna 9-10 Allen W. 9- 5
PROMOTIEKLASSE A
VES-Swift(A) 9-6, ZKC16-DTV 7-7,
BEP-Fides Pacta 8-10
VES 8-13 AKC 8- 7
Fides P. 8-13 OVVO 8- 6
ZKC'16 8- 9 DTV 8- 6
BEP 8- 7 Swift(A) 8- 3
PROMOTIEKLASSE B
De Driehoek-Ready 6-5, Ritola-Stan-
fries 7-8, Nic.-Zuiderkwartier 11-6,
Achilles-Rodenburg 8-9
Nic. 8-14 Ritola 8- 6
Stanfries 8-13 Zuiderkw. 8- 4
Driehoek 8-11 Achilles 8- 4
Rodenb. 7- 7 Ready 7- 3
PROMOTIEKLASSE C
Roda-Pernix 9-6, VEO-De Danaïden 7-5,
DEVD-Die Haghe 8-7, De Vinken-Groen
Geel 8-11
VEO 7-12 DEVD 7- 7
Die Haghe 7-9 Pernix 8- 6
Groen G. 7—9 Danaïden 5— 3
Roda 7- 9 Vinken 8- 1
Victoria 9-12 Ring P.
Craeyenh. 7-11 Breda
Leiden 7-10 Zandvoort
Bennebroek 8—10 Warande
Spirit
7- 7 Fort
TWEEDE KLASSE B
Noordwijk - Groen Geel 0-0, Myra
Roomburg 3-1, Qui Vive - HDS 2—2,
Rijswijk - Alecto 1-1.
Myra 7—11 HDS 5— 4
Alecto 6— 8 Roomburg 6— 4
Groen G 7—8 Rijswijk 5— 3
Noordwijk 6-7 Cartouche 5- 2
Qui Vive 7- 7
DAMES DIV: Brother/M-V. Santen 3-0,
Leython-Libanon 3-1, Zevenhuizen-NO-
VO 3-0, Gem/K-Ruiter 0-3, Sliedrecht-
Amsterdam 3-0, AV'40-Meteoor 3-1.
Leython 4-11 Gem/K 5-6
Ruiter 4-10 AV'40 4-4
Zevenhuizen 4-9 NOVO 4-4
Brother 4-9 v. Santen 4-3
Shedrecht 4-9 Libanon 5-3
4-7 Amsterdam/B 4-0
EREDIVISIE
BS Leiden-Landlust 80-65,
Werkendam-Haaksbergen 83-75,
Noordkop-BS Weert 90-97, Rotterdam
Zuid-Den Bosch 73-97.
Leiden 9—18 Werkend. 9—6
Den Bosch 9-16 Orca's 8-4
Weert 9-14 R'dam Z. 9-4
Landlust 9-10 Noordkop 9—4
Haaksb. 9—8
Rayon West
IE KLASSE:
Silvertown Lions - OSG 77-80, Jum
pers - Argus 80-96. Lokomotief -
MSV 93-84, AMVJ - Trotters 81-85.
2E KLASSE:
Juventus Lakers 55—73, Springers
IE KLASSE:
Cangeroes 2 - Dunckers 64—39, Gym-
nova - Red Stars 56-64, Binnenland
Leiden 42-28, AMVJ - Rotterdam Zuid
2 53 -60, Devel Devils - Voorburg 2
Blauw Wit'51 7-7, Ten Donck-TOP 6-5,
De Regenboog-Rozenburg 7-5
Kwiek(Hg) 9-14 Regenboog 9- 6
Overkant. 9-13 Rozenburg 8— 5
TOP 9-12 OSCR 8- 4
Bl.Wit'51 9-12 Merwic 8- 3
T Donck 8- 9
ZUID WEST II B
ONDO(M)-DVS'69 14-13, IJsselvogels-
SEV 7-4, Kwiek(R)-Oranjc Wit 7-7, Ons
Eiland-Fiks 9-7
IJsselv. 8-13 Fiks 8- 6
Oranje W. 8-12 ONDO(M) 8- 6
Ons Eiland 2 punten in mindering
ZUID WEST II C
Velocitas-ADO 5-9, NIO-DES 13-8,
KOAG-Animo 6-5, Tempo-Merwede 5-8
Animo 8-13 Velocitas 8- 7
DES 8-10 Merwede 7- 6
KOAG 8-10 ADO 8- 6
Tempo 8- 7 NIO 7- 3
ZUID WEST II D
De Algemenc-De Meervogels 11-7,
DKC-Crescendo 4-7, DKV-WION 9-6
Olympiaan 8-12 Or. Nassau 7— 8
DKV 9-13 DKC 7- 2
Meervog. 7-11 WIUON 8- 1
Crescendo 9-10 Quick 6— 0
Algemene 7— 9
ZUID WEST III A
Zuidwesters-De Dijkvogels 10-9, Sagit-
ta-RWR 11-6, VlOS-Ventura Sport 5-4
Zuidwest. 8-15 Dijkvog. 8- 6
Fluks 8-12 RWR 8- 4
Sagitta 8-11 ONDO(sGr) 8- 3
Ventura S 8-10 VIOS 8- 3
Excelsior 2-GKV 2 8-2, Vriendenschaar
-KVS 3 5-5, B: Ons Eibernest 3-Het
Zuiden 2 11-10, Fides Pacta 2-Ten
Donck 2 6-6. Sperwers 2-Deetos 4 4-4,
De Regenboog 2-Pams 3 6-5
ZUID WEST RES. Ill
A: De Danaïden 3-Fortuna 5 5-5, HKC
3-Animo 2 5-6; C: De Bermen 2-Pernix 2
2-8. Quick 2- Het Zuiden 4 2-10, WION
2-Deetos 5 4-2
ZUID WEST JUN. B
HEREN
HOOFDKLASSE
Leiden Geel Zwart 1—4.
EERSTE KLASSE A
Forescate - De Dommel 4-2, Groen
Geel - Forward 1-3, DSHC - AMHC
'65 2-2, Push - Ring Pass 3-1, Spirit -
Keep Fit 4-2.
Forward 7-13 Keep Fit 7- 7
Forescate 9-12 AMHC'65 8- 7
Groen G 9-10 ping pass a_ r
EERSTE KLASSE B
Roomburg - Alliance 0-4, Kameleon
- Hilversum 0-4, Kraaien - Straw
berries 2-3, HBS - Be Fair 3-3, Leus
den - Voordaan 0-2.
Be Fair 9—14 Strawber. 8— 7
Voordaan 9-12 Kraaien 6- 4
Alliance 7-11 Leusden 7- 3
Kameleon 7- 8 Roomburg 7- 2
Qui Vive 0-0, Dopic - Myra 0—2,
Maarssen - Cartouche 0-1, Badhoeve
dorp - Te Werve 1-0.
Qui Vive 7-11 Rijswijk 6- 6
Myra 7-11 Zoeterm. 6— 5
Maarssen 8- 8 Dopie
den 3-1, Warande - Craeyenhout 2-3,
Victoria - Forescate 0-0, Zandvoort -
Ring Pass 2-0.
Meteoor
HEREN DIV: Broleco-Sliedrecht 3-0.
Vollido-Gem/K 3-1, Expalvo-Tonegido
3-1, SVC-Rangers 3-2, DAC-The Smash
3-0, Radius-V. Santen 2-3.
Ekspalvo 4-12 V. Santen 3-5
Vollido 3-9 Radius 4-4
DAC 4-8 SVC 2 5-4
Shedrecht 4-8 The Smash 4-3
Broleco 4-9 Rangers 5-2
Gem/K 4-7 Tonegido 4-1
HEREN PROMOTIEKLAS: Leython-
Punch 2-3, Zevenhuizen-Gem/K 2 3-2, L
NOVO-Zovoc 3-2. WV-Doanr 1-3,
WVC-Skania 0-3, Radius 3-Jupiter
sch.n.o.
NOVO 6-14 Radius 3 3-6
Skania 4-10 Leython 4-5
Zovoc 4-9 Punch 4-5
Gem/K 2 4-8 Donar 5-3
Zevenhuizen 2 4-8 WVC 4-0
Jupiter 4-7 VW 4-0
DAMES PROMOTIEKLAS: WW-
LUSV 3-0, Zovoc-DVC 3-1, Gem/K 3-Ve-
lo 0-3, Jodan Boys-Ridderv. 3-1, Torna-
do-Skania 3-0, Radius-DAC 3-0.
WW 4-12 Velo 4-6
Radius 4-10 LUSV 5-6
Tornado 4-9 Gem/K 3 6-5
DAC 4-9 DVC 4-4
Jodan Boys 4-7 Ridderv. 4-3
Zovoc 5-7 Skania 4-0.
DAMES EERSTE KLAS: Blok 1-NOVO
2 l-3:-S'70-RW 1 2-2, DAC 3-Leython 2
0-3. LUSV 2-Leython 3 0-3. WVC 1-DAC
2 3-1, Leython 4-Orion 1 3-0.
S'70 1 4-7 Orion 4-4
RW 4-6 DAC 2 4-4
Leython 3 5-6 WVC 4-2
Leython 4 5-6 LUSV 1 4-1
NOVO 2 3-4 DAC 3 3-0
Leython 2 3-4 Blok 1 4-0
HEREN EERSTE KLAS: Orion 1-Ley-
thon 2 3-1, SKC 1-Donar 2 3-1, Gem/K
3-Ridderv. 1 2-2, WW 1-DAC 2 2-2, NO
VO 2-LUSV 2 3-0, RW 1-Blok 1 3-0.
Orion 4-7 Gem/K 3 4-4
NOVO 2 4-7 LUSV 2 4-3
Ridderv. 4-6 WW 3-2
DAC 2 4-5 Leython 3 4-2
RVV 1 4-5 Donar 2 4-1
SKC 1 3-4 Blok 4-0
2-VCS 1 3-0. Oricn 4-WVC 2 2-2, WW
2-Donar 3 1-3.
KLAS 3A: LPSV 1-MVKV 1 3-0, DAC
6-S'70 3 3-1, Fadjar 2-Donar 4 3-1, Rid
derv. 2-Meerb. 1 3-1, Gem/K 6-Inupgo 2
0-3.
KLAS 2B: VCS 2-S70 1 3-0, RW 3-
LISC 1 0-3. Orion 3-VCL 1 1-3, Gem/K
4-Leython 3 2-2, DAC 4-WVC 3 3-0,
Aarlv. 1-SKC 2 2-2.
KLAS 3B: GGV 2-SKC 4 1-3, Ridderv.
4-VCO 1 VCO n.o., LUSV 3-Leython 4
3-0. RVV 5-Salvo 1 3-1.
KLAS 3C: VCO 2-WVC 4 2-2, Meerb. 2-
Aarlv. 2 1-3, S'70 2-DVO 2 0-3, DAC 8-
VCL 2 0-3, SKC 3-NOVO 5 3-0, Gem/K
5-Ridderv. 3 1-3.
KLAS 3D: Blok 2-Leython 5 3-1, LISC
2-DAC 7 0-3. DAC 9-LUSV 4 3-1, NOVO
4-Orion 5 2-2. Gem/K 7-RW 4 3-0.
KLAS 4: Valken 2-Gem/K 8. Gem/K 8
n.o.. Blok 3-Orion 6 3-0, VCL 3-Scarabee
2 3-1, Setumup 2-WW 4 2-2, Fadjar 3-
VCS 5 1-3.
DAMES KLAS 2A: VCO 1-DAC 4 3-0,
Levthon 6-Gem/K 4 0-3, RW 2-NOVO 3
0-3, Salvo 1-LUSV 3 LUSV 3 n.o., Orion
2-VCL 1 3-0, Ridderv. 2-DVO 1 3-0.
KLAS 2B: VCO 2-Inupgo 1 0-3, VCS 1-
Gem/K 5-NOVO 5 3-1.
KLAS 3A: VCS 2-Blok 4 3-0, Inupgo 2-
NOVO 7 3-0. DAC 5-Levthon 9 3-1, SKC
2-Gem/K 6 3-0. Setumup 1-LUSV 5 3-0,
WVC 3-MVKV 2 0-3.
KLAS 3B: LISC 1-NOVO 6 2-2, GGV 1-
RW 3 3-0, Inupgo 3-Ridderv. 3 0-3,
DAC 7-VCL 3 1-3, WW 3-Orion 3 0-3,
LUSV 4-DVO 2 2-2.
KLAS 3C: MVKV 1-Blok 2 2-2, Meerb.
1-GGV 2 3-1. Orion 4-Leython 8 0-3, Sca-
rabee 1-Donar 1 1-3, SKC 4-Aarlv. 1 0-3.
KLAS 3D: VCO 3-DAC 8 2-2, LISC 2-
Ridderv. 4 3-0, Blok 3-Meerb. 2 3-0, DAC
9-Scarabee 2 0-3, NOVO 8-SKC 3 3-0,
4-VCL 4 1-3, NOVO 9-SKC 5-SKC i
Leython 10-Fadjar 1 0-3.
KLAS 4B: GGV 3-VCS 5 1-3, DVO 3-
Fadjar 2 0-3, LUSV 6-Valken 1 0-3.
KNÜB EERSTE KLASSE
Excels. 6-9 Schaesb.
TDV 6-8 Constant
Dordr. 6—8 Schiedam
KDC 6-7 Bennekom
Philips 6-7 DIO
ZHDB HOOFDKLASSE
De Lier 6-10 LDG
RDC 6- GONA
Monster
Sam.St.
DOS
WDG
LDDB HOOFDKLASSE
KDV
Monster 2
OGB
5-9 Lisse
6-9 RDC 3
5-8 Kijk Uit
HDC
KDC 2
RDC 2
LDG 2
LDC 5-6 Mariah.
KDC 3 6-6
LDDB EERSTE KLASSE
SDV 4-6 Mariah.2
OGB 2 4-6 RDC 4
WDG 2 4-5 KDC 4
Sam.St.2 5-5 HDC 2
ADC 2 4-4
Vanavond
INTERREGIONAAL
Vijf Meihal Leiden: Lugdunum Silva
Boys (20.00 uur)
De Zuidpias Moordrecht: FC Datarex -
FC Lisse (20.30 uur)
De Sniep Waddinxveen: FC Grovo -
VWL (20.00 uur)
HOOFDKLASSE
Cleyn Duin Katwijk: Cleyn Duin - UVS
(20.00 uur); Glasbergen Van Duuren
(21.00 uur).
THB Hal Lisse: THB Boys - Noordwijk
(20.30 uur)