Tevredenheid over financiën gemeente Centraal wonen toch mogelijk -c Vleugel Cultureel Centrum in november tegen de vlakte Voorschoten bouwt twee eenheden Vrouw (73) gewond bij aanrijding Algemene beschouwingen in Zoeterwoude: Misschien extra lokaal voor Alexanderschool Begroting '84 Zoeterwoude ,/tlzqttK Stad en rand VOORSCHOTEN - In de Voor- schotense wijk Noord Hofland worden twee centrale wooneen heden gebouwd. In deze woon eenheden kunnen in totaal tien huurders worden gehuisvest. Beide eenheden bestaan uit een gemeenschappelijke ruimte, vijf kamers voor de afzonderlijke huurders en enkele gemeen schappelijke voorzieningen zoals keuken, toilet en douche. Dit heeft de gemeente gisteren sa men met de Algemene Woning bouwvereniging "Voorschoten", bouwer en eigenaar van de wo ningen, besloten nadat begin de ze week uit een enquête was ge bleken dat 31 mensen van 18 tot 40 jaar interesse hebben in een centrale wooneenheid. Deze belangstelling was te klein om op het bouwterrein tegen over het winkelcentrum Noord Hofland dne wooneenheden te bouwen zoals oorspronkelijk het plan was, voerde wethouder L. Marselis (CDA) gisteravond aan tijdens een vergadering van de raadscommissie voor welzijn, woningtoewijzing en onderwijs. "Er zou eerder aanleiding zijn om slechts één wooneenheid te bouwen", zei hij. "De woning bouwvereniging had een voor keur voor dit aantal. Maar het college van burgemeester en wethouders heeft de vereniging weten over te halen twee eenhe den te gaan bouwen", verklapte de wethouder. Hierop vroeg raadslid G. Both (PvdA/PPR) zich af hoeveel mensen dan wél hadden moeten laten blijken interesse te hebben in centraal wonen om het oor spronkelijk geplande aantal te bouwen. "Is vijftig aanmeldin gen genoeg voor drie wooneen heden, of moeten zestig mensen kenbaar mnaken interesse te hebben?", vroeg hij zich af. "Dit komt me vrij willekeurig over". De wethouder verduidelijkte dat de gemeente in het verleden had ondervonden dat een tamelijk groot aantal mensen afvalt. "Bo vendien stonden 16 van de 31 mensen die interesse toonden in een centrale wooneenheid, nog niet ingeschreven als woningzoe kende", vulde raadslid Bremmer (CDA) aan. "En zes van hen heb ben geen inkomen". Raadslid Both vond dit geen goed argu ment: "We bouwen deze wonin gen juist voor mensen uit de lage inkomensgroepen", voerde hij zien als een proef. Na anderhalf jaar wordt bekeken of het experi ment is geslaagd. Wanneer blijkt dat de proef is mislukt kunnen de wooneenheden worden omge bouwd tot 'normale' woningen, zo maakte Marselis duidelijk. Hij voerde aan dat het welslagen van de proef voor een belangrijk deel zal afhangen van de vraag of de vijf huurders die samen in een eenheid wonen het met elkaar kunnen vinden. Op welke wijze de mensen bij elkaar moeten worden gezocht is nog niet ge heel duidelijk. Het ziet ernaar uit dat de gemeente tien mensen aanwijst die in aanmerking ko men voor een centrale wooneen heid. Vervolgens beslist de de Algemene Woningbouwvereni ging welke van deze tien mensen bij elkaar komen te wonen. VRIJDAG 28 OKTOBER 1983 VOORSCHOTEN - Een 73-jarige Voorschotense is gistermiddag zwaar gewond geraakt toen zij werd aangereden door een auto op de hoek Bernhardlaan/Jan Willem Frisolaan in Voorscho ten. De Rotterdamse automobi list (23), die haar raakte was de weg kwijt. Hij reed op de Bern- hardlaan en besloot te keren. Daarbij kwam hij gedeeltelijk op de kruising met de Jan Willem Frisolaan waar de Voorschoten se fietste. De automobilist ver klaarde later dat hij de vrouw niet had gezien. De vrouw werd met een gecompliceerde elle boogbreuk en een zware hersen schudding afgevoerd naar het academisch ziekenhuis. De Weipoortseweg. De Zoeterwoudse politieke partijen zijn boos op Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland. Die willen namelijk dat het illegaal geplaatste bord '50' wordt verwijderd. Op de Weipoortseweg mag gewoon 80 kilometer per uur worden gereden, aldus gedeputeerde staten. (foto Holvast) VOORSCHOTEN - De sloop van de rechtervleugel van het Voor schotense cultureel centrum be gint volgende maand. Tevens wordt in die maand begonnen met de bouw van de basisschool, die moet komen op de plaats van de gesloopte vleugel Dit heeft directeur welzijn, Bonnema, gis teravond bekendgemaakt tijdens de vergadering van de raadscom missie voor welzijn, woningtoe wijzing en onderwijs. Hij zei te hopen dat de school kan worden opgeleverd vóór 1 iuni 1984. Overigens ziet het ernaar uit dat de school het eerste jaar te kampen zal hebben met ruimte gebrek, zo deelde hij mee. Het ministerie lijkt namelijk van plan de gemeente slechts één se mi-permanent leslokaal toe te wijzen. Terwijl de gemeente te kennen heeft gegeven behoefte te hebben aan twee van dergelij ke lokalen, die tegen de school kunnen worden aangebouwd. "We proberen echter eind dit jaar bijde ministerie alsnog een tweede lokaal los te peuteren", zei hij. "Op grond van de huidige cijfers van de leerlingenaantallen maken we weinig kans. Maar misschien zijn de nieuwe cijfers gunstiger". Hij koesterde hierover echter geen al te grote illusies. "Ik schat de kans dat we een extra lokaal krij gen niet groter dan 5 procent", zei hij. "Ik verwacht dan ook dat we enkele leerling moeten on derbrengen in de aula of een ruimte elders". ZOETERWOUDE - De drie politieke partijen in Zoeterwoude hebben zich gematigd tevreden uitge sproken over de begroting voor het volgend jaar. Unaniem lovend waren Progressief Zoeterwoude PZ, CDA en WD over het feit dat de begroting dit jaar sluitend is zonder dat het mes diep in allerlei verworven voorzieningen hoeft. In hun algemene beschouwingen over de begroting voor 1984 spra ken de drie partijen in de raads vergadering van gisteravond hun wensen ten aanzien van het be leid voor het komend jaar uit. Opvallend was de verwijzing van PZ in het begin van hun be schouwing naar het boek '1984' van George Orwell. PZ consta teerde verheugd dat in Zoeter woude de situatie die in het boek wordt geschetst (een samenle ving die is ontdaan van elk men selijk element) nog geen werkelijkheid is geworden. Op het mondiale vlak zijn er volgens PZ echter wel tal van landen waar sprake is van Orwell-toe- standen. Ook de inleiding van de WD was verrassend. De aanzet, waarin wordt gewezen op de teruglo pende financiële mogelijkheden van de gemeente en waarin wordt gezegd dat er misschien een hardere aanpak nodig is ("in grijpend bezuinigen"), is letter lijk overgenomen uit de tekst van de algemene beschouwingen van vorig jaar. "Met instem ming" konstateert .de WD dat de uitgangspunten van toen in de begroting van '84 zijn terug te vinden. De nadruk in de be schouwingen van de liberalen ligt op de financiële gevolgen van het beleid. De algemene beschouwingen van het CDA vallen op door hun pit tige toonzetting. "Wij eisen", staat er net niet, maar in de be schouwingen worden erg veel concrete vragen gesteld aan het college. Ook termen als "onver teerbaar" en vragen als "waarom is Uw college er niet in geslaagd te zorgen dat de insteekweg door de ruilverkaveling kon worden aangelegd?" staan in de be schouwingen van het CDA. Kri tisch stelt het CDA in zijn alge mene beschouwingen bij het fietspad dat langs de Nieuweweg moet komen: "Het duurt wel erg lang en wij nodigen u uit ons te vertellen wanneer het geopend wordt. Wij kennen prognoses die ervan uitgingen dat er al werk in uitvoering zou moeten zijn". Inhoudelijk Tot zover iets over de beschouwin gen in het algemeen. Inhoudelijk hebben^ alle partijen zo hun zwaartepunten. Wat betreft het financiële beleid, de motor ach ter alle andere beleidsvorne- mens, denken het CDA en PZ er over om een meevaller van 70.000 gulden in de post onvoor zien te storten voor het komend jaar. De WD wil dit geld liever aanwenden om in 1985 een ap peltje voor de dorst te hebben. VVD en PZ vinden het belangrijk eerst te bezuinigen, en dan pas geld bij de burgers te halen door Fancy-Fair LEIDERDORP - "Bij de begro tingsbehandeling zullen er van uit de gemeenteraad initiatieven komen om de Prins Willem Ale xanderschool aan een zesde lo kaal te helpen. Dit blijkt uit de vragen die door de gemeente raad gesteld zijn naar aanleiding van deze begroting". Dit zei wet houder Bezemer gistermiddag tijdens de feestelijke heropening van deze verbouwde openbare school. Al enige maanden vraagt de school om een oplossing voor haar loka- lenprobleem. Op dit moment is één klas in de gemeenschaps ruimte gehuisvest. Deze situatie is zeker voor langere tijd niet houdbaar, zo meent de school. De wethouder was van mening dat "de goed georganiseerde aktivi- teiten van de school ertoe geleid hebben, dat de wensen nu in ver vulling zullen gaan". Hij conclu deerde dat er alleen zakelijke ge schillen waren en was blij bij de ze gelegenheid te kunnen en mo gen spreken. "Het heeft niet veel gescheeld of ik zou tot persona non grata zijn verklaard", aldus Bezemer. H. Blom, die de opening verrichtte en tevens afscheid nam als voor zitter en lid van de oudercom missie, gaf er de vorkeur aan bij deze gelegenheid te zwijgen over de nog niet definitief opgeloste problemen rond het lokaal. Hij zei wel somber gestemd te zijn over het gebeuren. Sprekend over "een aantal belang rijke waarden in de samenleving en in het onderwijs in het bijzon der", kwam hij tot de volgende uitspraken, zowel gericht op de landelijke als op de gemeentelij ke overheden. "Juist nu door be zuinigingen veel pijnlijke beslis singen genomen moeten wor den, zijn veel voorbeelden van schrikbarend gebrek aan kwali teit in de besluitvorming te noe men". Hierop doorgaand zei hij: "Te vaak kan er niet op worden gerekend, dat degene die een be slissing nemen zich van te voren op de hoogte hebben gesteld van de reikwijdte en gevolgen van hun beslissingen". VOORSCHOTEN - Een Leid- schendamse vrouw (20) is giste ren ten val gekomen met haar fiets op de Voorschotense Veur- seweg. Zij liep daarbij zware ver wondingen aan been en hoofd en een hersenschudding op. De vrouw liet zich slepen door een Leidschendamse bromfietser (20). Ter hoogte van de Karei Doormanlaan raakten de trap pers elkaar, waarna de fietster viel. Zij werd overgebracht naar het ziekenhuis Antoniushove in Leidschendam. De Zoeterwoudse drumband VIOS houdt dit weekeinde voor de vijftiende keer een fancy- fair. Zaterdagavond om zeven uur opent burgemeester Hou- dijk de fancy-fair. Zondag is de VIOS-activiteit in het Muziek centrum aan de Schenkelweg te bezoeken tussen elf en zeven Ties Kruize De veelvoudige international Ties Kruize (Klein Zwitserland) demonstreert zaterdag niet in Den Haag maar in Zoeterwou de. Van vier tot zes uur wordt in de Klaverhal namelijk een 'hoc key-happening* gehouden. Krui ze zal op deze middag, die wordt gehouden ter gelegenheid van de oprichting van hockeyver- eniging Zoeterwoude, over zijn sport vertellen. Tevens zal hij zijn fameuze, loeiharde schot techniek demonstreren op een keeper van een Nederlandse topclub. Ook is er een wedstrijd tussen de juniorenteams van Roomburg (Leiden) en Alecto (Leiderdorp) om vijf uur. Een prijs is er voor de bedenker van een goede naam van de pas opgerichte hockeyclub Zoeterwoude. Ook worden er video-films ge draaid van de EK, en zijn er hoc- key-spullen tentoongesteld. Nieuwe leden kunnen zich zater dag ook opgeven voor de club. Sponsorloop Burgemeester Houdijk van Zoe terwoude vertrekt zaterdag om vier uur als eerste deelnemer aan de sponsorloop die gymnas tiek- en turnvereniging Meer burg houdt. De deelnemers aan de prestatieloop worden ge sponsord. De totale opbrengst van de loop gaat in de pot van de jubileumcommissie, die vol gend jaar het feest moet bekos tigen. De start is in de Nassau- laan (Kromar), de loop duurt precies een uur. Oud papier Zowel in Zoeterwoude-Dorp als Rijndijk gaat men zaterdag langs de huizen om oud papier op te halen. In het Dorp doen de tafeltennissers het, aan de Rijn dijk lopen de Rijntamboers. Herfstwandeltocht Het Wassenaarse CJV houdt zater dag haar traditionele herfst wandeltocht. De tocht leidt de wandelaar door bos en polder, buitenplaatsen en duinen. De start is bij het Van Heeckeren- huis in de Kerkstraat. Vanaf acht uur kan worden begonnen met de tocht, waarbij de wande laar kan kiezen uit afstanden tussen vijf en veertig kilometer. Bloembollen Onder het motto "Natuurlijk" or ganiseert de Zoeterwoudse zen dingscommissie zaterdag een bloembollenaktie voor Ghana. Tussen tien en vier uur ligt in Ons Huis aan het Kosterspad een groot aantal bloembollen opgeslagen. Homeopathie In het Cultureel Centrum (Prinses Marijkelaan 4, Voorschoten) wordt maandag een lezing over homeopathie gegeven. De le zing, georganiseerd door de ver eniging tot bevordering der Ho meopathie in Nederland afde ling Voorburg en omstreken, heeft als thema 'Homeopathie, mogelijkheden en beperkingen'. De homeopathische arts J.P. Kruithof geeft de lezing, die om acht uur begint. Handelsschool Het Rijnlands Instituut voor On dernemersonderwijs geeft op de maandagen 31 oktober en 7 no vember voorlichting over 'aard en inhoud van het ondernemers onderwijs' in het schoolgebouw aan de Leidsedreef in Leider dorp. Het programma van de avond omvat een rondleiding door de school, de film 'Na de laatste bel' (over mogelijkheden na het behalen van het diplo ma), een toelichting van een de caan en een forum dat vragen beantwoordt van geïnteresseer den. Aanvang half acht. het verhogen van tarieven en be lastingen. Het CDA voelt voor een 'eigen bijdrage'. Gegadigden voor een woning zouden een be drag moeten betalen voor hun in schrijving en ook mensen die een gemeentegarantie krijgen zal, volgens het CDA, een bedrag in rekening moeten worden ge bracht. Over de gemeentelijke herindeling zegt PZ dat de standpunten ge noegzaam bekend zijn (Zoeter woudse zelfstandigheid) maar dat het in de richting van Stomp- wijk van belang is voor een goe de meningsvorming om informa tie over Zoeterwoude te ver schaffen. De andere partijen zeg gen over dit punt "raadsfrakties en college moeten al hun invloed aanwenden om de zelfstandig heid van deze gemeente veilig te stellen" (WD), en "het buurt schap Gelderswoude moet bij Zoeterwoude blijven en niet naar de nieuwe gemeente Benthui zen, Hazerswoude en Koude kerk" (CDA). De verkeersveiligheid in de Wei- poort wordt door zowel CDA als PZ aan de orde gesteld. "Het vol strekt onbegrijpelijke standpunt van GS om een 50 km snelheids beperking te verwerpen is om te lachen en te huilen tegelijk", schrijven de progressieven. PZ geeft als suggestie een paar losse stenen njet een bord van 30 km te plaatsen. Dit bood in het verle den soelaas aan de Miening. Het CDA noemt het "onverteerbaar" dat de provincie de snelheidsli miet van 50 km wil opheffen. Volgens deze partij geeft de pro vincie door deze maatregel groen licht aan auto's om met een snel heid van 80 km per uur langs de huizen te racen. Opvallend Andere opvallende punten die de diverse partijen in hun beschou wingen aanhaalden: Het CDA wil meer volkstuintjes in Zoeterwoude-Dorp en vraagt on der het hoofdstuk 'Ruimtelijke ordening' of een onderzoek naar de haalbaarheid van windener gie kan worden gedaan. Ook het lospeuteren van extra-woning- bouwcontingenten ten behoeve van een leerlirigbouwplaats is een suggestie van de christen-de mocraten. PZ pleit voor een grondig bodem onderzoek op het terrein van Vos en Co wanneer dit bedrijf Zoeter woude de rug toe keert. Alle kos ten hiervan zijn voor het che misch overslagbedrijf. Verder willen de progressieven dat de gemeente nagaat of het mogelijk is de steeds ingewikkelder wor dende personeelsadministratie van accommodaties en vereni gingen over te nemen. De WD vraagt in haar beschou wingen (evenals PZ) naar de stand van zaken met betrekking tot het overleg met bouwbedrijf Noorlander over de verkoop van grond in Westeinde III. De WD wil dat in het onderzoek naar uit breiding van het aanbod op de kabel wordt meegenomen hoe duur het is om een zogenaamd 'filter' aan te sluiten waarmee het mogelijk is zelf te bepalen hoe veel zenders iemand wil. Over de oprichting van een 'Streekom- roep Rijnland' is de WD posi tief. Er mogen echter geen kos ten uit voortvloeien voor de ge meente. De algemene beschouwingen van gisteravond worden op 17 no vember door het college van bur gemeester en wethouders beant woord. VRIJDAG Leiden PSP-pand - Rijnstraat 8, avond met als thema het beleid van de Leidse vreemdelingenpolitie, 20 uur. Hotel Nieuw Minerva - Vrouwensteeg, ledenvergadering D'66 afd. Leiden, 20 LVL - Caeciliastraat 18, films 'Leve de seksuele revolutie' en 'Murder in a mist', 20 uur. Volkshuis - Apothekersdijk 33, informa tie- en discussieavond Chili Front Leiden, 20 uur. LVC - Breestraat 66, optreden de Til- burgse groep Exploiting the Profits, 21 uur. Lokhorstkerk - Pieterskerkstraat 1, le zing Levensvernieuwing 'Bij Johan nes, een visser' door D.Jan Bruijn, 20 Stadsgehoorzaal - antiekbeurs, 16-21 Kijkhuis - Vrouwenkerkkoorstraat 17, film 'La Colmena' van Mario Camus, 20 en 22.15 uur. Lak-theater - 'Stitch' door bewegings- groep Bart Stuyf, 20.30 uur. Holiday Inn - jazzconcert door Koos v.d. Sluis, 21 uur. Microtheater Imperium - 'Tango', 20.30 Leiderdorp Wijkcentrum Zijlkwartier - Van der Marckstraat 19, bijeenkomst imkers- vereniging Leiden en Omstreken, 20 Voorschoten Ambachts- en Baljuwhuis - discussie avond 'Kernwapens: macht of on- ZATERDAG Groenoordhallen - Taptade 1983,19 uur. Lak-theater - 'Stitch' door bewegings- groep Bart Stuyf, 20.30 uur. Holiday Inn - jazzconcert door Trio Ka- rel Boehlee, 21 uur. Microtheater Imperium - 'Tango', 20.30 Vredeskerk - concert door Halls Oxford Concert Brass o.l.v. Michael Brand. Filmhuis LVC - Franse film 'Hiroshima, mon amour' van Alain Resnais, 21.15 ARTSEN Leiden De weekenddienst begint zaterdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Wijk 1 - Boerhaavedistrict, Binnenstad- Noord, Groenoord, Kooi, Merenwijk: za 8 uur tot zo 8 uur: S. Kooyman, Noordeindsplein 2a, tel. 122268; spreekuur 12 en 17 uur. zo 8 uur tot 24 uur: B. Crul, Noordeinds plein 8a, tel. 142888; spreekuur 12 en 17 uur. Wijk 2 - Binnenstad-Zuid, Tuinstadwijk, Professorenwijk, de Waard: za 8 uur tot zo 8 uur: F. Lahr, Zoeter- woudsesingel 11, tel. 120347; spreek uur vlgs afspraak, zo 8 uur tot 24 uur: W. de Bruyne, de Laat de Kanterstraat 32, tel. 126866; spreekuur 12 en 17 uur. Wijk 3 - Mors, Haagwegkwartier, Zuid west, Stevenshof: za 8 uur tot zo 8 uur: B. Roos, Zocher- straat 1, tel. 766123; spreekuur 12 en 17 uur. zo 8 uur tot 24 uur: A.A. van Rijn, Paga- ninistraat 1, tel. 314349; spreekuur 12 en 17 uur op de Kennedylaan 24. Voor de praktijk van Groeneveld, R. v. Leeuwen, Meijer, Reinders, Tan, v. Tol, Verhage en Zwijnenburg: za, H.A.M.M. Meijer, Stokroos 1, tel. 215510; spreekuur 11-11.30 uur aan zo, M.J.H. v. Tol, de Sitterlaan 80, tel. 142427; spreekuur 11-11.30 uur in ge zondheidscentrum Merenwijk, Ros molen 2. Leiderdorp za, F. Kemme, Grotiuslaan 12, tel. 893139; spreekuur 12.30-13 uur op Florijn 10, tel. 891000; zo, J. v.d. Beek, Baljuwstraat 5, spreekuur 12.30-13 uur op Hoofdstraat 8, tel. 894539. Oegstgeest De Held, Marelaan 36, tel. 174955. Voorschoten za, E. Schotanus, Leidseweg 305, teel. 766462; zo, A. Tromp, Leidseweg 328, tel. 762159. .Warmond L. Lempers, Churchilllaan 13, Voor hout, tel. 02522-10140. Wassenaar noord: E.J.J. Op 't Landt, Middelweg 21, tel. 13056; zuid: M.H. van Tolingen, Weteringlaan 4, tel. 78303 APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van: vrijdag 28 okt t Apotheek Reyst, Steenstraat 35, Leiden, tel. 120136; Apotheek Noord-Hofland, Thorbecke- weg 3, Voorschoten, tel. 762877. DIERENARTSEN Leiden Voor de praktijk van Muurling, Helder den, tel. 220513. E.J.M. v.d. Wouw, Boshuizerlaan 26, Leiden, tel. 764058. Oegstgeest R.J.W. Duyn, Pres. Kennedylaan 260, tel. 153266. Voorschoten C.P. van Oostrom, Veurseweg 36, tel. 01717-2317 TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Leider dorp en Oegstgeest wordt waargeno men door: A.A.M. Thijssen, Smaragdlaan 308-310, Leiden, tel. 313748. WIJKVERPLEGING Leiden Interkruis, Middelweg 38, tel. ten noor den van de Rijn: 134604; tel. ten zuiden van de Rijn: 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. Kruisgebouw, Berkenkade 7, tel. 410131, spreekuur ma t/m do van 13- 14 uur. Gezondheidscentrum, Florijn 10. tel. 896193, spreekuur ma, woe, vr van 13- 13.30 uur. Oegstgeest Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. WARMOND - De Warmondse ge meenteraad heeft zich gister avond na een langdurig debat unaniem geschaard achter een CDA-motie waarin de Neder landse regering wordt aange spoord zowel in NAVO-verband als bij het Warschau-pact erop aan te dringen kernwapens de wereld uit te helpen. De fractieleider van Progressief Warmond, Slingerland, opende het politieke spel door onder steuning te vragen voor een anti- kernwapen-moüe van de ge meente Westerbork. WD-frac- tieleider Saris weigerde dat Warmond neemt motie tegen kernwapens aan evenals CDA-fractieieider Bon net. Bonnet wilde wél akkoord gaan met een verandering van de Wes- terborkse motie zodat die tegen alle kernwapens in de wereld zou zijn. Maar burgemeester Hen drickx wees Bonnet er op dat het onmogelijk is om een motie van een andere gemeente te amende ren. "Maar u kunt natuurlijk ge woon 'Westerbork' schrappen en daaarvoor in de plaats 'War mond' invullen", was haar voor stel. Na een schorsing ging de CDA-fractie daarmee akkoord. Slingerland stelde vervolgens voor om het actiecomité 'Kruisraket ten Nee' in kennis te stellen van de motie. Maar dat wilde de WD- weer niet. Na een schorsing op verzoek van de WD was dat standpunt niet veranderd. Waar na werd besloten om de War mondse motie alleen bij de Ne derlandse regering, gemeenten en de Staten-Generaal aan te bie den. LEI DSC H DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Post uitsluitend aan Postbus 54. 2300 AB LEIDEN Een Sleutelde opgeven Geen krant ontvangen tel 071-123143 tussen 18 00-19 30 uur (nabezorging na 19 301 Bij automatische overschrijving geen administratie- en incassokosten Abonnementen kunnen dagelijks ingaan verstreken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen, volgt ïrlengmg it/61,25 Commenta ment 20.59 S 0.05 Rubnekchets J Kroon (stad) automatis Betaling v Directie G Koopman Ad| dir N Quakernaat Hoofdredacteur Drs. J W E Metselaar Adj Hoofdredacteur R D Paauw Alg redactiechet Plv Alg redactiechef Redactie stad en randgemeenten tel 071-W4941tst 219 correspondentenoa m Bonn, Brussel, Londen, Parijs, Washington, Beiroet. Rome. Madrid, Mexico

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 2