Huis verkopen- MENS nnmpmntirtnpa 7,3% 0IMR0ERE ONRC 'n eigen huis in of om Leiden... VERHOEVEN WEET VAN WONEN Doen! 071 ■1«w m Uti m VERKOOP opdrachten gevraagd VERHOEVEN makelaardij in onroerende goederen B.V. [PÜJj Stationsplein 22, tel. 071-143441, 's avonds 071-124510, 070-251540 van der horst (TH verbeek Ml Wassenaar RIJKSSTRAATWEG MAKELAARDIJ B.V. warmond r ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed a 1 U» II vvf CwB W onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed Als erkend tussenpersoon van ve le hypotheekbanken kunnen wij u op dit moment een hypotheekren te offreren v.a. Tel.: 071-149147 bJJ, 124691-123183-897897 LEIDEN Donsvllnder 26 (Merenwljk), splitlevelwoning (grootste type), met garage, royale zonnige tuin en c.v.-gas. Indeling: souter rain, berging en garage. Begane grond: entree, toilet, moderne keuken, grote woonkamer, open haard, schuifpui naar tuin; 1e et.: 3 royale slaapkamers, bad kamer met ligbad, aparte dou che en toilet; 2e et.: grote slaap kamer met gr. dakterras en ber ging. Het geheel verk. in zeer goede st. van onderhoud. Deze woning moet u van binnen zien om een juiste indruk te verkrij gen Vr.pr.: 279.000,- k.k. Oplevering eventueel dlrekt De Laat de Kanterstraat 14, groot vooroorlogs herenhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom. Indeling: entree, vestibule, gang, gemod. keuken, woonkamer (9,8x4,0 mtr.) met erker, openslaande deuren naar tuin; 1e et.: over loop, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, balkon; 2e et.: gro te zolderkamer met dakkapel en ruime (kamer)berning. Het ge heel verkeert in zeer goede staat. Kapteynstraat 18, woonhuis met c.v.-gas, diepe tuin (15 mtr.), achterom, stenen schuur Vr.pr.: 158.000,- k.k. Hugo van Woerdenplein 20, moderne woning met achtertuin Z 12 m, stenen schuur en achterom. Ind.: entree, hal met plavuizen vloer, toilet met fon tein, royale woonkamer met aangrenzend terras, open keu ken met plavuizen vloer; 1e et.: overloop, 3 slaapkamers, bad kamer met douche, 2e toilet en vaste trap naar zolderetage, waarop grote zolderkamer. Thermopane beglazing op de parterre Vr.pr.: 147.000,- k.k. Hof laan 140, fraaie maisonnet- tewoning met tuin, c.v.-gas, aparte berging. Ind.: entree, hal, woonkamer met balkon, badk. m. ligbad, keuken met balkon, slaap/hobbykamer, 3 slaapka mers Vr.pr.: 125.000,- k.k. Ter Haarkade 6, hoekwoning met achterom, schuur en plaats. Ind.: entree, woonkamer best. uit voor- en achterkamer, dou chegelegenheid, nette keuken, toilet; 1e et.: 3 slaapkamers; 2e et.: gr. zolderetage Vr.pr.: 114.000,- k.k. Morssingel, fraai op 5e en 3e woonlaag gelegen 3-kamerflats met c.v.-gas en lift Vr.pr.: 109.000,- k.k. Hermanstraat 7, verbouwd woonhuis met voor- en achter tuin, woonk., open keuken, 3 sip. kamers Vr.pr.: 94.000,- k.k. Mozartstraat 123, vier- (oorspr. 5)-kamerflat met balkon (Z.W.) en garage, gr. berging. Ind.: en tree, hal, royale woonkamer met parket vloer, gemod. keuken, 3 slaapkamers, badkamer, bet. toilet, servicekosten: 75,- p. mnd Vr.pr. Incl. garage: 99.000,- k.k. Corantljnstraat 54, 3/4-kamer- flat met 2 balkons, berging, rui me woonkamer, gemod. keu ken, 2 sip. kamers, bet. badka mer Pr. n.o.t.k. Morsweg 31, in prima staat ver kerende benedenwoning met plaats. Ind.: entree, gang, woon kamer, keuken, douche en toilet Vr.pr.: 76.000,- k.k. Bachstraat, div. ruime 1- en 2- kamerflats met balkon, fraai uit zicht, berging, lift, huismeester aanwezig Vr.pr.: 39.000,- k.k. Ons kantoor is succesvol geweest... Gevolg? Dringende behoefte aan NIEUWE VERKOOP-OPDRACHTEN. Hiervoor komen wij graag bij u langs. Zo'n kennismaking kost niets en verplicht u tot niets. Bel voor meer inlichtingen ons kantoor tel. 149147. Mozartstraat 105, modern 3-ka- mer appartement met balkon (zonzijde), berging, c.v.-gas. Ind.: entree, grote woonkmr. (8x4), ruime keuken, 2 slp.krs., badkr., incl. div. extra's, serv- .kosten 85,- per maand Vr.pr.: 84.000,- k.k. Vrouwenweg 4, in landelijke omgeving gelegen woonhuis met voor- en diepe achtertuin (22 mtr.) op ZW, achterom en houten schuur. Ind.: hal, toilet, woonkamer, uitgebouwde keu ken; 1e et.: overloop, 4 slaapka mers Vr.pr.: 72.500,- k.k. LEIDERDORP Oranjewljk, fraai gelegen een gezinswoning met voor- en ach tertuin met c.v.-gas, stenen schuur en achterom. Ind.: en tree, hal, gr. woonkamer, keu ken, toilet; 1e et.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met douch9, berging. Jullanastraat 16, fraai gelegen 3/4-kamerflat met berging, c.v.- gas, zonnig balkon. Ind.: hal, grote woonkamer met parket vloer, 2 slaapkamers, keuken met balkon, badkamer Vr.pr.: 111.000,- k.k. Obool 29, modern 2-kamer app., lift, balkon, gemod. keu ken, berging Premie overdraagbaar vr.pr. 99.000,- k.k. VALKENBURG M. Poststraat 99, goed onder houden 5-kamer maisonnette met balkon, aparte berging en fraai uitzicht. Ind.: entree, ruime hal, toilet, royale woonkamer met balkon (W), mod. keuken. Et.: 3 royale slaapkamers, bad kamer met douche. Et.: slaapka mer met tuimelraam Vr.pr.: 124.000,- k.k. HAZERSWOUDE- RIJNDIJK Fred, van Eedenplein 5, zéér luxe 3-kamerflat, gelegen op de 1e verdieping, c.v.-gas, ruime garage met berging direkt onder de flat. Ind.: entree, hal, woon kamer 10x3.90 ged. 2.90 m met open haard en balkon, 2 slaap kamers waarvan 1 met solarium in verlaagd plafond, riante keu ken met massief houten werk bladen en div. apparatuur, eet bar, overdekt balkon, luxe dou chegelegenheid met ingebouw de spots, toilet met fontein Vr.pr.: 120.000,- k.k. ZOETERWOUDE- RIJNDIJK Hoge Rijndijk 133, goed ver bouwd woonhuis met plaats. Ind.: entree, royale woonkamer, granolwanden, moderne keu ken, badkamer met ligbad, be- teg. toilet; 1e et.: voor- en ach- terslp. kamer. Vrije vestiging Vr.pr.: 106.000,- k.k. KOUDEKERK Burg. Verheullaan 10, perfekt onderhouden woonhuis met c.v., voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom. Ind.; en tree. toilet, woonkamer met open haard, parketvl.. gemod. keuken met inbouw app.; 1e et.: overloop, 3 slaapkamers, beteg. badkamer; 2e et.: overloop, slaapkamer met dakkapel en bergruimte Vr.pr.: 156.000,- k.k. Burg. Verheullaan 24, hoekwo ning met voor- en achtertuin, stenen schuur, garage, berg. en c.v.-gas. Indeling: entree, gang, beteg. toilet, moderne uitgeb. keuken met div. app., woonka mer met open haard, parketvl.; 1e et. overloop, 3 slaapkamers, douchegelegenheid. 2e toilet; 2e et. overloop, grote zolderka mer met dakkapel, berging en c.v.-ketel/geiser Vr.pr.: 178.000,- k.k. WOUBRUGGE Van Schelllngerhoutstraat 29, rustig gelegen woonhuis met voor- en zonnige achtertuin, ste nen schuur en achterom. Ind.: entree, hal. bet. toilet, woonka mer en gemod. keuken; 1e et.: 3 sip. kamers, badkamer met dou che; 2e et.: grote zolderkamer met dakkapel, berging Vr.pr.: 127.000,- k.k. Vraagprijzen: 8.900,- k.k. Heerensteeg 37 Klein huisje voor doe-het-zel- ver. Idyllische ligging nabij de Pieterskerk. Achterstallig on derhoud t.a.v. sanitair, keuken, elektra en dak. Indeling beg. gr.: voor- en achterkamer, keu ken, gang en toilet. Etage, voorkamer, achterkamer, ber ging en vliering. Vraagprijs: 47.000,- k.k. Rijndijkstraat 100 Eenvoudige woning op rustige stand. Achterstallig onderhoud t.a.v. elektra, schilderwerk en sanitair. Zonnige tuin. Verwar ming heeft plaats d.m.v. gaska chels. Indeling beg. gr.: woon kamer. keuken, toilet en gang, 1e etage: 3 kamers, overloop en vliering. Vraagprijs: 79.000.- k.k. Luathoflaan 29 Gezellige woning met klein plaatsje op rustige stand. Het dak is geheel vernieuwd. De verwarming heeft plaats d.m.v. gashaard en gaskachel. Inde ling beg. gr.: woonkamer, keu ken, douche, toilet en gang. Etage: 3 slaapkamers. Vraagprijs: 80.000,- k.k. Havenkade 4a Gezellig gelegen bovenwoning met uitzicht over de haven. Enig achterstallig onderhoud t.a.v. schilderwerk en elektra. De verwarming heeft plaats d.m.v. gaskachels. Indeling 1e etage: 2 kamers, keuken, dou che en toilet; 2e etage: 1 ka mer, bergruimte (eventueel mogelijkheid voor nog een ka mer). Vraagprijs: 85.000,- k.k. Brahmslaan 279, 281 Joseph Haydnlaan 17, 36 In Zuid-West (componisten- buurt) gesitueerde 3/4-kame- rappartementen met centrale verwarming op diverse etages. Balkons zowel aan de voor- als achterzijde, dus ruime zonmo- gelijkheden. Berging onder in het gebouw. Serv. en verwarm- .kosten f 225,- p.m. Indeling: woonkamer, 2/3 slaapkamers, keuken, douche, toilet en hal. Vraagprijs: 89.000,- k.k. Schubertlaan 231 Gunstig gelegen 4-kamerap- partement met lift op de 4e eta ge. Prachtig uitzicht over Lei den en omgeving. Balkon op het westen. Maandelijkse bij drage aaan service- en verwar- mingskosten 265.-. Indeling: Van Vollenhovenpfeln 59 Prachtig gelegen hoekapparte- ment op de 5e etage met cen trale verwarming. Van oor sprong 4, thans 3 royale ka mers. Balkon op het westen. Praktisch geheel voorzien van dubbele beglazing. Service- en verwarmingskosten 282,- per maand. Indeling: woonkamer, 2 slaapkamers, keuken, dou che, berging, toilet en hal. Vraagprijs: 105.000,- k.k. Middelstegracht 73 Karakteristieke stadswoning op de 1e en 2e etage. Voorzien van centrale verwarming. De omgeving wordt geheel gere noveerd. Enige jaren geleden opnieuw opgetrokken, dus in staat van nieuw. Bijzonder ge schikt voor 1- of 2-persoons- huishoudens. Berging op de begane grond. Voorzien van dak- en muurisolatie. Indeling: woonkamer, Bulthaup keuken met inbouwapp., toilet. Etage: royale slaapkamer, douche- Vraagprijs: 125.000,- k.k. Nieuwe Rijn 79a Op de 1e etage gelegen grach tenwoning op rustige stand. Royaal zonneterras. Voorzien van centrale verwarming. Dak goten, elektra en riolering in staat van nieuw Recentelijk smaakvol verbouwd. Woonka mer en keuken met massief ei ken parketvloer. Indeling: 1e etage: woonkamer (10.50- X3.80/2.60 m), keuken en toilet; 2e etage: 2 slaapkamers, dou che, berging en 2e toilet. Vraagprijs: 125.000,- k.k. Maredljk 49 Keurig onderhouden stadswo ning met centrale verwarming. Tuinligging aan de Haarlem- mertrekvaart (in open verbin ding met de Kagerplassen) met mogelijkheid voor bootaanleg Op loopafstand van het station en stadscentrum. Indeling: beg. gr.: woonkamer met open haard, keuken, badkamer met ligbad en tollet, aangebouwde berging. Etage: 2 kamers en bergruimte. Vraagprijs: 128.000,- k.k. Utrechtse Jaagpad 56b Aantrekkelijke stadswoning met leuk zicht op de Nieuwe Rijn. Voorzien van centrale ver warming en zonnige tuin. Goe de staat van onderhoud In di- rekte nabijheid van het cen trum. Indeling beg. gr.: royale woonkamer (10.00x3.50 m) met open haard, keuken, dou che, toilet en entree. Etage: 2 slaapkamers, overloop. Vraagprijs: 130.000,- k.k. Rosmolen 192 Modern 3-kamerhoekapparte- ment met parkeerplaats in het sousterrain Gesitueerd op de 5e etage (top). Prachtig uitzicht over park. Royaal zonneterras. Voorzien van dubbele begla zing. Indeling: woonkamer 30 m2,2 slaapkamers, keuken, badkamer met ligbad, toilet, berging, hal. Service- en ver warmingskosten 199,- per Moderne woning met centrale verwarming in onberispelijke staat van onderhoud. Tuin op het westen. Berging zowel aan de voor- als achterzijde. Eigen parkeerplaats. Dubbele begla zing op de parterre. Indeling: badkamer met ligbad, toilet en hal. Vraagprijs: 158.000,- k.k. Hoge Rijndijk 346 Royaal hoekherenhuis met centrale verwarming en aparte vormgeving. Dubbele begla zing aan de voorzijde op de be gane grond. In direkte nabij heid van de rijksweg Amster dam-Den Haag. De woning dient op enkele punten te wor den afgewerkt. Indeling: beg. gr.: L-vormige woonkamer (12.00x3.50/6.00 m), open keuken met diverse inbou wapp., bijkeuken, hal en toilet; 1e etage: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad en 2e toilet, terras; 2e etage: 1 kamer zol- t mogelijkheid 178.000.- k.k. mer met ligbad, 2e toilet en aansl. wasm.. overloop; 2e eta ge: slaapkamer en voorzolder met c.v./w.w.-apparatuur. Vraagprijs: 157.000.- k.k. Jacob van Campenlaan 46 Zeer ruim 3-kamerappartement (oorspronkelijk 5 kamers) op de 7e etage met royaal balkon op het zuidwesten. In goede staat van onderhoud. Gunstig gesitueerd aan de rand van Leiden op korte afstand van de rijksweg Amsterdam-Den Haag. Maandelijkse bijdrage aan onderhouds- en verwar- lingskosten 380,-. Indeling: stadswoning (voorkomend op de monumentenlijst) v.z.v. c.v. In goede staat van onderhoud. Gunstige ligging t.a.v. centrum. Ind. beg.gr.: 3 werk-/ studeer-/ speelkamers, douche, gang. 1e etage woonkamer met open haard, eiken woon-/eet- keuken met inbouw appara tuur, toilet. 2e etage: 2 kamers. Vraagprijs: f 185.000,- k.k. Spoorbloem 7 Aantrekkelijk aan singel gele gen herenhuis met moderne vormgeving. Tuin op het zuid oosten. Voorzien van centrale verwarming en eigen parkeer plaats. Aangebouwde stenen berging. Indeling: beg. gr woonkamer met open haard, keuken, hal en toilet; 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met VERHOEVEN "weet van wonen ligbad en 2e toilet; 2e etage: royale zolderkamer en berging. Vraagprijs: 218.000,- k.k. Spreeuwenplaats 5 Geschakelde woning met car port en centrale verwarming. Goed onderhouden met vrije zuidligging van de achtertuin aan brede groenstrook en sin gel. Ind. beg. gr.: L-vormige woonkamer van 40 m2 met open haard, keuken met diver se inbouwapp., hal, toilet en in pandige berging met aansl. wasm. Etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. Vraagprijs: 210.000,-k.k. LEIDERDORP Frederlk Hendriklaan 64 Perfekt onderhouden 2/3-ka- merappartement op de 2e eta ge. De keuken dient nog te worden afgewerkt. Voorzien van heteluchtverwarming. Ber ging in de onderbouw. Indeling: woonkamer met doorloop naar de slaapkamer (apart ontwerp), 2e slaapkamer, keuken, bad kamer met douche en toilet, hal. Het appartement is smaak vol gestoffeerd en gedeeltelijk gemeubileerd. Vraagprijs: 76.000,- k.k. Soeverein 3 Modern 2-kamerappartement op de 1e woonlaag. Voorzien van centrale verwarming. Royaal terras (4.40x3.60 m). Berging onder in het gebouw. Gesitueerd in winkelcentrum "Winkelhof". Maandelijkse bij drage aan service- en verwar mingskosten 242,-. Indeling: L-vormige woonkamer, halfo pen keuken, slaapkamer, bad kamer met ligbad en aansl. wasm., toilet en hal Vraagprijs: 92.000,- k.k. Van Poelgeestlaan 73 Royaal herenhuis met centrale verwarming Mooie ligging aan singel en tuin op het zuidwes ten. In prima staat van onder houd. Voorzien van zonneter ras op de 2e etage. Indeling beg. gr.: woonkamer (8.50- x4.15/3.50 m), gemoderniseer de keuken met inbouwapp., hal en tpilet; 1e etage: 4 slaapka mers, nieuwe badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop; 2e etage: kamer, zolderberging en dakteras. Vraagprijs: 190.000,- k.k. Vraagprijs losse garage: 12.000.- Haaghuishof 15 In prima staat van onderhoud verkerend royaal herenhuis. Voorzien van inpandige garage en dubb. beglazing in de gehe le woning. Tuin op het zuidwes ten. Vrij uitzicht naar de Oude Rijn. Eigen parkeerruimte. Bal kons aan de voor- en achterzij de. Indeling: beg. gr.: garage, haard, halfopen keuken met i bouwapp.; 2e etage: 3 slaapka mers, badkamer met ligbad en toilet. Vraagprijs: 210.000.- k.k. Van Effendreef 8 Ruim herenhuis (5 slaapka mers) met garage en tuin op het zuidwesten. In goede staat van onderhoud. Gehele beg. gr. belegd met plavuizen. C.v.- gas. Balkon aan de achterzijde. Hardhouten kozijnen. Indeling: beg. gr.: woonkamer met open haard, halfopen keuken met in bouwapp., hal en toilet, 1e eta ge: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, 2e toilet en aansl. wasm., 2e etage: 2 slaapkamers met dakkapel, c.v.-/gasboilerruimte en ber ging. Vliering. Vraagprijs: 244.000,- k.k. ZOETERWOUDE-DORP Ambachtsherenweg 11 In redelijke staat van onder houd verkerende eengezins woning. Voorzien van centrale verwarming en zonnige tuin op het westen. In direkte nabijheid van scholen en winkels. Gun stig gelegen t.a.v. rijksweg Am sterdam-Den Haag. Indeling: beg. gr.: woonkamer, keuken, hal en toilet. 1e Etage: 3 slaap kamers, badkamer met douche en 2e toilet, overloop. 2e Eta ge: slaapkamer, voorzolder. Vraagprijs: 139.000,- k.k. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK ning voorzien van centrale ver warming. Gunstige ligging t.o.v. Leiden en Alphen a/d Rijn Tuin met achterom en vrij staande stenen berging. Inde ling: beg. gr.: L-vormige woon kamer, keuken, hal en toilet. 1e Etage: 3 slaapkamers, douche met 2e toilet, overloop. 2e Eta ge: kamer). Aanvaarding medio 1984. Vraagprijs: 139.000,- k.k. Busken Huetstr. 27 Goed onderhouden eengezins woning voorzien van centrale verwarming. Tuin op het oos ten. Aan de voorzijde mooie lig ging aan plantsoen. Centrale ligging t.a.v. Alphen a/d Rijn en Leiden. Ind.: beg grZ-vormi- ge woonkamer met open haard, keuken, hal en toilet. 1e Etage: 4 kamers, badkamer met douche en toilet. 2e Etage: vliering met mogelijkheid voor Onze nieuwe krant is uit, wanneer u belt, sturen we hem graag toe. Inl.: B.V. makelaardij o.g. IdrM-JJ:! •OEGSTGEEST PASSAGE 1 Lelden, Berylstraat 17 Zeer gunstig gelegen mo dern herenhuis, in uitmun tende staat van onderhoud, met c.v., voortuin met uniek uitzicht op jeu de boules sportveldje, achtertuin, schuur en achterom. Indeling: kleine hall. Grote moderne L-vormige woon kamer met nieuwe open in- bouwkeuken v.z.v. steen- bokplavuizenvloer met daarop wollen vloerbedek king. Aparte hall met toilet en trap naar 1e etage: 1 zeer grote L- vormige slaapkamer (ex 2 kamers) en 1 slaapkamer 4,2x3m v.z.v. wastafel. Bei de kamers v.z.v. kasten. Grote badkamer 2,2x1,7m met douche en wastafel. 2e etage: Overloop met badgeyser, 1 kamer 5x3m. Bijzonderheden: nieuwe in- bouwkeuken incl. afzuig kap, koelkast, vriezer. Kort geleden geheel opnieuw gestoffeerd en behangen. Vraagprijs: 170.000,- (makelaardij Zaalberg Ruygrok) Hoek Haarlemmerstraat/ Havenplein 2. Leiden Tel. 071-212141-120787 Multifunctionele bedrijfs-, kantoor- en woonruimte - gelegen aan invalsweg A'dam, R'dam en Utrecht - plm. 200 m2 kantoor/woning - plm. 200 m2 opslagruimte - 10 parkeerplaatsen op eigen grond - totale perceel oppervlakte 1296 m2 - aanvaarding op korte termijn mogelijk - prijs n.o.t.k. Verdere inlichtingen: makelaars en taxateurs o.g. 2585 EZ 's-gravenhage laan copes v.cattenburch 127,telex34334 (Srï| telefoon070-60 0913* S ateurs in onroerende goederen makelaars en beëdig NOORDWIJKAANZEE MAREVISTA 45 HUIS TER DUIN Penthouse op de 7e etage met 4 dakterrassen aan land- en zeezijde. Totaal 216 m2, berging op par terre. Oorspronkelijk 5 kamers, thans 3. Zeer aan trekkelijk ingericht met luxe betimmeringen, luxe licht eiken open keuken met alle apparatuur en Makkummer handbeschilderde tegels. 2 Badka mers ook met dezelfde tegels en luxe sanitair. Zeer ruime zitkamer, aparte eetkamer, studeer-hobbyka- mer en slaapkamer met schitterende eikenhouten kastenwand. Vraagprijs: 495.000,- k.k. Serv.kosten: 480,- per maand NOORDWIJK QUARLES VAN UFFORDSTRAAT 30 Dicht bij zee en strand gelegen middenwoonhuis in goede staat van onderhoud en met veel extra's. Indeling:-hal, grote L-vormige woonkamer met par ketvloer en gedeeltelijk verlaagd plafond, aange bouwde moderne keuken met diverse apparatuur, toilet. 1e Etage: 3 slaapkamers alle met vaste was tafel en veel ingebouwde kasten, fraaie badkamer met ligbad, aparte douche, 2e toilet en vaste wasta fel. 2e Etage: 2 slaapkamers met dakkapel en vaste wastafel, c.v.-gas en grote badgeiser. Voorts apar te berging, zitkuil in voortuin op het zuiden Vraagprijs: 219.000,- k.k. NOORDWIJK WILHELMINASTRAAT 33 Zoekt u een exclusief en toch betaalbaar huis? Het door een binnenhuisarchitect zeer smaakvol ont worpen interieur van deze woning laat zich moeilijk beschrijven. Enige punten: ruime hal met plavuizen vloer, toilet met spiegelplafond, grote living (3,90- x9,50) en luxe witte keuken met alle apparatuur en plavuizen vloer. 1e Verd.: hoofdslaapkamer (6,35x5,95) met inge bouwd bed, 2 ingebouwde schuifdeurkasten. Zeer luxe badkamer met ligbad, rpnde douchecabine met 4 sproeiers, 2 inbouwwasbakken, toilet etc., kinderslaapkamer (3x2,90). 2e Verd.: fraaie zolder kamer met hardhouten dakkapel, alles withouten schroten en veel bergruimte. Inclusief vele extra's o.a.: moderne Juxaflex en la mellen, rolgordijnen, ingebouwde kasten, inbouw- spots, thermostaatkranen. De tuin ligt op het zuiden. Deze woning moet u van binnen zien om goed te kunnen beoordelen!!! Vraagprijs: 185.000,- k.k. LISSE ORANJELAAN 91 Aantrekkelijk ruim herenhuis, halfvrijstaand, met grote garage en aparte schuur. Bouwjaar 1964, in houd 50Ó m3 en 331 m2 eigen grond. Indeling: zij-entree, ruime hal, toilet, ruime woonkeuken en woonkamer. 1e Etage: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en balkon. 2e Etage: grote zol der en zolderkamer met dakkapel, c.v.-gas, zeer goed onderhouden Vraagprijs: 275.000,- k.k. VOORHOUT KIEVITSPARK 15 In zeer aantrekkelijke en rustige omgeving gelegen halfvrijstaand woonhuis met garage en kleine ber ging. Indeling: entree, toilet, grote U-vormige woon kamer van 36 m2 met openslaande deuren naar de tuin, en open haard, aangebouwde keuken met groen eiken keukenblok, afzuigkap, afwasmachine, oven met kookplaat en keramische mengkraan. 1e Verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e Verdieping: bergruimte. De woning is voorzien van thermopane beglazing, de kozijnen en de buitendeuren alle van hardhout en de muren zijn geïsoleerd. Het geheel is c.v.-verwarmd (gas) en gelegen op 410 m2 eigen grond Vraagprijs: 290.000,- k.k. Heereweg 231, 2161 BG Lisse Qfl Telefoon 02521 -19135* DR. AMMANSTRAAT 3 f 127.000,- Prima onderhouden, geheel verbouwd rustig gelegen hoekhuis met flinke zonnige achtertuin en schuur. Inde ling: entree, woonkamer met provisiekast en mog. open haard, aangeb. keuken, douche en toilet. 1e et.: 3 kamers met dakkapel, bergvliering.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 32