C Dames van Scylla kansloos onderuit Gevoelig verlies voor promovendus Van der Wiel naast Karpov Kasseienrit geschrapt uit routeschema Tour Na zege op Andersson Gewichtheffer ondanks schorsing uitgezonden Alain Prost stapt over In Europa Cup-duel Den Haag leent Linford Zijl/LGB: goede generale Mogelijk einde aan loopbaan Duclos- Lassalle EMC® DONDERDAG 20 OKTOBER 1983 LEIDEN - In de interregionale zaalvoetbalcompetitie leed VWL gisteravond een gevoelig verlies. De formatie van Piet Gubler ging met 2-3 onderuit tegen FV Snoe- kie. FC Lisse maakt moeilijke tij den door. Ditmaal ging de ploeg onderuit tegen het sterke Cever- bo (2-5). In de hoofdklasse blijft Gasbergen goed presteren. De Rijnsburgers wonnen van Land- wer met 4-7. VWL - FV Snoekie 2-3 De promovendus ging op de val reep onderuit tegen de Hage naars. Arie van der Lee en Cees de Roode verzorgden de 1-1 rust stand. Via Martin van der Knoop werd het hierna 1-2, maar Ben de Roo schoot zijn team weer naast Snoekie. Op het moment dat Ben de Roo een twee minuten-straf uitzat, scoorde Pim Visser in de allerlaatste seconde van de wed strijd 2-3. FC Lisse-Ceverbo 2-5 Het resultaat viel tegen voor de Lissenaren, maar de ploeg had in elk geval redelijk tegenstand ge boden tegen de kampioen van het vorige jaar. Mario Faber en Leo van Kampen scoorden voor de thuisploeg. Voor de ploeg uit Dordrecht schoten Bijl (3x), Jeup en Stam raak. Hoofdklasse Bahlmann-THB Boys 3-5 Het verdedigende concept van THB Boys wierp zijn vruchten af. Fred Muller (2x), Ed Grif fioen, Gerard van Beek en Ron de Bruyn troffen doel voor de Lissenaars. Voor de thuisclub schoten Kees van Vliet, Frans Bahlmann en Nick Verwoerd raak. Laatstgenoemde speler trof tevens driemaal het houtwerk. Landwer-Glasbergen 4-7 Het team van Nico Glasbergen blijft er lustig op los scoren. Landwer stelde alles in het werk, maar slaagde er niet in de Rijns- bugse ploeg pootje te lichten. Voor Glasbergen waren Jan Ho- gewoning (3x), Piet Haasnoot, Huug Aandewiel, Marcel van der Blom en Arie van Dijk succesvol. Opmerkelijk was dat Glasbergen tweemaal scoorde op het mo ment dat Piet Haasnoot op de strafbank zat. Voor Landwer maakten Ton Arroyo, Cock van Leeuwen, Piet Ruigrok en Ge rard Slierings de doelpunten. Van Duuren-UVS 4-2 UVS liet ook gisteravond geen al te sterke indruk achter. Hans van Leeuwen produceerde de beide doelpunten voor de blauwwit- ten. Voor Van Duuren scoorden Jan van Duyn (2x), Ted van Ber- kel en Mattie Kantebeen. Menken-SRV Boys 2-4 SRV Boys zorgde voor een verras sing door Menken in eigen huis een nederlaag toe te dienen. Lau rens van der Voort maakte twee treffers voor SRV. Ron Mesman en Ruud van der Voort scoorden de resterende doelpunten. Voor Menken schoten Ruud Alkema de en Ben van der Zalm raak. Sport TILBURG (ANP) - John van der Wiel heeft zich gisteren naast de Russen Karpov en Poloegajevski aan de kop ge nesteld in het zevende inter nationale schaaktoernooi in Tilburg. De debuterende Lei- denaar won op de tweede rustdag zijn afgebroken par tij uit de vierde ronde tegen de Zweed Ulf Andersson. Door de zege heeft Van der Wiel, die met 2515 de laagste elo-rating van het dozijn grootmeesters achter zijn naam hqeft, drie en een halve punt uit zes ronden. Met dat resultaat is Van der Wiel halverwege het toernooi de beste Nederlander. Jan Timman behaalde gisteren '•it. 7iin twee afgebroken par tijen slechts een half punt Zijn stelling tegen de Joego slaaf Ljubojevic bleek, zoals verwacht, onhoudbaar en te gen Andersson kwam hij niet verder dan remise. 4e ronde: Van der Wiel (Ned) - Andersson (Zwe) 1-0, Timman (Ned) - Ljubo jevic (Joe) 0-1, Seirawan (Vst) - Vaganian (Sow) 1-0. Stand na 6 ronden: 1. Karpov, Poloegajevski, Van der Wiel 3,5, 4. Ljubojevic 3 -t 1 af- gebr., 5. Portisch, Seirawan, 3, 7. Spasski 2,5 1 afgebr. 8. Tim man, Andersson, Hübner, Soson- ko 2,5, 12. Vaganian 2 2 afgebr. LOS ANGELES (ANP) - De Amerikaanse gewichthef- bond heeft zwaargewicht Jeff Michels ondanks een lopen de schorsing toch opgeno men in de ploeg, die zaterdag in Moskou zal deelnemen aan de wereldkampioenschap pen. Michels werd in augus tus voor één jaar uitgesloten, nadat hij tijdens de Paname- rikaanse spelen in Caracas betrapt was op het gebruik van het verboden spierver- sterkende hormoon testoste- Michels en de Amerikaanse bond twijfelen aan de waarde on iiitclaoon van de controles i Caracas, die onder leiding stonden van de befaamde do- pingexpert Manfred Donike uit Keulen. De Westduitse professor trof in het bloed monster van Michels aan zienlijk meer testosteron aan, dan het eigen lichaam op na tuurlijke wijze produceert. Na de eveneens positieve contra-expertise werd Mi chels regelementair voor twaalf maanden geschorst. De internationale gewichthef federatie heeft nog niet ge reageerd op de aanmelding van Michels als deelnemer in de zwaar-gewichtklasse. LONDEN (ANP) - John Watson heeft gisteren in Londen een op zienbarende transfer in de for mule I autosport onthuld. Op een persconferentie deelde hij mee. dat hij door McLaren ontslagen was om de komst van de Frans man Alain Prost mogelijk te ma ken. Prost, die afgelopen zaterdag in Zuid-Afrika het wereldkam pioenschap verspeelde aan de Braziliaan Nelson Piquet, reed dit seizoen voor Renault. LEIDEN - Scylla-coach Theo Bakker zal gisteravond na de kansloze uitschakeling in de Europa Cup door het Hongaarse Tolnai Voros Lobogo wel even stiekem terug gedacht hebben aan de vorige uitgave van de E.C. 1 toen Scylla na een prima strijd maar net met 5-4 geëlimineerd werd door de latere finalist Zagreb. Toen nog met Stephine van Gen- nip en Marian van der Vliet in de gelederen, nu met Marian Kantebeen en Lineke Sneller, die beiden al moeite hebben in de vaderlandse competitie hun partijtje binnen te slepen. Alleen Sandra de Kruiff resteert dus nog van de formatie die vier landstitels op rij veroverde, en alleen voor haar was de pot van gisteravond aan de Catharijnestraat echt interessant. Van een echte Europa Cup-strijd was dan ook geen sprake. Geen spanning, matig ping-pong, geen arbiters die met zweet in de han den moeten proberen de strijd in de hand te houden. En daarbij nog de zekerheid dat men bij het aanschouwen van dit kat-en- muis-spelletje Koot en De Bie miste. Maar goed, het Scylla-zaaltje heeft altijd wel iets gezelligs, zo ook gisteravond. Er waren ook nog extra stoeltjes gehuurd, maar dat was weer al te optimistisch ge weest. Er was zelfs een heuse speaker gisteravond aan de Ca tharijnestraat. En hij verzocht Marian Kantebeen en Ilona Ba- loch om als eerste achter de groe ne tafel plaats te nemen. De hoogpotige Hongaarse hanteert het principe lange halen gauw thuis met succes. Dat Scylla toch nog weer op gelijke voet zou ko men was ongedacht, maar Sand ra de Kruiff herstelde zich na een nipt verloren eerste game tegen Idiko Bolvari, de oudste van de beide zusjes Bolvari, met 21-16, 21-16. Voor De Kruiff een mentale opste ker, de eerste belangrijke zege nadat deze zomer de training weer volledig hervat werd. Line ke Sneller speelt pas sinds een week met normaal rubber aan de backhandzijde van het bat en ge geven dat feit was haar verweer tegen de jeugdspeelster Katalin Bolvari nog verrassend goed. In de tweede gang tot de 21 leidde de 18-jarige econometrie-studen- te zowaar nog met 19-16. Als De Kruiff daarna nog een keer haar weer toegenomen kracht zou kunnen tonen zou er 2-2 op de borden gekomen zijn. Maar helaas voor de Leidse ploeg. De Scylla kopvrouw had geen vat op de hoog opgeworpen Hongaarse service en was kansloos. De Kruiff speelt momenteel in de ralley weer als vanouds, maar speelt de ontvangst van de servi ce nog steeds te slordig om ren dement uit haar spel te halen. Alleen voor Sandra de Kruiff (hier op archieffoto in actie) was de partij van gisteravond interessant. Dat I^antebeen en Sneller daarna niet bij machte waren de span ning ook maar enigszins in het duel te houden, lag voor de hand. Dat het 1-5 einde kwam ruim voor het begin van Studio Sport, was toch weer mooi meegeno- Dit was voorlopig het laatste Euro pa Cup-duel voor Scylla. De kans dat Stephine van Gennip weer een rentree maakt is gering, nu de twee kleuren rubber verplicht zijn en de concurrentie aan de top veel zwaarder (lees Ellen Bakker en Miriam Kloppenburg) is geworden. Wel heeft Marian van der Vliet de club meege deeld dat zij na haar tijdelijke zwangerschapsverlof het spel met bat en bal weer ter hand wil Scylla wordt volgend jaar dus een subtopper, die moet wachten op de doorbraak van een groot ta lent. Voorlopig dient die zich echter niet aan en moet Scylla op het tweede plan bij komen van de klap die Stephine vap Gennip uitdeelde door op jonge leeftijd af te haken. DEN HAAG (GPD) - De Engels man Jonh Linford zal de rest van dit seizoen voor FC Den Haag uitkomen. Den Haag bereikte een akkoord met de 25-jarige centrumspits van DS'79 nadat een viertal bedrijven zich bereid had getoond het salaris van Lin ford te zullen betalen- Pogingen van FC Den Haag om Linford op de eigen loonlijst te plaatsen stuitten op verzet van het Bugdet Bewakings Instituut, dat voorzag dat daarmee de be groting zou worden overschre den. Doordat vier bedrijven zich uiteindelijk garant hebben ge steld voor het salaris van Lin ford, kon FC Den Haag de selec tie zonder verdere problemen uitbreiden. Linford zal vermoedelijk zondag tegen Eindhoven al zijn opwach ting maken in het Haagse Zuiderpark. PARIJS (GPD) - De trucendoos van Felix Levitan en Jacques Goddet is leeg. Jaren achtereeen zorgden de bejaarde directeuren van de Tour de France voor een nieuwe stunt in de opzet van hun Ronde, maar voor 1984 bleken zij geen grote verrassingen meer te kunnen verzinnen. De Tour gaat derhalve op herhaling. Kennelijk gesteund door de wetenschap dat de laatste aflevering één van de spannendste uit de na-oorlog- se geschiedenis werd, tekenden zij op hun schetsblokjes een rou teschema uit dat vrijwel identiek is aan dat van de vorige editie. Maar of het handhaven van het parkoers ook werkelijk een waarborg zal zijn voor een nieu we thriller valt te betwijfelen, omdat de factoren die dat dit jaar veroorzaakten geen gevolg van de gekozen route waren. Het opvallendst in het gisteren in Parijs gepresenteerde routeboek is dat nu al één hoofdstuk is ge schrapt dat de laatste jaren werd geacht een extra dimensie aan het spektakelstuk te geven: de kasseienrit door de Hel van het Noorden. Een ingreep die alle ploegleiders van harte toejuich ten. Lomme Driessens, die vol gend jaar de Nederlandse Kwan tum-ploeg van onder anderen Joop Zoetemelk, Hennie Kuiper en Jan Raas leidt, stelde: „De kans dat door materiaaldefect of door een valpartij in die etappe het klassement door elkaar werd gesmeten was veel te groot". Anderen ondersteunden die opvat ting en Levitan nam de bedank jes breedlachend in ontvangst. Hij had alweer kans gezien ren ners gelukkig te maken zonder zelf iets in te hoeven leveren. „Want als je alles goed bekijkt zijn er in de ritten over de kas seien de laatste jaren nooit meer grote wijzigingen in het klasse ment tot stand gebracht", aldus Levitan. De ingreep veranderde het gezicht van zijn Ronde niet en daar ging het hem om. Naast het schrap pen van de kasseienrit valt in de nieuwe Tour de France op dat het accent nog sterker dan voor heen op de bergen zal liggen. Een Pyreneeënrit, vier Alpene- myjlc tappes en één klimtijdrit. Verder tebóek zijn er vier aankomsten op een bergtop: Guzet Neige (Pyre- en Crans-Montana in Zwitser- neeen), Alpe d'Huez, La Plagne land, het enige buitenlandse uit stapje in deze Tour. Een duide lijk voordeel voor de klimmers, dat Levitan hoopt af te toppen door meer en hogere bonificaties te geven in de vlakke ritten. Dat laatste was niet naar de zin van Hinault, die tijdens de bijeen komst in Parijs vroeg of er voor bergetappes dan geen tijdsver- goeding kon worden gegeven. Het antwoord luidde ontken nend. Overigens was het oordeel van de wielerelite na de bekendmaking van de route dat Bernard Hinault (mits in goede doen) niemand hoeft te vrezen en zich dus ook geen zorgen hoeft te maken om het secondenspel. Laurent Fig- non, de laatste Tour-winnaar, stelde: „Ik acht mezelf met dit parkoers, dat bijna hetzelfde is als dit jaar, zeker niets kansloos" De Tour, die vrijdag 29 juni start in het Parijse voorstadje Saint De- nis en zondag 22 juü eindigt op de Champs Elysees, telt 23 etap pes. Vijf bergritten, een ploegen tijdrit van 50 km en vier indivi duele tijdritten, waaronder de proloog van 6 zes kilometer. Op nieuw heeft Levitan slechts één grote verplaatsing in zijn schema opgenomen. Het gevolg daarvan is echter dat de etappes in de ook volgend jaar weer „open" Ronde vaak lang zullen zijn. Er wordt zelfs een naoorlogs record geves tigd: 339 km tussen Nantes en Bordeaux. Een nieuw schrik beeld voor menig renner. DELFT - De Zijl/LGB heeft ook de derde competitie wedstrijd in winst omgezet. Vlak voor dat de ploeg afreist naar Genua voor de strijd in het Europa Cup-gebeu ren, wisten de Leidenaren de al tijd lastige uitwedstrijd tegen DZV met 9-12 te winnen. De Zijl/ LGB speelde aan de vooravond van hun tweede Europa Cup- avontuur een goede wedstrijd. Twee perioden lang dulden de mannen van coach Rob Schou ten DZV (paast zich. Hoewel de Leidenaars al snel via een benut te strafworp van Stan van Bel- kum en een zeer fraaie treffer van Martin Vreeburg (hij heeft van zijn militaire superieuren toestemming gekregen om naar Italiè af te reizen) op een 0-2 voorsprong kwamen, was er tot aan de derde periode niet veel krachtsverschil. De 4-4 stand na twee perioden was dan ook volle dig terecht. In de derde periode sloeg de ZIJL/LGB het beslis sende gat. Door vier keer een man-meer-si- tuatie op bekwame wyze af te ronden, wisten de roodwitten een 5-8 voorsprong te bemachti gen. In de laatste periode bleef deze marge gehandhaafd. Beide ploegen wisten nog viermaal het net te vinden, waardoor de eind stand werd bepaald op 9-12 in het voordeel van de Zijl/LGB. Leidse treffers: Stan van Belkum 6, Alex v. Belkum 2, Martin Vree burg, Albert Spijker, Jan Jaap Korevaar en John v.d. Bosch. PAU (ANP) - De voortzetting van de loopbaan van de Franse wiel renner Gilbert Duclos-Lassalle, dit seizoen winnaar van Bor deaux-Parijs, is uiterst twijfel achtig. In het afgelopen weekein de, tijdens een jachtpartij in de omgeving van Pau, schoot één van de jagers van dichtbij een volle laag hagel door de rechter hand van de wielrenner. In het ziekenhuis wordt geprobeerd de hand van de wielrenner zodanig te 'herstellen', dat Duclos-Lassal le nog kan fietsen. De behande lende artsen hebben daarover echter hun twijfels. EUROPA CUP I CSKA Sofia (Bul>-AS Roma (Ita) 0-1 (0-0). 63. Falcao 0-1. Scheidsrechter: Vautrot (Fra). Toeschouwers: 30.000. Raba Eto Gyor (Hon)-Dinamo Minsk (Sow) 3-6 (1-4). 3. Sokol 0-1, 10. Sokol 0-2, 13. Hannich 1-2 (strafschop), 20. Koernenin 1-3, 42. Sokol 1-4, 55. Gok- manov 1-5, 63. Sznetes 2-5, 70. Roem- boetis 2-6, 84. Szabo 3-6. Scheidsrech ter: Tokat (Tur). Toeschouwers: 18.000. Olympiakos Piraeus (Gri)-Benfica (Por) 1-0 (1-0). 21. Anastopoulos 1-0. Scheidsrechter: Sostaric (Joe). Toe schouwers: 80.000. Dinamo Boekarest (Roe)-Hamburger SV (Wdl) 3-0 (1-0). 28. Augustin 1-0,67. Multescu 2-0, 79. Orac 3-0. Scheids rechter: Keizer (Ned.). Toeschouwers: 65.000. Bohemians Praag (Tsj)-Rapid Wien (Oos) 2-1 (1-1). 26. Janecka 1-0, 45. Keglevits 1-1, 90. Nemec 2-1. Scheids rechter: Valentine (Sch). Toeschou wers: 25.000. Standard Luik (Bel)-Dundee United (Sch) 0-0. Scheidsrechter: Lamo Castillo (Spa). Toeschouwers: 20.000. Dinamo Berlijn (Odl)-Partizan Bel grado (Joe) 2-0 (2-0). 1. Terletzki 1-0, 38. Ernst 2-0. Scheidsrechter: Joesjka (Sow). Toeschouwers: 20.000. EUROPA CUP II Glasgow Rangers (Sch)-FC Porto (Por) 2-1 (1-0). 35. Clark 1-0, 85. Mit chell 2-0, 89. Jacques 2-1. Scheids rechter: Kirschen (Odl). Toeschou wers: 35.000. Beveren (Bel)-Aberdeen (Sch) 0-0. Scheidsrechter: Krchnak (Tsj). Toe schouwers: 25.000. NEC-Barcelona 2-3 (2-1). 5. Anton Janssen 1-0,45. Mommertz 2-0,45. Mi- gueli 2-1, 55. Van Rossum (eigen doel) 2-2, 70. Urbano 2-3. Scheidsrechter: Fahnler (Oos). Toeschouwers: 28.000. Rode kaart: Migueli (Barcelona). Gele kaart: Victor, Carrasco en Sanchez (Barcelona), Willemse (NEC). Hammarby (Zwe)-Haka Valkeakos- ken (Fin) 1-1 (0-1). 33. Kujanpaepae 0- I, 72. Ohlsson 1-1. Scheidsrechter: Gudmundsson (IJsl). Toeschouwers: 5.995. Sjachtor Donetsk (Sow)-Servette Ge- nève (Zwi) 1-0 (0-0). 85. Gretjev 1-0. Scheidsrechter: Ravander (Fin). Toe schouwers: 35.000. Spartak Varna (Bull-Manchester United (Eng) 1-2 (1-1). 9. Robson 0-1, II. Dimov 1-1, 48. Graham 1-2. Scheidsrechter: Eschweiler (Wdl). Toeschouwers: 40.000. Ujpest Dosza (Hon)-FC Köln (Wdl) 3-1 (2-0). 38. Kiss 1-0, 43. Kisznyer 2-0, 63. Kiss 3-0, 68. Steiner 3-1. Scheidsrech ter: Losert (Oos). Toeschouwers: 10.000. Paris St. Germain (Fra)-Juventus (Ita) 2-2 (1-0). 39. Couriol 1-0, 62. Bo- niek 1-1, 77. Cabrini 1-2, 89. N'Gom 2-2. Scheidsrechter: Christov (Tsj). Toeschouwers: 50.000. UEFA CUP Sparta-Car! Zeiss Jena 3-2 (1-0). 45. Holverda 1-0, 49. Bielau 1-1, 69. Van de Berg 2-1, 75. Lengkeek 3-1, 85. Ludwig 3-2. Scheidsrechter: King (Wales). Toeschouwers: 8.000. Gele kaart: De Wolf (Sparta). FC Groningen-lnternazlonale (Ita) 2- 0 (1-0). 16. Koeman 1-0, 89. Fandi 2-0. Scheidsrechter: McGinlay (Sch). Toe schouwers: 17.500 (uitverkocht). Gele kaart: Van Dijk (Groningen) en Mari- ni (Internazionale). Tottenham Hotspur (Eng)-Feyenoord 4-2 (4-0). 7. Archibald 1-0, 19. Galvin 2-0, 33. Archibald 3-0, 39. Galvin 4-0, 75. CruijfT 4-1, 81. Nielsen 4-2. Scheidsrechter: Guruceto Muro (Spa). Toeschouwers: 36.000. Austria Wien (Oos)-Stade Laval (Fra) 2-0 (2-0). 19. Prohaska 1-0, 45. Magyar 2-0. Scheidsrechter: Zjesjof (Bul). Toeschouwers: 7.000. PSV-Nottlngham Forest 1-2 (0-0). 51. Davenport 0-1, 79. Koolhof (straf schop) 1-1, 90. Walsh (strafschop) 1-2. Scheidsrechter: Schmidhuber (Wdl). Toeschouwers: 27.000. Gele kaarten: Thoresen en Stevens (PSV). Spartak Moskou (Sow>-Aston Villa (Eng) 2-2 (0-0). 47. Gibson 0-1, 53. Ga- vrilov 1-1,68. Walters 1-2, 90. Gavrilov (strafschop) 2-2. Scheidsrechter: Schoeters (Bel). Toeschouwers: 50.400. Radnicki Nis (Jsl)-lnter Bratislava (Tsj) 4-0 (1-0). 18. Mitosevic 1-0,55. Mi- tosevic 2-0,59. Stojkovic 3-0,67. Sega- novic (strafschop) 4-0. Scheidsrech ter: Padar (Hon). Toeschouwers: 20.000. PAOK Saloniki (Gri(-Bayern Mün- chen (Wdl) 0-0. Scheidsrechter: Meni- cucci (Ita). Toeschouwers: 32.000. Honved Boedapest (HonFHajduk Split (Jsl) 3-2 (2-1). 32. Dajka 1-0, 38. Cukrov 1-1,41. Bodonyi 2-1, 53. Pesic 2-2, 89. Vanga (strafschop) 3-2. Scheidsrechter: Hermann (Odl). Toe schouwers: 5.000. 1. FC Lok. Leipzig (OdD-Werder Bre men (Wdl) 1-0 (1-0). 35. Richter 1-0. Scheidsrechter: Constantin (Bel). Toeschouwers: 25.500. Widzew Lodz (Pol(-Spartak Praag (Tsj) 1-0 (1-0). 42. Wojciki 1-0. Scheids rechter: Igna (Roe). Toeschouwers: 25.000 Watford (Eng+Levski Spartak Sofia (Bul) 1-1 (1-0). 43. Rostron 1-0, 77. Goitsjev 1-1. Scheidsrechter: Konrath (Fra). Toeschouwers: 16.139 Anderlecht (Bel+Banik Ostrava (Tsj) 2-0 (0-0). 61. Larsen 1-0, 88 Amesen 2-0. Scheidsrechter Hackett (Eng). Toeschouwers: 8.000. Verona (ItaPStunn Grai (Oos) 2-2 (2- 2). 12. Fanna 1-0, 18. Szokolai 1-1, 26. Jurtin 1-2, 43 Galderisi 2-2. Scheids rechter: Quimou (Fra). Toeschou wers: 29.000. Lens (Fra+FC Antwerp (Bel) 2-2 (0-2). 22. Cnops 0-1, 26 Cnops 0-2. 74 Flak 1-2, 83. Peltier 2-2. Scheidsrechter: Donnelly (N.Ier). Toeschouwers: 35.000 Sporting Lissabon (Por)-Celtic (Sch) M (1-0). 29. Jordao 1-0,67 Jordao 2-0. Scheidsrechter: Brummeier (Oos). Toeschouwers: 50.000. do#"' MC£E£GTJ£.' "/r—1

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 15