c
SCOREBORD
1
z
Bakker kringkampioene
MAANDAG 17 OKTOBER 1983
EREDIVISIE
Willem II-FC Utrecht 0-2. PEC Zw.-
BS'79 3-2, Helmond Sp.-Excelsior 1-2,
Fortuna SC-Roda JC 1-1, FC Gronin-
gen-GA Eagles 2-0, Volendam-Sparta 3-
2, Feyenoord-PSV 1-1, HaarIem-AZ'67
2-2, FC Den Bosch-Ajax 3-0.
Feyenoord 10 7 2 1 16 24-15
VIERDE KLASSE B
HBSS-Jodan Boys 6-0, ROHDA'76-Ze-
venhoven 1-0, Berkel-Valken'68 1-0,
Oegstgeest-Unicum 1-2, WOR-Zwam-
merdam 1-3, Hazersw.B.-Koudekerk 0-
Sport
PSV
Roda JC
Utrecht
Sparta
Groningen
Haarlem
PEC Zw.
GA Eagles
Willem II
AZ'67
Fortuna
Den Bosch
Excelsior
Volendam
DS'79
Helm.Sp.
15 27- 9
15 21-12
14 21-15
12 24-16
12 16-10
11 16-14
11 20-21
10 18-18
9 16-21
3 10-13
7 15-21
7 11-18
7 16-23
6 14-25
1 3 9-25
1 2 9-29
Berkel
Unicum
ROHDA
Koudek.
HBSS
Valken
AFC
AFC'34
RCH
DHC
Elinkw.
Wilh.
5-8 Zevenh.
5-7 Zwammei
4-6 Haz.w.B.
5—5 Jodan B.
5-9 VUC
4-7 Zeeburgia
5-6 Bl.Wit
5-5 EDO
3-4 DWV
4-4 CVV
4-4 Unitas
5-5
Sparta
Quick B.
Excels.
RKAVV
ADO
7_13 Roodenb.
7_10 Overm.
7-10 DSO
7-10 UVS
6- 8 ARC
7-
RVC
Afd. Leiden
buur 1-3, NAC-Wageningen 4-1, Heeren-
veen-FC Den Haag 1-1, RBC-Vecndam
3-0, Vitesse-Telstar 3-1, SW-FC WV 3-
2, FC Twente-De Graafschap 2-2.
MW
Graafsch.
Cambuur
Twente
Heracles
Den Haag
NAC
Telstar
Eindh.
SW
NEC
RBC
FC VW
Veendam
Heerenv.
3 0 17 23-11
2 0 16 20-10
1 1 15 23-12
3 1 13 20-12
7 0 11 12- 9
3 3 11 14-14
2 4 10 16-14
3 3 9 14-14
1 4 9 17-20
4 4 8 12-17
1 5 7 21-23
3 4 7 12-14
1 5 7 10-15
1 6 7 16-19
1 6 5 16-20
1 7 5 13-22
3 7 3 11-24
EERSTE KLASSE A
Stormvogels-De Spartaan 3-1, SDW-
Rood Wit A. 1-1, Aalsmeer-JOS 5-0,
Lugdunum-DCG 0-0, RKAVIC-DWS 1-
SEW
Rood Wit
Stormv.
Hilversum
Roodenb.
Aalsm.
SDW
DRC
Spartaan
Lugdun.
TWEEDE KLASSE A
Blauw Zwart-Lenig Snel 1-2,
RKAW-Alphense Boys 1-1, Gouda-
ZATERDAG
EERSTE KLASSE
Sleutels-Alphia 1-1, KRV-TAW 0-1,
MVKV 6- 7 TAW 6- 5
Voorsch. 6- 7 Kagia 5- 3
Sleutels 5- 6 Meerb. 7- 1
Woubr. 5— 6
TWEEDE KLASSE
Kickers-SJZ 4-2, LFC-Abbenes 2-3,
GWS-Unitas 1-1, VVSB-SVOW 1-1,
HVZ-LSVV 1-2.
Abbenes 6-11 GWS 5- 4
i- 8 LFC
i— 8 Unitas
- 8 SJZ
HVZ
Kickers
SVLV
WSB
SVOW
LSVV
5- 2
4- 6
GSV
Alph.B.
UVS
BI.Zwart
VELO
Gouda
RKAW
5-7 Lisse
4_6 Verburch
3-5 SJC
3-4 L.& Sn.
3-4 H'voetsl.
5-4 Olympia
4-3
ZONDAG
EERSTE KLASSE
ZLC-VNA 2-0.
TOPSCORERS
-1. Van Basten (Ajax)...,
2/3. Eriksen (Koda)
Van Roon (PEC Zw.)....
4 Koolhof (PSV)
5/6. Bosman (EaglesF...
Thoresen (PSV)
DERDE KLASSE A
GDS-RKDEO 0-1, Quick-LFC 2-0, Tone-
gido-Celeritas 2-2, UDO-HW 2-2.
KNVB-amateurs
Toneg.
RKDEO
UDO
HW
Celer.
LFC
Quick
Schipl.
Docos
WSB
GDS
BTC
ZATERDAG
EERSTE KLASSE A
Altena-Nw.Lekkerland 1-2, ASWH-Ba-
rendrecht 1-2, Heerjansdam-Kozakken
B. 2-1, De Zwerver-PPSC 3-0, NSW-
Excels.M. 2-1, Spijkenisse-SSS 2-1.
RCL 2-2, Spakenburg-WOG 2-3, Rijns-
burgse Boys-Valleivogels 3-1, Iluizen-
Bennekom 0-0, GVVV-Quick Boys 1-0.
DERDE KLASSE C
Bodegraven-DHZ 1-4, RFC-ONA 0-1,
IFC-Transvalia 2-2, VDL-Excels.'20 1-0.
DHZ
Exc.'20
Nieuwk.
NSV'46
VDL
ONA
4-6 Zwervers
4—5 Martin.
3-4 Transv.
3-4 IFC
4-4 RFC
4—4 Bodegr.
4-4
Bergamb.
WDS
Socc.B.
Oudew.
VIERDE KLASSE A
Hillegom-Teylingen 4-0, Alphen-VTL
0-0.
Rijnsb.B. 5 3 1
Noordw. 5 3 1
Spakenb. 5 2 2
Quick B. 5 2 2
Bennekom 4 2 1
DTS'35 4 2 1
GVW 4 2 1
WOG 5 2 1
Valleiv.
Nunspeet
Huizen
RCL
Volendam
1 7 10-2
1 7 12-6
1 6 10-8
16 6-5
1 5 11-5
1 5 12-7
15 7-5
2 5 7-9
Altior
Alphen
Hillegom
LDWS
DOSR
Teylingen
-6 VTL
-6 Foreh.
-6 AJkmania
-5 ROAC
-4 ASC
-4 V.Nisp.
Gouda
Flor.3
Sportl.4
6-11 Linsch.2
6—10 Jodan B.4
5— 6 Spirit 5
5- 6 SPV
6— 6 Waddinxv.
5— 5 Be Fair 4
4 112 3
4 0 2 2 2
4 0 2 2 2
5 0 14 1
6-17
EERSTE KLASSE C
AVW'66-Or.Nassau 0-0, Angelslo-IJssell-
meervogels 1-3, DETO-OWIOS 0-0,
ACV-DOVO 2-3, DOS K.-Genemuiden 3-
1, Flevo Boys-Go Ahead K. 0-0.
FC Lisse 2-0, Be Fair-Vitesse D. 2-1,
Xerxes-DUNO 2-2, Everstein-De Zwer
vers 2-1, Zwaluwen Vl.-Spirit 0-1.
's-Gr.SV 5-8 Spirit 4-4
Everst. 5-8 Lyra 4-3
Vitesse 5-7 Xerxes 4-2
Be Fair 4-6 Zwal. 4-2
RWH 4-6 Lisse 5-2
DUNO 5—5 Zwervers 5—1
DERDE KLASSE A WEST I
DWS-ZCFC 1-0, ODIN'59-VEW 3-1,
PSZ-DWV 0-0, Purmersteyn-Relger
Boys 1-1, SIZO-Zwal.'30 2-0, KMVZ-
ZOB 1-1.
SIZO
Reiger B.
ODB-Randstad Sport 5-1.
ODB 4-8 Meerb. 3-3
DSO 3—6 Bernard. 3—2
SVLV 2-4 Cromvl. 5-2
SJZ 3-4 R'st.Sp. 3-1
WP 3-4 PDK 3-1
HBS 4-4 RKSVM 4-1
VIERDE KLASSE E
VEP-Lekkerkerk 4-0, Floreant-Woer-
den 0-1, Groeneweg-UNIO 2-1, Moor
drecht-Schoonhoven 1-0, Haastrecht-
WSE 2-3, Soccer Boys-Nieuwerkerk 1-
ESTO
Oudew.
Ammerst.
Cabauw
RVC
3-4
Woerden
Groenew.
Nieuwerk.
VEP
WSE
Moordr.
4-7
Socc.B.
UNIO
Floreant
Lekkerk.
Schoonh.
3-3
Buitenlands
voetbal
ODIN'59
Purmerst.
KMVZ
DWS
4-8 PSZ
5-8 Zwal.'30
4-7 ZOB
4-6 DWV
5-5 ZCFC
5-4 VEW
ZATERDAG
RES.EERSTE KLASSE
Katw.2-Rijnsb.B.2 1-0, 's-Grav.SV-Ro-
zenb.2 1-1, Noordw.2-Barendr.2 1-3, Vi
tesse 2-Spijken.2 0-1, Zw.Wit'28/2-De
Zwerver 2 5-0, ASWH 2-Quick B.2 1-2.
1-2, Ter Leede-Sportlust'46 0-0, Kat
wijk-Maasdijk 2-0, Die Haghe-'s-Gra-
venzande 2-2, ARC-MW'27 3-0.
Barendr.2
Zw.Wit 2
Quick B.2
Spijken.2
5-10 Katw.2
5- ASWH 2
6- 's-Gr.SV 2
5— Rijnsb.B.2
5— Vitesse 2
6- De Zw.2
ARC
Katw.
T Leede
SVPTT
Hoekse B.
Die Haghe
5-9 MW'27
4-7 's-Grav.
5-6 DVO'32
4-5 JAC
4—5 Sportl.
4—4 Maasdijk
ZONDAG
RES.EERSTE KLASSE
CW 2-Westl.2 1-1, Papendr.2-DHC 2 0-
0, Excels.'20/2-Nept.2 0-0.
Sporttoto
Toto
1
2
3
Willem li-Utrecht
s
PEC Zw. DS'79
Volendam-Sparta
Helmond Sp.-Excelsior
Fortuna-Roda
Feyenoord-PSV
x
Haarlem-AZ'67
Groningen-Eagles
RBC-Veendam
NEC-Cambuur
2
NAC-Wageningen
Twente-Graafschap
i
S
Mussch.2
UVS 2
Unitas 2
DHC 2
Nept.2
N'hoorn
5-8 Papendr.2
5-8 CW 2
5-7 RKAVV 2
6-7 Exc.'20/2
5—5 Xerxes 2
5-5 Westl.2
Feyenoord-UVS 4-1, Quick H.-Sparta 0-
8, Rijswijk-Katwijk 2-0, FC Lisse-Xer-
xes 0-3, ADO-VUC 4-1, Quick Boys-Roo-
denburg 1-2.
Sparta
ADO
Quick B.
Roodenb. 7—
VUC
B 1
ARC-RVC 2-1, DSO-Quick Boys 1-0,
UVS-ADO 3-2, Excelsior-RKAW 1-3,
Roodenburg-Feyenoord 1-3, Sparta-
Cvcrmaas 2-1.
:-15 Xerxes
i-14 UVS
-12 Quick H.
i- 9 Rijsw.
Katw.
Atl.Madrid 2-1, Real Murcia-Sevilla 1-
1, Atl.Bilbao-Osasuna Pampl. 1-0, Es-
panol-Real Mallorca 3-1.
Valencia 7-11 Barcelona 7- 9
Atl.Madr. 7-10 Murcia 7- 9
Malaga 7—10 Sevilla 7-8
Damesvoetbal
AFD.GOUDA
ZATERDAG
EERSTE KLASSE
Oudewater-Sportief 0-0, Aarlander-
veen-Bergambacht 1-0, Soccer Boys-
Siveo 0-0, WDS-Moerkapelle 5-1, Reeu-
wijk-Linschoten 5-1.
Floreant
Reeuwijk
Moerkap.
Aarl.v.
Sportief
ZATERDAG
INTERREGIONALE KLASSE
Stedoco-Ter Leede 1-1, PFC-LSW 2-0,
Rijsoord-Lyra 3-0, DSVP-HOV 0-2,
Groote Lindt-Zw.Wit'28 0-0, Rijnmond-
MW'27 0-1.
Rijsoord 5—10 MW'27 5- 4
Gr.Lindt 5- 9 DSVP 6- 4
Zw.Wit 5- 8 LSW 5- 2
HOV 5- 7 Rijnm. 5- 2
Stedoco 6- 7 Lvra 5- 2
Ter Leede 5- 5 PFC 5- 2
's-Gravenzande 2-0, KRV-RAS 3-4,
SVLV-KMD 1-1, Hazersw.Boys-Maas
dijk 2-1.
Zevenh. 4-8 Maasdijk 5-4
RAS 5-8 KRV 5-4
Haz.w.B. 5-8 SVLV 6-4
Lugdun. 5—5 Monster 5—3
KMD 4-4 's-Grav. 6-0
TWEEDE KLASSE
LSW-Siveo 1-4, Hazersw.B.2-Ter
Leede 2 2-1, SVOW-Sportief 1-2, Wou-
brugge-Randst.Sp. 5-0, SVLV 2-KRV 2
6-11 Haz.w.B.2 5- 4
5- 8 Ter L.2 4- 2
5- 8 LSW 2 4-2
6- 8 SVLV 2 5-2
6- 7 R'st.Sp. 5- 0
5- 4
ZONDAG
INTERREGIONALE KLASSE
Celeritas-Alkmania 0-5, NSV'46-
Bloemhof 5-1, Groeneweg-KFC'71 0-6,
5-4
TWEEDE KLASSE
Linsch.2-Rijnstreek 0-2, Floreant 3-
Spirit 5 3-1, SPV-Be Fair 4 4-3, Gouda-
Waddinxveen 6-0, Jodan Boys 4-Per-
kouw 1-1, UNIO-Sportlust 4 0-1.
ZONDAG
EERSTE KLASSE
Oudewater-RVC 2-1, Gouderak-Am-
merstol 0-5, Cabauw-Moerkapelle 2-2,
Nic.Boys-Waddinxveen 2-3.
Waddinxv. 5-8 Bergamb. 2-3
4—6 Moerkap. 5—3
3-5 Nic.B. 3-1
5—5 Gouderak 3—0
4-5 Stolw. 3-0
KFC
GDA
Celer.
Groenew.
Bloemh.
Kickers
UDO
Altior
SJC
Alkm.2
Foreh.
4-8 Texas
3-6 NSV'46
5-6 DRZ
5-6 Oliveo
5-5 DCL
5-9 Lisse
4-7 Sleutels
5-7 Docos
4-4 Stompw.B.
5-9 LFC
4—7 Iduna 2
5-8 SJZ 2
4-4 Docos 2
Korfbal
derlecht 1-1, FC Antwerp-Beerschot 0-
1, Beringen-Kortrijk 1-0, Standard L.-
Lierse SK 0-0, RWDM-Club Luik 1-2,
Waregem-Waterschei 0-1, Lokeren-Cer-
cle Br. 0-1, Club Brugge-AA Gent 1-1.
Beveren 10-17 Cercle 10-13
Seraing 10-14 Mechelen 10-12
Anderl. 10-13 Standard 10-11
BR DUITSLAND
Eintr.Braunschweig-FC Kaisersl. 4-0,
Fort.Düsseldorf-B.Leverkusen 2-2,
Arm.Bielefeld-VfB Stuttgart 0-0, FC
Köln-Bayern M. 2-0, Bor.M'gladbach-
FC Nürnberg 2-0, VfL Bochum-Eintr-
mund 2-1, Kickers Offenb.-B.Uerdin-
gen 3-2.
Hamb.SV 10-16 M'gladb. 10-12
Bayern M. 10-14 Werder 10-12
Stuttg. 10-13 Düsseld. 10-11
ENGELAND
Arsenal-Coventry C. 0-1, Aston V.-Bir-
iningham C. 1-0, Everton-Luton T. 0-1,
Ipswich T.-Queens Park R. 0-2, Leices-
ter C.-Southampton 0-0 gestaakt, Man
chester Utd.-West Br.Albion 3-0, Sun-
derland-Stoke C. 2-2, Watford-Norwich
C. 1-3, West Ham Utd.-Liverpool FC 1-3,
Wolverh.Wanderers-Tottenh.Hotspur
2-3, Nottingham Forest-Notts C. 3-1.
Manch.U. 9-19 QPR 9-17
West Ham 9-18 Liverp. 9-17
South. 8-17 Ipswich 9—16
FRANKRIJK
Rouen-Laval 2-0, FC Nantes-Lens 0-0,
Nimes-Paris St.Germ. 1-1, Nancy-St.E-
tienne 2-0, Bordeaux-Metz 1-1, Stras
bourg-Brest 1-0, Toulouse-Toulon 1-3,
Rennes-Bastia 4-1, Lille-Auxerre 1-2.
Bordeaux 14—22 Paris SG 14—19
Auxerre 14—20 FC Nantes 14—17
Monaco 14-20 Strasb. 14-17
SPANJE
Valencia-Real Sociedad 2-1, Malaga-
Cadiz 1-1, Real Betis-Rea! Zaragoza 3-
7-12 Rozenburg 7- 5
7-11 Regenboog 7-4
7—10 Merwic 7— 3
7-10 OSCR 6- 2
Hockey
Kampong
KI. Zwits.
Amsterdam
HGC
HDM
Hattem
Oranje Zw.
Bloemend.
Tilburg
5 2 12 5
Forward
Groen G.
Forescate
Push
Keep Fit
HOOFDKLASSE
Allen Weerbaar-DOS'46 4-8, Rohda-
Deetos 7-8, Dalto-Fortuna 7-8, SCO-
Blauw Wit 5-2, PKC-Archipel 9-6
PKC 7-10 Fortuna 8- 8
DOS'46 8—10 SCO 8-7
Rohda 7- 9 Dalto 8- 7
Deetos 8- 8 Archipel 8- 6
BI. Wit 8- 8 Allen W. 8- 5
10-10, BEP-DTV 7-3, AKC-ZKC'16 7-8
Fides P. 7-11 AKC 7- 6
VES 6- 9 OWO 7- 5
ZKC'16 7- 8 DTV 7- 5
BEP 7- 7 Swift(A) 6- 3
PROMOTIEKLASSE B
De Driehoek-Zuiderkwartier 6-3, Rea-
dy-Rodenburg afg., Nic.-Stanfries 3-4,
Achilles-Ritola 6-6
Stónfries 7-11 Rodenburg 6- 5
Ritola 7- 6 Ready 5- 2
PROMOTIEKLASSE C
Roda-Die Haghe 4-4, Pernix-Groen
Geel 4-5, DEVD-De Danaïden 0-0 gest.
19e min., De Vinken-VEO 5-11
Die Haghe 6-9 Pernix 6-6
VEO 5—8 Danaïden 3—3
Roda 6-7 DEVD 5-3
Groen G. 6-7 De Vinken 7-1
ZUID WEST I A
OSCR-TOP 7-9, Kwiek(Hg)-De Over-
kanters 7-7, Ten Donck-Rozenburg 2-2,
Blauw Wit'51-Merwic 6-4
Be Fair
Kameleon
Voordaan
Alliance
Hilversum
Qui Vive
Maarssen
7-11 HBS
5-8 Strawber.
7-8 Leusden
5-7 Kraaien
6—6 Roomburg
5—8 Te Werve
6-8 Cartouche
5—7 Badhoeved.
4-4 Alecto
4—4 Rijswijk
Victoria 7-10 Ring Pass
Leiden 5—8 Breda
Craeyenh. 5-8 Zandvoort
Bennebroek 6-6 Warande
Spirit 5-5 Forescate
Alecto
Groen G
Noordwijk
5—9 Roomburg
4-6 Qui Vive
5-5 HDS
4-4 Rijswijk
Cartouche
Volleybal
Kwiek(Hg)
Bl.Wit'51
TOP
Overkant.
T. Donck
ZUID WEST II B
ONDO(M)-Oranje Wit 6-8, DVS'69-Fiks
3-3, Kwiek(R)-SEV 9-10, Ons Eiland-
IJsselvogels 6-8
Oranje W. 7-11 Fiks 6- 4
IJsselv. 7-10 ONDO(M) 6- 4
SEV 7- 9 DVS'69 7- 4
O. Eiland 5- 6 Kwiek(R) 5- 0
Ons Eiland 2 pnt. in mindering
ZUID WEST II C
Velocitas-Animo 2-4, ADO-Merwede 2-
6, KOAG-DES 6-6, Tempo-NIO 9-3
Animo 7-13 Velocitas 7- 7
DES 6— 8 Merwede 6— 4
KOAG 7- 8 ADO 7- 4
Tempo 7- 7 NIO 5- 1
ZUID WEST II D
De Algemene-DKV 3-8, De Meervogels-
3-6 SVC
dius 3 3-1.
NOVO
Zovoc
Gem/K 2
Zevenhuizen
Radius 3
Skania
4-9 Jupiter
3-8 Leython
3-7 Punch
3-6 WVC
3-6 Donar
3-7 VW
Ridderv.
DAC 2
NOVO 2
RW
Gem/K 3
3-5 LUSV 2
3-5 SKC 1
3-4 Leython 2
2-3 Donar 2
3-3 WW
3-3 Blok
Rugby
KLAS 2A VCS 1-RVV 2 3-1; Inupgo 1-
WVC 2 2-2; DVC 1-DAC 5 2-2; Onon 4- (M^^SRG-RCH Ö-28; Te Werve-NFC 3-
Olympiaan 7-12 Algemene 5- 5
Meervog. 5- 9 DKC 5- 2
DKV 7- 9 WION 7- 1
Crescendo 7- 8 Quick 5- 0
Or.Nassau 6- 6
ZUID WEST III A
Zuidwesters-ONDO(sGr) 4-0, De Dijk-
vogels-Ventura Sport 3-5, Fluks-RWR
3-3, V'IOS-Sagitta 4-5
Zuidwest. 7-13 Dijkvog. 7- 6
Ventura S 7-10 RWR 6- 4
Fluks 7-10 ONDO 7- 3
Sagitta 6- 7 VIOS 7- 1
ZUID WEST RES. I
A: TOP 2-GKV 2 11-6, ADO 2-KVS 3 3-4,
Excelsior 2-PKC 4 6-2, Vrienden-
schaar(H) 2-VEO 2 5-3; B. Deetos 4-De
Regenboog 2 4-4, Ten Donck 2-Pams 3
8-5, Het Zuiden 2-Sperwers 2 5-2
ZUID WEST RES. II
B: Fortuna 4-DKC 2 2-1, C Kwiek(Hg)
2-Ons Eibernest 5 5-2, OSCR 2-Fortuna
3- 3-4, Zuiderkwartier 3-ODO(D) 2 5-5,
Fides Pacta 3-Het Zuiden 3 8-1
ZUID WEST RES. Ill
A: De Danaïden 3-Animo 2 3-5, Fortuna
5-VEO 3 9-6, HKC 3-DES 2 1-4, Pams
4-Oranje Nassau 2 4-4; C: Pernix 2-HSV
2 6-4, WION 2-Het Zuiden 4 4-4, Quick
2-Olympiaan 2 5-7
ZUID WEST JUN. B
De Meervogels-TOP 8-4. Snel-Pernix 2-
5, KOAG-Albatros 7-3, PKC-Swift 8-4
GGV 1 1-3; Donar 3-Ocion 2 0-3.
KLAS 2B RVV 3-VCS 2 0-3, Orion 3-
SKC 2 1-3; VCL 1-Leython 3 2-2; DAC
4-LISC 1 3-0; Gem/K 4-WVC 3 2-2.
KLAS 3A MVKV 1-Meerb 1 0-3, VCS
3-Inupgo 2 3-0; Ridderv. 2-LPSV 1 3-1;
DAC 6-Meerb 1 1-3. Fadjar 1-MVKV 1
1-3; Gem/K 6-S70 3 3-0.
KLAS 3B GGV 2-DAC 5 0-3; Meerb. 2-
NOVO 5 0-3; Aarlv. 2-DVO 2 0-3; SKC
5-Ridderv 3 0-3; S'70 2-VCL 2 3-0.
KLAS 3D Blok 3-RW 4 3-0; LISC 2-
Scarabee 1 0-3; Orion 5-LUSV 4 3-1.
DAC 9-Fadjar 1 0-3; NOVO 4-Leython 5
3-0; Gem/K 7-DAC 7 1-3.
KLAS 4 Blok 3-Valken 2 Blok n o.; Sea-
rabee 2-Setumup 2 0-3; VCL 3-VCS 5 3-
1; SKC 5-Onon 6 1-3; Gem/K 8-DVO 3
1-3.
DAMES
DERDE DIVISIE
NOVO-Leython 1-3; Ruiter-Zevenhul-
zen 3-0; Amsterdam-Gemini/K 0-3; v. -
Santen-Sliedrecht 0-3; De Meteoor-
Brothers 3-0.
3-1 NOVO 3-4
3-8 v. Santen 3-3
3-7 Gemini/K 3-3
3-7 AV'40 3-1
3-6 Amsterdam 3-0
3-6 RVC 3-3
6; HRC-DIOK 27-8.
HRC
Castric.
RCH
LSRG
DIOK
7-13
610
5- 9
5- 6
6- 6
Te Werve 6- 6
DSRC 6- 4
HFC 4- 2
AAC 5- 0
W. Fnesl 6- 0
RVC-AV'40
Leython
Meteoor
Ruiter
Slied recht
Zevenhuizen
Brothers
3-6
PROMOTIEKLASSE
LUSV-Tornado 3-2; DVC-WW 0-3; Ve-
lo-Zovoc 3-1; Ridderv.-Gem/K 3 3-2;
DAC-Jodan Boys 3-1; Skania-Radius 1-
WW 1
DAC 1
Radius
ïornado
LUSV
DVC
3-9 v. Ginkel JB 3-4
3-9 Ridderv. 3-3
3-7 Velo 3-3
3-6 Gem/K 3 4-3
4-6 Zovoc 3-2
3-4 Skania 3-0
PROMOTIEKLASSE
NOORD
Ascrum-DIOK 2 12-10; 't Gooi-Delft '74
11-12; Haarlem-Be Quick 22-0; RRC-
USRS 7-0
HEREN
EREKLASSE
DZV-Zian V 8-7; HZC Robben-Het Y
17-6; Zul LGB-Ravün 13-8. AZC Al-
phen-VZC 12-5
HOOFDKLASSE
Rotterdam-Èsca 12-6; AZPC-Nereus 7-
5; LZ'86-Amer 16-10; P. Bears-Merwede
le KLASSE
Zwemlust/Den Hommel-ZPB/Unico 5-
2; Rapido '82-De Gouwe 15-11.
2e KLASSE A:
De Lansingh-De Walvisch 12-6: Zeus-
Flevo 3-3; RZV-BZPC 5-11; DWT-Laga
4-7; SZC-Brandenburg 8-8.
3e KLASSE C;
Poseidon '56-Raket 4-13; Nautilus-SVH
9-7; GZC-Koudekerk 7-13; Wiekslag-
UZSC 7-9: DSZ-WVZ 8-6; De ForeUen-
DKD 12-5.
HEREN
Hoofdklasse
Klein Zwitserland - Leiden 8-1, Hat
tem - Kampong 1-4, Amsterdam -
Bloemendaal 2-2, Geel Zwart - Laren
3-4, HDM - HGC 2-2, Oranje Zwart -
Tilburg 2-0.
EERSTE KLAS
Blok-DAC 2 0-3; S'70-Orion 3-0; DAC 3-
RW 1 0-3; LUSV 2-NOVO 2 1-3; Ley
thon 3-Leython 2 1-3; Leython 4-WVC
3-1.
S'70 3-6 NOVO 2 2-2
RW 3-5 Leython 3 3-2
Leython 2
Basketbal
DAC 2
2-4 LUSV 2
3-4 DAC 3
3-4 WVC
3-4 Blok
3-0
2 0 10 17- 8
1 1 9 26-16
3 0 9 19-12
12- 9
10-10
10-13
11-10
11-16
11-13
6 12 3 4 8-12
5 0 3 2 3 8-16
5 0 0 5 0 6-14
Eerste klasse A
Forescate - AMHC '65 1-0, De Dom
mel - Ring Pass 2-2, Groen Geel -
Spirit 0-2, Push - Forward 2-4.
5—9 Spirit 6—6
7-9 AMHC'65 6-5
7-9 Ring Pass 6-5
7-7 DSHC 5-2
5-6 De Dommel 6-2
Eerste klasse B
Roomburg - Strawberries 2-3, Allian
ce - Be Fair 0-1, Kameleon - Leusden
3-1, Kraaien - Voordaan 1-2, HBS -
Hilversum 2-1.
KLAS 2A Leython 6-VCO 1 0-3; RW 2-
DVO 1 3-0; Salvo 1-Gem/K 4 0-3; Orion
2-LUSV 3 3-0; Ridderv. 2-DAC 4 3-0;
NOVO 3-VCL 1 2-2.
KLAS 2B VCO 2-WW 2 2-2; Leython
7-VCS 1 3-1; VCL 2-Inupgo 1 3-1; NOVO
5-Leython 5 1-3; Gem/K 6-NOVO 4
KLAS 3A VCS 2-MVKV 2 3-0; Inupgo
2-Blok 4 3-0; Setumup 1-Gem/K 6 3-1;
DAC 5-LUSV 5 3-0; SKC 2-WVC 3 3-0,
NOVO 7-Leython 9 2-2.
KLAS 3B GGV 1-Onon 3 3-1; LISC 1-
Ridderv. 3 3-1; DVO 2-VCL 3 3-1; DAC
7-RW 3 RW n o.; LUSV 4-NOVO 6 0-3.
KLAS 3C MVKV 1-Aarlv. 1 2-2; Meerb.
1-DAC 6 3-0; Scarabee 1-GGV 2 3-0; Do
nar 1-Leython 8 1-3; Orion 4-Blok 2 0-3;
SKC 4-VCS 3 1-3
KLAS 3D LISC 2-Meerb. 2 3-1; Blok 3-
DAC 8 3-0; Donar 2-VCO 3 2-2; DAC 9-
SKC 3 0-3; Ridderv. 4-Scarabee 2 3-1;
NOVO 8-Orion 5 1-3.
KLAS 4A VCS 4-Fadjar 1 0-3; Inupgo 34-60. Goba
4-NOVO 9 1-3; VCL 4-SKC 5 3-0; Ley- JONGENS
thon 10-Setumup 2 0-3.
KLAS 4B GGV 3-DVO 3 3-1; Fadjar 2-
Orion 6 3-0.
Den Helder 92-60; BS Weert - Amster
dam 86-85.
Leiden 7-14 Den Helder 8-6
Den Bosch 7-12 Urk 7-4
Amsterdam 7-10 RZ 7-2
BS Weert 6-8 Werkendam 7-0
Haaksbergen 6-6
RAYON WEST
HEREN
le KLASSE:
Argus - OSG 92-72, Silvertown Lions
- Blitz 72-106, Jumpers - MSV
84-108, Achilles - Trotters 81-105, Lo-
komotief - BVO 84-78.
2e KLASSE:
Dunckers - Lakers 64-49, Juventus -
Dragons 103-65, Springers - Charlois
86-95, Grasshoppers Zoebas 76—73,
Binnenland - Racing 70-79, ASV '68 -
Midland 84 -77.
DAMES
le KLASSE:
Dunckers - OSG 49-51, Gymnova -
RZ 2 39-75, Binnenland - Voorburg 2
30-73.
2e KLASSE:
BV Voorne 2 - DAS 2 51-60, Juventus
BVO 62-53, Jumpers - LUSV 2
Quidam 66-53.
4-2
DAMES
Eerste klasse A
Bennebroek - Craeyenhout 1-0, Bre
da - Forescate 5-0, Warande - Ring
Pass 0-0, Victoria - Leiden 1-0.
6-5
HEREN
EREDIVISIE
Avanti-Alkmaar 3-6; A'dam TT-De Ve-
luwe 5-5; Scylla-Valk.waard 5-5.
EERSTE DIVISIE
Shot (W)-Odion 5-5; A'dam TT 2-NOAD
6-4; Midd. Zuid-Quick'32 6-0.
2 6-4; Odion 2-Docos 6-4.
DAMES
EREDIVISIE
Avanti-Vice Versa 6-2; A'dam TT-Hoon-
horst 6-1; Scylla-Torenstad 2-6.
EERSTE DIVISIE
A'dam '78-Midd. Zuid 6-1; Kon. Lust-
Avanti 2 6-0; Scylla 2-Treffers 4-6.
le KLASSE:
Green Eagles - Springers 111-75, Ar
gus - Cangeroes 94-65, Jumpers
BOB 114-66. MSV - RZ 101-64, Rowic
- Leiderdorp 75-65.
2e KLASSE:
Dunkers - Bourgondié 52-55, BV
Voorne - Blitz 107-80, Lokomotief -
Voorburg 57-80, BVO - Leiderdorp 2
65-44
MEISJES
le KLASSE:
Grasshoppers - BOB 105-47, Green
Eagles - MSV 43—40, Goba Leider
dorp 60-74.
Zaalvoetbalagenda
VANAVOND
INTERREGIONAAL
Cleyn Duin Katwijk: Van der Plas -
Huug van Es (20.00 uur)
Noordwijk (20.00 uur)
Cleyn Duin Katwijk: Cleyn Duin -
(21.00 uur)
HEREN
DERDE DIVISIE
Sliedrecht-DAC 3-2; Gem/K-Broleco 3-
1; Tonegido-Vollides 0-3; Rangers-Ex-
palvo 1-3; v. Santen-SVC 2 3-0; the
Smash-Radius 3-1.
Expalvo 3-9 DAC 3-5
Sliedrecht 3-8 Radius 3-3
Gem/K 3-7 the Smash 3-3
Broleco 3-6 Tonegido 3-1
v. Santen 3-6 Rangers
3-0
PROMOTIEKLASSE
Punch-WVC 3-0; Gem/K 2-Lcython 3-2;
Zovoc-Zevenhuizen 2 3-2; Donar-NO-
VO 0-3; Jupiter-VW 3-0; Skania-Ra-
LEIDEN In het zwembad De
Does werden zaterdagmiddag de
kring A-kampioenschappen ver-
zwommen van de kring Gouwe
Rijnstreek. Bij de dames ging het
kringkampioenschap over de 50,
100 en 200 meter vlinderslag, bij
de heren werd er gezwommen
over de 50. 100 en 200 meter rug-
slag.
In de leeftijdsgroepen onder de 12
jaar werd alleen de 50 en de 100
meter verzwommen. Het kring
kampioenschap bij de meisjes
onder de 16 jaar ging naar Silvia
Bakker van LZ'86. Met de tijden
van 32.7, 1.12.5 cn 2.41.7 over de
200 was zij in het totaalklasse
ment het snelst. Karin van der
Linden (LZ'86) eindigde bij de
dames op het hoogste schavot.
Zij liet de winnende tijden van
33.7, 1.15.9 en 2.53.7 noteren.
Bij de meisjes onder de 10 jaar
werd het een spannende strijd
tussen Yvonne Laterveer (Zijl/
LGB) en Nancy Kijk in de Vegte
(LZ'86) om het kringkampioen
schap. De 50 meter vlinder werd
zowel door Yvonne als door Nan
cy afgelegd in een tijd van 37.0.
De 100 meter vlinder werd gewon
nen door het Zijl/LGB-lid met
een tijd van 1.24.9; zij werd daar-
BELGISCHE LOTTO
5-9-17-18-26-33. Reservegetal: 40.
DUITSE LOTTO
7-9-12-20-33-46. Reservegetal; 21.
Spiel'77: 8 0 4 4 6 8 0.
SUPERTRIO
1. Black Arden (L.Dooper), 2. United
Dynamic (M.J.Rutting), 3. Viroli di Ro
bles (T.Smeding). In cijfers: 9-5-1. Alle
paarden gestart.
AMlCkéGT M£7-/tC4AX>
S7E&0S D/C/Z
zse &asj£s
- t//r Af&-Z/GT <4/s
*&2=/=SG^ /V/AZTS, 7&-&QG*/
A/C/AV O-J. itxze-
mee kring-kampioene. Nancy
kwam uit op 1.25.9. Pauline Sta-
stra (LZ'86) werd in het to
taalklassement bij de meisjes on
der de 12 jaar tweede met de tij
den van 36.5 en 1.20.4.
Ingrid van Veen (Zijl/LGB) pakte
het brons met de tijden van 35.4
en 1.21.4. Jolanda Laterveer (Zij!
LGB) zWom op haar vlinder
reeks de volgende tijden: 34.0
1.14.4 en 2.48.6. Zij werd daarmee
tweede bij de meisjes onder do
14 jaar. Hans van Hees (LZ
kwam op de rugslag redelijk
voor de dag bij de jongens onder
de 14 jaar. In het totaal klasse
ment werd hij tweede doordat hij
een goede 200 meter zwom:
241.1.
De 50 en 100 zwom hij in 35.3 en
1.16.2. Nummer drie in het klas
sement, Alexander Willemsen
(LZ'86) finishte op de 50 en 100
meter als tweede in de tijden van
34.4 en 1.15.8. Z'n 200 meter
kwam uit op 2.53.7. Bij de jon
gens onder de 10 jaar was de Zijl
LGB sterk vertegenwoordigd.
Het A-kampioenschap ging naar
Laurens van Kampen. De Zijl-
zwemmer wist de 50 meter win
nend af te sluiten in de Ujd van
40.6. Op de 100 meter rug moest
hij echter club-genoot Robbie
Dubbeldeman voor laten gaan,
die een tijd van 1.28.4 zwom.
Laurens zwom de 100 in 1.29.7 en
Robbie de 50 in 42.5 Het LZ'86-
lid Bas Willemsen pakte dc der
de plaats door op de 50 aan te tik
ken in een tijd van 41.0 en op dc
100 in 1.25.0
In het zwembad De Zijl werden
gisteren C wedstrijden afge
werkt. Ook hier konden voor de
zwemmers van de Zijl en LZ en
kele ere-plaatsen worden geno
teerd. Ronald Thierry tikte als
eerste aan op de 100 meter rug
slag jongens onder de 12 jaar in
de tijd van 1.24.1. Jeroen Duve
kotte (Zijl/LGB) was het snels
op de 100 meter vlinder heren
met een tijd van 1.11.8. Rene van
der Zeeuw (LZ'86) werd derde in
1.16.0. De 100 wissel jongens on
der de 16 kwam op naam van
Niels Joor (Zijl/LGB) in 1.34.7.