onroerendgoed nh RflFRF ^Michel verheii b.v. COwwmI go ed MENS i /f x; Den Haan CÏ3 HAARLEM (STATIONSPLEIN) 87511)2 KANTOORRUIMTE |^£]DeBoer ZZZlDenHartog LJ\2 Hooft ONROERENDGOED orroerendgoed m onroeremdgoed m nnmr onroerendqoed ONROERENDGOED onroerendgoed U ULI L Serviceflat "Statenhof" menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv financieel dienstencentrum - leiden HYPOTHEEK NODIG? Rente 8% 5 jaar vast met gemeentegarantie Een onafhankelijk hypotheekadvies op het lijf geschreven financieel dienstencentrum - leiden VERKOOPPLANNEN???? MAKELAARDIJ O.G. VAN BEEK PISON BEDRIJFSMAKELAARDIJ B.V. LEIDEN Mahlerstraat 52 Uitstekend onderhouden 3-ka- merflat op de 2e verdieping met vrij uitzicht. Indeling: en tree, hol, toilet, woonkamer, 2 slaapkamers, douche met vas te wastafel, luxe keuken met apparatuur, 2 balkons. Berging in de onderbouw. Service-kos ten: 50,- per moand. Scholen en winkels in de direkte omge- Vraagprijs: 89.000,- k.k. Fr. v. Mierisstraat 5 In originele staat verkerend woonhuis met zonnige achter tuin en berging. Indeling: en tree, hol, woonkamer en suite, keuken, toilet. Ie Verd.: 4 slaapkamers. Vraagprijs: 89.000,- k.k. Noordeinde 13 Te koop grote hoekwoning/be drijfspand met grote ochter- plaots op het ZW en achterom. Indeling: hol, komer en suite, c.q. bedrijfsruimte, dichte keu ken, bijkeuken en aansl. was machine. Ie Verd.: overloop, slaapkamer, douche, met vaste wastafel en geiser, grote woon kamer, keuken, verwarming d.m.v. gaskachels. 2e Verd.: 2 slaapkamers en zolderberging. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 179.000,- k.k. Prins Hendrikplein 3/3a Groot verheeld woonhuis, voorzien van c.v.-gas en plaats. Indeling: entree, grote hal, woonkamer met berging en douche, keuken, toilet en plaats. Ie Verd.: 2 grote slaap- komers, badkamer met ligbod, vaste wastafel en 2e toilet. 2e Verd.: 2 fijne zolderkamers met bergruimte, c.v.-ruimte. Goed onderhouden. Oplevering in overleg. Vraagprijs: n.o.t.k. Rijndijkstraat 5 In perfekte staat van onder houd verkerend woonhuis in Oudhollandse stijl met ruim bal kon. Indeling: entree, hal, woonkamer met plavuizen vloer, luxe open eikehouten keuken met apparatuur, eet bar, toilet. Ie Verd.: overloop, 2 slaapkamers, grote badka mer met ligbad, toilet, wastafel en a.s. wasautomaat. 2e Verd.: grote zolder in te richten als 3e slaapkamer. Algemeen: c.v.- gas, hardhouten kozijnen. Vraagprijs: n.o.t.k. Hogewoerd 13 In het centrum gelegen stads- pand met tuintje. Totale diepte ca. 20 m. Indeling: entree, gang, eetkamer met keuken, toilet, ruime achterkamer met keuken en tuintje c.q. plaats. Ie Verd.: gang, voorkamer, achterkamer, moderne badka mer met ligbad, aparte douche, dubbele wastafel, apart toilet. 2e Verd.: overloop, achter slaapkamer kinderslaapkamer en bergkamer. De verwarming geschiedt d.m.v. gaskachels, gasboiler. Ruime woning, even tueel in tweeën te bewonen. Oplevering: in overleg. Vraagprijs: 169.000,- k.k. Raomstraat 11 Leuk woonhuis in autovrije straat en in goede staat van onderhoud. Indeling: entree, hal, woonkamer (10x3,70), open keuken met afzuigkap, daarachter het toilet, badka mer met douche, wastafel en aansluiting wasmachine. Plaatsje. Ie Etage: overloop, aan de voorkant een grote slaapkamer (4,50x4,00) en aan de achterzijde 2 kleinere slaap kamers (2,50x3,50) en (1,75- x3,50), met geheel vernieuwde dakkapel. Daarboven een vlie ring. Algemeen: elektra en riool vernieuwd. Oplevering in over leg. Vraagprijs: 88.000,- k.k. Noordeinde 23 Goed gelegen winkel/woonhuis voorzien van een begane grond van ca. 75 m2, twee toi letten en keukentje. Voor diver se doeleinden geschikt en dicht bij het centrum. Ie Etage: over loop, keuken, twee kamers. 2e Etage: twee kamers met keu ken en berging. Vraagprijs: 130.000,- k.k. Oronjestroat 13 Leuk huisje gelegen in rustige buurt achter de singels. Inde ling: entree, hal, toilet, ruime woonkamer met gaskachel, keuken, plaatsje. Ie Verd.: overloop, 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, toilet en vas te wastafel. Daarboven gele gen kleine zolderruimte. Ople vering in overleg. Vraagprijs: 79.000,- k.k. Willemstroot 9 In nette staat van onderhoud verkerend woonhuis. Indeling: entree, woonkamer, keuken, toilet en douche, plaats met schuurtje. Ie Verd.: overloop met douche en toilet, keuken, 2 kamers en balkon. Gedeeltelijk hard-houten kozijnen thermo pane beglazing, c.v.-gas. Vraagprijs: 115.000,- k.k. RIJNSATERWOUDE Zonnedauwlaan 73 Leuk en rustig geleg. hoek woning met voor- en zeer royale achtertuin. Indeling: en tree, hal, woonkamer met par ketvloer, open keuken en toe gang tot de tuin. Ie Verd.: overloop, 3 slaapkamers, bad kamer met toilet, bergkast. 2e Verd.: overloop met berging, c.v. en boilerruimte, 4e slaap kamer met dakkapel. Op 3 min. afstand van de Braassemer- meer. Algemeen: rustige om geving, mogelijkheid om een garage naast de woning te bouwen, vrije vestiging. Vroagprijs: 149.000,- k.k. LEIDERDORP de woning met voor- en achter tuin met berging. Vrij uitzicht. Indeling: entree, hal met toilet en trapopgang, woonkamer met open haard, luxe, open ei kehouten keuken met appa ratuur. Ie Verd.: overloop, 3 slaapkamers waarvan 1 met vaste wastafel, douche met toi let en vaste wastafel. 2e Verd.: overloop met berging, 1 grote slaapkamer met dakkapel, 1 kleinere slaap/studeerkamer, c.v.-gas, badgeiser, ged. ther mopane. Opleverinq in overleg. Vraagprijs: 179.000.- k.k. Heemraodloan 54 Goed verzorgde eengezinswo ning met voor- en achtertuin op het zuid-oosten met ber ging. Indeling: entree, hol met toilet en trapopgang, woonka mer met toegang tot terras, dichte keuken. Ie Verd.: 1 zeer grote slaapkamer (oorspronke lijk 2 kamers) met kastenwan- den, 1 kleinere slaapkamer, douche met lavet. 2e Verd.: overloop, grote zolderkamer met dakterras op de zon, veel bergruimte. Centrale verwar ming op gas, dak geïsoleerd, blijvend vrij uitzicht. Vraagprijs: 155.000,- k.k. Pluimzeggekreek 7 Goed verzorgde en gunstig ge legen ruime eengezinshoekwo- ning voorzien van een achter tuin op het zuiden en garage. Indeling: hal, toilet, woonka mer met half-open keuken, alu minium schuifpui. Ie Etage: grote overloop, 3 slaapkamers (1 met balkon) bodkamer met ligbad, 2e toilet, wastafel en berging. 2e Etage: overloop met zeer grote bergzolder en vierde slaapkamer, c.v.-ruimte. Algemeen: begane grond dub bel beglaasd, goed geïsoleerd en eventueel snel opleverbaar. Vraagprijs: 189.000,- k.k. Soeverein 17 In het "Winkelhof", nabij win kels, scholen, recreatie gelegen 2-kamerappartement op de le woonlaag (loopstraat). Inde ling: entree, hal, woonkamer met groot terras en berging, open keuken. Daarachter gele gen hal met toilet en badkamer met ligbod, vaste watafel en wasmachine aansluiting, 1 royale slaapkamer. In de on derbouw is een ruime fietsen berging. Vraagprijs: 95.000,- k.k. Schelling 1 Uitstekend onderh. hoek woning met zonnige achter tuin met berging. Indeling: en tree, hal met toilet, ruime woonkamer met plavuizen vloer en open haard, half open keuken met apparatuur, le Verd.: overloop, 2 ruime slaap kamers, complete badkamer met ligbad, aparte douche, toi let en vaste wastafel. 2e Verd.: overloop, 2 slaapkamers, aan sl. wasm. Algemeen: geheel thermopane, rustige ligging na bij winkelcentrum en scholen. Vraagprijs: 189.000,- k.k. Doezastraat 15 -'2311 GZ Leiden tel.: 071 133222* Loevestein 11 2352 KM Leiderdorp tel: 071 - 413008 NOORDWIJK AAN ZEE In Noordwijk bieden wij te koop aan een zeer mooi gelegen villa op 1300 m2 grond met accidenteerd terrein, 793 m3 inhoud. Centraal gasverwarming, ketel 1982. Indeling: trapportaal, hal, garderobe, meterkast, toilet, woonkamer van 47 m2, keuken 16 m2, badkamer met bad, douche, dubbele wastafel, ouderslaapkamer 17 m2, terras en balkon; 1e verd.: overloop, studeerkamer 25 m2, slaapkamer 17 m2; onderverdie ping: slaapkamer 11 m2, slaapkamer 12 m2, hal, garage 31 m2, berging 10 m2. Het geheel verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Uitgebreide beschrijving op aanvraag Vraagprijs: 595.000,- k.k. NOORDWIJK AAN ZEE Aan de Parallelboulevard 240 bieden wij te koop aan een zeer ruime in uitstekende staat van onderhoud verkerend appartement op de 2e etage met lift, gelegen. Deze zeer goed gestoffeerde woning bevat: vestibule, hal, toilet, douchekamer met wastafel, woonkamer van 40 m2 met open keuken en een balkon, 2 slaapkamers resp. groot 8 en 15 m2 alsmede een badkamer met ligbad Vraagprijs: 220.000,- k.k. NOORDWIJK Te koop riante hoekwoning op 238 m2 grond, gelegen in een zeer rustige buurt. De woning is gebouwd met een echte handvormsteen. De indeling is ruim. Op de begane grond is een entree met garderobe, een toilet en een gezellig gelegen woonkamer met open haard, een keuken en een kelderkast. Op de 1e verdieping bevinden zich twee grote slaapkamers en één kleine slaapkamer met balkon. Een goede badkamer met ligbad en toilet. Op de 2e verdieping twee slaapkamers en erg veel bergruimte. De woning is voorzien van een gasgestookte c.v. en heeft een ruime en vrije tuin op het zuiden, met veel zon en privacy. Met iemand die hier graag wonen wil, zal de prijs nader kunnen worden vastgesteld. BEETHOVENWEG - NOORDWIJK Aan de Beethovenweg bieden wij te koop aan een zomerhuis in diepe duinkam gelegen. Het huis is gebouwd met handvormsteen; eigen parkeerplaats en zonneter ras. De ligging is op het ZZW. Indeling: entree, 2 slaapkamers, berging, bad, kamer met douche, toilet en wastafel, vaste trap naar de woonkamer met open keuken. Vraaqprijs voor deze zeer rustig en goed op de zon gelegen woning (bouwjaar 1973) 155.000,- k.k. NOORDWIJK-BINNEN Aan de Jacoba van Beierenlaan 8 bieden wij te koop aan een zeer riant, in uitsteken de staat van onderhoud verkerend herenhuis van twee onder één kap, met aan de voorzijde een blijvend vrij uitzicht over de bloembollenvelden. Déze zeer ruime wo ning, welk geheel centraal is verwarmd, bevat een royale hal, toilet, L-vormige woon kamer met parketvloer en open haard (groot 56 m2), ruime moderne keuken; 1 e verd.: overloop, 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, waarvan 2 met balkon, badkamer met ligbad, 2e toilet, douchecel; 2e verd.; vaste trap. 2 slaapkamers/ berging en een vliering. In de zeer goed onderhouden tuin staat een vrijstaande garage annex schuurtje. Bij deze woning is een 2e garage in huur. Vraagprijs voor deze gedeeltelijk gestoffeerde woning is 400.000,- k.k. VOORHOUT Aan de Herenstraat 35 een gemoderniseerd voor-oorlogs woonhuis van twee onder" één kap met schuur, erf en tuin. Indeling: entree, toilet, keuken, woonkamer; 1e verd.: badkamer, vier slaapkamers; 2e verd.: grote zolder. Het woonhuis is voor meerdere jaren te huur, eventueel gemeubileerd Vraagprijs: 1450,- per maand. Makelaars - O.G. en assurantiekantoor 01719-19206 Postbus 1502, 2200 BE Noordwijk (ZH) Lelden, Bachstraat 684. Bijzonder goed onderhouden grote 3-kmr. service-flat in "STATENHOF" op 7e etage met c.v. en lift. Feeëriek uitzicht over Leiden. Ind.: grote hal 4x2 m, toilet met fontein. Royale woonka mer 8x3.90 m met massieve parketvloer, kleine keuken 2x2, groot balkon op zonzijde 4x2 m. 2 Slaapkamers 3.90x3.65 m en 4x3.70 m. Ruime badkamer met ligbad, 2 wastafels, mozaïeklichtgroene wandbetegeling en mooie mozaïekvloer. Bijz.: kort geleden is de flat geheel opgeknapt, incl. totale vloerbedekking. Vraagprijs: 150.000,- k.k. Servicekosten incl. warme maaltijd, voor 1 persoon gem. 1167,67 voor 2 personen gem. 1342,66. Hoek Haarlemmerstraat/ Havenplein 2, Leiden. Tel. 071-212141-120787 CENTRUM VOORSCHOTEN Te koop: nieuwbouw Praktijk of kantoorruimte, oppervlakte circa 52 m2. Voorzien van alle com Brieven onder nummer: 02942. HOOGMADE Uniek aan water (de Does) staande OUDERE WONING met rieten dak v.z.v. c.v. met flinke tuin. INDUSTRIETERREIN "DE WAARD" 840 M2 BEDRIJFSRUIMTE LEIDEN - ADMIRAAL BANCKERTWEG 6 Deze bedrijfsruimte - eventueel te splitsen in 2 units van elk 420 m2 - is voorzien van transportingang, verlichting en verwarming. De vrije hoogte van de hal is 6 meter. Andere afmetingen, zowel groter als kleiner, kunnen eventueel wor den gerealiseerd. Koopsom per unit excl. BTW 295.000,- k.k. Huurprijs per unit per jaar excl. BTW 27.000,-. breestraal 106 2311 cw lelden telex 39302 majsb*nl tel.071-125041 Vraagt u een FDC pakket aan! Berekening van de maximaal verkrijgbare hypothecaire geldlening. Berekening totale aankoopkosten. Berekening woonlasten per maand o.a.: Wat blijft er over om van te eten en drinken? Advies over de meest passende hypotheekvorm Verwijzing naar bank of instelling waar u de hypotheek het best kunt afsluiten. Verder wordt voor u bezien: Eventuele overbruggings financiering, gemeentegarantie, subsidies, benodigde verzekeringen, te betalen en te besparen belastingen. Tevens ontvangt u onze brochure "Wat kost het kopen en bewonen van een huis". Vla een speciaal FDC - arrangement kunnen wij u momenteel een hypotheek aanbie den voor bestaande woningen. Lange Mare 40 Telefoon 071-140447 Aktief Makelaarskantoor zit momenteel erg krap in haar verkoopop drachten - DOOR ZEER GOEDE VERKOOPRESULTATEN VAN DE AFGELOPEN MAANDEN - en heeft daarom dringend behoefte aan nieuwe verkoopopdrachten. Bel vrijblijvend voor een afspraak. Nieuwe Rijn 87, Leiden. Tel. 071-130841 133932 769823 Heereweg 231, 2161 BG Lisse, Telefoon 02521-19135'*' Direkt tegenover het station gelegen, uiterst representatieve kantoren. Voorzien van toiletten, systeemplafond en luchtbehandeling. Parkeergarage aanwezig. Eventueel in gedeelten te huur. V Makelaars o.g.. Tel. 020 - 44 71 66. Buitenveldertselaan 5,1082 VA Amsterdam.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 32