3.69 De 80ste Etos-winkel is open. DITISUWDEEl rjNM AEFORMULIER. Etos Verbijster- Kijk riou toch 's in de Amsterdamse Kalverstraat. Etos opent 'n nieuwe winkel! De hoeveelste, dacht u? De tachtigste! Dat betekent feest! Een wervelende wedstrijd met prijzen waar je alleen maar van droomt. Maar u kunt ze wel degelijk winnen. Pak schaar en lijmpot, pen en papier. En dan.aan de slag! Wie weet wat u wint in het Etos Verbijsterprijzen Festival. o/OOR^rr^GV^ÉiS® i§È^ Er ligt 'n leuke verrassing voor u klaar! Nóg 'n aardigheidje van Etos: voor de eerste 100 mensen per winkel die hun formulier ingevuld komen inleveren, ïigt er al een prijs klaar, nl. een gratis Gallery lipstick of nagellak naar keuze. Meedoen is makkelijk. Etos geeft u twee opdrachten. Eén: knip de letters tussen de vingers van de dame uit. Ze vormen een naam die u op deze pagina 'n aantal keren tegenkomt. Plak ze in de juiste volgorde op het formulier. Twee: maak de zin op 't formulier zo origineel mogelijk af. 'n Rijmpje, 'n slagzin.zie maar. Makkelijk toch? Vul daarna uw naam en adres in, knip het formulier uit en lever 't in bij één van de 80 Etos-winkels in Nederland. Doe dat vóór 31 oktober aanstaande. Eerste opdracht: knip de letters uit en rangschik ze zo dat ze een naam vormen die u bij Etos vaak tegenkomt. Tweede opdracht: maak de volgende zin zo origineel mogelijk af: Etos, da's de prijs verbazende gezinsdrogist (in maximaal 12 woorden) Naam: Adres- Postende»- Plaats: Hier komt het stempel van uw Etos-winkel. Uiterlijk 31 oktober 1983 inleveren bij uw Etos-winkel. De spelregels De inzendingen moeten uiterlijk 31 oktober bij een van de 80 Etos-winkels zijn. Een deskundige jury beoordeelt ze op originaliteit. Over de uitslag kan niet worden gekorrespon- deerd. De inzendingen blijven eigendom van Etos. De uitslag is bindend. De prijswinnaars krijgen thuis bericht. In de maand novejnber liggen in alle Etos-winkels lijsten met hun namen en adressen. Medewerkers van Etos en van het reklamebureau zijn van deelname uitgesloten. Nieuw! Van Max Factor. Lejardin Eau de Toilette, spray 12 mL 12?5 Men after Shave of Eau de Toilette, per flakon 50 ml. ilette, Zwitsal BabyJ shampoo, flakon 200 ml. Vinolia Witte Seringen Toiletzeep, pak 2 stuks Dia print, foto van dia) 9xd.9xll.5of 9x13 cm., per stuk W Nieuw Dermamed, vloeibare zeep, desinfecteert en wast, flakon 200 ml. Leiden, Donkersteeg 11, Oegstgeest, Lange Voortplein 18-20, Zoetermeer, Dorpsstraat 88, Wassenaar, Langstraat 115-117. Aanbiedingen zijn geldig t/m za. 8 oktober a.s. Maar op is op. Prijswijzigingen voorbehouden. Naam nieuwe abonnee Adres Telefoon met onze nieuwe abonnee U met uw aanbreng-kado Wanneer u het Leidsch Dagblad een nieuwe abonnee bezorgt (niet zo moeilijk bij zo'n fijne krant), ontvangt u van ons 3 miniaturen. (In varband met controle op correcte bezorging). De nieuwe abonnee krijgt de krant eefst veertien dagen gratis en neemt daarna een kwartaalabonnement f 61,25 jaarabonnemeht f 233,50 maandabonnement f 20,59 (alléén bij autom. betaling). Het kado gaat naar: Naam Adres Postcode staand horloge S.v.p. invullen en in een open enveloppe zenden aan Leidsch Dagblad b.v., Antwoordnummer 10050, 2300 VB Leiden Postzegel plakken is niet nodig. U kunt ook bellen 1071-144941. 0

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 18