Geen droomdebuut maar nachtmerrie Punt voor De Danaïden: 8-8 SD T Blitz maakt een slechte beurt Nederlaag Foreholte Ons Eiland nestelt zich aan kop Brusche blijft de beste MAANDAG 26 SEPTEMBER 1 Knappe zege MSV-dames LEIDEN De dames van MSV zijn de competitie knap begonnen tegen BC Voorne: 55—56 winst. De heren van MSV waren tegen Argus wat minder gelukkig. De Hage naars wonnen na verlenging met 96-90. Blitz ging ver rassend onderuit tegen OSG: 48-50. BC Voorne-MSV 55-56. Het uit de eredivisie gedegradeerde BC Voorne maakte tegen MSV de fout man-to-man te verdedi gen. De Noordwijkse dames pak ten direct een 2-16 voorsprong. Daarna ging de thuisploeg in een zone staan en kreeg MSV het een stuk moeilijker: 26-28 met rust. Na de pauze ging de strijd gelijk op en bleef MSV in de race door het goede spel van Marjolein ter Laak en Tineke Vos (19 punten). Toch ging MSV bijna de boot in toen in de laatste minuut Voorne LEIDEN - De zaalhandbalcompeti tie voor de hoogste landelijke di visies is dit weekeinde gestart. Plantenhoek/Foreholte, uitko mende in de eerste divisie, begon met een thuiswedstrijd en trof meteen al een moeilijke tegen stander in V en K. Na een enerve-( rend duel trokken de Gronings-' 1 en met 12-13 aan het langste j eind. De wedstrijd in Voorhout kende een zeer spannend en opmerke lijk verloop. De eerste helft speelden de Voorhoutse dames V en K naar een regelrechte ne derlaag. De 7-3 ruststand bood alle perspectieven voor een grote overwinning.Foreholte verde digde zeer sterk en aanvallend zag het er allemaal verzorgd uit. Hannie Boskamp vervulde in de opbouw een belangrijke rol. Na de pauze evenwel verviel het publiek van de ene verbazing in de andere toen V en K zeer snel de achterstand omboog in een 7- 9 voorsprong. Concentratiever lies bij Foreholte was hier debet aan, een ondeugd die de ploeg in het verleden vaker parten speel de. Foreholte' kwam via twee strafworpen van Nel Geerlings echter toch weer langszij en tot één seconde voor het einde bleef de stand 12-12. V en K mocht nog een vrije worp nemen toen de Voorhoutsen al dachten dat de wedstrijd was afgelopen. Via de handen van één der verdedig sters belandde de bal in het net en V en K kon naar Groningen afreizen met twee kostbare pun ten. 12-13. De andere ploegen uit de regio zijp nog steeds bezig met de veld- competitie. De HVS-dames ver loren in Stompwijk van AHC'28, 3-9. MMO uit Hoogmade zag haar thuiswedstrijd tegen Westlandia ook verloren gaan, 8-14. De twee de garnituur van Foreholte ging ten onder bij EDH met 8-3. OA bij de stand 55-56 drie vrije wor pen mocht nemen. Tot opluch ting van heel MSV werden ze alle drie gemist. Achilles-Leiderdorp 64-75. Een prima zege van de Leiderdorpers die zonder de geblesseerde routi niers Lamping en Paulides tot stand kwam. Aanvankelijk kwam Achilles met 28-18 voor, maar toen coach Ben van Cleef zijn ploeg in een zöne-verdedi- ging plaatste was het met de Delftenaren gedaan. Sjaak West- strate zorgde met goed reboun- den voor een positieve ruststand: 34—37. In de tweede helft bouw de Leiderdorp de voorsprong langzaam uit, waarbij Ton Pauli des en Robert Jan Rijsbergen hoofdrollen voor zich opeisten. Argus-MSV (83-83) 96-90. MSV is tegen Argus bijzonder schle mielig onderuit gegaan. De Ha genaars pakten in de eerste helft simpel een voorsprong die voor al voortkwam uit domme fouten (technische) van enkele Noord- wijkers: 48-38 halverwege. Na de basketverwisseling pakte MSV de zaken wat slimmer aan en werd Argus ingelopen. De Noordwijkers kwamen zes pun ten voor. MSV bleef tot het eind van de wedstrijd aan de leiding, maar in de laatste minuut kwam Argus wat gelukkig weer langs zij. MSV speelde de beslissende aanval keurig uit, maar schutter Evert van der Plas schoot op de ring. In de verlenging bleek MSV zo aangeslagen dat Argus in één minuut tien punten uitliep en zo de vvedstrijd besliste. Topscorer werd Evert van der Plas met 22 punten. Blitz—OSG 48—50. Voor een regel rechte verrassing zorgde het Voorschotense Blitz. Als één van de kanshebbers voor de titel in de eerste klasse rayon konden ze tegen OSG geen moment over tuigen. Ondanks een 11-0 voor sprong ging het helemaal fout. Problemen met de scoretafel en het ziek uitvallen van Ton Kal lenberg brachten de Utrechters op voorsprong. Blitz bleef peode- len en met name aanvallend was Hagens: "Hij kon er niets aan doen" LEIDEN - De tweede helft van het derde competitie-duel tegen Van Zoonen uit Den Helder was precies negen minuten oud toen Elmex-coach Ruud Harrewijn de tijd rijp achtte om het maar eens te proberen. De stand was op dat moment 67-46 in het voordeel van de thuisclub, er was niets meer aan het handje en dus mocht international Emill Hagens zijn trainingspak aantrekken. In de hoofdmacht van de jubilerende club voor het eerst sinds jaren weer een echte Leidenaar, Eric Paul van Weeren. Onder applaus en lichtelijk nerveus begon hij aan de klus. Nog geen zes minuten later tolde hij wit wegge trokken terug naar de bank. Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van Bona Stars kreeg mede oprichter en ex-coach Ton Kallenberg van bondsbestuurslid Borgers de NBB-speld opgeprikt. Daarna speelde zijn oude team een voestrijdje tegen een combinatie van oud-Punch en Argus spelers. De 400 toeschouwers zagen uiteraard hun vroegere favorieten winnen. Hagenaars-Trotters 76-82. Een vrij simpele zege voor de Trot ters, al doet de uitslag anders vermoeden. De Leidenaars had den een prima start (6—19) en met name Erwin Douwes had er onder de borden zin. Deze snelle voorsprong konden de Trotters echter niet uitbouwen en het ge routineerde maar trage Hage naars bleef keurig volgen: 42-51 met rust. Ook in de tweede helft bleef Trotters buiten gevaar en vooral Wim van Niekerk leidde met zijn 26 punten de Trotters naar de eerste overwinning. Lisse-Exfla's 129-69. Lir.se, met de nieuwe coach Han Wallaart op de bank, maakte van de ex-Fla mingo's spelers gehakt. Al in de eerste helft werden de ervaren Haarlemmers door de pressende Lissenaren onder de voet gelo pen: 58-33. Ook na de pauze bleef het een ongelijke strijd en konden met name Eric van Zelm (27 punten) en John de Bruin (22 punten) zich uitleven. Grasshoppers-Midland 74-65. In de tweede klasse rayon haalde het Katwijkse Grasshoppers zijn eerste overwinning. Twee keer moest daarvoor een negen pun ten achterstand goed gemaakt worden, maar onder de leiding van hoofdcommissaris Peter de Jong werden de Utrechters inge lopen. Wim van den Oever zorg de er met zijn 16 punten voor dat zijn team Midland in de slotfase voorbleef. Dunckers-Elmex Leiden 61-37. Een slechte prestatie van de Lei- den-dames, die tegen de felle man-to-man verdediging van Dunckers geen moment in hun normale spel kwamen. De Hil- versumse dames waren op alle fronten beter en alleen Ineke van der Laken kon zich met haar 14 punten met haar opponentes me ten. Schielijk blikte de blonde spelver deler omhoog naar het scorebord waarop de kille cijfers 69-66 ston den geprojecteerd. Wat een droomdebuut had moeten wor den liep uit op een nachtmerrie hoewel de uiteindelijke schade nog wel mee viel omdat Hagens snel orde op zaken stelde en via 77-72 de punten pakte en daar mee de koppositie consolideer de. Voor Van Weeren was dat evenwel een schrale troost. Hij had zich heel iets anders voorge steld van zijn eerste optreden voor het thuisfront. Raar Emill Hagens zelf was de eerste die het onmiddellijk opnam voor zijn stand-in. "Hij kon er weinig aan doen. Toen Eric in het veld kwam ging iedereen opeens rare dingen doen. Ik kan me best voorstellen dat hij zich nog niet geroepen voelt om geroutineerde jongens als Van Helfteren en Wiel hun plaats te wijzen. Dat moet als pointguard eigenlijk wel, maar juist van zulke ervaren gasten mag je toch verwachten dat ze hem op alle mogelijke ma nieren steunen. Dat gebeurde evenwel niet, iedereen ging voor zichzelf lopen spelen. Ja, en dan moet het wel misgaan." De aanvoerder nam zich direct voor om deze week op de trai ning maatregelen te treffen om dit in de toekomst te vermijden. "Hij kan het heus wel, is balvaar dig sterk en brutaal genoeg. Maar het team moet hem ver trouwen geven. Hij brengt de bal op en daarmee uit. Niet Van" Dam, Wiel of Van Helfteren. Op deze manier bezorg je die jongen alleen maar een minderwaardig heidscomplex. En dat is natuur lijk niet de bedoeling". LEIDEN - Wiel 19, Cox 18 (11), Kragt- wijk 14 (121, Hagens 12. Van Helfte ren 8, Van Dam 6. Schotpercentage 52, rebounds 39 DEN HELDER - Lockhart 18, Pipkin 15, Langeberg 9, Van Noord 8. Schotper centage 53, rebounds 29 Nater Afgezien van die reeksen misver standen in die korte periode liep het zaterdagavond voor 600 man weer redelijk gesmeerd bij Lei den. Dat zich overigens gecon fronteerd zag met niemand min der dan de halfbroer van de in Amerika zeer succesvolle bas ketbalprof Swen Nater. Deze lbo Langeberg, evenals zijn befaam de familielid geboren in Den Hel der, stond vorig seizoen nog op het verlanglijstje van Leiden, maar de transfer met deze opera zanger in spé ging niet door om dat hij te boek stond als Neder landse Amerikaan. "Dat moeten we toch even uitzoeken", mom pelde bestuurslid Henk Reekers. "Ik weet niet of dit nu opeens wel kan". Echt potten breken kon Langeberg trouwens niet. Een redelijke bal- Ier, maar niets bijzonders. En dat geldt eigenlijk voor zijn ploeg ook. Beter dan vorig seizoen, maar op veel plaatsen nog kwets baar. Vlak voor en vlak na rust legde Leiden die zwakke plek ken genadeloos bloot middels strak verdedigen en vlot lopende aanvallen waarbij Wiel, Kragt- wijk en Van Dam zich trefzeker toonden. Van 24-28 werd het 35- 30 en na een ruststand van 45-36 SE haalde tegen de derde keus LEIDEN - Eindelijks kwam De Danaïden, na drie afgelas- het Haagse Hellas vemieti- tingen, voor de eerste maal binnen de lijnen. Het duel tegen Groen Geel leverde de ploeg van coach Hans van Huis een punt op: 8-8, het eerste na de puntloze degrada tie uit de overgangsklasse. gend uit, 27-2. Omdat Hellas 1 en 2 uitkomen in respectievelijk de ere- en eerste divisie van het zaalhandbal, stuurde men het derde team naar Oud-Ade om te trachten OASE partij te geven. Dat lukte op geen stukken na. OASE was vijf klas sen te sterk en speelde Hellas volledig weg: ruststand 12-0. Via een 4-2 verdediging en de daaruit voortvloeiende break-outs bouwde OASE aan een giganti sche overwinning. Het schutters- festijn eindigde bij 27-2. EDH - Foreholte was een partij op tweede divisie niveau van de veldcompetitie. Tot aan de pauze speelden de ploegen een aardige, gelijkopgaande strijd. Na de rust haakte Foreholte rap af. Aanval lend liep het helemaal niet meer en EDH overrompelde de Voor houtse dames op snelheid. Was de ruststand nog 3-1, de eind stand werd door EDH op 8-3 be paald. In dezelfde tweede divisie moesten de dames van het Stompwijkse HVS aantreden tegen AHC'28 uit Den Haag. In de eerste helft leg den beide partijen een aardige pot handbal op de mat. De 3-2 ruststand in het voordeel van AHC'28 gaf de Stompwijksen nog hoop op een goed resultaat. Die hoop werd na de pauze de grond in geboord. Door wat ge lukkige doelpunten maar ook dankzij beter aanvalsspel bouw den de Haagse dames aan een ruime overwinning. Het werd tenslotte 3-9. Trainer Wim Jansen, die met het overige deel van de selektie be zig is met de voorbereiding op het zaalhandbalseizoen, tilt niet al te zwaar aan de veld-nederla- gen "De zaalhaqdbalcompetitie is voor HVS belangrijker. We be reiden ons daar volledig op voor. De vorderingen die ik met deze enthousiaste ploeg op het ogen blik maak, stemmen mij voorlo pig tot optimisme". Overige uitslagen: Dames le kl. afd. Saturnus-Hercules 8-8, Olympia—EHC 14-11, 2e kl. afd. Hercules 2-HW70 6-12. 4e kl.afd. AHC'28-MSV 9-7, VdV/ Quintus-Fair Play 6-12. Heren, le kl. afd. HW'70-VdV/Quintus 17-8. 2e kl. afd. MSV-DIOS 27- 12. 3e kl. afd. EHC 2,-Olympia 10-13. 4e kl. afd. Fair Play-HMSH 2 17-22. MENNO BOM ,Met de 7-10 zege op Achilles van Zuiderkwartier was het de enige puntenwinst van de Leidse pro motieklassen. Fides Pacta werd door AKC geklopt in een doel puntrijk treffen (15-12), terwijl Pernix kansloos was bij VEO: 6- 2. TOP verstevigde haar kopposi tie na een 4-6 zege op De Regen boog en ook Ons Eiland nestelde zich aan kop door concurrent Oranje Wit met 6-5 te verslaan. "Dit is een heel belangrijk punt voor De Danaïden". Coach Hans van Huis juichte bijna na afloop van het duel tegen Groen Geel, waarin zijn ploeg tot een 8-8 ge lijkspel kwam. Een eerste punt na een verloren seizoen in de overgangsklasse. Van het De Danaïden van toen is overigens niet veel meer over. Jeugdspelers als Joyce van Leeuwen, Sandra Slingerland, Ellen Ephraïm, Marcel Keijzer en Erik Kromhout vormen de nieuwe generatie, waarmee Hans van Huis een nieuwe topploeg op wil bouwen. Voorlopig nog rond de routiniers Hans Van der Leek en Cees Christiaanse, de laatste nog geschorst en vervangen door Hennie Devilee. De jeugdige ploeg deed het tegen Groen Geel, zeker in de beginfa se uitstekend. Zeer gevarieerd aanvalsspel leidde tot een vlotte 5-1 voorsprong. De ploeg joeg zichzelf echter over de kop en de voorsprong nam gestadig af. Ge brek aan routine en wedsdstrij- dritme voerde Hans van Huis aan, die in de rust (5-3) al fel van leer trok. Maar Groen Geel kon niettemin na de hervatting de leiding overne men, vooral dankzij de gepas seerde ex-jeugdinternational Maija Schaap, die een kwartier voor tijd alsnog inviel. Een door haar geforceerde strafworp en een doorbraak betekende 6-8. Good-old Hans van der Leek red de zijn ploeg door, uitstekend ge steund door invallers Ingrid van Haren en Pieter Koorneef, twee maal raak te schieten. De gelijk maker viel zelfs in de allerlaatste minuut. De overige treffers waren yan Frans Brand (3), Erik Kromhout, Marcel Keijzer en wederom Hans van der Leek. Het dozijn treffers dat Fides Pacta scoorde in Almelo zou in vele ge vallen voldoende zijn voor de winst. AKC was echter nog pro- duktiever op de fraaie, welhaast windstille zondagmiddag en won het doelpuntenfestijn met 15-12. Het kostte de Bos-brigade ook de koppositie. Aanvankelijk was het Fides, dat de leiding nam, maar na rust (9-8) bepaalde AKC het scoreverloop. Na 12-10 kon het derde aanvals- vak, slechts eenmaal scorend via Ronald van der Velden, ander maal haar draai niet vinden. De thuisploeg buitte deze schotloos heid bekwaam uit en het gat, dat bij 14-10 was geslagen, kon ver volgens niet meer worden ge dicht. Voor het Leidse aandeel in de eindscore zorgden verder Hennie- en Wim Piket (beiden viermaal), Dick Onderwater (2) en Bea Schrama. Buiten Leiden blijft Zuiderkwar tier de punten verzamelen. Zo ook in Den haag, waar de ploeg van coach Nico van Leeuwen Achilles met 7-10 klopte. De thuisploeg, sterk veijongd en zonder Marja van Rijn, Frank Muller en Ton van der Laken, joeg op het kleine veld in hoog tempo naar een 3-1 voorsprong. Bij 5-3 bleek de Haagse storm uit gewoed en daarna was het Zuiderkwartier, dat het tempo bepaalde. Op slag van rust zorg de Erik van Lunteren vanaf de stip voor 5-7. Deze marge bleef verder onaangetast, ook al liet Zuiderkwartier bij 5-8 nog een strafworp onbenut en kon Achil les tot 6-8 terugkrabbelen. Kitty van der Mark en Charles Stij- ger zorgden voor de laatste Leid se treffers (7-10), nadat Dick Kwetsbaar Daarmee leek de partij dus ge speeld, maar na de wissel Ha- gens/Van Weeren toonde Leiden zich toch kwetsbaar. Het pleit voor Den Helder dat men vanuit kansloze positie een vooral dank zij Lockhart en Van Noord knap terugvocht, het pleit niet voor Leiden dat er zo snel paniek uit brak. "Maar dat", zo verzekerde Hagens grimmig, "gebeurt maar één maal. De volgende keer maakt Eric die partij gewoon uit. AD VAN KAAM Derksen (2), Dirk Jan de Kreek (2), Toos van Dam, Carla Akse en Wil de Wit al de mand hadden doorboord. Binnen ééen minuut stond Pernix al met 2-0 achter tegen VEO. Een triest begin van een bijzonder slecht duel, waarin de ploeg van coach Jasper Engel erg veel moeite had om zelfs maar kansen Reeksen plaatsfou- ten bij het opbrengen van de bal maakten aanvalsspel nauwelijks mogelijk. Goals van Ellen Sinke en Kees Brokaar waren de enige wapen feiten, echter ten ene male onvol doende voor puntenwinst Ook VEO speelde ver onder haar kun nen, maar scoorde evenwel nog zesmaal en won zo via een 4-1 ruststand met 6-2. Het tempo opschroevend wist TOP in de tweede helft de wedstrijd tegen De Regenboog naar zich toe te trekken. Keken de Sassen- heimers bij rust nog tegen een 4- 1 achterstand aan - alleen Anne van der Zaag scoorde -, binnen een kwartier hadden Sjoerd van der Klaauw, José van der Berg en opnieuw Anne van der Zaag de score weer recht getrokken. Waarna Karin Baak en Stella van der Zaag voor een 6-4 eindstand zorgden. Ons Eiland zag voor rust een 3-0 voorsprong op Oranje Wit slin ken tot 3-2. De werklust van de ploeg van coach Gé van der Wa ter bleef onaangetast, ook al kwam mede-koploper Oranje Wit zelfs nog op gelijke hoogte. Madeion Martens zorgde er sa men met de tweemaal scorende broers Huib- en Rob Hasselbach voor, dat Ons Eiland ongeslagen bleef: 6-5. Fiks bleef daarentegen puntloos. Het door blessures ernstig ver zwakte Oegstgeester twaalftal wist ook bij SEV niet tot collec tief aanvalsspel te komen en ver loor met 5-3. Theo Vreeken (2) en Sandra van Gelderen tekenden voor de goals. Velocitas zakte na de 7-5 nederlaag tegen KOAG weg naar de staart - groep. De Leiderdorpers gros sierden in gemiste kansen en verloren zo kort na rust (2-3) de voorsprong van twee punten. Crescendo deelde met het daar voor nog puntloze WION. De Leidenaren namen via een 4-4 ruststand door goals van Anita Alberts en Aphons Cornelissen. elk tweemaal, een 5-8 voor sprong, maar kwamen in de laat ste twintig minuten niet meer tot scoren. De Algemene had voortdurend een veldoverwicht, maar wist Quick pas in de slotfase te passeren. Enrico Mud scoorde tweemaal achtereen, waarna broer Marco voor de 7-10 eindstand zorgde. Ook Ruud Swaak en Wim van Vliet wisten de korf tweemaal te doorboren. Fluks hield koploper Zuidwesters keurig op 8-8. De Zeeuwen ston den weliswaar halverwege de eerste helft met 2-5 voor, maar Fluks had in de slotfase bij 8-7 weer de beste papieren. Marleen Passchier en Kees Zwanenburg waren met twee goals succesrijk voor de ploeg van coach Kees van Vliet. BRAM VAN GENT LEIDEN - Met het aflopen van het atletiekseizoen besluiten de Leidse clubs de laatste jaren ie der afzonderlijk door een meer kamp voor de senioren en junio ren te organiseren. Dit weekend was het de beurt aan De Bataven, die bij de senioren inmiddels tra ditiegetrouw veel inschrijvingen. Theo Brusche, één van de weini ge allround-atleten, trok voor de dertiende maal op rij zonder noe menswaardige tegenstand de tienkamptitel naar zich toetrok. Zijn totaal van 5352 punten lijkt echter in aanmerking te komen voor doorbreking van de hege monie die hij al jaren, dankzij met name de goede springnu- mers (ver 6.16, hoog 1.70 en pols- hoog 3.40), op de tienkamp bezit. Tweede man Ed de Vos blonk juist uit op de werpnummers uit (kogel 11.16, discus 38.60 en speer 43.24), maar bleek op de loopnummers zo slecht uit de voeten te kunnen dat hij alsnog met 4806 punten op ruime ach terstand van winnaar Brusche moest blijven. Lange afstander Kees van Klink kwam met ge middeld redelijke prestaties nog goed voor de dag. Na een afslui tende 1500 meter in 4.10.0 eindig de hij als derde met 4363 punten. Bij de dames was duidelijk meer onderlinge strijd om de vereni- gingstitel op de zevenkamp. Tina Buntsma bleef dankzij een pres tatiereeks zonder echte uitschie ters met 3474 punten Jolanda Dorlas (3274) en Thea Kouwen- hoven (3184) voor. Bij de junio ren zette C-jongen Keimpke Roosjen een aansprekende serie neer door zich tijdens de acht- kamp op alle onderdelen, op de 1000 meter na, de sterkste te to nen. Zijn puntentotaal van 4508 kwam als volgt tot stand: 100 me ter 13.0, ver 4.58, kogel 10.20, hoog 1.50, 100 hórden 16.1, dis cus 25.56, speer 31.59 en 1000 me ter 3.15.0. Overige uitslagen Bataven-meer kamp: Heren 10-Kamp, 100 meter, ver springen, kogelstoten, hoog springen. 400 meter, 110 meter horden, discus, polsstokhoog springen,speerwerpen en 1500 meter: 1. Theo Brusche 5352 punten: 11.9, 6.16, 10.95, 1.70. 57.6,18.4. 29.76,3.40,39.50, 5.14.3; 2. Ed de Vos 4806 12.3, 5.61, 11.16, 1.65, 64.1, 19.6, 38.60, 3.20, 43.24, 6.05.5; 3. Kees van Klink 4363: 12.6. 5 30, 8 29, 1.65, 55.2, 21.2, 19.10, 2.40, 30.52. 4.10.0. Da mes 7-Kamp; 100 horden, kogel, hoog, 200 m, ver, speer en 800 m: 1. Tina Buntsma 3474 pnt: 20.7, 7.84, 1.35, 28.1, 4.30, 29.14, 2.47.3; 2. Jolanda Dorlas 3274: 20.3, 7.10, 1.30, 30.0, 3.81. 26.86. 2.27.9; 3. Thea Kouwenhoven 3184: 19.1, 5.58. 1.30, 28.1, 4.65, 11.24, 2.29.5. Tijdens een vijflandenwedstrijd in Barendrecht is snelwandelaar Dirk Maassen van den Brink (AV Holland) als tweede Nederlander achter winnaar Jan Cortenbach (OLAT) op een zesde plaats geëindigd. Zijn tijd over de 35 ki lometer was 3.04.22. Nederland werd in deze wedstrijd, waaraan ook Zwitserland, Luxemburg en Denemarken deelnamen, tweede achter het winnende Beleië. Theo van der Veer (AV Holland) liep een sterke Utrechtse singel loop. De Leidenaar deed 32 mi nuten en 19 seconden over de ruim tien kilometer en werd daarmee tweede, tien seconden achter winnaar Klaas Lok.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 17