c Forescate buigt diep voor LMHC KDC haalt fors uit Scylla geeft landskampioen De Veluwe het nakijken LKV De Spartaan kent mogelijkheden LSRG nog iid zonder puntverlies Vüetwijk: 'Wij zijn de zwaksten' Sport MAANDAG 26 SEPTEMBER 1983 LEIDEN Scylla heeft zichzelf een hart onder de riem gestoken vbor het Euro- pacuptreffen komende woensdag te gen Vasuta Cegledi (aanvang 19.30 uur) door landskampioen De Veluwe, in eigen omgeving nog wel, met 3-6 het nakijken te geven. De vrouwen be perkten echter de Scylla-vreugde weer door met 6-4 te verliezen bij mede-de gradatie concurrent Hoonhorst. Bij streekgenoot Avanti een omgekeerd beeld. De mannen verloren bij Tempo Team twee kostbare punten (6-2) maar op de tafel ernaast lieten de zusjes Bakker, gesteund door Claudia Ver schoor, zien hoe het wel moet getuige de 1-6 eindstand. Docos en Sjaardema werkten een streekderby af zonder enige spanning. Docos toog zonder Ed van der Berg naar Oegstgeest en mocht nog blij zijn dat Engelbert tegen Van der Berg ver lies met dubbele cijfers voorkwam. Scylla 2, dat in dezelfde klasse uit komt had onder aanvoering van een ongeslagen Erik Noest een vliegende start tegen Phoenix en denderde na de 6-0 opening doorn aar 8-2. Te mat had Scylla vorige week de com petitie geopend. Het heilige vuur had ontbroken tegen Het Hoge Huys dat daar dankbaar gebruik vanmaakte (2- 6), dus er viel zaterdag in Apeldoorn wat goed te maken. Coach Theo Bak ker wees zijn mannen voor het duel er op dat De Veluwe thuis altijd, ge steund door haar rumoerige aanhang, met het mes op tafel speelt en al enige jaren de meeste opponenten afschrikt. Door de jaren heen ontbreekt het Scyl la ook meestal niet aan het vermogen 'op scherp' te spelen, zo ook zaterdag. Dat resulteerde in de eerste pot direct in winst van Anne Vlieg op Jaap van Spanje. Deze sleutelpartij werd ge volgd door een te verwachten verlies van Hans Lingen tegen Ron van Span je en een al even voorspelbare winst van Patrick Swier op vrouwencoach Jan Vlieg. Dat Anne Vlieg Ron van Spanje daarna in de gelegenheid zou stellen de stand weer te egaliseren lag ook al voor de hand. De vijfde partij voor de pauze was weer een 'hangpar- tij*. Beide spelers Jaap van Spanje en Patrick Swier beseften dat, gingen qua inzet tot het randje en helaas ook er overheen. De oudste Van Spanje maakte bij 9-4 een fout waarna Swier zichzelf complimenteerde met 'Well done sugar'. Jaap van S. dacht dat dat voor hem bedoeld was waarna de hel losbarstte. Wat daarna gebeurde was van beide zijden niet correct, maar feit was wel dat een 'aangepakte' Van Spanje daarna als schietschijf ge bruikt werd. Hans Lingen bouwde na de hervatting de 2-3 stand moeiteloos uit tot 2-4 door Jan Vlieg op diens ge breken te wijzen. In het dubbel werd de kans om een aangeslagen Van Spanje-tandem af te troeven prima uit gebuit door het duo Swier/Vlieg. Pa trick Swier toonde daarna in het begin van het treffen met Ron van Spanje opnieuw aan momenteel als speler toch weer iets te groeien. De nationaal kampioen werd weggespeeld en vond het nodig bij het oprapen van de bal Scylla-coach Theo Bakker tot twee keer toe in het gezicht te spugen. Deze hield zich om verdere onmin te voor komen zo goed en zo kwaad als het ging maar in bedwang en zag tot zijn verdriet dat pupil Swier ondanks goed spel aan een 9-2 voorsprong in de der de game niet genoeg had. Anne Vlieg rondde daarna het karwei via winst op broer Jan moeiteloos af. Achteraf toonde Scylla-routinier Lin gen zich optimistisch voor de Europa- cuppot woensdag tegen de Hongaren. "Als we net zo hard vechten als van daag en het publiek staat achter ons dan komt Cegledi niet zonder kleer scheuren de Catharijnestraat uit". Sjaardema-voorzitter Chiel Kuiper zal zaterdag met genoegen geconstateerd hebben dat het kluppie waar hij zo'n tien jaar terug als trainer startte inmid dels streekgenoot Docos volledig ont groei is. Bij Docos wordt momenteel hard aan de opleiding van de eigen jeugd gewerkt, bij Sjaardema al jaren. Dat verschil liet zich aan de 9-1 eind stand aflezen. Reitsma en Van der Broek zijn getalenteerde jongens die onder leiding van Joly Sojinu hard trainen en bij Docos ontbreken die (nog). De aanwezigheid van routinier Ed van der Berg had misschien het leed wat kunnen verzachten, meer ook niet. Uiteindelijk lukte het alleen En gelbert nieuwkomer Joop van der Borg op diens onwennigheid te wij- Tempo Team durfde het aan het Hazers- woudse Avanti zonder Bert van der Helm tegemoet te treden en achteraf bleek dat geen Amsterdamsche bluf. De stand-in voor Vriesekoop, Ronald Rijsdorp, bleef leeghands al was dat tegen Beringen onnodig (10-3 voor in de derde). Turk en De Groot kwamen omdat ook het dubbel van Radema kers en versloegen respectievelijk Noor en Beringen. De Scylla-vrouwen verloren bij Hoon horst het dubbel met 27-25 in de derde game en dat kostte achteraf een zekere remise. De Kruiff speelde zaterdag weer als vanouds en bracht een hat trick aan. Voor Marian Kantebeen en Lineke Sneller is ereklasse spelen ech ter een zware opgave, dat bleek ook zaterdag weer. Kantebeen boog drie keer en Sneller maakte slechts een keer het winstgenoegen tegen dit toch bepaald niet imponerende team. Lukt het beide niet in het restant van de competitie uit de slof te schieten dan is degradatie (voor de drievoudig landskampioen!) onafwendbaar. Overige uitslagen: Avanti 2—Odion 2 5-5; Sjaardema 2-Avanti 3 6-4; Scylla 3-TTVN 6-4; Scylla 4-Tafeltennis- huis 4-6; De Treffers—VEV 10-0; Vrou wen Avanti 2—Scylla 2 5-5. Volle hockey-winst Noordwijk LEIDEN De damesploeg van LMHC heeft in de streek derby tegen Forescate gisteren flink uitgehaald door met 6—0 het eerste-klasseduel te winnen. Noordwijk was suc cesvol door zowel bij de dames als de heren tot de volle winst te komen. HEREN Groen Geel - Forescate 1-2. De Voorschotenaren hebben hun winnende treffer (Hans Riemens na aangeven van de 16-jarige Piet-Hein Goossens) behaald met negen man en nog drie mi nuten te spelen. Diederik v.d. Berg en Hans Streeder verlieten voortijdig het veld na het leveren van commentaar op scheidsrech ter Smit die respectievelijk een rode en een gele kaart uitdeelde. Daarvoor werd de score geopend door Groen Geel met een benut te strafcorner in de tweede helft. Vlak daarna bracht Derk-Jan Brandt de gelijkmaker op het bord. Kameleon - Roomburg 3-0. Het zat de Leidse hockeyers niét mee in Hilversum. Juijen van Aken zag zijn inzet na drie minu ten gekeerd door de paal. On danks de vele kansen, waaronder vier strafcorners, werd door het goed spelende Roomburg geen afstand genomen van Kameleon dat graag de lange pass hanteer de. Even voor rust had de Leidse goalie Ronald Cijs geen ant woord op een Hilversumse kogel van de cirkelrand. De vrije ver dediger van de thuisploeg bleek voor het sterk aandringende Roomburg in het tweede deel een te groot obstakel. Met een hard schot en een frommelgoal kwam Kameleon aan de 3-0 ze ge. Zoetermeer - Alecto 4-0. Het naar de tweede klasse gedegra deerde Zoetermeer smaakte na anderhalf jaar weer het zoet van de overwinning. Alecto kwam aanvankelijk goed voor de dag met zijn aanvallen op het kunst gras maar kon niet afmaken. De gastheren ontplooiden daarna hun spel en pakten nog-voor de pauze een 2-0 voorsprong. Het sterk verjongde Zoetermeer liep door vlotte aanvallen, in de ove rigens sportieve wedstrijd, ver der weg van de Leiderdorp'ers: 4-0. Noordwijk - Heerhugowaard 4-1. Noordwijk had geen moeite met Heerhugowaard dat in het eerste kwartier al op een 3-0 achter stand werd gezet. De eerste tref fer was van Bas Verdoorn, waar na Peter Tienstra nog scoorde en Maarten Hillebrandt uit een kor te hoekslag doel trof voor Noord wijk. De bezoekers hadden een maal succes met een scoop die de verdediging van Noordwijk verraste en 3—1 opleverde. Van de vele kansen voor de thuis ploeg werd alleen de strafbal van Bas Verdoorn nog een doelpunt. Uitgeest - Hisalis 2-3. Hisalis kwam in de eerste helft in de tang van Uitgeest wat resul teerde in een terechte 2-0 voor sprong. Paul van Kerkum maak te nog vlak voor het verstrijken van het eerste part 2-1. Voor de gelijkmaker zorgde Mare Kap- tein door een rebound te benut ten. Hisalis-keeper Victor Schwartz hield het doel verder knap schoon, terwijl Van Ker kum de snelle aanval van Mare Kaptein tot winnende treffer ver hief. DAMES Leiden Forescate 6—0. Het tempo van Leiden was te hoog voor Forescate. De Voorschoten- se debutant in de eerste klasse trof in Leiden een tegenstander die voortdurend het initiatief naar zich toe trok. De eerste tref fer werd geproduceerd uit een strafcorner door Alexandra Rooyaards, waarna Henriette Holshuysen de ruststand op 2-0 bepaalde. De score die toen al veel hoger had kunnen zijn werd uitgebouwd door nog een hoek slag van Rooyaards en een back hand van Suzan Nievard. Cen trumspits Hanneke Kamsteeg maakte 5—0 en Gemma van Schaik produceerde het zesde doelpunt voor de thuisploeg die nog eenmaal op natuurgras ac teerde. Rijswijk - Roomburg 1-2. Roomburg zette Rijswijk direct on der druk, wat in de veertiende minuut de openingstreffer voor de bezoeksters opleverde via Liesbeth Breimer. Met nog veel mogelijkheden voor beide ploe gen werd in de eerste helft niet meer gescoord. De beduchte Rijswijkse strafcorner kwam niet uit de verf. Johanneke Lan- genbach zorgde met haar doelpo ging voor de strafbal (onregle mentair uit het doel gehouden). Joke van der Drift scoorde uit de strafpush het tweede Leidse doelpunt. Rijswijk maakte het Roomburg nog lastig in de reste rende speeltijd maar kwam niet verder dan één tegentreffer. Alecto - Groen Geel 1—0. De eerste competitiewedstrijd van Alecto verliep uiterst stroef. Vooral de eerste helft waren de Leiderdorpse hockeysters nog lang niet op dreef. Dank zij het goede keeperswerk van Heieen van Ham (strafpush gestopt) werd Alecto voor een achter stand behoed. Groen Geel had het beste van het spel maar de thuisploeg ging met de winst strijken. Na een serie strafcor- ners waar niets uitkwam, werd een lange corner de inleiding van het winnende doelpunt dat door Trudy van Box'Sel werd gemaakt. Cartouche - Noordwijk 0-2. Noordwijk was de betere ploeg te gen het Voorburgse Cartouche en liet dat gepaard gaan met twee doelpunten. De eerste tref fer werd geproduceerd door Ni cole Brouwer uit een strafbal. Noordwijk miste daarna de kans om flink uit te lopen via een serie strafcorners. Jacqueline de Groot gaf de pass op Alexandra van. Kan die tekende voor de tweede Noordwijkse treffer. Hisalis - Reigers 0-1. Pas in de -laatste minuten moest Hisalis het hoofd buigen voor het bezoekende Reigers. De wed strijd is heel lang in evenwicht gehouden. Het noodzakelijke wisselen van Esther Carlie voor Carlie Segboer, die met een bles sure kampte, bracht een gemis aan organisatie met zich mee. Reigers nam geen genoegen met een gelijkspel en trof op het laat ste moment doel. Derde plaats Van As iii Zweden LEIDEN - Judoka Laurens van As heeft zich met een derde plaats tijdens de open Zweedse kampioenschappen voor senioren vrijwel zeker gesteld van een plaatsje in de Nederlandse judoploeg voor de Europese kampioen schappen, die in november in Nederland worden gehou den. De Leidenaar, die uit komt in de klasse tot 65 kilo waarvoor 48 deelnemers uit tien verschillende landen hadden ingeschreven, ver sloeg in de kleine finale zijn Rotterdamse concurrent Roos. Van As werd de toegang tot de finale in Zwede ontzegd door de Pool Januszgac- kowsky, die in de eindstrijd op zijn beurt onderuit ging tegen de Engelsman Gaw- thorpe. Hockeyjeugd wint toernooi ,DUBLIN (ANP) - Nederland heeft zich in Dublin geplaatst voor het eindtoernooi van het Europees kampioenschap jeugdhockey, dat volgend jaar in Rome wordt gehouden. De kwalificatie was zaterdag reeds een feit door de zege met 8-0 op Denemarken. In de 'finale' van zondag tegen Ier land (3-3) ging het uitsluitend om de eer, want ook Ierland was al zeker van een plaats in Rome. Nederland werd op doelsaldo toernooiwinnaar. LEIDEN - Het Leidsche Stu denten Rugby Gezelschap is door de zege van 43-19 op AAC uit Amsterdam na drie speeldagen in de Nederland se rugby ere-klasse nog zon der verlies. De zege kwam tot stand in een alleszins aantrekkelijke wedstrijd waarin vooral het score-ver loop in de eerste helft duide lijk aangaf dat de Amster dammers zich niet zo maar bij de suprematie van LSKG wensten neer te leggen. De Leidse Studenten moesten er wel wat voor doen. In de eerste minuut kwam Lei den door een uitstekende pe- nalty kick van Jan-Willem van Doorn reeds op 3-0. Maar vooral het overwicht, wel 100 kg van het Amster damse voorwaartsen-pack boezemde de Leidenaars ontzag in. Daardoor kwam AAC nog voor de pauze tot tweemaal toe op voorsprong te staan en wel via 6-7 naar 10-13. Doch Leiden kon door Ruud Wouters, Marlijn Prins en Diederick Renardel nog voor het veldwisselen op 16- 13 komen. Na de hervatting was LSRG attenter en moest de AAC-defensie maar al te vaak aan de noodrem trek ken. De toegewezen penal ties werden door Van Doorn praktisch allen benut (28- 13). De Leidse driekwart lijn legde nu veel inventiviteit in zijn aanvallen en werd dan ook zeer gevaarlijk. Hierdoor konden Alexander de Mol van Otterloo, Shaffy Lodei- zen en wederom Renardel de score met fraaie try's opvoe ren tot 43-13. Enkele minu ten voordat referee Vriczen- dorp zou gaan affluiten kwam de Amsterdamse ploeg toch nog gelukkig aan een tegengoal. Rick Bezijn maakte handig gebruik van een misverstand in de Leid se verdediging en swichte razendsnel op de doellijn af: 43-19. LEIDEN - In de landelijke eerste klasse heeft Katwijk haar tweede wedstrijd met maar liefst 13-7 ge wonnen. Een nederlaag van Cees Binnenkade betekende een ach terstand, die fortuinlijk werd rechtgetrokken door Joop Bur gerhout. De KDC 'er stond de ge hele partij met de rug tegen de muur, maar had een tegencombi- natie toen Den Engelsman een schijf te weinig gaf om naar dam door te breken. Deze winst was het sein voor gunstige verwikke lingen. Cees Varkevisser overklaste Si mons in het moeilijke halfopen klassieke spelgenre en zette een aanval prima door, terwijl Theo Zwetsloot (door teamleider Hans Vermin weer van stal gehaald) de gerenommeerde Kain aan zijn zegekar bond. Frans de Jonge verdedigde tot het uiterste en pakte fraai een punt. Meer aanvallend ingesteld was Jan Fase, die echter de omsingeling van Leenaars niet kon doorbre ken. Grote pech achtervolgde Sally de Jong, die gewonnen stond na subtiel aanvalsspel, maar onbegrijpelijk genoeg het eindspel nog remise liet lopen. Ook Casper van der Tak liet de winst liggen, die het klassieke standje wel degelijk moest be vatten. Kopman Hans Vermin liet het afweten en overzag een plakkertje in remisestelling. In een fraai, maar bij het beste ver weer toch nog remise eindspel kon Veenstra niet de juiste ver dediging vinden, zodat Ron van Egmond de eindstand op 13-7 bracht. In de ZHDB hoofdklasse kon LDG uit Leiden niet overtuigen. Met een nipte zege kon men Monster 2 bedwingen. Wim Heemskerk zette zijn tegenstander helemaal vast zodat deze moest offeren. Peter Bronstring had hetzelfde kunnen doen, maar liet Lange- berg nog loskomen. Zijn voor deel was nog steeds voldoende, echte het eindspel werd onjuist behandeld: remise. André van de Kwartel pakte moeizaam een punt, terwijl Henk de Koning dat regelmatig in een klassieke partij deed. Nadat Wim van der Blom in de fout ging, remiseerde Sam van de Kwartel en dwong Masu- rel schijfwinst af. Zijn tegenstan der koos voor het minste ver weer en liet een dam toe. Topper Evert Bronstring nam genoegen met remise in een overmachts eindspel zodat de kleinste zege, 9-7, werd veiliggesteld. WDG uit Wassenaar walste met 11- 5 over OGB heen. Fred Noordo ven, Cor de Koning, Sjaak van Vuren en Roel de Kievit hadden geen enkele moeite met hun te genstanders, terwijl Bert de Ko ning en Dries Lelieveld met een punt achter het bord vandaan kwamen. Een zeer goede partij speelde Casper van der Tak, maar ondanks verwoede pogin gen lukte het hem niet de winst te verzilveren, die er volgens de omstanders wel degelijk in zat. In de Leidse hoofdklasse dolven de reserves van LDG met maar liefst 4-12 het onderspit tegen een ontketend HDC. Slechts Janssens, Mandis, Klinkenberg en Theo Uittenboogaard konden een remise bewerkstelligen. De rest verloor kansloos. LDC uit Leiderdorp hield Zegveld op een 8-8 gelijkspel. Drie neder lagen werden door overwinnin gen van Jansen, Oostergo en Brouwer (al heel snel) gecom penseerd. Twee remises van Guus van der Zwan en Jan Kok besloten deze spannende wed strijd. KDC 2 en RDC 2 leverden weer eens van spanning en emoties zinderende partijen op. Cees van de Bosch hield Theo Zwetsloot onder druk, maar in tijdnood moest de RDC 'er buigen. Ook Jan Passchier en Harm van de Gugten deden de harten van de toeschouwers sneller kloppen. Passchier won een schijf, kon op verscheidene manieren winnen, maar tijdnood en het onvermo gen van beide spelers om de no tatie kloppend te krijgen bete kenden voor beide een punt Jan Schorieveld blunderde. Met fraai spel won hij een schijf, maar in het eindspel liet Jan Schijff zelfs nog de winst glippen. Ook jeugd speler Jan Jungerius liet zich meeslepen. Arend van Beelen liep in een slagzet, had moeten verliezen, maar een gladde tong en inzicht voorkwamen een ne derlaag. André van der Zwan profiteerde van de slechte tijd verdeling van Frans Schaddelee zodat de wedstrijd via drie remi ses van Jaap van Duyvenbode, Jan Parievoet en Cor de Jong te gen de RDC 'ers Arie Vletter, Cees Glasbergen en Rinus Heemskerk de Katwijkers een 10-6 overwinning opleverde. Ook het derde team van KDC bleek sterker dan een Rijnsburgs achttal. Twee zeges van Frans Spierenburg en Martin Visser waren meer waard dan de over winning van Jac van Delft. Voor RDC 3 pakten Van Starkenburg, Zandbergen, Leeuwenburg, Van der Mey en Oudshoorn een punt, terwijl Koelewijn, Martin Dijk stra, Jaap Freke, Piet van Eg- mond en Mark Dulfer dat voor de Katwijkers deden 7-9. Met winsten van Wil van Noort en Cees van de Voet haalde Lisse bij Mariahoeve een overwinning weg, daar niemand van de Lisse- naren verloor. Joost van Hal, Jan den Boer, Siem Lemmers, Cees de Rooy, Balkenende en Mul wa ren goed voor een punt. RON VAN EGMOND VOORSCHOTEN - Vlietwijk is in de tweede ronde van de badmintoncompetitie op nieuw met verlies geconfron teerd. De Voorschotense ploeg, die debuteert in de overgangsklasse, verloor in eigen hal met 9-2 van Hoens- broek. Vlietwijk mag slechts hopen nu en dan eens een verrassend punt weg te slepen. Vorig sei zoen weliswaar overtuigend kampioen in de landelijke eerste klasse, maar dit jaar valt weinig eer te behalen. Vlietwijk draaide tegen Hoensbroek gisteren hele- maal niet zo slecht, maar kwam in de herenspelen steeds een klein beetje erva ring of kracht tekort. "We hebben het niet getroffen met de poule-indeling. We zitten in een zware afdeling. Wij zijn de zwakste club, daar moeten we mee leren leven en laten we verder maar ho pen er de lol een beetje in te kunnen houden", zei Dick Oostergo gisteren na de twee de nederlaag. De twee winst punten kwamen voor reke ning van vierde heer Alphons van der Berg en het eerste he- rendubbel Henk Westerbeek/ Dick Oostergo. Vlietwijk 2 heeft meer succes in de landelijke tweede klas se. Terneuzen werd met 7—1 verslagen. Derde-klasser Leiden mar cheert erg goed. Het team kent geen uitschieters en presteert evenwichtig. Velo 5 moest er met 7-1 aan gelo ven, vooral de dubbelspelen liepen voortvarend. Vlietwijk 3 haalde de volle buit binnen tegen Capelle 2: 8-0. Het vierde Vlietwijk-team (vierde klasse) incasseerde 6—2 verlies tegen Vederlicht. Leiden 2 moest de punten aan Lisse laten: ook hier een 6—2 eindscore. De Veglo-teams en Lisse 1 kwa men om uiteenlopende rede nen niet in actie in het afgelo pen weekeinde. Dio Deegenaars tijdens het kniehuigen in de eerste hoofdklasse-wedstrijd van LKV De Spartaan. De Leidse krachtpatser vestigde op dit on derdeel van het powerliften een nieuw Nederlands record. (Foto Holvast) LEIDEN - De powerlifters van de Spartaan weten sinds zaterdag waar zij aan toe zijn in de lande lijke hoofdklasse. Het zal moei lijk, maar zeker niet onmogelijk zijn om zich als debutant tussen het elitegroepje te handhaven. In de Universitaire Sporthal kwa men de Leidenaars nog duidelijk punten te kort op de concurren tie. Had Sjaak van de Wijngaard echter geen faalbeurt gemaakt bij het kniebuigen, dan was het verschil met nummer drie, KCS uit Scheveningen, slechts mi niem geweest. Geen punten voor een bepaald onderdeel tikt im mers hard aan. De grote hal van het Sportcomplex aan de Wassenaarseweg bleek zich uitstekend voor dit collec tieve competitietreffen te lenen. Het publiek had een uitstekend zicht op het gebeuren, terwijl de lifters alle ruimte tot hun be schikking hadden om zich op hun pogingen voor te bereiden en zich te concentreren. Span nend was de strijd eveneens. Odeysseus uit Dordrecht en Spartacus uit Noord-Scharwou- de gaven elkaar geen duimbreed toe. Met uiterst miniem verschil trok Odeysseus tenslotte aan het langste eind: 2159,59 punten om 2159,54 punten. KCS eiste met 2053 punten de derde plaats voor zich op, maar moest het wel zon der de geblesseerde Cees de Vreugd stellen. De Spartaan ein digde op 1900 punten als vierde. Trainer van de Leidse club Dirk van 't Riet was over de individue le resultaten dik tevreden. Van de Wijngaard mocht dan met het kniebuigen een black-out heb ben, maar hij nam bij het bank- drukken duidelijk revanche. In totaliteit waren met name Jan de Graaff en Dio Deegenaars goed op dreef. Deegenaars schreef bo vendien een Nederlands rekord op zijn naam. De voormalige ge- wichtheffer bracht met het knie buigen 322V2 kg omhoog, het geen in zijn gewichtsklasse een verbetering met Vh kg beteken de. De resultaten van de Leidenaars bij respectievelijk het kniebui gen, bankdrukken en deadliften (met tussen haakjes het persoon lijke gewicht): Hein van de Put ten (73) 220-115-220. Peter Smit (110) 280-165-285. Sjaak van de Wijngaard (90) 0-140-250. Jan de Graaff (76) 230-130-210. Dio Dee genaars (88) 322V2-135-290. Het volgende competitietreffen uit de serie van vier is begin decem ber.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 16