afdelingshoofd (m/v) PER WEEE personeel P A per so onderwijskracht m/v ir Hillegom ■ÜCD (X) Mercedes de horst sonesl I personeel PERSONEEL' ■PERSONEElfil i\\ &me nr overduin stichting centrum stbavo noordwijkerhout HOOFDLEIDSTER CHEF BOEKHOUDING (M/V) r hoofd praktijk opleiding (m/v) boerhaave haarlem MEDEWERKER VAN DE CONCIERGES (M/V) PERSONEEL DwuxxH «Rsotn PERSOMEElP*rso"*** 'cnouivccL .ni nrrrrnnralnrnri-< rn nprvnwl I r= 11 KATWIJK AAN ZEE psycho geriatrisch centrum, uitgaande van "De Open Ankh, stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg". verdeeld over 8 verpieegafdelingen worden in ons centrum 230 psycho-geriatrische bewoners verzorgd. Daarnaast is er een dagbehandelingscentrum met een capaciteit van 15 psycho geriatrische patiënten in verband met de a s. pensionering van de huidige functionaris, zoekt de verplegingsdienst op korte termijn een voor de observatie-afdeling. Het afdelingshoofd is met een aantal medewerkenden belast met de verzorging en begeleiding van 20 bewoners. Taken: verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken op de afdeling; leiding geven aan en begeleiden van de binnen de afdeling werkzame personen; zorg dragen voor de verpleging, verzorging en begeleiding van de bewoners, alsmede voor het werk-, woon- en leef klimaat op de afdeling. Van de kandidaat wordt verwacht dat hij of zij: in het bezit is van het diploma Verpleegkunde Ben/of A, MBO-V Of HBO-V; enige iaren ervaring heeft, bij voorkeur in de omgang met psycho-geriatrische patiënten; beschikt over goede contactuele en organisatorische eigenschappen, naast leidinggevende capaciteiten. in staat en bereid is in teamverband te werken. Nadere inlichtingen worden u graag verstrekt door het coördinerend hoofd, de heer H. Foekens, telefoon (01718) 154.41, toestel 123. De aanstelling zal geschieden - afhankelijk van opleiding en ervaring - in de rang van minimaal verpleegkundige A, met een uitloopmogelijkheid naar 1 e verpleegkundige A. De arbeids voorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. van reflectanten verwachten wij.datzijdechristelijkebeginselen van ons huis respecteren. Een psycho-technisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan "OVERDUIN", t.a.v. de heer W A. Polman, personeelsfunctionaris, Nachtegaallaan 5, 2225 SX Katwijk. Beschut Wonen is een sektor van de Stichting Centrum St Bavo en omvat 350 bewoners en 190 personeelsleden. De bewoners hebben, vanwege hun chronisch psychiatrische problematiek, al een lang tot zeer lang inrichtings- verblijf achter de rug. Sinds 1982 wonen 176 van hen in de Beschut Wonen-wijk, die 36 huizen telt. In deze situatie worden de bewoners begeleid door medewerkers, die meren deels over een sociaal-agogische opleiding beschikken. De wijk kent verder een aantal gemeenschapsvoorzieningen: winkel, café, buurthuis, werkplaatsje/ hobbyruimte, crèche voor kinderen van Bavo-personeel en een wijk gezondheidscentrum. Beschut Wonen kent zijn eigen Dagaktiviteiten (momenteel) 16 aktiviteitenplekken, plm. 30 medewerkers, waartoe een afdeling onderwijs behoort Al enige jaren is op deze afdeling een parttime onderwijskracht werkzaam, die met een groeiend aantal bewoners edukatieve aktiviteiten ontplooit merendeels in de vorm van individuele kontakten. De onderwijsvragen kunnen variëren van alfabetiseringswerk en basisedukatie tot huiswerkhulp aan hen die buiten St. Bavo kursussen willen volgen. De afdeling behoeft uitbreiding met een tweede 0,5 weektaak die samen met zijn/haar kollega het onderwijsaanbod verzorgt en verder uitbouwt. Funktie-eisen: opleiding Pedagogische Academie ervaring in onderwijs aan mensen met leer moeilijkheden (bv. remedial teaching, buitengewoon onderwijs) op de hoogte van methodiek-ontwikkelingen op het gebied van de volwassenenedukatie, zoals in het alfabetiseringswerk en in Open School-aktiviteiten het vermogen om kreatief in te spelen op uiteenlopende onderwijsvragen, aansluitend op de ervaringen en de leef situatie van de deelnemers ervaring in het werken met mensen die langdurig in instituten verblijven strekt tot aanbeveling. Werktijden worden in nader overleg geregeld. Nadere informatie te bevragen bij: Wil Vijselaar (huidige onderwijskracht) tel. 2107 of Jaap van Weeghel (beleidsmedewerker Dagaktiviteiten) tel. 2325. Salarisgrenzen: 1.636,33 - 2.099,51 bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties kunt u vóór 10 oktober a.s. richten a zaken, met vermelding van vakaturenummer 83.084.27. n de afdeling Personeels- Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout In verband met zwangerschaps- en bevallingsverlof van de huidige hoofdleidster van de openbare kleuterschool 'De Robbedoes' te Hillegom, ontstaat met ingang van 24 oktober 1983 een vacature voor een Aanstelling zal plaatsvinden in tijdelijke dienst, voorlopig voor de periode van het verlof van de huidige hoofdleidster. De kleuterschool 'De Robbedoes' ligt naast de openbare lagere Rembrandtschool, waarmee nauw wordt samengewerkt. Van kandidaten wordt verwacht dat zij: - enkele jaren ervaring hebben in bovengenoemde lundie - een positieve instelling en inbreng hebben t.a.v. de integratie van kleuter- en lager onderwijs; - zich zullen inzetten onderwijs te geven overeen komstig de beginselen van het openbaar onderwijs. Alvorens te solliciteren kunt u nadere informatie vragen bij de hoofdleidster, mevrouw F. T. Rave, tel. 02520-17716 (school). Uw sollicitatie kunt u binnen 7 dagen na verschijnen van dit blad richten aan burgemeester en wethouders van Hillegom, Hoofdstraat 115, 2181 EC Hillegom. Ié él- ♦•cmccntc horeca exploitatiemaatschappij De Horeca Exploitatie Maatschappij Schiphol B.V. exploiteert alle horeca-taciliteiten in het stationsgebouw en op de pieren van de Luchthaven Schiphol. Van de ruim 300 medewerkers zijn er 15 werkzaam op de Atdeling Financiën en Administratie die gevestigd is te Hoofddorp. Voor die afdeling zoeken wij een Hij of zij: i Rapporteert rechtstreeks aan het hoofd financiën en administratie Geeft direkt leiding aan ca. 10 medewerkers dié werkzaam zijn op de afdelingen: - Boekhouding - Kas- en omzetregistratie - Loonadministratie Is verantwoordelijk voor de gehele financiële administratie en verslaglegging, waarvoor gebruik gemaakt wordt van een office computer met een capaciteit van 96k. De gedachten gaan uit naar een kandidaat van ca. 30 jaar, met als opleiding HEAO, afdministratieve richting en/of SPD 1 en 2, danwel studerend voor SPD 2. Enige ervaring in een gelijk waardige funktie strekt tot aanbeveling. Het salaris kan, afhankelijk van leeftijd en ervaring, varieren van fl. 3.293,15 tot fl. 4.478,68 bruto per maand. Indien u geïnteresseerd bent kunt u uw sollicitatiebrief.vergezeld van een curriculum vitae richten aan de heer P.H. Lepoutre, HEMS B.V., Stationsgebouw, Kamer 2274,1118 AA Luchthaven Schiphol. Hij kan u desgewenst telefonisch nadere informatie verschaffen. ZOEKT ten behoeve van de REP-INSTITUTEN een BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERK(ST)ER voor de Afdeling Financiële Administratie. Deze afdeling verzorgt de financiële administratie van drie instituten, t.w. Radiobiologisch Instituut, Instituut voor Experimentele Gerontologie en Primatencentrum. Taak: Deze bestaat in hoofdzaak uit de dagelijkse boekhouding en de daaruit voortvloeiende geautomatiseerde financiële werkzaamheden zoals o.m.: - opstellen van begrotingen; - samenstellen van periodieke overzichten van bedrijfs economische en finaciële aard; - verzorgen van het grootboek en de daarbij behorende sub-systemen; - registreren van investeringen. Functie-eisen: - diploma MBA en studerend voor SPD; - kennis van en ervaring met automatisering; - leeftijd circa 30 jaar. Standplaats: Rijswijk. Mocht U interesse hebben in deze functie,1 werkzaamheden zeer gevarieerd zijn, dan kunt U Uw sol licitatie richten aan de afdeling Personeelszaken van de REP-instituten TNO, Lange Kleiweg 151, Postbus 5815, 2280 HV RIJSWIJK, met vermelding van vacaturenummer LD-1604-40. L.I.A.M. is één van de grotere automobielbe drijven in de regio, gespecialiseerd in verkoop, onderhoud en reparatie van MERCEDES BENZ personen- en bedrijfswagens en ALFA ROMEO personenwagens. Voor onze personenwagenwerkplaats in LEIDEN zoeken wij gegadigden voor de functie van eerste monteur personenauto's Wij denken hierbij aan iemand tot ongeveer 35 jaar oud, die beschikt over een be hoorlijke dosis ervaring en zich specialist kan noemen op het gebied van moderne motor tune-up. Kennis van en ervaring met diesel- en benzine-injectiemotoren en reparaties aan automatische versnellingsbakken is beslist vereist. L.I.A.M. is een stabiel bedrijf met goede vooruitzichten. Er heerst een prettige werksfeer en er zijn goede secundaire arbeidsvoorwaarden, Nadere informatie krijgt u van onze werkplaatschef, de heer C. Mourits, tel. 071 - 76 93 03, toestel 28, met wie u tevens een afspraak kunt maken voor een gesprek. secretaresse Leiden, Breestraat 69 tel. 071-125745 mmEssmttEsr Leiden, Breestraat 69 tel. 071-125745 I.wifjrm4.f.iu.i# Verpleeghuis en reaktiveringscentrum Boerhaave biedt be handeling, verpleging en begeleiding aan 100 somatische en 200 psycho-geriatrische patiënten, verdeeld over 10 afde lingen. Verder heeft ons verpleeghuis een dagbehandelingscentrum met een capaciteit van 20 psycho geriatrische patiënten. Wij zoeken in verband met de a.s. pensionering van de hui dige funktionaris een De theoretische opleiding van de leerling -ziekenverzorgenden wordt in samenwerking met 4 verpleeghuizen in een centrale opleidingsschool gegeven. De praktische opleiding wordt door ca. 100 leerling-zieken verzorgenden in ons verpleeghuis gevolgd. Als diensthoofd ressorteert u rechtstreeks onder de direktie en maakt deel uit van het college van diensthoofden. U bent verantwoordelijk voor alle zaken betreffende oplei ding van de leerling-ziekenverzorgenden gedurende de praktijk-leerperiode in ons verpleeghuis. Voorts wordt verwacht dat u de christelijke beginselen van ons verpleeghuis respekteert. Taken: coördineren van de praktijkbegeleiding als onderdeel van de opleiding tot ziekenverzorgenden. Hierbij speelt de integra tie tussen theorie en praktijk een belangrijke rol; - het begeleiden en coördineren van de werkzaamheden van de vijf praktijkbegeleid(st)ers; - verder gestalte geven aan de realisering van de praktijkleer plannen t.b.v. de afdelingsstages, e.e.a. tegen de achtergrond van de nieuwe wetgeving; - vertrouwenspersoon kunnen zijn voor de leerlingen; - vanuit de invalshoek opleiding een constructieve bijdrage leveren aan de beleidsontwikkelingjn ons verpleeghuis; - tesamen met de dienst personeelszaken verantwoordelijk voor de sollicitatieprocedure van leerling-ziekenverzorgen den; hef fungeren als kontaktpersoon tussen de opleidingsschool en het verpleeghuis. Wij vragen een kandidaat, die: - beschikt over een middelbare schoolopleiding; diploma A en B verpleegkundige of HBO-V; de docentenopleiding of M.O. pedagogiek; - bekend is met de gang van zaken in een verpleeghuis; enige jaren ervaring heeft in het opleiden van ziekenverzor genden en/of verpleegkundigen; - goede kontaktuele en organisatorische eigenschappen en leidinggevende kwaliteiten bezit; - beschikt over het aanvoelingsvermogen om met jonge men sen om te gaan; - de leeftijd van 32 jaar heeft bereikt. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het hui- digë hoofd praktijk opleiding, mevrouw Ch. H.Kruimer-Koolhaas, tel. 023 - 33 91 55, tst. 256. Salariëring is afhankelijk van opleiding en ervaring. De op de funktie van toepassing zijnde arbeidsvoorwaarden zijn geregeld konform de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Bij de selektieprocedure zijn zowel de praktijkbegeleiding als ook medewerkers uit andere disciplines betrokken. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het ver schijnen van dit blad richten aan het Hoofd Personeelszaken van ons verpleeghuis, Louis Pasteurstraat 9, 2035 RJ Haarlem. VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM UjJ Het vormingscentrum voor jongeren aan het Lammen- schanspark 2 te Leiden, zoekt belangstellenden die op grond van hun ervaring en/of opleiding in staat zijn om een of meer van de navolgende (korte) kursus sen te geven: naaien, schoonheidsverzorging, sport (ju do), aerobic dancing, film, elektro, handvaardigheids- vakken, tuinieren, e.d. De kursussen worden overdag gegeven en zijn bestemd voor partieel leerplichtigen, werkloze jongeren, buiten landse jongeren en jongeren die werken in wsw-ver- band Vergoeding vindt plaats op uurbasis (vast tarief). Heeft u belangstelling of wilt u meer informatie, dan kunt u kon- takt opnemen met Frans Klerkx. Telefoon overdag: 071- 769213. Bij het Instituut voor experimentele gerontologie TNO te Rijswijk wordt per 1 december 1983 gevraagd een biochemisch hbo-B analist (m/v) die deel zal uitmaken van een team dat medisch-biologi- sche aspecten van verouderingsprocessen in de lever bestudeert. De taak zal mede omvatten: - het isoleren, scheiden en kweken van de "fatstoring" cellen uit de rattelever - het medewerken aan onderzoek aan de rol die deze cellen vervullen bij het metabolisme en stapeling van vitamine A, alsmede bij de synthese van collageen en het ontstaan van leverfibrose. Het onderzoek zal plaatsvinden in het kader van de Werkgemeenschap leveronderzoek onder auspiciën van de Stichting voor medisch wetenschappelijk onderzoek. Aanstelling geschiedt in een tijdelijk dienstverband met de Nederlandse organisatie voor zuiver-wetenschappe- lijk onderzoek (Z.W.O.). Salariëring overeenkomstig rijksschalen. Overige arbeidsvoorwaarden, waaronder opname in de pensioenregeling van het Algemeen burgerlijk pensioenfonds bij aanstelling, komen nagenoeg overeen met rijksregelingen. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij professor dr. D. L. Knook of drs. A. Brouwer (tel. 015-136940, toestel 355/351). Schriftelijke sollicitaties kunt U binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de afdeling Personeelszaken MBL/REP, t.a.v. de heer P. J. G. Schut, Lange Kleiweg 151, Postbus 5815, 2280 HV Rijswijk onder vermel ding van de letters AB/PS/4, op brief en envelop. school voor speciaal onderwijs te Leiden, vraagt op korte termijn een: creatief therapeut m/v voor circa 13 uren per week (H.B.O.-niveau) Gedacht wordt aan iemand met een dramaopleiding die: - binnen het onderwijs therapeutisch kan wer ken, zowel met groepen als individueel; - de creatieve therapie in samenwerking met het team kan uitbouwen; - ervaring heeft in het werken met kinderen. Muzikale kwaliteiten strekken tot aanbeveling. Salariëring volgens rijksnormen. Mondelinge informatie kan worden ingewon nen bij de heer A.L. Kimpel (schoolleider) tel. 071 - 131423 (school). Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 da gen worden ingezonden bij het bestuur van de school "De Horst", p/a Beijerincklaan 15A, 2313 SB Leiden. Christelijk Lyceum Dr. W.A. Visser 't Hooft Kagerstraat 1 2334 CP Leiden. Gevraagd z.s.m. die in belangrijke mate belast zal worden met werkzaam heden in de reproductie-afdeling (off-set). Leeftijd 21 jaar. Salaris volgens rijksregeling. De aan stelling geldt voorshands voor één jaar. Brieven aan de rector, A. Middeldorp.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 20