'content vertegenwoordiger Financieel-Economisch medewerker (m/v) ■GEfllEEflTE OEGSTGEE/T VERKOPER 1 groepsleider m/v 1 groepsleider m/v groepsleider m/v m Instituut Ziektekostenvoorziening Ambtenaren Zuid-Holland VOORDELIG WINKELEN? KIJK INDE KRANT. medewerker/ster potplanten In ons psychiatrisch ziekenhuis is Norseduin een woon/werkgemeenschap voor zwakzinnigen en werkers. Norseduin is onderverdeeld in 9 leefgroepen. De bewoonsters van Norseduin hebben een leeftijd van gemiddeld 56 jaar. Wij proberen de familie en kennissen zo nauw mogelijk te betrekken in deze woon/werkgemeenschap. Binnen deze zwakzinnigenafdeling ontstaan de volgende vakatures: voor leefgroep 't Stekkie voor leefgroep Bevernel/Violier. Leefgroep 't Stekkie is gesitueerd in het paviljoen Jozef en omvat 14 oudere dames. Leefgroep Bevernel/Violier, bestaande uit 14 oudere bewoonsters, is gehuisvest in 2 afzonderlijke woningen. Funktie-eisen: -minimum leeftijd 23 jaar -enig organisatorisch talent -bereidheid tot het werken in onregelmatige diensten, waaronder slaapdiensten/nachtdiensten -bezit van het EHBOdiploma dan wel de bereidheid dit op korte termijn te halen. Tevens zoeken wij voor de leefgroep De Heksenketel een gediplomeerd Funktie-eisen: -in bezit van één van de volgende diploma's: Ziekenverpleging-Z, B, HBOV, MBOV of Ziekenverzorging -ervaring in de omgang met zwakzinnigen die veel zorg behoeven -het vermogen om een aantal coördinerende taken uit te voeren. Nadere informatie wordt verstrekt door de heer J. Janssen, hoofd afdeling verpleging, toestel 524, of mevrouw G. Kleisen, assistent paviljoenshoofd, toestel 347. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer J.A. Swaalf, hoofd dienst personeels zaken, onder vermelding van het vakaturenummer. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria Langevelderlaan 1. 2204 BA Noordwijk (Z.H.) Tel. 02523-8244 Christelijke Scholengemeenschap "De Vlietschans" (Atheneum - Havo - Mavo) Apollolaan 262 - 2324 BZ Leiden Tel. 071-769243 Gevraagd: m.l.v. 28 september DOCENT(E) TEXTIELE WERKVORMEN - (1e gr.) voor de periode 28 september - 22 oktober - 11 uur 24 oktober -19 december - 23 uur De uren staan in het rooster op maandag, woensdag en vrijdag. (Betreft waarneming i.v.m. verlof) Tevens per 1 november: DOCENT(E) HANDELSKENNIS 17 uur (3e gr.) DOCENT(E) HANDELSWETENSCH./ ECONOMISCHE WETENSCH. 11-7 uur (1e gr.) Van sollicitanten wordt verwacht dat ze de doelstellingen van de school onderschrijven. Het Instituut Ziektekostenvoor ziening Ambtenaren in Zuid- Holland, kortweg !ZA genoemd, is een overheidsinstelling die als ziektekostenverzekeraar optreedt voor gemeentepersoneel. Het IZA heeft ongeveer 110 mede- werk(st)ers en is gevestigd in een modern kantoorgebouw in de Delftse wijk Tanthof, nabij het station Delft- Zuid. Voor de stafafdeling, die beleidsondersteuning verleent aan directie en bestuur, zoeken wij een financieel-economisch medewerker (m/v). De stafafdeling staat onder leiding van de adjunct-directeur en telt thans 10 medewerk(st)ers, verdeeld over de volgende sectoren: financieel-economische sector, juridisch-bestuurlijke sector, sector personeelszaken en secretariaat Het takenpakket van deze beleidsadviserend medewerk(st)er bestaat globaal uit de volgende onderdelen: - verzamelen van gegevens ten behoeve van de begroting; - het opstellen en evalueren van die begroting; - analyses maken met betrekking tot de rekening; - analyses maken van begrotingen van gezondheidszorginstellingen in het kader van de Wet Tarieven Gezondheidszorg; - oppakken van signalen ten aanzien van tarieven afgegeven door de afdeling controle; - vervaardigen van meerjaren ramingen; - evaluatie van het door het Instituut inclusief IZ.A.-Zeeland gevoerd financieel beleid; - bewaken van de efficiency in het handelen van het Instituut Functievoorwaarden: - hogere beroepsopleiding (blijkend uit b.v. het bezit van het diploma SPD 1 en 11) of academisch niveau; - ervaring op het gebied van de financiële (geautomatiseerde) administratie; - goede contactuele eigenschappen; - analyserend vermogen; - redactionele bekwaamheid; - leeftijd niet ouder dan 35 jaar. Het salaris bedraagt minimaal f 3.765,- en maximaal f 4.893,- bruto per maand. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met tel. 015-616161, toestel 234. Uw schriftelijke sollici tatie met vermelding van alle relevante gegevens wordt binnen 14 dagen na hehverschijnen van dit blad tegemoet gezien. Linksboven op de envelop s.v.p. vermelden "sollicitatie S". Tanthofdreef 3 Postbus 355 2600 AJ Delft Telefoon 015 - 61 61 61 ALPHENSE KRUISVERENIGING WIJKZIEKENVERZORGENDE M/V voor 22 uur per week. Bij de Alphense Kruisvereniging werken 18 ver pleegkundigen, 5 wijkziekenverzorgenden en 2 hoofdwijkverpleegkundigen. Onze voorkeur gat uit naar een ziekenverzorgen de die ervaring heeft in de wijk, en die de applica tiecursus gevolgd heeft. Indien dit niet het geval is, zal zij/hij binnen korte tijd na aanstelling deze cursus moeten volgen. Sollicitaties graag binnen twee weken te richten aan: Secretariaat Alphense Kruisvereniging, Wilhelmina- laan 23, 2405 EB Alphen aan den Rijn. HILTI NEDERLAND B.V. heeft de alleenvertegenwoordiging voor het wereldconcern Hilti te Liechtenstein en beweegt zich op de binnenlandse markt met het Hilti bevestigingsprogramma De hoofdbestanddelen van dit pro gramma zijn: plunjer-schiethamers, elecrtopneumatische hamer-boormachines, compressoren en toebehoren voor rationele bevestigingswerkzaart* heden. Het hoofdkantoor van Hilti Nederland is gevestigd in Berkel- Rodenrijs. Er zijn depotvestigingen in Heemstede, Linne, Den Bosch, Hengelo, Haren en Almere (Haven). Voor de uitbreiding van ons verkoopteam zoeken we op korte termijn een werkroyon: Alphen a/d Rijn/Leiden in dit gebied moet u woonachtig zijn. Uw werk bestaat hoofdzakelijk uit het leggen van kontakten met potentiële afnemers en het onder houden van de betrekkingen met bestaande klanten. Opleiding: MA- VO-niveau. Ervaring in de bouw strekt tot aanbeveling. Leeftijd 25-35 jaar. Schriftelijke sollicitaties betreffende deze funktie kunt u richten aan Hilti Nederland B.V., Industrieweg 25, 2651 BC Berkel-Rodenrijs. (Direct werk voor) Serveersters/ kelners l.b.v. werkkleding (zwart/wit). Het werk is vooral in de mid dag/avonduren en enkele dagen per week. Werkplaatsen: Leiden en Noordwijkerhout. Inpaksters mnl/vrl Voor een relatie buiten Leiden voor inpakwerk in de dag dienst. De voorkeur gaat uit naar meisjes en jongens van 18 t/m 20 jaar. Heb je interesse in een van bovengenoemde banen neem dan even contact op of kom langs bij: ir randstad uitzendbureau Bij de afdeling Onderwijs van de gemeentesecretarie l< met ingang van 1 januari 1984 geplaatst worden een De taak van de te benoemen kracht zal bestaan uit werkzaamheden betrekking hebbend op onder meer de studiebijdrageregeling; artikel 13, L.O.-wet 1920; finan ciële aangelegenheden; toezicht op de uitvoering van de Leerplichtwet 1969; ambtelijke ondersteuning/verslag legging bij diverse soorten van overleg; rechtspositionele aangelegenheden het onderwijzend personeel betreffende. Aanstelling zal geschieden op basis van een 36-urige werkweek. Vereisten: tenminste het diploma bestuursambtenaar, terwijl ervaring met soortgelijke werkzaamheden tot aanbeve ling strekt. Salaris: op basis van een 36-urige werkweek bij aanstelling: minimum f 2.031,-- tot f 3.038,-- bruto per maand, zijnde het maximum van salarisniveau 7. Nadere inlichtingen worden u op verzoek verstrekt door de chef van de afdeling, de heer G.A.J. Van de Voort, tel. 071 -172121, tst. 226 of de afdeling personeelszaken, tst.212. Zij die voor deze functie in aanmerking willen komen worden uitgenodigd hun sollicitatie binnen 10 dagen na publicatie te zenden aan burgemeester en wethouders van Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest. Met spoed zoeken wij voor een relatie in Den Haag een: SECRETARESSE met ervaring op een Wang tekstverwerker. De baan is voor langere tijd hele dagen. Bel snel voor meer informatie. DIRECT aan de slag kunnen BEELD SCHERMTYPISTES, DATATYPISTES en TYPISTES MODERNE TALEN. We hebben diverse banen voor zowel korte als lan gere periodes. Kom je direct inschrijven. Met spoed zoeken wij: ZIEKENVERZORGENDEN en VERPLEEGHULPEN (minimaal 2 jaar ervaring) Kom snel even langs voor meer informatie. iedere functie M/V kleiden breestraat 69 ^071-125745^ «TA uitzendbureau content Exporteur van potplanten en snijbloemen vraagt een Vereist: Ervaring in verkoop potplanten Spreekvaardigheid in enkele vreemde talen Grote inzet Wij bieden: Prima salaris Vakantiegeld Tantième Pensioenvoorziening Vergoeding van ziektekostenverzekering Brieven onder nr. 05464.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 18