■N KLASSE BETERVOOR JE GOEIE GELD. Geef iets meer AUSTIN,TRIUMPH EN ROVER ZIJN VERHUISD AUTO-HOME LEIDEN BV auknecht 2UÜX Inderdaad, kiezen tussen die goedkopere koelkast en een Bauknecht is niet zo moeilijk. SNACKBAR "TREND" Het Koningin Wilhelmina Fonds voor de kankerbestrijding moet dit jaar meer geld dan ooit op tafel leggen: f46,7 miljoen om precies te zijn. Geef iets meer als het kan. Maar blijf het werk van het KWF steunen. VERKOOPSTER Koele klasse. U bent toe aan een nieuwe koelkast. Wordt het een van die goedkopere ofeen Bauknecht? Natuurlijk, met zo'n goedkopere houdt u iets meer geld in uw zak. Maar, voor dat kleine financiële verschil biedt Bauknecht u een aantal duidelijke voordelen. Zoals een zeer lange levensduur, de mogelijkheid om de indeling en de draai richting van de deur te veranderen enenfin, wat er verder op deze pagina valt te zien en te lezen. Kortom, als u kiest voor Bauknecht krijgt u een koelkast met werkelijk alles d'r op, d'r aan en d'r in. Daarom zeggen wij ook:Bauknecht,'n klasse beter voor je goeie geld". Verstelbare deurvakken. Sommige flessen zijn extra lang zodat ze niet in de koelkastdeur passen. Daarom maakte Bauknecht de indeling in hoogte verstelbaar. Als u het eier rekje uit het afsluitbare deurvak neemt, kunt u in plaats van eieren allerhande andere zaken kwijt. Deur naar links of rechts. Bij Bauknecht heeft u de keuze of u de deur naar links of naar rechts wilt laten draaien, wat een hoop ergernis bespaart Automatische ontdooiing en dauwfris klimaat Aan een Bauknecht koelkast heeft u nauwelijks werk. Bijna alle typen ontdooien geheel automa tisch. Gemakkelijk en tijdbesparend. En door het thermostatisch geregelde dauwfrisse klimaat blijven uw etenswaren langer vers en beter op smaak. Roosters in"flessenstand'.' Als u de flessen plat legt, willen ze nog wel 'ns lekken. In de meeste Bauknecht koelkasten kunnen de roosters in een schuine stand worden gezet. Ook kunnen de roosters op diverse hoog ten worden ingesteld. En de twee groenteladen zijn royaler dan u zou verwachten. Bel voor uw dichtstbijzijnde Bauknecht-klasse dealer:01620-29111. Service van de zaak. Eén telefoontje en u weet gelijk waar u het bewijs van Duitse degelijkheid kunt vinden. Doorlopende handgreep. Bauknecht vindt dat een koelkast naast zijn robuuste uitvoering ook mooi en functioneel moet zijn. Daarom lopen de handgrepen tot aan de onderzijde door (makkelijk voor klein en groot) en zijn de meest in het oog springende details uitgevoerd in bronze metallic. Ze sluiten trouwens heel goed aan bij de Bauknecht wasautomaten, drogers en afwas machines. In wit, beige en vele andere kleuren. ljaar volledige garantie. Pas nadat Bauknecht koelkasten de strenge kwaliteitscontrole zijn gepasseerd krijgen ze het predikaat "Bewijs van Duitse degelijkheid". En durven wij u met een gerust hart 1 jaar volledige garantie te geven,zonder voorrijdkosten. Heeft u in plaats van een witte koelkast liever een in 'n andere tint? Nou, dan heeft Bauknecht ook nog typen in beige. Bovendien kunt u door middel van decorlijsten en -panelen uw koelkast aanpassen aan uw keukenfront. Stroomzuinig. Door het gebruik van moderne elek trotechniek en isolatiematerialen verbruiken Bauknecht koelkasten heel weinig stroom. Geluidarm. Een heleboel koelkasten maken meer lawaai dan nodig is. Geen irritant gebrom of veelvuldig aan slaan met een hoop kabaal. Een Bauknecht koel kast doet stilletjes zijn trouwe arbeid. Vele modellen. Onze leuze Bauknecht: "Een klasse beter voor je goeie geld" geldt voor al onze koelkasten. Van onze kleinste tafelmodellen tot de grote koel/ vries-eombinaties. Een aantal van de meest populaire modellen vindt u hieronder afgebeeld. f weet wat vrouwen wensen De vakantie is voorbij Hansenstraat 51, tel. 124148 is vandaag vanaf 4 uur weer geopend Koningin Wilhelmina Fonds, Amsterdam. Giro: 26000. Bankrekening: 70.70.70.007. CDefrcmse'èroodjeiCba^r' Gevraagd: part-time 20 uur ook "s zaterdags. Iets van een Franse inslag leeftijd vanaf 20 jaar Alleen schriftelijke reacties aan: Kruisbes 51, 2318 BA Lelden Auto-Home Leiden B.V., officieel dealer voor Austin, Triumph en Rover, heeft het u bekende pand aan de Lammenschansweg 132 verlaten en opent op 4 november 1983 officieel haar nieuwe poorten aan de Touwbaan 2 te Leiderdorp. Voor die datum staan de Austin Mini's, Austin Metro's, Triumph Acclaims en Rovers te pronken in de nieuwe showroom, die een bezoek meer dan waard is. Ook voor service en onderhoud bent u welkom op ons nieuwe adres. Wij zullen u er nog heter van dienst kunnen zijn. Uiteraard hoort bij een opening een feestje. Wel, dat komt. Binnenkort hoort u er meer over. <r triumph Erover ,A> - v 7 Touwbaan 2, tel. 071 -899275, Leiderdorp

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 10