J5H? westeinde ziekenhuis soneel PEI leraar/lerares W Wc&. 0NDERH0UDS- MONTEUR m/v jonge administratieve kracht (m/v) VAKLEERKRACHT HANDVAARDIGHEID ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN k&M hoofd verpleeg kundige hoofd financiële administratie m/v ROBÊJNZICHT Hoofd verzorging/verpleging (m/v) groepsspeltherapeut(e) JeicJerv magazijn beheerder m/v PERSONEEL P"ïïS« L.V (UUlLLUpnowclFERsafa personeel J. A. COHEN INSTITUUT INTERUNIVERSITAIR INSTITUUT VOOR RADIOPATHOLOGIE EN STRALENBESCHERMING Bij het J. A. Cohen Instituut, Interuniversitair Instituut voor Radiopathologie en Stralenbescherming, is de functie vacant van medewerker financiële administratie m/v die belast zal worden met: - financiële administratie - begroting - jaarrekening - budgettering/budgetbewaking Vereist voor deze functie: HAVO, SPO-I, alsmede leidinggevende capaciteiten Zij die in het bezit zijn van MBA en studerende voor SPD-I kunnen eveneens solliciteren. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voorlopig tot 1-1-1985, met de moge lijkheid van verlenging. Salaris volgens rijksregeling naar opleiding en ervaring, maximaal f 4.409,— bruto per maand. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Telefonische inlichtingen kunnen worden verkregen bij Dhr. R. J. M. Jansen, telefoon 071-153645. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de heer J. A. L. van Leeuwen, administra tief directeur van het J. A. Cohen Instituut, I.R.S., Rijnsburgerweg 86, 2333 AD Leiden, onder vermelding van vac.nr. IRS/83/V/003. Stichting Bevordering Onderwijs aan Volwasssenen (SBOV), een snelgroeiende landelijke onderwijs-instelling, vraagt: SECRETARIAATS MEDEWERKERS (m/v) t b v het op verzoek telefonisch en schriftelijk adviseren en informeren v aspirant-cursisten, het onderhouden van contacten met de leerkrachten i de daaruit voortvloeiende administratieve werkzaamheden. Essentieel voor het slagen in deze functie is dat u in staat bent uw werk efficient en zelfstandig uit te voeren. Servicebereidheid vanzelfsprekende eigenschappen. Benieuwd? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan het Bestuur van Stichting Bevordering Onderwijs aan Volwassenen (SBOV), Sir Winston Churchillweg 2, 2251 CX Voorschoten. Eerst bellen voor meer informatie kan ook: 01717-2010*. Aan de Louise de Coligny-Scholengemeenschap voor Atheneum, H.A.V.O. en M.A.V.O., Kager- straat 7, wordt met ingang van het nieuwe school jaar gevraagd een: Engels voor 14 lesuren in de 1e graadssector Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer Dr. G.A. Steffens, tel. 071-15.36.47 (school) en 071-14.96.51 (huis). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies zoals deze getalsmatig ondervertegen woordigd zijn, genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer OND 787 zo spoedig mogelijk te zen den aan de Directie Onderwijs der gemeente, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. technische dienst Voor de afdeling Onderhoud Werktuig- kundige Installaties van onze Technische B Dienst vragen wij een De werkzaamheden bestaan uit het plegen van 0 onderhoud aan stoomketels, stoomvormers, 0 boilers, ventilatoren, roosters, appendages, 0 filterinstallaties, leidingwerk etc. a De werktijden liggen van maandag tot en met J vrijdag van 08.00 uur tot 16.30 uur met een half uur lunchpauze. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten in de leeftijd van 25 tot 35 jaar, die in het bezit zijn a van een LTS-diploma machine-bankwerken, aangevuld met Bemetel diploma onderhouds- J monteur of een gelijkwaardige opleiding. Aanstelling zal geschieden voor bepaalde tijd 0 te weten 1 jaar. 0 Het salaris bedraagt maximaal f 2715,53 (afhankelijk van leeftijd). T Voor informatie over deze funktie kunt u zich wenden tot de heer J.F.J. Nijhuis, chef algemeen technisch onderhoud, telefoon 0 070 - 88.93.93 toestel 2705. Schriftelijke sollicitaties kunt u w richten aan de afdeling Personeelszaken, Lijnbaan 32,2512 VA Den Haag. Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad b.v. (Produceert het Leidsch Dagblad, Alphens Dagblad en diverse weekbladen). De administratieve afdeling van onze uitgeversmaatschappij heeft een centrale invoergroep. Daar wordt gewerkt met beeldschermen, die rechtstreeks op de computer aangesloten zijn. Op die afdeling is plaats voor een in parttime dienstverband voor vier uur per dag. Leeftijd 20-30 jaar. Het betreft een tijdelijke aanstelling voor de periode van 22 augustus tot en met 31 december 1983. Beurtelings dient er in de ochtend- of middagdienst gewerkt te worden. Werktijden 9-13 uur of 13-17 uur. Onze gedachten gaan uit naar iemand, die graag in teamverband werkt met een M.A.V.O.-opleiding en typediploma. Uw schriftelijke sollicitatie met opgave van telefoonnummer, waar wij u kunnen bereiken, richten aan de heer J. Breedeveld, Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad b.v., Witte Singel 1, Postbus 54, 2300 AB Leiden. Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad b.v. Een werkmaatschappij van Damiate Holding B. V van openbare basisschool "de Valkenhorst" voor 7Vz klokuur per week. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de periode van 1 september 1983 tot en met 31 sugustus 1984. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van "de Valkenhorst", de heer W.F.J. de Loozp, telefoon 01718-13963. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van de ze krant te richten aan Burgemeester en Wethouders van Valkenburg ZH, 't Boonrak 21, 2235 ED Valken burg ZH. Vaatchirurgie/Oncologie Op deze afdeling bestaat een vacature voor een teamleider/ 1e veipleegkundige m/v full time, alle diensten vac.nr. 214.L.53.29.LD De afdeling is onderverdeeld in 2 teams, die elk de zorg hebben voor maximaal 18 patiënten. Salariëring: max. 3066 bruto per maand (rang 1e verpleegkundige). Vereisten: - diploma A-verpleegkundige of H.B.O.-V; - ruime chirurgische ervaring. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw N.M. de Jong, waarnemend coördi nerend hoofdverpleegkundige (071- 263146) of door de heer J.C. van Riel, personeelsconsulent (071-26 25 44). BI) indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,5% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Graag op de brief hel vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Het Antoni van Leeuwenhoekhuis vraagt voor een interne afdeling met 36 bedden een hoofdverpleegkundige. Op deze afdeling ligt de nadruk op cytostatische behandeling van patiënten met maligne aandoeningen. Een van de drie units waaruit de afdeling bestaat, is speciaal toegerust voor klinisch wetenschappelijk onderzoek. Van de aan te stellen hoofdverpleeg kundige wordt verwacht dat hij/zij interesse heeft in de vooruitgang varl de kanker behandeling, een kaderopleiding heeft gevolgd en over goede organisatorische en sociale vaardigheden beschikt. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig- de CAO voor het Ziekenhuiswezen.' Telefonische informatie over deze funktie kunt u verkrijgen bij mevrouw B. van Warendorp, verpleegkundig direkteur, telefoon (020) 512 22 57, of mevrouw J.E. de Wijn, coördinerend hoofd verpleegkundige, telefoon (020) 512 21 90 Schriftelijke sollicitaties kunt u. onder vermelding van vakaturenummer 104-9, richten aan de afdeling Personeelzaken, Plesmanlaan 121, 1066 CX Amsterdam. Antoni van Leeuwenhoekhuis Ziekenhuis en Research-laboratorium van de Vereniging het Nederlands Kankerinstituut vormen samen een centrum op nationaal niveau voor de bestrijding en het voorkomen van kanker en aanverwante ziekten, door middel van patiëntenzorg, fundamenteel en toegepast wetenschappelijk onderzoek. Sancta Maria te Noordwijk is een psychiatrisch ziekenhuis met 635 patiëntenplaatsen, verdeeld over drie aandachtgebieden: psychiatrie, psycho-geriatrie en zwakzinnigenzorg. De behandeling en verpleging van patiënten vindt plaats in een aantal paviljoenen, ruim gesitueerd op het ziekenhuisterrein. De financiële administratie is onderverdeeld in de financiële en bedrijfsadministratie, financiën en fakturering, inkoop administratie en salarisadministratie, (plm. 10 medewerkers) Taakomschrijving -Leiding geven aan de financiële administratie. -Mede ontwikkelen en in stand houden van de administratieve organisatie. -Verzorgen of doen verzorgen van de administratieve verslag legging. -Waarnemen van het hoofd administratieve dienst. Funktie-eisen -Bezit van het diploma SPD-I en II of een daarmee gelijk te stellen opleiding. -Goede kontaktuele eigenschappen en leidinggevende kapaciteiten. -Kennis van en belangstelling voor geautomatiseerde gegevens verwerking. -Praktische ervaring met soortgelijke werkzaamheden. Gezien het belang van het aspekt leiding geven denken wij aan kandidaten in de leeftijd van tenminste 40 jaar. Arbeidsvoorwaarden De salariëring geschiedt op grond van opleiding en ervaring met een minimum van 3.272,65 en een maximum van 1 4.199,01 bruto per maand. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. van der Linden, hoofd administratieve dienst toestel 533. Schriftelijke sollicitaties zien wij gaarne tegemoet tot 3 weken na verschijningsdatum bij de heer J.A Swaalf, hoofd dienst personeelszaken, onder nummer HF-18-07. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria 2204 BA^oofdwIiMZH.j Tel. 02523-8244 J Stichting tot exploitatie van bejaardencentra Leiden is één van onze bejaardenhuizen gelegen in een buitenwijk van Leiden en sinds 1975 in gebruik. Hier wonen 90 bewoners. Voor de verpleging van zieken zijn 8 bedden beschikbaar. Het personeel bestaat voor een groot gedeelte uit "part timers". In verband met voorgenomen vertrek naar het buitenland van het huidige hoofd zoeken wij een Taak: organisatie van de werkzaamheden in het huis. Samenstellen van dienstroosters. Begeleiding van verzorgend/verplegend personeel. Voeren van werkoverleg. Onderhouden van kontakten met familie leden van bewoners, artsen, zieken- en verpleeghuizen. Bezoeken en beoordelen van toekomstige bewoners, vervanging van de di rekteur bij afwezigheid (in later stadium eventueel ais adjunkt-di- rekteur) Gevraagd: minimaal diploma verpleegkundige A. Voor de omgang met bewo ners benodigde eigenschappen. Gerontologische kennis of bereid heid zich hierin via cursussen te verdiepen. Zakelijk inzicht, zelf standigheid en leidinggevende capaciteiten. Bereidheid i.v.m. be reikbaarheidsdiensten in de naaste omgeving van het huis te wo nen. Leeftijd 35-45 jaar. Geboden: zelfstandige funktie in een goed geoutilleerd huis. Salaris en ar beidsvoorwaarden overeenkomstig de c.a.o. voor bejaardentehui zen. Verdere gegevens: voor meer informatie kunt u zich wenden tot de direkteur, dhr. J.P. Meijdam - adres Robijnzicht - Robijnhof 1 - 2332 KE Leiden - tel. 071-769333. Bij de selektie van sollicitanten worden naast de be stuurscommissie vertegenwoordigers van personeel en bewoners betrokken. Een psychologisch onderzoek is onderdeel van de se- lektie-procedure. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van opleiding, ervaring en per soonlijke gegevens vóór 15 augustus 1983 te richten aan de sekretarls van de stichting, p.a, Kernstraat 5, 2313 EV Lelden. Aan de school De Brug, openbare school voor elementair buitengewoon onderwijs, verbonden aan het Pedologisch Instituut aan de Bloemfon teinstraat 1, wordt met ingang van 1 oktober 1983 gevraagd een: voor 6 klokuren per week Opleiding op h.b.o.-niveau is vereist. Voor de aanstelling geldt de gemeentelijke rechtspositieregeling. Voor dege nen met ervaring kan de salariëring op basis van een 40-urige werkweek uitlo pen tot maximaal f 3.327,— bruto per maand. De school vervult een streekfunctie en wordt door 64 leerlingen bezocht. Er wordt in multi-disciplinair teamverband gewerkt aan de observatie en be handeling van kinderen met ernstige leer- en/of emotionele moeilijkheden. Inlichtingen worden verstrekt door de heer drs. J.W. Mojet, directeur Pedologisch Instituut, tel. 071 - 126427 of 148333 toestel 5688 of 891069 (huis) en de heer C. Alberts, hoofd der school, tel. 071 - 122310 of 010 - 213308 (huis). Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 782 te zenden aan de Directie Onderwijs der Gemeente, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Reacties op uw sollicitatie zullen u i.v.m. de vakan tie niet eerder dan eind augustus bereiken. Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij NV Voor het magazijn van onze werkplaats in Lelden vragen wij een Kandidaten voor deze funktie dienen bereid te zijn naast het verrichten van magazijnwerkzaamheden voorlopig te assisteren bij andere werkzaamheden in de werkplaats. Een opleiding op LTS-niveau, een goede kennis van auto-onderdelen en gereed schappen en enig administratief inzicht zijn noodzakelijk. Leeftijd tot 40 jaar. Het aanvangssalaris, inclusief vaste toe slagen ligt. afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen circa f2250,- en f2850.- bruto per maand. Goede arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Autobusdienstondernemingen en goede sociale voorzieningen. Belangstellenden, die bereid zijn mee te werken aan een medisch en een psycho logisch onderzoek, kunnen hun sollicitatie - binnen 14 dagen - richten aan de perso- neelfunktionaris distrikt Zuid van de Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maat schappij N.V., Stationsplein 5, 2312 AJ. Leiden.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 12