y "Wonen in mestgeur anders dan in park" Eindelijk reconstructie sportcomplex Overbos Kaagweken in startblokken Haaswijkers tegen parkeerverboden Vol programma historische Voorschotense paardenmarkt -C Zaak bij Raad van State Stad en rand DONDERDAG 14 JULI 1983 Plan moet aan "primitieve" toestanden einde maken WARMOND - Na twaalf jaar plan nenmakerij komt er nu dan toch eindelijk wat van de grond op het sportveldencomplex 'Over bos' aan de Herenweg in War mond. De korfbal- handbal-, ten- nis- en voetbalclub die daar hun sport beoefenen hebben dat ja renlang onder nogal primitieve omstandigheden moeten doen. De geplande reconstructie van Overbos zal aan tal van onge makken een eind moeten maken. De tennissers bijvoorbeeld moes- tèn 'hun' drie velden regelmatig afstaan aan de handballers. Het verwisselen van het burgerklof fie voor het sporttenue geschied de in de daarvoor te kleine kleed kamers van 'Warmunda', War- monds voetbal trots. Handbal lers, tennissers, voetballers en korfballers stonden hier te drin gen voor een plaatsje onder de douche of een haakje om hun jas op te hangen. En bezoekers kon den hun auto nergens anders kwijt dan in de berm van de He renweg. Met alle gevaarlijke ver keerssituaties vandien. Een gigantische operatie van bijna één miljoen gulden zal al deze onverkwikkelijke omstandighe den opheffen en 'Overbos' een wat luxueuzer aanzien geven. De tennisclub heeft van nu af aan het rijk alleen op zijn drie tennis banen, en ook de korfballers en handballers zullen worden voor zien van een eigen grasmat. In de kleedkamers van Warmunda zul len in het vervolg uitsluitend voetballers worden aangetroffen want de tennissers, korf- en handballers krijgen een gemeen schappelijke kleedaccommoda tie plus kantine. Gastheer De gemeente betaalt ongeveer de helft van de reconstructie van het park. Van die 500.000 gulden is een kwart miljoen bestemd voor kleedaccommodaties voor de korf- en handballers alsmede voor de tennissers opdat voetbal vereniging Warmunda niet lan ger voor gastheer hoeft te spelen. Ruim een ton betaalt de gemeen te voor de nieuw aan te leggen toegangsweg. De gemeenschap pelijke kantine moet door de ver enigingen worden gesticht. De gemeente verleent hiertoe het recht van opstal; dat wil zeggen dat zij de clubs toestaat op haar grond te bouwen zonder dat daaraan financiële consequen ties zijn verbonden. Voor de bouw van de kantine, die de korfballers, handballers en ten nissers zelf moeten exploiteren, verleent de gemeente een garan tie voor de op te nemen geldle ning. Hetzelfde geldt voor de aanleg van de drie tennisbanen. Ook de veertig parkeerplaatsen (kosten: ruim een halve ton) wor den betaald uit de gemeentekas. "Zelfwerkzaamheid van de vereni gingen", is volgens D. Duijnho- ven - raadslid van Progressief Warmond en als lid van de sport- commissie intensief betrokken bij het overleg over Overbos - de sleutel tot de verdere financiële problematiek die aan de recon structie kleeft. Onderhoud en be heer van het complex, dat naar verwachting in de lente van '84 klaar voor gebruik zal zijn, ko men nu dan ook geheel op de schouders van de clubs terecht. "Zelfwerkzaamheid. Dat is nogal wat. In zekere zin ook riskant. Maar andere oplossingen zijn er nu eenmaal niet. En de gemeente belooft de clubs al jarenlang Overbos te zullen verbeteren dus er moesten knopen worden door gehakt. De verenigingen hebben zich nq. bereid getoond compro missen te aanvaarden dus ik ver wacht dat de noodzakelijk geble ken samenwerking in de toe komst zal worden voortgezet". aldus Duiinhoven. Knopen doorgehakt Van het geld dat de verenigingen zelf dienen op te hoesten moet het grootste deel worden opge bracht door de tennisvereniging. Voor de aanleg van de tennisvel den moeten het handbal- en korf- balveld verhuizen, een operatie die voor de helft (77.580 gulden) door de tennissers moet worden bekostigd. "Dat is ook logisch want wij vormen de grootste club met zo'n 300 leden", aldus tennisbaas Op 't Eijnde. "Wij hebben die drie banen hard no dig want doordat voorheen ook handballers gebruik maakten van onze velden wemelde het er van de lijnen. Wij konden daar door niet meedraaien in de ten- nisbond", vervolgt hij.."Wij mo gen nu een dikke twee ton over 25 jaar lenen met gemeente garantie en we zullen er alles aan doen om de afspraken na te ko men. Dekker Tennis? Nee, ik voorzie daarmee geen proble men. Als die buitenbanen op de Veerpolder er komen dan geloof ik niet dat onze leden zullen weg lopen. Ten eerster omdat wij ook in de toekomst onze leden tegen een lage contributie (tussen de 125 en 130 gulden per jaar) zullen laten tennissen. Ten tweede om dat ik denk dat Dekker op een ander publiek mikt, op mensen die van buiten Warmond komen en die meer individualistisch zijn ingesteld en aan een verenigings leven als het onze geen behoefte hebben". Toch is volgens Op 't Eijnde niet iedereen geheel gelukkig met de Overbosplannen. Eén van de be langrijkste discussiepunten, na melijk de wens van de korfbal lers om oefenvelden op Kouden- hoorn aan te leggen, is niet uit de wereld geholpen. De korfballers zullen het met slechts één veld moeten doen. "Er moesten nu eenmaal knopen worden doorge hakt", aldus Op 't Eynde. Wassenaarse strijder tegen hoogte onroerend-goed- belasting WASSENAAR - "Het is het principe. Het is vervelend om de onroerend goedbe- lasting voor het huis van de burgemeester in de Kievit te betalen. Daarom ga ik naar de Hoge Raad". Rob Blote blijft volharden in zijn strijd tegen de in zijn ogen oneer lijke verhouding tussen de on roerend goedbelasting (OGB) die hij moet betalen voor zijn wo ning aan het Ammonslaantje en die de bewoners van de villa's in de Kievit moeten afdragen. Zijn strijd begon in augustus 1979 en zal nog zeker een jaar in beslag Blóte: "alleen de economische waarde goedbelasting moeten zijn". De bepaling van de hoogte van de onroerend goedbelasting ge beurt in Wassenaar aan de hand van drie factoren: de kwaliteit van het pand, de aard en het ge bruik van het gebouw en de lig ging. Op de laatste factor richt Feestgedruis en vaarfestijn WARMOND - De r. Kaagweek staat op het punt te beginnen. Vanaf volgende week dinsdag' zal Warmond weer in de ban zijn van de jaarlijkse feesten ter land en op het water. De beide organi satoren, de Vereniging tot Vie ring van Warmondse Feesten (VVWF) en watersportvereni ging 'De Kaag', hebben hun pro gramma's rond. Het enige wat ze nu nog kunnen doen is hopen op Waarmee direct het enige geza menlijke belang is aangegeven, want op de behoefte aan mooi weer na hebben de watersporters en de 'feestvierders' niets ge meen. Sterker nog, de benaming 'Kaagweek' is letterlijk genomen fout. De WWF draait haar pro gramma namelijk in de week van 19 tot 24 juli af, terwijl de water sporters pas een week later be ginnen (van 30 juli tot 4 augus tus). Zoals gebruikelijk is de WWF ver antwoordelijk voor de feestelijke activiteiten in het dorp en speelt alles wat 'De Kaag' in petto heeft zich af op de Warmondse wate- Volgens mevrouw van der Louw, WWF-bestuurslid, liggen de programma's van haar vereni ging en die van de 'De Kaag' "verder uit elkaar dan gebruike lijk". Oorzaak hiervan is dat bei de er geen enkele samenwerking op na houden. Bovendien moet het programma van 'De Kaag' wel worden afgedraaid binnen de aangegeven termijn om de aansluiting met de Sneekweek niet te missen. Een greep uit het programma van de WWVF: dinsdag 19 juli wordt de Kaagweek officieel geopend met een rondgang door het dorp van muziekkorpsen. De woens dag erna worden er in Ut Sloepie films gedraaid. Donderdag de 21ste is er bij galerie De Pomp een kunstmarktje en vindt er in park Groot Leerrust een kinder- markt plaats alsmede touwtrek- wedstrijden. Vrijdag is er in datzelfde park een barbecue-avond. Zaterdag ZIJN ER VISWEDSTRIJ DEN EN VORMT HET FRAAIE Bos van Krantz het decor van een bosloop. ook is er op die dag een ringrijderij. De Kaagweek wordt zondag de 24ste afgesloten met een fietspuzzeltocht. Nog maals: voornoemde festiviteiten vormen bij lange na niet het ge hele programma. De watersporters hebben tal van wedstrijden georganiseerd. Ook dit jaar worden de Holland-Fries land teamwedstrijden in de Re genboogklasse verzeild. Het be treft hier een gebeurtenis die lan delijke bekendheid geniet. Op zondag 31 juli houdt 'De Kaag' de zogeheten open gezelligheids wedstrijden. Een greep hieruit: lange afstand recreatie plankzeil wedstrijd, dames wedstrijden in Regenbogen, een puzzeltocht voor toeijachten en roeiwedstrij- den voor kinderen tot 12 jaar. Vermeldenswaardig is zeker ook de 'open dag' op zaterdag 30 juli met rondvaarten vanaf Groot Leerust waarbij aan boord door een deskundige uitleg zal wor den gegeven. OEGSTGEEST/DEN HAAG - Door de aanwezigheid van (te) veel verkeersborden zijn een handvol bewoners van de Peter van Anrooylaan en de Diepen- brocklaan in Oegstgeest verwik keld in een langdurige procedure bij de Raad van State. Staatsraad Veringa heeft de bewoners ge vraagd om, in afwachting van de eigenlijke behandeling, het be sluit van B en W van Oegstgeest om zoveel borden te plaatsen al vast te schorsen. Want waarom moet er in genoemde straten met borden worden gemeld dat het er verboden is te parkeren, terwijl je er de auto tóch niet kwijtkunt? Immers, alle bewoners hebben een eigen inrit. Verder is met na me de Peter van Anrooylaan ge lardeerd met lantaarnpalen en bomen. Parkeren kan alleen een duivelskunstenaar er. De bewoners ergeren zich derhalve aan twee verkeersborden. Niet alleen ontsieren de "gemeen schapsgeld verslindende" bor den de straat, de vuilniswagen kan door die borden amper meer manoeuvreren. Moeders met kinderwagens moeten de straat op om de borden te omzeilen. De gemeente Oegstgeest hecht wel degelijk waarde aan de borden, zo bleek tijdens de zitting bij de Raad van State. Gemeentelijk woordvoerder Wassenaar be toogde dat er in de Van Anrooy laan wel degelijk kan worden ge parkeerd. Deze doodlopende straat in de nieuwe woonbuurt in de Morse belpolder is ook nog eens zeer smal. En sommige automobilis ten trekken zich niets van in- en uitritten aan: ze parkeren toch. Andere bewoners dan degenen die nu aan de bel trokken heb ben al geklaagd over de foutpar- keerders. Staatsraad Veringa vroeg zich af wat het "onevenredig nadeel" van de aanwezigheid van de bor den voor de bewoners was. Al leen als er sprake is van enig na deel kan de Raad van State het B en W-besluit terugdraaien. De bewoners vinden dat er wel de gelijk van nadeel sprake is: be halve dat de dure borden de wijk ontsieren voelen zij zich ge griefd. "De gemeente heeft te genover ons gezegd dat het geen enkele zin had om in beroep te gaan. Daarmee heeft ze ons tegen de haren ingestreken. Iets soort gelijks geldt voor de bewoners van de Diepenbrocklaan. Bezoe kers kunnen hun auto nooit in onze straten kwijt. Zelfs hartpa tiënten en invaliden moeten maar komen lopen vanuit een ander deel van de wijk, zo zegt de gemeente". Staatsraad Veringa doet zo snel mogelijk uitspraak: naar ver wachting binnen enkele weken. Blote zyn kritiek. De liggingsfac tor wordt uitgedrukt in een schaal van 1 tot 1,9. Via een inge wikkelde berekening, waarbij de liggingsfactor als vermenigvuldi ger optreedt, wordt de ogb bere kend. door Henny van Egmond Een voorbeeld: een bewoner van een pand met een liggingsfactor 1,3 betaalt een kwart minder ogb dan een bewoner van een pand met de liggingsfactor 1,8. De hoe veelheid groen in de omgeving bepaalt de liggingsfactor en daar begint voor Blote de ellende. Zijn huis staat middenin weilan den en is omgeven door een fraai landschap. Het heeft dan ook lig gingsfactor 1,3 gekregen. Een vil la in de Konijnenlaan (de Kievit) omgeven door een fraai park met statige bomen heeft de liggings factor 1,8. Volgens Blóte is dat onrechtvaardig. Weilanden kun je niet vergelijken met parken. Het boerenleven heeft als nadeel dat er veel bijkomende vervelen de dingen zijn, zoals veel vliegen, mestlucht en dergelijke. In een park is dat niet het geval. Alleen daarom al zou er een veel groter verschil moeten zijn in de lig gingsfactor. Hij pleit dan ook voor een grotere schaal, van 1 tot 3,5, zodat het verschil in ligging groter kan worden uitgedrukt. Twee Blóte verwijt de gemeente Wasse naar de ogen te sluiten voor de realiteit. "De economische waar de zou de basis van de ogb moe ten zijn. Mijn huis zou als het in de Kievit stond twee keer zoveel waard zijn. Als het daar zou staan zou je ook twee keer zoveel ogb moeten betalen, maar dat is niet het geval. Ze betalen daar maar een kwart meer", aldus Blóte. Het gerechtshof in Den Haag heeft onlangs uitspraak gedaan in de al jaren slepende zaak. De uit spraak is niet erg duidelijk, vindt de Wassenaarder. Het bezwaar van Blóte wordt afgewezen, maar tevens bepaalde het hof dat hij honderd gulden minder ogb behoefde te betalen. Omdat Bló te die duidelijkheid toch wil heb ben gaat hij door naar de Hoge Raad. "Ik moet nu minder belas ting betalen, maar dat zou moe ten gelden voor iedereen die nu belazerd wordt. Als ik via die uit spraak gelijk krijg dan is het in het algemeen belang. Dan kan ie dereen die dezelfde liggingsfac tor heeft als ik, of nog lager, zijn geld terughalen". Blóte vindt overigens dat het ge rechtshof de zaak niet helemaal juist heeft behandeld. Om de waarde van zijn woning vast te stellen werd door het gerechts hof een beëdigd taxateur inge schakeld. Die taxeerde zijn huis op 250.000 gulden. De gemeente nam daarna ook een makelaar in de arm die de waarde van het huis bepaalde op 345.000 gulden. De makelaar van de gemeente was, zo schrijft Blóte in zijn cas satieverzoek aan de Hoge Raad, niet eens aangesloten bij de Ne derlandse Bond van Makelaars, zodat aan zijn taxatie weinig of geen waarde mag worden toege kend. Maar het gerechtshof be sloot de gulden middenweg te kiezen. De waarde van het huis werd vastgesteld op 297.500 gul den. "Ze lieten hun eigen beëdig de taxateur gewoon vallen", meent Blóte. In het eerste geval wees de taxatie uit dat Blóte 30,5 procent te veel OGB betaalde. Bij de taxatie van de gemeente kwam men uit op vier procent te veel. Het gemiddelde bedroeg ongeveer zeventien procent en het gerechtshof vond dat ver schil niet hoog genoeg om het beroep van Blóte te honoreren. Bedonderen In de praktijk betaalt Blóte nu toch minder belasting maar hij wil dat dat voor iedereen gaat gelden. Daarom gaat hij door met zijn ge rechtelijke strijd tegen de ge meente Wassenaar. "De burger heeft heel weinig democratische rechten. In feite leven we in een dictatuur van de meerderheid. Je mag stemmen en daarnaast heb je alleen nog de rechtspraak en de pers, waarin je je mening kunt uiten. De rechter hoeft zich niet aan een meerderheidsstandpunt te houden, die moet het rechtsge voel bewaren. Ik vind dat een overheid de burger niet mag be donderen. Daar doe ik het voor. Die cassatie teken ik alleen aan, omdat ik in mijn rechtsgevoel word aangetast". Tot nu toe heeft Blóte de hele rechtsgang zonder advocaat ge daan. "Dat is eigenlijk wel stom, maar dan gaat het me geld kos ten. Ik zou best een advocaat wil len hebben, maar ik ga er geen betalen. Maar als er zich eentje aanbiedt dan sla ik dat aanbod niet af'. DONDERDAG Leiden Filmhuis LVC - Breestraat 66, film 'O Megalexandros' van de Griek Theo( Angelopoulos, 20 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeciliastraat 18, soos, 21-1 uur. Stats jongerencentrum - Haarlemmer straat 73, soos met films en informa tieprogramma's, 15-17 uur. VRIJDAG Leiden Rijksmuseum voor Volkenkunde - Steenstraat 1, 'Bunraku, Puppet', Theatre of Japan, 15.45 uur. Pieterskerk - orgelconcert door Jan Schmitz, 20.15 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeciliastraat 18, vrouwenavond, 21-1 Galgewater - Varend Variété, 20.30 uu: Oegstgeest Gemeentehuis - gemeenteraad, 20.3 WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. ten noorden van de Rijn: 134604; tel. ten zuiden van de Rijn: 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. - Kruis- gebouw, Berkenkade 7, tel. 410131, spreekuur ma. t/m do. van 13-14 uur. Gezondheidscentrum, Florijn 10, tel. 896193, spreekuur ma., woe. en vr. van 13-13.30 uur. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. Voorschoten - gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apothekèn in de regio Leiden wordt waargenomen van vr. 8 juli tot 15 juli door: Apotheek De Aloë, Levendaal 161, tel. 120502 en door Apotheek Beker, Lijt weg 4, tel. 155482. Burgerlijke, stand Zyp, geb. 24-3-1895 man, W.F.K. Ens, geb. 19-10-1902 man, M.G. van Rijswijk, geb. 23-10-1909 man, J.C. Roeleveld, geb. 19-2-1919 vrl., W.H.A. Hartman, geb. 17-7-1927 man, J.I.M. Vogelenzang, geb. 29-5-1900 vrL geh. gew. met B. van Haalem, A. Lugten- burg, geb. 26-7-1917 man, G. Ver schoor, geb. 11-11-1899 man, G.B.P. Graner, geb. 6-11-1913, vrl. echtg. van J. Nieuwenhuizen, J.W. Zwartjes, geb. 12-6-1902 man, A. Wempe, geb. 3-8-1903 man, H. van Beelen geb. 29-6- 1983 vrl., C. de Mooij, geb. 19-11-1910 vrl. geh. gew. met H. Bedeker, H. Bomhof, geb. 13-3-1911 vrl., A. Schaap geb. 8-11-1906 man, J.C. van Dort, geb. 20-3-1898 vrl. geh. gew. met K.A. Wolterink, W.H. Hesselink, geb. 24-6-1909 man, H.G.J. Duijverman, geb. 7-4-1913 vrl. geh. gew. met I.P.J. Haasbeek, G.F. Brouwer, geb. 3-3- 1928 man, F.P. Kranenveld, geb. 4-3- 1921 man, M.H. Broeders, geb. 9-4- 1927 vrl. geh. gew. met J.M.A. van der Weijden, A. van Gooi, geb. 6-7-1921 Gehuwd: K.P. Bosman en B.C. van der Zeeuw, F.H. van Rijswijk en J. Wittekoek, R.A. Cramer en I. van Nimwegen, F. Kamphues en M.J. Hurrelbrinck, J.Zee en M. Philippo, J.W. Morrenhof en S. Atkinson, P.G. Onvlee en G.J. van der Spek, S. Schellingerhout en A.A.M. Plasman. VOORSCHOTEN - Enkele hr kier den paarden en veulens, een aan tal beroemde standwerkers, volksdansers, een kortebaandra- verij en een ruim opgezette ker mis. Dit zijn 28 juli de belangrijk ste ingrediënten van de traditio nele Voorschotense paarden markt op de Voorstraat. De organisatoren van de markt zijn Reddingspoging stafgebouw Jelgersmakliniek OEGSTGEEST - B en W van Oegstgeest zullen een gesprek met het ministerie van wvc aan vragen over het behoud van het hoofdgebouw van de Jelgers makliniek. Dit gesprek kan ge zien worden als een laatste red dingspoging van het college om dit karakteristieke gebouw voor sloop te behoeden. Volgens wethouder Kohlbeck van financiën is het voortbestaan van de oude kliniek, die momenteel nog gebruikt wordt als stafsecre tariaat, nog slechts mogelijk in dien er een bestemming voor de volksgezondheid aan gegeven kan worden. Kohlbeck: "De eni ge mogelijkheid die we nu nog nastreven, is het gebouw te ge bruiken voor de geriatrische psy chiatrie. Aan de opvang van be jaarden bestaat immers een groot gebrek. Daarom heb ik de indruk, dat deze bestemming wel een goede oplossing kan zijn voor het ministerie van volksge zondheid." zeer tevreden over dit program ma, dat aanvangt om 5 uur 's- morgens en eindigt om midder nacht. Ze verwachten dan ook circa 25.000 mensen te trekken. Ze zijn er vooral tevreden over dat er "de hele dag voor iedereen volop te genieten valt". Zo wor den om vijf uur de eerste paar den aangevoerd. En vier uur la ter gaat de kermis op de parkeer plaats bij de sporthal open en be ginnen bovendien in de School straat beroemde standwerkers luidkeels hun waren aan te prij- Hun geschreeuw wordt een uurtje later enige ogenblikken de kop in gedrukt omdat dan de officiële opening van de markt plaats vindt en bovendien marktkrui- sen worden geplaatst aan het be gin en het einde van de markt. Dit plaatsen van de kruisen da teert uit 1282, toen voor het eerst een paardenmarkt werd gehou den in Voorschoten. Het houdt in dat tussen de twee marktkrui- sen vrede heerst. De politie mag boeven die zich op de markt be vinden, niet in de kraag vatten. Slechts misdaden en overtredin gen die plaatsvinden tussen de twee kruisen mogen worden be straft. Na deze officiële opening kunnen de liefhebbers van het to- renklimmen onder leiding van Joop Peeters de hervormde dorpskerk beklimmen. Boven dien kan rond koffietijd worden geprobeerd zeer taaie koeken ka pot te slaan bij het koekslaan. Na het middaguur gaat de korte- baandraverij aan de Prins Bern- hardlaan van start. Dertig paar den zullen rennen om geldprij zen die variëren van 200 tot 3200 gulden. Ook kinderen en volwas senen kunnen die dag geld ver-.- dienen middels loterijen en een totalisator. Het laatste gedeelte van de dag - staat wat minder in het teken van het paard. De Voorstraat wordt ontdaan van viervoeters alsmede hun uitwerpselen en poppen theater Jacobus Wieman geeft, enkele voorstellingen. Gevolgd door volksdanseres Joke Schol- ma, die zal proberen de Voor schotenaren aan het volksdan sen te krijgen. De dag wordt beëindigd met een optreden van de Voorschotense Horse-Town Jazzband. Bouw Dillenburg gaat gewoon door LEIDERDORP - Geruchten, als zou de nieuwbouw van bejaar dentehuis "De Dillenburg" in Leiderdorp zijn stilgelegd, blij ken op niets te berusten. Volgens voorzitter J. van der Windt is het misverstand te wijten aan een brief van minister Brinkman van wvc. Hierin werd aangekondigd dat alle bouwplannen voor onder andere bejaardencentra moesten worden stilgelegd. Het gaat hierbij echter niet om bouwplannen die inmiddels wor den uitgevoerd, zoals met "De Dillenburg" het geval is. Volgens Van der Windt gaat de bouw onverminderd door en zal de nieuwbouw eind dit jaar wor den opgeleverd. LEIDSCH m, DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Post uitsluitend aan Postbus 54. 2300 AB LEIDEN Geen krant ontvangen tel 071-123143 tussen 18 00-19 30 uur (nabezorging na 19 30 u Abonnementsgelden bi| vooruitbetaling te voldoen Restitutie is niet toegestaan incassokosten Abonnementen kunnen dageti|ks ingaan Indien één maand voor het verstri|ken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen, volgt automatische verlenging Betaling van abonnementsgelden op giro 3203571 t.n v Damiate Holding BV te Haarlem 0.05 Directie G Koopman Adj dir N Quakernaat Hoofdredacteur: Drs. J W E Metselaar Adj. Hoofdredacteur: Commentaren: R D Paauw. W. F. J Wirlz en A A van Brussel Rubriekchefs: J Kroon (stad) B W T Jungman (plv) H I J Veldhuizen (regio) W F (bin I J Post (plv) c) j. Ruygrok-Hoogevi (plv) P J de Tombe (sport) Persdienst met eigen

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 2