BEMIDDELAAR POTPLANTEN (M/V) \p&ns€ soneej PEi persmii BEVOEGD DOCENT MEDEWERKER TANDARTS-ASS. RECEPTIONISTE/ TELEFONISTE Meesterschilder voor ons verflaboratorium DE COÖPERATIEVE BLOEMENVEILINGVERENIGING "FLORA" W.A. RIJNSBURG zoekt een KLEUTERLEIDSTER vakleerkracht muziek FOTOZETTERS SCHOOLVERLATERS (m/v) THUISWERKERS (m/v) Belangstelling? Christelijke Technische School 'KATWIJK' LEERKRACHTEN (M/V) E.J. BRILL offsetdrukker vereniging voor christelilk beroepsonderwijs voor Lelden e.o. chr. middelbare technische school (zo mogelijk 2e graads) BOUWKUNDE theorie en/of praktijk, 29 lestijden. Sollicitanten gelieven te reflekteren binnen 10 dagen. Uitvoerige sollicitaties te richten aan het bestuur van de Chr. M.T.S. Lammenschanspark 5, 2321 JK Leiden. Inlichtingen worden verstrekt door de directeur de heer H. van der Stoep, De Sltterlaan 100 te Lelden. Telefoon 071-124964 (huls) of 071-761800 (school). Het Leids Cytologisch Laboratorium vraagt voor haar afdeling administratie voor 40 uur zo spoedig mogelijk een Onze gedachten gaan uit naar een meisje bene den de 20 jaar, diploma Mavo-Havo, dat goed kan typen en belangstelling heeft voor laboratorium werkzaamheden. Voor een sollicitatieafspraak kunt u bellen 071- 141444 en vragen naar mevrouw Metzelaar of mevrouw Rietveld. Peuterspeelzaal "Meneertje Koekepeertje": Voor onze nieuwe ruimte, in het nieuwe seizoen, vragen wij een vrijwillig-st-er 20 uur per week. Taken o.a. 2 ochtenden peuterspeelzaal 1 woensdagmiddag kleuterklup 1 middag leidstersoverleg. Gaarne bericht of tele foon tot 2 weken na ver schijning van deze adver tentie naar: Peuterspeel zaal "Meneertje Koeke peertje", Haarlemmer straat 73b, tel. 125736, vragen naar Ella of Leny. Gevraagd Tenminste 1 a 2 jaar ervaring. Aanvang 15 augustus. Brieven onder nummer 25021 direct werk op kantoor Boekhouder m/v Voor een relatie in Noordwijk zoeken wij met spoed een ervaren boekhouder op minimaal M.B.A.-niveau en met ervaring in het N.Z.I. rekenschemea. Deze funktie is voor hele dagen en gaat ongeveer 1 maand duren. Typiste m/v Met spoed zoeken wij voor een lange periode en voor hele dagen een typiste bekend met de tekstverwerker I.B.M. 82M 100. direct werk in de gezondheidszorg voor: A-verpleegkundige m/v Voor een instelling in Leiden zoeken wij voor de periode van 6 juli tot en met 1 augustus 1983 een A-verpleegkun dige liefst met een I.C.- of een C.C.U.-opleiding. De werktijden kunnen in overleg worden bepaald (20 uur per week). Ergotherapeute Voor een instelling in Katwijk zoeken wij een ergothera peute die direkt voor hele dagen beschikbaar is en 8 we ken kan werken. A-verpleegkundige m/v Voor een bejaardentehuis in Warmond zoeken wij een A-verpleegkundige die leiding kan geven over 2 andere verpleegkundigen. Deze baan is voor langere tijd en in principe worden alleen dagdiensten gewerkt met af en toe een weekenddienst. -\c randstad uitzendbureau Kort Rapenburg 6 2311 GC Leiden. Telefoon 071 -149541 Gezien de toenemende vraag naar droogbloemen is in ons bedrijf een funk tie beschikbaar voor een receptioniste/telefoniste (vrl.). Onze gedachten gaan uit naar een dymanisch pers. in de leeft. v. 19-22 jaar die een representatieve funktie zal gaan vervullen in ons team naar buiten toe. Funktieomschr.: werkz.h. zullen hfdz. bestaan uit 't beantw. van intern, tel. verkeer, verz. van in- en uitgaand tlx.verkeer, typewerk, adm. werkz.h., ontvangen van cliënten en eventueel andere voork. werkz.h. Vereisten: leeftijd 19-22 jaar; kennis der Franse, Duitse en Engelse taal in woord en geschrift (met voorkeur voor handelscorr.), typediploma, kunnen bedienen van tel. en tlx. Enige ervaring op dit gebied strekt tot aanbeveling. Met de hand geschreven solt. richten aan: Star Dried Flowers b.v., Vlnkenw. 50, 2231 NT Rljnsburg, t.a.v. me|. A. Snaterse. CËMSTO B.V. vraagt vakantie werkers (sters) voor de avonauren, omge ving Leiden, Sassenheim en Zoeterwoude, min. leef tijd 18 jaar, periode half juli t/m eind augustus, inl. en aanmelden iedere dinsdag van 17.00 tot 18.30 uur op ons kantoor Papengracht 7a te Leiden. Sikkens ontwikkelt, vervaardigt en verkoopt lakken en verven voor de professionele en de doe-het-zelf markt. De fabricage van deze gespecialiseerde produkten vindt plaats in een zestal vestigingen. In onze vestiging Sassenheim worden o.a. bouwverven, autoreparatielakken en indus triële lakken gemaakt. Tevens zijn daar gevestigd het centraal research-laboratorium, commerciële en administratieve afdelingen en de stafafdelingen. In totaal werken er zo'n 1250 mensen. Binnen ons centraal laboratorium houdt een aantal afdelingen zich bezig met de ontwik keling van nieuwe produkten en systemen voor de bouwverven- en doe-het-zelf markt. Het technisch centrum heeft tot taak de huidige en de in ontwikkeling zijnde produkten onder praktijkomstandigheden te evalueren. Ter versterking van deze afdeling (4 personen) zoeken wij op korte termijn een medewerk(st)er die zich met name zal richten op: in nauw samenspel met het ontwikkelings laboratorium applicatietechnisch uittesten van produkten; adviseren omtrent complexe applicatie- technische aspecten, zowel in binnen als in buitenland; verzorgen van demonstraties en eventueel interne opleidingen. Functie-eisen: theoretische en praktische kennis van verf en applicatie (niveau meesterschilder, Nimeto); ruime praktijkervaring;. het vermogen resultaten van beoordelingen etc. schriftelijk en mondeling te rapporteren; t kennis van de Duitse en Engelse taal. Voor meer informatie kunt u terecht bij de heer C. Reyne, telefoon (01711) 8 20 22. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke reactie richten aan: de heer drs. C.A. Lansbergen, afdeling Personeelszaken van Sikkens bv, Rijksstraatweg 31, 2171 AJ Sassenheim. Het bemiddelingsburo potplanten is enige jaren geleden opgericht met als doel de afzetmogelijkheden voor pot planten te vergroten. Het bureau treedt op als intermediair bij de in- en verkoop van deze sierteeltprodukten. Bij het bureau zijn momenteel 5 medewerkers werkzaam. "Flora" is een snel groeiende bloemenveilingorganisatie. In het afgelopen jaar werd een omzet gerealiseerd van ruim 263 miljoen gulden. Het bedrijf is gevestigd in een ultra modern gebouwen complex, dat voorzien is van de nieuwste technische snufjes. Bij "Flora" zijn ruim 200 medewerkers werkzaam, die zich allen bezighouden met een zo optimaal mogelijke dienst verlening voor producent en handel. Tot de taak van de bemiddelaar behoort ondermeer het tot stand brengen van contacten met producenten en handel. Voor deze boeiende en ook ambulante functie zoeken wij kandidaten die beschikken over een opleiding op het niveau van de Middelbare Tuinbouw School. Ook is belangrijk dat zij beschikken over de nodige ervaring op dit specifieke werkterrein. Verder zijn commerciële en contactuele kwaliteiten, evenals een praktische instelling van groot belang. Voor aanvullende informatie kunt u zich wenden tot het hoofd personeelszaken, de heer J. van Duyvenbode, telefoon 01718-55280. U kunt uw sollicitatiebrief richten aan de Coöp. Bloemenveilingvereniging "Flora" W.A., Laan van Verhof 3, 2231 BZ Rijnsburg, t.a.v het hoofd personeelszaken. Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden vraagt voor de nieuw op te richten school in de Stevens hofjespolder met ingang van het nieuwe schooljaar een De nieuwe school zal voor het schooljaar 1983/1984 ge huisvest worden in het gebouw van de St. Antonius- school aan de Boshuizerlaan 5. M.i.v. 1 augustus 1984 wordt het nieuwe schoolgebouw in de Stevenshofjespolder betrokken. Leerlingenvervoer vanuit de Stevenshofjespolder ge schiedt per bus. Van de kandida(a)te wordt venvacht dat hij/zij - ervaring heeft in het werken met flexibele groepen - de applicatiecursus heeft gevolgd - bereid is om samen met de schoolleider, ouders en bestuur inhoud te geven aan de katholiciteit en de on derwijskundige invulling van de school - zich ook na schooltijd voor de school zal inzetten Inlichtingen bij de schoolleider, dhr. H. Albersen, tel.: 768243. Tevens vraagt het bovengenoemde bestuur een KLEUTERLEIDSTER voor ca. 5 schooltijden aan de experimentele basis school Paus Johannes XXIII, Donizettilaan 1a. Inlich tingen bij mw. J. van Noye, tel.: 763923. Een KLEUTERLEIDSTER voor 3 schooltijden in het kader van de aan de school toegekende stimulering, aan de experimentele basis school H. Hartschool, Lusthoflaan 2a. Inlichtingen bij mw. E. Schippers en/of mw.C. Hilger- son, 218471. Sollicitaties binnen 10 dagen aan het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, Herengracht 48, 2312 LE Leiden, t.a.v. dhr. W. Konijn. Wij zoeken voor onze wagen- en machine-afdeling een: CHAUFFEUR/ MONTEUR die bereid is het onderhoud op zich te nemen leiding durft te geven inzicht in konstruktie- en reparatiewerken heeft liefst ervaring zelfstandig werk te kunnen uitvoeren. Sollicitaties voor 18 juli a.s. Br. o. nr. 25022 bur. v.d. bl. Aan de school De Dukdalf, openbare school voor gewoon lager onderwijs aan het Regenboogpad 3, wordt met ingang van het nieuwe schooljaar ge vraagd een: voor 3% klokuren per week. Van een vakleerkracht muziek wordt verwacht een intensieve deelname in het totale onderwijsgebeu- ren van de school. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze getalsmatig ondervertegenwoor digd zijn, genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Inlichtingen worden verstrekt door het hoofd der school L.A. Schwartz, tel. 071- 21.55.07 (school) of 071-21.17.56 (huis). Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 785 binnen 10 dagen in te zenden bij de Directie Onderwijs, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Stichting Bevordering Onderwijs aan Volwassenen vraagt: (m/v full-time en part-time) Kandidaten dienen over een uitstekende typevaardigheid te beschikken en een goede beheersing van de Nederlandse taal. Ervaring op het gebied van (fotografische) tekst verwerking strekt tot aanbeveling. ten behoeve van het verstrekken van cursus-informatie aan aspirant-cursisten. ten behoeve van het verrichten van goed typewerk. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van een elektrische typemachine en zelf de werkzaamheden te halen en te brengen. Richt uw schriftelijke sollicitatie aan Het Bestuur van de Stichting Bevordering Onderwijs aan Volwassenen (SBOV), Sir Winston Churchillweg 2, 2251 CX VOORSCHOTEN. School voor lager technisch- en individueel technisch onderwijs Louise de Colignylaan 2 postbus 48 2220 AA Katwijk ZH telefoon: 01718-13128. Gevraagd: A) per 1 oktober 1983 voor 29 lestijden of deelbetrekking. NATUURKUNDE en/c WISKUNDE Of ELEKTRO-TECHNIEK, Theorie praktijk) V.B. is t B) Zo mogelijk per 1 of 29 augustus 1983 voor deelbetrekking plm. 10 lestijden. MECHANISCHE TECHNIEK Voor ons is vakbekwaamheid en het omgaan met jeugd belangrijk. Ook onbevoegden worden uitgenodigd te solliciteren. - Protestants christelijke levensovertuiging- - kerkelijk meelevend. I.v.m. de vakantieperiode is er een ruime inzentermijn, waarbij wij ons het recht voorbehouden z.s.m. te benoemen of een herhaalde oproep te plaatsen. Schriftelijke sollicitaties in te zenden aan het schooladres. In lichtingen verstrekt de directeur J. van 't Veld, telefoon: 01718- 13128 school (01718-27259) thuis). nEG/A, pf-% "Co N.V. Boekhandel Drukkerij v/h Plantijnstraat 2, Leiden Wij vragen voor spoedige indiensttreding een voor het bedienen van een KOR S Indien deze functie uw belangstelling heeft kunt u schriftelijk of telefonisch een afspraak maken met dhr. P.A. Kranenburg, Drukkerij E.J. Brill, Postbus 9000, 2300 PA Leiden, tel. 071 - 146646.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 20