Magistraal komfort in leerperfectie enige vertegenwoordigers/sters rf ZZeTT" Ford Fiesta Festival - Prijswinnaar in z'n klasse! Ford Rijnland HANSVINK' OPENBARE BEZICHTIGING De tweezits die zich ideaal laat kombineren met andere stijlvolle zitmeubelen. Deze bank, in prachtig handwish leder draagt in niet geringe mate bij tot het artistiek bin- nenhuiselijk niveau... Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad b.v. AANTREKKELIJKE BIJVERDIENSTE Het aantal abonnees van het Leidsch/Alphens Dagblad groeit nog steeds. Voor een deel door spontane aanmeldingen, maar ook door verkoop van abonne menten. Die verkoop doen wij zowel telefonisch als persoonlijk. Voor de persoonlijke verkoop zouden wij graag in kontakt komen met die op free-lance basis onze toekomstige abonnees op een prettige wijze vertellen dat het Leidsch/Alphens Dagblad de grootste krant in de mooiste streek van Nederland is en daarom de moeite van een abonnement waard. De werkzaamheden zullen hoofdzakelijk vallen in de vroege avonduren en eventueel op zaterdag, waarbij het gebied rondom Leiden/Alphen als werkter rein kan worden beschouwd. Verkoopervaring zou fijn meegenomen zijn, maar is geen eis, veel vrije tijd wel, terwijl de minimum leeftijd op 21 jaar gesteld wordt. Interesse? Schrijf dan even een brief aan de heer D. v.d. Reijden. Vooraf kunt u telefonische informatie inwinnen bij de heer A. Bekooy. Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad b.v. Postbus 54, 2300 AB Leiden. Telefoon: 071-144941, toestel 123. Een werkmaatschappij van Damiate Holding B.V. Chr. Mavo Juliana Het bestuur van de Ver. van Chr. Scholen voor Basis- en Voortgezet Onderwijs te Katwijk vraagt voor bovenge noemde school met ingang van het nieuwe cursusjaar: LERAAR/LERARES NATUURKUNDE SCHEIKUNDE WISKUNDE Totaal 24 lesuren t kan ook gesollici- Solllcitatles binnen 7 dagen na verschijning van dit blad, te richten aan het bestuur, Rijnsoever 293, 2221 W Katwijk ZH. '%£iAe Mt //i^r (4 ug tr Over inleveren e„ Leiderdorp, v.d Valk Boumanweg 71. tel 071-899301 Leiden, 5 Meilaan 7, tel. 071 -310031 Leiden. Lammenschansplein 6. tel 071 - 769358 Tmri SïrJjOMvl VOfrr O&ifcjteU t Katwijk. Kon Wilhelminastraat 16. tel 01718-72743 w w Servicepunten: Oegstgeesl. Dahlialaan 2. tel 071-175176 Koopavonden Leiden donderdag. Leiderdorp - vrijdag Noordwi|k. Beeklaan 5, tel 01719-14300. AUTOSCHADE! AUTO HOME KATOENEN ZOMER EN VAKANTIEKLEDING UIT FINLAND o.a. japonnen-jakken-jassen- broeken. Ook In grote maten zaterdag 25 juni a.s. van 11-13 uur. Oegstgeest, Warmonderweg 22. Werkelijk prachtig gelegen half-vrijstaand herenhuis op 285 m2 grond met c.v. en mooi uitzicht op het Leidse Hout. Ind.: prachtige kamer en suite met parketvloer 8x5/ 6 mtr., eetkamer 5x5 mtr., met openslaande deuren naar terras, ruime keuken. 1e Etage: ouderslaapkamer met balkon en 3 slaapkamers, alle voorzien van wastafels. Badkamer met ligbad en douche. 2e Etage: 2 slaapka mers en zolder. Bijz.: het pand is in goede staat van onderhoud. Vraagprijs: f298.000,- Inl. makelaardij Zaalberg en Ruijgrok b.v. hoek Haarlemmerstraat/Havenplein, tel. 071-212141. Haarlemmerstraat 52 (naast Rex Bioscoop) Rotterdam/ Sassenheim LEIDEN - Aan de christelijke techni sche school in Leiden slaagden voor het diploma mechanische techniek: J. van Bemmelen, R. Borst, F. Dries- sen, G. Hoog. H. Hoogenkamp. A Houweling, M. van Hoven, M. Jou- stra, E. Larbordus, F. Lens, R. Pah- ladsingh, J. van der Salm, G. Vletter, H. Boverhof, E. de Bruin, T. Cavé, M. Fasel, C. van der Lelie, R. Müller, G. Onderwater, M. Ouwerkerk, J. Philip- po, J. van Valthuijsen, R. Bensdorp, D. Blom, F. Borst, R. Flippo, Th. Bentvelzen, R. Borst, M. Bouwmees ter, P. Geijteman, J. van der Heijden, G. den Hollander, R. Hoogeveen, A. Jansen, N. Koot, E. van Leeuwen, O. Luidens, W. Maan, A. van der Meer, P. Neuteboom, R. Peters, R. Sebel, E. Snijder, H. Vermeulen, W. Zouten- bier. Bouwtechniek (timmeren): R. Fasel, R. Gressie, J. Helversteyn, P. Janssen, H. van Klink. M. Saf Saf, M. Schaaf- stra, R. Spruit, R. Suyten, M. Verho- rik, B. van der Weijden, Q. van der Ham, J. van Hemert, A. Jeltema, H Knaap, B. Lampe, E. van Rheenen, P van der Riet, H. Sloos, S. Steinbach, R. Zeilstra, M. Zuyderduin, M. Kriek. Ch. Lammers Lisnet, A. Noorder- meer, P. van der Plas, P. Sierat, R. van Slingerland, G. Stouten, Ch. Turk, H. van der Werff, J. Bavelaar. J van Bladel, J. Blankenstein. Sj. Boom, R. Distelvelt, R. den Hollan der. D. van Ingen Schenau, H. Klui vers, J. Laman, J. Lazet, E. van Nigte- vegt, M. Oudshoorn, W de Roode, R. Rotteveel, M. Schouten, M. Smit, R. Verdikt. Bouwtechniek (stukadoren): D. Aker boom, L. Bakker, L. van der Boon, L. Heijdra, Ch. Wolf. W. Wolters. P. van der Blom, M. van der Plas. Comsumptieve techniek: brood-banket bakken: W. Bavelaar, M. de Mooy, G. Paalder, J. Sira, A. Zonneveld, D. van Biene, J. Both, H. Kooien, J. Paarde- kooper, R. van der Post, J. Schreuder, P. Spies, R. Tukker, E. Vergunst, W. de Wit, E. Bakker, B. Berg, J. Duyve- stein, R. Freijer. R. Kolthof, A. K^oon. A. Pronk, E. Toussaint, P. van Ulden, P. van Veen, F. van 't Wout. M. van Zijp. Comsumptieve techniek: koken/serve ren: J. Coule, A. van Gent, E. Groene- velt, E. de Jong, F. Kiel, J. Kulk, R. van der Meent, B. van Oosten, A. Rijs- bergen, P. de Boer, A. Boere, B. Brou wer, A. Chevalier, M. Doornenbal, M. Hamerling, B. van Leeuwen, A. Sas sen, R. Visser, S. Visser, E. Wesseling, F. Arnoldus. P. Bik, P. Haneveld, B. Hoogenboom, J. de Koning, R. Ko renhof, M. Luca, E. Mulder, M. van der Plas, P. de Ruiter, R. Telting, R. Turk, H. de Vries, J. Wieten, F. Zand bergen. Elektrotechniek: W. Blöte, D. Cetin, R. Demmink, R. van Egmond, R. van der Geest, D. Harkes, E. Hutchison, H. Kalkman, G. van Kampen, A. van Kuilenburg, M. Moerland, R. Neute boom, R. Postma, H. Ravensbergen, A. Rijkelijkhuizen, S. Springer, R. Stoof, H. Strik, M. Turk, B. Turken- burg, F. van Veen, J. Vermeulen, M. Yarim, R. van Daalen, P. Elligens, H. Fasseur, S. Kamphues, P. Olsthoorn, C. Pape, E. Renema, F. Roman, W. Saab, A. Sahebdien, M. Schreuder, W. Smit, J. Spaargaren, A. Stikkelorum, G. Streeder, R. Stijger, D. Swartsen- burg, E. Vermeulen, E. van der Vos, M. van Weeren, H. van Egten. Motorvoertuigentechniek: J. Bavelaar, D. van Dockum, J. van Egmond, Th. Glasbergen, P. Goedhart, G. de Haas, T. Kramp, E. van Oosten, M. van Steenbergen, M. Bardaa, R. Bins, J. de Bruyn, A. Diseraad, P. Dreef, W. Dreef, H. van Duijn, R. van Duüven- bode, R. van Ees, K. Gouwentak, H. Guyt, R. de Laaf, F. Meijer, W. Mos- tert, R. van den Oord, R. Oosterveer, O. Sari, H. van Velzen. J. Vink, F. We ber, R. Zeilstra. Opleiding C-niveau: R. van den Berg, A. Bosman, T. van Duyn, E. Esselaar, H. van Haastregt, D. Heijmans, E. Kuy- venhoven, P. Loeff, D. Nieuwenburg, R. van de Pluijm, E. Sanders, J. Se- gar, S. Teeling, J. Tuinenburg, R. Vlekke, R. de Wit. LEIDEN - Aan "Boshuizen", de christelijke school voor lager en mid delbaar beroepsonderwijs slaagden voor het diploma Lager Huishoud- en N ijverheidsonderwijs J. Bakker, C.C.A. Boekwijt, J.H. de Boer, A. Brandt, C.M. Brandt, C.I. Flandrijn, H. v.d. Heiden, M.M. van Heiningen, E. Hogenes, G.A. Inzoli, E.J.C.M. Klein, H. de Leen. W. van Leeuwen, B. Michon, J. Stoute, S. Verhoeks, N.C.A. Weller, E. Winkel man, H.M. Flippo, N.M.J. Heems kerk, G.M.A. Herrera, I.C. Hoppers, H. v.d. Horst, E.G. Hundersmarck. A.J. de Knegt, M. Koet, S. de Ligny. T. Meijer, R.F.C. van Mourik, A.J. Muijzert, H.E. Scheffer, J.C. Sollie, J.F.M. Tegelaar, M.J. Turk, S. v.d Valk, C.A. van Velzen, G. Verhoogt. C. Wafelbakker, J.M. Bloemendaal, A.J.M. Gaijkema, C.J. van Haarlem. E.G. Hensing, A.H. Heijmans, M.S. van Klaveren, C. Mijnhijmer, J. Phi- lippo, J. Rietkerken, H.E. Ruigrok, A.W. v.d. Scheer, I.J. Beekman, C.A. Berkhout, E. Fasel, G.P. Kroesemeij- er, E. Leugering, A.G. v.d. Luijt, P.H.E.J. Molenkamp, M.A.R. Mulder. K.P. v.d. Net, E.J. van Polanen, S. Ra vensbergen, E.J. de Vogel. E. Water reus, H.M.A. v.d. Werff. Kinderverzorging/Jeugdverzorging: N. van Bekkum, E. Brandt, M.E. Brou wer, M.J. den Butter. C.G. Doorne kamp, J.P. Gorissen, I. Houps, A.C. Kamerman, J.P. Kaptein, I. Labor- dus, A.J. van Mil, M.C.A. van Naers- sen, P. Bont, J.G. Schalk, J. Scheur water, S. Scheurwater, Y. van Turen- hout, A.S. de Vrij. Interim Algemene Schakelopleiding: S.C. Boom, J. Boot, E.P. Brouwer, M. Brugman, C. van Doesburg, N. van Duijvenvoorde, T.J.R. den Eisen, M.J. Glasbergen, M. Groenendijk, G. de Haas, M. Hogenes, J.M. Huijsste- den de Wit, W.B. Inen, J. Ippel, A. v.d. Krogt, I.J. Meneghini, H.J.M. van Meurs, H. Olivier, J.W. Ouwerkerk, M. Postma, M. dé Rooij, J. Sips, M.J. Spijk. Vooropleiding Hoger Beroepsonder wijs: G. Bergwerf, A.A.M. Juffermans, M.J.G. Juffermans, P.J.H. van Leeuwen, H.J. van Leeuwen, W.H.M. Schrama, J. Sips, H.C. van Veen, R.A.H. Ven- drig, J.F.A.P. v.d. Weg. I.M.M. v.d. Weijden, A.M.A. Bensdorp, A.Y. Bui- kema, A.T. Couvée, A.P. Dagevos, C.M.E. Fix, G.W.H. Frans, M.C.P. de Groot, A.L Klink, M. Ravensbergen, J.R. Schaap, A.R.M. Turk, R. Visser, W.J.M. v.d. Werf, H.L.E. ten Wolde. A.J. Baalbergen, C.A.M. Ballering, P.M. de Goede, M.I. Luger, J.A. Schulze, M.M. Suykerland, M. van Teijlingen, Y.A.J. van Velzen, N.M. Windhorst, J.C.C.M. Wijnands, M.E. Zethof, J E. v.d. Berg, P.G.M. Dale man, M.M. Geerlings, J.E. Heppener, M. v.d. Linden, P.W.M. de Pne, C.M. de Rijk, S.R.U.E.C. Stockmann, I.J.M. Uitendaal, F.W. Vianen. ALPHEN AAN DEN RIJN - Aan de Koningin Julianaschool zijn de vol gende meisjes geslaagd voor de oplei ding vormingsklas: A. Benard, J. Bos, J. Dissel, D. den Dub belden. A. Dijkstra, J. Egberts, M. de Jong, J. van Randeraad, H. van der Snoek, J. Spelt, G. Uittenbogaart, S. Veenendaal, M. van der Velden, I. Witte.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 16