IcnIoii pens* Kunt u met een vriendelijke telefoonstem orders binnenhalen? X j[oijtil)()ckm DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: leraar/lerares medewerker financiële administratie m/v logopedist(e) X X medewerk(st)er verkoop binnendienst PRODUKTIE- MEDEWERKERS (m/v) CAD Nederland B.V. DOCENT(E) WISKUNDE Ambitieuze Verkoper MEDEWERKER op SPD-niveau m/v PWtonMlpnKrrpp personeel rarson VEDIOR UITZENDBUREAUX Vedior Uitzendbureaux zoekt met spoed: A VERPLEEGKUNDIGEN ZIEKENVERZORGENDEN Wilt u méér informatie over boven staande functies, dan kunt u terecht op ons filiaal: Kort Rapenburg 12a, 2311 GC Leiden, 071 -14 23 47 Hortus Botanicus, Subfaculteit Biologie medewerker (m/v) vacaturenummer: 3-17211158 Taak: het verrichten van alle voorkomende tuinbouw kundige werkzaamheden in tuin en kassen Vereist: Lagere Tuinbouwschool en enige jaren ervaring. Salaris maximaal 2554bruto per maand. Inlichtingen bij de heer B F. Bruinsma, 071-148333 toestel 6688 Universitaire eettafel "De Bak" assistent bedrijfsleider (m/v) vacaturenummer: 3-177/1158 De universitaire eettafel "De Bak is belast met het bereiden en verstrekken van warme maaltijden, lunches, snacks, dranken e.d. aan studenten en overige leden van de universitaire gemeenschap De werkzaamheden worden verricht in wisseldienst (tussen 10.00 en 23.00 uur). Tijdens de weekenden en erkende feestdagen is de eettafel gesloten Taak: het mede organiseren en regelen van de activi teiten binnen het genoemde bedrijf, wat onder meer inhoudt. - het mede verzorgen van de inkopen. - het toezicht houden op de huishouding en de in stallaties van het bedrijf; - het vervullen van administratieve werkzaamheden t.b.v. de eettafel en de buffetten i.v.m. controle en periodieke overzichten De werkzaamheden worden verricht in goede com municatie met de bedrijfsleider Vereist: - afgeronde HBO-opleiding (hogere hotelschool) of een gelijkwaardige opleiding; - management-opleiding in verband met mogelijke opvolging van de bedrijfsleider; - goede omgangsvormen en improvisatievermogen. Salaris maximaal 3375,— bruto per maand. Inlichtingen bij de hr F. G. Bonten, 071-140841 De Rijksuniversiteit te Leiden wil rr dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Aan de Rembrandt Scholengemeenschap voor Atheneum, HAVO en MAVO, Noachstraat 2, wordt met ingang van het schooljaar 1983 - 1984 gevraagd een: Economie I, Economie II en Economische- en handelswetenschappen 38 lesuren in de 1e graadssector Voor deze functie wordt uitsluitend gedacht aan ie mand, die in het bezit is van een eerstegraads be voegdheid voor deze vakken. Aanstelling in een 1e graads volledige betrekking behoort tot de mogelijkheden Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer J.B.L Geerts, tel. 071-76.82.02 (school) en 071-15.43.63 (huis). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Vrouwen genieten de voorrang in die functie, waarin zij duidelijk onder vertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt daarom na drukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 784 zo spoedig mogelijk ,/.;v te zenden aan de Directie Onder wijs van de gemeente Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Reeds ingezonden sollicitaties blijven van kracht. m INTERUNIVERSITAIR INSTITUUT VOOR RADIOPATHOLOGIE EN STRALENBESCHERMING Bij het J. A. Cohen Instituut, Interuniversitair Instituut voor Radiopathologie en Stralenbescher- ming, is per 15 juli 1983 de functie vacant van Vereist voor deze functie: De aanstellling geschiedt in tijdelijke dienst voorlopig voor een half jaar, gedurende 32 uur per week. Met de mogelijkheid van verlenging. Salaris volgens rijksregeling naar opleiding en ervaring. Maximaal f 3.066,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de administratief directeur van het J. A. Cohen Instituut, I.R.S. J. A. L. van Leeuwen, Rijnsburgerweg 86, 2333 AD Leideh, onder vermelding van vac.nr. IRS/83/V/002. De Schooladviesdienst Leiden, werkzaam voor het openbaar en bijzonder kleuter- en lager onderwijs, alsmede het buitengewoon onderwijs te Leiden en Oegstgeest, vraagt per 1 september 1983 een voor 15V2 of max. 17V2 behandeluren per week. Boven de behandeluren komen 4 overheaduren die op de woens dagmiddag zijn gepland voor overleg e.d. Het salaris bedraagt volgens de landelijke normen bij een volledige taak van 25 V2 behandeluren per week min. 2.554, max- f 3.919, per maand. Er zijn bij de Schooladviesdienst Leiden thans 7 logopedisten werkzaam. Zij werken niet op scholen voor buitengewoon onder- wijs. Iedere logopediste is lid van dingsteam. Belangstelling voor onderwijszaken is onmisbaar. De gemeentelijke rechtspositionele regelingen zijn van toepas sing. De vakanties zijn gelijk aan die van het openbaar lager on derwijs. Voor inlichtingen of het aanvragen van een taakomschrijving kan contact worden opgenomen met mw. Bosscher en/of de directeur van de dienst onder tel.nr. 071 - 122146. Voor inhoudelijke informatie kunt u zich wenden tot de logope disten onder tel.nr. 071 - 122146 's woensdags van 13.00 - 17.00 Sollicitaties binnen een week te richten aan de directeur van de Schooladviesdienst Leiden, drs J.L.de Bil, Postbus 11115, 2301 EC Leiden. multidisciplinair begelei- Zo'n vriendelijke stem heeft u beslist nodig. Vriendelijk en enthousiast tegelijk. Want u zal per telefoon veelvuldig onze afnemers en potentiële afnemers benaderen. Met als doel hulpmiddelen voor de administratieve organisatie en kantoor- efficiency te verkopen. Als Wij, Samsom Data Systemen in Alphen aan den Rijn leveren een breed assortiment produkten en diensten op het terrein van de kantoorefficiency en administratieve organisatie. Binnen onze organisatie zorgt de marktgroep Efficiency o.m voor de verkoop van opbergsystemen, admini stratiesystemen, computersupplies en planningssystemen. En daarvoor zal u de orders in de wacht moeten slepen. Onder andere, want u zult per telefoon ook andere zaken moeten regelen. Informatie geven bijvoorbeeld. En klach ten en retourzendingen afhandelen. Kennis van de administratieve gang van zaken in het bedrijfsleven heeft u voor deze functie wel nodig. En natuurlijk een goed gemotiveerde commerciële instelling. Dit alles theoretisch gebaseerd op een opleiding van Havo of Meao niveau Bent u zo tussen de twintig en de dertig en heeft u belangstelling voor deze functie aarzel dan niet om te bellen. De heren Tinselboeren Hekman geven u graag meer informatie Hun telefoon nummers zijn respectievelijk (01720) 62502 en 62335. Met de heer llgen van Personeelszaken kunt u een afspraak maken voor een oriënterend gesprek. Zijn telefoonnummer is (01720) 62043. Schriftelijke reacties kunt u richten aan Samsom Data Systemen bv, afdeling Personeelszaken t.a.v de heer B. G. C. llgen. Prins Bernhardlaan 10, 2405 VT Alphen aan den Rijn Samsom Data Systemen Samsom Data Systemen bv is een onderdeel van de Wolters Samsom Groep nv NEDER LAND Ontwerp Produktie van Printplaten. De divisie produktie van printplaten van CAD Nederland vraagt: Door toename van het werk is er op verschillende afde lingen binnen ons bedrijf een tekort aan personeel. Wij zoeken daarom jonge aktieve medewerkers die bereid zijn zich in te zetten op de afdeling(en), binnen de pro duktie. Wij kunnen u in ieder geval verzekeren van zelfstandig, afwisselend werk met een jong team van kollega's. Leeftijd: 18-20 jaar. Opleiding: geen voorkeur, de specifieke bedrijfsoplei ding ontvangt u bij ons intern. Een premievrij pensioen, variabele werktijden, en een dertiende maand zijn goede secundaire arbeidsvoor waarden die wij binnen ons bedrijf hanteren. Industrieweg 12 Postadres: Postbus 87, 2380 AB Zoeterwoude-RIjndljk. Oegstgeest, R.K. IVO Scholengemeen schap, "Duinzigt", vraagt per 1 september 1983 een 10 tot 15 uur, 2e of 3e graads) Inlichtingen bij de directeur drs. A.J. Vermet, telefoon 071-173473. Brieven te richten aan het bestuur van de bovenvermel de Scholengemeenschap, p/a Postbus 1228, 2340 BE Handschoenen en Lederwaren B.V. te Heemstede zoekt voor uitbreiding van het verkoopteam een: voor Nederland, België en W-Duitsland. De kandida(a)t(e) is een representatieve persoonlijkheid met verkoepervaring in bipnen- en buitenland. Sollicitanten met vakkennis van Lederwaren genieten de voorkeur. Zij die belangstelling hebben voor deze funktie met perspectieven worden verzocht schriftelijk te solliciteren DirektieLaimböck Handschoenen en Lederwaren B.V. Herenweg 133 2105 MG Heemstede Christus Koning Mavo Hazerswoude, Helène Swartplantsoen 37 tel. 01714-2293 Gevraagd per 1-8-'83 docenten voor: HANDELSKENNIS ECONOMIE (±4 uur) MUZIEK (2 uur) TEKENEN (4uur, Brieven te richten aan Secretariaat RK Mavo, Jan Steenstraat 18. 2391 EC Ha zerswoude dorp. Ook niet bevoegden kunnen solliciteren. M ru M N X X W is Zilveren Kruis Ziektekostenverzekering behoort met haar 17 vestigingen en ruim 230.000 verzekerden tot de grootste ziektekostenverzekeraars in Nederland en werkt samen met Intermed Schadeverzekeringen N.V. en Intermed Levensverzekeringen N.V. Het hoofdkantoor van de Zilveren Kruis Groep, met rond 185 medewerkers, is gevestigd op het landgoed "De Goohorst" te Noordwijk, Voor de afdeling Administratieve Organisatie zoeken wij op korte termijn een De werkzaamheden zullen onder meer bestaan uit: - ontwikkelen en invoeren van administratieve systemen; - het beheer van diverse instructieboeken, waaronder mede wordt verstaan het testen en regelmatig aanpassen van de opgenomen administratieve procedures; - het verlenen van administratieve ondersteuning bij invoering van nieuwe of aangepaste automatiseringssystemen; het beheer en actueel houden van bestaande week- of maandoverzichten. Onze gedachten gaan uit naar candidaten in de leeftijd tot 30 jaar met een vooropleiding op VWO- niveau. Een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid alsmede kennis van automatisering en administratieve organisatie is een vereiste. Een psycho-technisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Spoedige indiensttreding is gewenst. Geïnteresseerden in deze functie die prijs stellen op een goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een prettige werksfeer in een unieke omgeving, worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de afdeling personeelszaken. Zilveren Kruis Ziektekostenverzekering Van de Mortelstraat 4 Postbus 71 2200 AB NOORDWIJK SÜÉ Samenwerkend met Intermed verzekeringen

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 20