onroerendgoed j ONROERE ONRC ©n/eeaid qoed tevucöefiiM Michel Lekkages ONROERENDGOED onroerendgoed m onroerendgoed onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed veed WOONHUIS, menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv UGTV0ET PROPER 1 KAPTE YNSTRAAT 1 f215.000.- Geheel geïsoleerd hoekhuis met achtertuin (Z) in de Pro- fessorrenwijk, vrijstaande stenen schuur en achterom. In deling: entree, gang, grote L-kamer met nis, open haard, lichte grenen vloer en deur naar de tuin. 1e et.:'voorka mer over hele breedte met wastafel, grote woonkeuken over hele breedte met wit betegelde vloer en inbouwapp.. grote provisiekast onder de trap met aansl. koelkast, toi let. 2e et.: vaste trap, overloop met dakkapel, badkamer met douche en aansl. wasautomaat, achterkamer met raam. C.V.gas, gasgeiser, boiler. Stoffering blijft. Direkt te aanvaarden van PARTIKULIER geheel gereno- in gezellige buurt. Ruime indeling. Beg. gr.: wk. met openhaard, nw. keuken, douche met toilet, 2 slpk. Gas- en elektr. instal. vernieuwd in '81. Inl. tel. 071-217546. Op werkdagen na 18.00 uur. 2.350 M2 BEDRIJFSRUIMTE KATWIJK - SCHEEPMAKERSTRAAT 22 Het bedrijfscomplex op het industrieterrein "'t Heen" is zeer goed bereikbaar. Het gehele object is geïsoleerd, de be drijfsruimte is voorzien van warmeluchtheaters en de kanto ren en showroom van c.v. De indeling is als volgt: 1.150 m2 bedrijfsruimte en 150 m2 kantoorruimte op de begane grond en 700 m2 bedrijfsruimte en 350 m2 kantoor/showroom op de 1ste verdieping. Zeer aantrekkelijke financieringsmogelijkheden. breestraat 106 2311 cw lelden lelex 39302 majsb-nl lel.071-125041 TE KOOP LEIDEN Plet Helnstraat 15. Sfeervol stadshuisje met binnenplaats, in rustige hofjesachtige straat gelegen, nabij station en centrum. Ind.: entree, voor- en achterkamer, toilet en keuken. Vaste trap tussen voor- en achterkamer naar eerste etage waarop 2 slaapkamers met berging. Direkt te aanvaarden Vraagprijs: 72.000,- k.k. Munnlkenstraat 16. Zeer mooie bovenwoning in rustige straat gelegen. Ind.: ruime woonkamer, overloop, toilet, royale eetkamer met mod. keuken met diverse inb. app., balkon. Op de tweede etage: nieuwe badkamer met douche, aansl. wasapp., 2 mime slaapkamers. Op de derde etage: ruime bergzolder op stahoogte. Gas en lichtvoorzienin gen goed Vraagprlje: 97.500,- k.k. Moddermanstraat 20. In burgemeesterswijk gelegen, goed onderhouden 3/4-kamerap- partement op de begane grond. Ind.: ruime living ca. 9.5x3.5 mtr., twee slaapkamers, werkbalkon aan voorzijde, balkon aan achterzijde, ruime bergig. Eigen c.v.-installatie en lage servicekosten Vraagprijs: 98.000,- k.k. Wagnerpleln 62. Zeer goed onderhouden 4-kamerappartement gelegen in Zuid-West. Ind.: hal, ruime keuken, grote living met c.v., mime slaapkamers waarvan één kamer met balkon, toilet en douche. Lift en berging aanwezig. Service-kosten 120,- p.m. 100% hyp. mogelijk Vraagprijs: 98.000,- k.k. Corantijnstraat 66. Op 1ste etage gelegen 4-kamer appartement, nabij uitvalswegen naar A'dam en omliggende gemeenten. Ind.: ruime living met semi-openkeuken. Balkon op achterzijde met uitzicht over groenstrook. Balkon aan voorzijde. Ouderslaapkamer en twee kleinere kamers. Eigen CV-ketel. Lage servicekosten. Het geheel verkeert in goede staat van onderhoud. Hyp. met gem. garantie mogelijk Vraagprijs: 98.000,- k.k. Uiterstegracht 129. In binnenstad gelegen woonhuisje, bestaande uit: gang, living met granolwanden en een schrootjesplafond, ruime keuken, douche, toilet, zeer zonnige achtertuin, berging, op 1ste et.: 2 slaapkamers en een dakterras met betegeling. Gas en licht vernieuwd Vraagprijs: 98.000,- k.k. Dulvenbodestraat 7. Sfeervol verbouwde middenwoning met zonnige achtertuin, in rus tige woonwijk nabij Herenstraat gelegen. Ind.: entree, royale living met open haard, plavuizen vloer en balkenplafond, keuken met hardhouten kozijn en deur naar tuin, toilet en douche, aangebouwde schuur met wasmach. aansl. en geiser. Vaste trap naar voor zijde 2 kinderkamers, ruime ouderslaapkamer aan achterzijde, vliering. Gas en lichtvoor zieningen vernieuwd. Het geheel is schitterend verbouwd. Oplevering in overleg Vraagprijs: 126.000,- k.k. Onafhankelljkheldsweg 70. In moderne woonwijk gelegen parterre-woning met tuin rondom aan autovrije straat. (Koppelstein). Ind.: entree, royale living met semi-open keuken en c.v., toilet, gang met bergkasten, één ruime ouderslaapkamer en 2 kinderka mers, badkamer met wasmach. aansl., vaste wastafel en ligbad. Stenen schuur en tuin- kast aanwezig. Het geheel verkeert in optimale staat van onderhoud. Oplevering in overleg Vraagprijs: 129.000,- k.k Buys-Ballotstraat 47. In rustige straat (Prof.wijk) gelegen, perfekt onderhouden midden woning met royale achtertuin op het zuiden. Ind.: ruime woonkamer aan voorzijde dubbel beglaasd, balkenplafond, openslaande deur naar tuin, keuken en toilet. Trap naar eerste etage waaronder een grote provisiekast. Op etage: 2 kinderslaapkamers, luxe badkamer met ligbad en tweede toilet, "natte kamer" met aansl. wasmach., balkon. Op de zoldere tage: ruime ouderslaapkamer met grote bergkamer (mog. tot maken doka). Bijzonderhe den: veel isolatie, lage energiekosten, veel hardhout, grote badgeiser, luxe stoffering. Stenen schuur met licht en achterom Vraagprijs: 149.000,- k.k. Morsweg 24+24a. Lege benedenwoning met ruime living, keuken, toilet, douche en twee slaapkamers. Achtertuin van ca. 40 mtr. met aanlegsteiger. Bovenwoning is ver huurd en geeft ruime verdiensten voor de financiering van het gehele pand. (ca. 26.000,-per jaar). Oplevering in overleg Vraagprijs: 249.000,- k.k. Wilt u uw huis verkopen, neem dan vrijblijvend contact met ons op om over de mogelijkheden te praten. Wij zoeken voor onze relaties woonhuizen In en in de directe omgeving van Leiden. Een telefoontje aan ons kantoor is vol doende om een voor u passende afspraak te maken. Wij zoeken in alle prijsklassen. Bezichtigingen van alle voorgemelde panden alleen in overleg met ons kantoor. ALGEMEEN BEMIDDELINGSBURO VERZEKERINGEN VASTGOED FINANCIERINGEN HYPOTHEKEN HERENSTRAAT 7 - 2313AD LEIDEN - TEL. 071-130841 130842 LEIMUIDEN, WESTERDIJK 33. Boerderij gelegen op 1780 m2 eigen grond met 45 meter kade, welke een open verbinding heeft met diverse plassen. Ind.: hal 2.20x4 m, werkkamer 4.20x3 m, toilet, berging, spoelhok 3x7 m, keuken 4x5 m, opkamer 4x3 m, met kapel, kelder 9x3 m, met pekelbakken, hal 2x5 m. Woonkamer (voor) 5x5 m. Oude plavuizen vloer en balkenplafond, badka mer. Stal verbouwd als woonkamer 10x18 m met zitkuil. 1e Etage: speelzolder 13x18 m, 4 slaapkamers 4x3 m. Het voorhuis is en blijft bewoond. Zomerhuisje is leeg, houten schuur 3.80x5 m. Hooiberg 10x10 m. Groot voor terrein 17x27 m. Het voorhuis heeft een rieten dak bouw jaar 1680. Het achtergedeelte heeft een pannendak bouwjaar 1922 Vraagprijs: f438.000,- Goedhart Vastgoed Herenweg 32 - RIJNSATERWOUDE, 01721 -9973 071 -313527 NIEUWBOUW HALVE VILLA'S AAN DE RIJN Aan de VALKENBURGSEWEG t.h.v. no. 5 en 7, naasl de HAAGSCHE SCHOUW gemeente Leiden, zijn thans in aanbouw 2 halve villa's, elk met een inhoud van 725 m3, bestaande uit een voorhuls met inpandige ga rage, ruime slaapkamer met douche, achterhuls: ruime woonkamer met keuken, 2 slaapkamers, badkamer compleet en balkon. C.V. en wasruimte. In de achtertuin komt een gemeenschappelijke Insteekhaven; eigen grond 350 m2. Thans kan nog met uw persoonlijke wensen rekening worden gehouden. Vraagprijs zonder bijkomende kosten 430.000,- Makelaarskantoor van Brero aan uw dak, goot'enz.? Voor alle loodgieterswerkzaamheden reparaties, wasautomaten, koelkasten, gashaarden, geisers enz. KRAA1ERSTRAAT10 Lalden - Telefoon 071-122355 NIEUW IN VERKOOP Voorschoten, De Sav. Lohmanplantsoen 88. Hoe kwoning met voor- en achtertuin, schuur en achteruit gang. Verkeersvrij gelegen aan pleintje met speeltoe stellen. Beg. grond: entree, hall met toilet, woonkamer over de gehele breedte, open keuken. 1e etage: over loop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en aan sl. wasapp. 2e etage: vaste trap, grote lichte slaap/werk- zolder met zowel voor als achter een dakkapel. Het pand is voorzien van c.v.-gas. Aanvaarding in overleg. 195.000,- k.k. De Kaag, Beatrlxlaan 24. Moderne 2 onder 1 kap wo ning met voor- en diepe zonnige achtertuin waarin een overdekt terras en kompleet ingerichte sauna. Het pand wordt met een geheel nieuwe stoffering opgeleverd. Beg.grond: entree, kelderkast, toilet, moderne half open keuken, grote L-vormige woonkamer met open haard. 1e etage; 3 kamers, badkamer, overloop, balkon. 2e eta ge: zeer origineel verbouwde slaapetage, voorzien van kastenwand met spiegels en open badkamer. Een huis dat zeer beslist het bekijken waard is. 298.000,- k.k. Lelden, Driftstraat 34-34a-34b. Bedrijfsruimte met 2 verhuurde bovenwoningen. De bedrijfsruimte wordt leeg opgeleverd. Vloeroppervlak beg. grond ca. 58 m2. Zeer geschikt voor fitness-centrum d.m.v. aanwezigheid van douche- en toiletruimte. 125.000,- k.k. Lelden, Oude Rijn 39. Representatief bedrijfspand, voor velerlei doeleinden geschikt mogelijk eveneens voor bewoning geschikt te maken. Vloeroppervlak zowel op de begane grond als op de 1e etage ca. 200 m2. Uitbreiding mogelijk na geschikt maken van zolderruimte op 2e etage. Zeer spoedig leeg opleverbaar. 295.000,- k.k. IN PRIJS VERLAAGD Oegstgeest, Outjpnhoflaan 23. Middenhuis met voor- en achtertuin op het westen, schuur, achteruitgang. Het pand verkeert in goede staat van onderhoud, gaska chels. Beg. grond: woonkamer met parketvloer en open haard, keuken, gang, toilet en trapkast. 1e etage: 3 ka mers, douchekamer, apart toilet, overloop. 2e etage: grote kamer met dakkapel over de gehele breedte, zol derberging. Aanvaarding in overleg. 168.000,- k.k. Lelden, Lammenschansweg 67. Ruim herenhuis met voor- en achtertuin, achteruitgang, houten schuur. Gun stig gelegen t.a.v. uitvalswegen. Het pand is redelijk on derhouden en spoedig leeg te aanvaarden. Beg. grond: entree, gang met trapkast en toilet, kamer en suite, keu ken. 1e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad, overloop met diepe kast, 2e etage: 1 kamer, zolder zeer geschikt voor het maken van een of meer kamers, f 199.000,- k.k. Lelden, Boerhaavelaan 12. Nabij centrum en Acade misch Ziekenhuis gelegen grootbedrijfs-kantoorpand, voor- en achtertuin ca. 25 mtr. diep. Het pand verkeert in een goede staat van onderhoud, c.v.-gas. Beg. grond: woonkamer, tussenkamer, achterkamer, entree, hal, toi let, zijkamer, kelder. 1e etage: 3 kamers, archiefruimte, toilet, overloop, balkon aan de voorzijde, 2e etage: 3 kamers, keuken, toilet, overloop, balkon aan de voorzij de. Aanvaarding in overleg. 295.000,- k.k. Leiden, Rapenburg 116. Goed onderhouden kantoor pand op zeer representatieve stand. Ruim voldoende parkeergelegenheid in direkte omgeving. Indeling: gang, hall met toilet, voorkamer, tussenkamer, achterkamer, mooi aangelegde achtertuin (7x12 mtr). 1e etage: 4 ka mers, 2e etage: grote zolderruimte met opstelling c.v.- gas. Huidige benutte kantoorruimte 140 m2. Uitbrei dingsmogelijkheden op de 2e etage. Het pand is ook geschikt te maken voor bewoning, en heeft een achter om 315.000,-k.k. B.V. makelaardij o.g. OEGSTGEEST. PASSAGE 12 TEL 071-170741* 4}t x Gezellig en sfeervol groch- tenhuis (monument). Rapenburg 89 Deze unieke woning ligt gunstig ten opzichte van de zon (voor- en achterzijde) en beschikt over een ruime patio/tuin 11 meter). Parterre entree: brede stoep, hal met meterkast, fietsenberging, vloertegels, 3-gelede living met grenen- Houten vloer en karakteris tieke boogverbindingen, be staande uit: luxe woon/eet- keuken met diverse appara tuur; tussenkamer met wijn kelder, bergkast en tropop- gang; achterhuis, met door gong naar de patio, bevin den zich een toilet, ruimte voor de wasmochine en een ruimte voor de c.v.-/warm- waterinstallatie (met verko perde boiler). Zonnige pa tio/tuin, leuk ingedeeld, schuur/werkplaats. Ie Ver dieping: overloop, 2e toilet, luxe bodkamer met wasta fel, douche en ligbad, 2 mooie (slaap/studeer)ka- mers; 2e verdieping: over loop met 3e toilet en grote wastafel, 2 slaapkamers onder originele houten dak constructie. Vraagprijs: 325.000,- k.k. Nic. Beetsstraat ID Leuk woon/winkelpand oan de rand van het centrum. Indeling: entree, winkel ruimte, toilet en keukentje, binnenplaotsje, le etage: overloop, keuken, douche, grote woonkamer met bal kon en zijkamertje. 2e Eta ge: grote zolder met ber ging. Direkt te aanvaarden. Vraagprijs: 79.000,- k.k. Hogewoerd 13 In het centrum gelegen stadspand met tuintje. In deling: entree, gong, eetka mer met keuken, toilet, rui me achterkamer met keu ken en tuintje c.q. plaats, le verd.: gang, voorkamer, achterkamer, moderne badkamer met ligbad, apar te douche, dubbele wasta fel, apart toilet. 2e verd.: overloop, achtersiaapka- mer, kinderslaapkamer en bergkamer. De verwarming geschiedt d.m.v. gaska chels, gasboiler. Ruime wo ning, eventueel in tweeën te bewoning. Oplevering: in overleg Vraagprijs: 179.000,- k.k. Cormorontwerf 3 Goed onderhouden tussen woning, voorzien van dub bele beglazing, open haard, c.v.-gas, stenen schuur en ruime achtertuin met apar te schuur. Indeling: hal, toi let, woonkamer met half open keuken en open haard en plavuizen vloer. Berg kast in de kamer. 1 e Etage: overloop, 3 fijne slaapka mers, badkamer met lig bad, vaste wastafel en 2e toilet. 2e Etage: ruime zol derkamer met berging. Op levering in overleg. Lindestraat 4 Goed onderhouden en gun stig gelegen tussenwoning, voorzien van een zonnige achtertuin. Indeling: entree, hol, toilet, luxe keuken en bijkeuken, woonkamer met openslaande deuren naar de tuin, le etage: volledige badkamer en drie slaapka mers en 2e toilet. Opleve ring in overleg. Vraagprijs: 159.000,- k.k. Hooigracht 45 Woon/winkelpand met gro te, mooie bovenwoning (verbouwd). Ook van het winkelgedeelte mag woning gemaakt worden. De huidi ge indeling bestaat uit: en tree, winkel, kelder, kan toortje, gang met toilet en bovenopgang, kantoor, atelier, 1 e etage: hal, woon- komer met 'n open haard houten keuken met appara tuur. Achterzijde grote slaapkamer met zonneter ras met veel privacy. 2e Etage: 2 slaapkamers, gro te overloop met een dou che, wastafel, toilet en een wasruimte. 3e Etage: grote zolder met onbeschoten kap. Voorzien van c.v.-gas en het geheel biedt veel mo gelijkheden. Vraagprijs: 198.000,- k.k. Vrouwensteeg 5 Groot verbouwd winkel pand in goede staat van onderhoud en uitstekend geschikt als restaurant of eethuis. Totaal vloeropper vlak: 120 m2. Toiletten aanwezig. Bovenwoning is voorzien van 4 kamers, keuken, toilet en douche. Centrale verwarming aan wezig. Elektra gas riool vernieuwd. Direkt te aan vaarden. Vraagprijs: 179.000,- k.k. Achthovenerweg 20 Schitterend gelegen land huis aan de Oude Rijn te Leiderdorp, 330 m2 grond en gebruik van haventje, garage en zonnige tuin. Indeling: rui me hal, woonkamer met open haard, openslaande deuren naar de tuin met waterput, zijkamer, royale luxe keuken met diverse ap paratuur, cv-ruimte, bijkeu ken annex garage, le eta ge: 3 kleine en 1 grote slaapkamer, badkamer, bergruimte en balkon/dak terras aanwezig. Alge meen: het pand heeft vrij uitzicht, een gunstige a ligging en is uitstekend derhouden, wordt gestof feerd opgeleverd. Opleve ring in overleg. Vraagprijs 305.000,- k.k Irenestraat 34 In uitmundende staat onderhoud verkerende ning met uitgebouwde keu ken, voor- en achtertuin met berging. Indeling: tree, hal met toilet en derobe, woonkamer met open haard, open uitge bouwde zeer luxe eikenhou ten keuken met apparatuur en eetbar, le Etage: loop, 3 slaapkamers, bad kamer met vaste wastafel, dakkapel en berging. De woning is gelegen in een gezellige wijk nabij scholen en winkelcentrum, heeft een overkapping in de tuin met vaste barbecue. Vraagprijs: ƒ198.000,- k.k. Laan v. Ouderzorg 153 Magnifiek verbouwde en sfeervol ingerichte 5-ka- mer-maisonnette op de 2e- en 3e verdieping, indeling: entree, hal met toilet, luxe, moderne keuken met appa ratuur, slaapkamer, ruime woonkamer en aparte eet kamer, zonnig balkon. 3e Verd.: 2 slaapkamers met badkamer. In de onder bouw is een berging. Vraagprijs: 160.000,- k.k. Obool 17 Goed gesitueerd 2-kamer appartement voorzien van berging in de onderbouw, ruim terras op de zuid-zijde, en gelegen op de eerste woonlaag. Indeling: entree, hal, woonkamer, open keu ken, grote slaapkamer aan de achterzijde, badkamer met ligbad, vaste wastafel, aansl. wasmachine, toilet. Het geheel is goed onder houden en voorzien van c.v.-gas. Oplevering in overleg. Premie overdraag baar. Vraagprijs: 99.000,- k.k. Brederode 26 In uitmuntende staat verke rende woning met voor- en achtertuin met berging. Vrij uitzicht. Indeling: entree, hal met toilet en tropop- gang, woonkamer met open haard, luxe, open ei ken houten keuken met ap paratuur. le Verd.: over loop, 3 slaapkamers waar van 1 met vaste wastafel, douche met toilet en vaste wastafel. 2e Verd.: over loop met berging, 1 grote slaapkamer met dakkapel, 1 kleinere slaap/studeerka mer, c.v.-gos, badgeiser, ged. thermopane. Opleve ring: in overleg. Vraagprijs: 189.000,- k.k. Soeverein 37 Zeer goed onderhouden 2- kamerappartement boven het "Winkelhof". Vrij uit zicht. Indeling: entree, hal met toilet, woonkamer met terras en berging. Open keuken met doorkijk naar de woonkamer; 1 slaapka mer met badkamer met lig bad en vaste wastafel en wasmachine aansluiting. In de onderbouw is een ber ging. Het appartement is met een lift te bereiken. Vraagprijs: 105.000,- k.k. Soeverein 49 Fraai gelegen 3-kamer-mai- sonnette boven het winkel centrum "Winkelhof". In deling: entree, hal met toi let, woonkamer met ruim en zonnig balkon, berging, woon-eetkeuken. le Verd.: overloop, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad en vaste wastafel. Het oppar- tement is te bereiken met een lift. Servicekosten: 300,- per maand incl. centrale verwarming. Vraagprijs: 139.000,-k.k. Doezastraat 15. Leiden. Tel. 071-133222* Nassoulaon 68 Riante geschakelde, semi- bungalow op 364 m2 eigen grond met garage, voor- en grote achtertuin. Indeling: entree, hal met toilet, toe gang tot garage, ruime, moderne living met open haard, plavuizen vloer, mo derne luxe open keuken. 1 Groté ouderslaapkamer met badkamer met ligbad en vaste wastofel, 2 slaap;- kamers met aparte douche wastafel. De gehele woning- is onderkelderd, de ouders laapkamer geeft toegang tot de tuin. Diverse luxe is aangebracht zoals inge bouwde spots, studeer- hoek, convectorputten etc. Vraagprijs: 399.000,- k.k. Nassaulaan 52 Half-vrijstaande,ruime wo ning met garage, 3 zijden tuin en bergipg. Indeling: entree, hal met toilet, L-vor mige woonkamer met open haard, moderne luxe open keuken met eetbar, plavui zen vloer, le verd.: over loop, 3 slaapkamers, groot balkon, badkamer met lig bad, toilet, douche en was tafel. (Alle slaapkamers hebben een wastafel). 2e Verd.: overloop, zeer grote ouderslaapkomer met kap/ toilet-tafel, studie-hoek. C.v.-gas, badgeiser, grote dakkapel, zonnige tuin; in perfecte staat van onder houd. Vraagprijs: 256.000,- k.k. Nassaulaan 132 Exclusieve splitlevel woning met verwarmde dubbele garage, bouwjaar 1977. Uitstekende zonligging en zeer royale tuin. De woning _n thermopane beglazing en optimale iso latie. Indeling: entree, ruime hal, living met werkhoek (72m2), open haard, mo- derne keuken met alle ap paratuur.- Schuifpui naar terras met buiten-open haard. Overal plavuizen- vloeren. le Verd.: 4 ruime slaapkamers waarvan twee met balkon, badkamer met ligbad en douche, apart toi let, ruime berging. Vraagprijs: 389.000,- k.k. Zonnedauwlaan 73 Leuk en rustig gef. hoek woning met voor- en zeer royale achtertuin. Indeling: entree, hal, woonkamer met parketvloer, open keu ken en toegang tot de tuin. le Verd.: overloop, 3 slaap kamers, badkamer met toi let, bergkast, 2e verd.: over loop met berging, c.v. en boilerruimte, 4e slaapkamer met dakkapel. Op 3 min. af stand van de Braassem- mermeer. Algemeen: rusti ge omgeving, mogelijkheid om een garage naast de woning te bouwen. Vraagprijs: 149.000,- k.k. Wotertuin 50 In het bungalowpark "De Watertuinen" gelegen vrij staande recreatiewoning op 415 m2 eigen grond en een ligplaats voor een boot in de nabij gelegen jachtha ven. Indeling: entree, toilet, woonkamer met plavuizen- vloer, open keuken, badka mer met ligbad en vaste wastofel. le Verd.: slaapvi- de en slaapkamer met losse kasten. Naast de woning is gelegen een dubbele ber ging met c.v.-ketel en buiten open haard met ter ras. Vaste lasten: 825,- per jaar voor onderhoud park en 50,- huur voor achter de tuin gelegen grond van 75 m2. Vraagprijs: 198.000,- k.k.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 28