BB SERVICE-TECHNICUS Nissan computer operators arbeidsdeskundige (m/v) projektkoördinator LEERKRACHTEN soneel PERSONEEL, PERSONEEÜ^™- I pm*S^ ,r^ persom :EL Gemeenschappeluke Medische Dienst pacftaii TfrnmStudio HAARSTYLIST(E) leid(st)er gezinsverzorging ^NASHUA zieken- verzorsende voor de nachtdienst Mariënweide/ Mariëngaerde MEDEWERKER M/VR PEfiSO€£e,,an- De Gemeenschappelijke Medische Dienst is een landelijke organisatie op sociaal-medisch gebied, werkzaam in het kader van de sociale verzekeringen. Het werkterrein omvat een gebied waar gezondheidszorg en revalidatie, arbeid, sociale zekerheid en welzijn elkaar raken en gedeeltelijk overlappen. Voor de complexe taken op dit gebied heeft de GMD ruim 1200 voor het merendeel hoog geschoolde medewerkers in dienst. Daarnaast zijn ruim 2000 mede werkers van het Gemeenschappelijk Administratiekantoor, de admini strateur van de Dienst, bij de werkzaamheden ingeschakeld. De taken op het gebied van onderzoek en begeleiding ten aan zien van degenen die een beroep moeten doen op AAW, WAO, regelingen van het Ministerie van VRO etc. leiden jaarlijks tot 400.000 adviezen aan de bedrijfs verenigingen en andere opdracht gevers. Bovendien is de GMD verantwoordelijk voor ca. 50.000 in bruikleen verstrekte hulp middelen. Tevens geeft de GMD mede richting aan het beleid op het gebied van de sociale verzekeringen. De Dienst omvat een centraal kantoor in Amsterdam en 32 over het land verspreide vestigingen. De sollicitatieprocedure: Een psychologisch en medisch onderzoek maken deel uit van de selektieprocedure. De test resultaten worden na toestemming van de sollicitant aan ons ter beschikking gesteld. Voor meer informatie kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer H. Teeuw (020) 87 25 85. Uw schriftelijke sollicitatie dient uiterlijk 6 juni in het bezit van de afdeling Personeelszaken te zijn. De sociaal-medische advies- en begeleidingstaak van de GMD wordt uitgeoefend in teamverband door verzekeringsgeneeskundigen, arbeids- deskundigen en wetstechnici. Voor de vestiging te Leiden zoeken wij een medewerker die opgeleid wil worden tot Funktie-informatie: het rapporteren en adviseren inzake de mate van arbeidsongeschikt heid het treffen van voorzieningen in de werksituatie tot behoud en/of herstel van de arbeidsgeschiktheid het begeleiden naar aangepaste arbeid het realiseren van voorzieningen in de dagelijkse leefsituatie ter bevordering van de zelfstandigheid en de mobiliteit van gehandikapten het adviseren omtrent woning aanpassingen. Funktie-eisen: een voltooide hogere beroeps opleiding, in technische of sociale richting een ruime en gevarieerde bedrijfs ervaring van minimaal 5 jaar een leeftijd tussen circa 30 en 40 jaar het vermogen om beoordelingen en adviezen in duidelijke en goed geargumenteerde taal vast te leggen. Wij bieden: een zelfstandige ambulante werk kring, waarbij het leggen en onderhouden van kontakten een voorname rol speelt een taakgerichte opleiding met stageperioden en begeleiding onder mentorschap een aanvangssalaris tussen 4154,- en 5120,- per maand terwijl het te bereiken maximum salaris 5674,- bedraagt goede sekundaire arbeids voorwaarden waaronder 6,33% eindejaarsuitkering. Kandidaten dienen binnen een straal van 30 kilometer van de genoemde standplaats te wonen. In verband met het ambulante karakter van de funktie is het rijbewijs B-E vereist. Kort samengevat: wij zoeken óf een technikus met daadwerkelijke sociale belangstelling óf een deskundige op het terrein van de mens wetenschappen met praktisch technisch inzicht. Wanneer u meent over deze kombinatie van technische en sociale vaardigheden te beschikken, nodigen wij u uit naar de funktie te solliciteren, met uitvoerige gegevens omtrent uw opleiding, ervaring en sollicitatie- motief. Bos en Lommerplantsoen 1, 1055 AA Amsterdam. zoekt op korte termijn een ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER op secretaresse-niveau middelbare opleiding leeftijd 20-25 jaar goede spreek- en schrijfvaardigheid Nederlands en Engels in bezit van rijbewijs BE Voor verdere Informatie en sollicitatie'kunt u contact opnemen met de heer F.A. Bussen, personeelszaken Nissan Motor Nederland b.v., Vennestraat 13, 2161 LE Llsse, tel. 02521-19020. Chauffeur/ verkoper Pact bouwservice is een onafhankelijk bouwkundig adviesburo, gespecialiseerd op het gebied van bedrijfshuisvesting. Het belangrijkste kenmerk van onze werkwijze is de totale advisering en koördinatie van het gehele bedrijfshuisvestingsproces. D.w.z. vanaf de 1e fase, haalbaarheidsonderzoek en lokatiekeuze, via ontwerp en direktievoering tot en met de inrichting en ingebruikname van de nieuwe of verbouwde bedrijfshuisvesting. Veel van onze opdrachtgevers zijn bedrijven die in het kader van de stadsvernieuwing en/of milieuproblematiek geheel of gedeeltelijk moeten worden verplaatst. Daarnaast zijn wij werkzaam op het gebied van woningbouw en renovatie. Wegens uitbreiding van onze aktiviteiten zoeken wij kontakt met belangstellenden voorde funktie van: Kandidaten dienen te beschikken over ervaring op het gebied van planvoorbereiding, ontwerpen, direktievoering en financieel/administratief begeleiden van bouwprojekten. Gezien de vele kontakten met opdrachtgevers, overheidsfunktionarissen, uitvoerende bedrijven etc. is een uitstekende kommunikatieve vaardigheid vereist. Opleidingsnivo: H. T.S.-Bouwkunde of gelijkwaardig. Leeftijdsindikatie: 25 tot 35 jaar. Belangstellenden worden uitgenodigd zich uitsluitend schriftelijk, onder vermelding van de gebruikelijke gegevens, te richten tot de direktie van Pact Bouwservice, bouwadviesburo, Van Klaverweijdeweg 11,2355 AA Hoog made. bouwadviesburo, van klaverweijdeweg 11, 2355 AA hoogmade, tel. 01712-2056 Haar studio Jacques, gevestigd aan' de Hoofdstraat te Noordwijk aan Zee, zoekt op zeer korte termijn een die in staat is vorm te geven aan vele haar-variaties, zichi gemakkelijk aanpast aan het jonge, dynamische team en zowel heren als dames moeiteloos kapt. Is het 'vak' nog steeds een uitdaging? Neem dan zo spoedig mogelijk kontakt op met Jacques Kneybèr, Hoofdstraat 3, 2202 ES Noordwijk aan Zee, telefoon 01719-17388. Privé bellen kan 's-avonds ook: 01719-15602. De Stichting Maatschappelijke Dienst verlening Bollenstreek is een instelling voor gezinsverzorging en algemeen maatschappelijk werk. Er wordt gewerkt vanuit vier plaatselijke bureaus. Per 1 september 1983 (zo mogelijk eerder) ontstaat een vakature voor een voor 40 uur per week. Tot de voornaamste taken behoren: beoordeling van de hulpvragen, organisatie en begeleiding van de hulpverlening, het onderhouden van kontakten met hulpvragers en helpsters/verzorgsters, het op plaatselijk niveau verzorgen van externe kontakten, het deelnemen aan (sub-l teamvergaderingen, het leveren van bijdragen aan het beleid, het verrichten van administratieve taken, behorend bi) de hulpverlening. De CAO-welzijnswerk is van toepassing. Standplaats: in principe Lisse. Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de hoofdleider, de heer j. roos, telefoon (02522) 1 91 27. Sollicitatiebrieven onder vermelding van sollicitatie" op de enveloppe vóór 28 mei 1983 te zenden aan de direkteur, de heer P van Oers, Emmalaan 2, 2171 cv sassenheim. STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING BOLLENSTREEK Nashua (Nederland) B.V. is een zelfstandige, geheel onder Nederlandse leiding staande lediging t an Nashua Corporation. Het n/oi dtrbedrijf is gevestigd in Neu Hampshire, in de Verenigde Staten van Amen ka. Nashua Cotporation is één van 's werelds grootste concerns op het gebied van kopieer-/dupliceer-apparatnur. Nashua kopieer apparaten liggen ongekend /joog in de markt en vinden in snel tempo een steeds groter afzetgebied. Nashua blijft groei at en dat is dan ook de reden waarom u ij steeds op zoek zijn naar nieuwe matsen. Nashua Nederland ln> Zonnebaan 33 3606 CH Maarssenbrotk tel 030-13 N 34 Door die groei zoeken wij op dit moment een service-technicus in het rayon Leiden. Om in aanmerking te komen voor deze funktie, dient u aan de volgende eisen te voldoen: - opleiding op MTS-clcktrotcchnisch niveau - in het bezit te zijn van een rijbewijs B/E - ca. 30 jaar te zijn - woonachtig te zijn in bovengenoemd rayon - bij voorkeur enige ervaring in een technische buitendienst funktie te hebben. Na uw opleiding van 2 maanden krijgt u de beschikking over een auto van de zaak. Een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zijn vanzelfsprekend. Heeft u interesse in deze baan? Stuurt u dan uw schriftelijke reaktie zo spoedig mogelijk aan Nashua (Nederland) B.V., Postbus 1525, 3600 BM Maarssen, t.a.v. de heer A.A. Berkelaar, afd. Personeelszaken. COPIERS Kloosterbejaardenoord Mariënweide Mariëngaerde te Warmond (160 bewoners) zoekt voor indiensttreding per 1 juli a.s. een De werktijden zijn van 23.00 tot 7.00 uur in een systeem van 7 nachten werken en 7 nachten vrij. Van gegadigden verwachten wij, dat zij in het bezit zijn van het diploma Ziekenverzorging en bij voorkeur be schikken over ervaring in de verzorging van bejaarden. De CAO-Bejaardentehuizen is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de dienst Personeelszaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond. BEJAARDENOORD TE WARMOND Bij de Verpleging Ziektekostenverzekering is op de administratie een plaats vacant voor een jonge accu rate. Opleiding Mavo/Havo niveau Schriftelijke sollicitaties te richten, voor 25 mei 1983, aan het kantoor van de Verpleging Ziekte kostenverzekering, Postbus 530, 2220 AM Katwijk ZH, onder vermelding van de letters EM. DE R.K. TECHNISCHE SCHOOL "St. PAULUS" TE HILLEGOM vraagt met ingang van het schooljaar 1983-1984 aan de afdeling Ito en of ito in de volgende vakken Motorvoertuigentechniek theorie ca. 19 uur Mechanische techniek theorie ca. 29 uur Vaktekenen ca. 22 uur Bouwtechniek praktijk ca. 15 uur Elektrotechniek praktijk of theorie ca. 14 uur Handvaardigheid ca. 25 uur Creatief tekenen ca. 16 uur A.V.O. ca. 25 uur Algemene techniek ca. 25 uur Behalve volledige weektaken en combinaties zijn ook deeltijdbetrekkingen mogelijk. Schriftelijke sollicitaties worden zo spoedig moge lijk Ingewacht bij het bestuur, Garbialaan 4, 2182 LA HHIegom. Inlichtingen worden verstrekt door de direkteur, de heer H.J.A. Graas, tel. school 02520-17190; privé 02502-7410. SOCIETY FOR WORLDWIDE INTERBANK FINANCIAL TELECOWlMUNiCAnON S.W.) FT. is een internationale organisatie, opgericht door belangrijke banken verspreid over de gehele wereld De doelstelling is een computergestuurd netwerk te Beheren voor financléle transakties tussen de aangesloten Danken. Het hoofdkantoor is gevestigd te Brusseldaarnaast beschikt S.W.I F T overdrie "real-time"computercentra éen In Brussel, één in zoeterwoude (Dij Leiden) en éen in de verenigde staten Bij het computercentrum te Zoeterwoude bestaan binnenkort vakatures voor: Voor deze interessante en dynamische funktie zoekt s.w.i.F.T jonge mensen (tot 25 jaar) met minimaal MAVO-B of MTS-E, praktische kennis van de Engelse taal, vrijstelling van, of reeds vervulde, dienstplicht, bereidheid om in ploegendienst te werken analytisch vermogen en verantwoordelijkheidsgevoel Operationele ervaring op BURROUGHS medium systems strekt tot aanbeveling. SW.I.FT biedt: een aantrekkelijk salaris, O uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, een goede opleiding, zowel binnen als buiten het bedrijf een aangename, afwisselende werkomgeving, Een psychologisch onder zoek behoort tot de selectieprocedure Uw sollicitatie (volledig curriculum Vitae, met foto) wordt verwacht bij: S.W.I.F.T. Operating centre Manager - Postbus 753 2300 AT LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 16