Cruijff gaat waardig weg Sparta: met dank aan Barry... Volendam: afrekenen met legende Berger wil Schrijvers -C 3 Roda JC en AZ '67 wisselen van coach Fans woedend op Harmsen UTRECHT (GPD) De bij Ajax vertrekkende Piet Schrijvers, Harrie Schellekens van NEC en Bas van Noortwijk van SW. komen wat Han Berger betreft in aanmerking om net volgend seizoen bij zijn nieuwe club FC Groningen onder de lat te staan. Berger, die zijn periode als trainer bij FC Utrecht zaterdag af sloot, heeft geen hoge dunk van Groningens huidige keeper Jo- han Tukker en heeft het bestuur van de noordelijke UEFA Cup- fighter gevraagd om geld beschikbaar te stellen voor een ver vanger. „Schrijvers of Schellekens, zegt Berger, „zou ik heel graag bij Gro ningen zien. Ik heb Johan Tukker in een persoonlijk gesprek laten weten wat mijn bedoelingen met hem zijn. Het is spijtig voor Tukker, maar Groningen heeft behoefte aan een doelman van formaat. Tukker is dat in mijn ogen niet. Sport Eredivisie PSV-AZ'67 1-0 (1-0), 2. R. van de Kerkhof 1-0. Scheidsrechter: De Vrieze. Toeschouwers: 14.000. Excelsior-FC Utrecht 0-2 (0-1), 10. Wouters 0-1,51. Van de Akker 0-2. Scheidsrechter: Hobe. Toeschou wers: 1.000. NAC-Feyenoord 2-3 (1-2), 2. Hout man 0-1,18. Hoekstra 0-2, 40. Van de Borgt 1-2, 59. Waslander 2-2, 78. Houtman 2-3. Scheidsrechter: Geurds. Toeschouwers: 13.475. Haarlem-Helmond Sport 2-2 (1-1), 1. Van Leen 1-0, 21. Corbijn 1-1, 59. Cramer 1-2, 84. Van der Kuyl FC Twente-PEC 2-0 (1-0), 36. San chez Torres 1-0, 75. Bleuming 2-0. Scheidsrechter: Van Swieten. Toeschouwers: 10.000. keikamp 1-1, 81. Small 2-1, 90. Ten Cate 3-1. Scheidsrechter: Blankenstein. Toeschouwers: 10.000. NEC-Roda JC 2-3 (0-1), 5. Eriksen 0- 1, 53. Eriksen 0-2, 62. Willemse 1- 2, 72. Raeven 1-3, 77. Grim (straf schop) 2-3. Scheidsrechter: De Munnik. Toeschouwers: 1.400. Ajax-Fortuna S 6-5 (5-3, na 87 mi nuten gestaakt), 7. Eleveld 0-1, 11. Vanenburg 1-1, 18. Lerby 2-1, 20. Van Well 2-2, 29. Smeets 2-3, 35. Kieft 3-3,39. Mölby 4-3, 45. 01- sen 5-3, 61. Smeets 5-4,78. Smeets 5-5, 82. Ophof (strafschop) 6-5. Scheidsrechter: Bakker. Toe schouwers: 10.000. Eerste divisie SC Cambuur-Heracles 2-1 (2-1), 15. Boy 1-0, 26. Unaola 1-1, 42. Payne 2-1. Scheidsrechter: Van der Endt. Toeschouwers: 2.800. De Graafschap-Den Bosch 2-2 (1-0), 31. Bijl 1-0, 58. Bijl 2-0, 60. Van Nielen 2-1, 62. Van der Horst 2-2. Scheidsrechter: De Schepper. Toeschouwers: 1.500. Wageningen-Eindhoven 2-2 (1-1), 25. Siegers 0-1. 33. Van der Klift 1-1, 53. Van der Ley (strafschop) 2-1, 61. Bruinen (strafschop) 2-2. Scheidsrechter: Boss. Toeschou wers: 1.500. DS'79-Vitesse 2-2 (1-0), 3. Gorter 1-0, 57. Hulshoff 1-1, 61. Hulshoff 1-2, 68. Evers 2-2. Scheidsrechter: Van der Laar. Toeschouwers: MAANDAG 16 MEI 1983 FC Den Haag-Telstar 3-4 (3-1), 22. Van Delft 1-0, 24. Van Niekerk (strafschop) 1-1, 28. Melgers 2-1, 35. Bouwens 3-1, 55. Kuut 3-2, 63. Hendriks 3-3, 78. Hendriks 3-4. Scheidsrechter: Roelofsen. Toe schouwers: 800. FC VVV-Volendam 0-2 (0-1), 29. Wim Tol 0-1, 52. Guyt 0-2. Scheidsrechter: Bosman. Toe schouwers: 3.500. Veendam-Heerenveen 5-3 (1-2), 5. Kist 0-1, 12. Nijgh 0-2, 43. Koops 1-2, 56. J. Brouwer 2-2,61. McNul- ty 3-2, 67. A. Brouwer 4-2, 73. McNulty 5-2, 81. Bosma 5-3. Scheidsrechter: Severein. Toe schouwers: 1.500. Extra wedstrijd: MW-SW 0-2 (0- 2), 18. Meerhof 0-1, 36. Koever- mans 0-2. Scheidsrechter: Ver hoef. Toeschouwers: 200. AMSTERDAM (GPD) Trainer Aad de Mos is bang dat hij de dupe zal worden van de breuk tussen Johan Cruijff en het bestuur van Ajax. Omdat hij te horen heeft gekregen dat aan zijn grootste wens, het behouden van Cruijff, niet kan worden voldaan blijft de Haagse oefenmeester daarom aandringen op versterking. hier lachende, maar daarom niet minder hoze Ajax-supporters. In december vorig jaar liet hij de clubleiding weten dat hij met doelman Piet Schrijvers, aan voerder Sören Lerby en Johan Cruijff wilde verder werken. De Mos vreesde dat de verhouding tussen jong (70 procent) en oud (30 procent) in zijn elftal anders verder zou worden scheefgetrok ken. Zaterdagavond merkte De Mos na het duel tegen Fortuna 16-5) uiterst teleurgesteld op dat dit trio in zijn geheel zal afhaken. Lerby verdwijnt naar Bayern München, Schrijvers, die inmid dels heeft afgezien van een car rière bij het Canadese Edmonton Eagles, is vooral om redenen die in de persoonlijke sfeer liggen niet langer gewenst bij Ajax en de eveneens afgedankte Cruijff lijkt onderdak te zullen vinden bij Feyenoord. „Het hangt nog van een paar punten af. Ik vraag me bijvoorbeeld nog af of ik het op en neer reizen van Vinkeveen naar Rotterdam geen bezwaar zal vinden, aldus Cruijff. Triest Hij had zijn loopbaan graag bij Ajax willen afsluiten („ik vind het triest om zo weg te gaan), wat met name De Mos uitstekend zou zijn uitgekomen: „Cruijff is een unieke voetballer. Ondanks al zijn nukken is hij altijd erg bruikbaar geweest. Of zijn trai ner nu Michels, Kovacs, Linder of De Mos heette, Cruijff was al tijd waardevol. Hij heeft zijn zwakke punten, natuurlijk, maar daar staan erg veel sterke tegen over. Hij is in staat om een team in zijn totaliteit goed te laten functioneren. Omdat hij weet dat hij ook zonder Cruijff straks in het Europa Cup toernooi verder zal moeten ko men dan de openingsronde die voor Ajax de afgelopen twee jaar het eindstation bleek, wil De Mos zich zoveel mogelijk indek ken. Hij wil daarom niet volstaan met de inmiddels van FC Gro ningen overgenomen Ronald Koeman en pleit vooral voor een linksbenige speler die tussen de aanvaller Olsen en de verdediger Boeve moet worden geposteerd. „Ik heb het bestuur al de nodige namen voorgelegd, van Vercau- teren, van Patzke, om er maar ROTTERDAM Tot in de kleine uurtjes ging Sparta za terdagavond collectief uit de bol na zich via een 3-0-zege op Willem II zeker te hebben gesteld van kwalificatie voor het UEFA Cup-toernooi. Het stralend middelpunt van het feestgedruis heette Barry Hughes, die als dank voor be wezen diensten op de schou ders van supporters een triomftocht door het Rotter damse Kasteel maakte. „Een zalige afsluiting voor mij van drie jaar Sparta, jubelde de naar FC Utrecht verhuizende Wel shman. „Ik ben nu achttien jaar trainer, nooit had ik met een club Europees voetbal gehaaid. Met Sparta is het nu wel gelukt, ge weldig. Alleen zal ik het avon tuur zelf niet meemaken, jammer vind ik dat, maar in elk geval heb ik mijn steentje aan dit succes kunnen bijdragen. Lang hoefde Hughes zaterdag avond niet in spanning te verke ren over het welslagen van „ope ratie Europa. Het zou te ver gaan te stellen dat tegenstander Wil lem II de thuisclub matste, maar gevrijwaard voor degradatie sprongen de zonder Chris Guth rie (geblesseerd) aantredende Tilburgers zuinig om met de energie. Binnen negen minuten fabriceerden Van Gaal en Heale met goedkeuring van 7000 be een paar te noemen, maar steeds kreeg ik te horen dat zij niet be taalbaar zijn. De Mos kreeg hetzelfde te horen toen de eventuele verlenging van het contract met Cruijff ter spra ke kwam. „Ik heb de financiële cijfers gezien en het bestuur heeft erbij gezegd dat het de kos ten voor iemand als Cruijff niet meer kan dragen. Ik heb nu weer iemand op het oog. Hopelijk kan die wel worden aangetrokken. Bemoeizucht Het eind van het samenwerkings verband met Cruijff is echter niet alleen veroorzaakt door het be drag van 1,3 miljoen dat hij in het komend seizoen had willen heb ben maar ook door zijn domine rende optreden dat door de lei ding van Ajax werd gezien als ontoelaatbare bemoeizucht. Over beide argumenten toonde Cruijff zich zaterdag uiterst ver baasd: „Ik kost Ajax geen geld. Harmsen liegt als hij zoiets zegt. Ajax heeft alleen maar geld aan mij verdiend en dat ik zo domi nerend zou zijn kan voor Ajax geen verrassing zijn geweest. Ajax kende mij toch, het wist wie het in huis haalde. Juist omdat hij zich zo teleurge steld voelde in Ajax, kwam het Cruijff bijzonder gelegen dat de F-side hem centraal stelde in het laatste competitieduel tegen For tuna. Op papier hield dit treffen VOLENDAM (GPD) Volendam is er weer, maar voor trainer Fritz Korbach had de promotie van de Volendammers naar de eredivi sie zaterdagavond na de 2-0 zege bij FC VW meer weg van een tragi-komedie. Terwijl hij met Volendam in de eredivisie had kunnen werken, wanneer hij zijn tweejarig contract niet voortijdig had teruggebracht tot een eenja rige arbeidsovereenkomst, gaat de Zwolse oefenmeester nu in Twente de scherven lijmen die onverbrekelijk verbonden zijn aan de degradatie van FC Twen te naar de eerste divisie. langstellenden een 2-0 score; drie minuten voor tijd voegde Van Tiggelen nog een goal aan dat to taal toe. Waarbij nog dient te worden aangetekend dat Willem Il-doelman Van der Meijden tus sen de bedrijven door nog een strafschop van Gary Heale stop te. Zodat Sparta zichzelf met dank aan het tegen Go Ahead Eagles verliezende FC Groningen ach ter de gefortuneerde grote drie Ajax, Feyenoord en PSV kon kronen met de titel „kampioen der armlastige eredivisieclubs. Tegen alle redelijke prognoses in heeft Sparta bezit genomen van die vierde plek, want door het structurele tekort aan financiën zag de Kasteelclub zich aan het einde van het vorige seizoen weer eens geconfronteerd met een uittocht van spelers. Om pre cies te zijn kozen zeven gevestig de krachten toen voor een toe komst elders, onder wie René van der Gijp, David Loggie, Dick Advocaat, Chris Dekker en Bert Jansen. De Britten Gary Heale en Douglas George werden tegen een vriendenprijsje aangetrok ken als aanvulling van de sterk niets meer in, omdat Ajax al en kele weken kampioen was. Toch werd dit verplichte nummer in vele opzichten een gedenkwaar dige ontmoeting. Niet alleen door de opvallende rust- (5-3) en eindstand (6-5), maar vooral ook door de demonstratie voor en van Cruijff en tegen Harmsen, de voorzitter van Ajax. Leuzen Terwijl Cruijff steeds werd toege juicht en na 45 minuten door supporters op handen werd ge dragen werd Harmsen op niet mis te verstane wijze duidelijk gemaakt dat zijn beleid niet deugt. „Harmsen rot op, Harm sen naar de hel, waren nog niet eens de felste leuzen die door de F-siders op spandoeken waren geschreven en werden geroepen. De supporters zorgden er ook voor dat de wedstrijd na ander halve minuut moest worden on derbroken voor een spontane bloemenhulde aan het adres van Cruijff, Lerby en Schrijvers. Kort na rust presteerde één aan hanger die op het veld was geko men, het om het duel vier minu ten plat te leggen en toen na 86 minuten door de fans van Ajax massaal bezit werd genomen van het terrein hield scheidsrechter Bakker het maar voor gezien. Hij zal een rapport opstellen over het feit dat drie minuten en 22 secon- Na meerjarige contracten bij FC Utrecht, Wageningen en PEC- Zwolle voelde de Zwollenaar er weinig voor om langer dan één seizoen met het voetbalbestuur van Volendam te werken. „Met de spelersgroep had ik graag doorgegaan, zo stelde Korbach dit seizoen herhaaldelijk, „maar twee bestuursleden hebben mij die kans ontnomen door zich ui terst onvolwassen te gedragen. Volendam verlaten doet niet alleen daarom pijn, maar vooral omdat Korbach de voetballers heeft le ren kennen als een wilskrachtig verjongde selectie, maar wel pas nadat Barry Hughes bij het be stuur bijkans had gesmeekt om enige aanwas van buitenaf. "Grote gok" „In die tijd heb ik geen mofrient aan Europees voetbal gedacht, erkende Hughes zaterdagavond, „toen stond ik voor de taak een ploeg te formeren. Het is een gro te gok geweest om met die jonge jongens te beginnen, maar het heeft goed uitgepakt. In Roden in het trainingskamp, hebben we de basis voor dit zo prima verlo pen seizoen gelegd. Waarmee meteen is bewezen dat een trai ner geen drie jaar nodig heeft om een elftal neer te zetten. Ik heb dat in zeven weken gedaan. Dat ook het Sparta-bestuur inder tijd enigszins heeft getwijfeld aan de goede afloop van de nu voltooide competitie, mag blij ken uit de uitloving aan de spe lers van een zogenaamde „lijfs- behoudpremie van f 2000 die nu wordt aangevuld met een dou ceurtje wegens het bereiken van UEFA Cup-voetbal. Tot een grotere toeloop van clien Johan Cruijff op de schouders van den te kort is gevoetbald. Maar vermoedelijk zal dat geen conse quenties hebben voor Ajax. Fortuna legde zich neer bij het sta ken van het duel, ook al liepen de spelers daardoor mogelijk een premie van 600 gulden die ze bij een gelijk spel zouden hebben gehad, mis. Zij konden overigens dankzij goals van Eleveld, Van Well en Smeets (3 maal) zo dicht bij hun doel komen omdat de Ajacieden vrijuit mochten voet ballen en ieder hun deel mocht opeisen. Naast Vanenburg, Ler- volkje. Over wat hij in Twente zal aantreffen heeft hij zich amper gebogen. Wat hij achter laat voor zijn opvolger Cor van der Hart weet hij maar al te best. Ondanks de financieel weinig flo rissante toekomst is Van der Hart op zoek naar nieuw mate riaal. Zijn aandacht richt zich volledig op de aanval. In dat op zicht zit hij met het bestuur van Volendam op één lijn, omdat de Volendammers niet gerust zijn dat de aanvallende speelwijze zo als die door Korbach in de eerste divisie werd gehanteerd, ook het tèle hebben de prestaties van Sparta (twaalf jaar geleden voor het laatst internationaal actief te gen Rode Ster Belgrado in het kader van de Jaarbeurssteden- bekerstrijd, voorloper van het UEFA Cup-toernooi) dit seizoen overigens niet geleid. Alleen de toppers Ajax en Feyenoord scoorden relatief hoog met rond 23.000 tribuneklanten, maar een voor UEFA Cup-voetbal toch im portante wedstrijd tegen Roda JC lokte niet meer dan 4000 klan ten. Hughes bereed zaterdag avond weer eens een stokpaardje door op te merken dat het gebrek aan publieke respons „Sparta's grootste frustratie is. Hij kreeg bijval van Louis van Gaal. „Het Rotterdamse publiek heeft ons als een krant laten zakken, sprak de aanvoerder verbitterd. Rond 100.000 personen passeerden in de voorbije voetbaljaargang de poorten van het Kasteel, ge middeld komt een en ander neer op 5882 kijkers per competitie duel. Geen vetpot derhalve. Het exploitatietekort bedraagt iets meer dan vier ton, wat nog een geflatteerd beeld van de finan ciële toestand geeft, omdat de ge by, Kieft, Molby, Olsen en Ophof die de produktie verzorgden, ge beurde dat vooral door Cruijff. Show In de eerste helft schitterde hij en kele malen weer zodanig dat en kele Ajax-leden die niet bij name genoemd wensten te worden, hun actie om het bestuur in een extra ledenvergadering te dwin gen op zijn standpunt terug te komen, willen doorzetten. Cruijff had zijn show daarom succes zal brengen in de eredivi sie. De spelersgroep blijft intact. Dat staat vast nu Volendam na vier seizoenen voor de zesde maal te rug is in de eredivisie van het be taalde voetbal. Alleen rond ama teurspeler Frank Kramer (een aanvaller) duren de vraagtekens voort. De kans dat hij blijft is ge ring, ook al omdat Van der Hart weinig geporteerd is van het spel van de meest populaire voetbal ler uit Volendam. Kramer: „Ik heb de kans om als amateur te blijven en ik zal binnenkort met Van der Hart van gedachten wis- heim gehouden opbrengst van de shirtreclame (de Efteling) als stoplap wordt gebruikt. „De sponsor wil met ons doorgaan, maar er moeten nog wat details worden geregeld. Ook al mengen we ons nu dan in het Europese voetbal, we doen geen aankopen, gekke dingen halen we hier niet uit, kondigde onbezoldigd mana ger Floor Bouwer alvast een voortzetting van het zuinige be leid aan. Afgezien van vrije verdediger Douglas George, die een vrije transfer in het vooruitzicht is ge steld, hebben alle selectiespelers vorige week een nieuwe con tractaanbieding in de bus gekre gen. Reservedoelman Henk Dir- ven en de jeugdspelers Valentijn, De Wolf en Schmidt worden op de lijst van contractspelers ge plaatst. Bouwer: „In principe zijn de salarissen gelijk aan die van vorig jaar, enige jongeren hebben iets meer gekregen. Tot die laatste categorie behoort Wout Holverda, met achttien goals Spartas topscorer. De Lei- denaar, die naar verluidt, de laat ste weken met interesse is ge volgd door Roda JC, voelt zich graag willen voortzetten, maar moest in de rust wegens een voetblessure afhaken zodat zijn optreden in de tweede bekerfina le dinsdag tegen NEC onzeker is. In een helft had Cruijff echter al voldoende laten zien om ook Fortuna-trainer Korver tot de no dige loftuitingen te verleiden: „Cruijff was vanavond niet te stoppen. Ik heb een van mijn beste mensen, Suvrijn, op hem gezet. Nergens is hij dit seizoen overspeeld, hier is dat voor het eerst wel gebeurd. selen hoe hij mijn rol in de toe- komst ziet. Daarvan zal veel, zo niet alles afhangen. Ook voor de kersverse eredivisie club. Het aanblijven van Kramer is gekoppeld aan het aantrekken van spelers van buitenaf. Gaat Kramer weg, dan zullen er nieu we spelers bij moeten komen, zo luidt de visie van het Volendam- bestuur. Voorzittér Joop Tol: „We gaan binnenkort met een potentiële shirtsponsor praten en met dat geld zouden wij een aankoop kunnen financieren. Ik zie de toekomst daarom wel met vertrouwen tegemoet en ben er van overtuigd dat we niet over een of twee jaar weer naar de eer ste divisie degraderen. Ik geloof dat we met die legende maar voor eens en altijd moeten afre kenen. vooralsnog niet geroepen in te gaan op de voorstellen van het Sparta-bestuur. Holverda: „Dit teken ik niet. Ik heb wel iets meer gekregen, maar blijf toch nog zitten onder het salaris van twee jaar terug. Daar doe ik het niet voor, ben ik daar dan topsco rer voor geworden? Ik zal het be stuur dan ook melden dat ik deze aanbieding afwijs, terwijl ook de KNVB wordt ingelicht. Ik ga hoe dan ook op de transferlijst. Van Gaal Ook aanvoerder Louis van Gaal is best genegen elders zijn emplooi te zoeken. In elk geval dichter in de buurt van zijn woonplaats Avenhorn. De in Amsterdam werkende 31-jarige leraar licha melijke opvoeding hikt steeds meer aan tegen de lange auto tochten naar het Kasteel; vrijwel dagelijks legt hij 250 kilometer af. Van Gaal: „Ik heb al twee wa gens total-loss gereden, omdat ik onderweg in slaap ben gevallen. Dat kan ik tegenover mijn gezin eigenlijk niet langer verantwoor den. Sparta heeft mij een goede aanbieding gedaan/ maar ook Volendam, AZ en Haarlem heb ben belangstelling. Sportief ge ALKMAAR (GPD) Pal voor het einde van de competitie heeft er een opmerkelijke trainersruil plaatsgevonden tussen AZ67 en Roda JC. Piet de Visser wordt met ingang van volgend seizoen namelijk de nieuwe trainer van AZ67 en de huidige technische baas van AZ, Hans Eijkenbroek, verhuist naar Limburg, waar hij De Visser bij Roda JC opvolgt. Al met al een verrassende ont wikkeling, daar beide trainers nog voor een jaar bij hun club onder contract stonden. Piet de Visser wilde wegens ziekte van zijn vrouw echter graag in Noord-Holland aan de slag, daar hij dan weer in de nabijheid van zijn familie kon wonen. Derhalve werd Hans Eijkenbroek woens dagavond door Roda JC gepolst. Eijkenbroek evenwel hield aan vankelijk de boot af omdat hij nog een jaar onder contract stond bij de Alkmaarders. Roda hield echter vol en nadat Eijken broek het AZ-bestuur met suc ces verzocht had om contractont binding werden vrijdagavond laat de laatste plooien gladge streken. Na de competitiewed strijd PSV-AZ, zaterdagavond, kon de spelers van AZ zodoende worden meegedeeld, dat de ko mende twee seizoenen Piet de Visser hun nieuwe trainer-coach wordt. Zowel Hans Eijkenbroek als Piet de Visser is blij met zijn nieuwe club. Hans Eijkenbroek: „Voor mij betekent Roda een sportieve vooruitgang. Bovendien heb ik meer zekerheid, want bij Roda heb ik nu een driejarig contract. AZ-voorzitter Arie Ligthart: „Hij had bij ons inderdaad nog een contract voor een jaar. Hans Eij kenbroek vroeg of wij nog ge bruik maakten van de optie in zijn contract voor nog een jaar, maar daar konden wij nog geen antwoord op geven. Daar was het nog te vroeg voor. Wij zijn echter tevreden met Piet de Visser, die bij ons voor twee jaar heeft gete- kend. Ook Piet de Visser toonde zich in genomen met de trainersruil. En niet alleen omdat hij nu weer kan verhuizen naar Noord-Holland. „Ik zie bij AZ genoeg mogelijk heden. Er is daar best iets van te maken. En na drie jaar Kerkrade is het weer wat anders. Een nieu we uitdaging. Komende week zullen de AZ-be- stuursleden Klaas Molenaar en Dick Schouten met Piet de Vis ser rond de tafel gaan zitten om de wensen van de nieuwe trai ner-coach aan te horen wat be treft de versterking van de selec- tiegroep. Nog vandaag echter verwacht Haarlem antwoord van AZ of het de transfer van Martin Haar wil doorzetten. zien houdt dat geen verbetering in, in geografische zin wel. Met name Haarlem-trainer Van Doorneveld wil me hebben als opvolger van Martin Haar. Op basis van de nieuwe aanbieding kan Sparta dik zeven ton voor me vragen. Dat zal het bestuur niet doen, maar dat ik nog tussen de drie en vier ton zal moeten op brengen, is wel zeker. Ik zie me dan ook niet vertrekken. Tot op de dag van vandaag heeft volgens Floor Bouwer géén van de door Van Gaal opgesomde clubs zich als geinteresseerd ko per bij Sparta gemeld. „Maar dat is niet vreemd, elke bvo wacht de aanbiedingen af, aan de hand daarvan wordt immers de ver goedingssom bepaald. Het is trouwens niet ons streven spe lers te verkopen. Barry Hughes: „Als deze groep bijeen blijft, heeft Sparta toekomst. Er zitten geen vedettes in de selectie, wel goede voetballers die bereid zijn voor elkaar te werken. Aan be paalde tekortkomingen zal Bert Jacobs nog moeten sleutelen. Welke die zijn, zeg ik niet. Want ik hoop daar volgend seizoen als trainer van FC Utrecht gepast ge bruik van te maken. GERARD VAN PUTTEN

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 12