onroerendgoed WM J ONROERE ONRC ©woeewi goed temoHAg Michel verheii b.v. MENS r ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed a f\ nnrnm onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed U 11 UL L I 1 200 N2 KANTOOR HILLEGOM 7 aalben PROPER C.J. de Boer Fotohal geopend van 11-16 uur meer dan 100 woningen verkocht. villa's herenhuizen eengezinswoningen en flats in alle prijsklassen! Hogewoerd 13 In het centrum gelegen stadspand met tuintje. In- deling: entree, gong, eetka mer met keuken, toilet, rui me achterkamer met keu ken en tuintje c.q. plaats. Ie verd.: gang, voorkamer, achterkamer, moderne badkamer met ligbad, apar te douche, dubbele wasta fel, apart toilet. 2e verd.: overloop, achterslaapka mer, kinderslaopkamer en bergkamer. De verwarming geschiedt d.m.v. gaska chels, gasboiler. Ruime wo ning, eventueel in tweeën te bewonen. Oplevering: in overleg Vraagprijs: 179.000,- k.k. Vierde Binnenvestgracht 18 Bijzonder sfeervol wevers huisje voorzien van tuin, cv en achterom. Indeling: en tree, ruime hal, 2 sloapko- mers, toilet, badkamer met douche en vaste wastafel, cv-ruimte met wosmach. aansl. en veel berging. Ie etage: woonkamer met open keuken. Totaal opp.: 40m2. Kap volledig geïso leerd. Het geheel is goed onderhouden. Vraagprijs: 125.000,- k.k. Noordeine 23 Goed gelegen winkel/woon huis voorzien van een be gane grond van ca. 75m2, twee toiletten en keukentje, voor diverse doeleinden ge schikt en dicht bij het cen trum, le etage: overloop, keuken, twee kamers, 2e etage: twee kamers met keuken en berging. Inclusief inventoris en goodwill. Eventueel ook leeg te aan vaarden. Vraagprijs: 130.000,- k.k. Oranjestraat 13 Leuk huisje gelegen in rusti ge buurt achter de singels. Indeling: entree, hal, toilet, ruime woonkamer met gas kachel, keuken, plaatsje. 1 e verd.: overloop, 3 slaapka mers, badkamer met lig bad, toilet en vaste wasta fel. Daarboven gelegen klei ne zolderruimte. Opleve ring: in overleg Vraagprijs: 79.000,- k.k. Cormaranwerf 3 Goed onderhouden tussen woning, voorzien van dub bele beglazing, open haard, c.v.-gas, stenen schuur en ruime achtertuin. Indeling: hal, toilet, woonkamer met half open keuken, en open haard en plavuizen vloer. Bergkast in de kamer. Ie etage: overloop, 3 fijne slaapkamers, badkamer met ligbad, vaste wastafel en 2e toilet. 2e etage: ruime zolderkamer met berging. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 150.000,- k.k. Sterkenburg 119 Goed onderhouden tuin/ter garage met berging. C.v- gas en een terros op het zuid-westen. Indeling: en tree, hal, woonkamer met open keuken, toilet en berg kast. le etage: twee fijne slaapkamers, badkamer met ligbad en vaste wasta fel, apart toilet. 2e etage: twee slaapkamers met ber ging, c.v. en boilerruimte. Op te leveren inclusief stof fering. Aanvaarding direct. Vraagprijs: 139.000,- k.k. Obool 17 Goed gesitueerd 2-kamer appartement voorzien van berging in de onderbouw, ruim terras op de zuid-zijde, en gelegen op de eerste woonlaag. Indeling: entree. hal, woonkamer, open keu ken, grote slaapkamer aan de achterzijde, badkamer met ligbad, vaste wastafel, aansl. wasmachine, toilet. Het geheel is goed onder houden en voorzien van c.v.-gas. Oplevering in overleg. Premie overdraag baar. Vraagprijs: 99.000,- k.k. Irenestraat 34 In uitmuntende staat van onderhoud verkerende wo ning met uitgebouwde keu ken, voor- en achtertuin met berging. Indeling: en tree, hal met toilet en gar derobe, woonkamer met open haard, open uitge bouwde zeer luxe eikenhou ten keuken met apparatuur en eetbar. Ie etage: over loop, 3 slaapkamers, bad kamer met vaste wastafel, dakkapel en berging. De woning is gelegen in een gezellige wijk nabij scholen en winkelcentrum, heeft een overkapping in de tuin met vaste barbecue. Vraagprijs: 198.000,- k.k. Achthovenerweg 20 Schitterend gelegen land huis aan de Oude Rijn te Leiderdorp, voorzien van 330m2 grond en gebruik van hoventje, garage en zonnige tuin. Indeling: rui me hal, woonkamer met open hoard, openslaande deuren naar de tuin met waterput, zijkamer, royale luxe keuken met diverse ap paratuur, cv-ruimte, bijkeu ken annex garage, le eta ge: 3 kleine en l grote slaapkamer, badkamer, bergruimte en balkon/dak terras aanwezig. Alge meen: het pand heeft vrij uitzicht, een gunstige zon- ligging en is uitstekend on derhouden, wordt gestof feerd opgeleverd. Opleve ring in overleg. Vraagprijs: 305.000,- k.k. Boven het nieuwe winkel centrum gelegen 3-komer- maisonnette m. berging in de onderbouw. Indeling: en tree, hal met toilet, ruime woonkamer met grote, open keuken, ruime balkon met berging. 3e verd.: over loop, badkamer met ligbad, toilet en vaste wastafel, 3 slaapkamers (van I kamer zijn 2 kamers gemaakt). In dit gebouw is een lift aan wezig. Vraagprijs: ƒ139.000,- k.k. Soeverein 49 Boven het nieuwe winkel centrum gelegen 3-kamer- maisonnette m. berging in de onderbouw. Indeling: en tree, hal met toilet, ruime woonkamer met grote, open keuken, ruime balkon met berging. Overloop, badkamer met ligbad, toilet en vaste wastofel, 2 slaap kamers. In dit gebouw is een lift aanwezig. Vraagprijs: 139.000,- k.k. Brederode 24 In perfecte staat van onder houd verkerende woning met voor- en achtertuin en berging. Vrij uitzicht over plantsoenen. Indeling: en tree, hal met toilet en tropopgang, woonkamer met open haard, luxe keu ken met moderne appara tuur. Gehele parterre met hard houten plafonds, le verd.: overloop, 3 slaapkamers, waarvan 1 met vaste was tafel, veel kastruimte, dou cheruimte met vaste wasta fel en toilet, 2e verd.: over loop, grote 4e slaapkamer, hobbykamer en berging. De woning is geheel voorzien van thermopane beglazing en heeft spouwmuur-isola tie, cv-gas.. Vraagprijs: 179.000,- k.k. Nassoulaan 68 Riante geschakelde, semi- bungalow op 364m eigen grond met garage, voor- en grote achtertuin. Indeling: entree, hal met toilet, toe- gang tot garage, ruime, moderne living met open haard, plavuizen vloer, mo derne luxe open keuken. 1 grote ouderslaapkamer met badkamer met ligbad en vaste wastafel, 2 slaapka mer met oparte douche ruimte met toilet en vaste wastafel. De gehele woninq is onderkelderd, de ouder slaapkamer geeft toegang tot de tuin. Diverse luxe is aangebracht zoals inge bouwde spots, studeer- hoek, convectorputten etc. Vraagprijs: 399.000,- k.k. Nassoulaan 132 Exclusieve splitlevel woning met verwarmde dubbele garage, bouwjaar 1977. Uitstekende en zeer royale tuin. De woning is voorzien van thermopane beglazing en optimale isolatie. Inde ling: entree, ruime hal, li ving met werkhoek (72- m2), open haard, moder ne keuken met alle appara tuur. Schuifpui naar terras met buiten-open haard. Overal plavuizen-vloeren, le verd.: 4 ruime slaapka mers waarvan twee met balkon, badkamer met lig bad en douche, apart toilet, ruime berging. Vraagprijs: 389.000,!*k.k. Nassoulaan 52 Half-vrijstaande, ruime wo ning met garage, 3 zijden tuin en berging. Indeling: entree, hal met toilet, L-vor- mige woonkamer met open haard, moderné luxe open keuken met eetbar, plovui- zen vloer, le verd.: over loop, 3 slaapkamers, groot balkon, badkamer met lig bad, toilet, douche en wos- tafel. (Alle slaapkamers hebben een wastafel). 2e verd.: overloop, zeer grote ouderslaapkamer met kap/ toilet-tafel, studie-hoek. C.v.-gas, badgeyser, grote dakkapel, zonnige tuin; in perfecte staat van onder houd. Vraagprijs: 256.000,- k.k. V. Vegtenplontsoen 1 Zeer fraai en royaal hoek- herenhuis met garage en rondom tuin. Indeling: en tree, ruime hal met toilet en toegang tot bijkeuken en garage. Grote L-vormige woonkamer met open haard, plavuizen vloer, alu minium schuifpui naor ter ras en luxe keuken (72m2). le verd.: overloop, 4 slaap kamers, loggia, badkamer met ligbad, aparte douche, toilet en wastafels (ouder slaapkamer: 24 m2) 2e verd: overloop, zolderberging, I slaapkamer. Eenvoudig 6e slaapkamer te maken. Al gemeen: c.v.-gas, gasboi ler, ged. thermopane, bui ten open haard, uitstekend onderhouden, mogelijkheid tot uitbreiding of maken praktijkruimte. Vraagpriis: 398.000,- k.k. TE KOOP: WEERENSTEINSTRAAT 51 - HILLEGOM. Nabij het centrum, ons anders dan andere klassieke hoek-heren- huis met een inhoud van 660 m3. Bouwjaar 1896. Voor-, zij- en achtertuin (ZW), aangebouwde stenen garage, schuur. Parterre: grote provisiekelder, kamer en suite, serre, keuken, bijkeuken, doucheruimte. 1e etage: 3 ruime slaapkamers, 2e toilet, badkamer. 2e etage: 1 kamer en bergruimte. VRAAGPRIJS: 172.500,- k.k. VAN DEN ENDENLAAN 103 - HILLEGOM. Ruim 4- kamer appartement met een bijzonder fraai uitzicht. Na bij het centrum en openbaar vervoer. Indeling: entree/ hall, toilet, woonkamer met balkon, 3 slaapkamers (allen met balcon), keuken, badkamer met douche. De woning is zeer goed onderhouden. VRAAGPRIJS: 128.000,- k.k. Hulsebosch Makelaardij BV Hoofdstraat 142 Hlllegom 02520-16413 BEDRIJFSMAKELAARDIJ B.V. Heereweg 231, 2161 BG Lisse, Telefoon 02521 -19135* Zeer gunstig gelegen nabij provinciale weg Haar lem-Leiden aan de Parklaan 5. - geheel gestoffeerd; - verdeeld in een zestal vertrekken; - voorzien van lift, toilet, keuken etc. - ruime centrale entree; - gunstig gelegen t.o.v. openbaar vervoer. Huurprijs: f 22.000,- pj. excl. BTW. LEIDERDORP Wtlhelmlnastraat 10, rustig gelegen perfekt verbouwd woonhuis met voor- en ach tertuin, stenen schuur. Ind.: entree, ruime hal, toilet, L* woonkamer 45m2), open haard, eikehouten open keu ken, v.z.v. alle app. en schuif pui naar zonnige tuin, 1e et.: 3 slp.kamers, badkamer met 2e toilet, zonneterras (6x2,5 mtr.), 2e et.: gr. slaapkamer met dubbele dakkapel, berging, c.v.-gas, div. extra's, w.o. ther mopane begl. Vr.pr.: 197.000,- k.k. ZoetcrwomUcslngal 7 J Tel. 071-149147 Lelden, Warmonderweg 9. Op prima stand gelegen groot vooroorlogs herenhuis met voor- en achtertuin, houten schuur, degelijk gebouwd met ruime kamerafme tingen, geschikt voor dubbele bewoning of woonpraktijk- huis. Beg. grond: ruime hall, kamer en suite met eiken parketvloer en open haard, moderne houten keuken met inbouwapparatuur, gang met diepe kelderkast, toilet: 1e etage: 3 slaapkamers, balkon, nieuw ingerichte badka mer met bad, douche, bidet en wastafel, overloop, 2e toilet, diepe gangkast. 2e etage: 3 slaapkamers, was- en strijkruimte met 2e douche, 3e toilet berging onder vaste trap naar 3e verdieping. 3e etage: 2 slaapkamers, ber ging, 4e etage: vliering. Kap is geïsoleerd, c.v.-gas en gasboiler, energiekosten momenteel 320,- per maand. Het pand verkeert in prima staat van onderhoud, heeft veel kastruimte en op 7 van de 8 slaapkamers een vaste wastafel. Aanvaarding in overleg299.000,- k.k. B.V. makelaardij o.g. OEGSTGEEST, PASSAGE 12 f^l TEL. 071-170741* «s» ISOLATIE PROBLEMEN? Wij maken in iedere gewenste maat: kozijnen, ramen, binnen- en bui tendeuren, schuifpuien en trappen van diverse houtsoorten in onze eigen timmerfabriek Wij leveren ook kunststof en alumr- nium ramen, kozijnen en schuif puien Wij leveren en zetten zelf isolerend glas met komokeur en garantiebe wijs. ook spouwmuunsolatie. Wij verzorgen ook uw verbouwing. AANNEMERSBEDRIJF/TIMMERFABRIEK Uiterstegracht 84 lat.071-121619 Steeds meer mensen kopen nu een huis! NU KOPEN IS GOEDKOPER DAN HUREN Momenteel lage vraagprijzen. Voor diverse projekten een rente van 7,9% mogelijk, 100.000,- hypotheek kost 450,- per maand. Keuze uit meer dan 200 woon- en bedrijfsobjekten. Kopen is nu beduidend goedkoper dan huren. Lelden, Zonnebloem 60 (Merenwljk) l.st.v.nieuw verkerend luxe cha letvilla (2 onder 1 kap) met cv, garage, voor- en diepe achter tuin. Ind.: grote hall met tegel vloer. Prachtiae woonkamer, open keuken incl. studyroom v.z.v. houten plafond, open haard. Bijkeuken 3x2 m. 1e et.: overloop met 2e toilet, 2 slaapka mers: 4.5x3,50 m. waarvan een met zonnebalkon. Prachtige bad kamer met ligbad en wastafel. 2e et.: overloop. 2 sl.kmrs.: 4.5x3 m. en 4x3.20 m. welke is v.z.v. was tafel en kast. Bijz.: grote tuin 18- *7.5 m. Vr.pr.: 350.000,- k.k. Ruime chaletwoning met grote berging, cv en tuin plm. 12 m. diep op Z. Ind.: zeer ruime hall. Z-vormige woonkamer 50 m2 incl. semi open keuken. 1e et.: overloop met bergkast, 4 sl.kmrs: 4x3 m. 3.5x3 m. 5x3 m. en 3x2 m. Prachtige badkamer met lig bad, 2e toilet en wastafel. Trap. 2e et.: grote zolderkamer met keukentje met mogelijkheid voor 2 sl.kmrs. Groot balkon. Bijz.: wijnkelder. Prachtige hardhouten trappen hallen. Vr.pr.: 225.000,- k.k. Vrije vestiging Warmond, Kloosterwet 123 In uitstekende st. verkerend 6 kmr. herenhoekhuis met garage, cv, voor-, zij- en achtertuin, gele gen nabij winkels, scholen en zwembad. Bouwj. 1962. Parter re: entree met garderobekast Ruime woonkamer met eiken open keuken 8x3.80 m. ged. 6 m. met mooie open haardpartij met schoonmetselwerk. 1e et.: over loop. 3 sl.kmrs.: 4.80x3 m. met balkon, 3x3.20 m. en 3.2x2 30 m. Moderne badkamer met ligbad, wastafel 2e et.: overloop met 2 kmrs: 6x3.5 m. met wastafel, en 2.5x2.30 m. 3e etvliering voor bergruimte. Bijz.: dak, muren geï soleerd. Thermopane, veel hor deuren, zonnewering, veel priva cy ir Vr.pr.: 227.000,- k.k. Zeer goed luxe afgewerkt heren huis met tuin op ZW grenzend aan park. Ruime hall. grote mo- modern 5 kmr. herenhuis met c.v., voor- en achtertuin, schuur, achterom, nabij speel weiden. winkels, scholen. Bouwj. 1972. Ind.: ruime U-vormige woonkmr. met open keuken. 1e et.overloop, 3 sl. kmrs. Badkmr. met ligbad en wastafel. 2e et.: mooiafgewerkte sl. kmr met groot dakkapel. Hobbyruimte. Bijz.: dak geïsoleerd, alum, kozijnen, inhoud plm. 315m3, grondopp. zolder. 131 m2. Vr.pr.: slechts 164.000,-k.k. dem afgewerkte woonkamer. Lu xe open keuken v.z.v. RVS-aan- recht met dubbele spoelbakken. 1e etage: ruimte overloop, 3 sl. kamers: 4x3m, 4,6x3m en '4x2,2m. Luxe badkamer met lig bad. aparte douche, toilet en wastafel. 2e etage: overloop. 1 grote sl. kamer 6x3m, aparte beglazing, spouwmuren geïs leerd, buiten afwerking hardhout. Vr.pr.: 205.000,- k.k. Lelden, Franchlmontlaan 31 Een magnifiek werkelijk perfect afgewerkt herenhuis met c.v. en diepe achtertuin op de zonzijde in Prof. Wijk. Part.: gang met luxe afgewerkte ei- in antieke stijl v kamer 9.5 m. lang met ronde open haard i aparte douche, 2 sl. I hobby kamer. 2e et.: grote open werkzolder geheel geïsoleerd. Bijz.: diepe tuin met veel privacy. Inhoud der woning plm. 300m3. Vr.pr.: 199.000,- k.k. Lelden, Balistraat 73 Geheel vernieuwd luxe 3 kmr. woonhuis met v.- en a.-tuin 8x4m. met schuur 4.2x5m. Bj. 1938. 1e et.: 2 slaapkmrs., prachtige badkamer met ligbad, douche en wastafel. 2e et.: grote Vr.pr.: /139.000,- k.k. Lelden, Prinsenstraat 17 Artistiek 4 kmr-woonhuls met cv., magnifieke achtertuin 20m diep. Ind.: woonkmr. 9x4/3m met gestuct plafond. Eenvoudige keuken. 1e et.: 2 sl.kmrs en dou che. 2e et.: grote met schrootjes keurig afgewerkte sl.kmr. en geï soleerd dak. Bijz.: alle leidingen vernieuwd. Leuke aanbieding bijv. voor studenten echtpaar. Vr.pr.: 120.000,- k.k. koffiebar en 4 grote studentenka mers, hetwelk eventueel leeg kan worden opgeleverd of in hui dige staat. Bruto opbrengst 33.000,- per jaar. Vr.pr.: 157.000,- k.k. Lelden, Brederostraat 22 In zeer prettige straat gelegen z.g.o.h. 4/5 kamer hoekwoning met c.v, diepe, brede zonnige achtertuin met nieuwe schuur op totaal 172m2 grond. Ind.: entree: ruim entree met toilet v.z.v. fon tein. Prachtige woonkamer 8.30- x3.10m. Grenenhouten keuken, 1e et.: overloop, 3 slaapkamers, prachtige badkamer 2.20x1 m met douche. 2e et.: 1 sl. kamer en grote zolder. Bijz.: het geheel is v.z.v. thermopane beglazing, muren geïsoleerd. Achterzijde v.z.v. hardhouten kozijnen. Vr.pr.: 159.000,- k.k. Woubrugge Van Woudeweg 6 Leuk gelegen modem woonhuis met v - en a.-tuin (Z), c.v.-gas. achterom en stenen schuur. Rui me woonkamer v.z.v parket, royale keuken met kunststof aan recht en eetbar. 1e et.: 3 slaap kamers, badkamer met douche, 2e toilet en wastafel. 2e et.: 1 rui me slaapkamer. Bijz.: parterre is v.z.v. thermopane beglazing, div. binnendeuren zijn van hardhout. Vr.pr.: 149.500,- k.k. 100% hypotheek mogelijk. Zeer goed onderhouden 3 kmr. woning op parterre en 1e etage met voor- en achtertuin, stenen schuur. Ind.: ruime entree met houten lambrizering, toilet annex douche. Prachtige woonkamer 9.75x3.30 m. v.z.v. nieuw pla fond. Gezellige woon- eetkeuken 3.5x2.5 m. met rvs aanrecht, mooi gestuct plafond. 1e etage: overloop. 2 slaapkamers: 3.20- x3.30 m. v.z.v. wastafel en 3x2 m. Bijz.: nieuwe elektrische be drading, aardelectrode geslagen. Vr.pr.: 120.000,- k.k. Leiderdorp, Statendaalder/ Soeverljn. Zeer goed gebouwde ruime nieu we 2-kamer hoekflats met lift en c.v., boven winkelcentrum Win kelhof. Indeling: gang, toilet, ge zellige ruime woonkamer, incf. modem semi-open keuken. Rui me slaapkamer 5x3m, 2e hall met werkkast, moderne badka mer met ligbad en wastafel, aan sl. wasmachine. Bijzonderheden: groot terras 4x3.5m met de gehe le dag zon. Alle radiatoren v.z.v. thermostaat kranen. Gehele flat v.z.v. parketvloer. Gedeeltelijke vloerverwarming. Vr.pr.: 115.000,- k.k. Lelden, Moddermanstraat 90 Z.g.o.h. 4/5 kmr. maisonnette op 3e en 4e woonlaag met cv en balkon. Ruime hall met parket vloer en garderobe. Prachtige woonkamer 9.5x3.80/3.50 m., balkon. Moderne grenenhouten keuken. 2 slaapkamers 3.2x2.2 m. met wastafel en 3x2.20 m. v.z.v. houten plafond, nieuwe hardhouten deuren, balkon en kast. Badkamer met douche en wastafel. 1e etage: overloop. 2 kamers: 4x2/1 m. en 4x3 m. Bijz.: servicekosten slechts 71,- p.m. Vr.pr.: 115.000,- k.k. Schubertlaan 189/207 Z.g.o.h. 3/4 kmr.flat op de 6e en 7e etage met c.v. groot balkon Z. met berging in de kelder. Magni fiek uitzicht richting Zoetermeer, Voorschoten en duinen. Woon kamer 6x4 m. doorlopend naar kamer 4x2m. Ruime wooneet- keuken 3x3 m. 2 slaapkamers. Ruime badkamer met ligbad en wastafel. Vr.pr.: 105.000,- k.k. 100% hypotheek mogelijk. Lelden, Herenstraat 107 Goed onderhouden 3/4 kamer woonhuis met flinke zonnige ach tertuin op W. Schuur en druiven- kas ex-volière. Parterre: gang, voor- en achterkamer, totale lengte 9 meter v.z.v. goede pla fonds Eiken keuken 3x2m met rvs-aanrecht. incl. aevser. te etage: 3 ruime sl.kmrs. groot sotrap naar gedeeltelijk bevloer de zolder. Bijz.: electra nieuwe bedrading, aardlekelectrode ge slagen, riolering vernieuwd. Vr.pr.: 99.000,- k.k. Lalden, Groonoordatraat 6 Prachtig gerenoveerde 4-kmr. woning met vliering, bijzonder leuk uitzicht op Haarlemmertrek- vaart. Ind.: gang met plavuizen- vloer. Mooie grote woonkamer met mooie schouw vzv. "antieke kostbare tegeltjes" en nieuw pla fond. Eiken gefineerde woon- eefkeuken. 1e et.: 3 sl.kmrs. waarvan 1 met groot zonnebal kon op Z. 2e et.: vliering, bijz.: riolering binnen vernieuwd, elek tra nwe. bedrading, aardelektro- de geslagen, waterleidingen ge- Prina Hendrikstraat 17 Zeer luxe afgewerkte 2 kmr par terre appartement met tuin en cv. Ind.: moderne woonkamer met mooie plavuizenvloer. Zeer luxe inbouw mosgroene woon- eet keuken 4x2.60 vzv. teakhouten aanrecht. 1 slaapkamer afge werkt met houten plafond vzv. balken en houten wand. Prachti ge badkamer met douche en wastafel. Bijz.: alle leidingen ver nieuwd. Vr.pr.: ƒ81.000,- k.k. Goed onderhouden woonhuis met tuin en schuur. Entree: woonkamer 7,5x3,5m, wanden netjes afgewerkt met hout en graslinnen, open grenen houten keuken v.z.v. rvs-aanrecht, mo dem toilet. 1e etage: overloop met douche-kabine, 2 slaapka mers n.l.: L-vormlge 4,5x3,4/ 2,4m en 4,5x2m met dakkapel, bijzonderheden: betonnen vloer, alle leidingen goed, c.q. ver- bruine betegeling. Aparte dou che. 1 slaapkamer. Bijzonderhe den: fijne - in staat van nieuw ver kerende - woning op goede beau kozijnen. Een plaatje van een woning voor kléin gezin of al leenstaande. Vr.pr.: 70.000,- k.k. nieuwd. Vr.pr.: 79.000,- k.k. Lalden, Herengracht t/o 81 (Datsun garage) Utrechtse Jaagpad 80a Fantastisch mooi opgeknapte bovenwoning met prachtig brandpoort. Parterre: keurige entree. 1e etage: grote woonkamer 9x4m met sierpleis- ter plafond. Keuken 3x2m met r.v.s. aanrecht, groot balcon Z.. Z.g.o.h. 3 kmr. woonark met be tonnen casco met uitzicht over Herengracht tot Havenplein. Mooi afgewerkte hal, keurig bete gelde douche-kamer annex toi let. Mooie woonkamer 4x3,5 m met houten plafond. Moderne keuken 2,20x2 m met rvs aan recht. afgewerkt met mosgroene betegeling en schrootjes. 2 slaapkamers 2,20x2 en 3x3 m. Bijz.: kelder onder' gehele boot van plm. 1,15 m. Een prachtige woonark op een heel mooie lig plaats. Vr.pr: slechts 69.000,- k.k Leiden, Bachstraat 12 Goed onderhouden moderne 1-kamertiat op le etage met cv. lift en balkon Vr.pr.: 49.000,- k.k. 100% hyp. mogelijk. Netto hyp. last slechts 250,- p.m. Vanaf 1 januari zijn door ons Deze gunstige ontwikkeling heeft ertoe geleid dat ons huizenbestand sterk is verminderd. Wij vragen dan ook opdrachten tot verkoop van U kunt met ons kontakt opnemen voor een vrijblijvende kosteloze H -i taxatie. 1 Ol fit* Hk Haarlemmerstr./Havenplein 2, Leiden. Tel. 071-212141 b.g.g. 892435. Aankoop-Verkoop-Taxatie-Beheer-Hypotheken-Veriekerlngen

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 28