Iedere zondagmiddag metuweigen reisleider op stap voor f32,50. Pelikaan Hoortechniek A Is u een shawl wilde kopen voor Moederdaa, d; an kunt u er nü 3 aeven voor één tientje! .OPSTAP IN „Op stap in eigen land" is het nieuwe Boek van de Maand. VROOM^OREESMANN Nu 3 stuks Gemeente Voorhout Van 21 april t/m 21 mei f32,50, daama f 17r duuider. t8 mei Moederdag Haal ook zo'n fky gratis velletje met 4 van die leuke madeliefje- stickers om op je Moederdagkado te plakken! Niet één, niet twee, maar drie shawls voor één tientje! In aktuele modekleuren, maten en dessins. Waar vind je zo'n fantastisch Moederdag-kado? Dat kan alleen maar weer bij Vroom Dreesmann. Keus te over Alle materialen en kwalitei ten, moderne en klassieke dessins, eigentijdse en tra ditionele kleuren, diverse afmetingen. Eenmalig aanbod U begrijpt: dit is een stunt van de bovenste plank! Zo'n kans krijgt u misschien wel nooit meer. Wees er daarom snel bij. Want: op is op! Zitkombinatie "Rustico" Geheel massief, in 2- en 3-zits model. Volledig ambachtelijk vervaardigd handgedisseld Europees boereneiken. Zéér zwaar nerfleder in diverse fraaie kleuren. Speciale voorjaarsaanbieding. Fauteuil en bijpassende pouffe óók verkrijgbaar. Nieuwe li Rijn 13a, H LEIDEN. P Tel. 071-122144" De burgemeester van Voorhout maakt, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening, bekend dat de gemeenteraad in zijn ver gadering van 21 april 1983 heeft besloten te verklaren dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor: a. een perceel grond, gelegen aan Meidoornrode, kada straal bekend gemeente Voorhout, sectie A, nr. 3411 (ged.); b. een perceel grond, gelegen aan de Jacoba van Beie- renweg, kadastraal bekend gemeente Voorhout, sec tie B, nr. 3521 c. een perceel grond, gelegen aan de Herenstraat, ka dastraal bekend gemeente Voorhout, sectie B, nr. 4063, welke percelen op de bij de stukken behorende en als zodanig gewaarmerkte tekeningen gearceerd zijn aan gegeven. De betreffende raadsbesluiten met bijbehorende teke ning ligt voor een ieder ter inzage ter gemeentesecreta rie, afdeling algemene zaken. Voorhout, 4 mei 1983 De burgemeester voornoemd, M. Th. van de Wouw Een moderne zaak met alles op het gebied van hoortoestellen. Prettige, persoonlijke be handeling, prima nazorg, onderhoud en uitstekende service. Met bezoek aan huis als u dat beter uitkomt. Kortom: dienstverlening zoals u dat gewend bent. Kom gerust eens vrijblijvend een kijkje nemen in onze hoor toestellen speciaalzaak. U bent altijd welkom! Pelikaanstraat 1! dhr. G. Vlielstra Hoortechniek Leiden, tel. 071-130229 LEIDEN: Rosmolen 30 Korte Raamsteeg 75 (in de Aldimarkt) - Bevrijdingsplein 19 KATWIJK: Princestraat 37 Openingstijden: di. t/m vrij. 9-18 uur, zat. 8-16 uur. Openingstijden Aldimarkt: ma. 13-18 uur, di. t/m vrij. 9-18 uur, za. 8-17 uur en do. koopavond tot 21 uur. Hoe vaak hebben we niet zo'n middag van „wat-zullen-we-nu-toch-'ns-gaan-doen"? Juist voor die middagen is het nieuwe Boek van de Maand „Op stap in eigen land" gemaakt Een wandelboek van 208 pagina's, niet alleen bestemd voor de doorgewinterde stappers onder ons, maar voor iedereen die er gewoon eens uit wil. In totaal staan er maar liefst honderd zorg vuldig nagelopen wandelroutes in. Allemaal met een duidelijke beschrijving van hoe u er komt, allemaal duidelijk uitgestippeld op een vogelvluchtkaart. Talrijke illustraties en foto's in kleur j geven u van tevoren al een idee over de wandeling. In de tekst wordt de route 1 nog 'ns uitvoerig beschreven. U vindt er details in die uw wandeling nog inte ressanter maken: de historie van oude kastelen en parken,beschrijvingen van opvallende flora en fauna. „Óp stap in eigen land" heeft een losbladig systeem. De pagina met de te lopen route kan dan makkelijk in het bijbehorende plastic mapje worden meegenomen. Alvast een prettig weekend! (Echter zolang de voorraad strekt)

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 8