nu neg gezelliger WINKELHOF LEEEKDOKP- Mijnders meubelen komt donderdag 5 mei, vrijdag 6 mei, zaterdag 7 mei Gratis parkeren Extra koopavond Maandmarkt Groot jazzfeest Attracties voor de jeugd 'n Roos voor elke moeder Openingstijden •;vv. Gefeliciteerd, mijnheer Mijnders, met uw nieuwe meubelzaak in Winkelhof. Wij, meer dan 50 speciaalzaken, zijn blij met uw komst. Winkelhof is nu nog groter, kompleter en fijner om te winkelen. Winkelhof is blij. Winkelhof gaat 3 dagen feestvieren. Naar winkelhof Leiderdorp U X is max. 20 minuten rijden. el hof viert 3 dagen lang feest Tijdens de 3 feestdagen is net voor iedereen gratis parkeren in de grote parkeergarage van Winkelhof. Naast de gewone koopavond op vrijdagavond is er op donderdag a.s. een extra koopavond. Alle winkels zijn open en er is 'n feestelijke jazzband. Onze bekende maandelijkse braderie met kramen, koopjes en veel gezelligheid is er nu 3 dagen lang. Liefhebbers van jazz kunnen gaan genieten, Donderdag 5 mei 's middags en 's avonds, vrijdag 6 mei 's avonds en zaterdag 7 mei v.a. 11 uur 's morgens. Natuurlijk is ook de jeugd niet vergeten. Diverse leuke attracties zullen ze gezellig bezighouden. Ga op uw gemak winkelen. De jeugd zal zich best vermaken. zondag a.s. is het moederdag en dat moet gevierd worden. Namens alle winkeliers van Winkelhof zullen 8 gastvrouwen de hele zaterdag rozen uitdelen. Zaterdag wordt rozendag vooralle moeders die, Winkelhof bezoeken. donderdag 5 mei van 9 uur 's morgens tot 9 uur's avonds, vrijdag 6 mei van 9 uur 's morgens tot 9 uur's avonds, zaterdag 7 mei van 9 uur 's morgens tot 5 uur's middags. •■'"g

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 33