nn ril niMRDFRF onroerenüQoea u LI Qmoemi goed b&Meky Michel Verhei i b.v. Den Haan rente Bouwbureau Brandwijk ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed a r- I- - - - uivnucriL 1HV imr onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed lJINIRL menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv meer dan 100 woningen verkocht. villa's herenhuizen eengezinswoningen en flats in alle prijsklassen! prijs f. 158.900,-V.O.n. premie f. 5.376,- te jaar ERKENDE VERHUIZERS BRANDT - LEIDEN De Leeuw* /V de laat-j- kromhout /V makelaardij o.g. m Vuurbloem 34 Uitstekend onderhouden herenhuis voorzien von rui me tuin op het zuiden, gele gen in een rustige wijk. In deling: entree, hol, gordero- be, toilet. Grote woonkamer met niveauverschil en zeer luxe open keuken voorzien von diverse apparatuur. De woonkamer is voorzien van een open haard en opens laande deuren naar de tuin. Begane grond dubbel beglaasd. Inpandige ber ging. Ie etage: 3 ruime slaapkamers waarvan 1 met garderobe-ruimte, luxe badkomer met ligbad en 2e toilet. Berging. 2e etage: zeer grote 4e slaapkamer met mogelijkheid voor een 5e. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 236.000,- k.k. Noordeinde 23 Goed gelegen winkel/woon huis voorzien van een be gone grond van ca. 75 m2, twee toiletten en keukentje. Voor diverse doeleinden ge schikt en dicht bij het cen trum, le etage: overloop, keuken, twee komers, 2e etoge: twee kamers met keuken en berging. Inclusief inventaris en goodwill. Eventueel ook leeg op te le veren. Vraagprijs: 130.000,- k.k. Hogewoerd 13 In het centrum gelegen stodspond met tuintje. In deling: entree, gang, eetka mer met keuken, toilet, rui me achterkamer met keu ken en tuintje c.q. plaats, le verd.: gang, voorkamer, achterkamer, moderne badkamer met ligbad, apar te douche, dubbele wasta fel, apart toilet. 2e verd.: overloop, ochterslaapka- mer, kinderslaopkamer en bergkamer. De verwarming geschiedt d.m.v. gaska chels, gasboiler. Ruime wo ning, eventueel in tweeën te bewonen. Oplevering: in overleg. Vraogprijs: 179.000,- k.k. Obool 17 Goed gesitueerd 2-kamer appartement voorzien van berging in de onderbouw, ruim terras op de zuid-zijde, en gelegen op de eerste woonlaag. Indeling: entree, hol, woonkamer, open keu ken, grote slaapkamer aan de ochterzijde, badkamer met ligbad, vaste wostafel, oansl. wosmachine, toilet. Het geheel is goed onder houden en voorzien van C.v.-gas. Oplevering in overleg. Premie overdraag baar. Vraagprijs: 99.000,- k.k. Irenestroot 34 In uitmuntende staat van onderhoud verkerende ning met uitgebouwde keu ken, voor- en achtertuin met berging. Indeling: en tree, hal met toilet en gar derobe, woonkamer met open haard, open uitge bouwde zeer luxe eikehou ten keuken net apparatuur en eetbar, le verd.: over loop, 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, 2e toilet en vaste wastafel. 2e verd.: overloop, grote 4e slaapka mer met voste wastafel, dakkapel en berging. De woning is gelegen in een gezellige wijk nabij scholen en winkelcentrum, heeft een overkapping in de tuin met vaste barbecue. Vraagprijs: 225.000,- k.k. Brederode 24 In perfekte staat van onder houd verkerende woning met voor- en achtertuin en berging. Vrij uitzicht over plantsoen. Indeling: hol met toilet en trapopgang, woon kamer met open haard, lu xe keuken met moderne ap paratuur. Gehele parterre met hardhouten plafonds, le verd.: overloop, 3 slaop- kamers, waarvan 1 met vaste wostafel en 2e toilet. 2e verd.: overloop, grote 4e slaapkamer, hobbykamer en berging. De woning is geheel v.v. thermopane beglazing en heeft spouw muur isolatie, c.v.-gas. Prijstreffer: 179.000,- k.k. Florijn 4 Uitstekend onderhouden tussenwoning gelegen in de wijk "Winkelhof" v.v. voor- en achtertuin, stenen schuur, c.v.-gas. Indeling: entree, hol, toilet, woonka mer met open keuken, en tree naar tuin, trapkast, le etage: overloop, 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet, vaste wastafel. 2e etage: zeer grote zolderkamer met kan telramen, berging. Opleve ring in overleg. Vraagprijs: 189.000,- k.k. Nossaulaan 132 Exclusieve splitlevelwoning met verwarmde dubbele gorage, bouwjoar '77. Uit stekende zonligging en zeer royale tuin. De woning is voorzien van thermopane beglazing en optimale iso latie. Indeling: entree, ruime hal, living met werkhoek (72 m2), open haard, mo derne keuken met alle ap paratuur. Schuifpui naar terras met buiten-open haard. Overal plavuizen vloeren, le verd.: 4 ruime slaapkamers waarvan twee met bolkon, badkamer met ligbad en douche, apart toi let, ruime berging. Opleve ring in overleg. Vraogprijs: 389.000,- k.k. Nassaulaan 52 Half-vrijstaande, ruime wo ning met garage, 3 zijden tuin en berging. Indeling: entree, hal met toilet, L-vor- mige woonkamer met open haard, moderne luxe open keuken met eetbar, plavui zen vloer, le verd.: over loop, 3 slaapkamers, groot balkon, badkamer met lig bad, toilet, douche en was tafel. (Alle slaapkamers hebben een wastafel.) 2e verd.: overloop, zeer grote ouderslaapkamer met kap/ toilettafel, studiehoek. C.v.- Doezastraat 15. Leiden. Tel. 071-133222* Loevestein 11, Leiderdorp. Tel. 071-413008. gas, badgeiser, grote dak kapel, zonnige tuin, in per fekte staat van onderhoud. Vraagprijs: 256.000,- k.k. Hazerswoude-dorp Vermeerstraat 8 Leuk en goed onderhouden hoekwoning, in een rustige buurt, voorzien van een ga rage en stenen schuur. In deling: entree, hal, toilet, woonkamer met open keu ken, achtertuin met garage en stenen schuur. Tuin vol ledig vrij gelegen, le etage: overloop, diepe bergkast, badkamer met zitbad en vaste wastafel, 2 grote en 1 kleine slaapkamer, en hier boven een lekkere vliering. De woning is voorzien van c.v.-gas. Oplevering in overleg. Prijs: 127.000,- k.k. Alphen a/d Rijn Sterkenburg 119 Goed onderhouden tuin/ter ras woning voorzien van garage met berging. C.v.- gas en een terras op het zuid-westen. Indeling: en tree, hal, woonkamer met open keuken, toilet en berg kast. le etage: twee fijne slaapkamers, badkomer met ligbad en vaste wasta fel, apart toilet. 2e etage: twee slaapkamers met ber ging, c.v. en boilerruimte. Op te leveren inclusief stof fering. Aanvaarding direct. Vraagrprijs: 139.000,- k.k. v. Vegtenplontsoen 1 Zeer fraai en royaal hoek- herenhuis met garage en rondom tuin. Indeling: en tree, ruime hal met toilet en toegang tot bijkeuken en gargage. Grote L-vormige woonkomer met open haard, plavuizen vloer, alu minium schuifpui naar ter ras en luxe keuken (92 m2). le verd.: overloop, 4 slaap kamers, loggia, bodkamer met ligbod, aparte douche, toilet en wastafels (ouders- laapkomer: 24 m2). 2e verd.: overloop, zolderber ging, 2 slaapkamer. Een voudig 6e slaapkamer te maken. Algemeen: c.v.- gas, gasboiler, ged. ther mopane, buiten open haard, uitstekend onder houden, mogelijkheid tot uitbreiding of moken pork- tijkruimte. Vraagprijs: 398.000,- k.k. 60 M2 WINKELRUIMTE NOORDWIJK, KERKSTRAAT 30 Deze geheel gerenoveerde winkel is direkt naast de Digros gelegen en geniet hierdoor dei enorme aantrekkingskracht van deze super markt. Huurprijs per jaar: f 14.000,- ^reestraal 106 2311 cw lelden tele* 39302 majsb-nl iei.071-12S041. Vanaf 1 januari zijn door ons Deze gunstige ontwikkeling heeft ertoe geleid dat ons huizenbestand sterk is verminderd. Wij vragen dan ook opdrachten tot verkoop van U kunt met ons kontakt opnemen voor een vrijblijvende kosteloze taxatie. 30 April is ons kantoor i.v.m. Koninginnedag gesloten. Hk Haarlemmerstr./Havenplein 2. Leiden. Tel. 071-212141 b.g.g. 892435. Aankoop-Verkoop-Taxa tle-Beheer-Hypotheken - Verzekeringen COBRA I Woningen ...Toonaangevend Wij zijn gestart met de 1e fase premie B eengezinswoningen aan de Aal horst te Alphen aan den Rijn. Betaalbare, comfortabele woningen met een eigen gezicht in een fijne groene omgeving en bovendien zeer goed geïsoleerd. nabij park en veel groen, 4 kamers, keuze mogelijkheid keuken, sanitair en tegelwerk tegen meerprijs, zeer ruime zolder, fraaie gevels, extra gevel isolatie, - dubbelglas in gehele woning. Premiewoningen worden schaars, wees er daarom snel bij Het kopen van een woning is maatwerk. Bel voor een persoonlijk gesprek of voor dokumentatie. v.a. Ir Informatie:-bei 01840-17200. of schrijf naar Postbus 195 33B0 AD Sliedrecht. COBRA I Woningen... Energie „karig van huis uit! maketaardii b.v A1 makelaardij Rijnsburgerweg 100 - 2231 AG Rijnsburg - Tel 01718 - 29301* BIEDT TE KOOP AAN: LEIDEN AKKERHOORNBLOEM 52 f 239.000,-kk Perfekt onderh. herenhuis met voortuin, achtertuin, aange bouwde berging, c.v.-gas en plav. Ind.: entree, toilet, grote woonkr. met verlaagd zitgedeelte, open haard en openslaande deuren, half-open keuken; 3 ruime slaapkrs., zeer ruime en luxe badkr.; zolderkr. 35M2. Bouwjaar 1975. Opp. 170M2. BONAIRESTRAAT 11-13 f 265.000,«kk Een voor vele doeleinden geschikt bedrijfspand van 150M2, voorz. v. verwarming, water, toilet, krachtstroom en boven woning, bestaande uit: L-woonkr.(10.00x6.00/3.25), keuken, hal, toilet, balkon; 2e et.: 2 ruime slaapkrs., ruime douchekr., 2e toilet, hal, diepe bergkast, balkon, vliering. Aanv.: direkt. OEGSTGEEST CARTESIUSLAAN 9 f 275.000,-kk Centraal gelegen, goed onderh. hoekherenhuis met flinke be sloten tuin (z), garage, bergschuur, thermop., c.v.-gas en isola tie. Ind.: entree, hal, gang, toilet, kelderkast, fraaie mod. eet- keuken, woonkr. met open haard en parket; 1e et.: 4 ruime slaapkrs., badkr., 2e toilet; 2e et.: zolderberging, kr. 25M2. ROELOFARENDSVEEN NACHTEGAALLAAN 3 f 289.000,-kk Perfekt onderh. geschakeld herenhuis met voortuin, achter tuin en c.v.-gas. Ind.: entree met garderobe, toilet, L-kr. 52 M2, open keuken, garage, wasruimte; 3 royale slaapkrs., bad kr.(ligbad), toilet, slaapkr. boven garage; zolderkr., berging. SPIREASTRAAT 10 f 385.000,-kk Perfekt vrijst. landhuis-met rondom tuin, dubb. garage (te be nutten als praktijkruimte), c.v.-gas, hardhout, thermop., etc. Ind.: ruime L-kr.(open haard/parket/schoonmetselwerk), luxe eiken keuken, bijkeuken, hal, toilet; 3 slaapkrs., 2 bal kons, badkr.Uigbad/douche), 2e toilet; 2 grote zolderkrs. RIJNSBURG KOESTRAAT 14 PRIJS N.O.T.K. Centraal nabij winkelcentrum gelegen, geheel gemod. winkel/ woonhuis, geschikt voor vele branches (ook om te bouwen voor alleen bewoning). Het pand is voorz. v. o.a. c.v.-gas, hardhout, stoff., achtertuin, schuur, open haard, schoonmet- selwerk, granol, 4 krs., grote keuken, douchekr., balkon, etc. TE KOOP GEVRAAGD: WONINGEN IN DE GEHELE REGIO IN ALLE PRIJSKLASSEN! PR. HENDRIKSTRAAT 12 f 85.000,-kk Geheel perfekt gerenoveerde tussenwoning met plaatsje. Ind.: entree, keuken, woonkr., douche/toilet; 1e et.: 1 slaapkr., ge heel afgewerkte ruimte voor nog 2 krs. Bouwjaar 1910. WAGNERPLEIN 92 f 105.000, -kk Op 6e etage gelegen, goed onderh. 4-kamerapp., voorzien van lift, c.v.-blokverwarming en berging in onderbouw. Gunstige ligging t.o.v. verbindingswegen. Bouwjaar 1966. Ind.: entree, living, keuken, 3 slaapkrs., badkr.(ligbad), toilet. ZOETERWOUDSEWEG 88 f 259.000.--kk Geheel gemod. vooroorlogs vrijst. herenhuis met grote garage, zonnige tuin (30x9), klein zwembad, c.v.-gas, thermop., stoff. etc. Ind.: hal, toilet, grote L-woonkr. (parket/schoonmetsel- werk/open haard), grote keuken (plav./app.); 1e et.: 2 grote krs., badkr.(ligbad/toilet); 2e et.: zolder met 2 kamertjes. Inruil woning in Burgemeesters-/Professorenwijk mogelijk! ZONNEBLOEM 14 f 355.000,-kk Riant en pe..ekt halfvcijst. herenhuis met voortuin, zonnige achtertuin (grenzend aan par*), c.v.-gas, thermop., isolatie, etc. Ind.: ruime entree, toilet, ruime woonkr.(ronde open haard), luxe open keuken (app.), t.v.-kr., bijkeuken, garage; 2 ruime krs., balkon, riante baakr; 2 zolderkrs., balkon, berging LEIDERDORP LAAN VAN OUDERZORG 165 f 115.000,-kk Op 1e et. gelegen, perfekt onderh. 2-kamerapp. met berging in onderbouw, uitzicht over singeltjes, c.v.-blokverwarming, etc. Ligging nabij winkelcentrum. In 1978 is alles opgeknapt. Ind.: entree, toilet, woonkr., slaapkr., keuken, douchekr. J. OUDAANSTRAAT 10 f 98.000.-kk Gezellig aan autovrije straat gelegen, geheel gemod. tussen woning met voortuin, grote schuur en c.v.-gas. Ind.: entree, woonkr. met balken plafond en open haard, open keuken, toilet; 2 slaapkrs., badkr. met zitbad; zolderberging. TRAPPENBERGLAAN f 225.000,-kk Op 5.600M2 grond gelegen glasteeltbedrijf, bestaande uit 3100M2 warenhuis (bj.'68/'71 )en grote loods met koelcellen VALKENBURG MIDDENWEG 20 f 195.000,-kk Vrijst. woonhuis met erker, rondom tuin (z), gaskachels, ged. plavuizen en nieuwe bedrading/riool. Incl. achtergelegen be drijfsruimte (thans verhuurd als woonruimte). Opp. 337M2. Ind.: hal, gang, kelder, toilet, keuken, bijkeuken, douche, kamer en suite; 2 grote slaapkrs.(voorheen 3), douche, toilet. Event, zonder bedrijfsruimte te koop: interessante prijs! VOORSCHOTERWEG 24 f 595.000,-kk Perfekt gemod. woonboerderij, welke u van binnen moet zien om te kunnen oordelen welk een fraai geheel dit is. Wij be schikken over een uitgebreide fotofolder. Het geheel omvat totaal 7 krs. en een living van 80M2, c.v.-gas, vloerverw., natuurstenen vloer, open haard, etc. etc. Opp. 5000M2. ONZE NIEUWE WONINGGIDS IS WEER UIT! Als u ons belt, sturen wij u deze gratis toe. 's-Avonds en in het weekend staan de bij ons in verkoop zijnde objekten in de etalage van onze fotohal. Loop eens binnen en informeer naar uw mogelijkheden! LEIDEN Aan de Burggravenlaan 102, gelegen op de 1e woon laag, bieden wij te koop aan, een 3-kamer appartement met c.v. en balkons aan voor- en achterzijde. Indeling: entree, meterkast, douche met wastafel, toilet, keuken, voorkamer, achterkamer en slaapkamer. Het apparte ment is tevens geschikt als praktijkruimte Vraagprijs: - Vraagprijs: 125.000,- k.k. Aanvaarding in overleg. NOORDWIJK Aan het Llndenpleln 8, gelegen in het centrum van het dorp, bieden wij te koop aan een kantoorpand met ach tertuin en bovenwoning. Dit in goede staat van onder houd verkerend pand met ruime parkeergelegenheid, omvat: archiefkelder, grote brandvrije kluis, c.v.-kelder met gasketel; parterre: ruime gang met marmeren vloer, wachtkamer, kleine keuken, toilet en 6 werkruimten w.o. 2 grote kamers: 1e verd.: ruime gangen met 2 trappen, 7 werkkamers: 2e verd.: bovenwoning, bestaande uit hal, woonkamer, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, dou che en toilet. Dit zeer gunstig gelegen pand is te koop voor f450.000,- k.k. NOORDWIJK Aan de Beeklaan 152 bieden wij op de 1e verdieping aan een gestoffeerde, centraal verwarmde hoek-flatwo- ning met lift, berging en dubbele garage. Indeling: ruime hal, toilet, woonkamer, keuken met balkon op zuiden, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad. Servicekosten incl. verwarming f 250,-per maand Vraagprijs: - Vraagprijs: 182.500,- k.k. NOORDWIJK AAN ZEE Aan de Pr. Hendrikweg 10 bieden wij te koop, een luxe schakelvilla met riant uitzicht over de bloembollenvel- den. Deze op een hoog duin gelegen villa Tfiet dubbele garage, c.v.-ruimte, provisiekelder en zeer grote hobby ruimte, bevat parterre: hal, toilet, garderobe, ruime woonkamer met open haard, aluminium schuifpui, open keuken met bar, terras, slaapkamer met riante badka mer. De open trap in de woonkamer komt uit op een overloop met drie slaapkamers, douchecel en toilet. Het pand heeft hardhouten kozijnen, zonneterrassen, ther mopane beglazing, tuin etc. en is gebouwd van wat ver glaasde steen Vraagprijs: f450.000,- k.k. Makelaars - O. G. en assurantiekantoor 01719-19206 fVÏ) Postbus 1502, 2200 BE Noordwljk (ZH) 1'-' y'\ 071 311241 OEGSTGEEST HOFDIJCK 20 f 465.000,- k.k. Nagenoeg vrijstaande villa met garage, tuin op het zuiden, op een der mooiste plekjes van Oegstgeest. Ind.: hal, L-vormige woon kamer met open haard, parketvloer, luxe eet- keuken, 3 kamers, badkamer, waskamer, balkon, grote zolder geschikt voor extra ka mers. Uitstekend onderhouden, geheel geï soleerd. OEGSTGEEST RIJNZICHTWEG 159 - f 175.000,- k.k. Eengezinswoning, voor- en achtertuin 35 m. diep op het zuiden, mogelijkheid voor een garage. Vrije ligging, grenzend aan tuinderij en. Ind.: woonkamer, moderne keuken, dou chekamer, toilet, 3 slaapkamers, zolder ge schikt voor een kamer. Oegstgeester gega digden genieten de voorkeur. Eenzijdig (1 veelzijdig! de Savornin Lohmanplantsoen 25 2253 VM Voorschoten 071-311241

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 32