i (XlHet Motorhuis onroerendgoed m - per Den Haan Den Haan personeel erso "eel hoofd administratie INVALSTERS 0% Aankomend Vertegenwoordiger Autoverkoop sorissl PERS0i\IEELPERSONEEL persone Cortona ONBEVOEGD LEIDER vermeer industrial contracting bv L.J. BRILL een fotozetter m/v SECRETARESSE automobielverkoper inspekteur 23 financieringen ONROERENDGOED onroerendgoed M onroerendgoed m innrnrn I onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed U UL. ft- I TE HUUR/TE KOOP RIJPWETERING BOTII+ innmm«n»P BOERDERIJ HAZERSWOUDE TE KOOP PREMIE-WONING personeel pERSOf EL personeel Gaarne zouden wij in kontakt komen met gegadigden voor de funktie van op SPD of HEAO niveau. Het takenpakket bestaat onder meer uit: het leiding geven aan de administratie; het verzorgen van maandelijkse financiële overzichten alsmede de jaarrekening; de analyse van de resultaten van de lopende opdrachten en liquiditeitsbewaking; het adviseren van de direktie over financieel ekonomische zaken; het bewaken van administratief organisatorische processen. Ervaring met het voeren van een geautomatiseerde administratie is noodzakelijk. Gezien de ontwikkeling van het bedrijf in de laatste jaren, zoeken wij kandidaten welke met inventiviteit en flexibiliteit in staat zijn een optimale bijdrage aan de verdere verfijning van de administratieve procedures te leveren. Wij bieden u behalve een funktie in een jong en dynamisch bedrijf, een goede honorering en sekundaire arbeidsvoor waarden, zoals opname in ons bedrijfs pensioenfonds, ziektekostenverzekering en studiekostenregeling. Nadere inlichtingen worden u verstrekt door de heer J. Smit, tel. 02503-31414 of na 19.00 uur 075-157727. Schriftelijke sollicitaties te richten aan afdeling personeelszaken, postbus 10, 2130 AA Hoofddorp. Vermeer Industrial Contracting B.V., Kruisweg 835 te Hoofddorp, behorende tot P. Vermeer Verenigde Bedrijven B.V. is gespecialiseerd in montage van industriële leidingsystemen en installaties voor de petrochemische, voedings- en genotmiddelen, papier en zware industrie. opvang-en begeleldlngscentrum voor alleenstaande ouders en hun kinderen In Leiden, vraagt zo spoedig mogelijk Op wie onregelmatig een beroep wordt gedaan om avond-, nacht- en weekenddiensten te draaien. Voor Inlichtingen zijn we te bereiken op telefoonnummer: 071-769253. Schriftelijke reacties kun Je sturen naar Cortona, Haagweg 47, onder vermelding van "sollicitatie-Invalster". Philadelphia Gezinvervangend tehuis voor geestelijk gehandicapten »<zbeóid.ercmda« Rijnsburgerweg 21, 2334 BC Leiden roept sollicitanten op voor de funktie van voor 24 uur per week. In verband met de samenstelling van het team, gaat de voorkeur uit naar mannelijke kandidaten. Gezien de signatuur van de Stichting is er een Protestants-Christelijke levensovertuiging gewenst. Kandidaten dienen tenminste aan één van onderstaan de opleidingseisen te voldoen: Schriftelijke sollicitaties binnen tien dagen te richten aan het hoofd van het gezinsvervangend tehuis, alwaar ook telefonisch Inlichtingen worden verstrekt, telefoon: 071 - 17119Q. N!V! Boekhandel en Drukkerij v/h Plantijnstraat 2, Leiden. In onze fotografische zetafdeling, uitgerust met Compugrapic toetsenbor den, kunnen wij op korte termijn plaatsen Vereiste: beheersing 10-vingersysteem. Enige kennis van talen en typo grafische kennis strekken tot aanbeveling. Ons bedrijf is gevestigd op 5 min. afstand lopen vanaf station Lammen schans. Vanaf dit station bestaan uitstekende verbindingen met verschillende richtingen. Voor Inlichtingen en/of sollicitatie kunt u zich wenden tot dhr. P.A. Kranenburg, tel. 071-146646 of tot ons adres Plantijnstraat 2, Lel den. full-time, met ervaring, bij voorkeur in advocatuur en/of notariaat. Schriftelijke sollicitaties gaarne onder opgave van opleiding en ervaring, aan genoemd advocatenkan toor, postbus 183, 2250 AD, Voorschoten. Voor spoedige indiensttreding gevraagd: met bewezen verkoopkwaliteiten, leeftijd: 25 t/m 40 jaar. Voor de juiste man bieden wij een goed salaris. Schriftelijke reacties met pasfoto en carrière loop onder nummer 18048 van dit blad. Wij zoeken voor het rayonkantoor te Leiden een t/m 30 jaar Vola is één der toonaangevende financieringsmaatschappijen in Nederland, waarvan de grondslag reeds is gelegd in 1899. Haar Hoofdkantoor is gevestigd in Amsterdam, postkode 1015 BE, Herengracht 105-107. Door het hele land verspreid heeft zij momenteel 13 bijkantoren. Via assurantie- en financierings- tussenpersonen biedt Vola haar uitgebreide financieringspakket (produktief krediet, persoonlijke leningen, krediet-hypotheken, leasingovereenkomsten, door lopend krediet) en spaarcertifi- katen aan de konsument aan. Na een opleiding op één of meer van onze kantoren (veel buitendiensttraining, maar ook 1 burowerk) moet de betreffende medewerker zelfstandig kunnen opereren. De instandhouding en de uitbreiding van kontakten met onze relaties behoort tot een essentieel onderdeel van zijn taak. Nodig is een goede algemene ontwikkeling (middelbare opleiding), uitgesproken goede kontaktuele en kommerciële eigenschappen, representativiteit en doorzettings vermogen. Als u branchgerichte ervaring heeft, is dat een voordeel, maar het is geen vereiste. Indien de bereidheid bestaat om te zijner tijd in een door ons aan te wijzen stad te wer ken verhoogt dit alleen maar de perspektieven. De honorering en sekundaire arbeidsvoorwaarden aan deze funktie verbonden, zijn zonder meer uitstekend te noemen. Heeft u belangstelling? Schrijf dan naar ons hoofdkantoor, afdeling Personeelszaken, t.a.v. mevr. L. Hagenaar. Wilt u meer weten over deze funktie neem dan kontakt op met het rayonkantoor, telefoon 071-141045, Pluimgras 23,2318 TL Leiden, en vraag naar de heer M. van Elsëcher Of 's-avonds, telefoon 01714-3193. Vola is er voor geld. Vraag uw assurantieadviseur. -ö. Het Motorhuis is de grootste Opel-dealer van Leiden en omstreken. Voor onze vestiging aan de OPEL Vondellaan zoeken we voor direkte indiensttreding een Om deze interessante funktie goed te kun nen vervullen verwachten we van u een opleiding op Mavo, Havo niveau. Als u daarnaast ervaring heeft in de verkoop is dit beslist een pré, terwijl een branche gerichte ervaring helemaal uitstekend zou zijn. Noodzakelijk is dit echter niet aangezien wij voor een uitstekende opleiding zorg zullen dragen. Wel belangrijk vinden we dat u klantgericht zult denken en handelen, daarnaast is een rijbewijs BE beslist noodzakelijk. Uw leeftijd schatten we zo ongeveer 25 jaar. In deze verantwoordelijke baan kunt u rekenen op prima perspectieven en goede secundaire arbeidsvoor waarden. Als u interesse heeft voor deze baan en u voldoet aan onze eisen schrijft u dan een sollicitatie brief aan de direktie van Het Motorhuis, Vondellaan te Leiden. Wilt u eerst nog wat nadere informatie dan kunt u bellen met Dhr. Aniba, privé tel. 01721-8881 of zakelijk 071-769313. maakt ruim baan voor dynamische mensen. Te koop aangeboden: 4/5-KAMER HOEKFLAT op 3e en bovenste woonlaag. V.v. c.v., zolderverd., berging in kelder en garagebox. Deze flat is zeer ruim en zonnig gelegen met blijvend vrij uitzicht op Roomburgerpark. Indeling: woonkamer 5x6 mtr, 3 slaapkamers, grote hal en keuken. Informatie Moddermansstraat 108, Leiden, tel. 149936. Prijs: f125.000,- k.k. Aanvaarding in overleg. TE HUUR LEIDERDORP Bedrijfspand, kantoor, magazijn en kantine. Schitterend gesitueerd t.a.v. uitvalswegen. Bedrijfs hal: 25x15 meter v.v. lichtstraat, verwarming, ge deeltelijk entresol en 2 overhead-deuren. Kantoor verdeeld in diverse ruimten 180 m2. Magazijn 40 m2. Buitenterrein 430 m2. Huurprijs en aanvaar ding: n.o.t.k. Bedrijfsruimte met kantoor en woonhuis. Be drijfshal verdeeld in 2 lagen met 5 overhead-deu ren. Totale opp.: 900 m2, kantooroppervlakte 55 m2. Mogelijkheid om inpandige woning in betreffen de bedrijfshal te betrekken. Diverse accommoda ties etc. aanwezig. Huurprijs en aanvaarding in Inlichtingen en bezichtigingen: LEIDERDORP Makelaardij o/g 071-410845 b.g.g. 01793-2482; RIJNSBURG Te koop aangeboden een vrijstaand woonhuis bevatten de: hal, toilet, L-vormige woonkamer met open haard, eetkeuken, garage: 1e verd.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet; 2e verd.: vaste trap, slaapkamer en berging met c.v. ketel en gas- boiler. Achter de in zeer goede staat van onderhoud verkerende woning met voor- en zijtuin, staat een mo derne werkplaats, groot 130 m2, met kantoor, kantine en toilet. In de werkplaats is krachtstroom aanwezig. Vraagprijs voor dit goed gelegen object 450.000,- k.k. Makelaars - O.G. en assurantiekantoor 01719-19206 fPÖH Postbus 1502. kHJ 2200 BE Noordwijk (ZH) Pn"I RIJNSBURG een perceel bouwgrond, groot 500 m2, gelegen aan de Burgemeester Hermansstraat te Rijnsburg. In pi Makelaars - O.G. en assurantiekantoor 01719-19206 fpMÜ Postbus 1502, LIJ 2200 BE Noordwijk (ZH) IS""! Te koop in Hazerswoude gunstig gesitueerde met grote bedrijfsruimte (40x16 m.). Overige bedrijfsgebouwen, erf en tuin op ca. 3000 m2 grond. Woongedeelte met o.a. hal, woonkeu ken, gezellige woonkamer met open haard, opka mer, kelder, badkamer. Op de verd.: overloop, douche, 5 slaapkamers. Geheel voorzien van CV en dubb. beglazing. Het geheel leent zich voor vele bedrijfsdoelein den. Nadere inl. bij: Joh. Oudijk Makelaar-taxateur o.g. Noordeinde 87, Waddinxveen. Tel.: 01828-15942. TE KOOP ZOETERMEER Landelijk wonen met uitzicht op de Meerpolder en re creatiegebied Noord-Aa. Nog te bouwen half vrijstaand woonhuis onder moderne architectuur ontwikkelt, vrij in- deelbaar, vloeropp. 140 m2. Zeer goed geïsoleerd, opti maal gebruik passieve zonne-energie, energietechnisch onderzoeksrapport beschikbaar. Grote glaspui met serre en 120 m2 tuin op het zuiden. Prijs 250.000,- v.o.n. (evt. mogelijk als casco) Telefoon 01715-2697 of 070-861225. Gelegen aan waterpartij met tuin/terras op het westen. Prijs: f 170.000,- v.o.n. Rijksbijdrage 1e jaar f 3.500,-. De eengezinswoning bestaat uit: royale woonkamer, open keuken, 3 slaapkamers, bergzolder en tuinberging. Bij 100% financiering koopsom netto maandlast f653,-. OPLEVERING JUNI 1983. Inl.: B.V. EGBO HAZERSWOUDE Rijndijk 314 Hazerswoude Rd. Tel.: 01714-9007 nPftStGEEST HOFBROUCKERLAAN 17 f315.000,- Op 1e stand gelegen hoekherenhuis met voor,- zij- en ach tertuin (18 m), vrijstaande stenen schuur en extra houten fietsenschuur. Indeling: entree, vestibule, trapkast, door zonkamer met parket, keuken. 1e et.: 3 kamers, balkon, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e et. vaste trap, 2 ka- s met dakkapel. Veel kasten. C.V. gas.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 20