Fietsen voor elke daa fietsen om te toeren of te trimmen. Uw warenhuis heeft za Sportief geprijsd! 449.- MANNEN SLAGEN BU HIJ. 8 mei Moederdag VALUAS 1195.- 549.- VOORBEHAS? HEMAL. ALTIJD PRIJS. VROOIVmDREESMANN op donderdag 5 mei krant vol leuke suggesties voor moederdagcadeau "s Valuas Touring terugtraprem- fiets Gemakkelijke kwaliteitsfiets voor intensief dagelijks gebruik. In metallic bruin. Adviesprijs 475.- Onze prijs Valuas Nostalgia Een oer-Nederlandse weer-en- wind fiets. Het solide model da teert uit 1894 en is voorzien van moderne, lichtlopende onderde len. Wielmaat 28 inch, banden 28x11/2. Valuas 10 Speed knijpremfiets Ideale fiets voor dagelijks ge bruik, toeren en trimmen. Met Shimano 10-versnellingsderail- leur 14-24. Voorzien van sport stuur en gewoon zadel. Verchroomde velqen. roestvrij Adviesprijs 659.- Onze prijs Valuas trommelremtandem^ Een echte gezelligheidsfiets, solide en toch licht lopend. Met 3 soepel schakelende versnellin gen, extra sterke velqen, ver zwaarde spaken, baïlopbanden en praktisch ringslot. In metallic bruin. Adviesprijs 1399.- Onze prijs Valuas Hike kniji Sportief topmodel met 3-ver- snellingsnaaf en verstelbaar aluminium stuur met voorbouw. Zwaar verchroomde velgen, zwarte Swallow banden met witte lijn, roestvrij stalen spatborden en stootvast kunststof ketting- scherm. In metallic groen en licht groen, damesmode! ook ivoor. Adviesprijs 579.- Onze prijs Valuas 5 Speed Positron knijp remfiets Voor alledag en rekreatie. Extra- sportieve uitvoering van de Hike, niet Shimano 5-versnellings- derailleur 14-24 en Positron voorkeuzeschakeling die fout schakelen voorkomt. In metallic lichtblauw. Adviesprijs 659.- Onze prijs Modethema: zomer in linnen. Links: linnen look broek 80,- zomershirt35,- Rechts: linnen look broek 75,- zomershirt 26,- Hassan is een eerlijk, vnendehjk en oprecht maatje met een open blik. Toch doet zich soms een situatie voor waann je niet weet wat je aan hem hebt. 'Waarom zegt-ie nou niet gewoon ja of nee?', denk je dan. Het antwoord is simpel. Omdat Hassan Marokkaan is. En als Marokkaan heeft hij ge leerd dat je wel nee mag denken, maar dat nee zéggen erg onbe leefd is. Het is goed om dat te weten, als je Hassan iets aanbiedt. Of iets vraagt. Net zoals het goed is om even te weten dat er in Nederland kinderen wonen van een heleboel verschillende nationaliteiten en nog meer verschillende achtergronden en dat die kinderen echt niet allemaal hetzelfde zijn. 't Zou trouwens een saaie boel worden. Leuk dat we in Nederland niet allemaal hetzelfde zijn. Bel voor inlichtingen (071 )-144941

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 10