X PEi IEEE S s SSStëfe»? M 'sssk soneel SECRETARESSE sekretariaats- medewerker m/v stichting centrum stbavo noortiwijkerhout S5 De Leidse school voor m.e.a.o. secretaresse V HOOFD ADMINISTRATIEVE ONDERAFDELING m WIE MOOI WIL6MN, KANHEf INDE KRANT ZIEN STAAN. chef (m/v) afdeling in- en verkoop Tl Energiebedrijf Rijnland Secretaresse (m/v) ■üED upeiseneel J ntrrnn—Inrnrn rn Pir»onttippR<riüPB perconeeJ VAN DEN BERGH STICHTING Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20 - 2201 AC NOORDWIJK (ZH) Telefoon (01719) 19320 Voor de geneesheer-directeur zoeken wij op korte termijn een De werkzaamheden omvatten in hoofdzaak: verzorging van de correspondentie van de directie het onderhouden van mondelinge en telefonische contacten met ouders en externe instanties het zonodig bijwonen van vergaderingen en het opstellen van verslagen daarvan bijhouden van de agenda het beheer van directie-dossiers enige administratieve werkzaamheden. Wij stellen ons voor, dat u minstens een HAVO-opleiding hebt gevolgd, de opleiding tot directie-secretaresse hebt afgerond en over enkele jaren ervaring beschikt. Leeftijd minimaal 23 jaar. Indien u niet volledig voldoet aan de opleidingseisen, maar toch meent een dergelijke functie te kunnen vervullen, kunt u eveneens reageren. Gezien het karakter van de inrichting achten wij een protestants- christelijke levensbeschouwing gewenst. Het maximum salaris voor deze functie bedraagt 3.031,56 bruto per maand. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Nadere inlichtingen zijn verkrijgbaar bij mevrouw T. Pouwels, geneesheer-directeur, toestel 218. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 3 mei a.s. richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. Tot de taken behoren onder meer -het verslaan van besprekingen -het beheer van medische dossiers -typen van korrespondentie en rapportage. Wij denken aan een kandidaat die in staat is zelfstandig te werken en in het bezit is van middelbare schoolopleiding, type- en stenodiploma. Recente administratieve ervaring is tevens belangrijk. Salarisgrenzen: 1.967.28 - 2.540.69 bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen sturen naar de afdeling Personeels zaken, met vermelding van vakaturenummer 83.155.12. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhoul Herhaalde Oproep Het Bestuur van de Leidse school voor M.E.A.O. roept sollicitanten op voor de per 1 augustus 1983 te vervullen vacature als docent bedrijfseconomie commerciële economie j 29 i 1ste of 2de graads bevoegden met enige ervaring in het onderwijs genieten de voorkeur. Sollicitaties zo spoedig mogelijk richten aan de Leidse school voor M.E.A.O., Lammenschanspark 4, 2321 JK Leiden. Telefoon 071-769203. Samsom Uitgeverij bv publiceert boeken, tijd schriften en documentaire uitgaven en organiseert seminars ten behoeve van het bedrijfsleven, overheid en non-profit organisaties. Zij beweegt zich op een groot aantal vak- en wetenschapsgebieden zoals: informatica, management, administratief recht, welzijn en sportbegeleiding. Voor een onzer adjunct-directeuren zoeken wij een allround secretaresse, die tevens leiding kan geven aan een achttal personen. De baan - algemene secretariaatswerkzaamheden - contacten met auteurs onderhouden - redactievergaderingen verslaan, zowel intern als extern - leidinggeven aan het secretariaat Het gaat om een veelzijdige en verantwoor delijke baan, waarbij veelvuldig contacten, zowel intern (met uitgevers en stafafdelingen) als extern (met auteurs, adviseurs en andere relaties) een belangrijk element vormen. Profielschets Wij denken aan iemand van ca. 30 jaar die snel en accuraat kan werken, en vooral goed kan notuleren. Zij is in staat haar baas in samen werking voldoende tegenspel te geven. Zij heeft een opleiding op VWO niveau, aangevuld met een vakopleiding en een ruime ervaring. Goede contactuele eigenschappen zijn vereist. Sollicitatie Bent u geïnteresseerd en wilt u meer informatie, dan kunt u telefonisch contact opnemen met mw. W. van der Laan (01720) 6 24 61. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan mw. P.J. van der Zon, afd. personeelszaken van Samsom Uitgeverij bv., Stadhoudersplein 1, Postbus 4,2400 MA Alphen aan den Rijn. Samsom Uitgeverij Samsom Uitgeverij bv is een onderdeel van de Wolters Samsom Groep nv ^£MVAN DEN BERGH-STICHTING Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20 2201 AC NOORDWIJK (ZH) Telefoon (01719) 19320 In verband met vertrek v^(*e huidige functionaris is de functie vacant De afdeling, waar vier personeelsleden werken, heeft de volgende hoofdtaken: de administratie en controle van uitkeringen A.A.W., A.O.W. en W.A.O. van bewoners de administratie en controle van betalingen van deze uitkeringen "w het informeren van personeel en ouders over uitkeringen en v betalingen het beheer en de administratie van de kas, als ook van de bankrekening. Deze werkzaamheden vergen veelvuldig contact met personeel, ouders van bewoners en sociale verzekeringsinstanties. Voor deze functie denken wij aan iemand met MEAO of MBA of een gelijkwaardige opleiding. Ervaring met de genoemde werkzaamheden is gewenst. Gezien het karakter van de inrichting wordt een christelijke levensovertuiging wenselijk geacht. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 4.285,89 bruto per maand. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Een psychologisch onderzoek zal onderdeel van de selectieprocedure Schriftelijke sollicitatie, vóór 3 mei 1983, te richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. r-^hap, dus GARAGE BAAK zoekt een ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Gedacht wordt aan een jonge vrouw of meisje van 18 a 19 jaar welke in het bezit is van een typediploma en rijbewijs. Met het oog op de naderende pensionering van de huidige functionaris zoeken wij op korte termijn een Funktie-informatie: De afdeling In- en Verkoop ressorteert onder de afdeling Economische, Financiële en Administratieve Zaken en houdt zich bezig met de inkoop van goederen, materialen en apparatuur en de verkoop van incourante goederen en oude metalen. Daarnaast is het bedrijfsmagazijn onderdeel van de afdeling. Takenpakket: leiding geven aan de afdeling;" bevorderen van een commercieel en effektief inkoopbeleid; bevorderen van een economisch en doelmatig voorraadbeheer; uitvoeren van marktverkenningen; 1 onderhandelen met leveranciers, met eventueel inschakeling van inkooporganisaties; bespreken van offertes met de technische afdelingen. Funktie-eisen: diploma HTS E/W dan wel een gelijkwaardige technische of commercieel-technische opleiding op HBO-niveau, technisch-commerciële ervaring;. leidinggevende capaciteiten; goede contactuele eigenschappen en onderhandelings vaardigheid; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal f 5.216,- bruto per maand. Bij de selectie wordt ook een vertegenwoordiging van het personeel betrokken. Een psychologisch onderzoek maakt "cteel uit van de sollicitatie procedure. Het resultaat hiervan kunt u met het onderzoekbureau bespreken, voordat rapport aan het bedrijf wordt uitgebracht. De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leiden, onder vermelding van vacaturenummer ER/83012/01. 1? Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeentendit gebied telt ca. 100.000 gecombineerde aansluitingen. Daarnaast is het bedrijf belast met de produktie van elektriciteit m een eigen centrale, van waaruit tevens warmte wordt geleverd aan een aantal grote afnemers. De huidige produktie-eenheid in de elektriciteitscentrale wordt vernieuwd en zal eind 1986 in bedrijf komen. Inmiddels is gestart met de uitbreiding van het stadsverwarmingsnet in Leiden. Secretaresse m/v Voor een relatie in het centrum van Leiden zoeken wij met spoed een secretaresse met ruime ervaring. Tot de werkzaamheden behoren: - typen moderne talen - steno moderne talen - correspondentie moderne talen - archief bijhouden - alle voorkomende secretaresse-werkzaamheden. Deze afwisselende baan is voor hele dagen en een lange re periode. Typiste m/v Voor een bedrijf in Leiden zoeken wij een typiste bekend met een I.B.M. visietekst. Deze baan is voor hele dagen en kan langere tijd gaan duren. U kunt direkt beginnen! direct werk in de gezondheidszorg voor: Tandartsassistente m/v Voor een orthodontisten-praktijk in Leiden zoeken wij een tandartsassistente. Deze baan is voor 4 dagen per week (ma. t/m vr.) en gaat 8 weken duren. De werktijden zijn van 8.45 tot 17.30 uur. randstad uitzendbureau Leiden. Kort Rapenburg 6. 071 - 149541 gevraagd voor 30 uur p/w voor onbepaalde tijd. Aan vang dienstverband 15 mei. Ervaring als secretaresse vereist, leeftijd min. 25 jaar. Schriftelijk voor 1 mei 1983 reageren bij het Advokaten- kollektief te Leiden, Postbus 894, 2300 AW Leiden. ZOEKT ten behoeve van het Nederlands Instituut voor Praeventieve Gezondheidszorg, Wassenaarseweg 56 te Leiden, een DATATYPISTE voor de afdeling Statistiek. Deze afdeling heeft o.a. tot taak de verzorging van de informatieverwerking. Hiervoor wordt gebruik ge maakt van beeldschermapparatuur. - typen en controleren van numerieke en alpha- numerieke gegevens. Functie-eisen: - MAVO of gelijkwaardige opleiding - ervaring als datatypiste met beeldschermappara tuur. Voor nadere inlichtingen over deze functie kan men zich wenden tot de heer R. M. Frese, telefoon: 071-170441 Schriftelijke sollicitaties met vermelding van vacatu renummer LD-1606-70 te richten aan de Personeels dienst TNO Plaspoelpolder/Leiden, postbus 124,2300 AC Leiden. Toch voordelig zo'n abonnement

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 18