St. lacob in de Hout loiNlcii 3M Administratief medewerker (m/v) St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp randstad klinisch - chemisch analist m/v stichting centrum stbavo noondwijkerhout CONSULTANT DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: CONSULENT VERZORGINGSTEHUIZEN (M/V) 20 UUR PER WEEK Hoe lijkt 't u om elke dag250 eters op bezoek te krijgen? Free lance stoffeerders ZmjcUw|jek hoofd ziekenafdeling m/v direct industrie werk MAGAZIJNKRACHTEN MEDEWERKERS Heeft u interesse neem dan even contact met ons op. uitzendbureau Op ons laboratorium komt vakant de funktie v i ervaren fulltime Funktie-eisen: -HBO - A diploma (klinisch - chemische richting) -Enige jaren ervaring. Salariëring zal geschieden overeenkomstig opleiding en ervaring. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 83.503.13. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout EVALUTION AND PLANNING SYSTEMS B.V. Evaluation and Planning Systems B.V. is de Nederlandse dochter van het bekende Engelse softwarehouse EPS Consultants, leverancier van het financiële planning en "Disicion Support" systeem FCS-EPS. Voor de technische ondersteuning van de bestaande klanten en het trainen en adviseren van nieuwe gebruikers, zoeken wij op korte termijn een Voor deze functie wordt gedacht aan iemand met: - ecn financieel economische, HEAO of HIO opleiding. - liefst met enige ervaring met hogere programmeertalen in IBM omgeving. - leeftijd 24-35 jaar. - flexibele instelling. - goede kontaktuele eigenschappen. Geboden wordt: - een ambulante afwisselende baan in een sterk groeiende onderneming. - ruime mogelijkheden tot zelfontplooiing. - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. - grote zelfstandigheid. Schriftelijke of telefonische reacties zijn welkom bij de heer A.J.F. Zwolsman, direc teur Evaluation and Planning Systems B. V. adres Reaal 2, Postbus 42, 2350 AA Leiderdorp. Telefoon: 071-413434. Auto HEEMSKERK AUTO HEEMSKERK Officieel NISSAN DEA LER vraagt met spoed een zelfstandige jongeman, leeftijd tussen 18 en 23 jaar op LTS niveau die auto's aflevering klaar wil maken, auto's tektyle- ren en de benzinepomp kan bedienen. Geboden wordt: 24 vakantiedagen, 7,5% vakantiegeld, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, Salaris volgens C.A.O.-motorvoertuigen. Sollicitaties gelieve schriftelijk te richten aan Auto Heemskerk, Alkemadelaan 1 te Roelof arendsveen. Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot de hr. J. v.d. Meer 01712-2112 na 18.00 01713-2866. Afdeling Pathologie van de Fac. der Geneeskunde cytologisch analist (m/v) vacaturenummer: 3-085/1158 In hoofdzaak zullen de werkzaamheden bestaan uit microscopisch onderzoek van cytologische prepa raten (van gynaecologische niet-gynaecologische herkomst). Vereist: - HBO-A diploma (Histo-cytopathologie): - ervaring van tenminste 2 jaar gewenst. Salaris maximaal 3066,— bruto pee maand. Inlichtingen bij Mw P. W. Arentz, 071-148333 toestel 2502. Vakgroep Pathologie van de Fac. der Geneeskunde histo-pathologisch analist (m/v) vacaturenummer: 3-112/1158 Taak: De werkzaamheden zullen gericht zijn op de immuno-chemie en immunohisto-chemie, in het kader van een dierexperimenteel onderzoek naar de oorzaak van nierziekten. Vereist: Diploma HBO-A/B, bij voorkeur met ervaring in immunologische technieken. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 3 jaar, zonder vooruitzicht op een vast dienstverband. Salaris maximaal 3066,— bruto per maand. Inlichtingen bij Dr J. J. Weening, 071-148333 tst 2520. De Rijksuniversiteit te Leiden wil meer vrouwen in dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. De Katholieke Vereniging van Bejaardentehuizen is een Vereniging die de belangen behartigt van ca. 600 ledentehuizen, met in totaal 50.000 bejaarde bewoners waarvoor 20.000 medewerkenden werkzaam zijn. Voor de advisering, serviceverlening en beleidsvoorbereiding beschikt zij over een klein centraal bureau in Leidschendam. Hier zijn directie, beleidsmedewerkenden en secretariaat werkzaam. Daarnaast heeft zij voor de serviceverlening consulenten in dienst, die onder meer het contact onderhouden tussen de leden en het bureau en individueel of in teamverband met bureau en collega's de tehuizen behulpzaam zijn bij vraagstukken van uiteenlopende aard. De Vereniging werkt met de algemene, humanistische en protestantse zusterorganisaties samen in de Federatie Landelijke Samenwerking Bejaardentehuizenorganisaties. In verband met de tijdelijke afwezigheid van één der medewerkenden is gedurende 3 maanden de functie beschikbaar van Voortzetting van de werkzaamheden in vast dienstverband moet niet uitgesloten worden geacht. De consulent zal zich bezighouden met het geven van begeleiding en ondersteuning aan functionarissen en besturen van verzorgingstehuizen. Zowel uitvoerings- als beleidsaspecten komen daarbij aan de orde. Vereisten voor deze functie zijn: een opleiding op academisch niveau. Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar kandidaten met financieel-economische deskundigheid; aantoonbare interesse in en ervaring met de (intramurale) bejaardenzorg; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; r.k. levensbeschouwing. Aangezien de te benoemen functionaris vooral contacten dient te onderhouden met tehuizen in het westen van het land, is vestiging aldaar noodzakelijk. Bezit van eigen auto vereist. Deze ambulante functie kent goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals; opname in P.G.G.M.-pensioenregeling, 71/2% vakantietoeslag en (in voorkomend geval) tegemoetkoming in premie ziektekostenverzekering. Inschaling geschiedt afhankelijk van leeftijd en ervaring in één der B.B.R.A.-schalen met een maximum van f 4.893,- bruto per maand bij full-time dienstverband, exclusief A.O.W.-compensatie. Indiensttreding per 1 juli 1983. U gelieve uw sollicitatie binnen 14 dagen te zenden aan de directeur van de IC V.B., de heer J. C. M. van dè Laar, Duindoorn 8,2262 AR Leidschendam. BIJ de selectieprocedure zijn vertegenwoordigers van het bestuur en de medewerkenden betrokken. Voor belangstellenden Is een Informatiemap verkrijgbaar bij het bureau van de Vereniging, telefoon 070-202100. Als onderdeel van het internationale 3M- concem brengt 3M Nederland BVca. 16.000 produkten via zo'n 33 verkoop- groepen op de markt. U kent wellicht de merknamen 3M en Scotch. Op dit moment zitten we op ons hoofd kantoor in Leiden te springen om een Hoofd van de kantine (m/v) In deze funktie krijgt u elke dag 250 medewerkers op bezoek, die het op prijs stellen een verzorgde lunch te krijgen. U zult zich gaan bezighouden met het bereiden van snacks en maaltijden, het voeren van de kantine-administratie, het inkopen van voorraden, het onderhouden van kontakten met leveranciers, etc. Wij denken bij deze vakature aan een man of vrouw tussen de 25 en 45 jaar, die in het bezit is van de benodigde horeca-papieren (o.a. diploma Hotelvakschool) en enige jaren ervaring heeft in een soortgelijke funktie. Organisatietalent en het vermogen om leiding te geven zijn noodzakelijk Kennis van de Engelse taal strekt tot aanbeveling Richt uw schriftelijke sollicitatie onder vermelding van nr. HC 395 aan 3M NEDERLAND BV, Postbus 193,2300 AD LEIDEN, t.av mevrouw E. de Vette. Bij de polikliniek Keel-, Neus- en Oorheelkunde ontstaat binnenkort een vacature voor een administratief medewerk ster die o.m. zal worden be last met de verzorging van de medische correspondentie en de financiële administratie, postbehandeling en balie werkzaamheden. Wij denken voor deze functie aan een kandidate met een middelbare schoolopleiding, aangevuld met een medisch- administratieve opleiding en die beschikt over enige admi nistratieve ervaring. Type vaardigheid is een vereiste. Het salaris bedraagt maximaal 1 2745,28 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. B. van Haasteren, tel. 071- 899250 tst. 210. Uw schrifte lijke sollicitatie kunt u vóór 1 mei 1983 richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 17/83. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp NEDERLANDSCHE TAPIJT UNIE Breestraat 155, telefoon 071-149781. Wegens enorme drukte zoeken wij voor onze filia len in Leiden en Alphen 2 Aanmelden telefonisch of op bovengenoemd adres. Het verpleeghuis en reaktiveringscentrum "ZUYDTWIJCK" te Leiden is gehuisvest in een modern gebouw. Het biedt plaats aan 156 somatisch zieke patiënten, verdeeld over 6 verpleegafde- lingen. Door het voe ren van een aktief op- namebeleid is het mo gelijk om jaarlijks ge middeld 350 patiënten op te nemen. Ter voorziening in een vakature zoeken wij op korte termijn kontakt met belang stellenden voor de funktie van; Verpleegkundig nachthoofd m/v voor 4 nachten in een periode van 15 da gen. Men verricht deze nachtdiensten samen met 2 kollega-nachthoofden als vervan gers, volgens een van tevoren vastgesteld rooster. Vereist zijn: Het bezit van het diploma verpleegkundige A, enige jaren ervaring als verpleegkundige en met belangstelling voor het werk in een verpleeghuis. De salariëring geschiedt volgens de richt lijnen van de CAO voor het Ziekenhuis wezen. Opneming in het pensioenfonds P.G.G.M. behoort tot de mogelijkheden. Rang bij aanstelling, promotiemogelijk heden en honorering zullen mede afhan kelijk zijn van leeftijd en ervaring. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de Verpleegkundig Adjunkt Direk- teur, de heer M.J.M. Kok, (telef. 071 - 769300, toestel 115). Schriftelijke sollicitaties eveneens aan hem te richten. verpleeghuis en reaktiveringscentrum Aaltje Noordewierlaan 50 te Leiden UI, BOEKHANDEL DE KLER B.V.» voor ons filiaal te Leiderdorp zoeken wij een MEDEWERKER(ster) met middelbare schoolopleiding en in teresse voor het boekenvak. Leeftijd tot 19 jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Boekhandel De Kier B.V., Nieuwe Rijn 45, 2312 JG Leiden. Het bejaardentehuis Sint Jacob in de Hout biedt plaats aan 231 bewoners, verdeeld over drie flats, met elk ongeveer 77 bewoners en beschikt over een ziekenafdeling met 10 bedden. Voor de verzorging van onze bewoners zoeken wij op korte termijn kontakt met kandidaten voor de funktie van Het hoofd is belast met de verzorging/verpleging van de bewoners die op de ziekenafdeling verblijven. Zijn/haar taak zal o.m. bestaan uit: - het scheppen van een goed werkklimaat; - het organiseren van de werkzaamheden en het leiding geven aan de medewerkenden; - het verzorgen van praktijkbegeleiding van leerling- bejaardenverzorgenden; - het onderhouden van interne kontakten. Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij ervaring heeft in een leidinggevende funktie, eventueel in de bejaarden zorg en voldoet aan de volgende eisen: - belangstelling voor de oudere mens; - goede kontaktuele eigenschappen; - diploma A-verpleegkundige; - leeftijd tot plm. 40 jaar. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld overeenkomstig de C.A.O.-Bejaardentehuizen. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door de direktrice, mevrouw M.P. Vahlkamp, tel. 023 - 28 02 50, toestel 118. Van betrokkenen wordt verwacht dat zij het christelijk uitgangspunt van de organisatie respekteren en aanvaarden. Voor hen die woonachtig zijn buiten Haarlem is tijdelijke huisvesting in ons huis mogelijk. Schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan de Dienst Personeelszaken, Zuiderhoutlaan 1, 2012 PJ Haarlem.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 16