Zo ziet u in één keer wat er op elektronika-aebied allemaal aan de hand is. Want we hebben meet we hebben het eerden en het kost meestal minder <088* "1499.- 229.- 999.- 349.- 799.- 299.- 199.- 899.- 1799.- TELEFUNKEN .ytaïÜOJG* VAN UW warenhuis VROOMS DREESMANN ra pal EEN KRANT. MAAR DAAR WIL IK ALLES IN VINDEN. Er wordt heel wat aan elektronika bedacht en gemaakt vandaag de dag. We bekijken dat totale aanbod kritisch. En nemen vervolgens alle dingen in huis, die de moeite waard zijn. Omdat ze veel waar voor hun geld bieden. Omdat ze extra voordelig zijn. Of omdat het om interessante nieuwe ontwikkelingen gaat die we u niet mogen en willen onthouden. Maar daar laten we het niet bij. Aankopen die u moeilijk zelf vervoeren kunt omdat ze zo groot zijn, bezorgen we gratis. Dure dingen mag u in drie keer betalen. U krijgt de best mogelijke garanties. En onze eigen technische dienst zorgt ervoor dat het allemaal prima blijft werken. Waar u ook woont. fi'j* l SANYO Wie snel is, kan nu met extra voordeel een videorecorder in Tot 15 april brengen we de Sanyo VTC 5010 tijdelijk extra voordelig. Daarna wordt hij 100 gulden duurder, maar blijft hij nog steeds royaal onder de adviesprijs. Terwijl u er een uitstekende video recorder aan hebt. Zie maar wat hijbiedt: Betamax systeem 1 programma tot 7 dagen vooruit instelbaar. beeldzoeksysteem met 7x de normale snelheid vooruit en terug voorzien van klok met schakeltijden en elektronische tiptoetsen voor 12 voorkeur zenders Tuner geschikt voor kabeltelevisie Adviesprijs 1699.- Laaggeprijsde schaak tegenstander: de SC 2 maar is toch simpel te bedienen Tien speelniveaus, ingebouwde openingsbibliotheek, kent passant en rochade, lost probleemstel lingen op, heel degelijk uitge voerd, werkt op het lichtnet. En Vroom Dreesmann doet vijftig gulden van de prijs af: Van 279.- voor Nieuw en aktueel: uitgebreid programmeerbare weten schappelijke calculator met printer! Wegens doorslaand succes hebben we de bekende program meerbare calculator van Casio, de FX-602 P, in prijs kunnen verla gen. U betaalt nu vijftig gulden minder dan voorheen voor dit professionele apparaat met royaal LCD display voor 16 alfa-nume rieke tekens. Capaciteit: maximaal 512 stappen en 88 registers. Van 349.- voor Als u aan een HiFi Stereo systeem toebent, moet u nu de Technics SA-C 05/L kopen! Wij brengen dit moderne, compacte en complete HiFi systeem nu voor een prijs die nooit weer terugkomt. Inge bouwde equalizer, tuner met MG en FM stereo ontvangst, verster ker met 2 x 30 Watt muziek- vermogen, cassettedeck voor alle tapesoorten, soft touch bediening en dolby, LED-indicatie voor volume en batterijverbruik, mogelijkheid voor microfoonmix, aansluitmogelijkheden voor platenspeler, bandrecorder, microfoons en hoofdtelefoon. Door de aankoppelbare 2- wegboxen ook te gebruiken als portable set. Adviesprijs 1610.- Onze prijs U moet 'm gehoord hebben voor u het gelooft: de Casio PT-30 muziekcomputer kan spelen. Bij het intoetsen van de melodie geeft hij de akkoorden automatisch weer. Met een aparte interface kunt u uw favoriete composities op cassette bewaren en later weer afspelen. De PT-30 heeft 8 klankmogelijkheden, 18 begeleidingsritmes en een meloaiegeheugen waarmee u een melodie naar keuze kunt samen stellen en afspelen. De PT-30 is óp uw eigen HiFi installatie aan te Losse cassettte interface 99.- Onze specialisten hebben een prima muzieksysteem voor u ontdekt, dat toch maar verbazend weinig kost! Zelf is de kwaliteit vaak moeilijk te beoordelen, maar daar zijn c' specialisten van Vroom Dreesmann dan ook voor. Ze bevelen dit Schneider-muziek- systeem van harte aan. En omdat Schneider jubileert, hoeft het komplete systeem u maar heel weinig te kosten! Kompleet muzieksysteem in luxe uitvoering voor een zeer speciale prijs. Receiver met MG, LG, FM stereo ontvangst, muziekvermogen 2x25 Watt. Cassettedeck met dolby en automatische afslag aan het eind van de band. Half automatische platenspeler met MD element. Compleet met 2 uitstekende 2 weg basreflex boxen type 8026 LS. Adviesprijs 1099.- Onze prijs In het brandpunt van de belangstelling: Donkey Kong Donkey Kong, het elektronische spel met de twee beeldschermen, verovert in een razend tempo de -wereld. Er is dan ook nogal wat nodig, om Donkey Kong te slim af te zijn. En dat verklaart het grote succes van Nintendo. Donkey Kong is aktueel, dus uw waren huis neeft het: Onze prijs Let op de uitbreiding die we nu kunnen geven aan de toepas baarheid van de FX-602 P. Via een printer legt u allerlei belangrijke gegevens vast FP-10 printer voor het afdrukken van programma's en resultaten. De jongste ontwikkeling in home-computers: Tl 99/4A Hebt u ooit overwogen om zelf aan het computertijdperk te gaan deelnemen, dan is de Tl 99/4A de beste gelegenheid die u ooit gekregen hebt. Deze home computer is gewoon aan te sluiten op uw eigen kleuren- of zwart-wit TV. Hij laat u kiezen uit een uitge breide kollektie spel-, educatie- en organisatieprogramma's. Ook kunt u uw eigen basic programma schrijven en bewaren op een cassetterecorder. Iets over de techniek van de Tl 99/4A: hij heeft een 16 bits microprocessor, 26K ROM geheugen en 16 K RAM (uit breidbaar), Een uitgebreide serie randapparatuur is leverbaar. Onze prijs CASIO )Texas Instruments En natuurlijk hebben we de Atari spelcomputer! Bij ons vindt u om te beginnen alles wat anderen ook hebben. Dat geldt ook voor de bekendste spelcomputer ter wereld, waar mee u een fantastische uitbreiding geeft aan de mogelijkheden van uw kleurentelevisie. Compleet met joysticks en spelmodule Space Invaders, geschikt voor een van de grootste kollekties spel- modulesdieeris: met lichtnetadapter, Onze prijs Teletekst is nu nergens voordeliger dan bij uw warenhuis! Telefunken luxe all-transistor kleurentelevisie met teletekst voor de laagste prijs van het land. Dit is typisch een van de verrassingen die u alleen maar bij ons tegen zult komen. En waar u npaar snel van moet profiteren, want we staan 100% in voor de kwaliteit. 56 cm/110° PIL HIGH-LIGHT kleurenbeeldbuis [nfrarood afstandbediening met direkte keuze van 32 program ma's comfortabele zendervast legging door elektronisch geheugen hoofdtelefoonaansluiting slechts 60 Watt stroomverbruik Adviesprijs 2278.- Onze prijs '11 WERELD '11 LAND '11 STREEK ÉÉNKRANT leidsch dagblad

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 16