Romantiek viert hoogtij ER IS MEER DAN EEN LENS Sportieve elegantie 3£ GBGL 9-ej/e ^Srinkó enz. enz. ER IS MAAR EEN UNICON jT UNICON B.V. Lingerie en badkleding tin! LEUKE KOLLEKTIE BAD- EN STRANDKLEDING mode de Kempenaerstraat 7 Oegstgeest, tel. 174267 extra dun Zwitsers quartz uurwerk 1.8 mm waterdicht tot 30 meter edelstalen banden geschroefd 2 kleuren modellen met 18 karaats gouden glasrand, schroeven 5 jaar garantie leverbaar in edelstaal, edelstaal-goud Edelsteenkundige F.G.A. Leiden, Breestraat 114C, tel. 126127 Een dag voor Uzelf, Mevrouw. In onze Beautyfarm besteedt gediplomeerd personeel er tijdens onze arrangementen alle aandacht aan, om u een gezellige en ontspannen dag te bezorgen. Instituut Beauty Farm Wassenaar Rijksstraatweg 767-2245 CG Wassenaar Tel. 01751-78685 Mr.Dr. Ilse v.d. Pouw Kraan-Staudinger DAG-ARRANGEMENT (van 9.00 tot 17.00 uur) - Gezichtsbehandeling - Lichaamsmassage - Zonnebank - Sauna of borrelbad Manicure Pedicure - Wassen, watergolven of föhnen - Make-Up f195,— KORT-ARRANGEMENT (tijdsduur 4 uur) Als enige Beauty Farm in Nederland hebben wij, behalve ons vol ledige Dag-programma, nu ook een Kort-Arrangement. Dit om u in de gelegenheid te stellen, binnen ca. 4 uur dié behande lingen te'ondergaan die voor de lichaamsverzorging op de eerste plaats komen. - Gezichtsbehandeling - Pedicure - Manicure Wassen, watergolven of föhnen Bovengenoemde behandelingen zijn ook individueel mogelijk. Andere behandelingen in ons programma zijn o.a. KWIK SLIM, snelbruinen, slendertone, enz. (zie onze prijslijst). echtparen of gezelschappen bestaande uit r korting. Ultra dunne zachte lens Dubbeliocus lens Gekleurde lens Zoveel kontaktlenzen, zoveel mogelijkheden. Al die kontaktlenzen met hun eigenschappen en behande lingsmethoden. Zoveel ogen, zoveel mogelijkheden: Unicon B.V. kontaktlenzen, kontaktlensspecialisten van volle professie. Kritiek op kontaktlenzen vinden wij vaak onterecht. De ene kontaktlens is de andere niet, het ene oog is het andere niet. De ene kontaktlensspecialist is de andere niet. I 3 Kontaktlenzen, wij doen niet anders. Wij kennen de mogelijkheden, wij zijn gediplomeerd en erkend. Een eerlijk advies, een vakkundige benadering: i - Gediplomeerde kontaktlens specialisten, lid a.n.v.c. Steenstraat 16,2312 BW Leiden, 071-141166 Zuurstof doorlaatbare lens met nieuwe mogelijkheden voor Studenten Scholieren Ziekenfondsleden Flexi lens Nu ook Ziekenfondsleverancier Romantiek viert hoogtij in de nacht- en ondermode dit vooijaar. Wie haar on- derkleding dan niet voor het functioneel koopt, zou het nu dan toch ze ker voor het mooi moe ten doen. Fabrikanten' werken met prachtige zachte materialen waar van zuiver zijde natuur lijk het mooist is, maar ook is er broderie en kunststof, wat gecombi neerd met kant beelden van Dallas en Dynasty oproept. En het zijn zeker niet al leen de de sterren uit die series die in superro- mantische gewaden kun nen rondlopen, elke goe de lingerie-zaak heeft die romantiek in vele prijs klassen in huis. Wit is de belangrijkste kleur in de lingerie-mo de maar daarnaast zijn er ook veel pastelkleurtjes te zien. Naast de klassieke japon met jas (waarin de mou wen zijn bestikt met kantjes) zijn er ook heel jonge romantische din gen te koop zoals baby dolls, kniebroeken met topjes van mooie borde- rie en kuitbroeken met een keursje. Het topje, vroeger noemden we dat een hemdje, is gewoon te mooi om ongezien te blij ven. Bij voorkeur wordt het dan ook gedragen op een rok of pantalon. De petticoat is ook weer (bescheiden) terug in het modebeeld, terwijl allert is gereageerd op de nieu we rage "aerobics" met grappige pakjes van heel soepel materiaal in pastels of felle kleuren. Aerobics-pakjes van soepele materialen en in1 heel actuele kleuren en dessins. Van mooi sluïkvallende materiaal maakte Louis Ferraud deze, Grieks aandoende nachtkleding. De kleuren zijn wit en laven del. Uit de Schiesser-collectie, dit romantische setje in ba tist. Een bh helemaal van kant een een bijpassende tanga-slip eveneens uit de collectie van Triumph. De mode voor het strand en de boulevard is een kwestie van combineren geworden. Elke fabrikant levert naast het badpak of de bikini wel een blouse, rok, jurk of grote sjaal in het zelfde dessin. En daarmee zijn dan weer tal van combinaties mogelijk, die niet tot de vakantie beperkt hoeven blijven. Dat is wel plezierig want de vakantie is maar kort en goede badkleding is toch te duur om alleen maar in die een of twee weken zonvakantie te dragen. Sommige extraatjes bij de badkleding kunnen heel goed als huiskleding dienen, andere zijn meer geschikt voor de vrijetijd-buiten. Wat u ook van plan was te kopen er moet dit seizoen wel een streepje door lopen. Horizontaal,verticaal of diagonaal, dat doet er niet toe. Houdt u daar beslist niet van, dan mag het een een modieus bloemdessin zijn of een jungleprint want die doen het ook goed. combinatie zwart-wit vinden we ook in de badmode. (Collectie I C&A.) Uit de collectie van Triumph Internationaal drie modellen in jungle-stijl. Eveneens van Anita, een badpak voor vrouwen die een borstprotese dragen. Van Anita een modieus badpak voor de aanstaande moeder.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 32