I Mogelijk buurtbus in Leiderdorp t y Prijs grond struikelblok verbreding Trekvaartweg Project van Activiteiten voor Den Deyl-school sluit Kamer uitgebrand Weer varende dieven actief... tLziö/cfet agendc Voorbereiding scholenfusie in Oegstgeest mag doorgaan Eigen huis voor Tamarco ,/lteïAfk Geldtekort school in Boven-Volta LEZERS SCHRIJVEN Bibliotheek Open dag Vos en Co zeer matig bezocht WASSENAAR - De christelijke lagere school "Den Deyl" aan de Middel weg dreigt te verdwijnen met ingang van het nieuwe schooljaar. Het schoolbestuur ziet zich tot sluiting genoodzaakt vanwege het dalende leerlingenaantal van de school. De school telt nu 95 leerlingen en vol doet daarmee nog ruimschoots aan het wettelijk minimum van 75 leer lingen. "Maar er komen geen aanmeldingen meer, zodat nieuwe leerlin gen de zes jaar niet op onze school kunnen afmaken", aldus mevr. Poldervaart-van der Zanden van het schoolbestuur. Er werken vier onderwijzers, een concierge voor halve dagen en enige deeltijdbaandocenten. De hoofdonderwijzer heeft een andere betrek king gekregen en dat was ook reden om reeds nu de school te sluiten. Dinsdag ontvangen de ouders van de leerlingen een brief waarin voor het besluit zeven argumenten worden gegeven. Visser, van het oudercomité, vindt het een voorbarig besluit met een vage argumentatie. "Ik ben benieuwd naar de werkelijke argumenten. Het is toch onbegrijpelijk dat men een school met voldoende leerlingen wil sluiten. Het is een vorm van onbehoorlijk bestuur jegens de kinderen", aldus Visser. Ook was hij verontwaardigd over het feit dat de ouders en leerkrachten niet eerder op de hoogte zijn gesteld van "een zaak met een dusdanige importantie". De gemeente Wassenaar is bezig met een plan dat een antwoord moet geven op de vraag hoe men de daling van het leerlingenaantal moet opvangen. Volgens wethouder Greep (onder andere onderwijs) zal een aantal scho len na 1985 moeten verdwijnen. Hij had echter verwacht dat men met sluiting van de christelijke lagere school "Den Deyl" zou wachten tot dat het plan klaar is. Hij meldde er in de commissievergadering van a.s. maandag op terug te zullen komen. WARMOND - Een twintigjari ge Warmondse kamerbewo ner aan de Dorpsstraat 57 is zondagmorgen rond zeven uur wakker geworden omdat zijn kamer in lichterlaaie stond. Na de ondekking van het vuur vluchtte hij uit zijn woonvertrek, sloot de deur hermetisch af en wekte een medebewoners van het pand. Toen de gealarmeerde brand weer arriveerde bleek het vuur door zuurstofgebrek voor het grootste deel al ge doofd en behoefden de spuit gasten slechts wat nablus- werk te verrichten. Volgens de politie is de ver moedelijke oorzaak van de brand een olielampje dat de jongeman tijdens zijn slaap had aangelaten en dat hij waarschijnlijk per ongeluk heeft omgestoten. Stad en rand MAANDAG 28 MAART „Kand WARMOND - Een reeks van woonarken en landhuizen op en rond de Warmondse wateren is de laatste tijd bezocht door va rende inbrekers. Volgens com mandant Haasnoot van de War mondse rijkspolitie te water "loopt het de spuigaten uit". Het begon allemaal begin februa ri. In een aantal woonboten en landhuizen werd ingebroken. De buit was echter gering om dat de boten en huizen alleen in de zomer worden gebruikt. Een aantal oude tv's, wat gereed schap en een rode Canadese ka no werden meegenomen. Begin maart werden dezelfde bo ten en landhuizen opnieuw be zocht. Wederom stelde de buit weinig voor. Dekbedden, potten en pannen en een paar elektri sche olieradiatoren werden ge stolen. "Het leek wel alsof ze een kraakpand in moesten rich ten", aldus Haasnoot. Vorige week was het weer raak. Een zestal woonboten werd leegge haald. Meegenomen werden on der andere lepels en vorken... "De grote klapper kwam afgelo pen zaterdagnacht", vertelt Haasnoot. De inbrekers stalen uit twee kajuitjachten die lagen afgemeerd in een Warmondse jachthaven, voor twintigdui zend gulden aan zeilen, red dingsvlotten en navigatie-appa- ratuur. De rijkspolitie te water is in sa menwerking met de Leidse re cherche een grootscheeps on derzoek begonnen. Bovendien zijn de nachtsurveillance van de rijkspolitie uitgebreid, om- dat bijna alle inbraken 's nachts Maandclg plaats vonden en de inbrekers met een boot moeten zijn geko men. De meeste woonboten en landhuizen zijn namelijk over land niet te bereiken. Vorig jaar werd eenzelfde serie in braken met succes opgelost. LEI) is mei |tegenj meldt Wilier Volge hebbï tweeh rolscl Leiden - Stadhuis, gemeenteraad, jhunr LEIDERDORP De Achthove- nerweg zal vanaf vandaag op werkdagen van negen tot vier uur afgesloten zijn. De verbin dingsweg tussen Leiderdorp en Kouderkerk krijgt een nieuwe bestrating. De werkzaamheden gaan minimaal zes weken in be slag nemen. Het wegdek van de Achthovener- weg verkeert al lange tijd in slechte staat. Dat komt door het verzakken van de stenen die aan de zijkant van de weg niet goed gesteund worden. Door het aan brengen van zogenaamde op- sluitbanden moet dat verzakken worden voorkomen. De afsluiting van de weg is alleen op werkdagen. Tijdens het week einde en voor negen en na vier uur kunnen automobilisten wel van de weg gebruik maken. LEIDERDORP De werkgroep "Activiteiten voor werk lozen" gaat onderzoeken of er behoefte is aan vervoers- verbinding tussen oud en nieuw Leiderdorp. De plannen voor een verbinding tussen het oude en nieuwe centrum verkeren nog in een pril stadium. De nieuwe vervoers- mogelijkheid, gerund door vrijwilligers, is vooral be stemd voor mensen die niet zo goed ter been zijn. Volgens Leeuwenburgh zal een eventuele busverbinding altijd van tijdelijke aard moeten zijn. Als de NZH-busverbinding er komt moet de bus van de werk groep verdwijnen. B en W van Leiderdorp hebben in eerste instantie aarzelend gerea geerd op de plannen voor de bus lijnverbinding. Angst voor valse concurrentie met de taxibedrij ven en de huidige zeer slechte busverbinding en de vele wet telijke verplichtingen, hebben er toe geleid dat B en W eerst een nader uitgewerkt plan willen hebben voordat goedkeuring wordt verleend. Het ontbreken van een goede ver binding tussen oud en nieuw Leiderdorp houdt de gemoede ren al jaren bezig. Vorig jaar wer den er nog bijna zevenduizend handtekeningen ingezameld door de Unie Voor Vrijwilligers. De handtekeningen werden overhandigd aan NZH-chef Leeuwenburgh. Die kon echter niets toezeggen. De NZH is op dit moment bezig met een lijn- voeringsonderzoek. Knelpunten, waaronder Leiderdorp, worden onderzocht. De resultaten van dat lijnvoeringsonderzoek wor den in de loop van april bekend gemaakt. Dan zal ook blijken of Leiderdorp een goede busver binding krijgt. Waakzaam De plannnen van de werkgroep worden door Leeuwenburgh "waakzaam" gevolgd. "We heb ben de goede afspraak met de werkgroep gemaakt om niet in conflict te komen", aldus Leeu wenburgh. "We hebben ze gewe zen op de gevaren en gezegd dat ze terdege moeten letten op de wettelijke eisen die worden ge steld aan zo'n lijntje". OEGSTGEEST - De meerderheid van de Oegstgeeste gemeente raad heeft het college van burge meester en wethouders gemach tigd de besprekingen tussen de Montesorri-kleuterschool en de openbare lagere Floraschool voort te zetten, om te komen tot een openbare Montesorri-basis- school. Alleen de CDA-fractie toonde zich tegenstander. Vooral op bestuurlijke punten zag voorzitter van Veen een verdere samenwerking niet zitten. Hij stelde dat teveel partijen in het geding zijn, zoals de stichting Montesorri-onderwijs zelf, de Raad van bijstand, de voorberei dingscommissie, de gemeente, enzovoort. Toch wilde hij een verdere voortgang niet verhinde ren. "Hoewel we onderwijskun dige, financiële en vooral be stuurlijke bezwaren hebben, wil len we toch de resultaten van de voorbereidingscommissie af wachten. Dan kunnen we alsnog 'ja' zeggen tegen het invoerings plan, dat dan op tafel ligt. We staan als CDA echt niet te klap pen wanneer de besprekingen zouden mislukken", aldus Van Veen. Leeuwenburgh is wel geïnteres seerd in het onderzoek dat de werkgroep nu uit gaat voeren. Er zit echter wel een gevaarlijke kant aan, zo vinden Leeuwen burgh en B en W. Mocht blijken dat de behoefte aan een busver binding niet zo groot is dan kan een verbetering van de NZH- diensten ook wel vergeten wor den. Volgens werkgroep-voorzitter Hui gen is het zeker niet de bedoeling te gaan concurreren met de NZH of de taxibedrijven. Hoe de ver binding er uit gaat zien, als zou blijken dat er behoefte aan is, weet de werkgroep nog niet. "Dat hangt af van de wensen van de groep mensen op wie wij ons richten", aldus Huigen. OEGSTGEEST - De vertraging lemmertrekvaartweg en de aan- bij de verbreding van de Haar- leg van het fietspad ligt niet aan Burgemeester Van der Have van Leiderdorp trekt het gordijn weg voor het naambord van het nieuwe gebouw van Tamarco en opent het hiermee. Naast hem clubvoorzitter Borreman. (foto Holvast) LEIDERDORP - Burgemeester Van der Have heeft afgelopen za terdag het nieuwe clubgebouw van de Drumfanfare en Méyoret- tenpeleton Tamarco aan de Lei- derdorpse Splinterlaan geopend. Met het wegtrekken van een gor dijn, waardoor de naam van de vereniging zichtbaar werd, maakte Van der Have een einde aan een 28-iarige zwerftocht van Tamarco op zoek naar oefen ruimte in Leiderdorp. De oude kleuterschool 't Splin tertje" is door leden van Tamar co geheel verbouwd. De gemeen te had de school beschikbaar ge steld, maar had geen geld om het gebouw geschikt te maken voor de club. Wel had de gemeente materialen gegeven. Van der Ha ve roemde zaterdag de eigen werkzaamheid van de vereni ging. Sportvierkamp Voor mensen die iets meer willen dan alleen maar recreatief spor ten wordt er ook dit jaar in Lei derdorp weer een sportvier kamp gehouden. Gedurende vier weken wordt er elke week door de deelnemers hieraan een onderdeel (hardlopen, zwem men, fietsen en een conditietest) afgelegd. Aan de onderdelen zijn minimumeisen gesteld. Het hoge inschrijfgeld (25 gulden) komt voor het grootste deel ten goede aan de video-club van het verpleegtehuis en reactieve- ringscentrum Leythenrode in Leiderdorp. Brooddeeg De Zoeterwoudse KPJ organi seert maandag 4 april (tweede paasdag) een middag figuren maken van brooddeeg. Liefheb bers uit geheel Zoeterwoude kunnen in het onderkomen van de jongerenvereniging, De Wes tender, terecht vanaf 14.00 uur. Klaverjassen De Zoeterwoudse KPJ houdt op vrijdag 8 april weer een klaver- jastoernooi. Plaats van hande ling is het onderkomen "De Westender". Aanvang: 20.00 uur. Poldercross De inmiddels legendarische Zoe terwoudse poldercross wordt zondag 10 april weer gelopen onder auspiciën van de Katho lieke Plattelands Jongeren. De start van de loodzware cross is om 13.00 uur vanaf de Zwetka- de. Inschrijven moet een uur te voren gebeuren in "De Klaver hal". Daar is tevens de moge lijkheid voor de deelnemende dames, heren, senioren en junio ren om zich in sporttenue te hul len. tegenwerking van de mensen die een deel van hun tuin moe ten afstaan. Dat vindt de Oegst- geestenaar T. Plate, oud-raads lid en woonachtig langs de Haarlemmertrekvaartweg bij de Abtspoelweg. "Die verbreding van de Haarlem mertrekvaartweg is voor de regio bepaald een goede zaak. Maar m'n vrouw en ik zijn er de dupe van. Ik zou een verkeersplein in mijn voorgazon krijgen, dat is hopeloos. Ik heb dan ook afge sproken dat ik een behoorlijke entree krijg voor mijn huis", al dus Plate. Die afspraak is echter lang geleden gemaakt. Sindsdien heeft hij al leen nog maar een brief gehad van Provinciale Waterstaat met de mededeling dat een bureau uit Rotterdam was ingeschakeld om te adviseren over de verkoop waarde van de grond. "Zoals bij alles is het een kwestie van geld. Provinciale Staten hebben een krediet voor de technische reno vatie beschikbaar gesteld met daarin maar 300.000 gulden voor grondverwerving. Dat is veel te weinig", vertelt Plate. Om tot elkaar te komen heeft Pro vinciale Waterstaat het advies ge vraagd van het Rotterdamse bu reau. Plate heeft contact gezocht met dat bureau. "Het was een heel humoristisch gesprek. Die man zei: vertel me nog maar wat meer, want ik weet er niet van. Ik heb nooit een opdracht gehad van Provinciale Waterstaat". Het verschil van mening over de grondprijs is het enige wat de zaak op die plek nog tegenhoudt. Als dat wordt geregeld mag de provincie haar gang gaan. Plate: "In beginsel zal ik nooit tegen werken. Het verkeer door de Kennedylaan en de smalle Dorpsstraat is een onmogelijke zaak". WASSENAAR - Een van de twee Cheetah-moeders van dierenpark Wassenaar die dit voorjaar zes kerngezonde jongen het levenslicht liet aanschouwen. Zij zitten hier voor het eerst buiten van de prille voorjaarszon te genieten. De jonge Cheetahs behoren tot de 40 jongen die dit voorjaar in het die renpark zijn geboren. Er zijn jon gen te zien van onder andere een Indische antiloop, er is een zebra veulen, het jong van een reuzeneek- hoorn en zelfs een lammergier. De dierentuin meldt dat ondanks berichten over mogelijke sluiting er, integendeel, momenteelvolop le ven in het park is. Dit alles in af wachting op een definitieve oplos sing voor de financieringsproble men waarin het park is geraakt. Zoals bekend heeft de provincie on langs een overl'.veringsplan opge steld dat nu bij de omliggende ge meenten ter tafel ligt. Zij buigen zich op dit moment over de vraag of ze park financieel zodanig zul len steunen dat het, zij het in afge slankte vorm, kan voortbestaan. (foto Dierenpark Wassenaar) WARMOND - Tijdens hun bezoek aan Noordwijkse ontwikkelings projecten in Boven-Volta heb ben de Noordwijkers A. Bos, N. Oosthoek, B. Cassee en M. Ree kers tevens het ontwikkelings project van de gemeente War mond in Dedougou bezocht. Hier is hun gebleken in gesprek ken met mensen die het project, de bouw van een school, begelei den dat er eigenlijk meer geld vanuit Warmond in gepompt zou moeten worden om het goed te laten slagen. Bos en de zijnen zullen hierover binnenkort een gesprek hebben met vertegenwoordigers van de gemeente Warmond. Bos: "mis schien is het mogelijk dat Noord- wijk een deel van het project voor haar rekening neemt". Het ligt niet in de gewoonte van medewerkers van de Provinciale Bibliotheek Centrale om via de pers in diskussie te gaan met ge meente-ambtenaren over een no ta die nog onderwerp is van be stuurlijk overleg. Deze gewoonte wil ik ook nu handhaven. Een andere zaak is of de weergave van de nota in de krant van dins dag jl. recht doet aan de intenties van de schrijvers ervan. Helaas wordt in uw artikel voorbijge gaan aan het principiële uit gangspunt van waaruit binnen de PBC-organisatie tegen vrij willigerswerk wordt aangeke ken. Konkreet stelt het bestuur van de bibliotheek voor om maar liefst 6 arbeidsplaatsen van 20 uur te creëeren voor personen die met behoud van uitkering maat schappelijk relevante en voor hen zelf zinvolle arbeid kunnen en willen verrichten. Daarmee is Leiderdorp de eerste gemeente in de provincie waar bestuur en personeel van de bibliotheek zo positief reageert op gemeentelij ke initiatieven in deze. De PBC gaat in haar personeelsbe leid ervan uit dat zij die in een bibliotheek werkzaam zijn be taald of onbetaald- een gelijk waardige positie moeten hebben. Dat betekend ook dat er gelijke regels moeten gelden inzake werving en selektie, begeleiding, inspraak, scholing, taakverdelin gen etc. Een uitzondering wordt gemaakt voaor regels die t.a.v. vrijwilligers soepel moeten wor den gehanteerd, zoals vakanties en verlof, ontslag bij aannemen van vast werk etc. Elke suggestie dat er enorme drempels voor vrijwilligers wor den opgeworpen is dan ook on juist. Integendeel zelfs. Wel staat voorop dat in aller belang goede afspraken moeten worden ge maakt. De PBC draagt graag een steen bij aan het scheppen van nieuwe ar beidsplaatsen. Het is in dit licht niet meer dan logisch dat daarbij handhaving van bestaande ar beidsplaatsen voorop moet staan. Uit maatschappelijk oog punt geven wij de voorkeur aan het aansluiten bij projekten die op verbreding van de werkgele genheid zijn gericht. Het projekt van de gemeente Lei derdorp sluit hier o.i. uitstekend bij aan, zodat wij er gezamenlijk in kunnen slagen aan nu werklo zen zinvol werk te verschaffen in een al bestaande werksituatie. In zo'n situatie is niemand gediend met uitzonderingsposities, ook de niet-betaalde medewerkers niet. Het is om deze reden dat wij hech ten aan wat minder vrijblijvende afspraken dan mët 'traditionele vrijwilligers' vaak worden ge maakt. Het is te betreuren dat door uw me dewerker aan deze positieve in tenties bijna geheel is voorbijge gaan, en dat naar buiten toe een indruk wordt gewekt van onwil en negativiteit. Dat doet ook on recht aan de groep medewerkers, die er in is geslaagd in het jaar 1982 de bibliotheek een onmis bare voorziening te doen zijn in Leiderdorp. (Het aantal gebrui kers steeg tot boven de 30% van de bevolking, het aantal uitlenin gen steeg met 65%). PBC fcuid-Holland Ad van der Waals Direkteur Openbare Bibliothekc gedra Leidse Studenten Ekklesia - Rapen) ijshal 100, video-programma 'Heel de mVond over echtscheidingen, 20 uur. deze Kijkhuis - Vrouwenkerkkoorstraat Amei 'De vrouw in 't zand' van Hiroshi Te nvprf gawara, 20 en 22.30 uur. «lloi Zaal Lage Morsweg 14a - Spiritisch r01i^* nootschap Leiden, 'Paaswydingsdie 6aat 1 voor Mevr. J. de Gruyter uit Pernis bewe uur. I discc Werklozen Advies Centrum - Breest de ve 19, ma t/m vr van 10-12 uur, tel. 1221 Voor Vereniging Ouders van Drugsversl w;iif den - Lange Mare 45, 20 uur, tel. 130! Buurtwinkel - Haarlemmerstraat 1 spreekuur Comité Gasprijsverhoj Like NEE, di van 10-11 uur. zater Ar chitek ten winkel - Oude Vest I en-a kosteloos advies, 17-18 uur. men 't Bruggehoofd - Steenschuur 11, ai a9 rf teurfotografie, 20 uur. Pieterskerkchoorsteeg 15 - Club-* buurthuis Inde Vroolycke Arke Werklozen Belangen Vereniging, 'y creatiesoos voor mensen in de r WWV, RW of WAO, di 14-16.30 uur, f 123271. Leiderdorp - gemeentehuis, verga ring van de raadscommissie voor fin cièn, 20 uur. Wassenaar - gemeentehuis, vergadeil I van de raadscommissie voor onderw 19.30 uur. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst tl de apotheken in de regio Leiden, woi _,Tr waargenomen van: vr 25 maart -1 ap^lL door: ZÜf Apotheek Leiden Zuid-West, Brahr A laan 20, tel. 763134; Apotheek Boehm Floryn 19, Leiderdorp, tel. 894400. Atj WIJKVERPLEGING n vei Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tj gen Gezondheidscentrum, Floryn 10, K1V 7 896193, spreekuur ma, woe, vr van 1 \V 13.30 uur. Oegstgeest - Interkruis, Lytweg 7, ti 154500. lil Voorschoten - gezondheidscentrum WJ- v.d. Waalslaan, tel. 4641. Leu stn sel' ie t sto vol ZOETERWOUDE - De belant stelling voor de "open dag' jongstleden zaterdag, van hc enige tijd geleden in opspraal geraakte chemische overslagb* drijf Vos en Co in Zoeterwoud was zeer matig. Slechts een vijl tiental mensen had gehoor gegd ven aan de uitnodiging van de dl T"i rectie van het bedrijf om een f J een kijkje te komen nemen en l zien dat er zich toch geen ech rr gevaarlijke dingen binnen di J_ muren van het bedrijf afspelen. Ook Van der Kooi, chemicus vai 7 het bedrijf en organisator van di open dag, had verwacht dat el meer mensen op bezoek zoudeij komen. "Alle berichten in d)LEl kranten destijds hebben de men h< sen verontrust. Daarom had ik G gedacht dat meer omwonendei T de gelegenheid van een open da$ n zouden aangrijpen om eens U F zien wat of er nu werkelijk in on) si bedrijf omgaat". e: Behalve de Christen-democrater waren daarentegen wel afgevaar De: digden van de politieke partijen Z van.Zoeterwoude aanwezig. Kre t( mer (WD) vertelde dat hij aan b zijn bezoek een positieve indruk v van het bedrijf had overgehou-| e den. "Voorlichting geven is een h positieve stap. De bedrijfsleiding z is openhartig geweest en heeft Ho niet getracht iets te verbloemen Alleen jammer dat het bedrijf g pas nu die stap heeft genomen f nu het bijna uit Zoeterwoudé c naar Alphen vertrekt". Frans de Graaff, (Progressief Zoe- terwoude), liet zich zaterdag- avond in vergelijkbare bewoor dingen uit. "Voor zover ik dat als A; leek kan beoordelen heb ik de in druk dat er goed werk wordt ver richt bij Vos en Co. Ik denk ech ter dat indien Vos en Co in een eerder stadium een dergelijke voorlichting had gegeven er een hoop narigheid zou zijn be spaard. Wel ben ik teleurgesteld over de matige belangstelling} van omwonenden. Ik had daar echt wel enkele tientallen men-| sen verwacht, maar dat viel me tegen. Een reden is mogelijk het "l begin van de paasvakantie", al- I dus De Graaff. Organisator Van der Kooi hield het maar op het slechte weer. Burgerlijke stand LEIDEN Overleden: B. van Herk, (1896) man; S.H. Gertenaar, (1903) vrl. geh. gew. met A. Sira; G. van der Kaaij, (1909) vrl. echtg. van F. Boeff; E.J.M Montauban van Swijndregt, (1903) man; B.A. van Dijke (1922) man; J.F. Basten, (1919) man; G. Erades, (1927) man; P. Herfst, (1911) man; J. Koppe, (1907) man; D. Baars (1908), man; J. Hou- waard, (1911) man; F. Slikker, (1909) vrl. echtg. van P. Kwantes; B.A.S. van der Aart, (1976) man; W.J. Slegtenhorst, (1907) man; A. Coster, (1916) man; T.J. Snoeker, (1921) man; G.H. Burgmans, (1899) vrl. geh. gew. met D.C. Kets; J.P.H.M. Werner, (1907) vrl.; H. Wort- berg, (1946) man; J. Schipper, (1925) man; M.P. Henny, (1982) man. L.EIDEN - Gehuwd: B.C.L. Breed en A.E. Buys; R. Ghogli en M.C. Brandt; S. Schellingerhout en M.J. Hogenkamp; H.E.A.S.J. Lemmers en M.C. Muetgeert; H. Viele en A.J. Kok; J.J. van Kampen en H.C. Sieval; D. Lankhorst en A. Pop ken. OPGERICHT 1 MAART 1860 LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B V. Post uitsluitend sturen naar Postbus 54, 2300 AB LEIDEN Telefoon: 071-144941 Hoofdkantoor: iWitte Singel 1. 2311 BG LEIDEN Geen krant ontvangen tel 071-123143 tussen 18.00-19 30 uur (nabezorging na 19 30 uur); zaterdag van 16.30-18 00 uur Bij automatische overschrijving geen administratie- en incassokosten Voor betaling van abonnementsgelden uitsluitend giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem. Kwartaalabonnement 61,25 Per post 83,60 Losse nummers 0,85 Maandabonnement 20.59 (machtiging per incassogiro) Directie: G. Koopman Adj.dir.: N. Quakernaat Commentaren R D. Paauw, W. F. J. Wirtz en A. A. van Brussel Rubriekchefs. J. Kroon (stad) B.W.T. Jungman (plv) H.I.J. Veldhuizen (regio) H. v.d. Post (plv) W F. J. Wirtz (bin./buit./ec J. Ruygrok-Hoogeveen (plv) P. J. de Tombe (sport) A. van Kaam (plv) P. C. Rosier (radio, televisie, kunst) Aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten o.a. in: Bonn, Brussel. Londen, Parijs, Washington, Cairo. Rome. Madrid. Mexico en Wenen Redactie stad en randgemeenten tel 071-144941. tst. 219

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 2