rM IgnIoii vraagt: (MlHet Motorhuis wmrsom beleidsmedewerksters emancipatiezaken jonge administrateur (m/v) PERSONEEL™*9 full-time administratief medewerker (m/v) Mariënhaven Automobielbedrijf Ven der Plas B.V. all-round plaatwerker-spuiter leiden twee secretaresses/ typistes A Uitzendbureau ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER Éjt Financieel t medewerker m/v Hoogheemraadschap van Rijnland s LUCKY BEHEER B.V. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/STER DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: amanuensis (m/v) Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening "Horsten Vliet" leid(st)er Secretaris m/v voor de algemeen directeur KELNER (M/V) Verheij Horeca b.v ^ërüwelpERsaö. Het verpleeghuis Mariënhaven, waar ruim 200 psycho geriatrische bewoners worden verzorgd en verpleegd en het kloosterbejaardenoord Mariënweide/Mariëngaerde, dat huisvesting en verzorging biedt aan 160 bewoners, vormen samen één gebouwencomplex, gelegen in Warmond. Voor de gezamenlijke administratieve dienst, waaronder ressorteren de financiële administratie, de bewoners administratie en de personeelsadministratie, zoeken wij op korte termijn een De belangrijkste taken zijn: het verlenen van assistentie t.b.v. de salarisadministratie, het verrichten van typewerkzaamheden t.b.v. de dienst personeelszaken en de administratieve dienst, het verzorgen van het archief van de dienst personeelszaken. Vereisten voor deze functie zijn: een opleiding op HAVO-niveau, type vaardigheid, enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie, goede contactuele eigenschappen, leeftijd tussen 22 en 30 jaar. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de dienst Personeelszaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond. zoekt voor haar afdeling autoschade een Als ons bedrijf en deze functie in het bijzonder U aanspreken, richt dan Uw met de hand geschreven sollicitatiebrief aan de directie van Automobielbedrijf BMW-Van der Plas B.V. t a v. de heer A.J.C. van Dijke Ambachtsweg 14 2222 AL Katwijk tel. 01718-26161 Het Bureau Emancipatie van de gemeente Leiden dient op korte termijn te worden uitgebreid met enkele (in deeltijd 20 30 uur per week) Taak De gemeente staat voor de taak om, mede op basis van de pas uitgekomen Emancipatienota Leiden, een actieplan te formuleren en tot uitvoering te brengen. Binnen het gemeentelijk bestel wordt er vanuit gegaan dat iedere ambtenaar en elk gemeente-onderdeel zelf mede-verantwoordelijk is voor de realisatie van het emancipatie-streven. Emancipatiewerksters kunnen deze •verantwoordelijkheid niet overnemen. Wel kunnen zij vooral initiërend, stimulerend en begeleidend te werk gaan. Hiernaast kunnen zij gedurende kortere of langere tijd een ondersteunende functie vervullen bij het tot uitvoering brengen van het emancipatiebeleid binnen de diverse afdelingen en directies. Secretariaatswerkzaamheden ten behoeve van de emancipatiecommissie zullen eveneens tot het vaste werkpakket van het Bureau Emancipatie behoren. De precieze invulling van het takenpakket kan - afhankelijk van de ontwikke lingen - in de loop van de tijd veranderingen ondergaan. Op voorhand wordt bereidheid gevraagd aan dergelijke veranderingen medewerking te verlenen. Op korte termijn wordt met name een inbreng verwacht op de terreinen "vorming" "wonen" resp. "werken". Vereisten Kennis van, inzicht in en aantoonbare belangstelling voor emancipatie ontwikkelingen H.B.O.-academische opleiding of een - door ervaring verkregen - verge lijkbaar niveau Goede contactuele vaardigheid Goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid Enige arbeidservaring (betaald of onbetaald), bij voorkeur opgedaan in een grote organisatie, strekt tot aanbeveling. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt bij aanstelling maximaal f 3.919,— bruto per maand (bij 40 uur per week). Nadere informatie kunt u krijgen bij de emancipatiewerkster mevrouw S. Sombeek (ma. di. en wo.) tel. 071 - 254214. Sollicitaties binnen 14 dagen te zenden aan de Directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer 83.015. Ten kantore van Mrs. Geelkerken en Lins- kens, advokaten te Lelden, Is op korte ter mijn plaats voor In verband met samenstelling van het administratief team maximum leeftijd 25 jaar. Reacties, bij voorkeur schriftelijk en onder vermelding van opleiding en ervaring, voor 12 april 1983 aan: Mr. E. N. Muller, Rapenburg 36, 2311 EX Leiden, tel. 071- 143941. Bij telefonisch overleg ook te vragen naar: Mevrouw M. J. M. v.d. Saim-v.d. Geest. TEKSTVERWERKSTERS IBM systeem 6 TYPISTES Nederlands INSTELLINGSKOK i.b.v. dieetpapieren CONSTRUCTIEBANKWERKERS GEREEDSCHAPMAKER met ervaring in het maken van stempels Wij hebben regelmatig produktiewerk voor kortere en langere perioden. Leiden, Kort Rapenburg 2, Vtel.071 - 14 61 47 gevraagd voor 30 uur p/w voor bepaalde tijd (1 mel-1 oktober), verlenging dienstverband is mogelijk. Ervaring als secr. gewenst, leeftijd min. 25 jaar. Schriftelijk reageren s.v.p. Advocatenkollektlef te Lel den, postbus 894, 2300 AW Leiden, tel. 071-122541. In een in de provincies Noord- en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha. met ruim 1 miljoen inwoners, heeft het te Leiden geves tigde Hoogheemraadschap van Rijnland taken op het terrein van onder meer waterkering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheemraad schap bestaat uit rond 500 medewerkers, waar van ongeveer de helft werkzaam op de kantoren te Leiden en de overigen op de gemalen, zuiveringsinstallaties e.d., verspreid over het c Bij het bureau Financiën van de afdeling Financiële en Economische Zaken kan worden geplaatst een Taak: - het uitbrengen van financiële adviezen; - het samenstellen van de begroting; - het beoordelen en verzorgen van subsidie aanvragen en financiële uitkeringen t.a.v. diverse overheidsinstanties; - het zelfstandig verzorgen van de vaste aktiva administratie. Vereisten: - middelbare schoolopleiding, diploma M.B.A. en S.P.D.-1 - een goede schriftelijke uitdrukkings vaardigheid; - ervaring met financiële en administratieve taken bij voorkeur opgedaan op een financiële beleidsafdeling. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring minimaal f 2.256,- en maximaal f 3.841,- bruto per maand. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Aan de secretaris-rentmeester gerichte sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan het hoofd Personeel en Organisatie van Rijnland, Breestraat 59,2311 CJ Leiden, met vermelding van vacature-nummer 83-FIN-1. houdster maatschappij van een aantal vennootschap pen vraagt voor spoedige indiensttreding voor een ge deeltelijk dienstverband een Leeftijd plm. 20 jaar. Het bezit van een diploma Mavo, boekhouden is vereist. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het invoeren van de administratieve gegevens in de computer en factuur-controle. Om onze werkzaamheden adequaat te kun nen verrichten is een diploma typen vereist. Ervaring of belangstelling met het bedienen van computers is gewenst. Hebt u belangstelling voor deze functie? Stuur dan een brief met vermelding van de persoonsge gevens naar de directie van: LUCKY BEHEER B.V. Postbus 111, 2350 AC, Leiderdorp. Gorlaeus Laboratoria vacaturenummer: 3-073/1158 Taak: De werkzaamheden zullen bestaan uit het begeleiden van en toezicht houden op de practische werkzaam heden van studenten en stafleden, terwijl ook tewerk stelling in één van de magazijnen tot de mogelijk heden behoort. Vereist: M.B.O.-opleiding. Salaris maximaal 2554 bruto per maand. De Rijksuniversiteit te Leiden wil meer vrouwen in dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. "Horst en Vliet" is een instelling met de werkvormen Algemeen Maatschappelijk Werk en Gezin s verzorging. In de afdeling Gezinsverzorging werken ruim 500 gezinshelpsters verzorgsters onder leiding van 18 leidsters, verdeeld over drie werkgebieden, te weten: Voorschoten, Leidschendam en Wassenaar. De afdeling Gezinsverzorging, taken vervullend ten behoeve van gezinnen en bejaarden, zoekt voor de afdeling te Wassenaar een (40 uur) taken: de hulpverlening, i de leiding en begeleiding van helpsters/verzorgsters Arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O. Welzijnswerk. Inlichtingen bij mevrouw M.J. van Kester-van Deursen, hoofdleidster gezinsverzorging, tel. (01717) 49 95. is het grootste automobielbedrijf in Leiden. Het is de hoofdvestiging van een groot aantal automobiel- en aanverwante bedrijven Als rechterhand van de contróller van deze dynamische onderneming zoekt men kontakt met een (Heao- SPD-nivo) De diverse administraties van de werkmaatschappijen komen op de centrale afdeling in Leiden samen; hier werken circa 15 personeels leden, voornamelijk jongeren. De aan te trekken administrateur krijgt, na een gedegen inwerk- periode, de dagelijkse leiding van deze afdeling, en zal daarnaast de contróller assisteren bij speciale opdrachten. Men zoekt niet aileen een enthousiaste kandidaat met een uitstekende administratieve achtergrond, maar vooral iemand die met de kommerciële belangen van het bedrijf meedenkt en zich met het team volledig inzet. Geïnteresseerden, leeftijd 25-30 jaar, met ervaring in een industrieel of kommercieel bedrijf, tevens bekend met automatisering, wordt verzocht hun met de hand geschreven brief onder nummer 1647 te zenden aan onderstaand buro, Postbus 1526,3000 BM Rotterdam, waar men zich voor het verkrijgen van informatie kan wenden tot de heer drs G. P. Hazelzet. Psychologisch Adviesbureau Deen b.v. Westersingel33,3014 GS Rotterdam, telefoon010-362711 Ten behoeve van een nieuw te ontwikkelen onderwijsinstituut onder beheer van de Stichting Algemeen Beroepsonderwijs Lelden en Omstreken l.o. ontstaat per 1 augustus a.s. een vakature (full-time) voor een (Een aanstelling van 20 uur per week tot 1 augustus is mogelijk) Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring max. 2.922,- bruto per maand. Rechtspositie vanaf 1 augustus volgens de Wet op het Voortgezet Onder wijs. Tot de werkzaamheden behoren o.a. notuleren, korrespondentie, doku- mentatie. Vaardigheid in typen en stenograferen vereist. Sollicitaties voor 1 april a.s. te richten aan de heer B. van Delft, direkteur van De Lok. School voor Sociaal-Agogische beroepen te Leiden, postbus 656, 2300 AR, Leiden. Een jonge, beschaafde en ervaren voor een vast dienstverband van ca. 20-25 uur per week, (dinsdag tot en met zondag). Vereisten: - gedegen opleiding in het horeca-vak, speciaal in een stijlvol restau rant - goede beheersing algemeen beschaafd Nederlands en Engelse taal Diploma middelbare hotel-school strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties, met cijferlijst en pasfoto's te zenden aan: Directie Postbus 168, 2350 AD, Leiderdorp, tel. 071-4tt711.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 18