(Dn/toe>wd goed bemdck&ng Michel lferheii b.v. iedereen kan uw huis verkopen.... maar of't ook goed gebeurt is een tweede aenkr /hit «iet- aan N ^MIV-upl l/M Via wie is c-v, io snel en C 3otol qe.beu.rd 1) MlCHPL C J VEQHeyiJ ÏMWW!/ Uw buren kunnen 't altijd beter U weet 't toch. Op elk feestje wordt gesproken over huizen. En de één heeft nog meer voor zijn huis gekregen dan de ander. De ene ma kelaar is zus en de andere makelaar is zó. Als we nu gewoon met onze benen op de grond blijven staan en kijken naar de realiteit, dan zien we dat de situatie in de makelaardij wel is verbeterd, maar de totale onroerend goed markt, en hieraan gekoppeld de financierin gen, is nog niet rooskleurig. U wilt meer weten? Gewoon even bellen en vragen naar Michel of Pessimistisch? Welnee, alleen nuchter! We weten dat de rente laag is, maar omdat het geld goedkoper is, gaat het niet plotseling veel makkelijker. Dat betekent dat we nog steeds te maken hebben met lage taxaties en strenge gemeente-garan ties dus gewoon een reële kijk op de zoken. Een strenge begeleiding en een vakkundige advisering, daar heeft U behoefte aan! Tevreden? Dat zijn zo langzamerhand een hele hoop op drachtgevers. Onse vaste klanten kennen ons devies: eerlijk duurt nog steeds het langst! Er is al genoeg gerommel in makelaarsland Prettig is dan ook dat we in Leiden en omstreken met een goed stel collega's kunnen samenwerken, al is ons bedrijf niet aangesloten bij het beken de computercentrum. Dit heeft als voordeel dat we ons uitsluitend bezighouden met Uw opdracht. Intensieve begeleiding en advisering is een noodzaak voor verkopers en kopers. Ervaring? Al weer vier jaar in ons eigen bedrijf en daar voor bij de huidige collega's deden wij onze ervaring op in de Leidse onroerend goed markt. De kennis en vakkundigheid hadden we al. Een yoordeel voor al onze opdrachtge vers is het feit dót zij kosteloos gebruik kunnen maken van onze externe adviseurs die regel matig free-lance werken voor ons bedrijf Ver- heij Multiprojekt B.V. Bij echte problemen een steuntje in de rug. Peter Verheij. Binnenlopen op ons kantoor in de Doezastraat kan ook. Lies, onze medewerkster op kantoor, zal U graag van dienst zijn. Vuurbloem 34 Uitstekend onderhouden herenhuis voorzien van rui me tuin op het zuiden, gele gen in een rustige wijk. In deling: entree, hal, gardero be, toilet, luxe open keuken voorzien van diverse appa ratuur, grote woonkamer met niveauverschil. De woonkamer is voorzien van een open haord en open slaande deuren naar de tuin. Begane grond is dub bel beglaosd. Inpandige berging. Ie etage: 3 ruime slaapkamers waarvan 1 met garderobe-ruimte, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet. Berging. 2e etoge: zeer grote 4e slaapkamer met mogelijkheid voor een 5e. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 236.000,- Noordeinde 23 k k Goed gelegen winkel/woon huis voorzien van een be gone grond van ca. 75 m2, twee toiletten en keukentje. Voor diverse doeleinden ge schikt en dicht bij het cen trum. Ie etage: overloop, keuken, twee komers. 2e etage: twee kamers met keuken en berging. Vraagprijs: 149.000,- k.k. Vierde Binnenvestgracht 18 Wevershuisje v.v. tuin, cv. en achterom. Indeling: en tree, ruime hal, 2 slaapka mers, toilet, badkamer met douche, cv-ruimte met was- mach. aansl., veel berging. Ie etage: woonkamer met open keuken. Kap volledig geïsoleerd. Vraagprijs: 125.000,- k.k. Sitterloon 79 Grote vooroorlogsewoning ïn Professorenwijk zeer cen traal gelegen. Indeling: en tree, halletje, gang met toi let, keuken met bijkeuken, woonkamer, diepe betegel de tuin van 20 m. met schuur. Ie etage: grote voorslaapkamer, 2 kleinere slaapkamers met dakkapel. Badkamer met douche en voste wastafel. Daarboven grote vliering. Huis is v.v. cv-gos. Oplevering in over leg. Vraagorijs: 169.000,- k.k. LEIDERDORP Laan v. Ouderzorg 153 Magnifiek verbouwde 3-ka- mer maisonnette op de 2e en 3e verdieping. Indeling: entree, hol, toilet, luxe mo derne keuken met app.. slaapkamer, ruime woonka mer en aparte eetkamer, zonnig balkon. 3e etage: 2 slaapkamers met badka mer. Berging in onderbouw Vraagprijs: 160.000,— Vloskomp 20 In perfecte staat verkeren de patio-woning met tuin op het zuiden aan het water en grote zonnige patio (7.00x3.80) Indeling: en tree, ruime hal met toilet, grote berging met wasma chineaansluiting, woon-eet- keuken (4.30x5.20) met zeer luxe keuken met in- bouwapparatuur, gong naast patio naar zeer rui me, gezellige woonkamer (8.00x5.20) met open haard en aluminium schuif pui naar het zonnige terras (zuid). Ie etage: overloop, 3 slaapkamers (5.20x2.80; 4.00x2.10; 4.00x3.00), badkamer met toilet, dou che en vaste wastafel. Daarboven gelegen grote vliering c.q. bergzolder. De gehele woning is voorzien van vloerverwarming. Ople- k.k. Brederode 24 In perfecte staat van onder houd verkerende woning met voor- en achtertuin en .berging. Vrij uitzicht over plantsoen. Indeling: entree, hal met toilet en trapop- gang, woonkamer met open haard, luxe keuken met moderne apparatuur. Gehele parterre met hord- houten plafonds. Ie verd.: overloop, 3 slaapkamers, i 1 met vaste was tafel, veel kastruimte, dou che ruimte met vaste was tafel en 2e toilet. 2e verd.: overloop, grote 4e slaapka mer, hobby kamer en ber ging. De woning is geheel v.v. thermopane beglozing en heeft spouwmuur-isola tie, cv-gas. Vraagprijs: 198.000,— k.k. v. Poelgeestlaan 55 Zeer ruime tussenwoning met voor- en ruime, zonni ge achtertuin. Indeling: en tree, inpandige berging met cv-ketel (gas), toilet, gang, ruime woonkamer, dichte keuken. Ie verd.: overloop, 4 slaapkamers, badkamer met ligbod en vaste wasta fel. 2e verd.: overloop, bergkamer, grote 5e slaap kamer met dakterras, (zuiden) De woning wordt netjes bewoond en de ople vering is in overleg. Vraagprijs: ƒ210.000,- Docsloon 15 kk' Goed onderhouden huis met plaats en schuur. Inde ling: woonkamer met gas- Doezastraat 15. Leiden. Tel. 071-133222» Loevestein 11, Leiderdorp. Tel. 071-413008. kachel, keuken (uitge bouwd), doucheruime, toi let, berging. Ie etage: 3 slaapkamers met dakkapel. Daarboven een vliering. Rustige straat. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 98.000,- k.k. ZOETERWOUDE Nassaulaan 52 Half vrijstaande ruime wo ning met garage. Ind.: en tree, hol met oilet, L-vormi- ge woonkamer met open haard, moderne luxe open keuken met eetbar. 1 e eta ge: 3 slaapkamers, balkon, badkamer met ligbad, toi let, douche en wastafel. 2e etage: zeer grote L-vormige ouderslaapkamer met kop/ toilettafel en dubbele was tafel, studiehoek. Alge meen: CV-gas, badgeiser, grote dakkopel, zonnige tuin, in perf. staat van on derhoud. Vraagprijs: 105.000,— k.k. ZOETERWOUDE-DORP Burg. Wapstraat 70 Drie-kamer topapparte- ment voorzien van cv-gas, goed uitzicht en berging. Indeling: entree, hol, zijka mer, slaapkamer, toilet, ge heel betimmerde badkamer met aansl. wasmachine, woonkamer met half open keuken (afgetimmerd) Op levering in overleg. Vroagprijs: 105.000,- k.k.

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 30