onroerendgoed J OWROERE ONRC ©mogwc/ goa/ foaw&Ming Michel verheij b.v. onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed U UL L I ONROERENDGOED onroerendgoed g onroerendgoed M iXh nArnril 1 J* kosten 110,— p.m. Ople vering in overleg. Vraagprijs: 127.000- k.k. Vondellaan 50 Groot herenhuis v.v. voor- en ochtertuin, stene schuur, goroge, CV-gos. Ligging di rect bij station en snelwe gen. Indeling: entree, hol, toilet, kelderkast, keuken. Woonkamer met open haard. Ie etage: overloop, 2 forse slaapkamers, 1 klei nere bodkamer met dubbe le wastafel, ligbad. Berging. 2e etage: overloop, 2 grote zolderkomers beide met dakkapel, berghok, CV- ruimte. Daarboven vliering. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 229.000,- k.k. Noordelnde 23 Uitstekend onderhouden herenhuis voorzien van rui me tuin op het zuiden, gele gen in een rustige wijk. In deling: entree, hal, gardero be, toilet, luxe open keuken voorzien van diverse appa ratuur, grote woonkamer met niveauverschil. De woonkomer is voorzien von een open haard en open slaande deuren naar tuin. Begone grond is dubbel begloosd. Inpondige ber ging. Ie etage: 3 ruime sloapkamers waarvan 1 met garderobe-ruimte, luxe badkamer met ligbod en 2e toilet. Berging. 2e etage: zeer grote 4e sloapkamer met mogelijkheid voor een 5e. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 236.000,- k.k. Haagweg 94 3/4 kameropp. met vrij uit zicht v.v. balkon op Z-W. Indeling: entree, hol, mooie keuken met apparatuur, toilet, badkamer met lig bad, voste wastafel en aan- sl. wasmachine, 2 fijne slaapkamers, ruime woon/ eetkamer. Vanuit woonka mer komt u op balkon. Ber ging onder gebouw. Serv. Goed gelegen winkel/woon huis voorzien van een be gane grond van ca.75 m2, twee toiletten en keukentje. Voor diverse doeleinden ge schikt en dicht bij het cen trum. Ie etage: overloop, keuken, twee kamers, 2e etage: twee kamers met keuken en berging. Vraagprijs: 149.000,- k.k Pieterskerkhof 22 Monument 't Huys in den Houck' Monumentaal pand met uitzicht op de Pieterskerk. Het is een bedrijfs/woon- pond. Vijf jaar geleden ge heel gerestaureerd. Antiek eiken bolkenplafonds. Ra men en vensterbanken van eikenhout. Grenen houten vloeren. Indeling: souterrain met oporte ingang, toilet, tot. opp. 60 m2, bevloerd met antieke plavuizen. Met eiken spiltrap naar de b.g. Dit is een open ruimte van co. 60 2. Met spiltrap naar le etage: woonkamer met open keuken. 2e etage: 1 grote voorslaapkamer, 2e sloapkamer met vide, 3e en 4e slaapkamer, badkamer met douche en 2 vaste was tafels, apart toilet. Daarbo ven een vliering. Dak is geï soleerd. CV-gos. Vraagprijs: 375.000- k.k. Lokhorststraat 25 Uitstekend onderhouden en in het centrum gelegen mo nument. Indeling: entree, voorkomertje, luxe keuken met achterhuis en plaatsje, le etage: grote woonka mer. 2e etage: 2 kamers en luxe bodkamer. 3e etage: grote zolder. Dit monument is recentelijk gerestaureerd in de toenmalige stoot en' voorzien van alle originele materialen. Vraagprijs: 295.000,- k.k. Vierde Binnenvestgracht 18 Wevershuisje v.v. tuin, CV en achterom. Indeling: en tree, ruime hal, 2 slaapka mers, toilet, bodkamer met douche, CV-ruimte met wosmach. aansl., veel ber ging. le etage: woonkamer met open keuken. Kap vol ledig geïsoleerd. Vraagprijs: 125.000- k.k. Leiderdorp Laan van Ouderzorg 159 3 kamer topappartement met berging in de onder bouw. Indeling: entree, hal, toiiet, woonkamer met open keuken, eetkomer met balkon op Z.O. 1 slaapka mer, badkamer met ligbad, vaste wastafel, wasm. aan sl. Woning in v.v. CV, leuk uitzicht. Vraagprijs: 105.000,- k.k. Florijn 4 Uitstekend onderhouden tussenwoning gelegen in de wijk "Winkelhof" v.v. voor- en achtertuin, stenen schuur, CV-gas. Indeling: entree, hal, toilet, woonka mer met open keuken, en tree naar tuin, trapkast. 1 e etage overloop, 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbod, toilet, vaste wastafel. 2e etage: zeer grote zolderkamer met kan telramen^ erging. Opleve ring in overleg. Vraagprijs: 189.000- k.k. v. Lennepdreef 7 Groot herenhuis met voor- en ochtertuin aan watertje, garage. Indeling: entree, hal, toilet, bergkasten, toe gang garage, grote Z-vor- mige woonkamer met open haard, open keuken met eetbar, le etage: hal, 3 rui me slaapkamers (groot bal kon), badkamer met ligbad, toilet, voste wastafel. 2e etage: overloop, 1 kleinere kamer, 1 zeer grote kamer met douchegelegenheid, grote berging met CV ketel en boiler. Daarboven moge lijkheid om etage erbij te Vraagprijs: 275.000,- k.k. Lisdoddekreek 15 Doezastraat 15. Leiden. Tel. 071-133222* Loevestein 11, Leiderdorp. Tel. 071-413008. Rustig gelegen tussenwo ning in het "Voorhof" te Leiderdorp, voorzien van CV-gas en ruime achter tuin. Indeling: entree, hal, toilet, woonkomer met half open keuken met berging. Mogelijkheid voor open haard, le etage: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbod en wastafel. 2e etage: ruime zolderverdie ping voorzien van 1 slaap kamer en de mogelijkheid voor een 2e. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 169 000,- k.k. Nassculaan 52 Half vrijstaande ruime wo ning met garoge. Ind.: en tree, hol met toilet, L-vormi- ge woonkamer met open haard, moderne luxe open keuken met eetbar. 1 e eta ge: 3 slaapkamers, balkon, badkamer met ligbod, toi let, douche en wastafel. 2e etage: zeer grote L-vormige ouderslaapkamer met kap- /toilettafel en dubbele was tafel, studiehoek. Alge meen: CV-gas, badgeiser, grote dakkapel, zonnige tuin, in perf. staat van on derhoud. Vraagprijs: 265.000,- k.k. Zoeterwoude-dorp Burgemeester Wapstraat 70 Goed onderhouden en ge zellig gelegen drie-kamer top appartement voorzien van CV-gas, goed uitzicht en berging. Indeling: entree, hal, zijkamer, slaapkamer, toilet en geheel betimmerde badkamer met aansluiting wasmachine, woonkamer van ca. 35 m2 met half open keuken welke is afge timmerd. Oplevering in overleg. Ook aan gegadig den buiten Zoeterwoude wordt een woonvergunning verstrekt. Vraagprijs: 105.000,- k.k. Leiderdorp (vrije vestiging) Laan v. Ouderzorg. Royale 2 kamerflat met eigen opgang en v. v. CV blokverwarming. Entree en hal met toilet, slaapkamer met doucheruimte en wastafel; woonkamer met halfopen keuken; royaal overdekt balkon; berging in de onderbouw. Mooie ligging aan brede laan met plantsoen. 89.000, Vraagprijs j k.k. Julianastraat. Bijzonder mooie 3/4 kamer hoekflat gelegen op de parterre v.v. centrale verwarming, open haard, parketvloer, vrijwel volledig dubbel beglaasd met aluminium kozijnen. Gang met toilet; badkamer met ligbad; woonkamer ca. 9,60x3,70: 2 slaapkamers, keuken, 2 balkons. De berging in de onderbouw verbouwd tot kamer met eigen wasgelegenheid. Spoedig leeg. Vraagprijs f 127.000,k. k. Burg. Brugplein. In rustige buurt aan zeer leuk plein gelegen hoekhuis met garage/berging, zeer besloten achtertuin op Z. W. gelegen. Deze omstreeks 1954 gebouwde woning is zeer recent geheel verbouwd en gemoderniseerd en verkeert in perfekte staat V v.centrale gasverwarming, volledige isolatie, nieuwe keuken en badkamer, vele extra voorzieningen. Hal met toilet en garderobe; ruime woonkamer met fraaie open keuken v.v. mooie eetbar. 1e etage: 3 slaap kamers; badkamer met ligbad, was tafel en toilet. 2e etage: ruime bergzolder (mog. voor extra kamer) met nieuwe c.v.-installatie/heetwater- voorziening. Een object dat wij gaarne onder uw aandacht brengen. Vraagprijs f 187.000,-— k.k. Ericalaan. Eengezinswoning met voor- en op het Z. W. gelegen achter tuin met grote schuur; de woning is v. v. centrale verwarming. Gang met toilet en kelderkast; ruime keuken; woon kamer (ca. 7,50 x 3.70) 1 e etage: 3 slaapkamers; badkamer met 2e toilet. 2e etage: overloop met wastafel; bergingen; 4e ruime slaapkamer. Vraagprijs 158.000,— k. k. Laan v. Ouderzorg. Riante en perfekt onderhouden 5 kamer- maisonette van zeer royale afmetingen; berging in de onderbouw; aparte garage V. v. C. V. -blokver warming en ruim overdekt balkon op Z.O Zitkamer met doorgang naar eetkamer 5,45x4.05 resp. 4.03x2.10 tochtportaal; gang met toilet; ruime keuken; slaapkamer4.03x2.80; ruime bergkast Verdieping: 2 slaapkamers: 403 x 450 en 403x 280badkamer met douche en wastafel. Prijs inclusief garage 165.000,k.k. Van Poelgeestlaan. Modem zeer ruim woonhuis met mooie brede achtertuin op Z. W.; deze goed onder houden woning is v.v. centrale verwarming, inpandige berging, geheel nieuwe keuken, groot dakterras op Z. W. en vrijwel volledig dubbel beglaasd; ged. nieuwe hardhouten kozijnen. Ligging op zeer goede stand nabij scholen en winkels. Hal met toilet en bergkast; keuken; woonkamer 8,50x4,16/3,60. 1e etage: 4 slaap kamers (parketvloeren); badkamer met ligbad. 2e etage: overloop, berging (mog. v. extra kamer); 5de grote kamer met eigen dakterras. Vraagprijs 210.000,k. k. Acacialaan. Hoekhuis met garage, gelegen aan mooie brede laan. Deze goed onderhouden woning is v. v.: C. V.-gas, open haard, parket-vloeren, gedeeltelijk thermopane, voor-, zij- en achtertuin. Vestibule met garderobe; royale brede woonkamer, uitgebouwde moderne keuken, bijkeuken en schuur; garage met vliering, 1 e et.2 royale, 1 kleine slaapkamer, badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet; balkon, 2e etage: grote zolder verbouwd tot 2 kamers en grote werkruimte met dak kapel aan voor- en achterzijde. Vraagprijs f 227.000,— k.k. Camphuysendreef. In rustige, zeer mooie wijk gelegen modern hoekhuis met garage, voor- en op het Zuid-Westen gelegen achtertuin. V.v.: C. V.-gas, open haard, hardhouten kozijnen met gedeeltelijk dubbel glas, balkon Alle kamers van zeer royale afmetingen. Vestibule met uitgebouwd toilet; zeer grote woonkamer (Z-vorm); halfopen, moderne keuken. 1 e etage: 3 slaapkamers; grote badkamer met ligbad, wastafel, 2de toilet en aparte douche. 2e etage: overloop met bergingen 2 grote slaapkamers; vliering. Perfekte staat van onderhoud. Vraagprijs 265.000,k.k. Fred. Hendrikplantsoen. Bijzonder leuk gelegen tussenwoning met zonnige, besloten achtertuin met schuur (1 overdekt terras). De woning is v.v. C. V.-gas. open haard, parket vloeren, volledig thermopane. Hal met toilet en garderobe; woonkamer 10,50 x 3.70/5,80 met schuifpui naar terras; halfopen geheel nieuwe keuken. 1 e etage: 3 slaapkamers (wastafel); geheel nieuwe badkamer; 2de toilet, groot balkon. 2e etage: Grote overloop met dakkapel en wasgelegenheid; 2 slaapkamers met dakkapel; berging en vliering. Prijs op aanvraag. Leiden Rosmolen. Zeer aardige 1/2 kamerflat (4e woonlaag; mei HU) mei ruim terras v.v. C V.-blokverwarming: moderne ruime keuken; badkamer met r. Deel resterende premie overdraagbaar. Vraagprijs f 75.000,k.k. Lage Rijndijk. Royale bovenwoning inwendig geheel verbouwd en gerenoveerd en v. v. centrale verwarming, nieuwe leidingen, vloeren, plafonds, fraai sierpleistenverk en schoon metselwerk. Ruime woonkamer; 2de kamer; moderne keuken, toilet. Etage: 2 slaapkamers; badkamer. Vraagprijs f 88.000,k.k. Papiermolen. Zeer riante 3 kamer hoekflat v. v. C V.-gas, mime berging, groot balkon, hal met toilet; woonkamer 664 x 380 d m. v. schuifwand gescheiden van 2e kamer 360 x 635; slaapkamer 360 x 445; badkamer met douche en 2e toilet. Vraagprijsf 130.000,k.k. Argus vlinder en Dagvlinder Bijzonder aardige eengezinswoningen met voor- en achtertuin op ZIV gelegen; inpandige berging: C. V.-gas. Hal met toilet en bergkast; zeer royale woonkamer met grote open keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e etage: grote bergzolder. Direct leeg te aanvaarden. Vraagprijsf 152.000,resp. f 153.000,k.k. Utrechtse Veer. Royaal inwendig geheet verbouwd en gerenoveerd grachtenhuis v.v. C. V.- gas. plavuizen (met vloerverwarming) open haard, plaats met grote schuur. Gang met toilet en kelder, grote living met eethoek en geheel nieuwe keuken (div. inb. app) met eetbar. 1e etage: 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, aparte douche, wastafelen 2e toilet. 2e etage: enorme zotder over gehele huis (vaste trap), geschikt voor extra kamers. Vraagprijsf 185.000,k.k. Spreeuwenplaats. Schitterend gesitueerde semi-bungalow (ligging aan breed plantsoen en water) v. v. carport, C. V. -gas, open haard, ged. dubbelglas, plavuizen vloer. Ind.: Carport, berging met wasmachine aansl., C.V -ruimte; entree met toilet; traphal, luxe open keuken; L-vormige woonkamer 700 x 425/700 1e etage: portaal, badkamer met ligbad en dubbele wastafel. 3 slaapkamers. Zeer besloten op zuiden gelegen tuin; goede stand. Vraagprijs f 245.000,k.k. Utrechtse Jaagpad. Modem vrijstaand woonhuis (uitzicht op de "Oude Rijn') met garage en rondom tuin (330 m'). V v. C. V -gas, open haard, geheel nieuwe keuken met inb. apparatuur. Hal met toilet; L-vormige woonkamer 850 x 570/320; uitgebouwde keuken en bijkeuken; C v -ruimte. 1e etage: 4 zeer royale slaapkamers; douche met 2de toilet. 2e etage bergzolder. Keurige staat van onderhoud. Vraagprijs f 258.000,k.k. Kasteelhof. Aan de rand van Leiden aelegen vnjstaand woonhuis met een zeer oijzonuere indeling. Mooie tuin rondom (totaal 612 m'eigen C'^nb) met garage (verwarmden vanuit het huis bereikbaar) en aparte schuur. V.v. C. V.-gas, gedeeltelijk dubbelglas, parketvloeren. Vestibule; gang met toilet; woonkamer met open keuken; grote aparte tuinkamer met kantoor en donkere kamer. De achtertuin geheel ommuurd. 1e etage: 4 slaapkamers; badkamer met douche en dubbele wastafel. Ideaal huis voor klein gezin met veel hobby's en de wens om rustig te wonen in de randstad. Vraagprijs f 390.000,k.k. Zoeterwoude OranjelaanHoekhuis met voor-, zij- en achtertuin (Z.) v.v. C. V.-gas, open haard, plavuizen met vloerverwarming, hardhouten kozijnen met dubbelglas, dakisolatie. Hal met toilet en aangebouwde berging, ruime woonkamer met luxe open keuken 912 x 468 (moderne keuken met div. inb. apparaten). 1e etage: 3 slaapkamers; badkamer met ligbad, wastafel en 2de toilet (ouderssl. kamer niet wastafel en grote garderobekast) 2e etage: vaste trap naar zeer grote zolder voor werk/ hobbyruimte. Perfekte staat. Vraagprijs f 188.000,— k. k. Voorschoten J.F. Kennedyplantsoen 50. Geschakelde semi-bungalow, inpandige garage, c. v. gas, uitstekend onderhouden. Indeling: hal, toilet, woonkamer ±40 m2 natuurstenen vloeren, open haard en bijkeuken, studeerkamer. 1e etage: 2 slaapkamers, ruime overloop, grote badkamer ligbad en 2de toilet, veel kastruimte. Oplevering in overleg. Vraagprijs f 375.000,k.k. Van Hamellaan 16.Royaal herenhuis in uitstekende staat van onderhoud met diepe zonnige achtertuin (Z.O.). Voor- en achterbalkon, thermopane beglazing. Indeling: ruime living (10.50 x 3.90/ 4.00) met parket en open haard, moderne keuken met apparatuur, hal, toilet en kelderkast. Ie etage: 3 grote slaapkamers, luxe badkamer ligbad, toilet en aparte douche. 2e etage: grote slaapkamer met dakkapel, kleinere slaapkamer en hobbyruimte. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 325.000,k.k. Leidseweg 261. Leuk gelegen vrijstaand woonhuis op 425 m2grond met garage en c. v. -gas. Indeling: royale woonkamer met open haard, 9.00 x 4.00, uitgebouwde studeerkamer 4.00 x 4.00, hal. toilet, open keuken met apparatuur, grote garage 12 m diep met sauna, zonnige achtertuin, badkamer met ligbad en toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, douche en vliering. Oplevering: in overleg. Vraagprijs 325.00Ö,— k.k. J.W. Frisolaan 5 III. Leuk gelegen oorspronkelijk 3-, thans 2- kamerflat (top) voorzien van CV blok verwarming en lift. Indeling: ruime woonkamer 9.70 x 3.15/3.65 m, slaap kamer 2.40 x 4.20 m, luxe badkamer met ligbad, mooie eikenhouten keuken, toilet. Oplevering in overleg. Vraagprijs f 98.000,— k.k. Berliozlaan 4. Uitstekend onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin en c.v. gas. Indeling: royale woonkamer met parket en'open haard, massief eiken keuken met app. hal en toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en apart toilet. 2e etage: slaapkamer en berging. Het pand is voorzien van hardhouten kozijnen en thermopane beglazing alsmede van dakisolatie. Oplevering in overleg. Vraagprijs f 242.500,k.k. Prof. Zeemanplantsoen 9. Leuk aan plantsoen gelegen heren huis met voor- en achtertuin (west) in uitstekende staat van onderhoud. Indeling: woonkamer (8.00x3.80) met open haard en houten balkenplafond, open keuken met apparatuur. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet, balkon. 2e etage: slaapkamer en zolderberging. Incl. stoffering en zonneschermen. Oplevering in overleg. Vraagprijs f 215.000,k. k. Leiden Jacob van Campenlaan 130. Luxe 4-kamerflat op de 1e woonlaag (hoek) in uitstekende staat van onder houd en c.v. gas. Indeling: Royale L-vormige woonkamer met balkon, hal, toilet, badkamer met ligbad, 3 slaap kamers ruime keuken en berging. Incl. stoffering, luxaflex en zonnescherm. Oplevering in overleg. Vraagprijs f f89,000,k.k. Apollolaan 552. Mooi gelegen 3/4 kamerflat op de 2e etage (hoek) met vrij uitzicht over park. Uitstekende staat van onderhoud. Indeling: Royale woonkamer 8,20 x 5,00/3,50, zonnig balkon, 2 slaapkamers, ruime keuken, berging in de onderbouw, c. v. blok. Direkt te aanvaarden. Vraagprijs f 129.000, k. k. Roomburgerlaan 41In rustige buurt gelegen 2-kamerflat op de parterre met grote zonnige achtertuin. Indeling: woonkamer 5,75 x 3,50, slaapkamer4,50x3,50, hal, badkamer -f douche, toilet, ruime keuken en berging. Direkt te aanvaarden. Vraagprijs f 78.000,—k.k. Bachstraat 620. Op de 5e woonlaag gelegen 3-kamerverzor- gingsflat in de "Statenhof Indeling: woonkamer4.00x 5.73, eetkamer 3.25 x 4.00, slaapkamer 3.60 x 4.00, badkamer met ligbad, toilet, hal en keuken. Garage in onderbouw. Servicekosten 2.962,per kwartaal (incl. 1 warme maaltijd p.p. per dag). Direkt te aanvaarden. Koopsom f 69.000, Garagef3.000,k.k. LEIDERDORP Loevestein 37, tel. 071-890300. VOORSCHOTEN Veurseweg 143, tel. 01717-7940 WADDINXVEEN Kanaalstraat 12, tel 01828-2028. IM

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 30