JS3SST st] [PO® Tekstschrijver DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt ttxv: analist (m/v) showroomverkoper m/v schoondergang! part-time assistant AA directie-assistent sociaal raadsvrouw/ man stichting centrum st.bavo noordwijkerhout ervaren secretaresse psychologisch assistent(e) (21 uur per week) 2) doktersassistente 1. engels 2. economie 3. frans 4. maatschappijleer 5. (reclame)tekenen 6. wiskunde m/v 25 jaar ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Vakgroep Celbiologle/Morfogenese van de Subfaculteit Biologie vacaturenummer: 2-423/1158 Taak: - assistentie bij elektronenmikroskopisch onder zoek. onderhoud van de apparatuur en instructie van de EM-techniek aan subfakultaire ge bruikers; - assistentie bij histo- en cytochemisch onderzoek. Vereist: HBO-A of ruime ervaring op het gebied van en werken met elektronenmikroskopen (trans- missie- en scanningsmikroskopen). Deze funktie kan ook in 2 deeltijdbanen van 20 uur p/w gesplitst worden. Salaris maximaal 3066,— bruto per maand. Inlichtingen worden verstrekt door Dhr. W. de Priester, tel 071-148333. tst. 7658 De Rijksuniversiteit te Leiden wil meer vrouwen in dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Schoondergang levert een groot assortiment t.b.v. horeca- en bedrijfskeukeninrichting. Van servies goed tot keukenapparaten tot meubilair. Voor onze showroom, één van de grootste in onze branche, zoeken wij een die ons verkoopteam komt versterken. Hij of zij houdt zich, naast verkoopgerichte taken, bezig met het geven van gedegen voorlichting in de showroom. Enige verkoopervaring is gewenst. Wij denken aan mensen tussen 25 en 35 jaar oud. Onze showroom is gesloten op zaterdag. Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw handgeschre ven sollicitatiebrief met antecedenten en informa tie over uw opleiding naar r horeca- en bedrijfskeukeninrichting ib Produktieweg 44 2382 PC Zoeterwoude Rijndijk telefoon 071 -89 93 53 FORMICA NEDERLAND B.V. has a vacancy for a for simple bookkeeping and administration and for day-to-day contact both in writing and by telephone with our factory in England. Perfect English is absolutely essential. Some knowledge of bookkeeping is a recom mendation. Office hours four mornings a week from 9-12. Applicants possessing British- or U.S. natio nality will be assisted to obtain a working per mit. Letters of application will be treated In strict confidence and should be addres sed to: Formica Nederland B.V., t.a.v. de heer A.J. Rulgrok, directie, Dobbeweg 15, 2254 AG Voorschoten. DE KEUKENHOF RESTAURANTS te Lisse is een functie beschikbaar voor die na inwerking belast zal worden met de dagelijkse leiding van een afdeling. Elementaire kennis van de keuken is noodzakelijk. Sollicitaties binnen 5 dagen na verschijning van dit blad aan: KEUKENHOF RESTAURANTS Stationsweg 166a, 2161 AM Lisse. t.a.v. de heer B.C. Hooljberg. De sektor Geriatrie is het onderdeel van de Stichting Centrum St. Bavo, die de klinische behandeling van geriatrische patiënten verzorgt. De sektor bestaat uit 5 afdelingen; de opname- en behandelafdeling Beatrix(27 bedden), de twee vervolgafdelingen Zaal 8 (22 bedden) en de afdeling Sproklenburgf 19 bedden), de verblijfsafdeling Paulus en de verpleegafdeling Zaal 3. Voor de afdeling Beatrix is een maatschappelijk werker aanwezig. De sektor zoekt ter aanvulling van de werkzaamheden op tijdelijke basis (4 maanden) een (voor 20 uur per week) Zijn/haar taak zal bestaan uit: het voorbereiden, plannen en uitvoeren van over plaatsingen vanuit het vervolgcircuit Zaal 8 - Sproklenburg naar andere zorgkaders, zoals verpleeg- en bejaardentehuizen en andere woonvoorzieningen in nauwe samen werking met de kollega maatschappelijk werkende zorgdragen voor kontakten met doorplaatsende instanties, verwijzende instanties en andere relevante sociale kontakten onderhouden. Funktie-eisen:» minimaal diploma MBO-SD» affiniteit hebben metde werksoort «goed kunnen samenwerken met afdelingsteams effektief kontakt kunnen onderhouden met verwijzende en doorplaatsende instanties rijbewijs BE beschikken over eigen auto. Het salaris bedraagt 1.229,07 bruto per maand bij een 20-urige werkweek. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer H.J. v.d. Ven, beleidsman van de sektor, toestel 2144. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen sturen naar de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 83.202.07 Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523 8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Hollandsche Beton Maatschappij bv, gevestigd te Rijswijk, zoekt ten behoeve van de directeur van de afdeling Utiliteitsbouw Ontwikkelings Bureau (UOB)een die tevens de verantwoordelijkheid draagt voor het secretariaat van de afdeling. Haar werkzaamheden zijn veelomvattend, waarvan wij noemen. - het verzorgen van de inkomende en uitgaande post t.b.v. de directeur van de afdeling; - het opnemen en het zelfstandig beantwoorden van brieven, het compleet verzorgen van vertrouwelijke informatie; - het voorbereiden en notuleren van vergaderingen; - het maken van periodieke rapportages; - het beheer van het relatiebestand en het documentatie-archief; - het organiseren van bijeenkomsten en het gastvrouw kunnen zijn; - het verzorgen en beheren van het archief van de directeur. Het UOB is een ingenieurs- en architecten bureau met een gezellige, creatieve werksfeer. Aan ons gezamenlijk werk worden hoge eisen gesteld. Onze gedachten gaan uit naar een medewerkster met ruime ervaring en goede cóntactuele eigen schappen. die beschikt overeen HAVO-diploma, aangevuld met een secretaresse-opleiding Nadere informaties worden u gaarne verstrekt door Ir. J.F. W. de Wit, telefoon 070-1522 45. Zij die interesse hebben, verzoeken wij te solliciteren; brieven kunnen worden gericht aan: Hollandsche Beton Maatschappij bv, afdeling Personeelszaken, Postbus 82, 2280 AB Rijswijk. werkmaatschappij van de Hollandsche Beton Groep nv (HBG) Sancta Maria te Noordwijk is een psychiatrisch ziekenhuis met 635 patiëntenplaatsen, verdeeld over drie aandachtgebieden: psychiatrie, psychcrgeriatrie en zwakzinnigenzorg. De behandeling en verpleging van patiënten vindt plaats in een aantal paviljoenen, ruim gesitueerd op het ziekenhuisterrein dat grenst aan het duingebied van Noordwijk. De afdeling Psychologisch Onderzoek staat ten dienste van de overwegend volwassen en bejaarde patiënten van de opname-, vervolg- en verblijfsafdelingen. De taak omvat het afnemen en uitwerken van psychologische tests, alsmede de bijkomende administratieve werkzaamheden. Kandidaten met een voltooide N.I.P.-opleiding genieten de voorkeur. Het bezit van een type-diploma strekt tot aanbeveling. Het salaris wordt vastgesteld volgens de richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisraad, waarbij een maximum kan worden bereikt van 3.031,56 bij een full-time funktie. Inlichtingen worden verstrekt door de heer drs. P.J. Boon, hoofd afdeling Psychologisch Onderzoek (toestel 428). Belangstellenden kunnen binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie hun sollicitatiebrief zenden aan de heer J.A. Swaalf, hoofd dienst personeelszaken, onder nummer PA 0902. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria 2204 BA °NoofdwijMIVj Tel 02523-8244 Liam is Alfa Romeo-dealer voor Leiden en verre omgeving. Daarnaast vertegenwoordigt Liam Mercedes-Benz in de bollenstreek, de kust- en de Rijnstreek; Datsun in Bodegraven. Ons hoofdkantoor zetelt in Leiden. Er zijn vestigingen in Sassenheim, Rijnsburg, Alphen aan den Rijn en Bodegraven. Wij zoeken een vertegenwoordiger personenauto's voor het rayon Leiden e.o. Onze gedachten gaan uit naar iemand tot 35 jaar oud, die woont in het rayon of bereid is na de inwerkperiode naar zijn werkgebied te verhuizen. Bij voorkeur is hij geboren en getogen in de streek. Een middelbare opleiding is gewenst. Algemene know-how op het gebied van automobielen en ervaring in de branche is beslist noodzakelijk. De functie vereist een grote mate van zelfstandigheid. Liam is een stabiel bedrijf met goede vooruitzichten. Er heerst een prettige werksfeer en er zijn goede secundaire arbeids voorzieningen. Uw schriftelijke sollicitatie richt u aan de directie van Liam, Postbus 25, 2300 AA Leiden. Katholieke Stichting Huize st*bernardus verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis 2171 AV Sassenheirr Wij vragen voor het verpleeghuis een Haar taak zal ondermeer bestaan uit: het verzorgen van de korrespondentle van ondrmeer de medisch direkteur; het maken van E.C.G.'s. Enige ervaring Is vereist. Sollicitaties te richten aan de medisch direkteur Dr. F.H.W. Swen, bij wie ook Inlichtingen betreffende deze funktie kunnen worden ingewonnen. Scholengemeenschap voor LMO-MMO Het bestuur van het Rijnlands Instituut voor Ondernemerson derwijs roept i.v.m. aanzienlijke toename van het leerlingen aantal sollicitanten op voor de volgende (1e gr. en 2e gr.) va- katures per augustus 1983. acad. afdeling publ. c.q. grafische vorming Urenaantallen en ev. combinaties in onderling overleg. Les- en/of bedrijfslevenervar/ng gewenst. Sollicitaties z.s.m. te richten aan de directeur, de heer J.C. van Britsum, Leidsedreef 4, 2352 BA Leiderdorp. Tel. 071-899342. De Leidse Onderwijsinstellingen, erkend door de minister van onderwijs en wetenschappen, verzorgen ruim 425 schriftelijke en schriftelijk/mondelinge opleidingen. Informatie over al deze opleidingen wordt gegeven door middel van advertenties, rrfeilings, folders en studiegidsen die op de afdeling Publiciteit worden vervaardigd. Voor de produktie van de teksten zoeken wij een die het bestaande team komt versterken. Hij of zij zal met grote zelfstandigheid en met veel ruimte voor eigen inbreng afwisselend werk gaan doen zoals: het schrijven van teksten voor advertenties, persberichten, folders, brochures en mailings; het leveren van redactionele bijdragen aan een of meer LOI-periodieken. Van de man of vrouw die voor deze functie in aanmerking wil komen verwachten wij: een vooropleiding op middelbaar niveau aantoonbare stilistische kwaliteiten genoeg flexibiliteit om zowel goede wervende teksten als teksten met een journalistiek karakter te produceren bereidheid om zich in onderwijskundige onderwerpen te verdiepen goede contactuele eigenschappen ervaring in de reeds genoemde werkzaamheden Do LOI biedt de juiste man of vrouw een afwisselende job binnen een klein team van jonge mensen. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige gegevens omtrent opleiding en ervaring of verzoeken om meer informatie kunt u richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijsinstellingen Postbus 4200 2350 CA Leiderdorp Telefoon: 071—45 12 16 Technische Dienst De Technische Dienst is opgebouwd uit drie hoofdsectoren n I. bedrijfsvoering (ca. 65 medewerkers), technisch bu reau (ca. 20 medewerkers) en medisch instrumentele groep (ca. 10 mede werkers). In het kader van verdere ont wikkelingen van het technisch beheer, de onderhoudsprocessen en de tech nische innovatie van gebouwen en in stallaties. alsmede nieuwbouw is de behoefte ontstaan aan versterking van de algehele coördinatie en planning binnen deze dienst. Daarom zoeken wij een adjunct hoofd technische dienst (tevens hoofd van de bedrijfsvoering) vac.nr. 010.K.135.09.LD Functie-Informatie: - opstellen van jaarbegrotingen en activiteitenprogramma's; - de algehele leiding van de gang van zaken binnen de bedrijfsvoenng; - verantwoordelijk voor de totaal planning van de Technische Dienst. Accenten hierbij liggen op de capa citeitsplanning, werkverdeling en prioriteitsbepaling binnen de ver schillende sub-afdelingen van de bedrijfsvoering: - meewerken aan het opstellen van exploitatiebudgetten en meerjaren plannen van de Technische Dienst. Functie-eisen: -opleiding HTS, bij voorkeur richting werktuigbouwkunde of scheepswerk- tuigkdnde C1 Applicatie(s) in bedrijfskundige rich ting strekt/strekken tot aanbeveling; - leeftijd omstreeks 35 jaar; - een gedegen ervaring met de beheer sing van onderhoudsprocessen/sys- temen en kennis van moderne plan ningstechnieken; - deze functie zal in het kader van modern management, mede zorg dienen te dragen voor een goede motivatie en werksfeer binnen de Technische Dienst. Daarom worden hoge eisen gesteld aan leiderschap, sociale vaardigheden en inventiviteit. Salaris: afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring max. 4893 bruto per maand. De medewerk(st)ers van de afdeling worden in de benoemingsprocedure be trokken. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Informatie: nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer ing A. Wols, hoofd Technische Dienst (071-263291) of door de heer H. Noordhoek, personeels consulent (071-262720). Belangstellenden worden verzocht bin nen 14 dagen te reageren. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,5% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 16