Aanleg dorpsplein zeer onzeker Leidse agenda Mogelijk sluiting van binnenbad Zoeterwoude Haaswijkers Oegstgeester willen bouw langs kanaal stilleggen Verhuizing weekmarkt overwogen "Schoorsteenveger* licht bejaarde (86) Voorschotense op jUzjftK Gemeente wijst protesten van de hand Stad en rand VRIJDAG 4 MAART 1983 OEGSTGEEST - De bewoners vereniging Haaswijk heeft deze week bij de Oegstgeestse ge meenteraad geprotesteerd tegen het feit dat in nieuwbouwwijk Haaswijk een begin is gemaakt met de bouw van 22 twee-onder een-kap woningen langs het Oegstgeester kanaal, zonder dat hiervoor een bouwvergunning zou zijn gepubliceerd. De vereni ging vraagt de gemeenteraad de bouw stil te leggen omdat een aantal omwonenden bezwaren tegen het bouwplan heeft inge diend. Zij hebben bezwaar gemaakt LEIDERDORP De proble men rond het dorpsplein zor gen ook voor problemen met de weekmarkt. Een meerder heid van de gemeenteraad sprak op 13 december vorig jaar uit dat de weekmarkt in de Hoofdstraat moet blijven. Het dorpsplein zou dan de huidige problemen met de markt (te lang, kramen staan schots en scheef) op kunnen lossen als daar een deel van de kramen kwamen te staan. Nu voorlopig het dorpsplein niet wordt aangelegd, heeft wethouder Bezemer twee an dere plaatsen in het oude dorp op het oog voor de markt, de Eikenlaan in com binatie met het plantsoen voor de oude pastorie of de Hoogmadeseweg. Beide plaatsen zullen echter niet zo makkelijk te realiseren zijn, denkt Bezemer. Voor het plantsoen bij de oude pasto rie moet het bestemmings plan worden veranderd. "Omdat iedereen in die buurt overal tegen te keer gaat zal dat niet meevallen", aldus de wethouder. Ook de andere mogelijkheid zal problemen opleveren. Bezemer: "Eén bezwaar is dat het een erg langgerekte markt wordt. Een tweede bezwaar is dat de winkeliers die nu rond de markt zitten de Hoogmadese weg te ver weg zullen vin den". Daar komt nog bij dat tijdens marktdagen het hoge vrachtverkeer zal moeten worden omgeleid. Een tijdelijke oplossing is vol gens Bezemer het deel van de markt dat nu op de Eikenlaan staat naar de Hoofdstraat te verleggen. De gemeenteraad zal zich maandagavond met deze zaak bezighouden. dat in afwijking van eerdere plannen de huizen veel te dicht op elkaar zouden komen te staan, ook hoger worden dan oorspronkelijk de bedoeling was en omdat de verkeersveiligheid in het geding zou zijn. Volgens het bestuur van de bewo nersvereniging is tevens het ge brek aan parkeergelegenheid door de nieuwe bebouwing in deelgebied 1 hierdoor nog groter geworden. Voorzitter Verra: "op elke drie huizen moet er één ex tra parkeerplaats aanwezig zijn. Nu zijn er slechts zes van deze voorzieningen terwijl er zestien zouden behoren te zijn. Het gaat namelijk om 47 woningen in de ze wijk. Verder ontbreken er veel veilige voetpaden, juist ook voor kinderen". Deze bezwaren zijn echter nooit behandeld en een publicatie over de voorgenomen bouw heeft vol gens hem niet plaatsgevonden. De vereniging is door de gang van zaken zeer geschokt omdat naar haar mening de inbreng van de bewoners wordt genegeerd. Zij heeft de gemeenteraad ook laten weten de handelwijze van de verantwoordelijke instanties verwerpelijk te vinden omdat hier sprake zou zijn van aantas ting van de rechtspositie van de burger. Nu "op zo'n manier - in ijltempo werd het heiwerk voor een aantal woningen verricht - geprobeerd wordt de bouw er door te drukken, ziet de vereni ging zich genoodzaakt naar het zware middel te grijpen en te vra gen om stillegging van de bouw", aldus Verra. "We worden gedwongen de zaak te forceren want het is ons onmogelijk ge maakt om nog iets te doen. Men wijkt af van de standaardproce dures. Dit is in strijd met elke af spraak. De gemeente passeert steeds een aantal stappen naar gelang het haar uitkomt. Er wordt schijnbaar naar onze be zwaren niet gekeken". Een woordvoerder van de gemeen te wees de bezwaren van de ver eniging vanochtend van de hand. Over de hoogte van de voorgeno men bouw zei hij dat deze aan de voorschriften voldoet en de ver plichte publicatie had eveneens plaatsgevonden. Aan de eis voor meer parkeerplaatsen was deze week nog tegemoetgekomen. "Hoewel we oorspronkelijk al voldeden aan het aantal parkeer voorzieningen dat in de voor schriften is genoemd", aldus de gemeentelijke woordvoerder. VOORSCHOTEN - Een 86-jarige Voorschotense voelt zich be dreigd en opgelicht door een cir ca 42-jarige man die woensdag voor 380 gulden de schoorsteen heeft geveegd en gisteren voor een tweede maal langs kwam. De man had woensdag in minder dan een kwartier de schoorsteen van haar woning aan de Konink lijke Marinelaan schoonge maakt. Hij vroeg hier 800 gulden voor. De zogn van de Voorscho tense zei dat hij dit bedrag aan de hoge kant vond. De man was niet eens het dak op geweest en had slechts met een slangetje door de schoorsteen gevoeld. Hierop zei de schoorsteenveger dat hij een rekenfout had gemaakt. De op knapbeurt zou 380 gulden moe ten kosten. Toen de zoon van de Voorschotense naar boven ging om het geld te halen liep de schoorsteenman met hem mee de trap op. De Voorschotense is bang dat de man bij deze gele genheid heeft gezien dat er enke- Ie kostbare spullen in het huis staan. Dit zou kunnen verklaren waarom de man gistermiddag voor een tweede keer langskwam. De hoogbejaarde bewoonster deed, toen ze de man zag, de deur op slot. Desondanks stond ze doodsangsten uit, vooral omdat de man tot tweemaal toe terug kwam en in gezelschap was van een tweede man. Gemeente Leiderdorp breekt onderhandelingen met kerkvoogdij af LEIDERDORP - De aanleg van het dorpsplein bij de her vormde kerk aan de Leiderdorpse Hoofdstraat is zeer onzeker geworden. De gemeente Leiderdorp kan niet voldoen aan de voorwaarden die de kerkvoogdij heeft gesteld en heeft daarom het overleg afgebroken. Dat staat in een mededeling aan de gemeenteraad. Film De film die John Travolta be roemd heeft gemaakt, "Satur- davnight fever", is vrijdag 4 maart te zien in jeugdsociëteit Dc Fuik, gebouw Taberna, in Oegstgeest. De voorstelling be gint om 21.00 uur. Zaal open vanaf 20.00 uur. Expositie In Art Galcry JVC, aan de Ener gieweg 41 in Zoeterwoude wordt maandag 7 maart een tentoonstelling ingericht van werk van Jean Thomassen en Ine Veen. Thomassen is een kunstschilder die zich voor zijn werk van bijzondere verfsoor ten bedient. Hij maakt deze zelf, volgens oude recepten, soms zelfs van een vreemde grondstof als halfedelsteen. Ine Veen deed voornamelijk van zich spreken als actrice. Dc tentoonstelling is dagelijks te zien van 09.00 tot 17.00 uur en duurt tot 4 april. Amnesty De afdeling Leiderdorp van Am nesty International organiseert dinsdagavond 8 maart een schrijfavond ten behoeve van politieke gevangen. De avond vindt plaats in de Sjelter en be gint om 19.30 uur. Vrouwenactie Op 8 maart, de internationale Vrouwendag, worden de Leider- dorpse vrouwen uitgenodigd om de hieraan verbonden festi viteiten mee te beleven in de Sjelter in hun woonplaats. De samenkomst begint om 15.00 uur. Er is een informatie-markt en een tentoonstelling en 's avonds spreekt een vrouw uit Chili over haar groei naar zelfstan digheid. Daarna is er de video band te zien met het laatste vraaggesprek met Joke Smit, de belangrijke voorvechtster van de vrouwenbeweging. Een Haarlems vrouwenkoor zal de avond muzikaal omlijsten. De kerkvoogdij stelt onder andere als voorwaarden dat er in geen geval auto's op het nieuwe plein mogen komen en dat de gemeen te een erfpachtcanon betaalt van zeveneneenhalve gulden per vierkante meter per jaar. Vol gens wethouder Bezemer is vooral de eerste voorwaarde on overkomelijk. Het dorpsplein moet toegankelijk zijn voor kar ren om de markt op te bouwen. De kerkvoogdij reageerde ver baasd op de gemeentelijke me dedeling. "Het overleg is volgens ons nog steeds gaande. Wij heb ben officieel nog geen bericht ge had van de gemeente", vertelde voorzitter Vollaard desgevraagd. Het overleg over het dorpsplein loopt al vanaf 1976. Twee jaar la ter nam de kerkvoogdij de beslis sing mee te werken aan de aan leg van het plein. Het overleg kabbelde voort. Problemen met monumentenzorg over het muurtje bij het plein zorgden voor vertraging. Halverwege vorig jaar kwam er weer schot in de zaak. De ge meente stuurde een ontwerp-erf- pachtcontract aan de kerkvoog dij met het verzoek commentaar te leveren en een prijs in te vul len. De kerkvoogdij deed dat in november. Een aantal voorwaar den werd opgesomd en de erf pachtcanon werd bepaald op tien gulden. Een gesprek tussen de gemeente en de kerkvoogdij volgde. De gemeente wilde niet akkoord gaan met het verbod om auto's op het plein te laten en vond de erfpachtcanon te hoog. Een tweede brief van de kerk voogdij ging op de bus. De erf pachtcanon werd verlaagd tot ze veneneenhalve gulden, maar de eis dat er geen auto's op het plein mochten komen werd gehand haafd. De gemeente Leiderdorp brak daarna het overleg af. Geen vertrouwen Volgens wethouder Bezemer is een algehele afsluiting onmogelijk. Paaltjes met een slot, zodat ze kunnen worden verwijderd, wa ren de beste oplossing, aldus Be zemer. Maar de kerkvoogdij heeft daar geen vertrouwen in. "Binnen een jaar zijn er twintig sleutels van die paaltjes. En we zitten daar in een hoek met het Dorpshuis, een paar restaurants, cafe's en een groot parkeerpro bleem. En op dat pleintje kun nen toch zo'n twintig of dertig auto's staan", schetst Vollaard de angst van de kerkvoogdij. Het feit dat in het erfpacht-con tract wordt geregeld dat het plein geen parkeerplaats wordt is voor de kerkvoogdij niet vol doende. "Over tien jaar is er een ander gemeentebestuur en ook een andere kerkvoogdij. Dat con tract ligt dan allang in de kast". Bezemer: "Wat mij betreft wordt er een boetebeding in het erf pachtcontract opgenomen, bij voorbeeld honderd gulden per geparkeerde auto, zodat ze ons er aan kunnen houden". Volgens Vollaard hebben de reac- Houdijk koopt eerste lp St. Jansfanfare ZOETERWOUDE - Burgemeester Houdijk van Zoeterwoude zal za terdagavond 5 maart in het Mu ziekcentrum in zijn woonplaats het eerste exemplaar kopen van de eerste langspeelplaat van de Sint Jansfanfare. Het gebeuren zal plaatsvinden tij dens een concert dat de fanfare op die avond in het Muziekcen trum ten gehore zal brengen. ties van kerkleden meegespeeld bij het stellen van die voorwaar de. "De eis tot afsluiting is voort gekomen uit allerlei opmerkin gen die we kregen uit de wijk, waarin mensen zeiden: laat het astublieft geen parkeerplaats worden". Sneer In de gemeentelijke mededeling wordt de kerkvoogdij verweten "koopmanschap" in een later stadium te hebben laten meespe len. Bezemer "dat is een beetje een sneer, maar wij vonden dat ook wel terecht. Want als dit nu de uitkomst is, waarom hebben we er dan jarenlang over gepraat. In de gesprekken hebben we het alleen gehad over symbolische bedragen". "Dat is niet waar. De gemeente heeft ons zelf in een brief gevraagd wat voor canon we in gedachte hadden", vertelt Vollaard. Hij gaat verder: "De kerkvoogdij behartigt de zakelij ke belangen van de kerk. Die zorgt voor de centjes en zorgt ook dat ze uitgegeven worden. Het is onmogelijk kerkvoogd te zijn zonder koopmanschap te be zitten". Een redelijke canon was nodig om dat door de aanleg van het dorps plein inkomstenverlies zou kun nen optreden. "Er zijn vijfhon derd handtekeningen ingeza meld. Daar zijn ook een groot aantal kerkleden bij. Daar moe ten wij rekening mee houden. Wij hebben de laatste jaren al ge merkt dat een aantal kerkleden hun bijdragen hebben vermin derd of inhielden om het dorps plein tegen te houden". Overigens was de erfpachtcanon wel bespreekbaar. Volgens Vol laard is de kerkvoogdij niet be reid de prijs te laten zaken, maar wel het aantal meters waar het om gaat. In eerste instantie zou de gemeente ook erfpacht moe ten betalen over de tuin achter het Trefpunt. Dat stuk wil de kerkvoogdij laten vallen, waar door er ongeveer achthonderd meter over zou blijven. Tegen ze veneneenhalve gulden de meter komt de totale erfpacht per jaar dan op zo'n zesduizend gulden. Kwalijk Maar de kerkvoogdij zal zich dan wel wat soepeler moeten opstel len". De hervomde kerk met het huidige plein gezien vanuit de Eikenlaan. De marktkramen die nu nog in de Eikenlaan staan zullen waar schijnlijk nooit op het plein voor de kerk komen. Wat de kerkvoogdij betreft zijn de onderhandelingen nog niet afge sloten. "De brief blijft overeind staan. We wachten nog steeds op antwoord van de gemeente. Ik denk dat de gemeente er verstan dig aan doet het overleg op een redelijke wijze voort te zetten", aldus Vollaard, die daar veront waardigd aan toevoegt. "Waar ik me nog het meest aan stoor is dat wij officieel nog van niets weten, terwijl wij partij zijn in de onder handelingen. Tot vanavond (gis- teravond-red) was er nog geen brief binnen en dat vind ik een kwalijke zaak, heel vreemd. Wij zijn partij en nu moet ik van een raadslid een kopie krijgen van deze mededeling. Was het niet een daad van wellevendheid ge weest als de gemeente ons had opgebeld en had gevraagd om even te komen praten in plaats van dat we het nu zo moeten le- De kerkvoogdij blijft overigens streven naar de aanleg van het dorpsplein. "Wij zijn er als kerk voogdij van overtuigd dat er wat moet gebeuren in het oude dorp. Wij doen er zelf ook al veel aan. Een simpel voorbeeld: in april/ mei is er een expositie van de schilder J.C. Roelandse in de dorpskerk". Dat het overleg nu is afgebroken, vindt de kerkvoogdij jammer. Vollaard: "Ik vind het een beetje flauw dat de gemeente de zwarte pi^t naai de kerkvoogdij speelt. Het wordt nu voorgesteld alsof we de zaak willen torpederen, terwijl we alleen een paar voor waarden hebben gesteld". En wethouder Bezemer: "Als we de zaak weer kunnen openbre ken, dan zou dat fantastisch zijn. ZOETERWOUDE - De gemeente Zoeterwoude zal zich moeten beraden over het al dan niet openhouden van het binnenbad in deze gemeente. Dat is de strekking van opmerkin gen, die de leden van de raads commissie financiën gisteravond maaktenm naar aanleiding van het advies om geld beschikbaar te stellen ten behoeve van ener giebesparende maatregelen voor dit bad. Hoewel men met de kos ten van het project op zich geen moeite had, kwamen de commis sieleden te zitten met de gewe tensvraag of het financieel wel haalbaar is om het zwembad toch zeker nog tien jaar open te houden. Die tien jaar is min of meer een eis, wil de investering zijn geld opleveren. Als zou blij ken, dat het binnenbad binnen enkele jaren moet worden geslo ten, dan heeft die investering geen zin, zo zeiden de leden gis teravond. Kremer (WD), vroeg zich af, tot hoever de tekorten mogen oplo pen wil men tot sluiting over gaan. Hij kreeg bijval van de an dere leden. Ooijendijk (PZ) vond dat de maatregelen om te komen tot energiebesparing in het bin nenbad zeer nuttig zijn, mits er zekerheid bestaat over het open blijven van het binnenbad. Wet houder van der Heijden conclu deerde, dat "puur rekentech- nisch, de zaak moet worden ge sloten". Hij tekende daarbij wel aan, dat de gemeente voor aan zienlijke kosten kan komen te staan. Zo zullen leerlingen die tij dens het schoolzwemmen van het Zoeterwoudse binnenbad ge bruik maken, vervoerd moeten worden naar één van de baden in de randgemeenten. Ook de pu pillen van de stichting Gemiva maken intensief gebruik van het moet worden uitgevoerd. Men had gedurende het zomerseizoen de energiebesparende maatrege len willen uitvoeren, maar dat kan nu enkele maanden uitlo pen. De commissieleden vonden het echter belangrijker nu het onderzoek te doen waardoor het binnenbad eventueel een maand later open wordt gesteld. Er be staat ook nog een mogelijkheid de maatregelen pas volgend jaar uit te 1 Wethouder Van der Heijden: "puur rekentechnisch gezien moet het binnenbad worden gesloten". (Foto: Wim Dijkman) binnenbad, waarvoor een oplos sing moet worden gevonden. Daarnaast is er nog de perso- neelsproblematiek. Van der Heij den zei, dat op dit moment een bedrag van 12,50 wordt toege legd op een toegangskaartje voor het binnenbad tegen 2,50 voor het buitenbad. Overigens dreigt de gemeente in tijdnood te komen door het on derzoek naar een en ander dat ARTSEN Leiden - De weekenddienst begint za terdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Wijk 1 - Boerhaavedistrict, Binnenstad- Noord, Groenoord, Kooi, Merenwijk: za 8 uur tot zo 8 uur: EK. Fogelberg, de Sitterlaan 18, tel. 132877, spreekuur 12 117 Wijk 2 - Binnenstad-Zuid, Tuinstadwyk, Professorenwijk, de Waard: za 8 uur tot zo 24 uur: W. de Bruyne, de L. de Kanterstraat 32, tel. 126866, spreekuur: 12 en 17 uur. Wijk 3 - Mors, Haagwegkwartier, Zuid- za 8 uur tot zo 8 uur: W. Schellekens, Paganinistraat 24, tel. 764035, spreekuur vlgs afspraak. zo 8 uur tot 24 uur: A.A. van Rijn, Melis- setuin 5, tel. 210797, spreekuur vlgs af spraak. Voor de praktijk van Groeneveld, R. v. Leeuwen, Meijer, Reinders, Tan, v. Tol, Verhage en Zwynenburg: za. J.A. Verhage. Pluimzeggekreek 3, Leiderdorp, tel. 133834, spreekuur 11- 11.30 uur in gezondheidscentrum Me renwijk, Rosmolen 2. zo, H.A.M.M. Meijer, Stokroos 1, tel. 215510, spreekuur 11-11.30 uur aan huis. Leiderdorp - za, J. v.d. Beek, Baljuw straat 5, tel. 894539; zo, J. v.d. Leden, Hoofdstraat 8, tel. 894539; za en zo spreekuur van 12.30-13 uur op de Hoofdstraat 8. Oegstgeest - J.B. Hugenholtz, Prins Hendriklaan 4, tel. 155666. Voorschoten - za, F. Koopmans, Chur- chillweg 19, tel. 6352; zo. J. Vrijenhoek, Bachlaan 1, tel. 2356. Wassenaar - noord: H. Plink, Prinsen- weg 44a. tel. 12075; zuid: I. Spelt, v. Groeneveltlaan 17, tel. 11844. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van vr 4 maart tot 11 Doeza Apotheek, Doezastraat 31, tel. 121313; Apotheek v. Breest Smallen- burg. Loevestein 6, Leiderdorp, tel. 890000. DIERENARTSEN Leiden - voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest: G. Roest, Haaghuishof 5, Leiderdorp, tel. 890405. E.J.M. v.d. Wouw, Boshuizerlaan 26, tel. 764058. Oegstgeest - R.J.W. Duyn, Pres Kenne- dylaan 260, tel. 153266. Voorschoten - J. Frencken, J. Röntgen- laan 14, Leidschendam, tel. 070-271110. TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Leider dorp en Oegstgeest wordt waargeno- J. Berendsen, Lammenschansweg 28, Leiden, tel. 124172; spreekuur za en zo Leiderdorp, Zoeterwoude, Rd. - Kruis- gebouw. Berkenkade 7, tel. 410131, spreekuur ma t/m do van 13-14 uur. Gezondheidscentrum, Florijn 10, tel. 896193, spreekuur ma, woe, vr van 13- 13.30 uur Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. Voorschoten - gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. VRIJDAG Leiden - Youth for Christ houdt open huis voor jongeren bij Peter Schreiber, Morssingel 195, 20 uur. Filmhuis LVC - Breestraat 66, film 'Het Slangeei' van Ingmar Bergmann, vr en za om 21.15 uur. LVC - Breestraat 66, optreden de Am sterdamse groep The Dutch, 21 uur. Microtheater Imperium - Oude Vest 33e, voorstellingen café 'In de Billenburcht', 20.30 uur Lokhorstkerk - Pieterskerkstraat 1, le zing dhr. W.J. Ouweneel Wie is Jezus van Nazareth? 'Jezus is God', 20 uur. Kykhuis - Vrouwenkërkkoorstraat 17, film 'Het Veld van Eer' van Bob Visser, vr en za om 20 en 22.15 uur. NVSH trefcentrum - Rapenburg 48, open soos, 22 uur, tel. 149987. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeciliastraat 18, vrouwenavond, 21-1 Beveiliging Ruytersingel onderzocht VOORSCHOTEN - Nadat begin deze maand op de Voorschoten se Admiraal de Ruytersingel een' 12-jarige jongen is verongelukt heeft de gemeente besloten te onderzoeken hoe de veiligheid op die weg kan worden ver hoogd. Raadslid Both (PvdA/PPR) had tij dens de commissievergadering voor financiën aangedrongen op dit onderzoek. Hij lanceerde hierbij het idee om de voetgan gersoversteekplaats bij het win kelcentrum te beveiligen door een eilandje aan te leggen in het midden van de weg. De gemeente-ambtenaren van de werkgroep verkeer en vervoer zullen bij hun onderzoek ook de ze suggestie onderzoeken. Ze willen over enkele maanden een rapport uitbrengen waarin ze haarfijn uit de doeken doen op welke wijze de gevaarlijke situa ties op de weg uit de wereld kun nen worden geholpen. ZATERDAG Vrouwenhuis - Hooigracht 79, café avond, 21-1 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - t 67. 14-17 i LVC - Breestraat 66, optreden de Belgi sche groep Arbeid Adelt, 21 uur. Rapenburg 48 - rommelmarkt vrouwen bond FNV. 10-16 uur. Clubhuis Matilo - Zaanstraat 126, pres- tatie/trimploop, start 11 uur, inschrij ving 10 uur, inl. 412515. Rapenburg 100 - Leidse Studenten Ekklesia houdt een informatiemiddag over Namibië, 14-16 uur. Open Café LVC - Breestraat 66, mallen maken, 14-17 uur. Kinder- en Jongerentelefoon, 14-18 uur, tel. 120611. ZONDAG tel. 125802. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeciliastraat 18, 'De Roze Salon', 14-18 Ontmoetingscentrum - hoek Boshuizer laan, bejaardensoos Zuid-West, ma 14.30 uur. Breestraat 56, Bhagwancentrum, Bhag- wan op video. 20 uur, vanaf 21 uur disco. Bowling-restaurant Hans Menken - Bos huizerlaan, optreden Karei Boehlee met een nieuwe kwintet, 15 uur. Leids Volkshuis - drie klankbeelden over Zwitserland, 10.30 uur. OPGERICHT 1 MAART 1860 LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B V. it ontvangen: LEIDEN Teletoon: 071-144941 Geen I tel. 071-123143 tussen 18 00-19 30 uur (nabezorgmg na 19.30 uur); zaterdag van 16.30-18 00 uur Bij automatische overschrijv geen administratie- en incassokosten Voor betaling van abonnementsgelden uitsluitend giro 3203571 t.n v Damiate Holding BV Kwartaalabonnement 61,25 Maandabonnement 20,59 (machtiging per incassogiro) Directie. G. Koopman Adj.dirN. Quakernaat Wnd -hoofdredacteur: R D Paauw Commentaren; R D Paauw, W F J Wirtz en A A van Brussel Rubnekchets: J. Kroon (stad) B.W.T. Jungman (plv) H.I.J. Veldhuizen (regio) H. v.d. Post (plv) WFJ Wirtz (bin./buit./ec J Ruygrok-Hoogeveen P J. de Tombe (sport) A. van Kaam (plv) Aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten o tel. 071-144941.1st. 219

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 2