Q Bel vandaag of maandag 020-808808* Rabobank Waarom heeft één op de drie huizenbezitters een hypo theek bij de Rabobank? Dat komt omdat de hypotheek van de Rabobank veel voordelen heeft. Voordeel 1. Het advies- gesprek. Hypotheekis maatwerk.Dat bete kent dat u een financiering krijgt, die bij u past. Niet alleen nu, maar ook over jaren. De hypo theekadviseur van de Rabobank rekent het precies voor u uit. Hij helpt u te bepalen welke hypotheek voor u de beste is. Zodat u weet waarvoor u kiest Voordeel 2. De lage rente. Hypotheek-tarieven laten zich moeilijk vergelijken, want de werkelijke rente is onder meer afhankelijk van het moment van betaling: per maand of per halfjaar, vooraf of achteraf. Ga daarom niet alleen af op een rentepercentage dat u ergens heeft gelezen. Traditie getrouw biedt de Rabobank u een lage rente. Stap maar eens binnen en laat u informeren. Voordeel 3. Variabele of vaste rente. Met een variabele rente betaalt u nooit meer dan de geldende marktrente. Aanpassingen vinden geleidelijk plaats. Bij hypotheken met een vaste rente wordt deze gedurende een aantal jaren niet gewijzigd. Wat voor u het aantrekkelijkst is? Wij adviseren u bij uw keuze. Voordeel 4. Verschillende hypotheek-vormen. Uw persoonlijke omstandigheden bepalen welke aflossingsvorm voor u het beste is. Of u nu snel of juist langzaam wilt aflossen. Dat is mogelijk met de vele hypotheek-vormen van de Rabobank. Voordeel 5. Rente en aflossing altijd achteraf. U kunt uw rente en aflossing per maand of per halfjaar betalen. U betaalt altijd achteraf. Per maand betaalt u bovendien een nog wat lager rentepercentage. Voordeel 6. Boetevrij aflossen. Meer aflossen dan u dacht? Voor een hypo theek met variabele rente kan dat onbeperkt en boetevrij. Ook bij een hypotheek met vaste rente kunt u tot een bepaald bedrag boetevrij extra aflossen. Voordeel 7. Aflossen en opnieuw opnemen. Onder bepaalde voorwaarden kunt u met de Rabobank hypo theek afgeloste bedragen op nieuw opnemen. Zonder notaris- kosten. Een goedkope manier van lenen, omdat de hypotheek rente lager is dan die van andere leningen. Voordeel 8. Geen problemen bij verhuizing. Als u zou gaan verhuizen kunt u altijd geheel boetevrij aflossen, zowel bij hypotheken met varia bele als vaste rente. Koopt u weer een ander huis dan-kan de Rabobank u, indien nodig, aan een over bruggingslening helpen. Voordeel 9. Alles onder één dak. Niets is makkelijker dan alle financiële zaken rond uw eigen huis onder één dak geregeld te hebben. De Rabobank zorgt voor alle noodzakelijke verzeke ringen. Nieuw is de Woongarantie- verzekering, die vooreen zekere periode het risico dekt van onvrijwillige werke loosheid en arbeidsongeschiktheid. Voordeel 10. De Rabobank altijd in de buurt Als u iets wilt vragen of regelen is dat snel opgelost U loopt even binnen en de adviseur zal u direkt van dienst zijn. Dat is heel wat prettiger dan te moeten bellen of schrijven. Ook dat is een voor deel van de Rabobank. De Rabobank heeft meer voordelen dan alleen de lage hypotheek-rente. *U Kunt bellen op zaterdag van 1100 tot 1900 uur en op maandag van 9.00 tot 20.00 uur Wanneer u ons belt (020-808808», zal de hypotheekadviseur van de dichtstbijzijnde Rabobank met ueen afspraak makea §Sld 611 g06(j f33Cl

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 22