Hoofd radiologisch laborant(e) douane-ambtenaar St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp schoonderbeek hhh elektro bvmni produktieleider m/v DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt tto: medewerker (m/v) llHtkiU TI-ERMO ELECTRIC produktie coördinator hts/mts-w. O st*bernardus BOOKKEEPER DIACONESSENHUIS LEIDEN chef kok (m/v) sociaal psychiatrisch verpleegkundige m/v leiden leraren leraressen De Leidse school voor m.e.a.o. Produktschap voor zuivel beleidsmedewerker m/v groepsleider m/v Hoofdstraat 122 Hlllegom Tel. 02520 - 16648 Schoonderbeek Elektro BV is een middelgroot bednjf op het gebied van installatietechniek met een zelfstandige afdeling elektronika. Wij vragen op korte termijn voor de fabrikage-/montage- afdeling een Taakomschrijving Leiding van een produktie-afdeling als medewerkend technikus. Verantwoording voor de kwaliteit van het produkt. voortgang van de produktie en aflevering produkten bij onze afnemers. Hij of zij zal zich tevens bezig dienen te houden met de orderadministratie, bestelling materialen en voor raadbeheer Het betreft de produktie van mikro-elektronika appa ratuur en komponenten, w.o. komputer terminals. Funktle-elsen Leeftijd: max. 35 jaar. Opleiding: minimaal MTS-elektronika. Ervaring: enige jaren ervaring in soortgelijke funktle ge wenst. Eigenschappen: organisatievermogen en leidinggeven de capaciteiten (bezetting afdeling 10 medewerkers). Schriftelijke sollicitaties voorzien van de nodige per soonsgegevens, kunt u richten aan de heer H.J. Caarls van Schoonderbeek Elektro BV, Hoofdstraat 122, Post bus 216, 2180 AE Hillegom. Dienst Personele en Welzijnszaken, Afdeling Rechtspositie vacaturenummer 3-007/1158 Taak: - het adviseren van de personeelsconsulenten e.a. bij hun werkzaamheden op rechtspositioneel gebied en het in samenwerking met personeels consulenten voorbereiden van besluiten in complexe zaken; - het bewaken van de toepassing van regelingen en richtlijnen en het geven van voorlichting daarover; - het interpreteren van regelingen en het mede opstellen van richtlijnen inzake de toepassing van wetten, besluiten, regels en voorschriften op het gebied van rechtspositie en arbeidsvoorwaarden, alsmede het verstrekken van informatie daar omtrent. Vereist: Onze voorkeur gaat uit naar een jonge jurist of iemand met hogere administratieve opleiding en ruime ervaring op het gebied van rechtspositie en arbeidsvoorwaarden bij de Overheid Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure Salaris maximaal 4409,bruto per maand. Inlichtingen worden verstrekt door J. C v d Meer, 071-148333 toestel 3024. De Rijksuniversiteit te Leiden wil ft dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit. Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Hel ministerie van Financiën vraagt sollicitanten voor de betrekking van (mnl./vrl.) De opleiding voor deze functie zal gedurende de eerste 4 maanden plaats vinden te Elspeet, alwaar u intern zult verblijven De eerstvolgende opleidingen beginnen 1 september 1983 en 1 januari 1984 Om voor de functie in aanmerking te kunnen komen dient u aan de volgende vereisten te voldoen nederlandse nationaliteit; bij de aanvang van de opleiding 18 jaar en niet ouder dan 27 jaar. voldoende algemene ontwikkeling (het bezit van een diploma algemeen vormend of beroepsonderwijs strekt tot aanbeveling); goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; goede gezondheid en een goed gezichtsvermogen. In verband met de te vervullen functie en het aantal sollicitanten dat per cursus kan worden toegelaten zal een strenge selectie worden toegepast. Na een kosteloze opleiding (totale duur 2 jaar) volgt benoeming tot assistent met promotiemogelijkheid tot assistent A. Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput, maar dat hangt van uw capaciteiten af. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 3-0001/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, inzenden vóór 2 maart 1983, aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door de Belastingdienst toegezonden. Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een modern geoutilleerd algemeen zieken huis met 440 bedden. De afdeling Radiologie omvat 10 onderzoekkamers en is in het bezit van een modern in strumentarium. Het aantal medewerkers bedraagt 38. De theoretische opleiding van laboranten geschiedt regio naal. Op de afdeling is de functie vacant van hoofd radiologisch laborant(e), die onder leiding van de radiologen belast zal worden met de organisatie van de dagelijkse werkzaam heden van de afdeling. De aanstelling geschiedt in de rang van hoofd radiologisch laborant(e), max. sal. f 3861,26 bruto per maand. De CAO-ziekenhuiswezen is van toepassing. Nadere infor matie wordt u gaarne ver strekt door de radiologen, tel.:071-899250. Een psychotechnisch onder zoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 6 weken rich ten aan de dienst Personeels zaken onder vermelding van nr. 9/83. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Thermo Electric Internationaal B V. is gespecialiseerd op het gebied van temperatuurmetingen. In ons nieuw en modern geoutilleerd bedrijf produceren wij temperatuurvoelers, stekerverbindingen en instrumentatie syste men voor temperatuur metingen in de petrochemische en chemische industrie, laboratoria en vele andere industrieën. In verband met de toe name van onze omzet zoeken wij een Produktie Coördinator. De juiste kandidaat wordt verantwoordelijk voor het verzorgen van de kontakten met onze verkoopgroepen en begeleidt specifieke projecten c.q. orders, T>€RMO ELECTRIC teneinde een soepele voortgang te garande ren. Opleidingsniveau bij voorkeur HTS-W of MTS-W met enige jaren ervaring in een technisch-organisa- torische functie, b.v. opgedaan in een be drijfsbureau. Goede kennis van de Engelse taal is vereist. Leeftijd 20 tot 30 jaar. Sollicitaties, gemerkt "vertrouwelijk" te rich ten aan de Direkteur van Thermo Electric Internationaal B.V., Postbus 65, 2360 AB Warmond. Voor eventuele telefo nische inlichtingen kunt U bellen: 01711- 19206 - toestel 20. Veerpolder 40, 2361 KW Warmond. sü Katholieke Stichting Huize verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis Large American company is looking for a bookkeeper for its European headquarters in Leiderdorp. Must be fluent in English and Dutch. Experience required. Interested applicants should send let ter and curriculum vitae in English to: mr. Peterson, Nike International, Statenhofgebouw, Reaal 5, 2353 TK Leiderdorp. Op de operatie-afdeling van het Diaconessenhuis te Leiden is ten behoeve van de verkoeverkamer een plaatsings mogelijkheid voor een verpleegkundige m/v De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 08.30-17.00 uur. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma verpleegkundige. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van de O.K. de heer de Jonge, telefoon 071-155960, toestel 348. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer P17-3, te richten aan de afdeling personeelszaken van het Diaconessenhuis, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 De Stichting heeft een verpleeghuis voor 114 somatische patiënten en een verzorgingstehuis voor 88 bewoners. De direktie van bovengenoemde Stichting vraagt voor spoedige indiensttreding een Hij/zij zal worden belast met de dagelijkse leiding van de keuken inklusief het beheer van het keukenmagazijn. Per dag worden ±215 warme en ±400 broodmaaltijden bereid. Daarnaast is hij/zij verantwoordelijk voor een goede hygiëne in de keukenruimten en draagt zorg voor het begeleiden van stagiaires. Voor deze funktie stellen wij de volgende eisen; het volledige diploma 2e instellingskok van de S.V.H.I. en het diploma dieetkok; een aantal jaren ervaring in instellingen van gezondheids/ bejaardenzorg; leeftijd minstens 30 jaar; bij voorkeur de opleiding bedrijfsvoering in de voedingsdienst van instellingen. De salariëring geschiedt volgens de richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisraad. De regeling van de arbeidsvoorwaarden geschiedt volgens de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij de heer J.P.J. Veuger, algemeen direkteur of bij diens afwezigheid bij Zr. Wilma Straatman, direktrice verzorgingstehuis. Schriftelijke sollicitaties uitsluitend te richten aan de direktie van bovengenoemde Stichting. Bij de Sociaal Psychiatrische Afdeling van de Directie Gezondheidszorg (G.G. G.D.) is plaats voor een in deeltijd voor 20 of 24 uur per week. Naast de behandelende en begeleidende taken zijn er intensieve contacten met de 1e en de 3e lijn. Vereist is het diploma verpleegkundige A en B, het diploma extra murale ge zondheidszorg, richting G.G.Z. en bij voorkeur gerichte werkervaring. Informatie over deze functie wordt telefonisch verstrekt door mw. Wasse naar (S.P.V.) of door Dr. F. Hiddema, coördinator S.P.A. Telefoon 071-146341 De gemeente Leiden is partner in de R.I.A.G.G.-vorming. De ontwikkeling daarvan gaat nog door. Het dienstverband met de gemeente wordt aan die omstandigheden aangepast. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding nummer I binnen 14 dagen te sturen aan de Directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Vakken: Nederlands, Engels, Duits, algemene economie/statistiek, bedrijfs economie, bedrijfsadministratie, commerciële economie, recht (pu bliek- en privaatrecht). Per 1 augustus 1983 zullen aan de Leidse school voor M.E.A.O. voor een aantal vakken, vacatures ontstaan wegens de enorme grmr, die deze school doormaakt. Ofschoon het juiste aantal uren per vak op dit moment nog niet be kend is, worden gegadigden uitgenodigd te solliciteren. Bevoegde docenten hebben voorrang boven onbevoegden. Ook zij die een parttime aanstelling wensen kunnen reageren. Op aanvraag kunt u een brochure van de school toegestuurd krij gen, terwijl mondelinge informatie gegeven wordt doör de directie. Voor leraren economie, waaronder bedrijfseconomie, kan een vol ledige weektaak worden gegarandeerd. De sollicitatiebrieven worden verwacht tot 1 maart a.s. Het adres van de school: Leidse school voor M.E.A.O., Lammen- schanspark 4, 2321 JK Leiden. Tel. 071 - 769203. rz Het Produktschap voor Zuivel is een publiekrechtelijke bedrijfsorganisatie, werkzaam op het gebied van de markt ordening voor zuivel- en melkprodukten. Het is ook ingeschakeld bij de uitvoering van E.E.G.-regelingen. De organisatie is gevestigd te Rijswijk Z.H. en telt thans ca. 240 medewerkers. De werkzaamheden van de afdeling - waarvan de bezetting uit 2 medewerkers bestaat - hebben in het bijzonder betrekking op de internationale handel in melk- en zuivelprodukten en houden o m. regelmatig contact in met internationale lichamen zoals G.A.T.T. en O E S O Voorts behoort de zuivelvoedselhulp- problematiek tot het werkterrein van de afdeling. Om deze functie met succes te kunnen vervuHen verwachten wij van de aan te stellen medewerker; - een adequate theoretische of praktische scholing op minstens middelbaar niveau, dan wel H.EI.O. of universitair niveau; - goede contactuele eigenschappen en uitdrukkingsvaardig heid in woord en geschrift; - parate kennis van het Engels, Frans en Duits. Het aanvangssalaris zal, afhankelijk van leeftijd, opteicjing en ervaring, worden vastgesteld tussen f 3.500,- en f 4.Q00,- bruto per maand. Belangstellenden nodigen wij uit hun schriftelijke sollicitaties, voorzien van een curriculum vitae, binnen 14 dagen na verschij nen van dit blad te richten aan: Produktschap voor Zuivel, S.W. Churchilllaan 275,2288 EA Rijswijk Z.H. t.a.v. het hoofd Personeelszaken. In ons psychiatrisch ziekenhuis is Norseduin een woon/werkgemeenschap voor zwakzinnigen en werkers. Norseduin is onderverdeeld in 9 leefgroepen. De bewoonsters van Norseduin hebben een leeftijd van gemiddeld 56 jaar. Wij proberen de familie en kennissen zo nauw mogelijk te betrekken in deze woon/werkgemeenschap. Gewenst: -een afgeronde verpleegkundige opleiding -tenminste 1 jaar ervaring in de zwakzinnigenzorg -een minimumleeftijd van 21 jaar -bereidheid voornamelijk nachtdiensten te draaien -bij voorkeur in het bezit van het rijbewijs B/E. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door R. Beemsterboer, paviljoenshoofd. toestel 317 of 810-36. Uw schriftelijke sollicitatie kunt U richten aan de heer JA Swaalf. hoofd dienst personeels zaken, onder nummer GZ 3101 sancta maria

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 20