Sprinttrainer Nijholt nog niet tevreden Dustin Hoffinan op lijst slechtst geklede vrouwen C I Biljartcompetitie ware slijtageslag Portret Simone de Beauvoir bij LVC Hoge straf geëist tegen ontvoerders van 'Quini' Frankrijk wil Spelen 1992 om De Coubertin te herdenken Boucher wint in Madonna di Campiglio Ajax volgende week dinsdag écht bij Blauw Zwart Jerry Gobel terug in ijshoekeyteam VRIJDAG 14 JANUARI 1983 Film PARIJS (AP) - De Franse president Mitterrand spreekt met de Poolse regisseürAndrej Wajda (midden) en die vrouw na de première van Wajda's nieuwste film "Danton". In deze film, waarin Gérard Depardieu de titelrol vervult, geeft Wajda een nieuwe kijk op de revolutie in het algemeen en de Franse revolutie in het bijzonder (foto AP) HOLLYWOOD (UPI) - De Amerikaanse filmacteur Dustin Hoffman, die in zijn nieuwste, door de kri tiek zeer geloofde film "Tootsie" de vrouwelijke hoofdrol Dorothy Michaels speelt, staat sinds dins dag op een Amerikaanse lijst van "slechtst geklede vrouwen". Naast Prinses Diana van Wales, Bette Midler en Victoria Princibal uit "Dallas". Hoffman is de eerste man die op Earl Blackwells jaar lijkse lijst staat. Hij deelt zijn tiende plaats met de burgemeester van Houston in Texas, Kathy Whitmi- re, op wie "Dorothy Michaels" volgens Blackwell lijkt. Prinses Diana staat nummer 1 op de lijst, met Blac kwells karakteristieke snier: "Shy Di is de rommel zolder van koningin Victoria binnengedrongen". Op Blackwells lijst staan verder nog Charlene Tilton, eveneens uit "Dallas" en Christina Onassis. Blackwell'vindt dat Nancy Reagan in 1982 de "mis kleun" van het jaar beging door een keer in knie broek in het openbaar te verschijnen. Een portret van Simone de Beau voir, waarin zaken als vrouwen beweging, jeugd, huwelijk en haar relatie met Jean Paul Sartre aan de orde komen, wordt in het kader van het vrouwenfilmfesti- val in het filmhuis LVC ver toond. (woensdag en donder dag). Diezelfde avonden ook "Heksenschichten", waarin drie Duitse vrouwen via een stoor zender de televisieprogramma's van hun eigen 'geluid' voorzien, en "In the beginning.... the end" van het Deense duo Renate Stendhal en May Skadegaard. Deze film is een poging om een andere, niet-patriarchale ge schiedschrijving te maken. De drie films zijn achter elkaar te zien. Aanvang van het program ma om 20.15 uur. Vanavond en morgenavond bij het filmhuis LVC de door Carlos Saura gemaakte "Elisa vida mia", waarin Geraldine Chaplin en Fernando Rey de hoofdrollen spelen. (21.15 uur). In het Kijkhuis deze week twee Amerikaanse -onafhankelijke- films: "Subway Riders" van Amos Pee is de eerste. Met als achtergrond een nachtmerrie achtig New York, volgt de toe schouwer een aantal 'drop-outs'. Een van hen is een geschifte sa xofonist, die als hobby heeft om mensen te beschieten, (maandag, dinsdag en woensdag 20.00 en 22.15 uur). "The atomic Cafe" dateert van vo rig jaar. De film is gemaakt aan de hand van propagandamate riaal van de Amerikaanse over- Simone de Beauvoir. (Foto UPI) heid, waarmee de bevolking wordt voorgehouden dat een atoomoorlog een bagatel is die gemakkelijk te overleven valt. Hierdoor is een komische nacht merrie ontstaan, (donderdag 20, vrijdag 21 en zaterdag 22 januari, 20.00 en 22.15 uur) In de cyclus rond de vorig jaar overleden Jacques Tati vertoont K&O "Mon Oncle", waarin de filmmaker de draak steekt met het krampachtig modernisme van de jaren vijftig. 'Menuet" is de eerste eigen film van Lili Rademakers, die daar voor altijd assisteerde bij o.a. Fellini en Fons Rademakers. De film is bij het HF Filmhuis in Al phen vanavond om 21.0p uur te zien. Een film over alledaagse mensen met spanningen en ge voelens die nèt even onder de op pervlakte blijven. Guess who's coming to dinner is een lichtvoetige film over een fiks probleem. Katharine Ross speelt in deze film van Stanley Kramer de dochter van een welgesteld echtpaar (Katheri- ne Hepburn en Spencer Tra cy). De 'who' in Guess who's coming to dinner is Sidney Poitier. Een zwarte man dus en bovendien de aanstaande van Katharine Ross. Dat geeft moeilijkheden. Hepburn kreeg voor haar rol een Oscar en Guess who's coming to dinner was tevens de laatste film van Tracy. Een paar maanden later overleed hij. Maandag Neder land 2. In de reeks Cinema Primeur woensdag op dezelfde zender Operatie Ogro. Een film van de vrij onbekende Italiaan Gillo Pontecorvo, waarin hij verslag doet van de aanslag op Carrero Blanco. De laatste was premier in het Spanje van Franco en werd in 1973 gedood bij een grote explosie. Resultaat van snatchers. Don Siegel maakte over dat onderwerp al in de ja ren vijftig een film. Een span nende film, waarin buitenaard se planten het menselijk ras overmeesteren en de gedaan ten van mensen overnemen. een zeer zorgvuldig voorberei de actie van de ETA. Dezelfde avond op België You only live once en op Duitsland 3 Dementia 13. De laatste film is vooral interessant omdat het de eerste speelfilm was van de later zo bekend geworden Francis Coppola. Een duidelijk door Hitchcock geïnspireerde thriller over een maniak die in Ierland met een bijl mensen om het leven brengt. You only live once is een film van groter faam met Henry Fonda in één van zijn beste rollen. Regisseur Fritz Lang laat hem de ex-ge detineerde Eddy Taylor spelen die op het punt staat zijn leven te beteren als het noodlot toe slaat. Zijn oude bende heeft een man vermoord, Taylor wordt gepakt en ter dood ver oordeeld. Vrijdagavond op Belgie de door Het programma: ZATERDAG: Dat kan iedereen overkomen; 15.30 uur; Dtsl. 1 (met Heinz Rühmann. Duitse firn uit 1952). Mr. Smith goes to Washington; 16.00 uur: Bel. 1 (regie: Frank Capra met Ja mes Stewart. Amerikaanse film uit 1939). En effeuillant la marguerite; 21.45 uur; Dtsl. 3 (regie: Marc Allegret met Bri gitte Bardot. Franse film uit 1956). The black windmill; 22.20 uur; Dtsl. 1 (regie: Don Siegel met Michael Caine. En gelse film uit 1974). ZONDAG: The Cardinal; 21.10 uur; Dtsl. 1 (regie: Otto Pre- minger met Romy Schneider. Amerikaanse film uit 1963). MAANDAG: Guess who's co ming to dinner; 19.15 uur; Ned. 2. Net als thuis; 23.00 uur; Dtsl. 1 (regie: Marta Meszaros. Hongaare film uit 1978). WOENSDAG: You only live on ce; 20.15 uur; Bel. 2. Operatie Ogro; 21.30 uur; Ned. 2. De mentia 13; 22.15 uur; Dtsl. 3. DONDERDAG Buffalo Bill; 20.15 uur; Dtsl. 3 (regie: Wil liam Wellman met Maureen O' Hara. Amerikaanse film uit 1944) VRIJDAG Holiday; 20.15 uur;* Dtsl. 1 (regie: George Cukor met Katharine Hepburn. Ame rikaanse film uit 1937). Inva sion of the body snatchers; 20.20 uur; Bel. 1. Monsieur Verdoux; 23.15 uur; Dtsl. 3 (van en met Charlie Chaplin. Amerikaanse film uit 1945). At tack; 23.25 uur; Ned. 2 (regie: Robert Aldrich met Jack Pa- lance. Amerikaanse film uit 1956). BLIJVERS "E.T." - Ontroerende film voor kin deren van 9 tot 90. Lido 1, Leiden, Euro 2, Alphen. "De Boezemvriend" - Ongecompli ceerd amusement. Lido 2 Leiden Euro 1. Alphen, City 1, Katwijk. "Poltergeist" - Goeie griezelfilm, Lido 3. Leiden. "The sword and the sorceror" - Bg- eenraapsel van griezeligheden. Lido 3. Leiden. "Class of 1984" - Klas terroriseert leraar. Trianon. Leiden. 'The Road Warrior" - Terreur op de snelweg. City 3. Katwgk. "Hot bubble gum maagd" - Banale humor en overdreven Amerikaans sentiment. Euro 3. Alphen. (OP)NIEUW "Missing" - Beklemmende registra tie van Amerikaanse vader die zoon zoekt in de eerste dagen na de coup in Chili. City 4, Katwyk. "Summer lovers" - Driehoeksver houding in Griekenland. Euro 4, Al- "From here to Eternity" - Western, City 2. Katwijk "The dragon dies hard" - Knokfilm. City 4, Katwijk. SEXFILMS "Huis-aan-huis-sex" - Rex, Leiden. Nachtfilms 'This lady is a tramp" - Rex, Lei den. "Ashanti" - Euro 1, Alphen. "Zes Zweedse meisjes op Ibiza" - Euro 2, Alphen. "Summer lovers" - Euro 4. Alphen. DEN HAAG "Annie" - Asta (463500), a J. 'Flying high" - Byou (461177). al. "Het geheim van Nimh" - Calypso (463502), a.L "Papillon" - Calypso. 12 jr.. "E.T." - Babylon 1 (471656). aL "A midsummer night's sex come dy" - Babylon 2, al "An American werewolf in Lon don" - Babylon 3, 16 jr. "Operation Vigilante" - Cineac 1 (630637), 16 jr. "Big bomber" - Cineac 2, aL "Wraak der barbaren" - Cineac 3,12 jr "Thunderball" - Du Midi (855770), al. "De boezemvriend" - Euro. al. "E.T." - Metro pole 1 (456756). 16 jr. "Raiders of the lost ark" - Metropole 2, 12 jr. "Garde a vue" - Metropole 3, 16 jr. "Van de koele meren des doods" - Metropole 4, 16 jr. "Porky's pikante pretpark" - Metro pole 5, 12 jr. "De Boezemvriend" - Odeon 1 (462400), al. "The soldier's story" - Odeon 2, 16 jr. "Identificazione di una donna"- Odeon 3, 16 jr. "Andy Walhol's Frankenstein" - Odeon 4, 16 jr. "The pirate movie" - Odeon 5, al. "Sexy schatjes uit New York" - Le Paris 1 (656402), 18 jr. "Gespreide betaling" - Le Paris 2,18 "Jong. blond en zonder schaamte" - Le Paris 3, 18 jr. "Trail of the Pink Panther" - Passa ge (460977). al AMSTERDAM "A midsummer night's sex come dy" - Alfa 1 (278806). aL "Het geheim van Nimh" a.L en "La nuit de Varennes" - Alfa 2. 16 jr "La nuit de Varennes - Alfa 3.16 jr. "Victor. Victoria" Alfa 4. aL "Garde a vue" - Alhambra 1 (233192). 16 jr "So weit das Auge reicht" Alham bra 2 (233192). 16 jr "Annie"- Bellevue Cinerama (234876-266227). al "E.T - Calypso 1 (266227/234876). al. "Trail of the pink panther" - Calyp- "Big bomber" - Calypso 3. al. "'N wellustig vrouwtje deei^' - Centraal (248933). 18 jr. "Roaring fire" 16 jr en "Pruimen- bloesem" 18 jr. - Cineac Damrak 1 "Dead men don't wear plaid" - Cine- center (236615), 16 jr "Yol" - Cinecenter (236615), 16 jr. "Les fan tomes du c^apelier" - Cine- center, 16 jr. "From Mao to Mozart Isaac Stem in China" - Cinecenter. 16 jr "E.T." - Cinema 1 (151243). al. "Monty Python life of Brian" - Cine ma 2, 12 jr. "De boezemvriend" - City 1 (234579). al "Identificazione di una donna"- Ci ty 2. 16 jr. "Casanova" - City 3. 16 jr. "Monty Python live at the Holly wood Bowl" - City 4. al. "De wraak der barbaren" - City 5 (34579), 16 jr "Garde a vue" - City 6 (234579), 16 jr. "Diva" - City 7 (234579). 16 jr. 'Tales of ordinary madness" - Des- met (226551), 16 jr "Hotel des Amónques" - Leidse- ple in theater (235909). 16 jr. "Raiders of the lost ark" - Nóggera- th(248933). 12 jr. "Meisjes die mannen in de hand houden" - Paruien (248933). 18 jr. "Het huis bij het kerkhof' - Rem- brandtplemtheater 1 (223545). 16 jr. "Operation Vigilante" - Rem brandt- plemtheater 2 (223545), 16 jr. "Shogun's samurai" - Rex (266132). 16 jr. "Close encounters of the third kind" - Saskia (246132). al "Persona" - Studio K (231708), 16 jr. "Casablanca" - Kntenon (231708), 16 jr "Diva". "Identificazione di una don na". "1900", deel 1 en 2. - The Mo vies (245790). 16 jr "E. T." - Tuschinki 1 (262633). al "The trail of the Pink Panther" - Tu- schinski 2, al. "Les uns et les autres" - Tuschinski 3. aL "Providence" Tuschinski 4 (262633), 16 jr. "Van de koele meren des doods" - Tuschinski 5, 16 jr "QuereUe" - De Uitkijk (237460), 16 Sport ~y BARCELONA (DPA) - Tijdens het proces tegen de drie ontvoer ders van de Spaanse voetballer Enrique "Quini" Castro (FC Bar celona) is in Barcelona een ge vangenisstraf van 23 jaar geëist. De 33-jarige Quini werd op 1 maart 1981 gekidnapt en 25 dagen in een huis in Zaragoza gevangen gehouden. Op 25 maart slaagde de politie er in hem te bevrijden, nadat er overigens een losgeld van ongeveer drie miljoen gul den was betaald. Dat geld is ach terhaald. Als getuige toonde Quini, die 35 keer voor het nationale elftal speelde, zich allerminst wraak zuchtig: "Ik heb de ontvoerders vergiffenis geschonken. Als het aan mij zou liggen zouden ze al lang weer bij hun gezinnen mo gen zijn. Ze hebben mij altijd goed behandeld en me herhaal delijk verzekerd dat me geen haar gekrenkt zou worden". PARIJS (Reuter) - Frankrijk stelt zich vandaag tijdens de vergadering van het interna tionaal Olympisch Comité kandidaat voor de organisa tie van de Olympsiche Spe len in 1992. Frankrijk wil dit doen omdat het dan honderd jaar geleden is dat baron Pierre de Coubertin zijn plei dooi hield voor de opichting van de Olympische bewe ging. In november 1892 sprak De Coubertin: "Sport moet in ternationaal zijn. Er moeten Olympische Spelen komen". Het resultaat was dat twee jaar later in Parijs de eerste moderne Olympische Spelen van Athene van de grond kwamen en het IOC werd op gericht. Nelson Paillou, voorzitter van het Franse Olympisch Comi té, zei voor zijn vertrek naar Los Angeles, waar het IOC gaat vergaderen, dat hij een formele kandidaatstelling zal doen. "De toespraak van de baron heeft zo'n grote in vloed op de sport in twintig ste eeuw gehad, dat zij groots herdacht moet worden". Parijs werd Olympisch in 1900 en 1924. De eerste winterspe len werden eveneens in Frankrijk (Chamonix 1924) gehouden. Er zijn twee plaat sen in Frankrijk, waar de zo merspelen ondergebracht kunnen worden: Parijs en de Cote-d'Azur bij Nice. De Franse kandidaatstelling ge niet de steun van president Mitterrand. MADONNA DI CAMPIGLIO (ANP) - De Canadees Gaeten Boucher heeft gisteren de wed strijd bij de sprinters van de vier banen schaatstoernee gewonnen voor Igor Vidjakin (Sow) en Jan Ykema (Ned). Evenals woensdag was Boucher gisteren de snelste op de 500 m (38.70) en 1000 m (1.16.23). Op de 500 meter werd Geert Kuiper tweede in 38.79 en Jan Ykema derde in 38.80. Sies Uilkema eindigde op de 1000 me ter als derde met een tijd van 1.17.53. In het eindklassement wordt Bou cher gevolgd door Igor Vidjakin, die alleen op de tweede 500 me ter wat uit de toon viel. Als derde eindigde de Nederlandse sprint kampioen Jan Ykema, de Au straliër Mike Richmond werd vierde, Ron Ket vijfde. Ykema OOSTERZEE Harm van der Pal zal volgende week de voorberei ding op de nationale titelstrijd sprint voortzetten in Davos. Van der Pal, die vandaag of morgen naar het Zwiterse winterspor toord afreist, doet het komende weekeinde nog niet mee aan de wedstrijden. De reis is mogelijk gemaakt door twee sponsors. Eerder kreeg Hein Vergeer de mo gelijkheid zich alsnog bij de kernploeg van Henk Boer in Da- vos te voegen. Van der Pal ein digde vorige week tijdens het NK voor allrounders in Deventer als zevende, Vergeer als achtste. moest op de 500 meter naast Boucher ook voorrang verlenen aan Geert Kuiper, die zichzelf op de eerste dag al in kansloze posi tie had gemanoevreerd door twee keer vals te starten. Sies Uilkema maakte gisteren eveneens wat goed door zijn sco re op de lange sprint. In de och tenduren had hij op de 500 meter een halve seconde op Boucher moeten toegeven. Bij de allrounders zegevierde Bou chers landgenoot Jean Pichette. Oleg Petin uit de Sowjet-Unie klasseerde zich als tweede, diens landgenoot Sergej Borisov als derde. Pichette dankte zijn over winning aan het feit dat Amund Sjöbrend afzag van de vijf kilo meter. Na de overwinning op de 1500 meter in 1.58,99 wenste de Noor zich kennelijk te sparen. Sprinttrainer Gauke Nijholt was niet geheel tevreden over de ver richtingen van zijn pupillen. "De duizend meter viel met uitzonde ring van Uilkema duidelijk te gen. De omstandigheden waren nogal wisselvallig", aldus de coach. "Eigenlijk waren alleen gedurende de 1500 meter voor allrounders de condities voor ie dereen goed en gelijk." De wed strijden werden gehouden bij een temperatuur van acht graden onder nul. Voor de jonge Canadese sprintster Anne Girard is het schaatssei zoen voor de grote internationale toernooien beginnen al afgelo pen. Zij moest met een ernstige wervel blessure per vliegtuig naar haar vaderland worden ver voerd. Op de 500 meter kwam Gi rard, vorig jaar 24e bij het WK sprint, ten val. Onvoldoende ge stuit door een te smalle sneeuw- rand kwam zij in volle vaart te gen de afrastering van de baan aan. Nijholt: "Van verschillende kanten was voor dergelijke uitglijers ge waarschuwd. De organisatoren vonden het echter niet nodig' maatregelen te nemen." Sylvie Daigle, ook een Canadese, won gisteren beide afstanden: de 500 meter in 42,75, de dubbele af stand in 1.26,51. Irina Simonova uit de Sowjet-Unie eindigde bei de keren als tweede (42,92 en 1.26,53). De zege in het eindklassement was voor Daigle. die op de eerste dag ook al de kilometer op haar naam had gebracht. De wedstrijden voor de vierbanentoernee wor den het komende weekeinde af gesloten in Baselga di Pine. WASSENAAR Vol goede moed ziet Blauw Zwart uit naar vol gende week dinsdag als Ajax écht op bezoek komt. Dat is al thans de afspraak die gister avond is gemaakt. "Een redelijk alternatief', vindt secretaris Van der Kooy van de Wassenaarse voetbalclub, die afgelopen dins dag een vriendschappelijk duel tegen de koploper uit de eredivi sie niet door zag gaan. Terwijl al le voorbereidende activiteiten rond waren, meldde Ajax zich te lefonisch af maar beloofde op korte termijn alsnog naar de Dr. Mansveltkade te komen. Blauw Zwart ging direct akkoord met het voorstel van trainer Aad de Mos om aanstaande dinsdag de schade in te halen. Van der Kooy "Laten we hopen dat het dan net zo goed weer is als afge lopen dinsdag". Aanvang van het duel is 19 30 uur Jan Ykema: derde plaats LEIDEN - De competitie in de eer ste klasse van de Leidse biljart bond begint zo langzamerhand veel weg te krijgen van een slijta geslag. Voor de winterstop zag het ernaar uit dat twee teams kampioenskandidaat waren, maar na éOn ronde spelen in het nieuwe jaar is dat beeld weer ge heel gewijzigd. Koploper Carambole 1 kreeg in de ze 16de ronde met 2 6 klop van Between, terwijl nummer twee, TOP 2, niet verder kwam dan 4 4 tegen rivaal Landzicht Omdat UVS en Between met ruime ze ges stevig bijtrokken staan nu weer vijf teams dicht bg elkaar Carambole en TOP 2 gaan met 76 punten aan de leiding, gevolgd door Landzicht met 73, UVS met 72 en Between met 71 punten TOG 1 zag door het 7-1 verlies bg UVS een einde komen aan de spectaculaire opmars. De titel verdediger staat nu met 66 pun ten op de nodige achterstand De uitslagen in de eerste klasse: t Zuid 1-Dc Heul 1 4 4. TOP 1 Vriendschap 1 2 6. Landzicht 1 TOP 2 4 4. UVS 1 TOG 1 7-1; Ca rambole 1-Between 1 2-6. AMSTERDAM (ANP) - Jerry Go- bel zal zo goed als zeker zijn ren tree maken in het nationale ijs- hockeyteam. De Tilburger, die in 1980 afscheid nam van het inter nationale ijshockey nadat hij niet was opgenomen in de ploeg van Lake Placid door de toenmalige coach Hans Westberg, zal in de wedstrijden tegen Frankriik op dinsdag 25 januari in Reims en op woensdag 26 januari in Pargs terugkeren in het doel. Hij is reeds enige tijd in traning, maar heeft nog geen wedstrijden gespeeld. De Canadese coach Stewart heeft hem echter opge nomen in de selectie van twintig man, bij wie verder slechts één doelman: Ed Nienhuis. De selectie bestaat uit. Ed Nienhuis, Henk Hille, William Klooster, Tjakko de Vos, Ron Bertebng en Jerry Schaffer (allen Amsterdam). Wil van der Lee. Rick Vangog en Rene Laarman (allen HYS), Leo Koopmans. Tonny Collard. Johan Toren. Jack de Heer, Stikc Kou- wenhoven en Brian de Bruijn (allen Heerenveen). Rob van Onlangs, Theo van Gerwen (beiden Eindhoven). Peter van Ooyen (Den Bosch). Theo Kuik (Utrecht) en Jerry Gobel (Tilburg). Mors poort l liep in dc tweede klas se met een 6 2 zege bg De Spg- kerbak verder uit op naaste bela ger Landzicht 3, dat het treffen met de Between-reserves zag uit gesteld. Morspoort heeft 86 pun ten, Landzicht 3 volgt met 76 en een wedstrgd minder gespeeld. Landzicht 2 staat eveneens op 76 punten, maar dan uit 16 wedstrij den. De uitslagen Spijkerbak 1- Morspoort 1 2-6: Katwgk 1-Gou- den Leeuw 1 8-0; TOP 3-Spgker- bak 2 4-4; Stompwijk 1 Land zicht 2 2-6 In de derde klasse sloeg Morskwar- tkt 1 h.ir<i tot- KiTst won het viertal het inhaalducl tegen de Waag met 0-8 en vervolgens wer den dc Vriendschap-reserves met 8-0 aan de kant gezet On danks een 6-2 zege op UVS 2 was Landzicht 4 daardoor deze resul taten koploper af. Morskwartier heeft nu 97 punten. Landzicht 4 moet het met 90 punten doen. De uitslagen De Waag 1 Morskwar tier 1 0-8; 't Wachtje 1-Carambole 2 2 6 Morskwartier 1 Vriend schap 2 8 0; Landzicht 4 UVS 2 6-2; Dc Waag 1-DOB 1 8-0 De uitslagen in de verdere klasses Vier de klasse DOS 2 Spijkerbak 4 4-4. 1 Zuid 2-Haagweg 1 2-6 Spijkerbak 3-Wa- pen van Voorscholen 1 6-2 DOB 2 Spij kerbak 4 4 4 Carambole 3-DOS 2 6-2. TOG 2 Witte Hen 1 SO Vijfde klasse UVS 3-De Heul 3 6-2. De Heul 2 Katwgk 2 2-6 TOP VDe Hrul 3 0 6 Gouden Leeuw 2-Vriendschap 3 2-6, TOP 4-DOS 3 5-3. Zesde klasse Spijkerbak 5-Land zicht 5 8-0. Morskwartier 2 TOG 3 4-4. Morskwartier 3-Carambole 4 6-2, Haag- weg 2-Morskwartier 3 4 4, Carambole 4- 't Zuid 3 6-2 Landzicht 5-Spyrbak 5 0-8, De Waag 3 Morskwartier 2 5 3 Zevende klasse UVS 4 Katwgk 3 2-6. DOS 4-Wa pen van V 2 2 6. De Waag 4 Between 3 4 4 Katwijk 3 Between 3 2 6. Wapen van V 2 Witte Hen 2 4 4 De Heul 4 De Waag 4 6 2 CVS 4 DOS 4 2 6 Achtste klasse De Heul 1 Witte Hen 4 6-2. Spg- k er bak 6-Katwgk 4 4 4 Spgkerbak 6- TOP 7 2-6. Wapen van V 3 Haagweg 3 1-6. De Heul 5 Katwgk 4 6 2

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 13