f995,- f695,- f950,- f1595,- f2995,- f1795,- f 1595,- Een huis vol woonideeën. Bij Mm der Meer. 11595,- I Mdgende week start de uitverkoop, Vin der Meer is nu al goedkoop! We kunnen ons enorme assortiment natuurlijk niet helemaal laten zien, maar voorbijgaan aan deze rundlederen banken in de kleuren cognac, bruin en bordeaux, zou zonde zijn. Hoe chic! 2-zitsbank -150 cm; 3-zitsbank - 205 cm. Deze „2 3"-Riminibanken zijn er slechts, zolang de voorraad strekt, voor de belachelijke prijs van: De Daphne-draaifauteuil is een uiterst luxueuze, haast koninklijke zetel. Rustend op een stevige blank of bruin houten voet. Verkrijgbaar In ons moderne, veelomvattende assortiment heeft lackv 'n apart plaatsje. Rank en strak, inde modekleuren lichtgrijs, blauw, rood en geel. Gilda- luxstof van 100% katoen, dus u heeft er vele jaren plezier van, zeker als u weet wat hij kost, slechts: trak, in de modekleuren lichtgrijs, Een «minimumprijs voor topcomfort. De Argentina- draaifauteuil. Rondom zacht, echt leder, in de kleur nègre. Eronder een stevige bali- bruine voet. En hoe halen we 't in ons hoofd: Omdat ook u dit jaar moet besparen, zult u vaker thuis zijn dan ooit. Maak 't daarom extra gezellig: aan onze prijzen zal het niet liggen! Kijk eens naar deze 2-3-zitscombinatie Romano. Prachtig uitgevoerd in breed ribcord. Beige, nègre, lever of reseda. 2-zitsbank -152 cm; 3-zitsbank - 208 cm. Tezamen voor de bodemprijs van: Roodbruin leer of nègre. Zo fraai en écht leder: de 2-3-zitscombinatie Pola. 2-zitsbank -145 cm; 3-zitsbank -195 cm. En dat voor die zeer lage prijs (waar doen ze 't van): Vart der Meer heeft ontelbare woonideeën, zoals hier de J. 2"-zithoek Parma. Elke bank met één arm plus een losse hoeketagère, in balibruin met verlichting. De banken zijn leverbaar in een hoogpolig velours, in de kleuren beige en bruin. 2-zitsbank -140 cm; etagère - 86 cm. Zo kost 't u: groep ook krijgen met M U kunt de groep ook knjgen met hoek-zitelement (165 cm), dan betaalt u: Utrecht: (woonwarenhuis met 12.000 m' nieuws en nieuwtjes) Van Renssclaerlaan 10-18, Meubelcentrum „Kanaleneiland" Rotterdam: Groothandelsgebouw, Weena 737. Den Haag: Spui (hoek Kalvermarkt). Diemcn: (bij Amsterdam) Rijksweg Amsterdam-'t Gooi, afnt De Snicp. Beverwijk: Rijksweg Haarlem-Alkmaar, Vclscr-tunncl, afnt Heemskerk. Eindhoven: Noord-Brabantlaan, bij de Rijksweg Tilburg-Maastndit, afrit vliegveld. Almelo: Oranjestraat 25. Ettcn-Lcur: Rijksweg Breda-Roosendaal. Waalwijk: Tuinstraat 32, aan de weg Waalwijk-Tilburg. Heerlen: Spoorsingcl 2. Enschede: Winkelcentrum „De Klanderij". Arnhem: Rijksweg Arnhem-Nijmegen, afrit Elden. Van der Meer Mooi Meegenomen: Utrecht-Eindhoven-Waalwijk. De Pinto is „2 4- 3"-zitcomfort in prachtige stijl. Modem streepvelours, in de kleuren beige, blauw en reseda. 2-zitsbank -172 cm; 3-zitsbank - 220 cm. De combinatie kost u slechts: .yv En een los tweezitsbankjc:^L

Leidsch Dagblad | 1983 | | pagina 14