Danaïden pakt draad weer op "Dit Leiden vraagt om moeilijkheden 3- Nederlaag Mietwij 1 Trotters verliest met flinke cijfers Saturnus nu alleen aan kop -C Roeibond kampt met tekort MAANDAG 13 DECEMBER 1982 HAAKSBERGEN - Leiden heeft weinig plezier beleefd aan het competitie-debuut van de nieuwe Amerikaan Mike Wiley. De ex-prof van San Antonio en San Diego liep in de topper in en tegen Haaksbergen na twee minuten in de tweede helft tegen zijn vijfde persoonlijke fout aan. man-verdediging op Kruidhof geposteerd stond, had vier minu ten voor rust al zijn vierde per soonlijke fout te pakken. Kins- bergen greep echter niet in, waardoor Kruidhof optimaal kon profiteren van de hem door Wi ley geboden vrijheid. Kruidhof: "Mooier kon het haast niet. Ik snap niet dat Kinsbergen Wiley liet staan. Waarom bracht hij Wiel niet in het veld? Met Wiel had ik het aanvanklijk veel moeilijker". Dat Kinsbergen de foutenlast van Wiley over het hoofd zag kwam waarschijnlijk omdat hij werd overstelpt met fouten binnen zijn team. Wiley was niet de eni ge Amerikaan, die aan de tweede helft begon met vier persoonlijke fouten. Aan de kant van Haaks bergen zat Eugene Richardson met hetzelfde probleem. Van Gent: "Daarom begon ik ook niet met een gerust hart aan de twee de helft. De basis waar we bij Haaksbergen over beschikken is namelijk erg smal. Als Richard son snel naar de kant had gemoe ten, dan had ik onervaren spelers als Peter Dam of Otmar Martis in moeten zetten". Sport Daarbij kwam nog dat zijn landge noot Robert Miller zich tegen het fel spelende Haaksbergen nau welijks in het strijdgewoel meng de. Dit verklaart al grotendeels dat Leiden in Haaksbergen een serie van veertien overwinnin gen met de veelzeggende cijfers van 105-84 moest afbreken. Haaksbergen-coach Maarten van Gent was na afloop realistisch genoeg om te beseffen, dat hij met zijn team niet van het echte Leiden had gewonnen. "Maar zo als Leiden nu bezig is, vraagt het natuurlijk om moeilijkheden. De ene Amerikaan (Miller) heeft drie weken niets gedaan en de andere komt zonder enige Europese er varing hier in het veld. Wiley is een enorm goede speler. Dat kan je aan veel bewegingen zien. Die man heeft niet voor niets twee jaar bij de profs gespeeld. Hij liep nu echter als een dolende in het veld". Leiden werd in de eerste helft op alle fronten overspeeld door Haaksbergen. De man-to-man- verdediging van de koploper werd na een moeizaam begin vol ledig aan flarden geschoten. Het Leiden Hagens 20, Van den Bergh 19 (8 re bounds), Wiel 18, Wiley 13, Miller 8 (8 rebounds) Kragtwijk 4, Richel 2. Haaksbergen Kruidhof 28, Downey 24, Richardson 23, Ridderhof 18, Heijdeman 10, Van de Lagemaat 2. schotpercentage van Haaksber gen was veel hoger, terwijl de ploeg overheerste in de rebound. Door de sterk spelende spelver deler René Ridderhof en de zui ver schietende Ron Kruidhof keek Leiden na de eerste helft te gen een 60-40 achterstand aan. Ron Kruidhof nam van dit totaal alleen al 22 punten voor zijn re kening. Dat de Nederlandse Amerikaan van Haaksbergen er lustig op los kon schieten, was mede te danken aan het niet in grijpen van Theo Kinsbergen. Mike Wiley, die in de man-to- MSV boekt knappe zege Wiley aan de bal. Z'n eerste optre den leverde hem al een uitsluiting op Beide coaches begonnen doelbe wust met een zone-verdediging aan de tweede helft. Hier kon Haaksbergen aanvankelijk niet het juiste antwoord op vinden, waardoor Leiden langzaam maar zeker dichterbij kon kruipen. De kloof werd met name door de perfect schietende Emill Hagens tot elf punten teruggebracht. Het gat kon Leiden echter niet meer overbruggen. In de laatste zeven minuten hield de verdediging van Haaksbergen redelijk stand, terwijl Richardson en de vorig jaar bij Leiden afgeschreven Da ve Downey veel punten bij el kaar sprokkelden. Drie minuten voor het einde gooide Kinsber gen de handdoek in de ring. Hij bracht Jan Oosterhuis in het veld voor Wiel, waarna Haaksbergen de stand in de eindfase kon bepa len op 21 punten. LEIDEN - In de eerste divisie bas ketbal verloor Spaarbank Trot ters met flinke cijfers van koplo per GOBA: 90-69 In de promo tie klasse dames blijft MSV het goed doen; nu werd Cangeroes met gemak verslagen 84-52. De dames van Elmex Leiden doen het een stuk minder. Arnhemia Eagles pakte met 49-43 een be langrijke zege. In de eerste klasse rayon besliste Blitz de strijd om de tweede plaats in zijn voordeel. Nusa In- dah moest er met 87-88 aan gelo ven. Leiderdorp verloor thuis met 75-89 van Jumpers en Lisse had weinig moeite met het Am sterdamse Azima: 59-73. Een klasse lager verloor Luba met 76-104 van koploper Locomo tief. Goba-Spaarbank Trotters 90-69. Om te voorspellen dat Trotters zonder de afwezige Roel Klazin- ga, Wim van Niekerk en Peter Beyersbergen het tegen koplo per Goba moeilijk zouden krij gen, hoefde men geen helder ziende te zijn. Toch bleven de Leidenaars lang in de race. In de verdediging werd met voldoende inzet gespeeld om het de tegen stander lastig te maken, maar in de aanval liet de Leidse ploeg de kansen liggen Toch waren er halverwege nog mogelijkheden: 41-38. Pal na de rust liep Goba echter weg. Onder aanvoering van hun sterk spelende Amen- kaan David Jones( 40 punten) pakte de thuisploeg tien punten voorsprong. De Trotters bleven zeer slecht schieten (379t) en kre gen van Goba niet meer do kans de verjaardag van coach Michiel van der Meer met een verrassen de overwinning luister bij te zet ten. MSV-Cangeroes 84-52. Een knappe overwinning van de Noordwijkse ploeg, die in het verleden heel wat meer moeite met Cangeroes had Nu was MSV door een goede press en een snelle break echter te sterk voor Cangeroes. De lange men sen bewogen goed en schiepen ruimte voor de schutters van de ploeg. Ook Ria Brónng (weer ge selecteerd voor het Nederlands team) speelde ijzersterk en had met Tineke Vos (25 punten) een groot aandeel in de zege. Arnhemia fcagles-Elmex Leiden 49-43. Als de Leidse meisjes wat eerder wakker geworden waren had er tegen deze tegenstander een overwinning in gezeten. Bij rust was de stand 24-21 en was de strijd nog volkomen open Na de pauze echter scoorde Leiden m twaalf minuten maar 2 punten en liep Eagles uit naar 36- 23. Een goed uitgevoerde press bracht Leiden nog dichtby- (46-43). maar in de slotfase bleek dat de ploeg van coach Kanm te laat wakker was geworden. Leiderdorp-Jumpers 75-89. De Hagenaars stonden in een zó ne-verdediging. maar de Leider dorpers konden de makkelijkste kansen niet verzilveren Bij Jum pers deed Willem Peschke met 34 punten dat wel en dus stond Leiderdorp bij rust al op 35-49. Ook na de pauze bleven de man nen van Ben van CM ÉNÜ schieten Ze kregen dan ook geen kans meer op de overvin- ning. Nusa Indah-Blitz 87-88. Blitz be slist deze stryd om de tweede plaats halverwege de tweede helft. Bij rust was de wedstrijd nog open (40-42). maar toen liep Blitz naar 60-74 Doordat Nusa Indah goed presste en Blitz veel ballen simpel uit handen gaf, werd het toch nog spannend De voorsprong van Blitz bleek ech ter juist voldoende voor de zege. Azima-Lisse 59-73. De Lissena- ren blijven het goed doen. Via de standen 11-28 en 20-37 werd de Amsterdamse tegenstander op grote achterstand gezet. De jon ge spelers Shane Klevhorst en Ene van Zelm waren de uitblin kers aan Lisser zijde. Luba-Locomotief 76-104. Luba had tegen de koploper natuurlijk weinig in te brengen. Toch speel den de Leidenaars een leuke wedstrijd. Tot de basketverwis- seling bleef Luba aardig by 39-48, maar toen moest de thuis ploeg duidelijk afhaken, al was de eindstand wat gefiatteerd. LEIDEN - De Vijf Meihal zat gistermiddag voor het treffen tussen de koplopers van de tweede divisie Heren D Sa turnus en Seyst mudvol. Het werd een Leidse zege (19- 18), waardoor Saturnus de kop van de ranglijst heeft be klommen. Het werd een uiterst sportieve wedstrijd, ondanks de grote belangen die op het spel stoonden. Saturnus opende sterk en leidde, halverwege de eerste helft met explosies van Peter Waalwijk en Hans Blansjaar en niet te vergeten Anton van Noord met 7-4. Maar het vasthoudende en fy siek sterkere Seijst nivelleer de de score met de rust: 11- 11. Na de hervatting was het weer Anton van Noord (die de laat ste weken behalve als verde diger ook als aanvaller furore maakt) die Saturnus weer op voorsprong zette: 14-13. Tot 17-17 bleef het gelijk opgaan. Toen etaleerde Willem van Leeuwen een van die razend snelle schijnbewegingen waarop hij het patent lijkt te hebben in de Leidse gelede ren. Hij zette een aanvaller van Seijst, toch al niet een van de lichtgewichten in de Zeister ploeg, volledig op het verkeerde been. Scoorde 18- 17 en lanceerde na 18-18 in een perfecte break-out Hans Blansjaar en die niet faalde: 19-18. De beide keepers, Robbie Spie kerman en Robbie Otten, de den voortreffelijk werk. Eerstgenoemde stopte twee strafworpen en laatstge noemde een. Saturnus miste er daarentegen twee. Een door Jan Wolter Ijssel de Schepper en een door Anton Klok. Beiden tekenden ech ter voor een bijdrage in de productie van de Leidse ploeg. Jan Wolter Ijssel de Schepper eenmaal en Anton Klok, na 12-13 de enige ach terstand waarmee de rood- witten werden geconfron teerd, met twee enorme sprongschoten. Topscorers bij Saturnus waren Peter Waalwijk, 4, en Hans Blans jaar met 5 treffers. Met deze zege voeren de Leidenaars nu alleen de kop van de ranglijst van de tweede divisie D bij de heren aan. In de eerste divisie dames A speelde Foreholte gelijk te gen V en K, rust 5-5, eind stand 11-11. Zoals de score al aangeeft was het een volko men gelijkopgaande wed strijd. Foreholte speelde de geliefkoosde 4-2 defensie, die overigens steeds beter gaat functioneren. V en K maakte echter van de gaten, die er toch nog vielen beheerst ge bruik vanaf de cirkel, de hoek en de break out. Fore holte had niettemin het beste uitzicht op de zege, toen het in de tweede helft met nog twintig minuten te spelen op 9-6 kwam. Maar V en K kwam terug, 9-9, 10-9 voor Foreholte en tenslotte 11-11. De laatste treffer was een ca deautje van de arbitrage. Hannie Boskamp had in de aanval de bal. Die werd haar uit de handen getikt 'en ter wijl iedereen wachtte op de break out scoorde V en K: 11- 11. HVS speelde tegen HMS uit Utrecht een gelijkop- gaand duel, maar Ank van der Bosch had het vizier gis teren niet op scherp staan. Zij scoorde slechts eenmaal en toen was de strijd al bekeken: 12-10. HVS kon de marge niet meer goedmaken: 11-13. Oase was tegen de no 2 op de ranglijst van de tweede divi sie D dames volledig opge wassen. Jonk Cars Vido mocht met de nipte 10-9 zege beide handjes dichtknijpen en de arbiters Van Alsem- geest/Vogels extra bedanken voor de leiding. Bij de stand 7-6 voor VIDO werd Helma van der Geest gevloerd en de Oase speelsters wachtten met hun aanhang op de tribune vergeefs op tenminste een vrije worp. Niets daarvan, ar- Knap spel tegen Kinderdijk LEIDEN - Hoewel de resultaten nog niet helemaal honderd procent zijn, is er bij De Danaïden een sterke vormwinst te bespeuren. Tegen Kinderdijk herwon de Leidse ploeg haar zelfvertrouwen en drukte dat uit in een 1212 gelijkspel In de Over gangsklasse van de zaalkorfbalcompetitie blijft Fides Pacta aan de goede kant van de score. Door de 9-8 overwinning op Steeds Hooger uit Apeldoorn is de Leidse club lijstaanvoerder gebleven. Een prestatie van formaat. Ook Pernix blijft verbazen. Tegen het sterke DKOD veroverden de oranjekragen een 7-8 overwinning. Zuiderkwartier veroverde door haar overwinning op OSCR een middenmootpositie balbezit. Zijn tegenstander zit hem biter van Alsemgeest liet rus tig doorspelen en Vido scoor de uit een break out: 8-6.Het werd toch nog 8-8.Vido mocht in de laatste seconde mocht evenwel scoren vanaf de zeven meter: 8-9 en direct daarop tegen 5 Oase- speel ster: 8-10. Anita van der Poel schoot vanuit de hoek nog eens raak voor Oase: 9-10, maar daar bleef het bij. De derde onnodige nederlaag voor Oase. MMO won in de derde divisie F met 11-8 van een fair hand ballend HEC. Na de rust kwam HEC bij 6-5 wel even dreigend opzetten, maar dat lag eer aan de tijdelijke ab sentie van coach Carel Caron, die zich een kwartier voor tijd van de HEC-tijdwaarne- mer als coach van de Hoog- madese ploeg moest identifi ceren met zijn rijbewijs. Hij kwam terug bij de stand 6-5 en MMO liep direct uit naar 8-5. Die marge hield MMO .beheerst spelend knap vast, 11-8. Lydy Vink en Elly van Leeuwen scoorden beiden viermaal. In de afdelings tweede klasse dames won HW '70 royaal van Wmgs 2, 19-5 en had Olympia 72 even min moeite met CWP, 18-9. Bij de heren herstelde HW '70 zich goed van de neder laag in de tweede klasse te gen Wings 2. Animo 2 werd met 15-14 geklopt door een solo van Marco Schelvis in de laatste minuut. Foreholte klopte HEC 2 dankzij een productieve Ton Vogels, 13-7. In de derde klasse was Oase te sterk voor een rauw Animo 3, 17-11 en in de tweede klas- i de i Sa turnus, met een zeer actieve Hans Wolvers een treffer be ter dan MSV, 14-13. FRANK BONTE Fides Pacta-Steeds Hooger 9-8 (5- 5). Het verdedigen van de koppo sitie gaat, hoewel de druk grote wordt, Fides Pacta nog steeds goed af. Wetend dat het thuispu bliek steeds meer gaat verwach ten, was het niet verwonderlijk dat de zenuwen in het eerste deel van de wedstrijd de baas over de Fides-spelers waren. De Leidse ploeg kon mede doordat Jacque line Veldhuijzen onder de korf haar lengte met kon uitbuiten, maar moeilijk op gang komen. Daardoor kwam Fides Pacta aan vankelijk uit op een 3-5 achter stand, die voor rust nog wel ge lijk getrokken werd. In de twee de helft kwam Fides Pacta beter uit de startblokken. Bea Schra- ma en Nico Pikaar brachten Fi des Pacta op het goede spoor, waarna Robin Sommeling en Jacqueline Veldhuijzen het werk uitstekend afrondden (9-5). Het had er toen ook alle schijn van dat Steeds Hooger door het schotgeweld van de Leidse ploeg een gemakkelijk slachtoffer zou worden. Het pakte echter anders uit. Steeds Hooger bracht in het laatste kwartier met nog twee minuten te gaan de stand via 9-6 op 9-8, waarna Fides verplicht was op balbezitspel over te gaan. Daardoor kwam de Apeldoornse ploeg niet meer in stelling en kon Fides Pacta zich nog steeds kop loper noemen. Doelpunten: Nico Pikaar 2x, Hennie Piket 2x. Ro bin Sommeling 2x. Bea Schrama en Jacqueline Veldhuijzen 2x. DKOD-Pernix 7-8 (3-3). Het aantal punten dat Pernix tot nu toe heeft vergaard in de zaalkorfbal competitie (in totaal 5 uit vier wedstrijden) geeft een goede weergave van de sterkte van Per nix op dit ogenblik. Een goede middenmoter op Overgangsklas seniveau. Zowel in de eerste helft als in de tweede rondgang heeft Pernix steeds het heft in handen gehad. DKOD. waann Ben Crum nog steeds (bij gebrek aan beter?) een belangrijke rol vervult, kon omdat hun sterspe ler Jan van Ballegooien op uit stekende wijze door Kees Hor- tensius werd uitgeschakeld, niet imponeren. Pernix daarentegen groeide in de tweede helft naar grote hoogte en bewerkstelligde na 20 minuten een fraaie 4-7 voorsprong Ook toen DKOD op 5-7 kwam bleef Pernix koel en wist Kees Hortensius een toege kende strafworp te verzilveren. In de laatste vijf minuten kwam DKOD nog gevaarlijk dichterbij, maar toen Pernix by dc stand 7-8 wat meer op de kansen ging spe len. kwam DKOD er niet meer aan te pas. Doelpunten: Kees Hortensius 3x, Kees Brokaar 2x, Janko Breedveld 3x. Zu idcr kwart ier-OSCR 13-8 (6-6). Zuiderkwartier had in het begin van de wedstrijd nogal veel moeite met het stugge spel van de Rotterdammers. Echter een uitstekend op dreef zynde Theo van Leeuwen die 5x de korf vond, hield de geelblauwen- ploeg staande. By de gelijke stand van 6-6 kon Zuiderkwar tier haar surplus aan conditie in daden omzetten en werd OSCR uiteindelyk nog een gemakkelij ke prooi. Via 9-6 en 11-7 zette Zuiderkwartier de kananes opzy en was het een aangenaam ge zicht voor de Leidse supporters AMSTERDAM (ANP) - De Ko ninklijke Nederlandse Roei- bond (KNRB) sluit het boekjaar 1982 af met een nadelig saldo. Op een begroting van 1.313.100 gulden is een tekort van tegen de 90.000 gulden. Volgens de jaarcijfers bedroeg het deficit aanvankelijk 33.740 gulden. Tijdens de algemene vergadering van de KNRB, die zaterdag in Amsterdam werd gehouden, bleek dat de 20.000 gulden die nodig was voor het in oktober gehouden symposium van de in ternationale roeifederatie (FI- SA) dat de KNRB had georgani seerd, te zijn afgeboekt van het zogenaamde FISA-fonds. Daar uit worden de kosten die ver bonden zijn aan de organisatie van wereldkampioenschappen in Nederland bestreden. Voorts was de dit jaar gekweekte rente niet toegevoegd aan de fondsen, maar gebruikt om ontstane te kort ten dele te dichten. De bondsafgevaardigden gingen, mede gehoord de externe ac countant, met deze opstelling niet akkoord. De financiële ad viescommissie deed de sugges tie de fondsen niet te belasten en de gelden toe te voegen aan het tekort dat daardoor groeide tot ongeveer 85.000 gulden. Dit bedrag wordt nog met enkele duizenden gulden verhoogd. Be sloten werd namelijk ook de gelden die de KNRB van de ver enigingen heeft ontvangen als huur attributen noodzakelijk voor het houden van wedstrij den, zullen worden terug be taald. Het tekort wordt geheel gedekt door het eigen vermogen van de roeibond, dat 98.491 be draagt. De actieve Leidse roeier Steven van Groningen, scheidde slechts anderhalve seconde met zijn partner Abelsma (Orca) van de overwinning in de zondag verroeide "Hel van Noorden", een zes kilometer lange tijdrace op het Van Starkenborgkanaal. De bronzen Aegir-twee Hoek- stra-Adema stuurde op het thuiswatcr beter dan de Utrechts-Leidse combinatie. Dat was slechts het enige ver schil. Nog twee andere tweetjes zaten de nationale kampioen op de hielen. De opgedeelde vier van Orca-Nereus volgde op lut tele seconden. De K.N.R.B. liet haar volledige pré-Olympische boordrociploeg opdraven. De jonge Leythe-twee Bongers-Ats- ma werd 8e voor hun stadgeno ten van Njord, die 10e (Timmer- man-Algie) en 12e (Wessel-Dij- kers) werden. VOORSCHOTEN - Vlietwijk heefi in de eerste klasse van de badmintoncompetitie een 5-6 nederlaag gele den tegen de reserves van Metro. By de Voorschote naren ontbrak de door een zweepslag gevelde Dick Oostergo, die nog zeker drie weken is uitgescha keld. In het herenenkelspel werden de meeste punten ove rigens door Vlietwijk gescoord Henk Westerbeek versloeg Evert Maassen met 15-11, 15-9, Leslie Tsjoo hield Blommaert er met 15-4 en 18-14 onder, terwijl Alfons van der Burg zijn opponent Danny Nuis met de cijfers 15-5, 11-15 en 15-9 terugwees. Cor van Duyn, invaller voor Oostergo. bleek echter niet opgewassen tegen Jan Maassen die de party in snel tempo uitmaakte: 2-15, 6-15 In het damesenkelspel gingen de partyen naar Metro 2. Christine Moleman klopte thuis speelster Irene de Vrindt met de cijfers 4 11 en 10-11, terwyl Judy Mantel boog voor De Wilde 4-11, 9-12. De dubbelspelen waren van doorslaggevende beteke nis voor het bepalen van de uitslag. In het gemengd dubbel moest het koppel Jossie Lim/Leslic Tjoo het met 18-13, 10-15, 7-15 afleggen tegen dc Metro-tan dem Moleman Jan Maassen Judy Mantel en Henk Westerbeek bleven daarentegen in de plus tegen Dc Wilde en Evert Maassen 15 3, 6 15 en 15 8 In het herendubbel bleken de Metro-spelers Jan Maassen en Danny Nuis, getuige de 13-15, 5-15, te sterk voor Alfons van den Berg en Ron Lapré Leslie Tjoo en Henk Westerbeek hielden evenwel Blom maert en Evert Maassen met 15-10, 7-15 en 15-12 on der de duim. Maar het damcsdubbcl leverde winst voor Metro 2 op (Jossie Lim en Irene dc Vrind moes ten de eer met 7-15, 10-15 aan Moleman/De Wilde laten), zodat Metro 2 een 5-6 zege uit het vuur sleep te. Vlietwyk heeft na deze nederlaag een punt achter stand op koploper Drop Shot- Het tweede van Vlietwyk heeft nog een punt nodig om zich kampioen van de derde klasse te mogen noemen. In Wateringen werd VELO 4 met 3-5 ver slagen Vlietwijk 3 haalde in Delft tegen de gelykna migc badmintonclub met 0-7 uit. te zien hoe OSCR zelfs op een 13- 8 nederlaag gezet werd. Doel punten: Theo van Leeuwen 5x, Dirk Jan de Kreek 3x, Wil de Wit, Els van Luntercn 2x. Dirk Derk- sen, Carla Akse. Kinderdijk-De Danaïden 12-12 (&- 7). Nu de rust in het Danalden- kamp weer is teruggekeerd, stijgt ook de prcstatiecurve Na weken van discussies begint het korfballen by de blauwwitte ploeg een belangryker positie in te nemen, waar het Leidse korf bal uiteindelyk by gebaat zal zyn. Tegen Kinderdijk was er van een duidelyk herstel sprake. Lange tijd zelfs heeft de Leidse ploeg een voorsprong gehad, die zelfs tot 7-10 was opgelopen. In de spannende slotfase verspeel de De Danaidcn die voorsprong nog wel. maar ook het gelyke spel was voor de pupillen van in terim-trainer Kees van Vliet een beloning voor hard werken en soms goed korfbal. Doelpunten: Hans v.d. Leek 3x, Pieter Koorn- neef 3x. Kees Chnstiaanse 2x, Ene Peters 2x en Annemane van Dyk. Albatros-TOP 6-5 (4-2). Ondanks dc vele kansen en een grote over wicht is TOP er niet in geslaagd haar derde wedstryd in winst om te zetten. De schutters van TOP zyn daarvoor op dit ogenblik te onzuiver en hebben dientenge volge te veel kansen nodig om te scoren. Albatros zette in dc eer ste helft TOP op een 4-1 achter stand. waarna Stella v.d. Zaag nog vlak voor het rustsignaal te- genscoorde 4-2 Maar ook in dc tweede helft bleef TOP slecht schieten. By de stand 6-5 in het voordeel van Albatros waren er voor TOP nog wel legio moge lijkheden om een gHijkm.ik.-r scoren. Doelpunten: Anne v.d. Zaag. Stella v.d. Zaag. Kann Baak en Jacqueline Winter. In dc tweede klasse behaalde Cres cendo haar eerste punt door een gclykspel op KVR 9 9 In de laat ste minuut miste Crescendo zelfs nog een strafworp. Wilfred Cor- 2x. Eddy Spaans 2x. John Huigsloot 2x. Joke Geyer, Lics- bcth Kok en Kann Braggaar scoorden de doelpunten Ons Ei land behaalde door doelpunten van Rob Hasselbach 3x, Huib Hasselbach 4x. Patrick Verra. Hans v.d. Meeberg 2x en Julia Arnoldus in een wedstryd waar in uitstekend werd gekorfbald een 11-7 overwinning op DES Ook De Algemene behaalde in een doelpuntryke wedstryd een overwinning. Door doelpunten van Ruud van Vliet 3x. Ineke Swaak 3x. Jory Sjardyn 3x. Wim van Vliet 2x. Ruud Swaak. Janny van Iterson en Hennie Waasdorp werd DKV met een 14 12 neder laag naar huis gestuurd GERTGRESSIE

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 13