wmmmssim! 3T w korthofah INMSSf I/OIM Df OPIUM/HG psmmscH vm opwmscmuMMEusi SCHOOLVERLATERS mts-er werktuigbouw (m/v) enso soneel PI PERSONFRpej personeelPERSONEELPERSONEa .-1 persone EEL menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv PLAATWERKER CONSTRUCTIE BANKWERKER Af en toe (ook) een weekend werken? b-verpleegkundige m/v stichting centrum st.bavo noordwijkerhout groepsleider (miv) ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN hoofd verpleegkundige m/v analist m/v PERSMElP^0"®*1 ADMINISTRATIEF/ COMMERCIEEL MEDEWERKER Wij denken aan versterking van ons team met een enthou siaste representatieve jongeman van maximaal 26 jaar. die in eerste instantie administratief, doch ook in de buiten dienst onze aktiviteiten zal ondersteunen Vereisten voor deze funktie met uitstekende groeikansen zijn: - een positieve werkgeest, - een representatief voorkomen. minimaal MEAO of HAVO niveau. administratieve ervaring. Sollicitaties voorzien van pasfoto schriftelijk te richten aan ons kantoor, t.a.v. M. A. J. Smitsloo. toreestraat 106 2311 cw lelden telen 39302 majsb-nl tel.071-12504) Mela Unie Nederland b.v. heeft plaatsingsmogelijkheden voor Leeftijd plm. 18 jaar. Voor Inlichtingen H. Zlrkzee of J. Koot, Industriepark 23, 2421 LE Nieuwkoop, 01725-1400. B.V. Nedertandsche Electrotechnlsche Han delsvennootschap v/h. Claessen Co. zoekt voor een van haar vestigingen een COMMERCIEEL BINNENDIENST MEDEWERKER (M/V) Functie inhoud: het aannemen en afhandelen van telefonische orders het administratief verwerken van deze orders onze afnemers terzake kundig advies verstrekken over produkt en eventuele levertijd. Functie eisen: zelfstandig kunnen werken goede kennis van electrotechnisch installatiemate riaal. wit en bruingoed minimum opleiding: MTS-E of gelijkwaardig ervaring in de electro groothandel strekt tot aanbeve ling Sollicitaties richten aan: B.V. v/h CLAESSEN CO, t.a.v. de heer C. Remie, Nijverheidsstraat 3, Postbus 366, 2600 AJ Delft. A/B-verpleegkundigen en Zieken-/bejaardenverzorgenden, die af en toe in het weekend willen werken zijn welkom bij Uitzendbureau Content. Regelmatig hebben wij een weekend baan voor je. Kom eens bij ons langs. Wil je je diploma, insigne, dienstenboekje en legiti- I matiebewijs meenemen? Stichting Bevordering Onderwijs aan Volwassenen (SBOV), vraagt: voor de functie van FULL-TIME en PART-TIME SECRETARIAATS MEDEWERKERS (m/v) t.b.v. het op verzoek telefonisch en schriftelijk adviseren en informeren van aspirant-cursisten, het onderhouden van contacten met de leer krachten en de daaruit voortvloeiende administratieve werkzaamheden. Benieuwd? Richt dan uwschriftelijkesollicitatieaanhetBestuurvan Stichting Bevordering Onderwijs aan Volwassenen (SBOV), Sir Winston Churchillweg 2,2251 CX Voorschoten. Eerst hellen voor meer informatie kan ook: 01717-2010* ZAAL 3 is de gemoderniseerde verzorgingsafdeling van de sektor Geriatrie waar in totaal 18 mannelijke en vrouwelijke bejaarden verblijven. Zij worden terzijde gestaan door een horizontaal funktionerend team bestaande uit ziekenverzorgenden. B-verpleegkundigen, leerling B-verpleeg kundigen, huishoudelijk assistenten en een bezigheidstherapeute. Wij hebben per 1 januari 1983 een vakature voor een Van de toekomstige kollega verwachten wij dat hij, naast de verzorgingstaken, bereid is de supervisie over de 4 leerling B-verpleegkundigen voor zijn rekening te nemen. Salarisgrenzen: 2.313,71 - 3.031,56 bruto per maand, exkl. onregelmatigheids toeslag. v.d. Ven, beleidsman sektor Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Wij ontwikkelen, fabriceren en verkopen merkappara- tuur. Daarmee worden dozen, kisten, kratten, vaten, zakken, folie, maar ook kleinverpakking (blikken, potten en flessen) van merken, houdbaarheidsdata e.d. voorzien. De verkoop van onze produkten richt zich op o.a. levensmiddelenfabrieken, conservenindustrie, chemische en farmaceutische bedrijven. Onze service-afdeling wil zich graag versterken met een Aan wie wij denken? Aan een zelfstandige, representatieve, technische medewerker, die naast werktuigbouw-kapaciteiten ook kennis heeft van en belangstelling voor elektro techniek. Hardop denkend: praktijkgericht en met twee rechter handen. Voor hem hebben wij een aantrekkelijke baan: deels binnen (in de werkplaats), deels in de buiten dienst. 'n Rijbewijs BE is dus nodig. De taak garandeert niet altijd schone handen. Dat spreekt vanzelf. De ruimte in deze advertentie is beperkt en uitdiepen van deze funktie vraagt teveel ruimte. Vandaar dat wij u liever in een persoonlijk gesprek en een rondleiding in ons nieuwe bedrijf volledig daarover informeren. Wat wij u kunnen bieden: een serieus werkend, bonafide bedrijf met een prettige sfeer; een goed salaris met periodieke verhogingen; moderne sociale voorwaarden. Als u ervoor voelt om alle facetten van deze funktie goed met elkaar door te praten, schrijft u dan een brief aan de direktie van bv Korthofah, Postbus 14, 2220 AA Katwijk (ZH) Wij zullen uw sollicitatie met zorg behandelen CODEER- EN MERKSPECIALISTEN Lageweg 39, Postbus 14, 2220 AA Katwijk tel. 01718-29201* Als je doelgericht een beroep wilt kiezen, moet je over voldoende informatie beschikken. Misschien heb je op dit ogenblik belangstelling voor een beroep in de geestelijke gezondheidszorg en zou je daar graag met iemand over willen praten. Aangezien de inhoud van het beroep van psychia trisch verpleegkundige niet in een paar regels te om schrijven valt, is iemand van het opleidingsteam van het opleidingscentrum Endegeest bereid je in een persoonlijk gesprek nader te informeren over de in- service opleiding (een combinatie van werken en leren) tot verpleegkundige en je zo te helpen om tot een keuze te komen. De eerstvolgende opleiding begint in maart. Endegeesterstraatweg 3, 2341 BG Oegstgeest. Tel. 071 179300 Vicon fabriceert landbouw werktuigen, polyester en nodulair gietijzer. De produktiebedrijven zijn gevestigd in Nederland (Nieuw Vennep, Oosterzee en Emmen), Spanje en India. Verkoopmaat schappijen bevinden zich in 6 Europese landen, de U.S.A., India, Japan en Brazilië. Het hoofd kantoor van de Vicon groep is gevestigd in Nieuw Vennep. Binnen de Lasserij van onze Landbouwwerktuigenfabriek is een vakature voor de funktie van Al het laswerk in deze afdeling wordt uitgevoerd door middel van het MIG-lasproces, zowel half-automatisch, vol-automatisch als met een robot. De Lasserij bestaat uit 30 40 lassers met drie groepsleiders, die elk aan een eigen groep lassers leiding geven. Organisatorisch vallen de groepsleiders rechtstreeks onder de produktieleider Assemblage. Voor deze uitdagende funktie zoeken wij een kandidaat met onder staand "profiel": een MTS-opleiding; minimaal 3 jaar leidinggevende ervaring in een produktiebedrijf; kennis van de lastechniek, waarbij ervaring met MIG-lassen tot aanbeveling strekt; ouder dan 30 jaar; het vermogen om medewerkers te motiveren en te stimuleren ten einde een goede werksfeer, kwaliteit en kwantiteit te bewerk stelligen. Hierbij denken wij aan het voeren van tweegesprekken met zijn medewerkers en het houden van groepsoverleg; de bereidheid en aanleg om zich een aantal moderne technieken, zoals robot-programmeren, eigen te maken. De funktie wordt verricht in 2-ploegendienst (wisselend avond/ dagdienst). Werktijden zijn van 08.00 - 16.45 uur of van 16.30 - 01.00 uur van maandag tot en met vrijdag. Het maximaal bereikbare salaris bedraagt f 3.488, - bruto per maand excl. 18% ploegentoeslag. De verdere arbeidsvoorwaarden omvatten o.m. een winstdelingsregeling, reiskostenvergoeding, een sociaal fonds en 27 vakantiedagen per jaar. Een psychologische test maakt deel uit van de selectieprocedure. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer G.W. Mouthaan. Produktieleider Assemblage. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de afdeling Personele en Sociale Zaken, t.a.v. de heer W.J. van Maris. Dermatologie Op deze kliniek ontstaat de vacature van vac.nr. 564.V.50.46.LD De.afdeling omvat 26 bedden, waarvan 5 bedden bezet worden door patiënten die behandeld worden door de 'pijn- groep' en de andere door patiënten met dermatologische ziekten. De werkzaamheden richten zich met name op het: - in samenwerking met de verpleeg kundige en medische staf zorgdragen voor een optimale patiëntenzorg: - leiddinggeven aan de verpleegkun digen, werkzaam op de afdeling: - in samenwerking met de verpleeg kundige staf verder ontwikkelen van de praktijkbegeleiding t.b.v. de leer ling verpleegkundigen; - in standhouden i.e. bevorderen van een goed werkklimaat. Onze voorkeur gaat uit naar een ver pleegkundige die: - in het bezit is van het diploma A-ver- pleegkundige of H.B.O.-V; - beschikt over meerjarige ervaring in een leidinggevende functie op een bij voorkeur middelgrote verpleegaf- deling; - de kaderopleiding of I.B.W.-cursus met goed gevolg heeft afgerond. Met een verpleegkundige die bekend is met en belangstelling heeft voor de dermatologie en enige ervaring bezit op dit gebied zullen wij gaarne overleg plegen over de te vervullen vacature Salaris: afhankelijk van ervaring max. 3688 bruto per maand Informatie: nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer R Emous, coördinerend hoofdver pleegkundige (071-26 3351) of door mevrouw H.S.M. Guldemond-Naeye, personeelsconsulente (071 -26 3132). Voor de behandeling van de sollicitatie is een benoemingscommissie ingesteld. Stichting Eurotransplant Deze stichting is een organisatie waarin meer dan 200 ziekenhuizen in 5 West- Europese landen samenwerken op het gebied van de orgaantransplantatie. De medewerk(st)ers van Eurotrans plant zoeken per 1-1-83 een vac.nr. 074.A.65.46.LD Hij/zij zal worden gedetacheerd op de afdeling immunohaematologie/bloed- bank van het Academisch Ziekenhuis te Leiden. Taak: zijn/haar taak zal bestaan uit het verrichten van laboratoriumwerk zaamheden op het gebied van de trans plantatie-antigenen. Deze antigenen worden met behulp van serologische technieken op witte bloedcellen bepaald. Verlangd: het bezit van het diploma HBO-A (klinisch chemisch of medisch) alsmede belangstelling voor sero- logisch onderzoek. Salaris: max. 3066 bruto per maand. Informatie: drs. F.H.J. Claas (071- 263821). Bij Indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,5% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 34