Foreholte houdt HVS onder duim 5DT Leiden krijgt zege in schoot geworpen RDC komt goed weg met remise Leiderdorp komt weer tekort Vlietwijk grijpt naast overwinning Amsterdam krakkemikkig Probleemloze zege Saturnus op koploper Toernooizege krachtdadig Fides Pacta Matte vertoning vanForescate Quick Boys stunt bij Feyenoord O MAANDAG 15 NOVEMBER 1982 do/Stl Sport PAGINA 13 LEIDEN - In de Zuidholland se hoofdklasse stelden bijna alle clubs uit de regio hun plaats veilig. Alleen Samen Sterk kan nog de derde de gradant worden, maar nie mand gelooft daarin. Vooral niet omdat RDC uit Rijns burg een acht tegen acht ge lijkspel uit Hazerswoude mee naar huis sleepte. De RDC'ers kwamen bijzonder goed weg. Met kunst- en vliegwerk wist Arie Vletter nog een verloren stand in een puntendeling om te buigen. Echter grote pech had Chiel Hamers, die een prima aanval opbouwde, maar niet kon verzilveren. In tijdnood ging van alles mis. Bij Cees van de Bosch tegen Martien Out werd het pas in het late mid denspel spannend. Even leek de Rijnsburger in moeilijkhe den te komen, maar zijn taxa tie en nauwkeurige spel be zorgden hem een goede remi se. RDC leek naar een nederlaag te koersen omdat Jaap Zwaan in een nadelig klassiek stand je terecht kwam. Na een over bodige ruil kwam hij sterk te rug met zelfs nog winstkan sen. Een zege was natuurlijk teveel van het goede geweest. Ook Joop Kromhout moest in remise berusten. Een bloe deloos klassiek standje werd nog onverwacht spannend. Zijn zoon Rinus demon streerde zijn positioneel in zicht door vanuit een verbro ken kettingstelling Cees de Gelder met de tempotheorie en een achtergebleven schijf volledig te overrompelen. Gert Cederhout schikte zich in een remise, terwijl Arno Kooloos alle geluk had dat zijn tegenstander keer op keer de beste voortzetting miste. Met zijn remise kwam de 8-8 op het scorebord. De op een na beste vereniging van de LDDB in deze klasse, WDG, kon niet langs CONA komen. Wel namen de gasten twee keer een voorsprong, door Casper van der Tak en "good-old" Dries Lelieveld, maar zij werden tot tweemaal toe gecounterd. Bert en Cor de Koning hielden hun te genstanders bekwaam op re mise, terwijl Fred Noordoven eigenlijk voor de winst speel de, maar hem niet kon vatten. Veel moeilijker had Roel de Kievit het tegen Caffa, Neer- lands ex-blindendamkam- pioen. Met een schijf minder noopte hij Caffa de tempo moeilijkheden te vermijden, maar forceerde toch fraai een drie om een; en die zijn regle mentair remise. LDG lijkt de titel niet meer te kunnen ontgaan na de 9-7 overwinning op naaste con current Den Haag. Het wach ten is op het laatste punt. Een klasse lager, de LDDB- hoofdklasse, bleven verras singen uit. LDC uit Leider dorp brak zijn partij tegen RDC 3 bij een gunstige 8-4 stand af. Na een 4-4 tussen stand, ontstaan door twee ne derlagen van Paul Lovink en Piet Dekker en twee winsten van Oostergo en Jansen, ont plooide zich de Leiderdorpse kracht. Gedecideerde zeges van Albert Huisman en Regi nald Lindemans leken de gastheren zonder problemen in veilige haven te brengen. Tot in de kleine uurtjes knok ten de Rijnsburgers door en braken twee gunstig staande eindspelen af: Zandbergen tegen Guus van der Zwan en Van der Meij tegen Jan van de Leek. Voor de RDC'ers wonnen Samson en Rinus Heemskerk. Eindelijk heeft ook LDG 2 weer eens wat punten kun nen verdienen. Het sterke Lisse moest met 7-9 het on derspit delven. Lemmers opende de score voor Lisse door Sam van de Kwartel te rug te wijzen, maar met zeges van Wim van der Blom en Mulder sloeg de balans om. Fraai consolideerde LDG 2 deze voordelige stand en puntendelingen van Cor Janssens, Masurel, Cees van de Hout en Uitten boogaard betekenden het verlaten van die vervelende laatste stek in de puntenstand. Het na drie ronden trots op kop gaande RDC 2 incasseerde zijn derde achtereenvolgende nederlaag. De buren uit Kat wijk, KDC 2, bleken net iets gehaaider en gingen met een 7-9 overwinning naar huis. Uitslagen LDDB eerste klasse: ADC 2-WDG 2 5-11. Samen Sterk 2-SDV 9-7; Kijk Uit 2- KDC 3 5-7; HDC 2-RDC 4 (verpl KDC 3-ADC 2 12-4; SDV-HDC 2 9-7; WDG 2-Kijk Uit 2 7-5; RDC 4-Samen Sterk 2 4-12. AMSTERDAM - Elmex Leiden heeft ook in de competitiewedstrijd tegen Black Velvet Canadians niet kunnen overtuigen. Werd het team eerder deze week door het bijkans bejaarde Tours uit het Europese bekergebeuren gestoten, nu had de ploeg van coach Theo Kinsbergen het geluk dat het veteranenteam van Amsterdam totaal van schot af was zodat nog een nietszeggende 66—77 zege mee naar Leiden genomen kon worden. In het begin van de wedstrijd kon den de Amsterdammers nog aar dig bijblijven. Rudy Jackson had er nog wel zin in en de Leide- naars hadden duidelijk moeite met de concentratie. Beide teams stonden in een afwachten de zóne-verdediging en er ont spon zich dan ook een saai kijk spel. Tot 20—19 ging de strijd aar dig gelijk op, maar toen sloeg Leiden een klein gaatje: 23-29. Miller heerste in de rebound en de breaks werden naar behoren afgerond. Even snel werd de voorsprong echter weer uit han den gegeven. Domme fouten en enkele malen onnodig balverlies brachten de Amsterdammers weer op gelijke hoogte. Bij de thuisploeg lieten de twee Ameri kanen Jackson en Smith het vol komen afweten. De enige Am sterdammer die boven de mid delmaat uitkwam was ex-Am- stelveen speler Nico Boots. Deze center speelde een gave partij en ging er in het duel tegen Miller fris en vrolijk tegen aan. Mede door zijn inbreng en wat leuke acties van Hank Smith was de strijd halverwege nog helemaal open: 41-45. LEIDSCHENDAM - Forehol te en HVS hebben weinig ge heimen meer voor elkaar. Her en der nog een tactisch snufje, maar daar houdt het wel mee op. De handbalsters van beide eerste-divisionis- ten kennen elkaar van haver tot gort, zeker waar het de in zichten en capaciteiten van de geroutineerde spelbepaal- sters betreft. Aan Voorhoutse zijde Hanny Boskamp en Nel Geerlings, aan de Stomp- wijkse kant Sjanie Waayer en Ank van den Bosch. Stipte bewaking, elke beweging wordt met adelaarsogen ge volgd en niemand krijgt een centimeter ruimte. Hard te gen hard gaat het dan en uit eindelijk moeten de scheids rechters het ontgelden. "Flui ten zij consequent, dan moet Foreholte echt gaan handbal len. En dan zou ik nog wei eens willen zien..", sprak HVS-coach Karei te Lindert mismoedig na de 14-10 ne derlaag van zijn dames. Vooraf hikte Te Lindert al zwaar aan tegen de taak die de scheids rechters Drenth en Lambers in het verschiet lag, bevreesd als hij was voor het stalen imago dat Plantenhoek/Foreholte draagt. Die vrees werd bewaarheid, deed Te Lindert geloven. Meende zijn collega Wim Geerlings HVS niet met een zogenaamde open ver dediging te kunnen bestrijden, en er derhalve harder geknokt moest worden, Te Lindert noem de dat "niet harder knokken, maar gemeen spelen. Getruct, maar puur gemeen". Feit was dat de bezoekers in HVS- thuishaven De Fluit te Leid- schendam zich onverzettelijk toonden als nooit tevoren. Wel moesten 'de Groenen' eerst wor den wakker geschud. Foreholte won recentelijk erg eenvoudig van HVS, zowel tijdens een vriendschappelijk toernooi als voor de bekercompetitie. "Maar zag je die warming-up van HVS?", vroeg Wim Geerlings. "En die van ons? Wij stonden er maar een beetje bij. Toen zei ik nog: je wint hier echt niet zo maar". Daarvan raakten zijn pupillen na de eerste twintig minuten ook van doordrongen. "We hadden direct het initiatief moeten ne men", was de bedoeling van Geerlings, maar hij moest geïrri teerd toezien hoe HVS tot 5-1 uitliep. "We speelden erg sterk", keek Te Lindert op die periode terug. "Daarna zijn we fouten gaan maken. Individuele fouten, vooral op de hoeken". Op slag van rust had Foreholte dientengevolge de touwtjes hele maal in handen. Nel Geerlings bracht haar ploeg in de laatste se conden voor de pauze op een 5-6 voorsprong, terwijl men tegen een Stompwijkse numerieke meerderheid optornde. "Een brokje mentaliteit", wist haar man. In totaal werd zesmaal een Voorhoutse voor twee minuten naar de kant gestuurd, bij HVS moest slechts Marijke Moes één keer verplicht rust nemen. De Stompwijksen deden evenwel niets met die kwantitatieve over macht, 'boksten' vergeefs tegen de groene muur op. Bij herhaling scoorde op die momenten daar entegen Foreholte, dat na de doelwisseling niet meer in ge vaar is geweest. Na rust werd het via 6—7, 7—10 en 9-12 uiteinde lijk 10—14. Een definitieve af scheiding kwam er niet omdat, zo zei Wim Geerlings, "Nel en Hannie (Boskamp) hun eigen kansen een beetje verwaarlozen. Zij zijn in het veld erg druk met de ploeg bezig. Prima natuurlijk om die jeugd zo te leiden, hoewel het resultaat toch eerst komt". En, refererend aan het zesde en veertiende doelpunt, ogenschijn lijk zeer eenvoudige treffers: "Nel scoort als zij dat wil". Doelpunten HVS: Marijke Moes 4x (waarvan 2 uit een strafworp), Ank van den Bosch 2x, Carla van den Bosch, Sjanie Waayer, Lenie van den Bosch, Ankie van Wis sen allen lx. Doelpunten Fore holte: Nel Geerlings 8x (waarvan 4 uit een strafworp), Thea van der Heiden 4x, Ellen van Dam, Ellie Hoek beiden lx. De OASE-dames zijn naar de twee de plaats in de tweede divisie op geldommen door een 11—5 zege op BATO. Bij rust was de stand 3-3, daarna leek niets tegen het sterke collectief bestand. Keep- ster Monique van der Meer deel de bij een 7-4 stand, toen BATO juist het offensief had geopend, de nekslag uit. Zy zag haar colle ga aan de andere zijde veel te ver voor het doel staan en deelde van afstand met haar 8-4 een psychi sche dreun uit. BATO klapte in elkaar en werd naar 11-5 ge speeld. De Roelofarendsveense ploeg is kopler Slotervaart nu op één punt genaderd. Olga/Saturnus (heren, tweede divi sie) glipte probleemloos langs UD 2. Via 13-7 bij rust werd het uiteindelijk 22-12. De break-out liep als een trein, vrijwel alle spe lers namen deel aan de productie en als ook nog eens zowel de eer ste keeper (Rob Spiekerman) als zijn vervanger (Rob Otten, die van de bank afkwam om een strafworp te stoppen) een goede dag hebben, dan is de score mak kelijk verklaard. UD 2, dat na drie ronden ongeslagen de rang lijst aanvoerde, stond machte loos en werd tegelijkertijd ach terhaald door de Leidenaars. De Saturnus-dames (afd. tweede klasse) wonnen met 16-5 van Wings 2 en herstelden zich daar mee knap van het verlies vorige week bij OASE. De dames van HW gingen met 15-7 onderuit tegen EDH. Hun mannelijke ver enigingsgenoten, koploper in de afdelings-tweede-klasse, maak ten tegen HEC 2 geen misstap al overtuigden zij allerminst. Het werd 15-12 (rust 7-4), nadat vele kansen onbenut waren gelaten. GERARD HAVERKAMP Ankie van Wissen neemt het Voorhoutse doel onder truur. Foreholte-keepster Carla van der Zalm heeft haar antwoord klaar. Slechts veel later in de wedstrijd was de Stompwijkse hoekspeelster éénmaal produktief LEIDEN - Het zaalkorfbal- toernooi dat gisteren in de Groenoordhallen werd afge wikkeld, mag naar het oor deel van de spelers en speel sters zelf èn gemeten naar de positieve geluiden van het pubhek best een traditioneel terugkerend festijn worden. Fides Pacta heeft in ieder ge val met het organiseren van dit toernooi dat voor de twee de maal plaatsvond veel good-will gewonnen bij de deelnemende Leidse korfbal verenigingen. Voorzitter Jan Schouten van Fides Pacta heeft in ieder geval de toezeg ging gedaan opnieuw zo'n toernooi te zullen organise ren bij de start van het zaal seizoen 83-84, als daar gele genheid toe is. Ook speltechnisch was er dit jaar weer veel te genieten. In de Overgangsklasse bleven na drie rondes twee favorie ten voor de beker over. Fides Pacta en Trekvogels uit Rot terdam hadden na drie wed strijden beide vijf punten, Fi- des won haar wedstrijden te gen DEVD uit Amsterdam en Blauw Wit'51 uit Rotterdam met respectievelijk 4-3 en 4-2. Tegen het in deze klasse kansloze Ons Eiland speelde de Leidse ploeg verrassend geüjk (3-3). Trekvogels be haalde overwinningen op Blauw Wit (7-1) en Ons Ei land (3-2) en speelde gelijk te gen DEVD (3-3). De finale werd tenslotte een overtuigende overwinning voor Fides Pacta dat met een 8-2 zege het sterke Trekvo gels de zaal uit veegde. Voor al de op dit toernooi sterk spelende Hennie Piket eiste in deze wedstrijd een hoofd rol op. Met een spectaculaire aanvalsopzet vanuit de ver dediging, waardoor Ronald van de Velde op weergaloze wijze 6-1 kon scoren bracht hij de handen van het in gro ten getale opgekomen korf- balpubliek (zo'n '1000 bezoe kers) op elkaar. Trainer-coach Gerard Bos was na afloop van dit toernooi een tevreden man. Alle tot nu toe gespeelde oefenwedstrijden zijn met overwinningen afge sloten. Verrassend was even eens de basisopstelling van Fides Pacta. Dit jaar lijkt Fi des Pacta als sterkste wapen de fysieke kracht in de strijd te willen werpen. Een uit gangspunt dat in ieder geval voor Dick Onderwater min der prettige gevolgen heeft. Fides Pacta's meest ervaren en constantste aanvaller zal de start van de zaalkorfbal- competitie van de bank af moeten meemaken. Of fysie ke kracht het van kwaliteit zal winnen moet de toekomst nog leren. Te hopen is het niet. GERT GRESSIE LEIDEN - Vlietwijk is in de eerste klasse van de badmintoncompe- titie onverwacht tégen de eerste nederlaag aangelopen. Duin- wijck 3, een jong team dat aan spraak maakt op de tweede plaats (Vlietwijk is nog onbe dreigd ranglijstaanvoerder), toonde zich met 8-3 de meerde re. Van de zes partijen die in drieën moesten worden beslist, won Vlietwijk er slechts één, waarmee Duinwijck een solide basis voor de eindzege legde. Al leen Henk Westerbeek bleef be stand en is nog de enige ongesla gene binnen het Voorschotense team. Hij won als enige zijn en kelspel. Daar kwam slechts nog een dubbele triomf in de mix- spelen bij. Tweede-klasser Veglo kwam er niet aan tegen Duinwijck 5: 6-2 verlies. Alleen Humprey Stuyver bleef aan de winnende hand, in zijn enkelspel en in het gemengd dubbel met Carolien van der Berg. Vlietwijk 2 blijft stevig in het zadel in de derde klasse. Capelle 2 werd met 7-1 verslagen, een goede generale voor de topper van aankomend weekeinde te gen Delft. Leiden kon niets van de achterstand op koploper Me tro 3 afknabbelen: 5-3. De be slissing viel in de dubbelspelen, die werden aangevangen met een 3-3 stand. Veglo 2 ging bij mede-degradatiekandidaat DKC kansloos met 6-2 onderuit. Elvi ra Vermeulen en het herendub- bel Peter Zwaan/Ben Steenber gen tekenden voor de productie. Lisse haalde met 5-3 de winst weg bij DKC in Den Haag. Lei den 2 incasseerde een 7-1 neder laag tegen Drop Shot 4. Het eni ge punt werd gescoord in het he- rendubbel, "maar de spanning was er toen al af..", merkte cap tain Jan Slats cynisch op. LEIDEN. De Spaarbank Trotters zetten hun opmars in de eerste divisie voort. Nu werd JRC Box tel met 81-90 bedwongen. Ook de dames van MSV blijven win nen; bij DAS werd het maar liefst 57-105. De dames van El mex Leiden kregen een pak slaag van koploper Cheetah met 91-41. In de eerste klasse rayon redde Leiderdorp het niet tegen lijstaanvoerder Green Eagles: 105—86. Ook MSV verloor. Jum pers was met 89-78 de sterkste. Luba boekte verrassend zijn eer ste winst. Blue Drakes werd het slachtoffer: 60—61. JRC Boxtel-Spaarbank Trotters 81-90. In een vrij matige wed strijd behaalde Trotters toch zijn vierde zege op rij. De eerste helft gingen beide teams gelijk op. Aanvallend werd er door de Lei denaars aardig gespeeld, maar verdedigend leek het nergens op. Door dit manco waren de Bra banders in staat tot de pauze bij te blijven: 44-44. In de tweede helft liep Trotters langzaam uit. De smalle basis van JRC ging de ploeg parten spelen en aan Leidse zijde begon met name Eric van Wee ren sterk te draaien. Het werd 60—69, maar toch kwam JRC nog terug: 81—84. Goed rebounden van Ste ven Bouwman en scores van Van Weeren en Lamping maakte aan alle onzekerheid een einde. Top scorers; Van Weeren 23 en Tony Lamping met 14 punten. DAS—MSV 57 105. In het begin van de wedstrijd kon DAS het nog aardig bijbenen. Toen de Noordwijkse dames eenmaal de juiste richting hadden gevonden, was de strijd snel beslist. Halver wege was de stand 24-46 en in de tweede helft kon MSV er een trainingspartijtje van maken. Ie dereen kon vrijuit spelen en Ria Bröring en Anneke de Haas de den dat het best met ieder 20 punten. Cheetah-Elmex Leiden 91-41. Zoals gebruikelijk hielden de Leidse meisjes de eerste minu ten gelijke tred met koploper Cheetah: (16—15). Daarna was de concentratie weg en liep de thuisploeg door naar een 42-26 ruststand. In de tweede helft ging Cheetah een press spelen. Het onervaren Leiden had hier geen antwoord op en werd dan ook volkomen onder de voet ge lopen. Via 70-29 werd het een beschamende 91—41 eindstand. Topscorer werd Annemarie Meyer met 13 punten. Green Eagles-Leiderdorp 105-86. Ook tegen de koploper kwam Leiderdorp duidelijk te kort. Een abominabele start had een 38—14 tussenstand tot ge volg. Er werd bijzonder slecht verdedigd en in de aanval wer den slechte schoten afgeleverd. Bij rust was de wedstrijd dan ook gespeeld: 64-39. In de twee de helft plaatste Ben van Cleef zijn team in een zone en werd er iets van de achterstand afgeknabbeld. Jumpers-MSV 89-78. De Noord- wykers vergaten deze wedstrijd vooral te rebounden. Halverwe ge was de strijd nog open (42-39), maar toen Jumpers na de pauze breaks mocht gaan lo pen was het pleit snel beslist. Uitblinker was Johan Steenvoor den met 16 punten. Blue Drakes-Luba 60-61. De sco re heeft de hele westryd ge schommeld. In de spannende slotfase trok Luba via een press en een uitblinkende Get rt no Zandwijk de wedstrijd naar zich toe. LEIDEN Slechts twee hockeyploegen uit de regio konden gisteren aantreden om een competitieduel af te werken. De heren van Forescate speelden 1-1 gelijk tegen Groen Geel en de dames van Noordwijk verloren met 1-0 in en tegen Zandvoort. De andere teams moesten hun wedstrijd uitstellen vanwege de door de regen onbespeelbaar geworden velden. Forescate speelde een kunstgrasontmoeting tegen Groen Geel in Wassenaar dat de beschikking had over de kunstmat op de "Roggewoning". Dit eerste- klasseduel kenmerkte zich door een grote mate van matheid die er bij beide ploegen heerste. De strijd vond hoofdzakelijk plaats op het middenveld waar door er nauwelijks kansen werden gecreëerd om iets aan de score te doen. In het treffen tussen de middenmoters maakte Groen Geel vlak voor rust 1—0 door middel van een strafcorner. Hans Streeder sloeg na elf minuten in de tweede helft, ook via een strafcorner, 1-1 in. Forescate was later Scores Leiden: Van der Bergh 4, Ha- gens 8. Williams 16 (8). Kragtwijk 12(10). Wiel 11. Richel 11. MiUer 21 (15). Scores Amsterdam Smith 16. Schilp 10. Vander Hart 1. Jackson 14. Esajas 2, Van Doorn 6. Boots 17. Na de basketverwisseling wenste Leiden het karwei snel af te ma ken. Er werd tegen dit krakke mikkige team eindelijk man—- to—man verdedigd en de score liep op tot 49—61 Emill Hagens en Bert Kragtwijk waren de spe lers die de aanzet tot deze tussen- sprint gaven. Aan de andere kant werd de ploeg van Kinsbergen vriendelijk ter zijde gestaan door de heer Rudy Jackson. De Ame rikaan ontwikkelde zich als een plaag voor zijn eigen spelers. Aanvallend schoot hy hopeloos slecht, in de rebound werd hij door Miller overklast en verdedi gen deed hy helemaal niet meer aan. Coach Hennie Blom deed er dus verstandig aan de dolende Jackson naar de kant te halen. Ook Kinsbergen wisselde. Hij bracht Oosterhuis binnen de ly- nen voor Hagens. De jonge guard speelde enkele minuten, waann hy passfouten met persoonlyke fouten afwisselde. De voor sprong slonk zienderogen en Ha gens kwam weer in het veld. De thuisploeg, met een falende Ed win van der Hart op de guard positie, dacht nog enige kans op de zege te maken, maar het hele team schoot zo bedroevend slecht dat Leiden de overwin ning in de schoot geworpen kreeg. Leiden was beduidend trefzekerder en heerste onder de borden. De enige reden waar door Amsterdam bij kon blijven was het belachelijke hoge aantal keren balverlies aan Leidse zijde. Williams had hierin een zeer groot aandeel. Keer op keer schonk hy de thuisploeg de bal, maar de mannen van Blom wa ren te onzeker om deze presen tjes op waarde te schatten. Ver der dan 64-71 kwam Amster dam niet en Leiden haalde zon der enige franje het voor de toe schouwers verlossende eindsig naal: 66-77. WILL MOERER LEIDEN - In de regionale jeugd- competitie leverde Quick Boys zaterdag een uitstekende presta tie door bij Feyenoord een gelijk spel weg te slepen: 1-1. Ook UVS blijft het goed doen. Ditmaal ver sloegen de Leidenaars VUC: 0-1. Feyenoord - Quick Boys 1-1 Feyenoord moest tegen Quick Boys voor het eerste in deze competitie een punt afstaan. De Katwykers speelden vanaf de eerste minuut een goede wed strijd, maar kwamen tien minu ten voor de pauze met 1-0 achter. Een fout van laatste man Jan Hoek werd door een Rotterdam mer afgestraft. In de tweede helft gooide Quick Boys alles op de aanval. Deze spoeelwyze leverde succes op. Tien minuten voor het einde immers maakte Marco van der Plas de gelijkmaker. VUC - UVS 0-1 Ook dit jaar draaien de blauwwit- ten weer goed mee in de hoogste afdeling. Achter Feyenoord en Sparta bezet de ploeg een derde plaats op de ranglyst. De over winning op VUC was verdiend te noemen. Beide ploegen hielden elkaar weliswaar redelyk in evenwicht, maar UVS kreeg ver uit de beste kansen. Invaller Hans de Kruys scoorde twintig minuten voor tyd de winnende treffer. ADVERTENTIE in ue wedstrijd hevig teleurgesteld toen het een strafhoekslag kreeg in plaats van de strafbal waar het op rekende na het aantikken van spits Jelmer Siersema in de cirkel. Even voor het einde van de wedstrijd voelde Groen Geel zich op zyn beurt be nadeeld toen het fluitje klonk voor een strafcorner tydens een riante kans om de volie winst te pakken. De Noordwyk-dames kwamen al na vijf minuten op achterstand door een Zandvoortse strafcorner die de enige treffer opleverde in het pittige duel. Zand voort. dat met drie punten voorsprong op Hurley de ranglyst aanvoert in de tweede klasse C. speelde een stevige en snelle party en lijkt hard op weg terug te keren naar de eerste klasse waar het verleden jaar uit verdween Na de rust kwam Noordwijk pnrna voor de dag met vijf strafcorners, waar echter geen doelpunten uit voort kwamen In de in het tweede part gelykop- gaande wedstrijd waren beide ploegen machteloos om iets aan de score te veranderen IfiTOTHEEKRENTE Rentedaling RPS Hypotheken van 9.4% naar Rente voor 5 jaar vast. Werkelijke |aanentc 9.39%. VC .lt u meer weten over een RPS hypotheek, bel dan (020) 39180II of haal de folder op het postkantoor. njkspostspaarbank

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 13