C Hek Emmalaan waarschijnlijk definitief Hora op rand faillissement Nieuw Rijksdorp zeker gesloopt ï-eidse agenda Commissie oneens over afsluiting Schoolstraat Proef om sluipverkeer in Oegstgeest te weren geslaagd Valkenburgs bedrijf stuurt werknemers naar huis Leidse zwartwerkers gepakt in Leiderdorp Inbraak in Oegstgeest WASSENAAR - De kans dat Hui ze Nieuw Rijksdorp in Wasse naar gesloopt gaat worden mag als honderd percent worden be schouwd. Op de plaats van het pand aan de Berkheistraat zullen dan één- en tweepersoonseen heden worden gerealiseerd. B en W van Wassenaar staan op het standpunt dat deze toegewezen moeten worden aan jongeren tot 27 30 jaar. Tijdens de commissievergaderin gen van de afgelopen maand bleek al duidelijk dat een meer derheid van de Wassenaarse poli tieke partijen achter het sloop-- voorstel van B en W stonden. Het voorstel om het pand te verbou wen, om zodoende een stuk cul tuur te behouden, stuitte vooral op financiële bezwaren. Daarbij komt nu dat het pand niet op de monumentenlijst staat van het ministerie en naar verluidt ook daarvoor niet in aanmerking komt. B en W vinden het "een volstrekt onverantwoorde beslissing als de gemeenschap voor de hand having van dit huis zo'n hoog be drag (ruim één miljoen gulden) zou moeten betalen". "Zo waar- Nieuwbouw voor jongeren Stad en rand DINSDAG 9 NOVEMBER 1982 devol is het pand in onze ogen nu ook weer niet". Aanstaande maandag moet de Wassenaarse gemeenteraad het definitieve besluit nemen, of sloop of verbouw. "Wij hebben nadrukkelijk onderzocht of ver bouw haalbaar is. Wij zien zo'n mogelijkheid niet", aldus B en W. En daarmee lijken de kaarten geschud. Het terrein rond het statige pand zal na de beslissing van maandag ook nader ingevuld worden. De verdere bebouwing op het voor malige manege— en garagebo xencomplex zal sober uitge voerd moeten worden, terwijl waardevolle groenelememten gehandhaafd moeten blijven, vinden B en W. De verwachting is dat hier twee- en driekamer woningen in gestapelde bouw van maximaal twee lagen zal ko men. Voorrang Wanneer met de eventuele sloop en nieuwbouw begonnen gaat worden is nog niet duidelijk. Met de overheid zal nog overleg plaatsvinden over de financie ring van het geheel. Daarnaast moet Wassenaar ook nog toe stemming krijgen om de eenhe den te bouwen. Het rijk wijst elk jaar voor iedere gemeente het aantal te bouwen gesubsidieerde woningen toe (de zogenaamde woningcontigente- ring). Voor het komend jaar heeft die toewijzing nog niet plaatsge vonden. B en W staan wel op het standpunt dat met de sloop van Huize Nieuw Rijksdorp niet zal worden begonnen voordat de be- nodige gelden beschikbaar zijn gesteld. Met de huidige bewoners van het pand wil de gemeente na de raadsvergadering van 15 novem ber weer een gesprek hebben. Tijdens dit gesprek zal de uitein delijke raadsbeslissing centraal staan. In het pand wonen een groot aantal Wassenaarders, zo wel jongeren als ouderen. De ge meente heeft in een eerder sta dium al eens verklaard dat deze bewoners geen voorrangspositie zouden krijgen bij de woningtoe wijzing. Het probleem is wel dat zij er nu inzitten. Of zij vrijwillig het pand zullen verlaten als de gemeente met de sloop wil be ginnen, is nog niet zeker. VOORSCHOTEN - De tydelijke afsluiting van een gedeelte van de Schoolstraat in Voorscho ten leidde gisteravond tot een aantal tegenstellingen. De commissie verkeer en finan ciën kwam niet tot een eenslui dend oordèel over wat er ge beuren moest met dit straatge deelte gedurende de bouw van de ALDI—supermarkt. Het voorstel van B en W om dit deel van de straat volledig af te sluiten, werd alleen door de fractie van de PvdA/PPR on derschreven. De afsluiting is volgens B en W nodig omdat dit straatgedeelte tijdens de bouwwerkzaamheden te smal zou zijn om er gemotoriseerd verkeer door te laten. Een deputatie van de centrum winkeliers betoogde dat afslui ting funeste gevolgen zou heb ben voor het koopgedrag. Zij pleitten gisteravond dan ook voor een alternatief, te weten het weghalen van de bloem bakken op dit gedeelte en op heffen van de vier parkeervak ken, zodat het verkeer wel kan blijven doorrijden. Zowel WD als CDA konden zich wel vinden in deze va riant. D'66 stond op het stand punt dat alleen dienstverle nend verkeer doorgelaten mocht worden. Omdat het hier om een tijdelijke maatregel gaat (waarschijnlijk één jaar), mogen B en W zelf beslissen of er al dan niet afgesloten wordt. Daar de commissie geen een sluidend advies kon geven, zullen B en W zich nogmaals over de zaak buigen. DINSDAG Matrogoth. 20.30. Nieuw Minerva, Vrouwensteeg 11: le zing 9ozekruizers Genootschap "De gnostieke wijsheid van Apollonius van Tyana", 20.00. K&O. Oude Vest 45: film "One and One" van Josephson, 20.00 Kijkhuis, Vrouwenkerkkoorstraat 17: film "I Vitteloni" van Fellini, 20.00 en 22.15 uur. NVSH-biliotheek, Rapenburg 48: infor matie-centrum, 20.00-21.00. Vrouwenhuis, Hooigracht 79: café avond, 21.00-01.00 uur. KWJ, Koppenhinksteeg 2: klachten- en informatiespreekuur, 19.00-20.00, tel. 121139. Buizerdhorst 17: lezing Baha'i's. Voorschoten - raadhuis, gemene zaken; 20.00. Oegstgeest - raadhuis, nancièn; 19.30. OEGSTGEEST - De afsluiting van de Emmalaan lijkt de finitief te worden, al de bezwaren van de omwonenden ten spijt. B en W van Oegstgeest hebben verkeerstellin gen laten houden die uitwijzen dat de proefafsluiting ge slaagd is. Het hek aan het eind van de Emmalaan bij de Terweeweg zal daarom zeer waarschijnlijk worden om gebouwd tot een definitieve voorziening. Bewoners van de Juffermans- straat, de Prinses Marijkelaan en de Beatrixlaan hebben in het verleden vele malen geprotes teerd tegen de afsluiting van de Emmalaan. Het verkeer dat vroe ger oost-west sluiproute Mare- laan-Emmalaan-Waldeck Pyr- montlaan nam zou gebruik gaan maken van de omliggende stra ten, aldus de bezwaarmakers. Daardoor zou een onveilige si tuatie ontstaan. De tellingen wij zen daar echter in het geheel niet op, zo blijkt uit de commissie stukken voor de vergadering van de commissie verkeer en vervoer aanstaande donderdag. Na de af sluiting van de sluiproute is op een deel daarvan, de Marelaan, het aantal voertuigen gedaald van ongeveer 16.500 tot 4.000 per week. De Juffermansstraat, waar de be woners een toename van het ver keer het meest vreesde, is niet drukker geworden. Voor en na de afsluiting maakten ongeveer 2.000 voertuigen per week ge bruik van die straat. Ook de Prin ses Marijkelaan is, zo neemt men aan, niet drukker geworden. Ook daar ryden per week zo'n 2.000 voertuigen. De Terweeweg is wel iets drukker geworden, evenals de alternatieve routes via de Hof- dijck, de Prinses Beatrixlaan en de De Kempenaerstraat. Dat is echter een logisch gevolg van de afsluiting van de Emmalaan. De styging is echter vrij gering, al dus het college. De conclusies die getrokken wor den uit de tellingen worden be vestigd door de rijkspolitie. De bewering van de bewoners van dé Juffermansstraat dat er hard gereden wordt in de Juffermans straat en dat er meer vrachtver keer in de straten komt, wijst groepscommandant Gelderblom van de rijkspolitie van de hand. "Ik vermoed dat dergelijke be weringen het wel doen en ook wel aanslaan, maar dat deze ook erg suggestief zijn. Waardoor zou men in deze straten sneller zijn gaan rijden sedert de afsluiting van de Emmalaan", vraagt Gël- derblom zich af. Ook van onveiligere situaties op het laatste stuk van de Emma laan na de afsluiting is Gelder- blom niets bekend. Volgens de bewoners zouden nog steeds veel auto's de Emmalaan nemen en dan tot de conclusie komen dat die is afgesloten. Die auto's moeten dan keren en dat is ge vaarlijk. Bovendien zouden de woningen aan het doodlopende stuk minder makkelijk bereik baar zijn. Het is juist precies an dersom volgens Gelderblom: "De betreffende woningen aan de Emmalaan zijn zeer goed te bereiken via de Marelaan en op dat gedeelte van de Emmalaan is een geweldige verkeersrust ge bracht en de verveersveiligheid vergroot". Gelderblom komt dan ook tot de conclusie dat de afsluiting defi nitief moet worden. Er zijn echter wel knelpunten in de Juffermansstraat. Die dateren echter al van voor de afsluiting. Een oplossing daarvoor valt dan ook buiten deze zaak, aldus de stukken. Er moeten echter nog wel enkele voorzieningen worden getroffen. Zo zal er op de Terweeweg een plateau moeten komen ter hoog te van de kruising met de Wal deck Pyrmontlaan, waardoor de weg nog minder aantrekkelijk wordt voor het doorgaande ver keer. Ook op de kruising Prinses Marijkelaan-Prins Beatrixlaan moeten enkele borden worden geplaatst, omdat daar de situatie onoverzichtelijk is. Een tweede verkeersprobleem dat donderdag aan de orde komt is de blauwe zone in de Kempe naerstraat. Winkeliers hebben enige tijd geleden de gemeente gevraagd ontheffingen te verle nen, zodat zij langer dan een uur kunnen parkeren. Die ontheffin gen werden geweigerd, omdat die blauwe zone juist is ingesteld ten bate van de winkeliers. Au to's kunnen door die blauwe zo ne de parkeergelegenheid voor (archieffoto) de winkelende mensen niet al te lang bezet houden. Nu heeft een deel van de bewoners van de Kempenaerstraat een brief ge stuurd naar B en W van Oegst geest. Zij vragen de blauwe zone aan de kant van de huizen op te heffen om hun auto langer te kunnen parkeren. Verder wijzen zij op de gevaarlijke situatie bij de kruising Kempenaerstraat en Spaargarenstraat waar door fout geparkeerde auto's het uitzicht belemmerd wordt en daardoor een onveilige situatie ontstaat. Volgens de bewoners gebeuren op die kruising regelmatig "min of meer ernstige (bijna-)aanrij- dingen". De groepscommandant van de rijkspolitie, Gelderblom, is het niet eens met de door de bewo ners naar voren gebrachte pro blemen. Volgens hem gebeuren er niet zoveel aanrijdingen op het kruispunt Kempenaerstraat en Spaargarenstraat. "In 1981 heeft op dit punt een ernstige aanrij ding plaats gevonden tussen een achteruit-rijdende vrachtauto en een de rijbaan overstekende be jaarde voetgangster. Zo'n onge val kan overal gebeuren en daar tegen zijn geen verkeersmaatre gelen te treffen, of men moet het achteruitrijden en het overste ken verbieden. Verder vinden op deze kruising geen of nagenoeg geen aanrijding plaats, althans geen aanrijdingen die bij mijn dienst gemeld worden", aldus Gelderblom. Voor het parkeerprobleem heeft Gelderblom wel een oplossing, maar die lijkt gezien de kosten geen haalbare kaart. Hij stelt voor in de Kempenaerstraat nog een stuk eenrichtingsverkeer in te stellen en alle parkeerbeper- kende maatregelen aan de kant van de huizen op te heffen, zodat er meer parkeergelegenheid komt voor de bewoners. "Mocht dit inderdaad geen haalbare kaart zijn", gaat Gelderblom in zijn advies aan B en W verder, "dan moge ik uw college advise ren de bestaande situatie te kandhaven en de klagers aan te raden hun auto's elders te parke ren. Daarnaast zal dan tevens een wat intensievere controle gehou den worden om zo het fout-par- keren enigszins terug te druk ken, aangezien uit de praktijk is gebleken dat het vaak bewoners en belanghebbenden uit deze straat zijn die de parkeerovertre- dingen plegen". D'66-raadslid Wuisman. 'Geen Paul van Kempenlaan in Oegstgeest' OEGSTGEEST - Er moet geen Paul van Kempenlaan komen in deelgebied III van Haaswijk I in Oegstgeest, vindt het D'66-raads- lid Wuisman. Hij zei dit gister avond in de commissie openbare werken, waar het voorstel be sproken werd om straten in Haaswijk de naam te geven van Nederlandse dirigenten op het gebied van de klassieke muziek. Vijf dirigenten zijn door B en W uitgekozen, namelijk Eduard van Beinum, Eduard Flipse, Paul van Kempen, Willem van Otterloo en Cornelis Dopper. De Paul van Kempenlaan zou er niet moeten komen, omdat de desbetreffende dirigent tijdens de oorlog een pro-Duitse hou ding heeft gehad. Na de oorlog is hij ook gezuiverd. Het D'66- raadslid Wuisman stelde voor in plaats van een Van Kempenlaan een Peter van Anrooylaan te ma ken. Wethouder Van Hazel (CDA) zou dat voorstel overwe gen. VALKENBURG - Het is directeur Hommel van het betonbewape- ningsbedrijf Hora BV in Valken burg niet gelukt om op tijd zijn belastingschuld te voldoen. De ruim twintig personeelsleden van het bedrijf zijn daarom giste ren op non-actief gesteld en naar huis gestuurd. Hommel moest gistermorgen vóór tien uur een belastingschuld van 130.000 gulden voldoen om daar mee het vorige week woensdag door de belastingdienst gelegde beslag op de roerende goederen van het bedrijf te voorkomen. Aangezien dit hem niet is gelukt is dit beslag effectief geworden hetgeen betekent dat er geen goederen meer van het bedrijfs terrein af mogen. Daarom had het evenmin zin dat de werkne mers van Hora aan de slag zou den blijven. Zij zijn gisteren door hun directeur van de gang van zaken op de hoogte gesteld en in de loop van de dag naar huis ge zonden. Geen gevaar Volgens districtsbestuurder G. Frielink van de FNV loopt de sa larisbetaling van de werknemers geen gevaar omdat die wordt ge garandeerd door de bedrijfsver eniging waarbij Hora is aangeslo ten. De eigenaar van de grond waarop de bedrijfshallen van Hora staan, mevrouw Boer, heeft gisteren eveneens beslag laten leggen op alle onroerende goederen op het bedrijfsterrein aan de Voorscho- terweg in Valkenburg. Zij zegt nog een vordering op directeur Hommel te hebben van twee ton. Volgens FNV-bestuurder Frielink zal directeur Hommel een dezer dagen uitstel (surséance) van be taling aanvragen. "Het definitie ve faillissement van het bedrijf is echter slechts een kwestie van tijd". Frielink verwacht dat vol gende week al de eigendommen van Hora publiekelijk zullen worden verkocht. Schuldige Frielink wijst als hoofdschuldige van de ontstane situatie de Ne derlandse Beton Maatschappij (NBM) aan. De NBM heeft het bedrijf vorig jaar aan Hommel verkocht. Naar zijn mening heeft deze maatschappij het betonbe- wapeningsbedrijf de afgelopen jaren zodanig verwaarloosd dat er geen redden meer aan was. Hora is in opspraak gekomen toen directeur Hommel begin oktober bekend maakte dat het bedrijf naar Laren (NH) zou verhuizen. De werknemers vonden die nieu we vestigingsplaats veel te ver en zagen hierin een manier van de bedrijfsleiding om een deel van het personeel te lozen. Directeur Hommel heeft dit laatste echter voortdurend ontkend. Volgens hem was de verhuizing noodzakelijk omdat de huur van het bedrijfspand in Valkenburg veel te hoog was en er in Laren winstgevender zou kunnen wor den geproduceerd. Bovendien zou het bedrijf in Noord-Holland volgens hem dichter bij de afne mers zitten. Groenten In de Scheppingskerk van Leider dorp wordt woensdagavond een groente- en fruitshow gehou den. Het gebeuren begint om 20 uur. De weg In Ons Huis in Zoeterwoude wordt woensdagavond een le zing gehouden over de 'weg door Zoeterwoude'. De organi satie is in handen van de stich ting Oud Zoeterwoude, en spre ker die avond is J. van Gent. De lezing begint om 20 uur. Auto in de brand VOORSCHOTEN - Nabij het Van Beuningenplantsoen in Voor schoten vloog gisteravond om streeks vijf over half zes een auto in de brgjid. De oorzaak was kortsluiting. De brandweer blus te het voertuig, dat echter inmid dels wel geheel vernield was. WOENSDAG Leiden - Endegeest: commissie Ende geest; 17.30. Stadhuis: commissie financiën; 20.00. Stadhuis: commissie onderwijs en sa menlevingsopbouw; 20.15. The Jam, 2e Binnenvestgracht: optre den band Enpoxie; 22.30. Volkshuis, Apothekersdijk: themamid dag "Ouder worden, wonen en gezond heid"; 14.30.Volkshuis, Apothekersdijk: filmochtend voor vrouwen, film "Doch ters varide Nyi"; 9.30. K&O-gebouw, Oude Vest 45: kinder filmmiddag; 14.30. Complex Noordeinde 2a: voorstelling Matrogoth, 20.30 Kijkhuis, Vrouwenkerkkoorstraat 17: film "I Vitteline" van Fellini, 20.00 en 22.15. Filmhuis LVC, Breestraat 66: film "Otto e Mezzo/8'*" van Fellini. 20.00 en 22.15. 't Spoortje, Bemhardkade 40: spreek uur voor vrouwen in de bijstand, 's och- Jongeren Advies Centrum, Ceacilia- straat 67: meisjestelefoon, 16.00-22.00. Architectenwinkel Oude Vest 163: kosteloos advies, 17.00-18.00. Leiderdorp - raadhuis: begrotingsbe handeling in de gemeenteraad; 19.00. Warmond - raadhuis: cie algemene be stuurlijke aangelegenheden; 20.00. Oegstgeest - raadhuis: cie onderwijs en welzijn; 20.00. DONDERDAG Leiden - Stadsgehoorzaal: themadag universiteit over jongerenbeleid; 9.30. Stadsbouwhuis, Langegracht: beleids groep stadsvernieuwing Leiden; 9.30. Vrouwenhuis, Hooigracht 79: film "Die Bleierne Zeit" van Margaretha von Trot- ta; 19.30 en 21.30. Kon. Ned. Natuurvereniging, Rijksher barium, Schelpenkade 6: lezing over Hawaii; 20.00. Buurthuis Matilo, Zaanstraat: bazaar bejaardenhandwerkclub; 14-17.00. Rode Kruis, Apollolaan lb: verkoop tentoonstelling; 14-17.00 en 19-21.00. Filmhuis LVC, Breestraat 66: film "Otto e Mezzo/8V2" van Fellini. 20.00 en 22.15. Architecten winkel Oude Vest 163: kosteloos advies, 17.00-18.00 Architectenwinkel Pieterskerkhof 18: gratis advies, 20.00-21.00. Troef, Noordeinde 2a: spreekuur werk groep dienstweigeren, 20.00-21.30 *t Spoortje, Bemhardkade 40: spreek uur hulp- en adviesbureau wao/wsw, 19.00-20.30. Buurtwinkel, Haarlemmerstraat 73b: spreekuur comité Gasprijsverhoging Nee, 19.00-20.00. Zoeterwoude - 'raadhuis: over begroting; 20.00. Voorschoten - raadhuis: openbare werken; 20.00. Lindehoeve: 'levende' folkmuziek in de kleine soos; 21.30. Oegstgeest - raadhuis: keer en vervoer; 20.00. tot 12 nov door: Doeza Apotheek, Doezastraat 31, teL 121313; Apotheek Boehmer, Florijn 19, Leiderdorp, tel. 894400. WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. ten noorden van de Rijn: 134604; tel. ten zuiden van de Rijn: 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. - Kruis- gebouw, Berkenkade 7, tel. 410131, spreekuur ma t/m do van 13-14 uur. Gezondheidscentrum, Florijn 10, tel. 896193, spreekuur ma, woe, vr van 13- 18.30 uur. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. Voorschoten - gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. LEIDERDORP/LEIDEN - Drie zwartwerkers uit Leiden zijn vanoch tend op heterdaad betrapt toen zij aan het werk waren op het bouw- terrein aan de Jaap ter Haarlaan in Leiderdorp. De drie genoten al sinds 1978 een uitkering, en hadden vanaf september dit jaar een volledige baan op de bouwerij. De aanhouding werd verricht door de rijkspolitie van Leiderdorp in samenwerking met de recherce van de sociale dienst van Leiden. Twee genoten een WW-uitkering, beiden 32 jaar, en de derde, 45 jaar, een WAO-uitkering. Naast deze uitkering kregen de drie een salaris zonder dat zij dit bekend maakten bij de sociale dienst. Tegen hen is nu een proces verbaal opgemaakt en valsheid in geschrifte ten laste gelegd. WARMOND - Geboren: Petronella R. dv J.P. van Leeuwen en J.A. van Hoven; Inge dv R.M. van Noord en H.M. Rode- wijk; Kim C.A. dv A.C.H. Sikking en M.J.E. v.d. Helm; Ingrid J. dv G. W(jk- stra en T.A.J. den Hollander; Nicoline P.M. dv C.J.M. Hoogenboom en L.P.M. Groen in 't Woud; Wietske M. dv A.J.J. Beugelsdyk en C.J.J.M. Heemskerk; Monique J.T. dv L.F.S.J. Crobach en H.E.M. van Wijck. Overleden: Theodorus J. van Galen (1903); Maria J. Groenewegen (1891) w.v. J.W. Blom; Cornelia T. van Eg- mond (1938); Willem van Bladel (1898). Gehuwd: H.A. van der Schaaf en J.G.H.C. Brittyn; R.K. Zandbergen en C.H. Los; J. Loef en A.M Heemskerk; Burgerlijke stand H.E. Koek en Y.C. Pots; Gerardus N.M. van der Horst en C.J.M. Hartveld. Ondertrouw: G.N.M. van der Horst en C.J.M. Hartveld; H.E. Koek en Y.C. Pots; B. Groenewoud en P.W.M. Dee- len. R. Doller en H.V. van der Kolk, L.H.G. Steenvoorden en A.G. van Erkel, P.H.A. Romijn en C.H.M. Bousie, J.A. Mala- chowski en J. Beü. W.R. De Voogd en H.S. Stam. Overleden: W. de Jonge (1901) man, F.H.S. Oude Njjhuis (1933) man, I.H. Stuhm (1913) vrl. echtg. van W. Velthuy- sen, W. van der BUj (1917) man, N. de Leeuw (1895) man, T. Zwartjens (1916) man, T.A.P. de Leur (1928) man, C. Gujjt (1907) man, A A. Voerman (1889) vrl., J. Mark (1900) man, C. Groenendijk (1905) vrl. geh. gew. met H.J. van As, D.J. van der Zwart (1912) man, G. Eisen (1902) man, A. Laros (1890) vrl. geh. gew. met W.W. de Wit, A van der Wal (1908) man, J. van Delft (1897) vrl., M.H. den Haan (1908) man, J.H. van der Heden (1914) man, J.H. Beekhuizen (1907) man, T. Boonstra (1908) vr) pchtg. van H. van der Goot. G. Hasselbach (1880) vrL geh. echtg. van W A. Valk, H.G. van Doorn (1893) man, T. Fynenbuik (1895) vrl., M.P. Plu (1890) vrl. geh. gew. met K. Uit- tenboogaard, M. Deeleman (1913) vrl. geh. gew. met E. Forger, C.J. Elfert (1956) man, M.M. van der Mark (1900) vrl. geh. gew. met A.J. Lankhorst, J. Poelljoe (1894) vrl. echtg. van J. Arnol- OEGSTGEEST - Uit een woning aan de Endegeesterstraatweg werd gisteravond voor 1500 gul den aan buitenlands geld gesto len. De vrouw des huizes hoorde gestommel, botste zelfs nog te gen de dader, maar zag hem niet, omdat het daarvoor te donker OPGERICHT 1 MAART 1860 LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B V. Geen krant ontvangen: tel. 071-123143 tussen 18 00-19 30 uur (nabezorging na 19.30 uur): Abonnementsgelden bij vooruitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrijving geen administratie- en incassokosten. Voor betaling van abonnementsgelden uitsluitend giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV Losse nummers 0,00 Directie: G. Koopman Ptv. Alg. redactiechef: Rubriekchets: 3. Kroon (stad) B.W.T. Jungman (plv) H.I.J. Veldhuizen (regio) H. v.d. Post (plv) W. F. J. Wirtz (bin./buit./ec.) J. Ruygrok-Hoogeveen (P»v) P. J. de Tombe (sport) A van Kaam (plv) Aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten o.a. in: Bonn, Brussel. Londen. Parijs, Washington, Cèro, Rome. Madrid, Mexico en Wenen. tel. 071-144941, tst. 222

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 2