PERSONEEL erso secretaresses m/v IM1 KRUYT KATWIJK bv. secretaresse m/v docent(en) operateur m/v Gemeente Alphen i aan den Rijn DIRECTEUR (M/V) soneel PEI ■PERSOfxEElfi® persone 1EEL leid 1e een ervaren sanitair/keukenverkoper 2e een parttime adviseuse/verkoopster Intercedente) randstad uitzendbureau adjunct-accountant 1e klasse leiden PERSONEELS FUNCTIONARIS (M/V) PERSCPE£Pncr*' /personeel PERSONEEL personeel Na een proces van reorganisatie, opereren in de sector Wonen een 10-tal di recties. Door opsplitsing van voormalige afdelingen, overhevelingen van ta ken naar centrale directies en personele mutaties is niet elke directie meer voorzien van de benodigde secretariële- en administratieve ondersteuning. Om deze leemtes op te vullen vragen wij: in deeltijd Het gaat hierbij om de volgende organisatie-onderdelen en aantallen uren: directie Stadsvernieuwing: 16 uur; directie Civiele Werken: 32 uur; directie Groen: 8 uur; directie Verkeer: 16 uur; directie Milieu: 8 uur; Wethouders Volkshuisvesting, Sport en Recreatie en Ruimtelijke Ordening Openbare Werken en Verkeer: 16 uur. Gestreefd wordt naar het formeren van functies van 16, 20 of 24 uur. Deel tijdfuncties van meer- of minder uren zijn echter niet uitgesloten. Diverse combinatiefuncties voor meerdere directies zijn mogelijk. TAKEN: in hoofdlijnen (per directie kan de invulling enigszins verschillen) - postbehandeling; - archiefverzorging; - correspondentie; - bijhouden agenda's; - notuleren. FUNCTIE-EISEN: - een middelbare schoolopleiding; - goede algemene ontwikkeling; - enige jaren secretaresse-ervaring. Geboden wordt: Afhankelijk van leeftijd en ervaring een inschaling in de rangen bureel I, ad junct commies of adjunct commies A (maxima 2554, 2774,— resp. 3066,— op basis van een 40-urige werkweek). Nadere informatie over de functies kan worden ingewonnen bij de heer A.M. den Broeder, chef PZ-team Wonen, telefoon 071 - 254532. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden verzonden aan de directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC LEIDEN onder vermelding van vacature nummer 82.059. r,OU^e tunwe wordt voor d«e sol,,c,teteo. Ons bouwwarenhuis Ie. Katwijk wordt uitgebreid met enkele nieuwe produktgroepen. Voor de verkoop hiervan vragen wij: leeftijd ca 30 jaar Voor deze funktie denken wij aan een representatieve jonge vrouw met een opleiding interieurarchitecte. Geïnteresseerden worden verzocht schriftelijk te solliciteren aan de Dlrektle, Postbus 11, Katwijk aan Zee. Bij de directie INTERNE ZAKEN, bureau BESTUURSONDERSTEUNING is de functie vacant van: t.b.v. de coördinerend directeuren Beheer en Welzijn (voor 24 uur per week). De werkzaamheden bestaan onder meer uit: het bijhouden van agenda's en het maken van afspraken; - het voorbereiden (en incidenteel notuleren) van besprekingen en vergade ringen; - het (stenografisch) opnemen en typen van stukken. De functie vereist een intensieve samenwerking met tal van andere functio narissen, vooral met de secretaresse(s) van wethouders en de bestuursmede- werkers. De voorkeur gaat uit naar een werktijd van 13.30 tot 17.30 uur gedu rende 4 dagen en één volle dag. Voor deze functie is vereist: - een afgeronde opleiding op HAVO of Atheneum-niveau; - een secretaresse-opleiding; - administratieve ervaring; - goede contactuele- en redactionele vaardigheden Aanstelling vindt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal plaats in de rang van adjunct commies ASalarisgrenzen 2256, tot f 3066, bru to per maand. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen gestuurd worden naar de directie Personeelszaken, Postbus 9100. 2300 PC LEIDEN, onder vermelding van va caturenummer 82.043. l^ocdb"e Jong, modern ingericht verpakkingsbedrijf in de ge meente Haarlemmermeer zoekt op korte termijn een MEDEWERKER VOOR DE TAPAFDELING VERVEN EN LAKKEN Vereisten: Moet geheel zelfstandig kunnen werken. Kennis van afvalapparatuur Ervaring in soortgelijke functie Leeftijd tot 35 jaar Geboden: Een werkkring met goede mogelijkheden in een dynamisch en groeiend bedrijf Goed salaris Prima arbeidsvoorwaarden Sollicitaties: schriftelijk onder vermelding van nr. 07700 van dit blad. Leiden Prins Willem-Alexanderschool voor Chr. M.A.V.0. Diepen broek laan 1,2324 VW Lelden. Tel. 071-764032 Biologie 20 uur Nederlands 7 uur Randstad bv is een internationale organisatie in de dienstverlenende sector met vestigingen in Nederland, Duitsland. België en Frankrijk. Onze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk beschikbaar personeel. Enerzijds ten behoeve van het bedrijfs leven dat dit personeel nodig heeft als gevolg van pieken in de werkzaamheden, vakantie en ziekte van eigen personeel. Anderzijds ten behoeve van hen, die om uiteenlopende redenen (bijvoorbeeld wegens studie of huiselijke omstandig heden) geen vaste, maar wel een tijdelijke baan kunnen accepteren. Zijn/haar taak zal zijn: - het ontvangen, selecteren en testen van sollicitanten - het veelvuldig telefonisch contact onder houden met bedrijven - het uitzenden van tijdelijk personeel Wij verwachten van hem/haar: - leeftijd van 22 tot 25 jaar - een VWO-diploma - indien mogelijk kantoorervaring - gemakkelijke omgang met mensen - commerciële feeling - representativiteit. Wij bieden, naast verdere emolumenten, een goed inkomen afhankelijk van leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitaties, met zo volledig mogelijke vermelding van personalia, opleiding en ervaring, vergezeld van een recente pasfoto kunt u richten aan: Districtskantoor Randstad Uitzendbureau bv t a v. de heer H. Metselaar, Afdeling Personeelszaken. Postbus 12600.1100 AP Amsterdam. V.W.O.-ers en H.E.A.O.-ers (mnl./vrl.) kunnen zich nu opgeven voor de opleiding tot bij de rijksaccountantsdienst studeren met een salaris Het Ministerie van Ftnancien biedt de mogelijkheid om opgeleid te worden tot adjunct-accountant 1e klasse bij de rijksaccountantsdienst. Deze dienst vormt een onderdeel van de rijksbelastingdienst De rijksaccountant heeft de taak zelfstandig of in teamverband boekenonderzoeken in te stellen bij middelgrote en grote ondernemers om te komen tot een oordeel over de kwaliteit van de boekhouding en over de aanvaardbaarheid van de belastingaan giften die de ondernemer aan de hand van die boekhouding heeft gedaan. Gedurende hun studie (ongeveer 3 jaar) ontvangen de studenten het mimmum- (jeugd)loon, dat voor een 18-jarige thans f 1064.70 per maand bedraagt: bij 23 jaar en ouder bedraagt het f 2028.- per maand. Bij de benoeming in ambtelijke dienst (aan het einde van het derde studiejaar) wordt dit salaris aanzienlijk verhoogd. Het normale carrièreverloop leidt vervolgens via de rang van adjunct-accountant tot adjunct accountant 1e klasse met een salaris tussen f 2848 - en f 5705,- per maand Na voltooiing van de gehele NIVRA-studie (naast het werk als rijksaccountant) kan benoeming tot accountant volgen, met een salaris tussen f 5379,- en f 7174.- per maand, verdere promotie is mogelijk Om voor de opleiding in aanmerking te komen dient u in het bezit te zijn - of in 1983 hopen te komen - van het einddiploma vwo. gymnasium, atheneum, heao of hbs (met enkele eisen voor het vakkenpakket). Voorts bent u bij voorkeur op 1 september 1983 niet ouder dan 24 jaar (in geval van reeds vervulde militaire dienst wordt deze grens op 26 jaar gesteld) Over de opleiding en de functie van adjunct-accountant is een brochure verschenen. In de brochure is een formulier opgenomen dat bij aanmelding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen de brochure schriftelijk of telefonisch aanvragen bij het Ministerie van Financiën, Bureau uitvoering vorming en opleiding van de directie Personeel van de Belastingdienst, Postbus 20201, 2500 EE 's-Gravenhage; telefoon (070) - 766640, 766641. Bij schriftelijke aanvragen wordt verzocht het vacaturenummer 2-5925/1158 te vermelden (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe). Het zich in de brochure bevindende aanmeldingsformulier moet uiterlijk op 15 november 1982 door het Ministerie van Financiën zijn ontvangen in verband met het op 6 of 20 december te houden schriftelijke gedeelte van het toelatingsonderzoek. Rekencentrum Leiden Ons rekencentrum verzorgt automatiseringswerkzaamheden voor diverse ge meentelijke en inter-gemeentelijke instanties. Wij beschikken over een IBM-4341 computer draaiende onder DOS/VSE en DL/I-CICS waarbij zowel batch als on-line toepassingen verwerkt worden. In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden is er op korte termijn plaats voor een (aankomend) Binnen onze afdeling produktie zorgt de groep verwerking voor de bediening van de computersystemen en de off-line apparatuur. Hij/zij zal eerst deze apparatuur gaan bedienen. In de praktijk betekent dit opgeleid worden tot operateur. Bij goed functioneren is doorstroming naar console-operateur mogelijk. Kandidaten moeten minimaal beschikken over een HAVO-opleiding met wis kunde in het examenpakket. Samenwerking met anderen is ook een belangrijk punt. De heer G.A.F. van Remoortere is graag bereid nadere informatie te geven. Hij is overdag bereikbaar onder telefoonnummer 071 - 254675. Schoolverlaters en personen zonder gerichte werkervaring zullen, afhankelijk van de gevolgde opleiding, worden ingeschaald tussen 2.038,— en 3.066,— bruto per maand. Het salaris voor ervaren krachten is maximaal f 3.375,— per maand. Bij ge bleken geschiktheid is uitloop tot maximaal f 3:841,— mogelijk. Rechtspositie van de gemeente Leiden is voor deze functie van toepassing. Medewerkers van de afdeling zullen bij de selectie worden betrokken. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze publikatie worden verzonden aan de Directie Personeelszaken, Post bus 9100, 2300 PC Leiden, met vermelding van vacaturenummer 82.048 Bij dc Sociale Werkvoorziening Alphen aan den Rijn (S.W A.) vinden in het kader van de Wet SociaJe Werkvoorziening (W.S.W.) ongeveer 500 werknemers, in een zeer gevarieerd produktie- en dienstenpakket, arbeidsmogelijkheden die zo goed mogelijk zijn aangepast aan hun individuele capaciteiten en belangstelling. Gevraagd wordt een Functie-informatie Als medewerker van de afdeling Personeelszaken zal deze functionaris worden belast met de uitvoering van werkzaamheden op het gebied van onderzoek naar arbeidsmogelijkheden van de W.S.W.-werknemers en het ontwikkelen, uitvoeren en coördineren van personeelsactiviteiten, zoals Introductie, functie waardering, beloning, beoordeling, loopbaan begeleiding, vorming en scholing. Functie-eisen voltooide M B O./Arbeidsmarktpolitiek/ Personeelsbeleid; ervaring in het personeelswerk; kennis van sociale verzekeringswetten; goede contactuele eigenschappen en een goede mondelinge en schiftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Salariëring Afhankelijk van opleiding eo ervaring zal aanstelling plaats vinden tot maximaal de rang van commies (max. f3.375,-). De rechtspositieregelingen van de gemeente Alphei» aan den Rijn zijn van toepassing. Overige informatie Nadere inlichtingen kunnen worden verstrekt door de directeur (telefoon 01720 -32441). Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan burgemeester en wethouders van Alphen aan den Rijn, Burgemeester Visscrpark 30, 2405 CR Alphen aan den Rijn. Bij de Stichting tot Exploitatie van Bejaardencentra te Leiden is ten gevolge van het overlijden van de directrice de vacature ontstaan voor de functie van van één van haar bejaardencentra, te weten Rijn en Vliet, Aaltje Noordewierlaan 1 te Leiden. Dit centrum be staat uit een verzorgingshuis, waarin 86 bejaarden wo nen alsmede uit 48 zgn. aanleunwoningen, welke aan het verzorgingshuis grenzen. Het aantal medewerkers bedraagt 55, inclusief parttimers. Een algehele renovatie van het verzorgingshuis zal naar verwachting in 1984 worden uitgevoerd, hetgeen een grote inzet van de aan te stellen functionaris vereist. Voor het vervullen van deze taak denken wij aan ie mand, die: - aantoonbare belangstelling heeft voor de problema tiek van de oudere mens en ervaring heeft in een soortgelijke funktie; - leidinggevende en organisatorische capaciteiten be zit; - over goede contactuele eigenschappen beschikt in het bijzonder voor de begeleiding van, de zorg en de aandacht voor bewoners en net overleg met het per soneel; - de directiecursus L.S.O.B. heeft gevolgd, of bereid is deze te volgen; - bij voorkeur boven de 40 jaar is. Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. Be jaardentehuizen. Een psychologische test behoort tot de sollicitatieprocedure. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze adverten tie gericht worden aan het bestuur van de stichting p/a de heer mr. W.M.N. Eggenkamp, secretaris, Kernstraat 5. 2313 EV Leiden.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 20