DE VERTEGENWOORDIGER OUDE STIJL IS NIET MEER. e 'ERvanDuuren iMlHet Motorhuis BUSINESS MANAGER MjV Assistent personeelchef personeel GEZOCHT: informant m/v soneel PI L1PERSONEBfie] leell PERSOI\!EELPERSONEEL VSO persone 1EEL THE BOOTS COMPANY (HOLLAND) B.V vloerenlegger die de pest heeft aan haastwerk. Leiden, Tel. 071-131493. Hooigracht 18, maakt ruim baan voor dynamische mensen. Wie komt 't werk van onze personeelchef in Leiden verlichten? leiden PEfisa^e"400'0 1 J personeel PERSONEEL personeel De orderschrijver werd verkoper. Verantwoorde lijk voor de presentatie en advisering van een veelzijdig pakket produkten. Zeker bij Boots. Knokken is het van daag de dag om elke decimeter schapruimte. Daar is meer voor nodig dan papier, potlood en een goede bab bel. Een sterke persoonlijkheid moet het zijn. Een man die niet zijn hele leven lang vertegenwoordiger wil blij ven. Die dit duidelijk ziet als een eerste stap. Voor zo'n "vechtersbaas" heeft Boots in het rayon Zuid-Holland (de driehoek Haarlem, Leiden,Zoetermeer) een pracht van een kans liggen. Als vertegenwoordiger nieuwe stijl van drogiste- rijprodukten krijgt u o.a. te maken met marktleiders als Strepsils en Citrosan. Krijgt u te maken met een bedrijf dat aan investeren juist nu de hoogste prioriteit geeft en regelmatig nieuwe produkten op de markt brengt. En met een organisatie die u ondersteunt met opleiding en coaching. Aan de andere kant zult u het na de oplei dingsperiode zelf moeten doen. Met alle carrière risico's en carrière-mogelijkheden die daar bij horen. Van onze kant kunt u rekenen op een goed vast salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden waar onder een 13e maand, een afuto (Opel Ascona 1.6. diesel, óók voor privégebruik), een vaste onkostenvergoeding en een pensioenregeling. Hebt u minimaal HAVO Engels), wellicht er varing in de verkoop van drogistenartikelen en het lef om ja te zeggen? Een leeftijd van zeg 25 tot 35 jaar en de natuurlijke drang om meer te willen dan u nu doet? Richt dan nu uw bondige sollicitatiebrief aan de heer N. Alberts, The Boots Company b.v. De Limiet 24, 4124 PG Hagestein. Wat is en doet Boots Nederland? Boots is een van oorsprong grote Britse onderneming die inNederlandovereen eigen organisaticbeschikt.Zo'n 53 mensen honden zich in Hagestein in de buurt van Vianen bezig met de marketing en verkoop van o.a. op recept ver krijgbare geneesmiddelen, populaire geneesmiddelen als Karvol, Strepsils en Citrosan en twee cosmeticalijnen ge naamd An Original Formula en Complete Care. De Omzet is inde 7jaar dat Boots operationeel is in Nederlandgestegen van 10 naar meer dan 25 miljoengulden per jaar. Door regelmatige vergroting van het assortiment in de diverse markten groeit de Boots range evenredigsnel. Alle kansen dus voor jonge, actieve mensen die zowel een stukje zekerheid als uitdaging zoeken. De Limiet 24,4124 PG Hagestein. Tel. 03473-72984. Als je aan elke klus de grootste zorg besteedt, dan krijg je tevreden klanten en gelukkige medewerkers. Daar is Van Duuren in z'n lange loopbaan als vloerenspecialist dubbel en dwars van overtuigd geraakt. Maar, aan de andere kant, 't wordt er met zo'n instelling niet gemakkelijker op om de juiste medewerkers te vinden. Vloerenleggers dus, die nèt zo'n hekel hebben aan haastklusjes als Van Duuren zelf. Die pas met plezier aan de slag gaan, als ze de tijd krijgen om vakwerk af te leveren. In ons 5 man sterke team is plaats voor zo'n vakman, 'n Prettige kollega, met hart voor z'n werk. Die feilloos kan omgaan met tapijt, PVC en linoleum. Z'n werkterrein: van grote projekten als liet deftige City Hotel in Zoetermeer tot aan honderden Leidse huiskamers. Zo'n vakman is geld waard. Ook daarvan is Van Duuren overtuigd. Bel 'm maar 'ns vlug op. Dan hoort u daar meer over. Het Motorhuis is het grootste autobedrijf in Leiden. Voor onze afdeling financieringen en verzekeringen zoe ken wij een commer cieel ingestelde man/ vrouw die zich bezig zal houden met de verkoop van financie ringen en verzekering en. Een goede samen werking met ons team van verkopers is nood zakelijk. Goede contac tuele eigenschappen, doorzettingsvermogen en kennis van de engel se taal, dienen als eisen te worden gesteld. Leeftijd van 25 tot 35 jaar. Gegadigden die nen tenminste 3 jaar verkoopervaring te hebben, met succesvol le verkoopresultaten. Geïnteresseerd? Dan graag een uitge breide sollicitatiebrief vergezeld van uw curriculum vitae uitslui tend zenden aan: Th. Schijvenaar Gasthuisstraat 2 2011 XP HAARLEM Tel.: 023-324868 Dit is Edah: Op levensmiddelengebied bezet Edah in Nederland momenteel een eervolle tweede plaats. Dat is bereikt met hard werken, ver vooruitzien, lef en dynamiek. Overtuigende bewijzen daarvan vindt u in onze over het gehele land verspreide winkels. In verband met uitbreiding van depersoneel- of deling op ons verkoopkantoor te Leiden, vragen wij een: Hij/zij zal hoofdzakelijk belast worden met de volgende taken: personeelsplanning, werving, selektie, toepassing arbeidsvoorwaarden, funktioneringsgesprekken en het leveren van bijdragen tot het verder ontwikkelen van het personeelsbeleid. Daarnaast behoren een aantal administratieve werkzaamheden tot zijn/haar funktie. Voor deze zelfstandigefunktie denken wij aan iemand met een voltooideM.B.O. AP/PB-opleiding en studerende voorH.B.O. AP/BB of Sociale Academie FW.-richting. Geïnteresseerden met een HEAO-EJ opleiding komen eveneens in aanmerking. Enige ervaring in defunktie is gewenst. Zijn/haar leeftijd is tussen 25 en 30jaar. Vanwege het mobiele karakter van defunktie is het bezit van het rijbewijs BE noodzakelijk. U hebt belangstelling, wat nu? Schrijf dan een brief naar Verkoopkantoor Edah-West, Admiraalsweg 1, 2315 VC LEIDEN, t.a.v. de heer A. Stijntjes' Een psychologisch onderzoek is onderdeel van de sollicitatieprocedure. 'Geldt zowel voor mannen als vrouwen. Bij de Directie Woonruimteverdeling kan op korte termijn worden geplaatst (eventueel in deeltijd) 3 medewerker/ster zal in samenwerking met de andere informanten de volgende taken vervullen: - het geven van informatie aan woningzoekenden, zowel telefonisch als op het spreekuur het maken van intakes van woningzoekenden - het maken van sociale rapportage - de behandeling van weigeringen van aangeboden woonruimte - deelname in diverse vormen van overleg De functie-eisen zijn: - goede sociale vaardigheden - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - kennis van de sociale kaart van Leiden - goede kennis van de stad - goede algemene ontwikkeling Voor deze functie wordt gedacht aan iemand met MBO niveau, waarbij erva ring in een informatieverstrekkende functie tot aanbeveling strekt. Het maximale rangniveau is Commies A (max. f 3.841, bruto per maand). Informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer T.J. van der Valk, hoofd van de Directie Woonruimteverdeling (071-254379) of de heer A. Uljee, (071-254375) Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden verzonden aan de directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, met vermelding van vacature nummer 82.053. voor solliciteren; irzocht t

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 18